Mokslas, embriono savarankiškumas ir klausimas, kada prasideda žmogaus gyvybė

Taigi, nustokime išsisukinėti. Laikas pripažinti tiesą. Mokslas jau patvirtino seniai iškeltą hipotezę: galime juos vadinti šaldytais kiaušinėliais, zigotomis, morulomis, blastocistomis, apvaisinimo produktais, embrionais ar vaisiais, tačiau tai nekeičia fakto – nuo pat pradžių jie yra savarankiški žmonės.

Lietuva uždraudė fantastinį Rusijos filmą "Gynėjai"

Lietuvos užsienio filmų platintojai mano, kad Rusijos filmas apie super herojus demonstruoja "pernelyg didelę Rusijos armijos galią". "Gynėjai" — pirmas Rusijos filmas apie super herojus. Rusijos kino teatruose filmas bus rodomas nuo vasario 23 dienos. Šiuo metu filmas jau parduotas dešimčiai pasaulio šalių.

Ukrainoje ginama ne tik Lietuva, bet ir visa Europa

Konservatorė Rasa Juknevičienė paviešino konservatorių fotosesiją Ukrainoje. „Labai prasmingi ir reikalingi Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės reportažai iš Rytų fronto. Fronto, kur esame ginami ir mes. Ir ne tik mes. Visa Europa.Ne visi dar tai supranta gal“, - pranešė politikė. Keli šios fotosesijos kadrai:

Naomas Chomskis – 10 manipuliavimo su media strategijų

Amerikiečių lingvistas ir politinis aktyvistas Naomas Chomskis 2011 metais aprašė 10 strategijų manipuliavimo su visuomene MIP pagalba. Naudodama šias strategijas, oligarchija ir jai tarnaujančios MIP degraduoja visuomenę, kuria protiškai nepilnaverčių vergų klasę.

Pora žodžių apie "madas" ir tendencijas kultūrizme

as atsitiko su kadaise itin estetišku sportu, agliškai vadinamu "kūno statyba" (bodybuilding)? Ką gi mes čia "statėme, statėme ir pagaliau pastatėme"? Panašu, kad bet kokia kaina (pabrežiu!) didinant raumenų apimtis ir gal net dar didesne kaina mažinant poodinį riebalų sluoksnį, buvo "pravažiuoti" visi fiziologiniai ir anatominiai stop ženklai - ne tik pravažiuoti, bet ir išvartyti...

Ar mus visus traukia panašūs žmonės ar priešingybės?

Kodėl Lietuviai vyrai dievina slaves, o mūsų moterys juodukus, arabus, pakistaniečius ir italais apsimetinėjančius albanus. Tai yra natūrali atranka. Nuo mūsų moterų, ir tik nuo mūsų merginų ir moterų priklauso Lietuviškas genofondas.

„Alternatyvioji istorija“: intelektualinis onanizmas, masinė psichozė, politinė technologija...

Šiandiena daugeliui atrodo nepelnytai kenksminga jų atžvilgiu, o kadangi dabartis – praeities pasekmė, tai ir praeitis tuo pavidalu, kokiu ji įvyko tikrovėje, taipogi priimtina toli gražu ne visiems ir ne visais savo aspektais. Ir žmonių psichika reaguoja į šį nepasitenkinimą praeitimi ir dabartimi.

Visiems, kuriems rūpi, ką apie mus pamanys ar pasakys ponai JAV, Didžiojoje Britanijoje ar dar kokiam gale

„Nemanau, kad ant šieno gulintis šuo turi kokią nors teisę į tą šieną, netgi jei ilgai ant jo gulėjo. Nepripažįstu jam tokios teisės. Nepripažįstu, pavyzdžiui, kad raudonųjų Amerikos indėnų ir juodųjų Australijos ar Afrikos aborigenų atžvilgiu įvykdyta kokia nors neteisybė. Nepripažįstu, kad su jais buvo pasielgta neteisingai, todėl kad stipresnė rasė, labiau išsivysčiusi rasė, išmintingesnė rasė atėjo ir užėmė jų vietą“. Vinstonas Čerčilis

Eurovizijos atrankoje šviesos pragiedruliai: idiotas iš Šiaulių pagaliau išeliminuotas

Kiekviename mieste atsiranda po savo idiotą, kiekviename miestelyje, kaime. Idiotų yra keli procentai, tokia statistika. Vieni idiotai yra ramūs, bet pasitaiko tokių, kurie siekia paviešinti savo idiotizmą. Toks buvo pretendentas į Eurovizijos konkursą iš Šiaulių miesto.Gal kas mano, kad tai yra pokštas vyrui moterimi rengtis, ar belzabūbo ragus prisisegti? Tai ne pokštas, kai imama žaisti sodomijos ir satanizmo kortomis. Tai nieko bendro su menu neturintis idiotizmas, siekiant įtikti žemiausiems Europos iškrypėlių poreikiams.

Šungrybiuko kolonijos himnas

Tegyvuoja EUSSRS! Kapitalistinę Lietuvą vagys sukūrė, Už valdžią ir turtą kovojo ilgai. Kur Vilnius, kur Nemunas, Baltijos jūra, Ten nyksta mūs miestai, parduoti laukai.

Nacionalsocializmas ir Vokietijos ekonominis stebuklas

ši sveiko proto politika yra beveik visur tvirtai atmetama egzotiškų infliacijos teorijų šalininkų. Tikroji priežastis yra banko sektoriaus pageidavimas traktuoti aukštą bedarbystės lygį kaip ekonomikos išorės veiksnį, kas leidžia korporacijoms uždirbti pelną iš aukštos bedarbystės ir mažų algų. Aukštos bedarbystės pelnas lieka privačiose rankose. O aukštos bedarbystės kaštai yra socializuoti valdžios išlaidų pavidalu.

Kaip mūsų supermamytės sutramdytų tokį vaiką esamoje situacijoje, nepažeisdamos naujo Šakalienės įstatymo nuostatų?

Taigi, Šakalienės įstatymas uždraudė kišti nagus prie vaikų. Klausimas visų genderių supermamyčių chorui: kaip siūlote sutramdyti tokį vaikiuką? Pasižiūrėkite šį 2 minučių trukmės video iš Brazilijos įstaigos, į kurią porelė atsivedė savo be smurto auklėjamą sūnaitėlį.

Skundikų eros sugrįžimas

Po dvidešimt penkių metų nepriklausomybės, stojimo į NATO ir ES, ta era sugrįžo – nūnai vėl tapo naudingi visokie skundai, e-policijos, foto policijos, karštosios VSD linijos. Yra tik viena įdomybė – retas iš tokių labai jau pilietiškais ir dvasingais besijaučiančių tapinoidų iškvies policiją dėl triukšmaujančių kaimynų, arba įduos neblaivų už vairo sėdusį pažįstamą* – nesulauksi niekada gyvenime.

Sovietinis mentalitetas ar meilė pinigams – kas didesnė blogybė?

Kuriama visuomenė, iš kurios pamažu, po vieną mažą dalykėlį atimama šeima, tikėjimas, moralė, laisvas žodis, tradicijos ir visa tai keičiama… Ekonominiais santykiais. Santykiais, kurių svarba daugumai jau dabar didesnė nei asmeniniai santykiai, nes žinau ne vieną porą, kuri vietoje to, kad keistų darbą, pakeitė gyvenimo draugą.

Rasė kaip tautiškumo pagrindas

Tautiškumas nėra pakankamai skatinamas Lietuvos švietimo institucijose, visuomenėje ir, apskritai, aplinkoje ir visoje Valstybėje. Tačiau tas tautiškumas yra tik paviršutinis, galima sakyti, dirbtinis ir netikras, be to, kad jis yra silpnas. Kodėl?

Lietuva LIETUVIAMS!

Pasakysiu tiesiai šviesiai: tai reiškia, kad Lietuvis Lietuvoje yra išmatos vietoje, kol bet koks žydpalaikis, pederastas, negras, ar kitoks išgama, ar atėjūnas, yra „teisių reikalaujančios mažumos“ narys. Kokios dar teisės? Kieno protėviai gynė šią šventą žemę? Afrikos zulūsų gentys, ar Lietuvių didvyriai? Lietuvių karžygiai ar supuvę rabiniūkščiai? Jeigu mūsų protėviai būtų buvę „tolerantiški“ atėjūnams bei parazitams, tada čia jau seniai būtų buvusi Mongolija.

Nugirsti pokalbiai: Lietuvos Nepriklausomybės Akto 99-osios metinės

Lietuva švenčia Nepriklausomybės Akto, kurį 1918 metų vasario 16 dieną Vokietijos okupacijos metu išdrįso pasirašyti 20 visuomeninių veikėjų, 99-asias metines.

Nuo publikacijų „Holokaustas: tarp tiesos ir netiesos (melo)“ dienos metams praėjus

Mes lietuviai juk tokie baikštūs, mes net savo šešėlio bijome, o ką jau apie žydišką šešėlį kalbėti, ką bekalbėti apie jų „trisdešimt šekelių“? Mėgstame mes tuos šekelius, pačius save šmežiančias knygas už juos rašome, kaip kad viena nedora ponia plėšraus paukščio pavarde 2015 metais padarė.

Patrankų ir šautuvų ant duonos neužtepsi

Vyriausybė nusprendė radikaliai pakeisti socialinių pašalpų ir pragyvenimo minimumo dydžius, pririšus juos prie kainų augimo. Taip pat planuojama atsižvelgti į dietologų rekomendacijas ir įtraukti į kasdieninį gyvenimą tokią sąvoką kaip gyvenimui reikalingas minimalus produktų kiekis.

Tautos laisvė ir reikšmė

Daug apie laisvę rašyta. O gal dar daugiau mastyta. Irgi mūsų. Tačiau vis lyg nesuprasta, kas ji. Dargi sako tūli, kad žmogui visai nesą laisvės. Ir toks čia nesuderinamas priešingumas. Mat kalba ir rašo apie laisvę labai dažnai ir tokie, kurie tam neturi reikiamojo išmanymo. Kas laisvė yra, tegali pasakyti, kurs laisvas yra savo esmėje.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Patyčių kultūra mokyklose: Kas ją sukelia?
258
Laisvės ir Teisybės idėjos priešams: jus reikia elektra gydyti!
744
Apie pilkąjį
545

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: