LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Apsauginis emigracijos vožtuvas, arba išsibėgiojusi liaudisPaskutinis tikrai didelis ir ryškus darbo liaudies sluoksnių "pasispardymas" Lietuvoje buvo 2009-ųjų sausio 16-oji ir ją sekusi įvairių protestų banga. O nuo tada panašios tendencijos ne tiktai nesivystė, bet tiesiog taip atslūgo, kad šiandien pas mus nieko panašaus jau nebepamatysi.


Pati didžiausia bėda yra ta, kad durnius niekada nepripažins, kad jis yra durnius, taip, kaip miręs nesupranta, kad yra miręs.


Paskutinį 2019 metų ketvirtį naujienų portalų ir agentūrų puslapiuose mirgėjo naujienos apie tris didelius "Gazpromo" projektus, kurie beveik tuo pačiu metu išėjo į galutinį etapą. Pirmieji gamtinių dujų kubiniai metrai jau nukeliavo iš Jakutijos į Kiniją pagal "Sibiro galios" projektą, "Turkijos srauto" startas numatytas sausio 8 dieną, o "Nord Stream2 AG" flotilė dirba visą parą išskirtinėje Danijos ekonominėje zonoje, stengdamasi kompensuoti prarastą laiką.


Jau teko viešai užsiminti, kad nepriskiriu savęs prie itin didžiulių ar juo labiau aklų dabartinės valdžios gerbėjų. Tai ypač pasakytina apie didžiąją Seimo frakciją. Ji padarė nemažai klaidų ir, atrodo, nežada jų išvengti ir ateityje. Ko vertas vien kadrilius apie LRT veiklos tyrimą! Atrodytų, pradėjo labai gerai, užsimojo patikrinti, kaip visuomeninis transliuotojas naudoja jam skiriamus 40 milijonų eurų valstybės biudžeto lėšų.


Kandidatė į JAV prezidento postą artėjančiuose rinkimuose pareiškė, kad Trampo apsikabinimas su Putinu, Rusiją daro didinga, o ne AmerikąSeksualinis smurtas prieš vyrus – mūsų gyvenimo realybė.


Gruodžio 11 d. Valdovų rūmuose Rytų Europos studijų centro surengtoje jau pentkoje metinėje konferencijoje, skirtoje Lietuvos užsienio politikai aptarti, aštrų žodį tarė ir Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda.


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Lapkričio 29 d. Vokietijos kanclerė Andžela Merkel kreipėsi į Vokietijos Bundestagą įspėdama Vokietijos parlamentą apie žodžio laisvės pavojus. „Saviraiškos laisvė turi savo ribas“, teigė Merkel. „Tos ribos prasideda ten, kur plinta neapykanta. Jos prasideda ten, kur pažeidžiamas kitų žmonių orumas.


Švedija iš galiojančių įstatymų nori pašalinti žodį „rasė“. Kanados premjeras Justin Trudeau pareiškė: „Mes norime atsiriboti nuo sąvokos „rasė“, kurių, žinoma, nepatvirtina jokie moksliniai įrodymai, kad žmoniją galima suskirstyti į rases.“ Mano nuomone, globalizmas yra psichikos liga. Kaip Australijos žmogėdros, ėsdami vienas kito smegenis, užsikrėsdavo kempinlige, taip ir globalistai ėsdami žmoniją kapitalo kaupimo tikslu suserga sunkia beprotybės formą.Nūnai dujininkai bus išbraukti iš Klimato draugų sąrašo ir prilyginti pasmerktiesiems dyzelistams bei benzinščikams.


И, главное, как-то тихо это все происходит. Такое ощущение, что СМИ специально отвлекают народ различным информационным мусором, а вот то, что на северо-западных рубежах нашей страны происходит настоящий индустриальный бум — ни слова. На самом деле, всего в 30 километрах от Евросоюза, в Ленинградской области, строится абсолютно новый город — Усть-Луга.


Praėjo dešimt metų po įnirtingų diskusijų dėl kompensacijų už žydų bendruomeninį turtą - ir pagaliau tapo aišku, kad tuomet buvau teisus 100%, bet kažkodėl visai dėl to nesidžiaugiu


Sumažinus kartelę partijų patekimui į Seimą, eiliniam rinkėjui, greičiausiai, nieko nepakeis.Tuo tarpu būtent jo balsas gali tapti lemiamu daugeliui "trčiojo ešelono" politikams. Edukacinė programa apie Lietuvos valdžios istorijąPastaraisiais metais tik penkios-šešios politinės partijos, kurios beveik visada yra Seime, pretenduoja į vietas Lietuvos politiniame olimpe. Jie gauna ne tik dalį valdžios, bet ir padorius dividendus, šimtus tūkstančių ir milijonus eurų paramą.


Gaisrininkai, mokytojai, ūkininkai ir pervežėjai vienu metu... Kur tai matyta? O dabar pasigrožėkime kaip "Facebook" socialiniame tinkle iš laimės trykšta...Šią poziciją ministras išsakė Konstituciniam Teismui (KT) nagrinėjant bylą dėl užsienyje susituokusių tos pačios lyties asmenų teisių Lietuvoje.


- Klimato kaita per pastaruosius 25 metus nekelia abejonių. – teigia ekonomikos mokslų daktaras M. Deliaginas. – Sniegas dykumose, neįprastai švelnios žiemos vidurinėje klimato juostoje, padažnėjusios sausros, pernelyg dideli karščiai vasarą ir pernelyg dažni taifūnai bei potvyniai, nekalbant jau apie Kamčiatkos krabus, kurie per Šiaurės jūsų kelią atkeliavo iki Norvegijos – visa tai daro didžiulį įspūdį.


Prezidentūrą palikus Grybauskaitei netrūko piliečių, kurie iš Gitano Nausėdos tikėjosi permainų. Kaip bus kitose srityse, galbūt, dar galima diskutuoti, bet kas susiję su santykiais su Rusija, panašu, kad politika kaip buvo, taip ir liks rusofobija valstybiniu lygiu... Su Putinu nesikalbėsKad tikrai yra taip, abejonių nepaliko pats prezidentas. Rugpjūčio 13 dieną LRT jis pareiškė su Vladimiru Putinu nesikalbėsiąs.


Dyzelinis naujo automobilio variklis ne tik sunaudoja mažiau degalų, bet ir mažiau į aplinką išmeta šiltnamio efektą sukeliančių CO2 dujų nei artimiausias analogiškas tokio paties automobilio modelio benzininis variklis. Tokią išvadą priėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Transporto inžinerijos fakulteto tyrėjai, atlikę bandymus su 2019-ųjų metų automobiliais.


URM Linkevičius paprasčiausiai vykdo JAV norus. Prieš kelias dienas Lietuvoje viešintis JAV senatorius Richardas Durbinas pareiškė: "NORĖČIAU MATYTI NUOLATINĮ JAV KARIŲ BUVIMĄ BALTIJOS ŠALYSE".Norėčiau, kad vaikis prarastų galimybę iki gyvenimo galo dalyvauti bet kurios sporto šakos varžybose visame pasaulyje. Norėčiau, kad kikbokso federacija laikinai sustabdytų savo veiklą ir išsišluotų savo gyvuliškumą iš vidaus. Jei vaikis kaip nors su ja susijęs...


Nepaprastą elgesį paaiškino atvirame pranešime Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) frakcijos vadovė Vanda Kravčionok. Buvo sustabdytas garsus konservatorių ir liberalų verkimas dėl susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus, taip pat kitų lenkų "korupcijos pažeidimų". Dar prieš kelias dienas "sąžiningiausi" Lietuvos politikai ragino vos nenukryžiuoti Narkevičių ant kryžiaus Katedros aikštės.


Pirmajame amžiuje prieš mūsų erą vergas vardu Spartakas masiniu vergų sukilimu metė iššūkį Romos galybei. Labiausiai užguitų žmonių ginkluoto sukilimo ir jų pergalių prieš didžiausios pasaulio galybės armijas reginys – vienas įspūdingiausių, jaudinančių istorijos įvykių.


Vaikų teisių apsaugos specialistai turi teisę rinkti informaciją apie vaikus, tėvus, šeimas, t.y. apie žmonių asmeninį ir šeimyninį gyvenimą. Lietuvos Respublikos konstitucijos 22 straipsnis teigia: „Žmogaus privatus gyvenimas neliečiamas… Informacija apie privatų asmens gyvenimą gali būti renkama tik motyvuotu teismo sprendimu ir tik pagal įstatymą. Įstatymas ir teismas saugo, kad niekas nepatirtų savavališko ar neteisėto kišimosi į jo asmeninį gyvenimą, kėsinimosi į jo garbę ir orumą.. Vadinasi vaikų teisių apsaugos įstatymas leidžia vaikų teisių apsaugos specialistams nesilaikyti konstitucijos; įstatymas iš anksto į vaikus ir jų tėvus žiūr


Demokratas Joe Bidenas sako, kad darbas nėra vien tik pinigai, tačiau jo žodžiai kritikams pasirodė tušti. Jie priminė apie mažus atlyginimus ir kaip buvęs viceprezidentas sūnui parūpino šiltą vietelę Ukrainos naftos kompanijoje.  Paskutinis J. Bideno bandymas įtikti rinkėjams nebuvo itin vykęs, jis pažadėjo dirbančiai vidurinei klasei sugrąžinti „orumą“.Beje, "amžinoji studente'', ar jau sugebėjai baigti bent pirminius pradžiamokslius žurnalistikos mokslus? Atžagari nevykėlė. Nevykėlė visur - tiek karjeroje, tiek ir nesusiklosčiusiame asmeniniame gyvenime. Fė.


Priešrinkiminėse kalbose pažadėjęs būti nepriklausomas valstybės vadovas pagaliau atsidūrė opozicinių liberal-konservatorių globoje. Tai paaiškėjo po dar vieno Gitano Nausėdos pareiškimo apie nepasitikėjimą susisiekimo ministru Jaroslavu Narkevičiumi. Konservatorių ir liberalų su žiniasklaidos parama pradėjo Narkevičiaus persekiojimą, jis vykdomas, remiantis geriausiomis "Lietuvos demokratijos" tradicijomis. Jei vienas iš politikų ar valdininkų atsisako žaisti pagal elito, susikūrusio per nepriklausomybės metus, taisykles, tada jis viešai puldinėjamas.


2019-04-11 JAV karo ir tarptautinių nusikaltėlių reikalavimų Didžiosios Britanijos tarptautiniai nusikaltėliai suėmė Ekvadoro ambasadoje ilgus metus besislapsčiusį Džulianą Asanžą. Ekvadoras, kaip ir visos JAV kolonijos, pasidavė JAV nusikaltėlių šantažui ir išdavė prieglobsčio prašiusį garsųjį Australijos pilietį, informacinių technologijų specialistą, žinomos visame pasaulyje hakerių grupės Wikileaks įkurėjas, kurio dėka pasaulis sužinojo apie JAV ir Didžiosios Britanijos skerdikų įvykdytus karo nusikaltimus ir nusikaltimus žmoniškumui Jugoslavijoje, Afganistane, Irake, Libijoje ir visame pasaulyje.


Ilgametis Švedų SEB banko darbuotojas Gitanas Nausėda, savo šeimininkų, nekarūnuotų Švedijos karalių Valenbergų padarytas Lietuvos prezidentu, nuo pirmųjų dienų po inauguracijos į Lietuvoje ėmė diegti Švedijos suicido modelį. Nausėdos svarbiausias žingsnis buvo nusiųsti sovietinį komjaunuolį, o dabar aršų neoliberalą ir globalistą Liną Linkevičių į Paryžių, kur jis liepos 22 dieną pasirašė įsipareigojimą į Lietuvą vežti nelegalius imigrantus iš Afrikos. Valenbergų šeima – pati įtakingiausia iš Švedijos oligarchinių šeimų.


Homoseksualūs asmenys yra lygiai tokios pat vertės kaip ir visi kiti žmonės. Dėl iš prigimties būdingo emocinio jautrumo jie neretai yra įvairiais aspektais pranašesni, kūrybiškesni ar tiesiog geresni už heteroseksualius asmenis. Turbūt šis sielos jautrumas susijęs ir su patiriamais kentėjimais, kurie neretai lydi „kitokius“. Juk tiesa, kad mūsų visuomenėje homoseksualūs asmenys sulaukia nepelnytai daug neigiamos aplinkinių reakcijos. O į homoseksualių žmonių (kaip ir visų kitų) skausmą turime žiūrėti rimtai bei stengtis, kiek įmanoma, jį sumažinti.Viešas laiškas LR piliečiui S. Skverneliui 2019-12-11 Protestuojame prieš Sauliaus Skvernelio prašymą registruoti prekių ženklą „Tėvynės labui“ kaip savo asmeninę nuosavybę Lietuvos valstybinio patentų biuro administruojamoje Lietuvos prekių ženklų duomenų bazėje yra paskelbta, kad nuo 2019-12-02 yra pateikta paraiška prekių ženklo „Tėvynės labui“ registracijai.


Vadinamųjų žmogaus teisių ekspertų iš Jungtinių Tautų (toliau – JT) teigimu, viso pasaulio žmogaus gyvybę saugančios (angl. pro-life) vyriausybės dėl „pagrindinių teisių“, „lyčių lygybės“ ir netgi gyvybių saugojimo turėtų nutraukti negimusių kūdikių apsaugą. Rugsėjo 28 d. JT Žmogaus teisių komisija paviešino ekspertų Ivanos Radačić, Dainiaus Pūro, Dubravkos Simonovic ir Agnes Callamard parengtą pareiškimą, pažymintį Tarptautinę saugaus aborto dieną.


Vilniuje įvyko tradicinė advokatų eisena advokatų dienos proga. Advokatai, savaime suprantama,  išreiškė nepasitenkinimą dėl labai mažo užmokesčio už titaniškas advokatų pastangas jų pasiaukojamoje kovoje už teisingumo triumfą Marijos žemėje, subtiliai, kaip jie tai moka puikiai, pakišo kiaulę konservatorių-liberalų oponentams valdantiesiems valstiečiams, ir ,škias, Ramūnas Karabasas-Barabasas ui koks piktas, o jo teisingumo ministras, žinoma,  neteisingas.


Praeitos savaitės pradžioje su kolege sulaukėme homeopatinių vaistų platintojo vizito. Kadangi buvo ne pacientų priėmimo laikas, sutikome jį išklausyti. Pirmiausia tai jis vos negavo infarkto, kai sužinojo, kad mes neskiriame nuostabių homeopatinių vaistų. Tokių platintojų vizitų metu aš pasakau, kad jų neskiriu, bet pacientams nedraudžiu vartoti, jeigu jie nori. Po to sakinio dauguma jų išeina trenkę durimis.


Prof. V.Katasonovas teigia, kad World Wildlife Fund (WWF) – instrumentas skirtas sukurti žemėje rojų „auksiniam milijonui“. Toliau Katasonovas rašo, kad 2019 metų išvakarėse pasirodė Rotšildų leidžiamo žurnalo The Economist numeris, kurio viršelis papuoštas ezoteriniu paveikslėliu, kuriame užkoduotos prognozės sekantiems metams. Viršelio centre pavaizduotas WWF simbolis – panda. WWF- stambiausia pasaulyje ekologinė NVO, įkurta 1961 metais. Jos tikslas – bioįvairovės išsaugojimas planetoje. Skaitant reklaminius WWF fondo bukletus, rašo V.Per Izraelio aviacijos smūgius Sirijoje žuvo devyni režimą rėmę kovotojai, daugiausia užsieniečiai, ir šeši civiliai, įskaitant tris vaikus, pirmadienį pranešė karą Sirijoje stebinti organizacija.


Potvyniai ir nuošliaužos, kuriuos sukėlė stiprios musoninės liūtys, per pastarąsias dvi dienas pražudė ne mažiau kaip 40 žmonių visoje Pietų Azijoje, šeštadienį pranešė pareigūnai.


Skelbiame Vilniaus forumo ir Nacionalinio susivienijimo steigimo tarybos narės prof. Rasos Čepaitienės viešą laišką Trakų rajono merei Editai Rudelienei dėl mieste įrengtos meninės instaliacijos - „knygų šašlyko“, į kurį viešoje vietoje suvertos rajono viešosios bibliotekos išmetamos knygos.


Prieš 15 metų man teko pasisakyti vienoje konferencijoje. Kalbėjau apie tai, kad Rusijos pavertimas priešu – ne pati geriausia idėja. Per diskusiją vienas konferencijos dalyvis, kuris, kaip vėliau išsiaiškinau, buvo išėjęs į atsargą pa...


Visuomenei gerai žinomas visuomenės “kvailintojas“ Algis Ramanauskas pisicirkino, jam gresia administracinė bauda, laisvės atėmimas iki trejų metų arba kaip dažnai nutinka,  “teisėsaugos“ dėka- tyrimas gali būti nutrauktas.Tokiu būdu Vilniaus nori puikuotis labiausiai išsivysčiusių NATO šalių gretose, kartu su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis, korios karinėms išlaidoms skiria 3,5% valstybės biudžeto. Lietuvos politinis elitas kupinas pasididžiavimo. Palaikydami geriausias TSKP tradicijas politikai kuria planus penkeriems-dešimčiai metų į priekį. Ir nesvarbu, kad šie planai ne visada atspindi tikrąjį ekonominio vystymosi lygį. O jei šiems plataus užmojo planams nepakaks pinigų, bus galima paimti paskolas iš Tarptautinio valiutos fondo ar Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko.


ISIS staff list is LEAKED: Names and family details of 600 jihadist.


Žiemos saulėgrįža - metų laikotarpis, kuomet Saulė pasiekia minimalų aukštį zenite. Tai trumpiausios dienos ir ilgiausios nakties metuose laikotarpis. Šiaurės pusrutulyje būna gruodžio 20 - 23 d., pietų - birželio 20 - 23 d. Žiemos saulėgrįža reiškia virsmą į naują būseną, Saulės atgimimą, naujo gyvenimo pradžią daugelyje kultūrų ir pažymima įvairiomis šventėmis bei apeigomis.


XXI amžiuje prognozuoja dvi didžiules grėsmes žmonijai, bet tai visai ne karas


Pašaipos, juokeliai, pokštai… Iš vienos pusės – absoliučiai nekalti dalykai, kurie gali pagyvinti bendravimą. O iš kitos – humoras geras, kai jis abipusis. Kai tai bendras žaidimas, apsikeitimas juokeliais, džiuginantis abu partnerius. Bet yra ir kitų situacijų, kai pašaipos tampa psichologinio smurto forma. Pateiksiu kelis pavyzdžius iš savo praktikos ir iš pažįstamų žmonių gyvenimo. „Jis pastoviai mane užsipuola, uždavinėja kokius nors klausimus, jaučiu, kad turiu teisintis prieš jį.Гонконг становится всё более важной точкой конфронтации в китайско-американских отношениях, считает эксперт РИСИ Георгий Сизов. «Д.Трамп начал активно использовать тему протестов в Гонконге в торговых переговорах с Пекином. В своём твиттере, в частности, он намекнул на проблему Гонконга в контексте рассуждений о результатах торговой войны», – отметил аналитик. Ещё с июля китайские власти официально отмечали, что США и Тайвань вмешиваются в те процессы, которые происходят в Гонконге, поддерживают протестующих, отметил аналитик. Была информация, что некоторые тайваньские активисты приезжали в этот город, чтобы поддержать оппозицию.


„Asmuo atsako pagal baudžiamąjį įstatymą tik tuo atveju, jeigu jis yra kaltas padaręs nusikalstamą veiką – tai reiškia, kad kaltininko kaltė baudžiamojoje teisėje nėra preziumuojama, o turi būti nustatoma dėl kiekvienos nusikalstamos veikos, – pabrėžė LAT teisėjų kolegija. – Vadovaujantis nekaltumo prezumpcijos principu, pareiga įrodyti nusikaltimo padarymą tenka baudžiamąjį persekiojimą vykdančioms institucijoms. Kaltinamasis savo nekaltumo įrodinėti neprivalo ir įrodymų naštos jam perkelti negalima, bet kokios abejonės turi būti vertinamos kaltinamojo naudai


Vokietijos kanclerė Angela Merkel paskelbė Rusijos lyderį Vladimirą Putiną "Normandijos ketverto" viršūnių susitikimo Paryžiuje nugalėtoju, rašo "Kommersant". Pažymima, kad kanclerė ištarė šią frazę pakeliui į spaudos konferenciją.


Kariškiai nėra ta socialinė grupė, kuri būtų linkusi skųstis be reikalo. O ir gynybos sritis nėra ta, kurioje viešumas visuomet yra vertybė. Visgi, į mane neseniai kreipėsi didžiausios mūsų šalies karių interesus ginančios organizacijos – VšĮ „Karių teisių gynimo centras“ steigėjai Laimonas Jakas ir Alvydas Jokšas. Jie pateikė daug nerimą keliančių faktų tiek apie iššūkius, kylančius kariams derinant savo profesines ir šeimynines pareigas, tiek ir apie nerimą keliančias tendencijos mūsų šalies kariuomenėje.


Vakar Lenkijos premjeras Mateušas Moravieckis pranešė, kad vyriausybė nutarė išmokėti visiems pensininkams minimalios pensijos dydžio papildomą išmoką. Lenkijos vyriausybė palaimino įstatymo projektą „Pensija+”. Premjeras Mateušas Moravieckis pasakė: „Mes norime pagal galimybę išmokėti pensininkams papildomas lėšas. Kalbama apie minimalią pensiją, kurią mes išmokėsime kiekvienam pensininkui, programos „Pensija+” rėmuose. Šeimos, darbo ir socialinės politikos ministrė Elžbieta Rafalska pabrėžė, kad įstatymo projektas „Pensija+” bus tvirtinamas artimiausiame Lenkijos seimo posėdyje.Bundestago AfD frakcijos pirmininko pavaduotoja Beatrix von Storch šiandien pasiūlė Italijos vidaus reikalų ministrui ir vicepremjerui Matteo Salvini skirti šių metų Nobelio taikos premiją. Beatrix von Storch taip paaiškino savo pasiūlymą: „Matteo Salvini turi didelius nuopelnus Europos saugumo ir stabilumo srityje, būdamas Italijos vidaus reikalų ministru. Uždaręs Italijos sienas jis sėkmingai nutraukė neteisėtą migraciją į Europą ir pervežimo industriją, pademonstravo, ką gali atnešti sąžininga ir ryžtinga politika.


Эксперт РИСИ Денис Мальцев скептически оценивает результат недавно состоявшейся в Латвии акции «Марш света против тьмы» в защиту преподавания в школах на русском языке. «Нынешнее латышское правительство, как и все предыдущие, проводит линию на искоренение русского языка из образовательного, правового, политического поля государства.


— Sauliau, štai skaitau aš laikraščius ir naujienų portalus, žiūriu televizorių ir klausau radijo mašinoje. Ir visur kritikuojama vyriausybė ir valdančioji koalicija. Tuo pat metu nejaučiu, kad gyvenimas blogėja. Gal aš ko nors nesuprantu? — Pritariu. Visus trejus valdymo metus, nepaisant griežtos oponentų kritikos, valdantieji ramiai tęsia savo darbą. Minimalus atlyginimas padidėjo, nors ir ne daug, bet vis tiek.


Išnaudojimo norma Lietuvoje 2017 metais – 180 proc. (!!!) (pagal Lietuvos Vyriausybės pateiktus duomenis) Šaltinis: http://kova.news/2019/03/25/isnaudojimo-norma-lietuvoje-2017-metais-180-proc/?fbclid=IwAR2qf3nlqgo5UWrqECkUnQaMNAikj2jdbp1xPivBh2Cj0vJqZXDBO3ph808


2019 metų gruodžio 3-4 dienomis Londone, kruviniausios pasaulio istorijoje monarchijos sostinėje, vyko didžiausios pasaulio istorijoje teroristinės militaristinės organizacijos NATO šalių vadovų susitikimas, skirtas pažymėti šios žiauriausios žmonijos istorijoje tarptautinių nusikaltėlių gaujos 70 metų kruviną jubiliejų. Ši tarptautinė militaristinė organizacija buvo įkurta vykdyti Britanijos imperijos neokolonijinę politiką, žudyti žmones visame pasaulyje, griauti valstybes, naikinti tam, kad sunaikintų valstybių tautų sukurtas turtas, ištekliai atitektų Vakarų kolonizatoriams.Tikriausiai ne kartą esate girdėję, jog dabartinė žurnalistika – tarsi prostitutė, daranti viską už kelis eurus. Numesk tą vertingą popierėlį žurnalistui, pakuždėk į ausį kokio teksto norėtum, o tada lauk, nes po kelių savaičių, dienų ar valandų (nelyginant kokio straipsnio troško užsakovas) tau ant lėkštutės bus patiektas šviežiausias nupirktos naujienos kąsnelis. Ir, žinoma, tas kąsnelis bus tokio skonio, spalvos ir konsistencijos, kokio troško jį nusipirkęs žmogus. Tikros žurnalistikos, atrodo, tarsi nebeliko, viską užgožė pinigai ir purvas. Tačiau ar toks gajus požiūris yra teisingas?


Islamo demonizavimo projektas vykdomas toliau. Prie pastato Dalaso priemiestyje JAV, kur vyko pasityčiojimo akcija iš pranašo Mahometo, nežinomi asmenys pradėjo susišaudymą. Du šaunamaisiais ginklais ginkluoti užpuolikai buvo nušauti susišaudymo su policija metu. Buvo sužeistas vienas parodos apsauginių.


Iškeldami buvusio partizano Albino Kentros-Aušrai kandidatūrą Laisvės premijai gauti, Lietuvos patriotai negailėjo gražių žodžių. "Atsimenu poną Kentrą Sąjūdžio laikais, jis yra kronininkas viso mūsų išsilaisvinimo judėjimo. Kasdien matydavau jį ir vėliau barikadose, o prieš tai matydavau jį, filmuojantį mūsų judėjimą. Manau, kad geresnį kandidatą kažin, ar buvo galima parinkti", — sakė konservatorius, Seimo narys Emanuelis Zingeris.


Главным итогом саммита «нормандской четвёрки» стал сам факт проведения встречи, разблокирование нормандского формата переговоров, считает эксперт РИСИ Олег Неменский. «Важно было и зафиксировать то, что позиции Украины за три года совершенно не изменились. В связи со сменой власти в стране не появилось новых возможностей.


Atšaukta dešimtys geležinkelio ir metropoliteno traukinių, lėktuvų skrydžių, dauguma mokyklų vėl buvo uždarytos arba teikė tik dienos priežiūros paslaugas. Dėl toliau blokuojamų keturių iš aštuonių šalies naftos perdirbimo gamyklų kyla nerimas dėl galimo degalų trūkumo.Theresa May’s Government Collapses – She Props it up with Terrorists from Northern Ireland who use ancient symbolism and who outlaw abortion, homosexuality and have hard-line policies similar to ISIS and Sharia Law! Millions of British people have awoken to newspaper reports filled with images of terrorists wearing black balaclava ski masks – only to be told that these terrorists and paramilitary groups in Northern Ireland are Theresa May’s new found friends that are helping to save her career by forming a ‘Coalition Government of Chaos’.


Pixabay.com nuotr. Taigi, gerbiamieji, tęsiame „Propagandos žodyną“. Taip susiklostė, kad šiek tiek vėliau. Taip nutiko dėl tam tikrų su informacinio karo realijomis susijusių aplinkybių. Jas pateiksiu antrajame straipsnio poskyryje, skirtame informacinio karo ypatumams aptarti.


Laivo „Sea Watch 3“ kapitonei Carolai Rackete gresia įkalinimas, kai ji be leidimo įplaukė į Lampedūzos salos uostą su išgelbėtais migrantais po ilgai trukusio įtempto ginčo su vietos valdžia, šeštadienį pranešė aktyvistai.


Kaip galima paaiškinti tai, kad pensininkai balsuoja už tą, kuris "atėmė" pensijas, o tas kuris bando, kad ir mažais tempais jas didinti, lieka už borto?


“Laisvo laikraščio“ redaktorius Aurimas Drižius prognozuoja, kad prokuroro Pauliaus Paukščio skyrimas Kazimierui Juraičiui psichiatrinės ekspertizės už tai, kad abu žurnalistai dirba savo darbą – tai susidorojimas su spaudos laisve ir žurnalistika. Apie tai jis rašo čia: http://www.laisvaslaikrastis.ltDr. Paulius Josefas Gėbelsas 10 Įsakymų nacionalsocialistams 1. Vokietija yra tavo tėvynė. Mylėk ją virš visko ir daugiau darbais, negu žodžiais. 2. Vokietijos priešai yra tavo priešai, nekęsk jų visa savo širdimi. 3. Kiekvienas tautietis, net žemiausias, yra Vokietijos dalis, mylėk jį kaip myli pats save. 4. Sau reikalauk tik pareigų, tada Vokietija irgi atgaus savo teises ir privilegijas. 5. Didžiuokis Vokietija. Tu turi teisę didžiuotis tėvyne, už kurią milijonai paaukojo savo gyvybes. 6. Tas, kas smurtauja prieš Vokietiją, smurtauja prieš tave, atsilygink jam savo kumščiais! 7. Atsilygink už tai, kas yra daroma. Jeigu t


Užengta ir kruvinais bolševikų kerzais sutrypta vaikystė - tokia buvo mūsų tėvų praeitis. Žiūrėkime, prisiminkime, užjauskime!


Europos Sąjungai (ES) po beveik metus trukusių derybų šią savaitę priėmus direktyvą sumažinti vienkartinių plastiko gaminių naudojimą, Lietuva taip pat ruošiasi pamažu iš rinkos išimti smulkius plastiko gaminius.


Pirkėjams iš Kinijos internetinių parduotuvių Aliexpress, Banggood, Gearbest rojus baigsis, ES įveda muitus


Vietname sulaikyti kontrabandininkai automobilyje slėpė užmuštus tigrusPalaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis