Lietuvos ūkis – ant alkoholio pramonės adatos?

Suvaržius alkoholio pramonę nebevyks regionų plėtra, tuštės sodybos, užsidarys kaimo parduotuvės, išblaivėję žmonės masiškai bėgs iš šalies, siautės nedarbas, pasipils asmeniniai bankrotai, nebebus gaminami šakočiai (?!) ir žmonės pamirš senuosius amatus.

Kuo žalieji valstiečiai skiriasi nuo konservatorių? Absoliučiai niekuo

Filosofas Algirdas Degutis teigia, kad „Lietuvos Dalios kurstoma rusofobija yra Lietuvai žalinga, tad ir nusikalstama veika.“ ​Taip, šios kolaborantės ir jos grupuotės veika yra nusikalstama ne tik dėl itin bukos rusofobijos. Ta veika yra įrankis zombinti gyventojus, skurdinti juos ir tremti iš šalies. Tačiau mums svarbiau – ką daryti dabar, kai ant melo pamatų taip ilgai ręstas pasaulis pakrypo, ir, atrodo, pakrypo labai rimtai.

Dėl intensyviai kurstytos konservatorių provokacijos prokuratūra nutraukė tyrimą

2014 m. rudenį išnagrinėjus konservatoriaus Manto Adomėno prašymą, įvertinus jame pateiktus faktus ir gavus papildomus duomenis, kad kelių Vilniaus miesto tautinių mažumų mokyklų moksleiviai, Lietuvos Respublikos piliečiai, 2013-2014 metais dalyvavo Rusijos Federacijos visuomeninių organizacijų inicijuojamose ir rengiamose tarptautinėse jaunimo lavinimo stovyklose, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Nepriklausoma ir valstybinė žiniasklaida labai plačiai nušvietė šį įvykį, skandalas drebino šalį ne vieną savaitę.

Eikite dirbti visi žurnaliūgos, veidotyrininkai, šviestuvų dizaineriai ir skrybėlaičių kūrėjai ir visi kiti tinginiai

Paksas, Uspaskichas, Valinskas, Romanovas, Masiulis, Kildišienė Greta. Toliau bus imtasi Bilotaitės, po to bus skalpuojama Agnė Širinskienė tada bus organizuojama Karbauskio apkalta, tarpusavy susipjovę Konservatoriai išmes lauk anūką ir pjausis iki tol, kol baigsis Grybauskaitės kadencija ir Grybauskaitė patogiai atsisės į konservatorių vadovės šiltą kėdę, o tuo pat metu ir į premjerės kėdę. Ir taip aišku, kad sekančiu prezidentu bus Matijošaitis ir aš dabar jums visiems pasakysiu kaip viskas bus.

Rusija eksportavo korupciją, darkė savo kaimynų politines sisitemas. Dabar ateina laikas Vakarų Europos šalims

Ekspertai.eu jau skelbė, kad Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas dvi dienas praleido G. Maršalo saugumo centre Vokietijoje. Iš ten parsivežė „lagaminus“ informacijos ir žinių apie grėsmes.

Žino katinas į kieno miltus prišiko: skandinavų presstitutė Š. Černiauskas išsigando savo drąsos

Valstiečiai pradeda demonstruoti labai blogas mintis keliančią tendenciją. Vis panašiau į dėsningą keršto žiniasklaidai už #tetąGretą planą: 1. Ramūnas Karbauskis nuo pirmos skandalo dienos seka pasakas apie politinius užsakymus. Tai medžiotojų būreliai, kovojantys su neegzistuojančiomis įstatymo pataisomis. Tai alkoholio pramonė, tai dar kažkas. Galiausiai istoriją, kuri pavirto lavina dėl jo paties nuolatinio melo, jis vadina kažkokia koordinuota akcija.

A. Veryga. Ar valstybė bus valdoma „griaučių spintose ieškotojų“ rankomis?

„Naujas skandalas“, „visi vagys“, „kur profesionalumas“ ir t.t. Puikios antraštės, generuojančios dar puikesnius paspaudimų skaičius ir komentarų kiekį. Manau, kad visuomenė iš tiesų nusipelno žinoti, kas ir kaip ne iš skambių antraščių.

Šį šeštadienį Vilniuje du kartus pasirodė belzabūbas. Ruoškimės apokalipsei

Sausio 21 diena įeis į Lietuvos istoriją: tą dieną du kartus sostinėje pasirodė belzabūbas. Pirmasis belzabūbo pasirodymas įvyko dieną. Tąsyk jis buvo įgavęs vienos parlamentinės partijos pirmininko-anūko žmonos pavidalą. Nelabasis net išplatino jos vardu skelbimą: „A. Landsbergienės mokykla organizuoja paramos abortams, homoseksualų ir transeksualų „teisėms“ eiseną.“

Konservatorė atskleidė, kad „Lietuva turi žurnalistus“

Ekspertai.eu XXX skilties kokybės ženklas, konservatorė Rasa Juknevičienė atskleidė, kad „Lietuva turi žurnalistus“. Kiekvieną dieną apie Rusiją pasakojanti ir viską su Rusija lygininanti moteris tokią išvadą padarė pasirėmusi žaliosios valstietės Kildišienės ir Rusijos Dūmos, kaip teigia R. Juknevičienė, deputatės Kabajevos pavyzdžiais.

Duoda – imk? Arba D.Šakalienė ir vizitinės kortelės už 500 eurų, bei A.Vinkaus 800 eurų vertos gėlės

Pradžiai šiek tiek įdomiosios statistikos Ar žinojote, kad buvęs krašto apsaugos ministras Juozas Olekas pernai pirko gėlių ir suvenyrų už 2027,15 euro. Ne už savus, žinoma. Už tuos, kurie vadinasi „išlaidos, susijusios su parlamentine veikla“.

Klaida po klaidos...

Klaidą po klaidos darė valstiečiai. Net lygioj vietoj slydo ir plojosi veidu į betoną. Vėl rašau apie tą partiją, ne todėl, kad simpatizuočiau, anaiptol, bet noriu paanalizuoti, kaip Lietuvoje veikia "fas" berniukai, diriguojami žymiosios dirigentės. Tik aklas galėjo nematyti, kad jie veikia išvien su PRESStitutais. Ranka rankon, koja kojon.

Lietuvos seimo politinė mafija galiausiai susidorojo su Greta Kildišiene

Seimo politinė mafija turi savo "garbės" kodeksą. Už mafijos vardo pažeminimą negailestingai susidoroja su savo nariais. Už mafijos vardo pažeminimą buvo priversta atsistatydinti Lietuvos Valstiečių ir Žaliųjų Sąjungos atstove Seime Greta Kildišiene.

„Roveris ir kailiniai“ muilo opera Lietuvoje – aktoriai ir atlikėjai

Jau savaitę laiko Lietuvoje vyksta Gretos Kildišienės „Roveris ir kailiniai“ muilo opera, kurią darniai traukia nelietuviška (nelietuviško kapitalo) žiniasklaida, epizodiškai prisijungiant suinteresuotiems partiniams vienetams atskirai ir partijoms bendrai bei visišku disonansu atsiduodančia LRT su jos vedančiuoju Jakilaičiu, aiškiai nepateisinusiu į jį sudėtų vilčių ir todėl akivaizdžiai praradusiu savitvardą laidos su Ramūnu Karbauskiu metu.

Privačios mokyklos mokinukai Vilniuje žygiuos komunistuojančių feminisčių marše už "transseksualų teises"? Ir jų tėvai už tai dar pinigus moka?

Kažko nebesuprantu šiame gyvenime. Ką bendro gali turėti Konservatorių lyderis G.Landsbergis ir jo žmona, garbioji pedagogė ir privačių mokyklų tinklo savininkė ir vadovė Austėja Landsbergienė su tokiu pasaulinio masto politizuotu renginiu, kurio viena iš garbės vicepirmininkių yra įžymioji JAV komunistų partijos eksvadovė ir teroristė Angela Davis (Anžela Devis)?

Privaloma karo tarnyba: marozėliui nepakenks, bet intelektualą sužlugdys

Tyla apie visuotinį šaukimą karo tarnybon – medijose pasirodžius pranešimams apie jo neišvengiamybę – net neturėtų stebinti: jokių piketų, mitingų, protesto akcijų, beveik jokio žodinio pasipriešinimo, tik bangos valstybinio entuziazmo, prisistatančio „tautos balsu“ (Narod trebujet, liaudis reikalauja – būta kadaise – nelabai seniai, tiesą sakant – tokios viešaryšinės formuluotės, pateikiant sprendimus, brutaliai primestus iš viršaus, tarsi išprašytus iš apačios, priimtus pačios visuomenės).

Ne politologai, ne diplomatai tai, o asilų banda (Trampo inauguracijos renginio lietuviškų TV komentarus pasiklausius)

Donaldas Trampas pasakytų: Jūs atleisti... Vakar, vykstant Donaldo Trampo inauguracijai pasiklausęs visą mielą vakarą mūsiškių „politoligų“ ir „diplomatų“ komentarų, padariau labai pagrįstą išvadą, kad visi šie žmonės yra visiški asilai, kad jų kalbos atitrūkusios nuo realybės per daugybę šviesmečių, kad jie savo melo ir insinuacijų mėšlo krūvoje išsivolioję tiek, kad iki savo gyvenimo pabaigos nebepajėgs atsiskalbti, kad Lietuva neturi jokios užsienio politikos.

Išnaudojama #TvirtaMergaitė

Lietuva įsibrovė į pasaulio žemėlapį. Karalienės Mortos mokyklos bei Vaikystės sodo darželiai, vykdydami akciją #TvirtaMergaitė, sugalvojo prisijungti prie JAV iniciatyvos „Women’s March on Washington“. Įspūdingas sąrašas šalių, reiškiančių solidarumą JAV moterims, ir štai Lietuva – tarp jų. Tik štai, man neužteko tų skambių antraščių ir plakatinių lozungų, tad pasižiūrėjau į šią akciją atidžiau. Man buvo įdomu, kokia iš tiesų yra šios akcijos žinia, ką iš tiesų paremti, prie ko prisidėti yra kviečiamos mūsų mergaitės ir moterys.

Kas vyksta?

Sausio 17 d. Krašto apsaugos ministerijoje pasirašytas susitarimas dėl JAV ginkluotųjų pajėgų statuso Lietuvos teritorijoje. Susitarimą pasirašė Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir JAV ambasadorė Lietuvoje En Hol. „Leiskite visus pasveikinti su, sakyčiau, istorine diena JAV ir Lietuvos strateginei partnerystei, kurią saugumo ir gynybos srityje patvirtiname šia sutartimi.

Atviras žemaičio kreipimąsis į pagonį Ramūną Karbauskį: išeitis Jums yra, bet tik viena

Mielas R. Karbauski, aš kaip eilinis Žemaitis kaimietis, prijaučiantis gamtatikių religijai ir pasaulėžiūrai noriu Jums padėti. Visų pirma, Jūs save laikote pagoniu ir tuo automatiškai nešate atsakomybę prieš gamtos Dievus bei mūsų protėvius.

Lietuvos kariuomenės išniekinimas: marš marš tra ta ta... į konteinerį miegoti su auksiniais šaukštais ant peties

LRT vakar paaiškino, kodėl Lietuvos kariuomenė iš kareivinių perdislokuojama į konteinerius. Pasirodo, užsieniečiai negali miegoti daugiau kaip po šešis vienoje patalpoje, jų šalių rinkėjai neleidžia, kad jų šalių kariai gyventų blogose sąlygose. O mes leidžiame, kariai lietuviai gali miegoti bet kur, konteineriuose, dviem aukštais, o gal iš šunų būdose. Kodėl ne, jei galima juos vaikyti kaip šunis, kodėl jie negali miegoti šunų būdose. Jų gi ir racionas kitoks, ir šaudo jie ne šoviniais, o kaip vaikai, benck, benck...

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: