Švedai atimant vaikus iš tėvų naudoja granatas

Švedijos policija, talkindama šalies socialinėms tarnyboms, panaudojo apšviečiamąsias-garsines granatas (stun grenades), kad paimtų penkių mėnesių kūdikį iš jį atiduoti atsisakiusios mamos. Berniukas yra jau trečias vaikas, atimtas iš moters. Socialinėms tarnyboms pareiškus, kad ir šis vaikas turi būti atiduotas į valstybės globą, moteris atsisakė bendradarbiauti.

Diskusija, kuri dar kartą įrodė – Europos Sąjunga neturi jokios ateities

Nors lietuviai oficialiai pripažinti pačiai didžiausi euroentuziastai visoje Europos Sąjungoje (ES), pačios ES likimas daug kam kelia rimtų klausimų ir abejonių. Vienų nuomone, išsigimusi ES neturi ateities ir turės subyrėti, kiti siūlo receptus, kaip ES dar būtų galima išgelbėti.

ES elitas dėl savo neįgalumo kaltina Trampą ir Putiną

Europos elitai atsidūrė idėjinėje krizėje ir daugiau nebesugeba pasiūlyti pozityvios vystymosi dienotvarkės. Dėl savo politinės impotencijos isteblišmentas linkęs kaltinti išorės „grėsmes“ – Islamo Valstybę, Rusiją, o dabar ir naują Amerikos prezidentą.

J. Kedmis: Trampas pasiuntė Europą toli, už Pietų ašigalio

Visada labai įdomu ir vertinga pasiklausyti Jakovo Kedmio (Yaakov Kedmi), buvusio Izraelio specialiosios tarnybos „Nativ“ vadovo įžvalgų.

Kirkorovas pasisakė už boikotą Eurovizijos konkurso Kijeve

Populiarus Rusijos dainininkas ir prodiuseris Filipas Kirkorovas pareiškė, kad nemato prasmės Rusijai dalyvauti šiame dainų konkurse. „Po to, kas įvyko praėjusiais metais, nematau jokios prasmės dalyvauti šiame konkurse... Kokia prasmė dalyvauti konkurse, kuriame tiesiog suvedinėja sąskaitas su mūsų valstybe? Ko važiuoti ten, kur mūsų nelaukia?“

Pasimetusi Europa

Politinė Europa seniai nebuvo tokia pakrikusi kaip dabar. Permainos Amerikoje, žvalūs prezidento Trampo pareiškimai apie tai, kad NATO atgyveno, o santykiai su sąjungininkais – nebe dogma, toliau tebesitęsiantys štormai palei ES perimetrą, pradedant Artimaisiais Rytais ir Balkanais, baigiant Ukraina ir Moldavija – visa tai sukėlė Europos isteblišmentui tikrą šoką.

Trampas buvo teisus: Švedija dėl neprotingos imigracijos politikos tapo terorizmo lizdu

Donaldas Trampas buvo teisus, kalbėdamas apie neprotingą Švedijos migracijos politiką. Po migrantų riaušių Stoholme, prasidėjusių šį pirmadienį, MIP ir politikai, kurie šaipėsi iš jo, turėtų JAV prezidento atsiprašyti. Jie liko durnių vietoje. Europos valdininkai ignoruoja migrantų krizę, kurią aštriai pergyvena Švedija. Todėl Trampo pareiškimas, kad Švedija susidūrė su milžiniškomis problemomis pasirodė teisingos.

Pasikapstė po V. Putino turtus: pavydas užgraužė negyvai

Po 17 metų valdžioje Rusijos lyderis Vladimiras Putinas turi 200 mlrd. dolerių turtą, 58 lėktuvus ir sraigtasparnius, taip pat 20 vasarnamių ir užmiesčio vilų. „Gali būti, kad Rusijos prezidentas V. Putinas – turtingiausias žmogus pasaulyje, mano ekspertai, kurie vertina jo turtą 200 mlrd. dolerių (189,8 mlrd. eurų)“, – rašoma leidinyje „Daily Mail“.

Visi globalistų valdomi zombiai tiesiog drąskosi masinėje ekstazėje dėl kiekvienos iš šių mirčių

Per labai trumpą laiką Rusijos diplomatinis korpusas prarado daug savo darbuotojų: 2016-12-19 - Turkijoje demonstratyviai nužudomas Rusijos ambasadorius Andrejus Karlovas. Tą dieną oficialiai buvo patvirtinta D.Trampo pergalė prieš globalistų klano atstovę H. Klinton JAV prezidento rikimuose.

O.N.Četverikova: Migracijos „krizė“ Europoje pilnai valdoma

Šiandien prieš mūsų akis vyksta eilinė mistifikacija – visa pasaulio žiniasklaida mirga nuo pranešimų apie nelauktai ES užgriuvusią „migracijos krizę“ ir ateinantį dėl šios priežasties Europos susiskaldymą. Vienok nuodugniau žvelgiant į šią problemą tampa akivaizdu, kad ši taip vadinama krizė – pilnai valdoma ir pas ją yra konkretūs autoriai ir užsakovai… Europos politikai labai gerbia Paneuropinės sąjungos pradininką, suvienytos Europos ideologą R. N.

Kai prasidės baltarusiškasis maidanas, Lietuva turi veikti taip pat aktyviai, kaip 2014 m. Ukrainos revoliucijos metu

Nepriklausomas konservatorių portalas delfi.lt svarsto, kas laukia Baltarusijos ir kokios pozicijos Baltarusijos atžvilgiu turėtų laikytis Lietuva. Paaiškėjo, kad Lietuva iš Baltarusijos po kruvino Rusijos įsikišimo gali sulaukti 1,5-2 mln. pabėgėlių.

Lietuvos atstovas Ukrainoje: ukrainiečiai pradeda specialiai stengtis žudyt būtent rusus

Lietuvai Ukrainoje atstovaujantis Švedijos pilietis Jonas Ohmanas informavo, kad Ukrainos kariniai daliniai stengiasi žudyti būtent rusų tautybės kovotojus. „Ukrainiečiai pradeda specialiai stengtis žudyt būtent rusus“, - nurodė Lietuvos atstovas. Į klausimą, o kaip kovos zonoje, mūšiuose galima atskirt rusų tautybės žmones nuo ne rusų, specialistas atsakė, kad labai nesunkiai atskiria.

Mocartas ilsisi. Vunderkindas iš Afganistano viršijo visus austrų lūkesčius

Prieš du su puse šimto metų Zalcburgą pasaulyje garsino muzikos vunderkindas Volfgangas Amadėjus Mocartas, o štai mūsų dienomis šį miestą išgarsino kiek kitokių talentų genijus, kuris Angelos Merkel pakviestas atskubėjo į Europą ir čia ėmė kelti Zalcburgo kultūrinį lygį.

Vokietija susigrąžina savo auksą

Мир на пороге разрушительного экономического кризиса / Дифляция – чудовище, способное сожрать мировую экономику / За 5 лет Центробанк РФ вдвое увеличил запасы золота / Минфин будет закупать валюту на внутреннем валютном рынке до 6 марта

Rytų Europos prakeikimas

Tarp Rusijos ir Vokietijos iš šiaurės į pietus nusidriekė stebuklingos žemės. Visas stebuklas slypi baisiame, klaidingame paradokse – kad ir kas tas žemes bepaimtų ir pamėgintų jas valdyti – jis būtinai pradėdavo silpti ir galiausiai dingdavo iš pasaulinės politikos žemėlapio.

Korėja perspėja savo piliečius nesilankyti Paryžiaus migrantų priemiesčiuose po to, kai gauja negrų sumušė ir apiplėšė jų turistus

Vasario 11 dieną po ekskursijos į Eifelio bokštą 40 Pietų Korėjos turistų buvo sumušti ir apiplėšti pakeliui į savo viešbutį Sena-Sen-Deni rajone. Autobusą sustabdė 5 banditai negrai, kurie rėkė, daužė turistams galvas su stikliniais buteliais ir kumščiais, atėmė iš jų visus vertingus daiktus, pinigus, bilietus į traukinį.

Vokietijos žaliųjų partija finansavo pedofilus ir siekė šalyje įteisinti pedofiliją

Vokietijos žaliųjų partija finansavo pedofilus ir siekė, kad Vokietijoje būtų įteisinta pedofilija. Parlamentarai pedofilai dabar – specialiosios komisijos tyrimo objektas. Ji jau nustatė, kad pedofilai per Žaliųjų partiją Bundestage bandė daryti poveikį visam Vokietijos parlamentui, kad šis legalizuotų kraupų nusikaltimą.

Drezdeno gyventojai kukliai pažymėjo gimtojo miesto barbariško sunaikinimo metines

Sausio 13 dieną Drezdene susirinko būrelis vokiečių pažymėti vieną didžiausių nusikaltimų žmonijos istorijoje – Drezdeno mesto ir jo gyventojų holokaustą, kurį surengė JAV ir Didžioji Britanija. Vokietijos feikinė globalistinė spauda praktiškai nutylėjo šią tragišką sukaktį. Kaip tai įvyko1945 metų vasario mėnesį Drezdene praktiškai nebuvo karinių objektų ir karinių gamyklų.

Nužmoginimas

Nužmoginimas – būdingas mūsų laikų bruožas. Ši sąvoka reiškia sąmoningai tam tikrų sluoksnių vykdomą procesą, kurio rezultate žmogus lieka žmogumi tik išoriškai. Atrodytų, turi tas pačias dvi rankas, dvi kojas, galvą, veidą, netgi moka kalbėti ir t.t. Viskas žmogiška, išskyrus tai, kas viduje. Ir kalba, savaime aišku, eina ne apie vidinę biologiją. Kalba eina apie psichinius, dorovinius, dvasinius parametrus.

E.Macron'as: Į mentalinę vergovę patekusi pedofilijos auka nori būti Prancūzijos prezidentu?

Panašu, kad mūsų spauda bando per šiaudą išpūsti naują prancūzišką varlę iki Europos gelbėtojo dydžio. Žlugus dešiniojo kandidato Filono viltims būsimuose Prancūzijos Prezidento rinkimuose, spauda stvėrėsi šiaudo.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: