Rusija planavo perversmą Juodkalnijoje. Šiurpinantys faktai iš 15min

Svarbiausias cia – Aleksandaro Sindeliciaus, PSICHINIŲ PROBLEMŲ TURINČIO serbo liudijimas

Lenkijos premjerė Beata Šidlo po Mančesterio teroro akto: Europa, kelkis nuo kelių arba tu verksi dėl savo vaikų kiekvieną dieną

Lenkijos premjerė perspėjo, kad Europa turi pastatyti į savo vietą „politines elitas“, „stiprius politikus“ ir nutraukti nelegalią migraciją. Šidlo pasakė: „Mes norime padėti žmonėms, bet mes nesiruošiame dalyvauti Briuselio elitų beprotybėje“. „Kur ritasi Europa?“ - paklausė ji. „Kelkitės nuo kelių ir buskite iš letargo miego, arba jūs apverksite savo vaikus kiekvieną dieną“.

Nėra baisesnio melo, kaip klaidingai suprasta ir dar klaidingiau aiškinama tiesa

Gegužės 28 dieną sukanka 87-eri, kai gimė žinomas lietuvių rašytojas ir mąstytojas, buvęs aktyvus Sąjūdžio dalyvis, daugybės romanų, apsakymų ir apysakų paaugliams ir vaikams, o taip pat garsiosios trilogijos - „Durnių laivas“, „Durniškės“ , „Prakeiktieji ir pateptieji“ autorius – Vytautas PETKEVIČIUS (1930-2008). Nuolatinis, be atvangos ir išlygų TIESOS sakymas buvo tapęs antrąja Kūrėjo prigimtimi. „Tiesa – sielos vaistai. Visos blogybės kyla iš melo ir baimės.

Sąjūdžio Lietuva – nevykęs smetonmečio atkūrimo projektas

Chaoso avatarai Castor&Pollux tyčiojasi iš Sąjūdžio, iš smetonmečio, tapusio neginčijamu dešiniųjų ideologijos fetišu ir iš dainuojančios revoliucijos, kuri buvo tik grįžimas penkiasdešimt metų atgal…

V.Mickevičius-Kapsukas. „Demokratinės laisvės“ ir tikrovė

Laikinojoje Lietuvos valstybės konstitucijoje, 16 str. sakoma: „Visiems lietuvos piliečiams laiduojama asmens, buto ir korespondencijos neliečiamybė bei tikybos, sąžinės, spaudos, žodžio, streikų, susirinkimų ir draugijų laisvė.“ Lietuvos buržuazija ir jos agentai pasididžiuodami kalba apie „laisvą“ ir „demokratinę“ Lietuvą, nurodydami jos konstituciją, kuri Lietuvos piliečių neskirsto į ožius ir avis. Lietuvoje, sakoma, ne taip, kaip Tarybų Rusijoje: čia visi piliečiai turi laisvę…

V.Mickevičius-Kapsukas. Kur toji nepriklausomybė?

Kauno ponai ir kunigai nuolat kala, kad Lietuvos baltieji kareiviai kariaują už nepriklausomybę ir laisvę; kariaują, kad nieks lietuvių skriausti negalėtų, kad apgynus savo šalį nuo svetimų plėšikų. Kiti dar prideda, kad kariaują už žemę. Pagalvokite, kiek tame yra teisybės.

Santykis yra viskas

Viena svarbiausių nūdienos užduočių – tai santykių gerinimas su šūdu. Šūdas yra faktas, todėl klaida būtų vengti šių santykių – apeiti, neliesti ir neuostyti. Vadinti šūdą tik slapyvardžiais. Manoma, kad šūdas nuo to tik dar labiau šūdėtų.

Startavo prezidentės globojama iniacityva – 4 milijonai lietuvių perpieš tipinio lietuvio portretą

Gegužės 24 d. oficialiai prasidėjo prezidentės Dalios Grybauskaitės globojama Lietuvos atkūrimo 100-mečiui skirta iniciatyva „Lietuva 4.000.000”, kurios tikslas – apjungti pasaulio lietuvius į vieną virtualią bendruomenę. „Tikimasi, kad šis projektas taps atsvara negatyviam viešajam naratyvui, kuris pasakoja, kad Lietuva yra nykstanti tauta“, - informuojama iniciatorių pranešime.

Štai ir vėl gavome „juodojo aukso“ made in Eritrea porciją

Lietuva šią savaitę gavo eilinę porciją „juodojo aukso“ iš Eritrėjos, devynias juodų dykaduonių burnas. Iš valstybės, į kurią žmonės iš viso pasaulio vyksta ilsėtis dėl jos gerų pliažų (žiūr. Booking.com), kur niekas nesprogdina, kaip Mančesteryje, netraiško žmonių sukvežimiais, kaip Berlyne. Kažkas kažkur sugalvojo, kad tuos puslaukinius žmones ten skriaudžia, ir pasileido jie visi bėgti lėkti į Europą, kaip lietuviai į Angliją, o mūsų valdžia, mylinti visą pasaulį, tik ne lietuvius, ėmė semti šiuos nelegalus rieškučiomis iš Italijos ir vežti šitą „juodąjį auksą“ į Lietuvą.

Bild: į Europą atvyksta virš 6,6 milijonų nelegalių migrantų

Situacija rimta, rašoma Bild: Viduržemio jūros pakrantės valstybėse (įskaitant Turkją) remiantis konfidencialiais jėgos struktūrų dokumentais susitelkė 6,6 milijonų „pabėgėlių“, kurie nori prasiskverbti į Europą. 2015 Angela Mekel paskelbė šūkį „welcome refugges“ ir tie „refugges“ išgirdo kvietimą, vien į Vokietiją jų atvyko apie du milijonus veltėdžių burnų. Tiesa, pabėgėlių tarp jų labai nedaug, vos keli procentai, o visi likę – nelegalūs ekonominiai migrantai.

Gal ir galima per išeinamą angą kurti šeimą? Tautos teisė išgyventi – daug svarbiau už kelių ligotų žmonių nesveikus įnorius

Šventieji judėjų Raštai numato keliu nudžiuvusių šakelių nugenėjimą nuo sveiko Tautos medžio kamieno. Manau, kad ir lietuviams nederėtų pergyventi šiandien dėl tų ant tautos kamieno globalistų užaugintų nudžiuvusių ir iškrypusių ūglių, keisti šventas Šeimos sąvokas, įstatymus. Gal ir galima per išeinamą angą kurti šeimą? Mano, bioologo žiniomis, per ten išeina tik įvairos konsistencijos kakutis, ben ne vaikeliai.

Lietuva, TVF ir 90-ųjų “šoko terapijos” reformos – atgal į kapitalizmą

"Lietuva - nuo „išsivysčiusios“ iki „besivystančios“... Darbininkų paradus pakeitė homoseksualų paradai. Nuoga tiesa tapo nuogu melu. Valstybės nuskurdintus vaikus ėmė gelbėti ne valstybė, bet privačių televizijų laidos „Gelbėkite vaikus!“, Vašingtono ir Briuselio vasalų įkurti „Maisto Bankai“.

Atskaitos taškas- aštuoni €urai

Ministerija siūlo, kad Lietuvos kario maisto krepšelio vertė padidetu nuo 6 iki 8 €uru per dieną. Matėte nutukusi išstorejusi kareivį? Ne. Neskaitant Ukrainos Reikalų Ministro Linkevičiaus.

Bevaikiai Europos Sąjungos vadovai, kaip Europos išnykimo ir degradacijos simbolis

Lietuvių tauta ant savo kailio patyrė, koks totalus blogis yra bevaikis valstybės vadovas. Netekome 1/3 gyventojų, tauta paversta į girtą ir apsivogusį galviją, kuris prarado tautinius, dorovinius ir šeimos orientyrus. Viena iš tų priežasčių, mano manymu, yra bevaikis mūsų valstybės vadovas. 

Sorošo fondo veiklos Lietuvoje pagrindinis tikslas – karo su Rusija kurstymas

Taip, 2019 metų rinkimai, matomai, yra viena iš Sorošo fondo sugrįžimo priežasčių, bet, mano galva, ji ne pagrindinė. Pagrindinis Sorošo (Rotšildų parankinio) tikslas sukelti karą su Rusiją. Juk ne veltui Lietuva paversta NATO poligonu, ne veltui iš jos evakuota 1 milijonas gyventojų, ne veltui Lietuvoje keliama nesibaigianti militaristinė isterija.

Antroji Soroso invazija į Lietuvos žemes

Po aštuonerių metų pertraukos į šalį grįžta Atviros Lietuvos Fondas, kuris tapo George Soroso — visų "spalvotųjų revoliucijų" ne tik buvusiose Sovietų Sąjungos šalyse, bet ir pasaulyje, protėvio — vizitine kortele Pranešimas, kad Atviros Lietuvos Fondas vėl pradeda savo darbą Lietuvoje, nuskambėjo žiniasklaidoje labiau nei kukliai. Daugelis užmaršių skaitytuojų net iškėlė klausimą: "O ką, Sorosas buvo išvykęs iš Lietuvos? Negali būti!"

Neatmestina, jog pedofilijos ir žudymų istorijoje dalyvavo ir Rusijos žvalgyba, siekdama neramumų Lietuvoje

Dinamiška dviejų valandų trukmės informacinė-dokumentinė pokalbių laida „Mūsų laisvės metai“, skirta priminti svarbiausius Lietuvos Nepriklausomybės dvidešimtmečio įvykius, įvertinti pasiekimus, dar kartą pajusti išgyventas akimirkas, to laiko dvasią, skelbiama valstybinio transliuotojo LRT interneto svetainėje.

Kim Jong Unui iki mūsų Raudonosios Lesbės Magnolijos Fyfos Bestijos Kiaulės Akimis - kaip iki mėnulio

Kai Kim Jong Unas pamatė baltakasę lietuvaitę, kuri  - uždraudė kritikuoti Lietuvos valdžią, tarnaujančią ne tautos, o JAV interesams, - uždraudė reikalauti iš valdžios laikytis įstatymų, nevogti iš biudžeto, o iš žiniasklaidos uždraudė reikalauti sakyti tiesą ir nemeluoti,  -uždraudė Lietuvoje rusiškus tv kanalus...

Tai, ko neparodo festivalių organizatoriai. ALKOmafijai būtinos minios ALKOdurnių

Tai yra vieno didžiausių Lietuvoje festivalio 06 valanda ryto. Turiu gerą festivalinę patirtį. Buvau visuose Lietuvos didžiausiuose ir keliuose užsienio festivaliuose. Dabar viešojoje erdvėje yra labai daug manipuliacijų. Verslo sektorius deda daug pastangų diskredituojant draudimus ir norimas priimti priemones.

Nori mažiau geriančios Lietuvos – esi radikalas, talibanas ir truputį kanibalas

Vienu metu daugybei žurnalistų panižo rankos platinti atsišaukimus apie mistinę „kovą su alkoholizmu“. Bet su priklausomybe nuo alkoholio nekovojama – tai sutrikimas, kurį galima gydyti, taikyti prevencijos, reabilitacijos priemones. O su alkoholikais kovoti,  apskritai, nepadoru – tai lygiateisiai šalies piliečiai.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: