Kaip atrodo į kampą įvaryti oficioziniai propagandistai. Lietuvos ryto atvejis (nepagydomas?)

Autorius: Laurynas Ragelskis Šaltinis: http://ragelskis.lt/2015/04/01... 2015-04-02 01:20:00, skaitė 6193, komentavo 0

Kaip atrodo į kampą įvaryti oficioziniai propagandistai. Lietuvos ryto atvejis (nepagydomas?)

Šių metų balandžio 1-oji, kurioje natūraliai dominavo "RUSAI PUOLA" ir "VSD MUS GINA" temos padovanojo ir man šį bei tą smagaus.

Laurynas Ragelskis - Už Lietuvą prieš uzurpatorius
Laurynas Ragelskis - pro "Lietuvos ryto" fotografo objektyvą

Pusantro mėnesio stenėjusi, stanginusis ir spaudusi iš savęs "Lietuvos ryto" darbuotoja (dėl jos pareigų aš nesu tikras) Evelina Valiuškevičiūtė pagaliau pagimdė savęs ir savo talento vertą interviu su manimi tekstą. Tiksliau, mūsų pokalbio pagrindu sukūrė Neries vamzdžio vertą verbalinę instaliaciją, tinkamą nebent nelabai išrankių asmenų pažvengimui šios smagios dienos proga.

Buvo taip: LDiena.lt interviu LRytui.lt, kurio oficiozas niekada neišdrįs publikuoti

Evelinai Valiuškevičiūtei ir Ko pavyko šitaip: Lietuvos vatniko svajonė – išsivanoti su Vladimiru Putinu

Nuoširdžiai dėkoju šiai, pasiaukojančiai savo akcinės bendrovės akcininkų labui triūsiančiai merginai, nes tik jos dėka aš galėjau iš arti pamatyti, kaip gimsta GENIALŪS evrostandartus atitinkančios žurnalistikos šedevrai.

Kaip sakant - kol pats nepauostysi, tol nepatikėsi.

Dabar tikiu.

Tikiu, kad Lietuvos oficiozinė žiniasklaida neturi jokių šansų - nes ji neįgali atsakyti į kitokią nuomonę. Čia tas pats, kai diskusijos metu vienas iš dalyvių pašoka ir užsikimšęs ausis pradeda vėmalo į eterį monologą oponento pusėn.

Nes tai, kaip informaciją pateikia Lietuvos rytas - kitaip kaip vėmimu neįmanoma įvardinti.

Juokingiausia, kad netgi toks jų (aš manau, kad jaunąjai neaiškių pareigų atlikėjai, ėmusiai iš manęs interviu, turėjo padėti kažkas iš labiau patyrusių kolegų) fantazijos produktas susilaukė tokios kritikos bangos komentaruose, kad pusę dienos beviltiškai trynę viską, kas neatsidavė rusofobija, galiausiai Lryto.lt moderatoriai iš viso užblokavo komentavimo funkciją prie savo interviu parodijos.


Evelina Valiuškevičiūtė - "Lietuvos ryto" samdinė, už pinigus galinti.
Pripažįstu, papus turi. O dar... Nors kam tas dar?

---
Išvados: aš maniau, kad oficiozas nutylės ir apsimes, kad pokalbio su manimi nebuvo, nes tai kas gavosi - labai jau neįsipaišo į jų rėmus.

Bet pasirodo, kad nutylėti jau nebeįmanoma - oponuojančių valdžiagyvių informacijai žmonių tiek daug, kad mes - už Lietuvą prieš uzurpatorius kovojantys žmonės pakilome į sekantį lygį: prasideda oficialus masinis dergimas.

Tai ir kratos, kaip pretekstas ištepti "valstybės išdavikais", ir isteriškas "vatnikų-koloradų" etikečių klijavimas ir štai - bandymas viešai išsityčioti, kurpiant feikinius fantasmagoriškus interviu vietoj realių.

Galiu tik pasveikinti mus visus - kažkuriuo metu, išsisems mėšlo ir vėmalų atsargos ir dabar vis dar tikintys oficiozu žmonės prisisotins ir persisotins tuo neskaniu ir neestetišku patiekalu, kuriuo juos šeria iš ekranų propagandonistai.

Štai tuomet valdžios ruporas pasidarys nebeveiksnus ir mūsų informacija IMS DOMINUOTI ir FORMUOTI MASINĘ NUOMONĘ, o su masinę nuomone yra priversta taikytis ir prie jos derinasi kiekviena valdžia.

Arba jos tiesiog nebelieka.

Taigi, priešaky - ilgas, bet LABAI LINKSMAS periodas, kai siurrealistiniai bajeriai bus skaldomi tokiais rimtais veidais, kokiais Grina ir Paulauskas hipnotizavo savo p-rezidentės elektoratą, pasakodami apie... apie ką jie ten išvis kalbėjo?..

Pasiruoškime popkorną ir popierinius maišelius. Prireiks.


Kelias valandas trynę demokratiškų rusofobijos standartų neatitinkančius komentarus moderatoriai pasidavė:
kai daugumos skaitytojų nuomonė nesutampa su oficiozo - tuomet ją tiesiog atjungia