LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Arba dar daugiau: kokia čia tokia pas jus  šalis, jei ji negali išgyventi nė viena savo formų be „dirbtinio kvėpavimo“ iš išorės? Tarybinė Lietuva vystėsi sąjunginio centro dotacijų sąskaita. 1990-ųjų metų Lietuva kūrė rinkos ekonomiką remdamasi TVF ir kitų tarptautinių kreditorių paskolomis. Įstojusi į Jevrosojūzą Lietuva gyvena iš Briuselio struktūrinių fondų išmaldos.


Arūnas Valinskas „Lrytas“ televizijoje kartą yra pasakęs: „Dešimt metų turėjom bobą su kiaušais, dabar penkerius turėsim vyrą be jų“.


Prie kiekvienos karo prievolininko pavardės bus nurodytas tikslus terminas, iki kada reikia susisiekti su paskirtu regioniniu karo prievolės ir komplektavimo padaliniu. Šauktinių sąrašai bus atnaujinami kiekvieną savaitę. Karo prievolę turėtų atlikti ir ponų Ramūno Karbauskio ir Gabrieliaus Landsbergio vaikeliai. Bet vaikeliai ne Lietuvoje — Tėvynėje mūsų. Abu už Atlanto. Vienas Kanadoje, kitas JAV. Studijuoja ir Tėvynę myli nuotoliniu būdu. Tėveliai pasirūpino.


Kiek buvo kalbų ir pasišaipymų iš tarybinio(lietuviškai) arba sovietinio (rusiškai) Politinio biuro- sutrumpintai Politbiuro. Buvusios Tarybų Sąjungos Komunistų partijos viršūnėje buvo Politinis biuras. Jame buvo vos vienas kitas pensinio amžiaus nesulaukęs narys. Dauguma to Politinio biuro narių prie 70-čio priartėję ar per jį perkopę asmenys. Pas mus buvo įprasta iš to senelių klubo pasijuokti. Girdi, ką jie begali išmanyti, juk jau suvaikėję...


Lietuvos biudžete atsirado pinigų? Juk ankščiau valstietis Karbauskis sakė, jog mokytojams nėra pinigų. Nėra net armijai. Ir armijai reikės skolintis, sakė Skvernelis. Iš kur atsirado pinigų Europos Rytų Studijų centrui? Pedagogai, atsiminkit Skvernelio ir valstiečių prioritetus kai ateisit balsuoti už Prezidentą. O gal kovo mėnesį svarstomas Lietuvos biudžetas?Tęsiantis ginčui su Rusija, Baltarusija importuos naftos per Lietuvą


Nesmurtinė mirtis pasprigus Kauno mariu švendre ???


Daugelis laisvųjų masonų ir visi kiti masonai į paveldą žvelgia labai rimtai. Ir labiausiai patyręs meistras Masonas, ir naujai įstojęs mokinys vertina pamokas ir žinias, kurios yra prieinamos kiekvienam studijuojančiam. Pagarba laisvam menui ir mokslui suteikia masonams unikalų požiūrį į pasaulio architektūrinius paminklus bei sveiką pagarbą matematiniams skaičiams ir raidėms.


Šiandien 18,40 Lietuvos laiku nusileidus iš Londono į Vilniaus oro uostą buvau sulaikytas.Dėl ko,kokie kaltinimai-nežinia ?


Kyla daug klausimų: Kam vaikų teisių apsaugos specelistams reikalingas juodas juodais užtamsintais langais automobilis? Kodėl vaikų teisių apsaugos specelistai atvyksta iš anksto nepranešę atlikti "Buities tyrimo"?Švenčionių rajono savivaldybė, kaip ir kitos Lietuvoje, ketina atnaujinti mokyklų tinklą. Pabradės „Žeimenos“ gimnazijoje besimokančių vaikų tėvai ir mokytojai pertvarkai priešinasi – esą ją įvykdžius, rusakalbiai ir lenkakalbiai įstaigos ugdytiniai neturės galimybės mokytis gimtąja kalba. Tačiau rajono meras Rimantas Klipčius ramina: taip nebus, o ir jokių galutinių sprendimų dar nėra.


Niekas nepasikeis, kol tiems asocialams leidžiama daugintis, rėžė žinomas fotografas, „Neregėtos Lietuvos“ autorius Marius Jovaiša. Kartu jis mano, kad Lietuvą reikėtų apsaugoti nuo „didelės svetimtaučių kolonijos“. Žmogaus teisių aktyvistai pasmerkė tokius M.Jovaišos pasisakymus kaip arijiškus, žeminančius ir nepagarbius.


DĖL SOVIETINĖS OKUPACIJOS PROPAGANDOS SEIME Didžiojo Birželio 23 sukilimo metinių proga, „etatinis“ Seimo narys Emanuelis Zingeris posėdžio metu pateikė įžūlų reikalavimą išbraukti iš darbotvarkės Birželio 23 Sukilimo pagerbimo klausimą, kas formuoja klaidingą LR Seimo įvaizdį, šmeižia sukilimo aukas.


Kitą kartą, seniai seniai, kai medžiai buvo dideli ir D. Grybauskaitė dar buvo neparskridus, toks A. Zuokas buvo tokį V. Drėmą pagrobęs ir išvežęs, kad nebalsuotų, kaip nereikia. Nūnai užėjo kiti laikai ir papročiai, bajorai seimuose, žinokit, balsuoja ir jų nebeišveža.


Недавно стало известно, что Иран сбил большой беспилотный аппарат, принадлежащий ВМС США. По данным иранских властей, беспилотник нарушил воздушное пространство в районе Ормузского пролива в среду, 19 июля.Тот факт, что Великобритания отказалась выполнить решение Генассамблеи ООН и передать Маврикию архипелаг Чагос – яркое свидетельство двойных стандартов, исповедуемых западными демократиями, считает эксперт РИСИ Алексей Андреев.


Lenkijos užsienio reikalų ministras Jacekas Čaputovičius (Jacek Czaputowicz) viešėdamas Vilniuje vėl trenkė antausį Lietuvai. Kalbėdamas apie lenkų švietimą Lietuvoje, kur jis suformuotas nuo lenkiškų lopšelių iki lenkiško universiteto, dvigubo lenkiškų gimnazijų skaičiaus, lyginant su lietuviškomis, susilpninto lietuvių kalbos mokymo, kad nesugadintų lenkiškos tarsenos, lenkų ministras vis tiek prisikabino, kad Lietuvos valdžia nepakankamai remia lenkų švietimą.


Киев готовит крупную пропагандистскую кампанию, направленную на население Донбасса. Она должна стать подготовительным этапом для силового решения конфликта, считает эксперт РИСИ Олег Неменский. Такой вывод политолог сделал, проанализировав так называемую «формулу Зеленского» по разрешению конфликта на Донбассе.


Признаюсь, хочу войти в историю. Но не ради тщеславия, а для пользы дела. Как хроникёр падения Pax Americana.1. Россия и Китай состыкуют свои аналоги СВИФТ (российскую СПФС и её китайскую партнёршу), и смогут обходиться без этой зависимой от Запада системы во взаимных расчётах.2.


Die Welt aprašo skandalingą atvejį, kai bundesvero ober leitenantas, 28 metų amžiaus vokietis, užsiregistravo pabėgėliu iš Sirijos. 2015 metais gruodžio mėnesį bundesvero karininkas atvyko į pabėgėlių priėmimo įstaigą Gesene. Niekam čia net nebuvo įdomu, kad šis žmogus nemoka arabų kalbos.Выборы в обе палаты парламента Польши привели к победе партии «Право и справедливость» (ПИС). Правящая партия довольна результатом. Она набрала 44% голосов, но задача получить не меньше половины голосов всех избирателей решена не была, отмечает эксперт РИСИ Оксана Петровская. «Более того, все оппозиционные партии в совокупности набрали больше голосов, чем сама ПИС. Это произвело удручающее впечатление на лидеров партии», – добавила она.


Главным вопросом, поставленным на повестку дня на саммите Евросоюза, стала проблема климатического соглашения, отметила эксперт РИСИ Оксана Петровская. «Это соглашение весьма фундаментальное, и его можно назвать эпохальным. Климатические проблемы ставятся Евросоюзом во главу угла впервые. Ещё пять лет назад эти вопросы носили маргинальный характер», – отметила она. В конечном счёте соглашение не было достигнуто, так как Польша к нему не присоединилась.


Ramūnas Karbauskis išsakė savo nuomonę apie "Grigeo" skandalą ir šios parazituojančios įmonės dangstytojus


Septyni animaciniai filmai vaikams apie kosmosą. Žiūrėti juos gali ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai, juolab, kad ir patys sužinos daug naujo arba pamiršto.


Hackers publishes High Level Government Pedophile Ring In Lithuania membersJie sukūrė "socialinio pasipriešinimo judėjimą" ir pareikalavo... sukrauti Astravo atominės elektrinės reaktorius į vežimėlius ir pervežti juos šimtą kilometrų į šalies gilumą, kuo toliau nuo gyvenviečių.


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis