LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Kaip Donaldas Trampas laimėjo? Kodėl žiniasklaidai jo laimėjimas buvo staigmena? Kas bus dabar, ir kaip pasaulis atsilieps į Trampo lyderystę?


Tarptautiniame Vilniaus oro uoste buvo apieškotas žmogaus teisių gynėjas, Lietuvos socialistinio liaudies fronto (SLF) pirmininkas Giedrius Grabauskas. Apie tai praneša RuBaltic.ru. Į Lietuvos sostinę jis atvyko iš Ženevos po dalyvavimo 12-oje JT tautinių mažumų forumo sesijoje. Krata truko apie valandą. Lietuvos pasieniečiai nerado jokių draudžiamų daiktų ir paleido Grabauską.


KONSTITUCIJA- Nusikaltimo vietoje sulaikytas asmuo per 48 valandas turi būti pristatytas į teismą


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Nesibaigianti "Rusijos grėsmė" Lietuvai kuriam laikui užleido vietą kur kas aktualesnei Suomijos grėsmei. Suomija, pirmininkaudama ES, negailestingai mažina naująjį ES biudžetą, atimdama iš Lietuvos europines subsidijas, rašo portalo "RuBaltic.ru" autorius Aleksandras Nosovičius. Grėsmė iškilo svarbiausiems šalies strateginiams projektams, įskaitant BRELL energijos žiedo su Rusija militarizavimą ir pasitraukimą iš jo. Lietuvos vadovybei tai kelia įniršį.Gruodžio 13 dieną Užsienio reikalų ministerijoje jau šeštąjį kartą surengta paramos akcija „Maltiečių sriuba 2019“, kurios metu surinktos lėšos bus skirtos Maltos ordino pagalbos tarnybos remiamiems pagyvenusiems vienišiems Lietuvos žmonėms. Apie tai skelbiama pranešime visuomenei „Užsienio reikalų ministerijoje vyko paramos akcija „Maltiečių sriuba“.


Lietuvoje yra draudžiamas sovietinės okupacijos laikotarpio, 1940-1941, 1945-1991 metų įstorinių faktų, aplinkybių, susijusių su Kremliaus komisarų (net 80 proc. žydų tautybės nusikaltėliai), NKVD-KGB ( 50 proc.žydų tautybės nusikaltėliai) genocidiniais nusikaltimais, tyrimas .Tą įrodo 2018.03.23 d. LR Seime gėdingas, neteisėtas kontrolieriaus Vigilijaus Sadausko atstatydinimas. L R Seimas, pritardamas okupantų, Kremlinių žudikų propagandistams, klijuoja Lietuvai „antisemitizmo“ etiketes.


Kalbėdamas apie būsimas derybas dėl ES daugiametės finansinės programos, Lietuvos prezidentas sakė, kad ES pirmininkaujančios Suomijos pateiktas pasiūlymas Lietuvai nėra priimtinas. Jis sudaro prielaidas atsirasti "dviejų greičių Europai" ir neužtikrina tinkamo ES sutartimi įsteigtų politikų — sanglaudos ir žemės ūkio — bei naujų iššūkių, susijusių su klimato kaita, migracija, konkurencingumu, finansavimo. "Pirmininkaujančios ES šalies pasiūlyme Lietuvai skiriamos lėšos sanglaudos politikai finansuoti mažėja 27 proc.


Ar gali išlikti tauta, kuriai didvyriais yra pastatomi banditai ir žudikai, laikantys svetimus gyvenimus per nieką? Ir kas tai per "meilė laisvei", vardan kurios galima plėšti ir žudyti?


Nepaprastą elgesį paaiškino atvirame pranešime Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) frakcijos vadovė Vanda Kravčionok. Buvo sustabdytas garsus konservatorių ir liberalų verkimas dėl susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus, taip pat kitų lenkų "korupcijos pažeidimų". Dar prieš kelias dienas "sąžiningiausi" Lietuvos politikai ragino vos nenukryžiuoti Narkevičių ant kryžiaus Katedros aikštės.Kadangi mokymas namuose ar būrelių nelankymas gali būti traktuojama kaip grėsmė vaikui, jau nekalbant apie kitas "grėsmes" kaip gimdymą namuose, vaikų vegetarizmą/veganizmą, vaikų grūdinimą, virusinių susirgimų gydymo antibiotikais ar kito paskirto gydymo atsisakymą ir pan., trumpai surašau elementarias žmogaus ir procesines teises.


Norint sužinoti, kas vyks Lietuvoje po metų, dviejų užtenka pasižiūrėti į tai kas šiuo metu vyksta JAV. O JAV atsitiko taip, kad verslo žmogus, televizijos žvaigždė ir vykdomasis prodiuseris Donald Trump tapo prezidentu. Žmonėms patiko, kad jis visą savo rinkiminę programą finansavo už savo babkes. Karbauskis irgi viską finansavo už savo babkes. O kas finansavo Konservatorius ir Liberalus?


Pati didžiausia bėda yra ta, kad durnius niekada nepripažins, kad jis yra durnius, taip, kaip miręs nesupranta, kad yra miręs.


Vaiko teisių apsaugos reformos žaizdas atvėrusi Kručinskų istorija dar nesibaigė. Prokuratūra mamai vėl reiškia kaltinimą smurtavus prieš vaikus, nors ką tik sakė, kad kaltina tik viešosios rimties sutrikdymu. Per pirmus tris mėnesius nuo vaiko teisių reformos pradžios šalyje pradėti 234 ikiteisminiai tyrimai dėl smurto artimoje aplinkoje prieš nepilnamečius. Galima tik spėlioti, keliuose iš jų bus apgintos tėvų teisės, o procesas visam laikui nesužalos šeimų. Vaikų netekusioms šeimoms Kaune padėjusi advokatė Rūta Visočnik kalbėdama su „Vakaro žiniomis“ atvira - sistemai sudoroti šeimą - vienas juokas.


Dovile Šakaliene - niekada neužmiršk, kad ateis ta diena, kai nebebūsi Seimo narė. Kai tapsi eiliniu piliečiu,kuriam pačiam reikės nueiti į parduotuvę, į kirpyklą, išnešti šiukšles. Kaip manai - ar daug priešų tuomet turėsi? Jau dabar turi dešimtys tūkstančių tavęs nekenčiančių, ir su kiekviena diena šis skaičius auga progresuojančia tvarka.Pagal iš anksto suderintą planą 1997 metų Gruodžio 21-osios vakarą Daškinių torpedos iš granatsvaidžių būtų apšaudę prezidentūrą ir parlamentą ir keli šimtai puikiai parengtų vyrukų būtų užėmę vyriausybės ir parlamento rūmus ir valstybės galva paskelbę Česlovą Jezerską.


Jeigu dar yra žmonių, kurie mano, kad mes rinkome Lietuvos prezidentus, o ne juos mums paskyrė JAV, tai po SEB skandalo, jų turėtų nebelikti. Brazauskas, Adamkus, Paksas, Grybauskaitė, Nausėda – žmonės turintys dėmių biografijose, todėl valdomi, todėl buvo tinkami metropolijai. Vakar mes sužinojome, kad SEB bankas, kurio prezidento patarėju 2008-2018 buvo Gitanas Nausėda, yra prisidirbęs.


Часть курдских формирований из Сирийских демократических сил (СДС) могут договориться с Дамаском, отметила эксперт РИСИ Елена Супонина, комментируя обострение обстановки на севере Сирии. Она допустила, что самые подготовленные подразделения СДС могут даже войти в состав Сирийской арабской армии (САА). «Москва давно выступала за диалог между сирийскими курдами и правительством в Дамаске.


Tarptautinė prostitucijos panaikinimo koalicija jau trečią kartą organizuoja pasaulinį kongresą prieš seksualinį moterų ir mergaičių išnaudojimą.


Mano bičiulis Alius į politiką niekada nesikišo, bet vieną dieną ėmė pritarti pedagogų streikui. Girdi, seniai reikėjo, kiek galima kęsti patyčias? O kur nors turguj, girdint visiems, Alius pradeda šaukti ant gerbiamos vyriausybės, kritikuoti Eurosojuzą, NATO, piktintis euro banknotais ir kuo aistringiausiai ilgėtis lito. Ir vis balsu, tarp žmonių, vis apsidairo, ar girdi kas nors.Tam kad įsitvirtinti regione, amerikiečiai nusprendė pasinaudoti į savo mėgstama taktika - "cheminių" provokacijų kūrimu, dėl kurių jie aršiai apkaltina Sirijos vyriausybę, ir po to bombarduoja šalies teritoriją, leisdami basmačiams persigrupuoti ir atsinaujinti. Taigi jie darė jau jau ne kartą, ir štai dabar rengiamasi eilinei "cheminės atakos" inscenizacijai.


Продовольственное эмбарго, введённое Россией в ответ на санкции стран Запада, позволило достичь самого крупного успеха в области сельского хозяйства за последние полвека, отмечает эксперт РИСИ Михаил Беляев. «Запрет позволил создать анклавные достаточно благоприятные условия для развития нашей сельскохозяйственной отрасли, оградив её от влияния внешней конкуренции», – пояснил экономист. Он добавил, что кроме ограничений были предприняты масштабные инвестиционные мероприятия для поддержки отрасли. Только в 2018 году на эти цели затрачено около 600 млрд рублей. Между тем население обратило внимание на рост цен.


У выдающегося американского фантаста Кима Робинсона есть цикл романов «Калифорнийская трилогия». В них он описывает три варианта будущего США на примере Калифорнии. В одном из описываемых вариантов будущего США настолько задолбали весь мир своей наглостью и агрессивностью, что все остальные страны мира объединились и загнали «самую...


Sovietinis režimas buvo velnio išmislas Mano vaikystė Sovietų Sąjungoje buvo juoda ir alkana Mano tėvai ir kiti sovietžmogiai turėdavo nuolat dirbti, pabūti bedarbiu nebuvo jokių šansų. Visi vaikai buvo priversti mokytis, išimčių nebuvo...


Europos Sąjungoje susiklostė tipinė revoliucinė situacija: valdžią uzurpavęs ir Europos gyventojų nemėgstamas, nieko bendro su krikščioniška Europa neturintis kosmopolitinis „elitas“, nebegali valdyti masių, o masės nebenori, kad jas valdytų šitas jiems svetimas ir jų nemėgstamas „elitas“. Nemėgti yra už ką. Nuolatos dirbtinai smukdomas europiečių pragyvenimo lygis, gyvenimo kokybė, mažėja saugumas, naikinamos valstybės, nacijos, šeimos, papročiai.Vaikai tampa preke kuri jau dabar yra nusavinama iš mažiau turtingų šeimų. Iš tų kurie nevisada sugeba pasipriešinti. Reikia turėti omenyje, jog vien Lietuvoje yra apie 50 000 - 70 000 šeimų kurios negali susilaukti vaikų. Vaikų globėjų institucija virsta tam tikra verslo šaka kuri suinteresuota, jog darbo nepritrūktų. Šalia viso to yra homoseksualų partnerystė kuri natūraliai negali susilaukti vaikų, o taip pat ir pedofilijos tikimybę tarp potencialių globėjų.


Matuko žudikas Gediminas Kontenis buvo policijos informatorius


Vokiečiai dėkoja kanclerei Merkel, nes vokiečių pamirštas užkrečiamas ligas ir jų epidemijas į Europą atnešė Merkel svečiai „pabėgėliai.“ Spalio pradžioje „Berlyno Roberto Kocho institutas (RKI) informavo, kad per 2017 metų pirmą pusmetį tarp prieglobsčio prašytojų diagnozuota 786 tuberkuliozės atvejai, 542 atvejai hepatito (A-E) ir lepra (raupsai). Daugiausiai atvejų buvo Bavarijoje (455), Baden-Viurtemberge (286) ir Šiaurės Reinas-Vestfalija (255). Niežai Dėl niežų spalio 13 dieną buvo uždaryta didelė Bonos mieto ligoninė, pranešė die Welt.


Italijos vidaus reikalų ministras, kuris iš esmės ir valdo šalį per premjerą Džiusepę Kontę, pareiškė: "Kitų metų gegužę bus istorinė galimybė pakeisti jėgų išsidėstymą Europoje", pridurdamas, kad nemato jokios politinės, ekonominės, socialinės ir kultūrinės prasmės antirusiškose sankcijose. Manoma, kad jis turėjo omenyje Europos Parlamento rinkimus. Tačiau svarbiau tai, kas iš principo dedasi ES. Briuseliui su Vašingtonu daugiau ne pakeliui?Akivaizdu, kad nepatenkintų ekonominiu karu su Rusija Europoje vis daugiau, ir jie vis drąsiau apie tai kalba — ar tai būtų Austrija, ar Italija.


Seksualinis smurtas prieš vyrus – mūsų gyvenimo realybė.Baltijos šalyse ir Lenkijoje prasideda Jungtinių Valstijų sausumos pajėgų pratybos „Kardo kirtis 2018“. Jose iš viso dalyvaus apie 18 tūkst. karių iš 19 valstybių. Vienas svarbiausių pratybų elementų – pusantro tūkstančio kovinės technikos priemonių perdislokavimas iš Vokietijos į Lietuvą bei Latviją. Didžiausias technikos judėjimas Lietuvoje numatomas birželio 6–9 dienomis.


Lietuvos rusų bendruomenė ūžia kaip bičių avilys. Prieš ją nacionalistai paskelbė naują kryžiaus žygį su skandalinguoju pramogų pasaulio atstovu Algiu Ramanausku priešaky.Pirmoji persekiojimo socialiniuose tinkluose ir gerai žinomų visuomenės ir politinių veikėjų bei lietuvių žiniasklaidos auka — Ela Kanaitė, ilgalaikė Lietuvos rusų mokyklų mokytojų asociacijos pirmininkė. "Šalin, rusofašistai!"Garbaus amžiaus sostinės Santaros gimnazijos istorijos mokytoja neatlaikė viešo spaudimo ir išėjo iš darbo "savo noru".


„Globalinio švietimo“ programa buvo kuriama dar aštunto dešimtmečio pabaigoje. Šiame procese svarbų vaidmenį suvaidino tokie veikėjai kaip Robertas Miuleris (buvo JTO generalinio sekretoriaus pavaduotoju). Kartu su kolegomis amerikiečiais jis 8-9 dešimtmečiais ir sukūrė „Globalinio švietimo“ programą, kuri numato perėjimą prie kitos vertybių sistemos, kurios pagrindą sudaro tolerancija. Tai tokia savotiška panteistinė pasaulėžiūra, o jeigu kalbėti visiškai atvirai, tai jos šaknys siekia okultines pasaulėžiūras.


Situacijos rimtumą patvirtina pranešimai apie įtariamųjų sulaikymą, taip pat tai, kad ikiteisminį tyrimą vykdo Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos skyriaus prokurorai. Pagrindinės šalies žiniasklaidos priemonės išplatino skubias žinias. Juk ne juokas: suimtas aukšto rango diplomatas, buvęs Lietuvos ambasadorius Rusijoje ir Kanadoje, o dabar Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos generalinis direktorius Rimantas Šidlauskas. Rimta figūra Lietuvos valdžios struktūrose.


Beveik 30 metų nepriklausomoje Lietuvoje mes stebime vieną ir tą patį vaizdą: vieną kartą per 4 metus mums žada geresnį gyvenimą, naujas reformas, įvairius priedus prie algų ir pensijų. Bet po rinkimų į Seimą – kaip vogė taip ir vagia, kaip melavo – taip meluoja toliau.Arkties regione – galingi gaisrai, matomi net iš kosmoso


LDiena.lt komentuoja: - apie amerikietiškas "imtynes", - apie p-rezidento rinkimų farsą, - apie tai, kuo mentas skiriasi nuo policajaus, - apie Puidoko kiaulę Karbauskiui, - apie didelius mažųjų lochų džiaugsmelius, - apie kadrų badą ​​​​​​​ir apie kitus smagius dalykus...


Didžiausi vargšai Lietuvoje yra tie, kurie, naudodamiesi monopoline padėtimi, ją daugiausiai plėšia ir daugiausiai šimtų milijonų užkala, t.y. bankai ir prekybcentriai. Ir tikrai - vargšai. Štai LIDL Lietuvos pelnas pernai išaugo 4 kartus, bet čia sunku tiksliai ir palyginti, nes tinklas tik ateina ir kaip pasiutęs Didelių Pelnų Šalyje renčia prekybcentrius. Štai ir IKI pelnas išaugo 125 proc. O „Maxima grupės” konsoliduotos pajamos 2018 m. padidėjo 22,1 proc., iki 3,451 mlrd. Eur.


Gera naujiena visai Lietuvai, Birutė Navickaitė pasididino papus!


Daugybė pasaulio valstybių, kurioms Jungtinės Val​s​tijos yra strateginis partneris, savo šalyse leidžia įsikurti JAV karinėms bazėms. Tokių JAV karinių bazių pilna Vakarų Europa, ypač daug JAV karinių bazių Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Italijoje bei kitose išsivysčiusiose šalyse. Deja, po vakar dienos balsavimo Seime, kai nė vienas Seimo narys nepasisakė už tai, kad Lietuvoje atsirastų nors viena JAV karinė bazė, bent jau aš jaučiu nepilnavertiškumo kompleksą.Šią savaitę, remdamasi Konstitucinio teismo (KT) sprendimu, Teisingumo ministerija parengė įstatymo projektą, kuris iš esmės yra skirtas ateityje blokuoti galimas valdančiųjų oligarchų ir jų politinių statytinių klikai neįtinkančias referendumų iniciatyvas; kaip žinome, tai yra tiesioginė buržuazinių politikierių reakcija į Pranciškaus Šliužo pradėtą Žemės referendumo iniciatyvą (ir žlugusį birželio 29-osios referendumą). Kadangi tai yra neabejotinai opus ir daug diskusijų keliantis klausimas,


Praėjusią savaitę Trakų Vokės dvaro sodybos teritorijoje (Žalioji a., Vilniuje) pradėti masiškai šalinti sveiki brandūs parko želdiniai. Sunaikintos kelios šį dvarą puošusios alėjos. Jos pasitikdavo žmones, įžengusius į dvaro teritoriją pro raudonuosius neogotikinius vartus. Vietos bendruomenė tokio Vilniaus savivaldybės žingsnio nesitikėjo ir buvo šokiruota staiga prasidėjusio barbariško proceso.


Padaryti vaikus pavojumi tėvams siekia Merkel valdžios finansuojamas fondas „Amadeus.“ Vokietijos žydė Anetta Kahane - buvusi Vokietijos demokratinės respublikos žvalgybos Štazi (Stasi) agentė 1998 m. įsteigė "Amadeu Antonio Foundation". Nuo 2003 m. ji dirba šio fondo pirmininke.  Remiantis Vokietijos spaudos pranešimais, fondą „Amadeus“ ir jo vadovę Kahane galima charakterizuoti kaip rasistinį ir fašistinį politinės kairės fondą, kurstantį neapykantą baltiesiems europiečiams, europinei kultūrai, vokiečių tautai ir valstybei, žalojantį vaikų psichiką, siekiantį, kad vokiečiai neturėtų vaikų.


Tas faktas, kad dauguma vokiečių priešiškai nusiteikę imigrantų atžvilgiu rodo kanclerės Angelos Merkel politikos žlugimą, rašoma italų dienraštyje Il Giornale. Vokietijos gyventojų apklausa, kurią nesenai atliko „Friedrich Ebert Foundation“, parodė, kad vokiečiai nusiteikę prieš migraciją į jų šalį. 54,1% piliečių pareiškė, kad yra prieš prieglobsčio prašytojus. 2016 metais taip manančių buvo 49,5%, o 2014 metais 44%.


Ką gi daugiau galim vadinti piliečiais, nei tuos, kurie išėjo į gatves 9 gegužės dieną, savotiškai atsakydami šiuolaikiniam globaliniam iššūkiui savo bendra eisena? Nejaugi vadinsime piliečiais tuos, kurie matydami tai, slepiasi ir iš už kampo mėto replikas, bandydami visur įžvelgti valstybinės organizacijos pėdsakus ir jokiu būdu netikėti, jog visuomenė pati išėjo į gatves? Juk tame ir esmė, jog pilietiškumas ir nesavanaudiškumas yra sinonimai šiuo atveju.Либеральные СМИ, как обычно, охватила эйфория. Громкие заголовки «ФСБ будет стрелять в людей» летят со всех концов вечно бурлящего болота с целью вызвать волну массовой истерии. Но так ли это на самом деле? Действительно ли новый закон позволяет сотруднику ФСБ расстрелять прохожих и как ни в чём не бывало пойти дальше? Или же это опять очередная спекуляция.


Italijos policijos radiniai kraštutinių dešiniųjų būstinėse: ginklai, propaganda ir raketa


Šiuo metu yra sprendžiamas Žaliojo tilto skulptūrų likimas. Apie jas sklando savoka – „balvonai“. Remdamiesi faktine medžiaga, be pykčio ir šališkumo, objektyviai nustatysime faktą, t. y., kur yra „balvonai“ – ar ant pjedestalų, ar prieš pjedestalus. Akivaizdu, kad jos neskleidžia prievartos, smurto, visuomenės socialinio ir turtinio diferencijavimo idėjų. Jos taip pat neskleidžia okupantų primestų socialistinės ir komunistinės idėjų. Tai, kad ano meto filosofinės-politinės-partinės sistemos kūrėjai tikėjo, jog „rojų žemėje“ galima sukurti dėka žmonių mokslo ir darbo dėka – nieko smerktino nėra.


Milano prokuroras pradėjo tyrimą dėl kaltinimų, kad Italijos fašisto vicepremjero Matteo Salvini fašistinės partijos „La Lega“ nariai derėjosi su Rusijos atstovais dėl galimos 65 mln. eurų dydžio paramos, praneša naujienų agentūra ANSA.


Kitados teatras buvo vadinamas vėpsone, taigi, žiūrovai būtų vėplos, vėpliai. Šią savaitę vėpsonės avanscenoje įsitvirtino susisiekimo ministras Rokas Masiulis, atlikęs savo ariją kaip iš natų, neabejotinai surašytų S. Daukanto aikštėje. Viena ranka pamaloninęs Klaipėdos valstybinio jūrų uosto generalinį direktorių (jau buvusį?) Arvydą Vaitkų už gerą darbą dosnia premija, kita ranka jį nušalino nuo pareigų.Spėjo ateiti lapkričio 7-oji, o su ja, ir 101-osios Spalio revoliucijos metinės, be kita ko, žyminčios du metus nuo to laiko, kai 2016-ųjų rudenį savo veiklą pradėjo marksistinis portalas „Kibirkštis“. Nesiveliant į platesnius istorinius ekskursus, tai yra tinkama proga draugų ir apskritai skaitytojų akivaizdoje apžvelgti nuo to laiko mūsų nueitąjį kelią.


В воскресение по НТВ закончили показывать шестисерийный документальный фильм «Сталин с нами!». Показывали его ночью. Неспроста. Видимо, чтобы как можно меньше людей посмотрели. Это верно. Не каждый готов к такому зрелищу. Мне интересно: видели его наши правители и олигархи или нет? Знаете, почему? Потому что на фоне Сталина они сегодня смотрятся бледновато и, я бы даже сказал, безнравственно.


Viena kontraversiškiausių XX a. figūrų, dėl bendradarbiavimo su naciais ignoruojamas vokiečių teisės ir politikos profesorius, filosofas Karlas Schmitas (Carl Schmidt 1888-1985) praėjusiame amžiuje įvedė į teorinį politikos diskursą "priešo-draugo" sampratą. Visi kiti skirstymo kriterijai - geras ar blogas, gražus ar negražus, etiškas ar neetiškas priklauso nuo to, ar tai yra tavo draugas ar priešas. Draugai nekritikuojami, priešai demonizuojami. Karūnuotas nacių teisės profesorius, priskiriamas


Vienas delpio zombis labai pasipiktijo savo piliečiais. Pamatė lietuvių eiles kaimyninėj Lenkijoj ir neatlaikė. Viskas beveik aišku. Jeigu negali išgyventi šitoj valstybėj, važiuoji tenai, kur išgyvensi. Milijonas su kaupu jau išvažiavo. Ar tai nusikaltimas? Net delpio zombiai supranta - ne, tai ne nusikaltimas.


Эксперт РИСИ Оксана Петровская комментирует визит президентов стран Балтии в США. «Объединив усилия, они пытаются навязать Трампу свое видение европейской политики, и прежде всего видение политики в отношении России» — считает эксперт. Главная их задача показать угрозу, исходящую от России, чтобы получить поддержку: и моральную и материальную. Трамп похвалил глав прибалтийских стран за их рвение, но дал понять, что больше его интересует другое: поставки американского газа в Европу. Петровская напоминает, что в 2017 году Литва уже начала закупать газ у США.Iš pirmų lūpų sužinojau įdomų dalyką: Lietuvos kariuomenėj (bent Pabradėj), kuriai skiriama 2.5% mistinio BVP ir virš 10% realaus biudžeto, kareiviai iš savo pinigų turi pirktis apatinius drabužius, muilą bei kitas higienos priemones, pakabas.


Нынешний первый визит нового кубинского лидера Мигеля Диас-Канеля в Россию – свидетельство того, что уровень стратегических отношений, которые сейчас есть между двумя странами, и особенно его торгово-экономическая составляющая, будут и дальше укрепляться, считает эксперт РИСИ Дмитрий Бурых. «На фоне сложных отношений Гаваны и Вашингтона мы продолжаем активное сотрудничество с кубинскими представителями. Россия чувствует поддержку Кубы по наиболее чувствительным вопросам, например, по ситуации на Украине или санкционному давлению со стороны США», – отметил он.


Lapkričio 29 d. Vokietijos kanclerė Andžela Merkel kreipėsi į Vokietijos Bundestagą įspėdama Vokietijos parlamentą apie žodžio laisvės pavojus. „Saviraiškos laisvė turi savo ribas“, teigė Merkel. „Tos ribos prasideda ten, kur plinta neapykanta. Jos prasideda ten, kur pažeidžiamas kitų žmonių orumas.


Neseniai Australijos laikraštis The Sydney Morning Herald pranešė, kad vaisingumo klinikų atliekama procedūra žinoma kaip gimdos gleivinės įbrėžimas (angl. endometrial scratching) yra nenaudinga. Trejus metus trukęs tyrimas, atliktas Didžiojoje Britanijoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Švedijoje ir Belgijoje, atskleidė, kad prieš dirbtinį apvaisinimą atliekama procedūra (kuri Australijoje kainuoja iki 700 dolerių) nepadidino nėštumo tikimybės naudojant apvaisinimo in vitro (mėgintuvėlyje) metodą.


Didėjanti žiniasklaidos rusų kalba įtaka rodo, kad auga susidomėjimas naujienomis iš Rusijos Federacijos, interviu Sputnik Lietuva pasakė Rusijos žurnalistų sąjungos viceprezidentas, Tarptautinės žurnalistų federacijos vykdomojo komiteto narys Timūras Šafiras.Iš Lietuvos buvo atimta narystė Tarptautinės paminklų ir lankytinų vietų apsaugos taryboje (ICOMOS). Tariamai dėl Lietuvos filialo ginčų šios organizacijos viduje


Visuomenei gerai žinomas visuomenės “kvailintojas“ Algis Ramanauskas pisicirkino, jam gresia administracinė bauda, laisvės atėmimas iki trejų metų arba kaip dažnai nutinka,  “teisėsaugos“ dėka- tyrimas gali būti nutrauktas.


Minutei pamirškite faktą, jog valdžios ir gydytojų rekomenduojamų vakcinų sudėtyje yra modifikuotos bakterijos bei susilpninti virusai, kurie sukelia tas infekcijas, kurių bandote išvengti. Svarbu žinoti apie priedus ir vakcinų ingredientus tarp kurių yra gyvūnų DNR, chemikalų bei sunkiųjų metalų. Šiais laikais vis daugiau vaikų kenčia nuo įvairių tipų alergijų bei kitų lėtinių sveikatos sutrikimų, tad tėvai ėmė atidžiau stebėti, kokį maistą jie valgo ir stengiasi apsaugoti juos nuo kenksmingų medžiagų.


Amerikiečių greito maisto restoranų tinklas McDonalds pranešė, kad uždaro per pirmuosius 3 šių metų mėnesius 350 savo restoranų Amerikoje. Kaip teigia kompanijos vadovas, pastaruoju metu jų išlaikymas, ganėtinai didelio ploto patalpų nuoma, provizija ir personalas kainavo daugiau nei anksčiau, o pajamų tai nešė mažiau.


Izraelio portalas Cursorinfo.co.il vakar informavo savo skaitytojus, kad „Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas kiekvieną dieną valgo košerinius macus, kuriuos atveža jam į Kremlių vyriausias Rusijos rabinas (pagal Chabado versiją) Berl Lazaras. Apie tai pranešė kelios Izraelio MIP, tarp jų portalas „Kikar-Šabat“ su nuoroda į vyriausią RF rabiną. Berl Lazaro žodžiais, macai — tai mėgiamas Putino maistas, kurį jis paprastai valgo iš ryto, užgerdamas arbata.Dujovežis "Coral Favia" į Klaipėdą atvyko pirmadienio rytą ir pristatė daugiau nei dešimt tūkstančių tonų SGD.


Tiesa, nacionalizmas, autoritarizmas kyla ir Vakarų Europoje, tai liudija neseni rinkimai Vokietijoje, Prancūzijoje, Olandijoje. Tačiau kol kas šios tendencijos ten nedominuoja, valdžioje išsilaiko formaliąją demokratiją išpažįstančios partijos. (Realizuoti tikrąją, socialiai teisingą demokratiją joms sekasi vis sunkiau, bet tai jau atskira tema.) Tuo tarpu visai greta mūsų, Rytų Europoje, klimpstama į valdymą pagal "kietosios rankos" principą.


Jeigu tikėtume premjeru, pažanga akivaizdi. "Žvelgdamas į praėjusius dvejus metus galiu pasakyti, kad ši Vyriausybė ir valdančioji dauguma Seime pradėjo pokyčius tokiose srityse, kurios gyvenime buvo neliestos, kuriuos reikėjo seniai padaryti.


Lietuvoje maisto ir daiktų kainos yra kaip ES vakaruose, o algos ir pensijos yra bemaž keturis kartus mažesnės nei ES vakaruose. Ši klaiki aplinkybė priverčia Tautą išsikraustyti iš namų ir gyventi svetur. Daugiau nei trečdalis lietuviškos bendruomenės žmonių dingo iš Lietuvos. Labai blogai


Nei musulmonų negrų, nei arabų niekada mano gimtame mieste nebuvo... iki pernai, kai Grybauskaitė su Skverneliu ėmė vežti juos į Lietuvą. Nebuvo čia ir terorizmo grėsmės, apie kurią spalio 4 dieną Valstybės saugumo departamento vadovas Darius Jauniškis informavo Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetą (NSGK). Jis pasakė, kad į Lietuvą yra patekusių ir su terorizmu siejamų žmonių, kad teroristus „stebi“, bet negali prieš juos imtis jokių priemonių, negali jų net išsiųsti. Na, gėris teroristai Briuselio alkoholikams ir imbicilams, jie čia ypač vertinami, ypač prižiūrimi.Šiandieninė situacija valstybėje kelia nerimą vis didesnei visuomenės daliai. Kodėl šeima, pagal Lietuvos Konstituciją esanti valstybės pamatas ir ginama valstybės, priėmus taip vadinamą Vaiko teisių pagrindų apsaugos įstatymą, buvo pradėta beatodairiškai ir nepamatuotai pulti ir draskyti?


„Jeigu būtų sukurtas toks įstatymas, ir jis būtų gerai parengtas, tai aš neatmetu to, jog svarstyčiau į jį rimtai“, – pareiškė Lenkijos prezidentas Andžejus Duda (Andrzej Duda) galimo „homoseksualizmo propagandos“ draudimo savo šalyje atžvilgiu. Kaip primena Gazeta Wyborcza, panašus draudimas jau egzistavo Lenkijoje. Visuomenės skilimas, Lenkijos prezidento Andžejaus Dudos nuomone, šiandien įvykęs tarp liberalios demokratijos šalininkų ir krikščioniškosios demokratijos šalininkų.


Vienas gastroliuojantis cirkininkas, gerai įvaldęs vienaratį dviratį, skelbia, kad jis yra Rusijos profesorius ir visų nuskriaustųjų Lietuvos piliečių gynėjas. Toks vietinės reikšmės Jėzus Kristus. Lietuva, jo nuomone, yra valstybė, kurioje gyvena vieni idiotai: idiotai partijų vadovai, idiotai EP nariai, idiotai seimo nariai, idiotai Lietuvos profesoriai ir daktarai. Pirmi beprotystės simptomai akivaizdūs: „profesoriui” - ligoniui atrodo, kad visi aplinkui jį bepročiai. Taip dažnai nutinka su psichikos ligoniais.


Kandidatė į JAV prezidento postą artėjančiuose rinkimuose pareiškė, kad Trampo apsikabinimas su Putinu, Rusiją daro didinga, o ne Ameriką


VILNIUS, rugpjūčio 9 - Sputnik. Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas įvertino JAV senatorių pasiūlymus pripažinti Rusijos Federaciją terorizmo rėmėja "už proto ribų", terorizmo rėmimo klausimas gali būti skirtas šalims, kurios remia likusias teroristų grupes Sirijoje. Laikraštis "Kommersant" anksčiau paviešino naujų sankcijų prieš Rusiją įstatymo projekto tekstą, kurį parengė respublikonė Lindsey Graham ir trys jos kolegos.Demokratas Joe Bidenas sako, kad darbas nėra vien tik pinigai, tačiau jo žodžiai kritikams pasirodė tušti. Jie priminė apie mažus atlyginimus ir kaip buvęs viceprezidentas sūnui parūpino šiltą vietelę Ukrainos naftos kompanijoje.  Paskutinis J. Bideno bandymas įtikti rinkėjams nebuvo itin vykęs, jis pažadėjo dirbančiai vidurinei klasei sugrąžinti „orumą“.


Gruodžio 12 d. Konstitucinis Teismas (KT) nusprendė priimti Seimo narių grupės prašymą ištirti ar Religinių bendruomenių ir bendrijų (RBB) įstatymo nuostata, kad religinės bendrijos gali kreiptis dėl valstybės pripažinimo praėjus ne mažiau kaip 25 metams nuo pirminio jų įregistravimo Lietuvoje, neprieštarauja Konstitucijos nuostatai „Valstybė pripažįsta <…> kitas bažnyčias ir religines organizacijas – jeigu jos turi atramą visuomenėje“.


Auksinis verslas auksinėse kopose – socdemai valdišką turtą pavertė asmeniniu verslu


Spalio 30 d. 17 val. Vilniaus Nepriklausomybės aikštėje prie Lietuvos Seimo rūmų (Gedimino pr. 53) bus surengtas mitingas „STOP tarnybų smurtui prieš vaiką ir šeimą“.


Jau šį spalį Prancūzija ir Vokietija susitiks su Rusija ir Turkija viršūnių susitikime, kuriame aptars Sirijos situaciją. Šis susirinkimas gali lemti pagrindinių ES šalių bendradarbiavimą su į karą įsitraukusiomis šalimis tam, kad karas baigtųsi. Kitaip nei anksčiau vykusiuose susitikimuose Astanoje bei Ženevoje, šiame susirinkime, kuris vyks spalio 27-ąja, Stambule, atvyks šalių lyderiai. Turkijos prezidentas Redžepas Tajipas Erdoganas turės garbės savo šalyje priimti Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną, Vokietijos kanclerę Angelą Merkel ir Prancūzijos prezidentą Emanuelį Makroną. Susitikime, pasak R.Straipsnis parašytas rinkimų išvakarėse, tačiau nespėtas paskelbti iki įsigaliojant draudimui agituoti už kandidatus ir referendumų klausimu. Nors Prezidento rinkimų rezultatai žinomi, pagrindiniai straipsnio teiginiai ir įžvalgos tebėra aktualūs ir gali būti naudingi ne tik iki visų rinkimų pabaigos, bet ir po jų. Šiuo atžvilgiu tekstas nepaseno.


Skaitant reikia prisiminti, jog šiame "švento gyvenimo instrukcijoje" žodžiais "žmogus", "draugas", "artimas" judėjai vadina IŠIMTINAI TIK ŽYDUS ir visi nrodymai apie santykius su kitais žmonėmis, reiškia santykius IŠIMTINAI TARP ŽYDŲ. Kai kalbama apie nežydus, tekste jie visada yra konkrečiai įvardijami arba "nežydais", arba "gojais". Retais atvejais pavyzdžiuose nurodoma nežydo tautybė (paprastai, biblinių laikų kanaaniečiai ir panašios tautos).


Išnaudojimo norma Lietuvoje 2017 metais – 180 proc. (!!!) (pagal Lietuvos Vyriausybės pateiktus duomenis) Šaltinis: http://kova.news/2019/03/25/isnaudojimo-norma-lietuvoje-2017-metais-180-proc/?fbclid=IwAR2qf3nlqgo5UWrqECkUnQaMNAikj2jdbp1xPivBh2Cj0vJqZXDBO3ph808


Kandidatų į Lietuvos prezidentus kėlimo fazė beveik baigta. Konservatoriai pasiruošę kovoti, turėdami Ingridą Šimonytę bei Gitaną Nausėdą, ir laukia "valstiečių" ėjimo. Tuo tarpu tikėtinas socialdemokratų pretendentas vargu ar taps rimtu konkurentu reitingų lyderiams, bet su juo turėtų būti įdomu. Konservatoriai pasirengęDar visai neseniai galima buvo sakyti, kad "Tėvynės sąjunga" (TS) neišlaikė prezidento rinkimų testo, nes niekaip negalėjo apsispręsti dėl savo kandidato. Buvo net kalbama, kad dėl sumaišties partijos viduje teks remti ką nors iš šalies.


Lapkričio 25 dieną prie Seimo vyko visuomenininkų organizuotas mitingas „Už Šeimą – STOP vaikų atiminėjimui„, į kurį susirinko žmonės iš visos Lietuvos. Mitinge dalyvavo apie 3000 žmonių, susirinkusių iš įvairių Lietuvos miestų, tame tarpe ir keletas Seimo narių, kurių pasisakymus galite pamatyti ir išgirsti vaizdo reportaže.Mitingo pagrindinė mintis – sustabdyti valstybės represijas prieš šeimą, kurios pakėlė ant kojų visą šalį. Beje, šalia buvo surengtas piketas tų, kurie nesutiko su mitingo mintimi ir siekė pavaizduoti, jog mitingo dalyviai nori sugrąžinti fizines bausmes vaikams.-,,Apšaudymo pasekmes savo akimis išvydo ir Lietuvos diplomatijos vadovo delegacija, kuriai buvo parodytos sviedinių bei raketų padaryti sugriovimai – išmuštos duobės, apgriauti civilių gyvenamieji namai.,,


V. Pranckietis. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis pranešė, kad ateityje bus parengtas įstatymo projektas dėl buvusio Aukščiausiojo Sovieto pirmininko, prof. Vytauto Landsbergio kaip valstybės vadovo statuso, tačiau dar nėra žinoma tiksli data, kada tai galėtų įvykti. Tai jis pasakė po susitikimo su teisės ekspertu, profesoriumi Vytautu Sinkevičiumi. „Manau, kad ne gimtadienio proga, o už atliktus darbus turėtų būti toks statusas suteiktas, ne gimtadieninis, ne proginis, buvo atlikti darbai, buvo dirbta, toks turėtų būti vertinimas“, - pasakė V. Pranckietis, skelbia naujienų agentūra ELTA. V.


Šių metų Jungtinių Tautų (JT) „Pasaulio laimės ataskaitoje“ iš 156 vertintų valstybių Lietuva yra 42 vietoje ir gerokai lenkia Baltijos kaimynes Latviją bei Estiją, sako „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis. „Mažėjantis nedarbo lygis, augantys atlyginimai ir senatvės pensijos, didėjanti socialinė apsauga ir gyventojų perkamoji galia - natūralu, kad ekonominis progresas atsispindi ir geresnėje gyventojų savijautoje“, - „Swedbank“ banko pranešime cituojamas ekonomistas. Pagal vienam gyventojui tenkančio bendrojo vidaus produkto (BVP) įtaką laimei Lietuva yra 37 vietoje.


Asociacija „Vardan šeimos“ pranešimas dėl einamųjų darbų 2018 gruodžio 28d. Šių metų gruodžio 22 d. Įvyko steigiamasis asociacijos „Vardan šeimos“ susirinkimas. Šiuo metu asociacijos nariai nagrinėja sekančius klausimus: • Asociacijos teisinis įregistravimas ir veiklos plano sudarymas • Pasiruošimas atstovauti Lietuvos šeimoms svarstant Vaikų teisių pagrindų įstatymo pataisas LR Seime ir rengiant poįstatyminius aktus Socialinių reikalų ir darbo ministerijoje.


Jei Lietuva sėkmingas postsocialistinio vystimosi pavyzdys, kodėl JevroSojūzas kartą per pusę metų reguliariiai jai prikišą ubagystę ? Metų pradžioje Europos Komisija jau ne pirmą kartą pareikalavo iš Vilniaus atsikratyti didesnėse gyvenvietėse ir miestuose tualetų tipo "sortir" (michutkių).#meetoo Ar pamenate vienos mergaičiukės postringavimus apie tai, kokia gera dešinė? Ne? Na, tiek to – ten vis tiek viskas buvo melas, nes tikroji priežastis mergaičių dešinės pusės pasirinkimo yra visai kita. Paklausite kodėl? Viskas labai paprasta – kairieji aiškina apie ten lygybę, apie tai, kad žmonės visi darbininkai ir t.t. – kokia tūla mergaitė norėtų pasmerkti save tokioms, rodos, užprogramuotoms kančioms? Taigi, būdamos kairiuoju elektoratu (čia jeigu labai pasisekė ir gavo darbą picerijoje, bloge ar vadybininke – dažniausiai jos yra „Drąsos kelio“ ir Naglio rinkėjos, mat yra studentės ir bedarbės) – jos nori būti dešiniosiomis, nes d


Vaikų odontologę Liną Džiaugytę norisi vadinti tikra dantukų fėja. Šiandien su ja kalbamės apie pieninius dantukus, apie jų tinkamą priežiūrą, dažniausiai daromas klaidas ir dėl to kylančias ligas bei problemas. Tėveliai, atidžiai skaitykite ir padėkite savo atžaloms dantukus išlaikyti sveikus! Kodėl vienų dantukai sveiki, gražūs ir stiprūs, o kitų – silpni? Kalta genetika? Kokia bus mūsų dantų sveikata, didžiąja dalimi priklauso nuo mūsų pačių, kaip juos prižiūrime, kiek dėmesio jiems skiriame. Daugelis kaltina genetiką, bet ji tikrai nėra lemiamas rodiklis.


Naujųjų metų pradžia yra laikas apibendrinti praėjusius metus, tai dabar daro visi. Skaičiuojama, kiek kartų Trampas ir Makronas palietė vienas kitą, kiek batų porų pakeitė Teresa Mei per "Brexit" derybas, kiek "suvartojo" Žanas Klodas Junkeris, rašo "Sputnik" Radijo autorė Marija Baliabina. Bet čia reikia parodyti rimtumą. Jei kas nors įtars, kad juokaujame šia tema, vėl mus apkaltins. Neseniai buvo nustatyta, kad "agresyvioji" Rusija net humorą pavertė ginklu. "BBC" mums praneša, kad Sovietų Sąjungos žlugimo dienomis rusai pasitelkė humorą, kad būtų lengviau priimti ir ištverti niūrią realybę.


Rusijos Užsienio reikalų ministerijos atstovė spaudai ir informacijos departamento direktorė Marija Zacharova savo 2018-11-15 brifingo spaudai metu, be kita ko, informavo, kad pasaulio teroristinė valstybė Nr. 1 Jungtinės Amerikos Valstijos nupirko Rusijoje jau trečią tanklaivį su Rusijos suskystintomis gamtinėmis dujomis.


Seimo narys Mindaugas Puidokas kreipėsi į vidaus reikalų ministrą Eimutį Misiūną ir generalinį prokurorą Evaldą Pašilį prašydamas nurodyti kokių veiksmų buvo imtasi po žiniasklaidoje paskelbtos informacijos, kad Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos tyrėja kreipėsi į Generalinę prokuratūrą su informacija apie galimus korupcinius ryšius tarp esamų aukštų ir įtakingų buvusių FNTT pareigūnų, galimą neteisėtą poveikį ikiteisminiams tyrimams, tačiau vietoj to sulaukė ne objektyvaus tyrimo, o tik spaudimo iš FNTT vadovų trauktis iš pareigų.Fotografo Makso Avdejevo (Макс Авдеев) lydinčio Pirmąją Slavų Brigadą nuotraukos iš Logvinovo kaimo, esančio ant kelio iš Debalcevo. Novorosijos karo prieš Kijevo perversmininkų chuntą šiokiadieniai Debalcevo "katile", kuriame chuntistų dalinių vadai paliko "virti" kelis tūkstančius kareivių, o patys paspruko. Tiesa, ne visiems pavyko - dalį vadeivų pavyko sunaikinti.


Į Tarptautinę raudonąją knygą įtraukta dar 7 tūkst. nykstančių gyvūnų ir augalų rūšių


Šiaurės Korėjoje įprasta žiūrėti draudžiamus užsienio filmus: nuo didesnių bausmių apsaugo kyšiai


Lenkijos užsienio reikalų ministras Jacek Czaputowicz pirmadienį pasakė: „Prancūzija – tai sergantis žmogus, ji traukia Europą žemyn.“ Jis skaito, rašoma portale Lenkijos radijas, kad Emanuelis Makronas už pralaimėjimą šalies vidaus politikoje „ieško atsakingų kitose vietose.“ Ne paslaptis, kad pernai į Prancūzijos prezidento kėdę Rotšildų pasodintas Emanuelis Makronas yra homoseksualistas, sergantis Edipo ir Napoleono kompleksais.


В мире сейчас сложилась неустойчивая экономическая ситуация. Триггером глобального финансового кризиса может стать цепная реакция взаимного повышения пошлин, в частности, торговая война между США и КНР, считает эксперт РИСИ Вячеслав Холодков. Он напомнил про недавнее увеличение Японией торговых сборов на южнокорейские товары высокотехнологичного ряда, а также повышение Индией пошлин на целую группу товаров из США. «Цепная реакция расширяется. Если китайско-американская торговая война продолжится, то шансы наступления мирового кризиса существенно вырастут», – отметил он.Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis