Kiek beždžionių reikia maištui?

Makakų grupės stebėjimai parodė, kad vos keturių ar penkių „provokatorių“ pakanka, kad būtų visiškai destabilizuota bendrija iš 50 beždžionių ir jos būtų sukurstytos masinėms peštynėms. – teigiama straipsnyje, kurį paskelbė žurnalas Nature Communications.

Žvakė iš šventų atliekų

Štai taip dega mano pirmoji savadarbė žvakė. Anksčiau nusipirkdavau, o dabar žiūriu, kad geriau pasidaryti dykai. Iš ko? Šalia matote didelį apvalų parafino gabalą. Įsivaizduojat, kiek iš jo išeis tokių žvakių?

Holivudas kaip masinio naikinimo ginklas

Būtent CŽV finansavo ir diegiamą Europoje abstraktųjj ekspresionizmą, turėdama tikslą sunaikinti klasikinį meną ir debilizuoti gyventojus. Europa leido lengvai valdyti savo visuomenę. Būtent ši žinyba organizavo pirmąsias didžiules parodas „Naujoji Amerikos tapyba“ 5-ajame deš. svarbiausiuose Europos miestuose. Jos tikslas buvo parodyti amerikietiškos kultūros ‘kūrybiškumą“ TSRS socrealizmo kultūros „pilkumo“ fone.

Krikščionys išmiršta, LGBT veisiasi

Amerikoje sparčiai mažėja krikščionių skaičius, tačiau šventa vieta, kaip žinia, tuščia nelieka, evangelistus keičia LGBT. Procesas įgauna tokį grėsmingą pobūdį, kad laikas perrašyti žinomą frazę ant dolerių banknotų „In god we trust“. „I gay we trust“ labiau atitinka dabartines Amerikos realijas.

Nugirstas pokalbis: teigiamos naujienos žiniasklaidoje

Seimo nariai ragina žurnalistus žiniasklaidoje aktyviai propaguoti Lietuvos gyvenimo teigiamus bruožus, mažiau akcentuoti negatyvumą ir taip formuoti optimistišką gyventojų požiūrį į dabartį

Robotizacija ir globalistų melas apie mažaraščių imigrantų iš Afrikos ir Azijos ekonominę naudą Europai

Mėgstamiausias melas, kurį globalistai naikinamoms europiečių tautoms nuolatos skelbia yra, neva, į Europą vežami mažaraščiai afrikiečiai ir azijatai reikalingi senstančiai Europai kaip darbo rankos. Tai jokio pagrindo neturinti apgavystė. Atlikti tyrimai paneigia šiuos globalistų prasimanymus.

Amerikos jūrų pėstininko laiškas JAV leftistams – kovotojams prieš Trampą

Aš žinau, kad esame nepažįstami. Žinau, kad jūs apie mane net negalvojate, o jeigu ir prisimenate, tai tikriausiai galvojate kažką negero. Aš esu „šovinistas“ ir „patriarchato šalininkas“ feminisčių požiūriu. Aš „imperialistas“ ir „valstybinio represinio aparato dalis“ apsirūkiusiems ir apžėlusiems hipiams. Aš „engėjas“ profesionaliems kovotojams už visokių mažumų teises.

Bolševikinės šeimos idealai ir „Pamiršta“ seksualinė revoliucija

Prisiminkime nė šimtmečio nesiekiančią bolševikų imperijos seksualinės revoliucijos istoriją. Ji pateikia puikių analogijų ne vien apie gėjus ir lesbiečius.

Rusijos režimas žlugs kai pasibaigs šunys! (Žinių Radijas)

Pačioje pradžioje Raigardas Musnickas ir pareiškia: - Rusams yra tas pats. Investuoja į žvalgybą, į gynybą, į karinę pramonę, nesvarbu, kad ten reiškia jų žmonės kažkur ten už Uralo JAU ŠUNIS GAUDO IR VERDA.

Informacinis karas ir informacinio karo nusikaltėliai

Kai kokios nors bananų valstybės proamerikietiška klika vykdo informacinį karą prieš savo tautą, ji nesibodi jokiomis priemonėmis.

Labiausiai nekenčiama Amerikos šeima

Legendinius milijardierius kartą išgelbėjo atradimas: pasaulis priklauso tam, kas mokas teisingai save pateikti. Nuo to laiko versle įsiviešpatavo naujas reiškinys – PR’as, arba ryšiai su visuomene. 1914 gegužės 2 penki žmonės su gedulingais raiščiais ant rankovių, keturias valandas tylėdami piketavo Rokfelerių namą 54-ojoje gatvėje Niujorke. Po penkių dienų toje pačioje vietoje su...

Nesibaigiantis progresas. Akiplėšiškas melas, kuris tapo įpročiu

„Pramonės augimas sustojo“, „įmonių pelningumas mažėja“… Šiomis frazėmis paprastus žmones gąsdina kaip vaikystėje baubais ar raganomis. Nes nepriklausomai nuo to, supranta žmogus visą tą ekonomistų abrakadabrą su visais tais jų „likvidumais“ ir „fjučersais“ bei „derivatyvais“, ar nesupranta, patys žodžiai „sustojo“, „mažėja“, „gresia“ skamba labai niūriai ir grėsmingai.

Nuosavas dievas

Tame pokšte yra tiesos. Kalbėdamas su "dievu", tikintysis iš tiesų kreipiasi pats į save, tiksliau - į savo didesniąją, nesąmoningąją dalį. Juk tik nedidelę dalį savęs suvokiame sąmoningai, tik mažą savęs dalį kontroliuojam protu.

Yranti istorija ardo valstybę

Istorijos perrašinėjimas nėra savitikslis. Po valstybės pamatais kasamasi dangstantis kilniais siekiais neva norint suteikti dar tvirtesnį pamatą, tačiau nepaliaujamai griūvantis Gedimino kalnas simbolizuoja tokio kasimosi pasekmes.

Vargšas liberalas

Jeigu žmogus laikosi savo įsitikinimų, jo gyvenimas būtinai pasikeis. Į kurią pusę? Priklauso nuo įsitikinimų. Liberalios idėjos panašios į bumerangą: jos būtinai apsuks ratą, sugrįš ir įvažiuos savo svaidytojui į kepalą. Liberalas tvirtina, kad asmeninė laisvė yra šventa. Jis nenori prisiimti jokios atsakomybės, jeigu ją kažkas nori jam užkrauti iš šalies.

Pasakos apie demokratiją

Mūsų dienomis žodis „demokratija“ įgijo pašėlusį populiarumą. Apie ją mums aiškinama per televiziją, radiją, spaudą, internetą ir visada tik teigiama prasme. Susidaro įspūdis, kad demokratija – toks pats neginčijamas ir visuotinai pripažintas gėris kaip deguonis, vanduo ir taika visame pasaulyje.

Pačios masiškiausios žudynės istorijoje - tai ne Hirosima ir Nagasakis, o Tokijo bombardavimas

72 года назад стратегическая бомбардировочная авиация США совершила самое крупное одномоментное массовое убийство в истории человеческой цивилизации. В эту ночь 282 тяжелых бомбардировщика В-29 "Суперфортресс" сбросили на столицу Японии 11280 бомбовых кассет AN-M69, каждая из которых содержала 38 суббоеприпасов с напалмом.

Tik grožis daro mus laimingus. Atsisakykime TV ir "lietuviškų" portalų

Šiandien aplinka yra toksiška ir pavojinga mums ir mūsų vaikams... šitos nelaimingos, dažnai agresyvios, tuščios galvos platina labai užkrečiamą virusą. Į jas reikia žiūrėti ir bendrauti labai saikingai, po to - dezinfekuoti rankas, kaip prisilietus prie walking dead. Prie mirties. Prie tuštumos.

Filmų daromo poveikio žmogui mechanizmas

Kaip mes suvokiame filmą? Šiame procese veikia iš esmės dvi mūsų organizmo sistemos – klausa ir regėjimas. Per šias sistemas smegenys gauna informaciją joninių kodų pavidalu, kurie keičia smegenų neuronus. Šiuos pokyčius fiksuoja nervų sistema ir smegenys – susikuria tarpusavio ryšiai tarp vienų ar kitų neuronų.

Kaip patirti viduarmžių dvasią?

- Mes nesuprasime inkvizicijos, į ją žiūrėdami šių dienų akimis ir matuodami šių dienų kriterijais, - aiškina kardinolas Rocingeris, žiūri į kamerą, maloniai šypsosi. - Pasistenkim suprasti ją anų laikų kontekste, matydami tos visuomenės baimes ir pavojus.Aš tai girdėjau ir iš vieno lietuvio teologo. Jis kvietė suprasti viduramžių dvasią.Sutinku - reikia matyti anų laikų kontekste, suprasti viduramžių dvasią.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: