Atsisakyti nacionalizmo arba tapti nacistu

Nacionalistai dažnai sako, kad myli savo tautą. Myli ją tokią, kokia ji yra. Tai – bjaurus melas. Nacionalizmas gimdo neapykantą ne tiek svetimiems, kiek saviems. Nacionalistai nekenčia tautos, kuri yra tokia, kokia yra. Jie myli tik įsivaizduojamą idealią tautą, kurią patys susikūrė ligotos vaizduotės kertelėse. Visa tai supratęs, tikrasis nacionalistas turi atsisakyti savo idėjų. Jų neatsisakęs jis pamažu tampa tikru nacistu.

Kriterijai renkantis žmoną

Kaip renkasi žmonas jaunimas, turintis apie 25 metus ir kaip reikia žmoną išsirinkti. Jaunas nepatyręs renkasi: ilgom kojom. Liemenėlė 100-105 su F arba H. Su aukštuoju arba bent baigusią Kėdainių muzikalkę. Iš bėdos - Garliavos. Negeriančią alkoholio. Nerūkančią tabako. Žolės. Na ir seksuali...

Fašistai yra valstybės įrankiai

Rasės grynumo idėja neturi jokio mokslinio pagrindo. Rasė – apibendrinimas. Nėra jokio pavojaus dėl tarprasinių santuokų, juk įvairus genetinis fondas gyvybingesnis už vienodą. Niekur nėra ir visiškai „švarių” etninių grupių. Faktiškai mes visi kilę iš vienų ir tų pačių protėvių ir nuo pat pradžių maišomės. Baltieji žmonės turi rasti savų priežasčių kovai prieš susvetimėjusią neteisėtą baltųjų viešpatavimo sistemą. Rasinių problemų ignoravimas griauna pačių baltaodžių identitetą, todėl būtina suartėti su kitos odos spalvos žmonėmis, kurie akivaizdžiai kenčia nuo rasizmo.

Kuo susiję meilė, religija, rasizmas ir Biblija?

Pabendravus su tikrais krikščionimis, klausimų nebelieka – dauguma jų visiškai nėra skaitę Biblijos arba susipažinę tik su ištraukomis, o skaičiusieji dirba dvasininkais ir vadovauja paradui. Nacionalizmas, vergovė, seksizmas, homofobija, rasizmas... Tikras jaunojo nacio rinkinukas. Tačiau kiekvienas katalikas jus patikins, jog tai meilės religija. Nenuostabu, kad dešinieji nacionalistai ir įvairūs rasistai krypsta į religiją, tuo tarpu kairiejį krypsta į ateizmą ar laisvamanybę.

88 Deivido Leino tiesos

Lygybės idėja yra melas, prieštaraujantis visiems gamtos reiškiniams. Pati gamta mums diktuoja rasės išsaugojimo instinktus. Pati neapykanta kitoms rasėms ar metisams nėra konstruktyvi, bet rasės turi saugoti savo unikalumą ir būti ryškiai besiskiriančios. Kiekvienas ir kiekvienos rasės atstovas turi juoda neapykanta nekęsti tų, kurie daro nusikaltimą prieš savo kraują ir genotipą.

"Amerikos Balso" slopinimas ir draudimas klausytis. Tiesa аr melas?

NUOMONĖ IŠ INTERNETO GILUMŲ: Lietuva buvo okupuota, tada draude klausyti amerikos balsa, ziurejom tik dvi televizijos programas - Vilniu ir Maskva, o kas is to isejo matom, neliko sovietu sajungos, tad isvada viena zmogus yra mastanti butybe ir jam nieko negalima drausti ,galima тik zombiams, mano nuomone

Iš serijos "Pažink savo būsimą ir neišvengiamą okupantą": Žiema žiemužė Rusijoje

Зима всегда приходит к нам нежданно-негаданно. Но мы, конечно, готовимся к ней как можем. Как поется в песне: ”Кабы не было зимы в городах и селах, никогда не знали б мы этих дней веселых”. Смотрите подборку забавных фото из жизни обычных людей.

Ko nežinojo Visagalis Dievas

Važiuoju aš šiandien į Šilalę. Pakely stabdo tokia moterytė.Sustoju, išklausau ilgo pamokslo, kad žmonės yra baisi ir niekada nesustoja. Tai - labai svarbi priežastis, kodėl nesinori sustoti ir pavežti balsuojančių. Juk būtinai turi išklausyti ilgo pamokslo, kokie žmonės baisi ir kaip nesustoja niekas. Bet sukandu dantis ir išklausau.

Nužudyk savyje liberalą

Kodėl taip griežtai? Nes esu įsitikinęs, kad tai viena iš didžiausių dabartinės Lietuvos rykščių. Liberalizmas ir jo nuolatinis savojo „AŠ“ iškėlimas tapo naująja mūsų tautos religija. Nepatikėsite, bet ne vien tarp jaunimo ar save liberalais laikančių, ne, tas vėžys išplitęs visur, net tarp save tautiškais ir/arba kairiaisiais įsivardinančių žmonių.

Kapitalizmo vergai

Jeigu jūs manote, kad svarbiausi vergovės požymiai – tai grandinės ir prižiūrėtojai su rimbais, tai turiu jums blogų naujienų. Kapitalizmas sėkmingai pakeitė grandines ir rimbus ekonomine prievarta. Vergas liko tuo pačiu vergu, tik dabar jam atrodo, kad jis laisvas. Panagrinėkime pagrindines vergiškos priklausomybės formas, kurios būdingos šiuolaikinei visuomenei.

Vanduo Žemės planetos gyvybės šaltinis – artėja krizė

Vanduo visame pasaulyje darosi deficitiniu ištekliu dėl per didelio jo suvartojimo ir aplinkos užterštumo. Kadangi šie klausimai kasdien vis aštrėja, įtampa, kuri ėmė didėti ir toliau auga, paveiks mus visus, rašoma epochtimes.com portale.. Kai kurie vandenį pagal svarbą sulygina su nafta. Tačiau, skirtingai nuo naftos, vanduo mums reikalingas tam, kad išgyventume.

Internetinės prekybos tinklas „pardavinėja „lietuviškas Neužmirštuoles“ kaip masonų simboliką

Kadangi, kai kurių partijų ir aukštų valstybės pareigūnų iniciatyva Lietuvoje populiarėja masonų simbolika, siūlome suinteresuotųjų dėmesiui prekybos tinklą, kur šie simboliai, tikėtina, yra kur kas labiau profesionaliai paruošti ir atitinkantys savo tikrąją esmę bei paskirtį.

Vieša LUNI diskusija „Kam reikalingos pederastų eitynės Lietuvoje?“

Kažkokie daunai čia publikavo beveik septynerių metų senumo kvietimą-pranešimą apie pederastių aktyvistų sueigą. Kad ir kaip užjausčiau pederastus ir kitus iškrypėlius jų nelaimėje, tačiau tokios šiuklės visiškai niekam nereikalingos ir bus be sąžinės graužimo nuleidžiamos į unitazą.

Rasizmas ir ksenofobija

Remiantis Tarptautinių žodžių žodynu, rasizmas gali būti apibūdinamas kaip iracionalios, pseudomokslinės pažiūros, teigiančios, kad loginiu, visuomeniniu ir intelektualiniu atžvilgiu rasės yra nelygiavertės: pervertina rasinių skirtumų svarbą istorijai ir kultūrai. Tokios pažiūros lemia diskriminacijos atsiradimą tam tikros rasės atžvilgiu.

Tautos užkratas

Tautos ideologija nemąsto apie bendrabūvio taisykles, apie visų gyventojų teises, o supriešina stipriuosius su silpnaisiais ir skatina atskirtį, kuri ilgainiui gali peraugti į sistemišką fizinį smurtą. Lietuva išgyveno baisaus masto žydų genocidą, kuris prieš tai buvo gausiai maitinamas autoritarizmo, stiprios valdžios ir vienos tautos ideologija.

Susipažinkite - skustagalviai pederastai!

Nuo įprastų skustagalvių juos skiria galbūt tik šiek tiek didesnis politizuotumas. Pavyzdžiui, tarp skustagalvių pederastų yra didesnis procentas redskinų, nei tarp skinų heteroseksualų. Tarp skustagalvių pederastų visiškai nėra neonacistų, o tarp kairuoliškų skustagalvių pederastų dominuoja daugiausia anarchistai, Jei reikia susimušti su bukais naciais skinais ar kokiais homofobais - čia jau jokių problemų: skustagalviai pederastai jūsų paslaugoms! Nepatariu homofobams papulti po sunkia skustagalvių pederastų ranka. Tegul tik kas nors pabando ištarti ką nors panašaus į „sušiktas pydaras“!

Žozef Artur de Gobino rasinės-antropologinės mokyklos sociologijoje pradininkas

Nežiūrint į tai, kad XIX amžiuje Europa jau sirgo liberalizmo liga, kuria užsikrėtę Prancūzijos revoliucionieriai Žan Žak Ruso knygų turinį perkėlė į ,,Žmogaus teisių deklaraciją“, o JAV masonai - į JAV Nepriklausomybės deklaraciją, Ž. A. de Gobino buvo pirmasis, kuris viešai sukritikavo Ž. Ruso iškeltą teoriją apie prigimtinę visų žmonių lygybę ir jai priešpastatė savo teoriją apie žmonių rasių nelygybę.

Alkoholizmas - liga? Ir dar nepagydoma?..

Vienas alkoholikas internete panikuoja:- Išgirdau, kad sveikatos ministru paskirtas vegetaras, abstinentas bei silpnaprotis. Sakykit, ar čia rimtai, ar bajeris? Nes jeigu rimtai, tai gal jau laikas atsisakyt LT pilietybės...? Savaime suprantama!..Kad vegetaras ir silpnaprotis, tai dar, sakyčiau, nieko. Bet jeigu ne alkoholikas - tai visai po velnių!

Trilijonierius, apie kurį mažai kas žino

Dar 1770 metais Viljamas Pitas pasakė: „Už bet kurio sosto slypi šis tas daugiau už karalių“. Kaip nebūtų keista, nuo to laikmečio mažai kas pasikeitė, ir visos revoliucijos bei visuomenės transformacijos anksčiau ar vėliau prieina prie vieno vardiklio – paklusimo Aukso Veršiui. Kad argumentuočiau šį te...

Nužmoginimas - globalizatorių ginklas prieš žmoniją

Nužmoginimas – būdingas mūsų laikų bruožas. Ši sąvoka reiškia sąmoningai tam tikrų sluoksnių vykdomą procesą, kurio rezultate žmogus lieka žmogumi tik išoriškai. Atrodytų, turi tas pačias dvi rankas, dvi kojas, galvą, veidą, netgi moka kalbėti ir t.t. Viskas žmogiška, išskyrus tai, kas viduje. Ir kalba, savaime aišku, eina ne apie vidinę biologiją. Kalba eina apie psichinius, dorovinius, dvasinius parametrus.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Jaunieji beraščiai
1832
Žmonijos valdymo arba globalizacijos paslaptys. Slaptoji alkoholio galia
3775
I. G. Farbenindustrie - pasaulio šeimininkai ar jų įrankis (2 dalis)
294

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: