Rolando Pakso praregėjimas

Politikams išsivysto kažkoks psichikos sindromas, mokslo dar neįvardintas, kai realybę jie pilnai suvokia tik tada, kai jų vadovaujama partija pralaimi rinkimus, nustumiama nuo valdžios lovio. Dienraštyje „Respublika“ partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas Rolandas Paksas straipsnyje „Pabėgėlius „integruoja“, išbėgančiais nesirūpina - kas? Valdžia, kurią išsirinkome“ dėsto labai teisingas ir protingas mintis.

Lietuviai atsisako Lietuvos

Lietuviai iš savo šalies skuodžia vis sparčiau: beveik visi Lietuvos moksleiviai, tapę pilnamečiais, ketina bėgti iš gimtosios šalies, Lietuvos kultūros veikėjai ragina gyventojus emigruoti, o „nepriklausomybės dienos“ — valstybinės šventės ir oficialios poilsio dienos tampa Lietuvos gyventojams proga išvykti į kaimynines šalis. Didysis lietuvių tautos Išėjimas vis labiau primena keleivių bėgimą iš skęstančio laivo.

Nepatogi knyga

Elektroninėje komentarų erdvėje yra išplatinta tokia nuomonė apie Rūtos Vanagaitės knygą „Mūsiškiai“: Šmeižikų simbiozės priežastys  – „mūsiškiai“, zurofai, vanagaitės: Kodėl taikūs žemdirbiai lietuviai pakimba ant lietuvšaudžių – raudonųjų nacių propagandinio triuko? Kas „šaudė žydus”, juk Lietuva buvo okupuota?

Karbauskininkai – „tas pats bibys toje pačioje kiaulėakės saujoje“

JAV prezidentui Donaldui Trampui nepakanka 2 metų, kad patikrinti pabėgėlius iš islamo valstybių, dalyvaujant 5 žinyboms, jis uždraudė juos vežti, o imbicilui Kukuraičiui pakanka kelių dienų. Šis islamistų vežimas į Lietuvą turės fatalinių pasekmių mūsų valstybei, su kuriomis jau susidūrė Švedija, Vokietija, Prancūzija. Be to išskirtinių sąlygų sudarymas šiems vežamiems žmonėms prieštarauja Lietuvos konstitucijai, diskriminuoja ir žemina skurde paskendusius Lietuvos piliečius.

G.Sapožnikovos knyga "Išdavystės kaina"

Išleista G.Sapožnikovos knyga "Išdavystės kaina". Knygoje, kurią parašė žinoma Rusijos žurnalistė Galina Sapožnikova, pasakojama apie tai, kaip Lietuva, pirmoji iš tarybinių respublikų, tapo „spalvotųjų“ revoliucijų, kurias pritaikius buvo sugriauta TSRS, bandymų poligonu.

Tiesa aiškėja: Tomą Dobrovolskį nužudė fašistuojantys „patriotai“

Praėjus daugiau kaip dvejiems metams nuo tragiškos naujametinės 2015-ųjų nakties, kurią Vilniuje prie Vingrių g. 17 esančio „Psichbario“ buvo mirtinai sumuštas kompozitorius T. Dobrovolskis, byla pagaliau pasiekusi teismą (15 min), prieš kurį stoja eilė asmenų, įtariamų prisidėjus prie pastarojo nužudymo.

Ką slepia taip vadinamos "Vaiko teisių apsaugos" įstatymo projektas?

Skaitant vaiko teisių apsaugos projektų paketą tikrai kyla klausimų. Į jų aptarimą turėtų įsijungti kiekviena šeima, nes tai liečia jas visas, ir nepalikti to spręsti vieniems politikams. Šie privalo girdėti žmonių, o ne užsakovų balsą.

Vienintelis Nachmanas Dušanskis (1919-2008), Rainių „didvyris“, liko prezidentės neapdovanotas Riterio kryžiumi. Kodėl neapdovanojus jo po mirties?

Aš manau, kad jei jau mūsų Prezidentė Lietuvos Ritere padarė Kaniukų kaimo žmones sušaudžiusios žydų gaujos dalyvę, tai kuo skubiau turi būti apdovanotas ir didžiausias lietuvių Tautos budelis Nachmanas Dušanskis, bent po mirties.

Lietuvos miestai – kuriuose labiausiai sumažėjo gyventojų skaičius?

Mapijoziai.lt naudodamiesi Statistikos departamento duomenimis apskaičiavo, kaip gyventojų skaičius keitėsi nuo paskutinio Tarybų Socialistinių Respublikų Sajungos gyventojų surašymo 1989 m. iki 2015 m.

SISTEMINIAI parazitai išsigando Vaido Lekstučio populiarumo - "Lietuvos rytas" gavo zadaniją

Štai kaip į Vaido Lekstučio skrydį į valdžios Olimpą operatyviai sureagavo SISTEMĄ aptarnaujantis Masinio Durninimo Organas "Lietuvos Rytas" - jau kitą dieną išleisdamas paskubomis sukirptą pusfabrikatį, net su neišrankiotom gramatinėm klaidom.

Akivaizdu, jog viena iš žiniasklaidos grupių veikia pagal iš anksto parengtą planą

Ilgai tylėjau, stebėjau viešąją erdvę ir galvojau, kur ta padorumo ir žmoniškumo riba, kurios negalėtų įveikti netgi pinigai? Deja, paaiškėjo, jog tam tikroms žiniasklaidos priemonėms jokios ribos neegzistuoja.

Žemaitija jau turi Prezidentą - tai Vaidas Lekstutis! Beliko prie jos prijungti Lietuvą

Vaidas Lekstutis tapo kandidatų į Prezidentus lenktynių lyderiu. Donaldas užėmė JAV p-rezidento kėdė sumaniai pasinaudojęs socialiniais tinklais, o ar pavyks Vaidui? Vos jam užsiminus apie galimybę eiti į valdžią - Lietuvos patriotai Feisbuke vienareikšmiškai jį parėmė ir sukėlė informacinį cunamį, nušlavusį visus anūkus su pedoliberastais į politikos užribį.

Infomacinio fronto kariai, kovojantys prieš Lietuvą - pilnas sąrašas

Lietuvos televizijos, kurios skleidžia Vašingtono ir Briuselio melą ir propagandą: LRT, LNK, Info TV, Baltijos Televizija, Lietuvos Ryto TV, Alfa Savaitė TV, Puko TV, Ypač intensyvią propagandą ir melą skleidžia Info TV, kuri retransliuoja propagandinį "Laisvosios Europos" kanalą dėl didelio melo ir propagandos draudžiamą transliuoti net pačiose Jungtinėse Valstijose.

Pranašas ir laisvės Lietuvai nešikas: Sovietijai galo nėra... Galbūt toks yra Dievo planas

Toks didelis buvo ligonis! – o jūs jam siūlėte sveikti, gydytis, atgimti… Bet kilo temperatūra, ligonis jautėsi prastai, buvo sutrikęs ir nelaimingas, norėjo toliau sirgti. Tęsti ligą, kuri jau įprasta. O ar nuo jos reikės lėtai mirti, ar (nu)sprogti, nebe taip svarbu. Prie bolševikų mums buvo geriau!

Kodėl Šimašius kovoja su Vytimi?

Per du metus nieko Vilniaus miestui nenuveikęs meras Remigijus Šimašius pašišiaušė prieš visuomenininkų norą Lukiškių aikštėje įamžinti valstybės simbolį Vytį. Aš pabandžiau išsiaiškinti šio Vilniaus mero asocialumo, jo neapykantos pagrindiniam Lietuvos simboliui priežastį.

Nugirsti pokalbiai: Vasario 23-oji — slapta Lietuvos vyrų šventė

— Sveiki, tamsta Tarybinės Armijos rezervo kapitone Sigitai! Sveikinu su vyrų švente — sveikatos ir ilgų gyvenimo metų! — Ačiū, seržante Artūrai! Laisvai. Ir aš tave sveikinu… Prieš 35 metus aš apsivilkau karininko formą ir tapau tikru vyru — iki šiol prisimenu šį jausmą.

Pabėgėlių perkėlimo modernizavimas turėtų labiau sulaikyti pabėgėlius nuo bėgimo iš Lietuvos

Socialinių reikalų ir darbo ministras Linas Kukuraitis pranešė, kad ketinama išbandyti pilotinį projektą ir perkelti pabėgėlius tiesiai į savivaldybes, aplenkiant Ruklos pabėgėlių priėmimo centrą, kuriame dabar jie laikomi kelis mėnesius. Komentuodamas pabėgėlių perkėlimo modernizaciją, ministras informavo, kad bus daroma viskas, kad pabėgėliams būtų sudarytos kuo palankesnės gyvenimo sąlygos ir jie nepatektų į absoliutaus skurdo situaciją.

Cenzūra Lietuvoje - portalas Balsas.lt pažeidinėja Konstituciją?

Konstatuoju, kad prieš dr. Joną Ramanauską Lietuvoje yra įvesta cenzūra. Ne visose informacijos priemonėse, tačiau gera pradžia pusė darbo. To įrodymui pateikiu internetinio puslapio paveikslėlį, kuriame aiškiai ir nedviprasmiškai parašyta: „Jums uždrausta rašyti komentarus“. Tai reiškia, kad nepriklausomai nuo komentaro turinio yra uždrausta rašyti komentarus.

"Megztos beretės" - Rusai puola!

Šiandien kaip ir vakar, mus vėl rusai puola. Vėl Putinas nori užgrobt mus visus. Jau marga antraštės apie pavojų, Tad broliai ir seserys ruoškit ginklus. Šiandien, kaip ir vakar, mus vėl rusai puola. Vėl nori padonkai okupuot mus visus. Ir lesbė blondinė su vyriausybę ruošia naujas sankcijas prieš rusus bjaurius.

Analfabetikas Andrius Tapinas augina naują kartą - trolių. Nes kas labiau trolis - tas ir teisus

Istoriniu analfabetizmu pasižymintis interneto trolis ir žymus pinigų kartos atstovas Andrius Tapinas toliau atkakliai lipa ant to paties grėblio ir imasi interpretuoti istoriją... Šį kartą jis kaip reikiant patrolino Telšių kultūros centrą dėl jo ketinimo demonstruoti du rusiškus filmus istorine tema - meninį epinį filmą "Vikingas" ir animacinį humoristinį filmą "Trys didvyriai ir jūrų caras".

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: