SU - 57 sulygino Rytinę Hutą kartu su amerikiečiais

Autorius: Anonimusas Šaltinis: http://новости-сири... 2018-02-24 22:45:44, skaitė 3108, komentavo 15

SU - 57 sulygino Rytinę Hutą kartu su amerikiečiais

Pažangiausias Rusijos KOP universalūs reaktyviniai lėktuvai Su-57, pirmakart dislokuoti Sirijoje vos prieš apie 36 valandas, dalyvavo koviniame skrydyje. Šiandien "Su-57 pradėjo daryti tai, ką Rusija ir žadėjo: atakuoti "sukilėlių" (liet. teroristų) anklavus rytinėje Hutos  dalyje, sritis į rytus nuo Damasko.

Atakos buvo stiprios, ir jos tęsėsi nuo 9:20 JAV rytų laiku. Huta lėtai ir palaipsniui buvo lyginama su žeme ir atrodo, kad ten žuvo daug JAV karių.

Vos prieš 24 val rusų generolas išskrido KOP lėktuvu iš Damasko į  Rijadą (Saudo Arabija), kur perspėjo sauditus: jei Saudo Arabija nesusirinks savo "teroristų" iš Hutos, rajonas bus sunaikintas "Grozno stiliumi". Groznas yra Čečėnijos miestas, kuris 1999-2000 m. karo metu buvo kontroliuojamas smogikų. Rusija panaudojo termobarinius šaudmenis prieš banditus, po ko JT generalinis sekretorius pasakė, kad dabar Groznas yra "labiausiai sugriautas miestas Žemėje".

Šiandien Huta pilnai pajuto Rusijos galią, nes naujausieji Rusijos KOP lėktuvai Su -57  prasidėjo daužyti Hutą baisia jėga.

Prie Rusijos pastangų prisijungė ir Sirijos armija, kuri šaudė "žemė-paviršiaus" tipo raketomis, išmušdami "sukilėlius" iš pastatų kartu su akmenimis. Žymi šios vietos dalis dabar dega po to , nes vakare, galimai, buvo naudojami fosforo šaudmenys. Prasidėjus vystytis įvykiams, JT Saugumo Taryba pateikė paliaubų rezoliuciją Sirijai apie ugnies nutraukimą Hutoje, kurią Rusija blokavo, pareiškusi: Maskva sutiktų su rezoliucija su sąlyga, kad ugnies nutraukimas nebūtu taikomas JAV remiamoms teroristinėms jėgoms. Jungtinės Valstijos nesutiko su šiuo punktu ir JT jis buvo išbrauktas. Tada Rusija pradėjo bombarduoti Hutą, o JT metėsi dokumentą perrašyti taip, kaip nori Rusija. Bet, panašu, kad su nauja JT rezoliucijos formuluote šiek tiek susivėlino,  iki vasario 24 ryto Huta daugiau jau neegzistuoja. Rusija išmušė visą mešlą (Russia is now kicking the living crap out of those rebels), iš vietos "teroristų".

Atrodo, kad geopolitinis konfliktas Sirijoje įgauna pagreitį daug greičiau nei tikėtasi. Tai kelia bauginančias mintis.

http://wh24.ru/su-57-razbombil-gutu-vmeste-s-amerikancami/