Ar tolerantiška seksualinė orientacija daro įtaką sprendimams darbe?

Italijoje kovos su diskriminacija agentūros vadovas valdiškomis lėšomis finansavo homoseksualistams vyrų prostitutų paslaugas teikiančių klubų veiklą. Italiją ir tolerantišką Europą sudrebino skandalas.

JAV demokratai paruošė Donaldo Trampo nuvertimo planą

JAV demokratų partija sukūrė Donaldo Trampo nušalinimo iš prezidento posto planą. Strateginis veiklos planas, buvo paskelbtas po Demokratų partijos narių susitikimo su investuotojais. Programos autoriai tvirtina, kad programa leis pasiekti Trampo atstatydinimą iki 2020 metų.

Trampas įspėja: vakcina nuo gripo - didžiausias "lochotronas" medicinos istorijoje

Skiepai nuo gripo - afera, sugalvota Didžiųjų formacijos kompanijų, kurios uždirbtu daug pinigų nuo pažeidžiamų žmonių, ir padarytu juos dar labiau sergančiai, kurie juos naudoja, įspėja prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump).

Prezidentai prieš bankininkus

Endrius Džeksonas perspėjo Amerikos gyventojus: respublikai ir Konstitucijai iškilo pavojus! Finansininkų klanas be jokių skrupulų kišasi į valstybės politiką.

Julijus Fučikas

1903 m. vasario 23 d. gimė J. Fučikas – žurnalistas, literatūros kritikas, vienas iš Čekoslovakijos Komunistų Partijos (ČKP) organizatorių bei vadovų; čekų nacionalinis didvyris, XX a. istorijoje stovįs vienoje gretoje su tokiais tarptautinio komunistinio judėjimo veikėjais, kaip E. Telmanas, G. Dimitrovas ir E. Gevara.

Trampas ir Turkija

Потепление или охлаждение / Курдская проблема глазами Трампа и Эрдогана / Требования Турции к США / США планирует военный альянс на Ближнем Востоке

Kaip plaunamos jaunimo smegenys

Prilipę prie televizorių, kompiuterių ir mobiliųjų telefonų ekrano, šių dienų jaunuoliai turi prieigą prie milžiniško kiekio informacijos. Vis dėlto, mūsuose dažnas jaunimo atstovas – protiškai ir ypač dvasiškai atbukęs: jo nedomina aplinkinis pasaulis, visuomenė, politika ar šalies ateitis. Dar dalis aklai priima visas Sistemos pateikiamas pasakas kaip neginčytiną tiesą. Jie įkaltinti savotiškoje „Matricoje“.

PoliticKing: „Neramus Donaldo Trampo ūkis“

Šiandien tiktai tinginys nekritikuoja JAV prezidento ir jo „diletantų ir moksleivių komandos“. Nuo pirmų darbo savaičių Trampo administracija įklimpo skandaluose, barniuose su MIP ir teismų bylose.

Amerikos piniguočiai ruošiasi pasaulio pabaigai arba Didžiajai Spalio Revoliucijai

Gausėja amerikiečių piniguočių iš finansinio ir IT sektoriaus, kurie ruošiasi kažkam panašaus į pasaulio pabaigą. Be pasaulinių karų ir globalinių kataklizmų, labiausiai milijardieriai baiminasi, įtampos tarp jų ir vargingųjų sluoksnių didėjimo, kuris gali kažkuriuo momentu peraugti į sukilimą ar revoliuciją, kažką panašaus, kas įvyko Rusijoje 1917 metais.

Trampo administracija panaikino Obamos nurodymą dėl transgenderių tualetų mokyklose

Apie panaikintą Obamos nurodymą dėl transgenderių tualetų mokyklose rašo Washington Post. JAV prezidento Donaldo Trampo administracija panaikino šį beprotišką Obamos įsaką, apie tai pranešė JAV Teisingumo ir Švietimo ministerijos. Nauja JAV prezidento administracijos direktyva yra nusiųsta į Aukščiausią teismą.

Europiečiai niekada negyvens saugiai kartu su afrikiečiais, nes žmogaus protiniai sugebėjimai yra užprogramuoti DNR

Šį pirmadienį prasidėję neramumai Stoholme, Rinkeby rajone, vadinamame „Naujuoju Mogadišu“, kur daugiausiai gyvena negrai somaliečiai, nesibaigiančios riaušės Paryžiaus priemiesčiuose, trunkančios jau kelias savaites, kuriuose irgi gyvena afrikiečiai, akivaizdžiai parodo ne tik miltikultūralizmo politikos žlugimą Europoje, bet ir tai, kad afrikiečių ir europiečių bendruomenės negali gyventi vienos greta kitų. Baltieji tiesiog priversti bėgti iš negrų apgyvendintų rajonų.

Apie tai, kaip 1990 metais buvo organizuota informacinė ataka į tarybinio žmogaus sąmonę

Apie tai, kaip 1990 metais buvo organizuota informacinė ataka į tarybinio žmogaus sąmonę, kaip jis buvo ir tebėra ypatingai verčiamas jaustis kaltu, jaustis bejėgiu, susitaikyti su esama vergo padėtimi, paklusti šeimininkui parazitui, niekada negalvoti, kad paprastas žmogus gali būti laisvas ir didis. "Atimk iš žmonių istoriją ir kita karta bus lengvai valdoma minia, o dar kita - kiaulių banda" (J. Gebelsas). Lietuvoje beveik pavyko...

Kokia imperializmo organizuota "revoliucija" buvo įvykdyta buvusiose TSRS respublikose?

Kokia imperializmo organizuota "revoliucija" buvo įvykdyta buvusiose TSRS respublikose? Imperialistinė, naujojo kolonijinio perdalijimo perversmas, kuriame pagrindinį vaidmenį suvaidino JAV/UK globalistai, specialiosios tarnybos, o jų įrankiais naikinant nacionalines laisvas respublikas buvo ne kas kitas, o dabartiniai tų pavergtų kolonijų elitai, save vadinantys "patriotais", ir tarnaujantys užsienio kolonizatorių interesams.

Olga Četverikova: Iškrypėlių „Naujasis pasaulis“ kaip pasaulinė sodomo antibažnyčia. 1-3 dalys

Pastaruosius du dešimtmečius pasaulio bendrija sparčiai grimzta į senovinės stabmeldystės būklę, kuri charakteringa tai epochai, kada į pasaulį dar nebuvo atėjęs Kristus. Nors tai kas vyksta turi išvaizdą tam tikro objektyvaus proceso, reikia kalbėti apie gerai valdomą visuotinę libertarinę revoliuciją, kuri nukreipta į pačios žmogaus esmės pakeitimą.

Kiberkaras: visi prieš visus

Киберпреступность выходит на планетарный уровень / Число кибератак на государственные структуры России возросло троекратно / Страшная бесшумная война / Тотальная слежка и сбор личной информации — это ещё не самое опасное, что ждёт человечество

Maksimas Gorkis. Legenda apie liepsnojančią Danko širdį

Legenda apie liepsnojančią Danko širdį – neilgas, bet vienas žymiausių ir reikšmingiausių rusų rašytojo–bolševiko, M. Gorkio (1868–1936), kūrinių. Tai – Gorkio jaunystės kūrinys, pirmą kartą pasirodęs 1885 m., kaip dalis moldavų tautosakos motyvais paremto apsakymo „Senė Izergilė“. Danko legenda – pasakojimas apie narsų ir savęs negailėjusį herojų, tamsiausią valandą nepabijojusį stoti liaudies priešakyje ir kautis už jos išsivadavimą bei šviesesnę ateitį, dėl kurios jis paaukoja savo paties gyvybę.

Veidmainystės era

Tai, apie ką prieš tris mėnesius kalbėjo kaip apie teoriškai įmanomą kuriozą, panašu kad tampa realybe. Pax Americana mėgins gyventi toliau be Amerikos. Bent abiejuose „ES lokomotyvuose“ – Prancūzijoje ir Vokietijoje – išsivysčiusio globalizmo epochos elitai tvistai nusprend...

Gyvybei pavojingas gailestingumas. Jos norėjo padėti „pabėgėliams“ ir buvo nužudytos

Vasario 11 dieną Vokietijos Ahaus mieste Angelos Merkel svečias iš Nigerijos nužudė 22 metų merginą. Banditas auką norėjo išprievartauti, o šiai pasipriešinus, subadė ją peiliu į kaklą ir krūtinę. Liudininkas išgirdo jaunos moters šauksmą ir iškvietė pagalbos tarnybos, bet užpuolimo aukos gyvybės išgelbėti nepavyko, nes ji nukraujavo. Vėliau Bild pranešė, kad po jaunos moters nužudymo nusikaltėlis pabėgo iš Vokietijos ir buvo areštuotas Šveicarijoje. Dar pranešta, kad nužudytoji buvo pabėgėlių prieglaudos darbuotoja, kilusi iš Indijos ir į Vokietiją emigravusi su šeima, jos vardas Soopika P.

Prancūzijoje prezidentu bus homoseksualistas ir degeneratas Manuelis Makronas, sergantis Edipo komleksu, už kurio nugaros stovi Rotšildų bankas

Garsios rusų politologės Olgos Četverikovos nuomone, sekančiu Prancūzijos prezidentu bus Manuelis Makronas, už kurio nugaros stovi Rotšildų bankas ir jo milžiniški pinigai: Mano manymu, pasaulio liberal-globalistinio projekto vadovybė, kurią mes vadiname satanistine, nusprendė neleisti Trampo varianto Prancūzijoje ir tokiu būdu nori suduoti smūgį žmogiškiems archetipams.

Donaldas Trampas: Aš su dideliu džiaugsmu sutarčiau su Rusija (spaudos konferencijos video)

JAV prezidentas Donaldas Trampas: Ką gi, manau, kad viena iš priežasčių, dėl kurių aš šiandien čia, kad pranešti, kad viskas, ką jūs rašote apie mane ir Rusiją, - tai išsigalvojimai. Išsigalvojimai! Ir, tarp kitko, būtų šaunu, jeigu mes galėtume susitarti su Rusija. Na, tai taip, kad jūs suprastumėte.  Rytoj jūs, žinoma, parašysite: „Donaldas Trampas nori taikytis su Rusija. Tai siaubinga!“

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Migraciją į Europą organizavo sionistai Rotšildai
1053
Nuo „pabėgėlių“ nukentėjo net lesbietės
473
Gabusis Deivido Rokfelerio anūkas Markas Cukerbergas
698

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: