Achtung! Внимание! 注意!

Gera žinia visiems skandinaviškų Masinio Durninimo Priemonių nukankintiems Lietuviams:
Nuo balandžio 24-os dienos savo transliacijas pradeda vienintelė visuomeninė televizija Lietuvoje!
BANZAI, draugai!

Bus smagu, jopštararai...

Vladimiras Putinas - genialiai apdovanotas valstybinis veikėjas

Politikos genijus Laikas įvardinti daiktus savais vardais: Vladimiras Putinas - genialiai apdovanotas valstybinis veikėjas. Kaip Enšteinas buvo genijumi fizikoje, taip Putinas - genijus politikoje. Pasaulinė istorija dar nepažino tokio lygmens nacionalinio lyderio. Jo asmenybės mastą galima prilyginti tiems, kurie save laikė žmonijos mokytojais.

Kodėl Rusija tyli kai Izraelis bombarduoja Siriją? Rusijos portalas 3rm pateikia Vladimiro Putino asmens anketą: Vladimiras Putinas – žydas pagal motiną

Rusijos portalas 3rm pateikia Vladimiro Putino asmens anketos (Forma Nr.1P) nuotrauką, kurioje pabraukti duomenys apie Vladimiro Purino tėvus. Anketoje rašoma, kad jo tėvas yra rusas Putinas Vladimiras Spiridonovičius, o motina yra žydė Šalomova Marija Ivanovna.

Orbanas ėmėsi NVO, kurios gauna paramą iš už ES ribų ir įtakoja šalies politiką

Vengrijos parlamentas pradėjo svarstyti įstatymo projektą, kuris pažabotų „užsienio agentų“ - Sorošo NVO destruktyvinę veiklą šalyje. Numatoma apriboti iš už ES ribų gaunamas NVO sumas $24,600 per metus. Be to, šioms NVO bus prievolė savo puslapiuose ir leidiniuose identifikuoti save kaip „užsienio agentai“. Tai JAV galiojanti praktika, kurią pernai perėmė ir Rusija.

„Vokietija, tu utėlėtas šūdo gabale“

Tai užrašas ant vokiečių transparanto Vokietijoje. Vokietijoje gyvenantis libanietis dr. Maksimiljan Krah klausia „iš kur pas vokiečius atsirado neapykanta patiems sau. “ „Tarp absoliučios daugumos vokiečių, turinčių humanitarinį aukštąjį išsilavinimą dominuoja kliedesiai vertinti blogai kas savo ir gerai, kas yra svetima“,- sako Krah. Vokiečių žalieji, jo nuomone, sveikina islamo imigrantus todėl, kad jie neapkenčia vokiečių visuomenės.

Lietuvos atstovas Ukrainos kare su Rusija: čia yra didžiausia, kilniausia akimirka Lietuvai

Švedijos pilietis Jonas Ohmanas, atstovaujantis Lietuvą Ukrainos kare su Rusija, paneigė Ukrainos prezidento petro Porošenkos teiginius, esą Ukraina negauna iš Vakarų ginkluotės. „Net ir neturėdami ginklų, per praėjusius trejus metus negavome jokių ginklų. Tačiau su britų, amerikiečių, kanadiečių kariais dalyvavome nuostabiose pratybose“, - balandžio 19 d. kalbėdamas Londone atskleidė Ukrainos vadovas. Tokie P. Porošenkos žodžiai J. Ohmanui sukėlė šypseną ir juoką.

Vengrijos prezidentas nutarė uždaryti žydų milijardieriaus Sorošo universitetą

Vengrijos prezidentas Janoš Ader balandžio 10 dieną pasirašė aukštojo mokslo įstatymo pataisas, kurios leidžia uždaryti Centrinės Europos universitetą, kurį įsteigė Džordžas Sorošas. Apie tai pranešė Izraelio MIP. Aderio nuomone, įstatymas nepažeidžia akademinės laisvės arba tarptautinės teisės. „Aš turėjau laiko jo konstituciškumo patikrinimui. Aš priėjau išvados, kad ši pataisa nepažeidžia švietimo ir dėstymo laisvės, apie ką kalba Vengrijos Konstitucijos 10 straipsnis“.

Vokiečių tautos sunaikinimas, kaip kitų ES tautų sunaikinimo modelis

Gyvenimas mums atskleidė stebuklingą faktą, kad priversti susinaikinti galima ne tik šėtonus, kaip aprašyta Evangelijoje pagal Luką, bet ir žmones, ir ne tik pavienius žmones, bet ir ištisas tautas, ir net labai civilizuotas, pasiekusias milžiniškų aukštumų moksle, muzikoje, literatūroje, mene ir t. t.

Sorošo fondas – susmirdęs globalizmo aštuonkojis, kurį varo lauk Europos tautos, vėl atropojo naikinti Lietuvos valstybę

Balandžio 18 d. , antradienį, po 8 metų pertraukos skandalingai pagarsėjusio verslo magnato, finansų rinkų spekulianto, milijardieriaus Džordžo Sorošo valdomas vadinamasis Atviros Lietuvos Fondas (ALF) vėl atnaujino savo veiklą Lietuvoje. „ALF suvienyti intelektualai sekė aktualijas, jautriai stebėjo Lietuvos valstybei bei visuomenei kylančias vidaus bei išorės grėsmes ir 2015 metų pabaigoje nusprendė imtis iniciatyvos."

Vokietijos darbdavių sąjunga pareikalavo atvirų Vokietijos sienų

Šie ponai pareiškė Vokietijos kanclerei, rašoma Breitbart, kad Vokietijai labai trūksta migrantų ir pareikalavo dar labiau susilpninti pasienio kontrolę, kurios praktiškai nėra. Jie pareikalavo iš Angelos Merkel Vokietiją pripažinti „imigracine valstybe“. Taip aiškino Vokietijos darbdavių asociacijos prezidentas Ingo Kramer: „Vokietija yra imigracijos šalis,- pasakė jis. - Anksčiau imigracijos šalimis buvo vadinamos JAV, Austrija, Lotynų Amerikos šalys."

Reksas Tilersonas atvyko į Maskvą

Vyriausio JAV/NATO karo nusikaltėlių gaujos vado pasiuntinys, melagis ir aferistas Reksas Tilersonas atvyko į Maskvą ir susitiko su Rusijos užsienio reikalų ministru pasaulio diplomatijos grandu Sergejumi Lavrovu.

Europos Sąjunga kaip okupacinis režimas

Lietuva tapo anti-europietiškos, iš tiesų, žydiškai afrikietiškos Europos kolonija. Lietuva 2004–ųjų metų gegužės 1–ąją dieną buvo įkišta į Europos Sąjungą. Mus valdantys „demokratai“ porins, kad tai buvo padaryta „po demokratinio referendumo, kuriame Lietuvos žmonės palaikė stojimo į Europos Sąjungą idėją“. Labai įdomu, kodėl, nors tai prieštarauja pačių demokratų įstatymams, kampanija dėl referendumo ir agitacijos stoti į ES buvo finansuojama iš VALSTYB0S BIUDŽETO?

Darja Aslamova: Išprievartauta Švedija serga Stokholmo sindromu 4 d.

Pamėginkite pats ateiti į Stokholmo rajoną Rinkibiu dieną (o jeigu jūs labai drąsus žmogus, tai vakare) ir išsiimti kamerą pagrindinėje aikštėje. Arba nuvažiuokite penktadienį vakare pasivaikščioti su kamera po Gioteborgo centrą, nufilmuoti vietinius vachabitus, kurie jaučiasi miesto šeimininkais.

Darja Aslamova: Išprievartauta Švedija serga Stokholmo sindromu 3 d.

"Apversta realybė" Vieną kartą pietų metu (kaip išimtį mes valgėme švediškas frikadeles vietoje silkės) Hansas pasakė puikią kalbą, kurios aš niekada nepamiršiu: - Žodį „dekadansas“ pavojinga naudoti Europoje, nes jis primena Gebelsą ir jo pasisakymus. Bet būtent šitas žodis atspindi mūsų civilizacijos realijas.

Darja Aslamova: Išprievartauta Švedija serga Stokholmo sindromu 2 d.

„Švedų feministėms pirmoms nukirs galvas“ - Aš gimiau ir išaugau Somalyje, auksinės socializmo epochos metu. Tuo metu visi manė, kad pas mus diktatūra. Tik dabar mes supratome, kokie mes buvome laimingi ir laisvi, - pasakoja man Mona Vallter, gyvenanti Švedijoje jau 23 metus.

Darja Aslamova: Išprievartauta Švedija serga Stokholmo sindromu 1 d.

KP specialioji korespondentė Darja Aslamova pabuvojo Skandinavijos šalyje ir pasibaisėjo: europinė valstybė, kuri visada buvo skaitoma ramybės ir klestėjimo simboliu, nuolankiai atidavė save į migrantų-islamistų letenas, diegiančių ten savo laukinę tvarką.

Teroristiniai aktai Rusijoje

Rusijoje beveik vienu metu įvykdyti teroro aktai Peterburge, Astrachanėje, Rostove. Tuo pačiu metu JAV/NATO/UK/ES karo nusikaltėlių gauja sustiprino savo melo propagandos ataką prieš Rusiją, aktyvavo visus savo kontroliuojamus išgamas visose savo kolonijose, kurie lieja melą, tulžį neapykantą rusų tautai.

Lenkų patriotai pasiruošę išvaduoti Lietuvą nuo lietuvių

Lenkijos prezidento patarėjo Przemyslawo Žurawskio vel Grajewskio rašytas tekstas/ULTIMATUMAS LIETUVAI, 2017.03.31 buvo išspausdintas savaitraštyje „Gazeta Polska“, kuris yra laikomas valdančiosios Teisės ir teisingumo partijos (TTP) šalininkų ruporu.

Švedija ritasi į viduramžius

Die Welt šiandien rašo apie viduramžių papročius, kurie įsigali Švedijoje, sparčiai vykstant šios valstybės islamizacijai. Pasirodo, kad Stokholmo privačioje islamo mokykloje besimokančios mergaitės į mokyklos autobusą turi lipti pro užpakalines duris, o berniukai lipa pro priekines.

Briuselis žada išprievartauti lenkų ir vengrų tautas dėl migrantų priėmimo

Tuo metu, kai Lietuva net nebandė prieštarauti Briuseliui, Višegrado grupės šalys pasipriešino brutaliam jų tautų naikinimui ir savo šalių priverstinei islamizacijai. Kaip praneša Breitbart, Prancūzija ir Vokietija, drauge su 21 kitomis ES valstybėmis, ketina reikalauti iš Vengrijos ir Lenkijos priiminėti migrantus pagal kvotų sistemą arba pasitraukti iš ES.

Orbano bandymas išdraskyti Sorošo neoliberalizmo serpentarijų – Centrinės Europos universitetą

Džordžas Sorošas (Švarcas) mėgsta pabrėžti, kad kilęs iš Vengrijos. Nemėgsta tik papasakoti visų aplinkybių jo vengriškojo gyvenimo periodo. Šios aplinkybės ne tokios šlovingos, kaip jo vėlesnė finansinio spekulianto „šlovė.“ Antrojo pasaulinio karo metais Sorošas pasižymėjo tuo, kad buvo iš judėjo virtęs krikščionimi ir prikišo savo purvinus nagus prie fašistų konfiskuoto žydų turto.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Europiečiai išsilaksto
185
Vokietijoje iš namų varo vokiečius, kad apgyvendinti pabėgėlius
1517
Europos Policijos Biuras mano, kad 30 000 prekeivių armija slepiasi už imigracijos į Europą
702

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: