LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Rusijos samdiniai „dėl pramogos“ kankino, nukirsdino ir sudegino Sirą


Šitie asmenys vykdo Pidorasingo Projektą ir visomis išgalėmis bando pederastizuoti Lietuvą. Seime balsuojant už taip vadinamos "Vienalytės partnerystės" įteisinimą "už" balsavo:


Izraelis patvirtino sudavęs smūgių kariniams objektams Sirijoje


Savaitgalį Vilniuje vyko mitingas Konarskio gatvėje šalia "LRT' . Organizatoriai teigia, kad  visuomeninė LRT, kai jai ėmė vadovauti Monika Garbačiauskaitė


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.Logistikos įmonių savininkai yra turtingiausi Lietuvos asmenys. Linavos veikėjai koja atidarinėja Vyriausybės duris. Šiame sektoriuje dirba tūkstančiai žmonių.


SOHR: per Izraelio aviacijos smūgį Sirijoje žuvo 23 žmonės


2015 metai buvo Europai lemtingi. Kontinentas įžengė į viduramžius, o gal ir į akmens amžių. Norma tapo žmones kapoti kirviais, kalavijais. Baisiausia tai, kad imta pjauti gydytojus, kunigus, savo žmonas. Ką jau kalbėti apie išprievartavimų epidemiją, iš Afrikos atėjusį kanibalizmą. Baisiausia tai, kad kartu su „pabėgėliais“ iš Afrikos ir Azijos atėjus akmens amžiaus papročiams, įstatymai liko tokie, kokie buvo iki šio laukinio vandalizmo tvano.


„Swedbank“ turi virš 100 mln. pelno per metus, SEB ką tik paskelbė apie 80 mln. pelną per pusmetį.


Putino vertybinių popierių rinka geresnė, negu Si, geresnė, negu Trampo... Rusijos obligacijos tapo vertybiniais popieriais, kuriuos privaloma turėti. Ir ne tik Europoje, kur pelningumas [Vakarų vert. pop.] artimas nuliui, bet ir amerikiečių kompanijoms, valdančioms globalius obligacijų fondus...Dar viena skaudi istorija Lietuvoje. Mažai mergaitei diagnozuota neuroblastoma (vėžio rūšis). Galima klausti, kodėl taip nutiko, tačiau verta paskaityti, ką sako pati mama - Viktorija Ivaniušina - ir pagalvoti, ar tikrai tinkamu laiku mergaitė buvo skiepyta bei, ar tikrai skiepai neturėjo įtakos tokiam greitam auglių išvešėjimui.


Pabaltijo, Bulgarijos, Rumunijos ir Vengrijos vyrai Europos sąjungoje yra patys darbščiausi...


Amerikosai lazerinių ir hipergarsinių ginklų kūrimą pavertė tikra piar-kompanija, bandydami įrodyti, kad jie vėl yra visos planetos priekyje. O priekyje pasirodė esanti Rusija. Dabar Jungtinėms Valstijoms, kaip ir Alisai iš Stebuklų šalies, reikia iš visų jėgų, kad galėtų likti vietoje.


Обвинительный приговор, вынесенный Верховным судом Испании организаторам референдума о независимости Каталонии, несомненно, историческое решение, считает эксперт РИСИ Игорь Пшеничников. Он подчёркивает, что решение судей не умиротворило Каталонию, а привело к резкому обострению отношений Мадрида и Барселоны и будет определять положение во всей Испании на неопределенную перспективу. Девять из 12-ти подсудимых приговорены к тюремным срокам от 9 до 13 лет по статьям «организация мятежа» и «растрата государственных средств».


Lietuvos etatinis narcizas labai mėgsta ekskursuoti po egzotiškas užsienio šalis, puikuotis savo blizgančiomis regalijomis. Kai pusė Lietuvos skendėjo dūmuose, narcizas ekskursavo po tolimuosius rytus. Dabar ir vėl visa Lietuva įelektrinta, nes gana gėdingai JAV sugrąžino Neringą Venckienę į lietuviškų pedofilų nasrus.Согласование и подписание текста «формулы Штайнмайера» – очень значимое событие, однако для Киева это дипломатическая уловка, считает эксперт РИСИ Олег Неменский. «Надо учитывать особую юридическую культуру Украины.


Ar labai ką jaudina, kas būtent įsilaužė į Emanuelio Makrono rinkimų štabo kompiuterį? Visus domina ten buvę dokumentai, kurie demaskuoja šitą Rotšildų klano protežė. O faktai yra tokie: Surasti dokumentai, įrodantys, kad Makronas slepia pajamas ofšorinėse sąskaitose Kaimanų salose, dokumentai apie finansinius nusižengimus finansuojant priešrinkiminę kompanij, o be to atrastas įdomus laiškas: „nepamiršk nupirkti šefui „k““.


konstitucijos, o jo įstatymai skelbia, kad Izraelis yra žydų tautos valstybė. Tai vienintelė pasaulyje rasistinė valstybė, kurioje žydas ar žydė negali susituokti su kitataučiu. Jie savo žydiškumą turi įrodyti rabinų teismui. Pastaruoju metu tam jau nebepakanka laikytis judaizmo tradicijų, žmonių liudijimų ir rašytinių dokumentų. Izraelio rabinams prireikė besituokiančiųjų genetinės analizės, kad įrodyti besituokiančių kraujo „grynumą“.


По сообщениям разных информаторов, двух в Пентагоне, одного в ЦРУ, и одного из правящей черной аристократии, скоро ожидаются сразу нескольких ключевых финансовых событий, предположительно, 1 декабря.


"Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai" (TS-LKD) partijos narys Arvydas Anušauskas pasipiktino dideliu portalo "RuBaltic.ru" ir "Ekspertai.eu" sekėjų skaičiumi. Apie tai jis parašė savo Facebook paskyroje. Jis pažymėjo, kad tarp jo draugų socialiniuose tinkluose yra 30–50 šių portalų sekėjų. Taip pat abiejų paskyrų sekėjų yra iš viso apie 15 tūkst., o patį Anušauską "stebi" apie 20 tūkst. žmonių.J. E. Lietuvos Respublikos Prezidentui Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkuiRespublikos Vyriausybės ministrui pirmininkuiLietuvos Respublikos Seimo Švietimo ir kultūros komitetuiLietuvos Respublikos Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui REZOLIUCIJAPILIEČIŲ MITINGO „DĖL VYČIO IR LIETUVOS LAISVĖS KOVŲ ATMINTIES ĮAMŽINIMO VILNIUJE“, 2019 m. rugsėjo 10 d., Lukiškių aikštė Vilniaus miesto tarybos sprendimas panaikinti K. Škirpos alėjos pavadinimą ir mero R. Šimašiaus teisinis nihilizmas pašalinant J.


В Северной Ирландии узаконили однополые браки и аборты. Эксперт РИСИ Сергей Галиев подчеркивает, что этого добились депутаты от Лейбористской партии в британском парламенте. В мае прошлого года по результатам референдума в соседней Ирландии также был снят запрет на аборты.


V. Pranckietis. Nuotr. lrs.lt Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis ir jo vadovaujama delegacija rugpjūčio 31 – rugsėjo 2 dienomis vyksta į Ukrainą. Oficialaus vizito metu Kijeve parlamento vadovas susitiks su aukščiausiais Ukrainos pareigūnais: Aukščiausiosios Rados Pirmininku Andrijumi Parubijumi, Ministru Pirmininku Vladimiru Groismanu, Ukrainos Prezidentu Piotru Porošenka. Seimo Pirmininko vadovaujama delegacija taip pat vyks į Chersoną, kur dalyvaus Lietuvos ir Ukrainos verslo forumo atidaryme, susitiks su Chersono srities gubernatoriumi, apsilankys Chersono jūrų uoste.


Pagrindinė liberali politinė jėga Lietuvoje "Liberalų sąjūdis" pastaruoju metu dėl įvairių skandalų išgyvena ne pačius geriausius laikus. Tačiau vietoj to, kad sutelktų gretas, ji byra. Apie tai, kad palieka partiją, pranešė Seimo narė Aušrinė Armonaitė ir Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, kuris kitais metais dalyvaus sostinės vadovo rinkimuose su visuomeniniu komitetu. Tą patį padarė ir liberalų Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.


Seimas be prieštaravimų, bendru sutarimu,  pritarė po pateikimo socialdemokratų projektui, kad būtų baudžiami ne sekso paslaugų teikėjai, o pirkėjai.Tam kad įsitvirtinti regione, amerikiečiai nusprendė pasinaudoti į savo mėgstama taktika - "cheminių" provokacijų kūrimu, dėl kurių jie aršiai apkaltina Sirijos vyriausybę, ir po to bombarduoja šalies teritoriją, leisdami basmačiams persigrupuoti ir atsinaujinti. Taigi jie darė jau jau ne kartą, ir štai dabar rengiamasi eilinei "cheminės atakos" inscenizacijai.


Pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė sako pasigendanti į krizę patekusioms moterims galimybės rinktis ne abortą, o išsaugoti vaiko gyvybę. Interviu naujienų portalui delfi.lt ji teigė, kad šeimai sudėtingais atvejais „turi būti suteikiamos alternatyvos“, suteikiama psichologinė, socialinė pagalba, o jei šeima jaučia nepriteklių – ir ekonominė parama.


Rugsėjo 22 d., sekmadienį, Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos vienmandatėse apygardose vyko pakartotinių Seimo narių rinkimų antrasis ratas. Išankstiniais Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, Seimo nariais išrinkti: Žirmūnų vienmandatėje apygardoje Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) iškelta Paulė Kuzmickienė  – 51,94 % balsų. Jos varžovas Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas surinko 47,08 % balsų; Žiemgalos apygardoje – Socialdemokratų partijos iškeltas Liudas Jonaitis – 56,16 % balsų.


Lietuvos valdžia, o ypač TS-LKD, Socialdemokratų. Liberalų sąjūdžio partijos, V.Landsbergis, prezidentai V.Adamkaus, D.Grybauskaitė,  dabartinis TS-LKD partijos vadovas G.Landsbergis, atsakingi už gynybą ir saugumą Anušauskas Arvydas ir Juknevičienė Rasa, kartu su JAV, NATO ir ES vykdo galutinį lietuvių tautos sunaikinimą ir galutinį Lietuvos valstybingumo sunaikinimą. Jie slepia tikrą padėtį Lietuvoje, Jie slepia, jog įvykdė neregėto masto lietuvių tautos šiuolaikinį genocidą.


1917 metų lapkričio 7-ąją Rusijos bolševikai įvykdė perversmą, pavadintą Didžiąja Socialistine Revoliucija.Per 10 šių metų mėnesių Lietuvoje prieglobsčio pasiprašė 114 Tadžikistano ir 72 Rusijos piliečiai! Lietuvos valdžia 2018 metų liepos 8 dieną pakeitė Užsieniečių teisinės padėties įstatymą ir nuo tol kiekvienas veltėdis, svieto perėjūnas, gali atvykti į Lietuvą ir pasiprašyti prieglobsčio. Turime rezultatą: per 10 šių metų mėnesių į Lietuvos pasienį atvyko 229 „prieglobsčio prašytojai“.


Ožys - provokatorius - specialiai apmokytas ožys, naudojamas skerdyklose, mėsos kombinatuose  ir KITUR.  Ožio pareigos apima avių bandos palydėjimas į skerdyklą, nors pats ožys išeina iš ten sveikutėlis, žinodamas paslėpto išėjimo vietą. Ožys - provokatorius nuramina bandą ir suteikia jai pasitikėjimo (rytdiena, gyvenimu kaip Švedijoje). Toks ožys turi oficialias pareigas mėsos kombinate, yra skiriamos lėšos jo išlaikymui (apsaugai).


2016 metų kovo 24 dieną portalas „15 min.“ informavo, kad „į Lietuvą ateinantis prekybos gigantas „Lidl“ mokės kasininkams didesnį už minimalų atlyginimą“: „kasininkai uždirbs mažiausiai 3,33 Eur/val., neatskaičius mokesčių.“ Kiek uždirba „Lidl“ kasininkai šiandien yra „karinė paslaptis“, kaip ir kitų prekybos tinklų darbuotojų darbo užmokesčiai. Nemanau, kad jie ženkliai pasikeitė.


Dažnai užstringam rutinoje, nes bijom kažką keisti. Arba nežinom, kaip. Arba tiesiog tingim.


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis