Achtung! Внимание! 注意!

Gera žinia visiems skandinaviškų Masinio Durninimo Priemonių nukankintiems Lietuviams:
Nuo balandžio 24-os dienos savo transliacijas pradeda vienintelė visuomeninė televizija Lietuvoje!
BANZAI, draugai!

Bus smagu, jopštararai...

Greitai sukaks 3 metai nuo įvykių Odesoje, Profsąjungų Rūmuose.

Greitai sukaks 3 metai, kaip Vakarų Ukrainos banderlogai, vadovaujami emisarų iš visos Vakarų Europos, tame tarpe ypač aktyviai dalyvavo "spalvotų" revoliucijų ekspertai, "paveiksliukų rusams gadintojai", kruvinų įvykių technologai iš Lietuvos, - įvykdė nusikaltimą žmoniškumui, gyvus sudegino taikaus protesto prieš valstybinį perversmą Ukrainoje dalyvius Odesoje, Profsąjungų Rūmuose.

Artėja TSRS Pergalės prieš Vakarų Europos ir JAV sukurtą nacistinę Vokietiją, fašizmą 1945-05-09 diena

Artėja TSRS Pergalės prieš Vakarų Europos ir JAV sukurtą nacistinę Vokietiją, fašizmą 1945-05-09 diena, Pergalės prieš jungtines "šviesios, civilizuotos, kultūringos" Europos barbarų pajėgas, kurių nusikaltimai žmoniškumui II Pasauliniame kare niekuo nenusileido vakarų europiečių tėvų ir protėvių, - Romos legionierių, kryžiuočių, piratų, ispanų, portugalų, italų konkistadorų, britų, olandų, prancūzų kolonizatorių, JAV reindžerių nusikaltimams žmoniškumui.

Žmonių tamsumas

"Žmonių tamsume labai paguodžia, kai vadini nesąmone viską, ko nežinai" - sako rusų klasiko D.I.Fonvizino herojus iš pjesės "Nesubrendėlis". Šie žodžiai kaip niekas kitas tiksliai apibūdina dabartinės liberalios visuomenės,. kurios pagrindinis išteklis ir produktas yra idiotai , agresyvų nemokšiškumą, kai bet kokia propagandinė nesąmonė yra pateikiama kaip mokslinė teorija, kai bet kokia socialinė teorijas, grįsta absoliučiai klaidingomis prielaidomis pristatoma kaip panacėja, religija kaip kelias į visuotinę santarvę, gerovę, taiką.

Kaip kolonizuoti vietinių čiabuvių sąmonę

Tiesiog įdomi laida apie tai, kaip marionetinė kolonijos administracija, vadovaujama visokių JAV Valstybės departamento nemilitarinių intervencijų skyrių, fondų, centrų, CŽV, NDE, IRI, a la sukčiaus Soroso, jamestown foundation, heritage foundation, freedom house ir kt. per masines dezinformacijos priemones kolonizuoja vietinių čiabuvių sąmonę.

Nužudymas Luganske

Luganske JAV-NATO karo nusikaltėlių gaujos "instruktorių" paruošti Kijevo ukrobanderlogų diversantai, tyčia ar per klaidą, susprogdino savo sėbrų iš ESBO automobilį. Buvo sužeisti CŽV agentai Čekijos ir Vokietijos piliečiai, tačiau "baisiausia" yra tai , kad žuvo ateivis iš kitos planetos, aukštesnės civilizacijos JAV pilietis. Oh vei!!! Gewalt!!!!

Leninas ir šiandiena

1870 m. balandžio 22 d. gimė žmogus–legenda, įėjęs į istoriją ne tik kaip genialus marksistas, tiek teorijos, tiek praktinio veikimo meistras, bet kaip Didžiosios Spalio socialistinės revoliucijos organizatorius, kaip pirmosios pasaulyje darbo žmonių valstybės, Tarybų Sąjungos, vadovas – VLADIMIRAS ILJIČIUS LENINAS.

Balandžio 22 diena - TSRS įkūrėjo V.I.Lenino gimtadienis

Balandžio 22 diena - TSRS įkūrėjo V.I.Lenino gimtadienis, žmogaus, kuris žmonijos istorijoje padarė tokią įtaką, kokios nei iki jo, nei po jo nesugebėjo dar niekas padaryti.

Sirijoje įvedama rusų kalba kaip antroji pagrindinė

JAV/NATO karo nusikaltėlių gaujos agresijos taikinys Sirija ir jos teisėtas tautos mylimas prezidentas Bašaras Asadas net ir sunkiomis šaliai minutėmis rūpinasi tautos ateitimi, siekia, kad ateinančiai sirų kartai būtų prieinami humanizmo kultūros, progresyvios žmonijos mokslo ir pasiekimų šaltiniai, žmonės taptų laisvais ir padoriais žmonėmis

Vladimiro Iljičiaus Lenino 147 gimimo metinės

Artėja pirmosios pasaulyje socialistinės darbo žmonių valstybės, tikros demokratijos, kai visa valdžia priklauso darbo žmonėms ir visos gamybinės priemonės dirba tam, kad tenkinti ne buržujų kapitalistų nusikalstamos mažumos iškrypėliškus poreikius, bet visos liaudies viešą interesą, - įkūrėjo Vladimiro Iljičiaus Lenino 147 gimimo metinės. V. Solovjovo laidos dalis skirta proletariato vado asmenybei ir Lenino įtakai pasaulio istorijai.

Vakarykštė V. Solovjovo laida

Vakarykštė V. Solovjovo laida, ypatingai pirmoji jos dalis išvargino visus tuo, kad joje dalyvavo labai daug ukrobanderlogų, kurie šokiravo savo amerikiečiams naudingo idiotizmo demonstracija - jie parodė visą savo etinį išsigimimą, protinį absoliutų neįgalumą, nesugebėjimą argumentuotai diskutuoti, beribį polinkį į agresiją ir melą, vasališką priklausomybę nuo pono iš Vašingtono, bei kitas savybes, kurias mes matome ir Lietuvoje, konservatorių, liberalų, socdemų, valstiečių, nacistų, nacionalistų tarpe.

56 procentai Paryžiaus moterų bijo naudotis viešuoju transportu

Paryžiuje atlikti tyrimai parodė, kad 56 procentai moterų bijo važiuoti visuomeniniu transportu dėl seksualinės prievartos ir apiplėšimų. Pačiu pavojingiausiu transportu laikomi priemiesčių traukiniai (35%), Paryžiaus metro (31%), kiti traukiniai (27%), autobusai (19 %), tramvajai (14 %). Breitbart praėjusį mėnesį rašė, kad 6 iš 10 Prancūzijos gyventojų „daugiau nebesijaučia saugūs bet kurioje vietoje“.

A.Hitlerio tastementas 1945-04-29

1945-04-29 ketvirtą valandą ryto Adolfas Hitleris padiktavo savo politinį testamentą,su kuriuo verta susipažinti kiekvienam mąstančiam žmogui vien dėl bendro išprusimo.

Referendumas Turkijoje ir jo pasekmės

Турция выбрала путь исламизации страны / Оппозиция считает итоги референдума сомнительными / Реакция Евросоюза на референдум в Турции

Dž.Sorošas: Kad išgelbėti Vakarų ekonomiką reikia pradėti karą su Rusija artimiausių mėnesių bėgyje

Milijardierio nuomone, neverta vengti ir naujo „šaltojo karo“: Rusija ją pralaimės taip pat, kaip pralaimėjo TSRS. Ukrainos konflikte sprendžiamas Europos Sąjungos likimas, reikia palaikyti Ukrainą prieš Rusiją, mano amerikiečių finansistas. Dabartinė politika klaidinga ir gali atvesti prie Europos sąjungos kaip pasaulinės jėgos pabaigos. Per kelis artimiausius mėnesius išsispręs, kaip atrodys Europos Sąjunga po penkių metų, ir tai priklauso nuo įvykių vystymosi Ukrainoje.

Vakarų civilizacija, yra didžiausias karo nusikaltimų aktorius žmonijos istorijoje.

Kai kas bamba ant manęs, kai aš JAV-UK-NATO gaują vadinu, pagrįstai visu 100 % vadinu, karo nusikaltėlių gauja, tačiau tai yra tokia pati objektyvi tiesa, kaip šiandien yra Velykos ar rytoj bus antradienis. Ir aš nesu vienas, tokių yra labai daug. Vienas iš jų yra pats tikriausias amerikietis, ir jis savo karo nusikaltėliams piktų tiesos žodžių negaili. Jeigu JAV valdo debilai ir karo nusikaltėliai, tai kokie išgamos siautėja JAV kolonijose?...

Tarptautinė fašistinių koncentracijos stovyklų kalinių išlaisvinimo diena

Kažkaip nepastebimai Lietuvoje ir visame Pabaltijyje praėjo Tarptautinė fašistinių koncentracijos stovyklų kalinių išlaisvinimo diena. Kodėl JAV kolonijų valdantieji marionetiniai režimai nenori prisiminti "šlovingų" savo tėvų ir senelių darbų?

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas priėmė Italijos prezidentą

Maskvoje įtakingiausias pasaulyje politikas (pagal Forbes, Time ir daugybę kitų nedelfių versijas) Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas priėmė Italijos prezidentą ir po pokalbio surengė bendrą spaudos konferenciją. Be kitų klausimų , žinoma, nuskambėjo ir labai aktualus šiomis dienomis klausimas - kaip Rusija reaguos į JAV-UK-ES-NATO karo nusikaltėlių gaujos įvykdytą tarptautinį nusikaltimą, agresiją prieš JTO narę Siriją, kai jankių geldos Ross ir Porter apšaudė Sirijos teritoriją sparnuotomis raketomis bukais "Kirviais" dėl pačių JAV-NATO surengtos cheminio ginklo atakos prieš civilius Sirijos gyventojus?

Su Kosmonautikos diena, tarybinės liaudies didybės ir socialistinio ekonomikos modelio triumfo diena!

Mūsų, tarybinis žmogus ir mūsų tarybinė šventė. Čia jums ne kubilo naktinis "ekonomikos stebuklas" ar liberalo zuoko oranžinis dviratis su šimašiaus "atėmiau ir pasisavinau". Čia tarybinio žmogaus didybės epocha. Yra ką prisiminti, yra kuo didžiuotis.

Izraelis planuoja užgrobti Siriją

Izraelio vyriausybė sekmadienį planuoja neeilinį posėdį, kuriame bus sprendžiamas klausimas galimybės „humanitarinės“ intervencijos į Sirijos teritoriją. Telavivas nekantrauja pribaigti Damaską, kad įgyvendinti „Didžiojo Izraelio“ sukūrimo planą (1-2). Kaip perduoda Izraelio televizija Channel 10, ministrų kabinete bus svartoma „tik humanitarinės intervencijos į Siriją pradžia“, o kalba „apie kokią nors karinę agresiją nevyksta“.

Pakaitinė terapija: vokiškas fašizmas gydomas žydišku fašizmu

Europos tautų melžimas, vertimas nežinia už ką atgailauti, tampa begaline istorija.  Žydų sektos Habad Liubavič veikla ir istorija išsamiai nušviečiama buvusio Charkovo (Ukraina) miesto liberalios žydų bendruomenės vadovo Eduardas Hodos knygoje „Žydų fašizmas. Habadas – kelias į pragarą“ (2005), bei kitose šio autoriaus knygose, publikacijose, video laidose. Pažintis su Habad Liubavič šventraščiu „Tanija“, Eduardo Hodos ir kitų autorių publikacijomis, prisipažinsiu, man sukėlė siaubą.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Pasaulio pabaiga atidedama / Конец света отодвигается
219
Žiauri prancūzų kalbos pamoka
804
Kuba paminėjo savo revoliucijos pradžią
752

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: