LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Landsbergių šeimos istorija nusipelno atskiros istorijos, nes ji tam tikra prasme paaiškina tarybų valdžios žlugimo priežastis priežastis ne tik Lietuvoje, bet ir TSRS. Gandai apie tai kad Landsbergio, tiek vyresniojo, Vytauto Landsbergio-Žemkalnio, tiek jo sūnaus, Vytauto Landsbergio, „Sąjūdžio“ vadovo, praeitis yra gana miglota, sklandė dar tarybiniu periodu. Bet konkrečių duomenų, apart to, kad vyresnysis V. Landsbergis-Žemkalnis 1941 m. buvo laikinosios Škirpos-Ambrazevičiaus vyriausybės komunalinio ūkio ministru ir pasirašė padėkos laišką Hitleriui, nebuvo.


Vėžys - biologinių organizmų puvimo procesas. Dėl ko augalai pradeda pūti, mums visiems aišku, kad dėl kenksmingų jų gyvenimui sąlygų.


Blogiausia – supuvusi dvasia. O kai supuvusi dvasia gyvena supuvusiame kūne – kas begali būti šlykščiau!? Ypač visą šitą išsigimimą, šitą seną reptiliją, bjauru matyti patriotams, buvusiems sąjūdiečiams. Gal ir ne visiems, žmonės labai skiriasi savo smegenų struktūra, todėl skirtingai mato ir vertina supantį pasaulį. Man tai matyti labai šlykštu. Ypač, kad reptilija valkioja „sąjūdžio“ vardą.


Joje pirmą kartą visuomenei pristatyta atkurta partizanų uniforma ir simbolika. Pristatyme dalyvavo VDA rektorė Ieva Skauronė, Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas pulkininkas Dainius Pašvenskas, partizanas Juozas Jakavonis-Tigras su dukra Angele, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, krašto apsaugos viceministras Eimutis Misiūnas.


| 1970-01-01 | Lietuva | |Janutienė parašė knygą "Raudonoji Dalia", kuri yra "dokumentų apie dabartinę Lietuvos prezidentę ir ją pažįstančių žmonių pasakojimų rinkinys


Prancūzijoje kilo skandalas dėl EŽTT teisėjų ryšių su tarptautinio aferistu ir nusikaltėliu George’u Sorosu Prancūzijos leidykla „Valeurs actuelles“ paskelbė savo atlikto tyrimo dėl Europos žmogaus teisių teismo (EŽTT) santykių su JAV milijardieriaus George’o Soroso struktūromis rezultatus. Paaiškėjo, kad laikotarpiu nuo 2009 iki 2019 m.m. net šimtas EŽTT teisėjų buvo susiję su Džordžo Soroso, žinomo aferisto ir mizantropo, valdomu nusikalstamu Atviros visuomenės fondu tiesiogiai arba per šiai struktūrai pavaldžius filialus.


Gegužės 11 d. 13 val. Prancūzijos baudžiamojo teismo posėdyje bus nagrinėjama Egidijaus Kūrio baudžiamoji byla, kurioje jis kaltinamas tuo, kad apšmeižė advokatą prof. dr. Stanislovą Tomą viešai pareikšdamas, kad advokatas „nėra profesorius“. E. Kūris yra kaltinamas, kad padarė tokį pareiškimą vedamas rasistinės neapykantos. E. Kūriui gresia 45.000 eurų bauda ir žalos atlyginimas.


Kartą mano gimtojo miestelio kaimynas prisipažino, kad buvo komunistų partijos narys. Paklaustas kodėl, atsakė, kad, kaip visi, dėl pragmatinių priežasčių. Nejaugi nebuvo idealistų? „Rajono skyriuje buvo vienas toks. Jis visus mitingus organizavo. Bet žinok, jo visi nekentė.“ Kažkaip p. Aušros politinė veikla Europos Parlamente man primena tą rajono partinį idealistą.


Šiam pamąstymui mane įkvėpė Prof. Povilo Gylio straipsnis „Amputuota Landsbergio biografija.“ Autorius į dienos šviesą dar kartą išvilko 30 metų Lietuvą naikinusio „Dėdulės“ biografijos dalį, kuri, jo žodžiais, buvo „amputuota“. Prof.Nuotraukoje tiek kairiau, analizių ekspertas ir žinovas, fake news kūrėjas, Feisbuko skundikas, save žurnalistu vadinantis - Vilius Petkauskas.


Šiais laikais teroristu būti taip lengva, kad juo gali tapti beveik kiekvienas. Juk pasamdyti žmogeliukus už vieną kitą kapeiką, kad jie nuvažiuotų į šio "baisaus" viruso židinius užsikrėsti yra ypatingai lengva. Dar lengviau blefuoti. Panikos ir baimės persmelktos valstybės ir verslai atiduos paskutinius triusikus.


Примерно так могли бы выглядеть фотографии советских людей в Инстаграме, если бы он существовал в то время....


Lietuvoje rengiamasi įdiegti 5G ryšius. Daug rašoma, kad jie daug kartų paspartins informacijos perdavimą, priėmimą ir įrašymą, padės kurti daiktų internetą, labai pasitarnaus verslui ir žmonėms. Tai pusiau tiesa. Verslui pasitarnaus, o žmonėms? Nutylima, kad 5G ryšiai dėl didesnio mikrobangų dažnio, o tuo pačiu didesnio jų kryptingumo ir didesnės aplinkos objektų (medžių, namų ir t. t.)  sugerties turės naudoti daug daugiau mikrobangas spinduliuojančių antenų.


Aaronas Russo (1943-2007) – amerikiečių verslininkas, kino prodiuseris ir režisierius, politikos veikėjas. Šis paskutinis jo interviu, duotas Aleksui Džonsui, tapo internetine sensacija. Aaronas gerai pažinojo advokatą Niką Rokfelerį, jie buvo geri draugai. Rokfeleris bandė patraukti Aaroną savo pusėn, bet tie dalykai, kuriuos Aaronas iš jo sužinojo, leido suvokti, kad jų keliai priešingi.Lietuva tapo tiesiog pavyzdine Norvegijos komuna vaiko teisių požiūriu! Darbuotojų mokymai praėjo puikiai, įstatymuose įgaliojimai įrašyti. Sistema veikia puikiai.


JAV kariuomenės Jungtinio štabo viršininkas generolas Markas Milis teigė, kad JAV karinis pranašumas buvo pakirstas, o Rusija ir Kinija šioje srityje kuria savo pranašumus, praneša RIA Novosti. Pasak Pentagono atstovo, JAV kariuomenė šiuo metu yra pasirengusi užtikrinti karinį atgrasymą, apsaugoti šalį nuo užpuolimo, remti sąjungininkus ir kariauti su bet kokiu potencialiu priešu.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |Generalinė prokuratūra pranešė, kad „atsižvelgiant į portale „Lietuvos rytas“ paskelbtą, kaip nurodytą publikacijoje, žiniasklaidai atsiųstą Prokurorų profesinės sąjungos nuomonę apie šiuo metu prokuratūroje svarstomą galimybę dalį mažiausiuose padaliniuose dirbančių prokurorų perkelti į artimiausius didesnius, ir siekiant, kad visuomenė apie šią situaciją susidarytų faktais, o ne emocijomis ir tendencingomis interpretacijomis pagrįstą nuomonę, prokuratūra pateikia darbo grupėje aptartus argumentus bei aktualius statistinius duomenis“.


p-Rezidentas Gitanas Nausėda su savo komandos nariais vasario 26 d. dirbo Kazlų Rūdoje, Marijampolės regione. Skandinavijos oligarchato bankų pastumdėlis ir jo patarėjai susitiko su Kazlų Rūdos, Marijampolės, Kalvarijos bei Vilkaviškio ir Šakių rajonų merais, bendruomenių lyderiais, administracijos vadovais, švietimo ir kultūros darbuotojais, ūkininkais, nevyriausybinėmis organizacijomis ir verslo atstovais. Apie tai skelbiama p-Rezidentūros pranešime visuomenei „Prezidentas: svarbu įsiklausyti į savivaldybių ir vietos bendruomenių balsą“.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis