Serbų patriotai mitingu paminėjo 16-ąsias Jugoslavijos bombardavimo metines

Autorius: LTnacionalistas Šaltinis: https://ltnacionalistas.wordpr... 2015-03-27 07:42:21, skaitė 3154, komentavo 0

Serbų patriotai mitingu paminėjo 16-ąsias Jugoslavijos bombardavimo metines

V. Šešelj su degančia JAV vėliava
V. Šešelj su degančia JAV vėliava

Šią savaitę visame pasaulyje buvo minimos 16-osios JAV imperialistų ir jų europinių vasalų su NATO vėliava vykdyto Jugoslavijos bombardavimo 16-osios metinės. Tai buvo ne tik nepriklausomos valstybės suvereniteto pažeidimas, bet tikrų tikriausias neva „laisvę ir demokratiją“ nešančių imperialistų teroro išpuolis prieš jiems nepasidavusią šalį ir, tiesą pasakius, paprasčiausias nusikaltimas žmogiškumui (apie patį istorinį įvykį įšsamiau rašo „Ldiena“).

Tuo tarpu Serbijos Radikalų Partija (SRP), vadovaujama neseniai iš euroglobalistų nelaisvės ištrūkusio Vojislav Šešelj, Belgrade surengė kovingą protestą, kurio metu partijos aktyvistai, paties V. Šešelj žodžiais tariant, „simboliškai pademonstravo ką mano apie NATO, ES ir JAV“: buvo viešai sudegintos JAV, NATO ir ES vėliavos, protestuotojų įvardytos imperializmo ir teroro simboliais.

seseljv.jpg

Partijos vadovas taip pat paragino savo tautiečius ryžtingai priešintis tiek narystei ES, tiek narystei NATO bei bet kokiam NATO karinių pajėgų dislokavimui Serbijos teritorijoje ir kovoti dėl Kosovo išvadavimo iš faktinės JAV okupacijos; protestas baigėsi tvarkinga eisena miesto gatvėmis, kurios metu buvo skanduojami prieš imperializmą nukreipti ir už Serbijos nepriklausomybę pasisakantys šūkiai.

seselj.jpg


Deginama ES vėliava – priešakyje V. Šešelj

 

Šitokia serbų aktyvistų pozicija rodo puikų pavyzdį visos Europos tautoms bei patriotiniams judėjimams, siekiantiems ne žodinės, bet realios savo šalių nepriklausomybės, o pati SRP rodo principingą poziciją kovoje prieš imperializmą ir Briuselio-Vašingtono ašies diktatą.

seseljvo-620x350.jpg