LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Lietuva mano, kad pavyks pasiekti tai, jog šalies teritorijoje nuolat bus amerikiečių kariuomenė, sakė šalies prezidentas Gitanas Nausėda spaudos konferencijoje. Amerikos bataliono atvykimas į Lietuvą Jis pabrėžė, kad Vilniaus siekis yra "visai realus", ir atkreipė dėmesį į Lenkijos patirtį.


Vertimas darytas neprofesionalo. Skaičiavimai atlikti nebuchalterio. Pasitikrinkite- bus įdomu...


Pati neapykanta kitoms rasėms ar metisams nėra konstruktyvi, bet rasės turi saugoti savo unikalumą ir būti ryškiai besiskiriančios. Kiekvienas ir kiekvienos rasės atstovas turi juoda neapykanta nekęsti tų, kurie daro nusikaltimą prieš savo kraują ir genotipą.


JAV Aukščiausiasis Teismas nepalankų Venckienei sprendimą priėmė užpraeitą savaitę. Venckienės šalininkai sako, kad į Lietuvą grįžusi buvusi teisėja atvers visas kortas. Jos šalininkai rengiasi masiniams piketams ir protestams. Sūnus Karolis Venckus bando suburti mamos palaikymo komandą. Socialiniame tinkle "Facebook" mirga Venckienės sūnaus platinamos žinutės apie motinai gresiantį pavojų.


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.Lietuvos skurdo rodikliai ir toliau išlieka vieni iš didžiausių Europoje, o su skurdu susiduria kas penktas šalies gyventojas.


Президент Казахстана Н. Назарбаев довольно неожиданно для многих обозревателей объявил о своей отставке. Он сказал, что уже практически 30 лет стоит во главе государства и что после отставки останется на посту председателя Совбеза страны. «Западные аналитики давно ожидали это событие. Они связывали это с преклонным возрастом президента государства – ему уже 79 лет. В это время уже тяжело выполнять функции лидера такой крупной и достаточно сложной страны», – отметил эксперт РИСИ Вячеслав Холодков.


Для США очень важны партнёрские отношения с Саудовской Аравией (СА), поэтому после убийства в саудовском консульстве оппозиционного журналиста Джамаля Хашогги президент Д.Трамп пытается «вывести из-под удара» короля и его наследника, считает эксперт РИСИ Владимир Фитин. «Это очередное подтверждение двойных стандартов США, – подчеркнул он. – Если бы подобное убийство было связано с Россией, то все наперегонки заявляли бы, что это рука Кремля и всё сделано по указке Москвы. А здесь, напротив, американцы пытаются прикрыть своих основных союзников, утверждая, что руководство СА никак не участвовало в этой «операции».


Деятели культуры и представители белорусской интеллигенции обратились к руководству Литвы.


Vėl niekas nekalba apie tai, kad tas 16 kartų didesnis rajono šeimų apmokestinimas už ikimokyklinio ugdymo paslaugas Kaune yra grobuoniškas, visiškai neteisėtas diskriminacinis veiksmas. Nurimkite, Kauno rajonas Jums viską kompensuos.... Nesąmonė visa tai. Duok durniui kelią, tai jis užims ir šaligatvį.Rusų mokslininkai DNR pagrindu sukūrė naują preparatą nuo vėžio, kuris kaip planuojama kainuos 300 kartų pigiau negu užsienietiški analogai. Apie tai pranešė Novosibirsko valstybinio universiteto spaudos centras. Vaistą sukūrė šio universiteto absolventė Irina Aleksejenko. "Tam kad nunešti į auglį, DNR yra patalpinama į specialų polikatijoninį apvalkalą. Preparatui patekus į auglį, genas-žudikas paverčia į veną leidžiamus netoksiškus provaistus į toksiną, žudantį vėžines ląsteles...


Palaikyk mus Feisbuke


Наш интернет-магазин http://www.tebe-diplom.com предлагает купить диплом в Москве выгодно.


Paveiksliukai


VideoOrai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis