Sorošas – pagrindinis „Moterų maršo“ organizatorius

Sekančią dieną po Donaldo Trampo inauguracijos Vašingtone ir kituose JAV miestuose vyko „Moterų maršas“. Jame dalyvavo beveik 2 milijonai Donaldo Trampo priešininkų. Pranešama, kad virš 50 protestuotojų grupių yra finansuojamos milijardieriaus Džordžo Sorošo - pagrindinio Hilari Klintos rinkiminės kompanijos sponsorių. Sorošas pareiškė, kad Trampas neišsilaikys savo poste.

Austėja Landsbergienė dalyvaudama "Pūtyčių marše" pjudo Lietuvą su JAV

Kas nors kiek domėjosi tuo "Pūtyčių maršu": matė JAV garsenybių pasisakymus nuo scenos, skaitė plakačiukus, girdėjo šūkius, negalėjo nepastebėti, kad praktiškai visi eisenos dalyviai, išgirdę žodį "Trump" teigiamame kontekste, pradėdavo iš nasrų leisti putas ir purtytis lyg epileptikai.

Leftistai spinduliuoja Meilę ir Toleranciją! Gerai, kad neginkluoti

Kaip aš galėjau tai praleisti? Neįtikėtina istorija, prajuokinusi ir pašiurpinusi internetus prieš Naujuosius. Vienas Trumpo rinkėjas, vaikštinėjantis po savo butą su marškinėliais "Build the wall" (užuomina į Trumpo pažadą pastatyti sieną pasienyje su Meksika nelegalios imigracijos užkardymui), nusileido į daugiabučio namo bendrą laisvalaikio patalpą (clubhousą) tam, kad ramiai padirbėtų su kompu.

Šiandien Donaldas Trampas turėtų pranešti apie JAV atstovybės perkėlimą į Jaruzalę

Izraelio 9 TV rašoma, kad JAV prezidento rezidencijoje Baltuosiuose rūmuose Vašingtone visą praėjusią dieną buvo svarstomi JAV ambasados perkėlimo iš Telavivo į Jaruzalę planai. Savo ketinimą perkelti atstovybę į Jaruzalę Donaldas Trampas deklaravo visos priešrinkiminės kompanijos metu. Dar savaitę iki rinkimų Trampas patvirtino, kad prisimena savo pažadą ir su nekantrumu laukia tos valandos, kad pradės atkurinėti draugiškus JAV santykius su Izraeliu.

Vašingtonas. Iš proto išsikrausčiusių pizdų miestas

Aš suprantu, kad tradicinių pažiūrų į gyvenimą ir šeimą žmogui sunku įsivaizduoti, kas tai yra neribotas liberalizmas. O jis yra - toks liberalizmas. Ir šiame fotoreportaže jis matyti kaip niekada vaizdžiai. Tai kadrai iš taip vadinamo "Moterų maršo" Vašingtone, kuris buvo surengtas sekenčią dieną po 45-ojo JAV p-rezidento Donaldo Trampo inauguracijos.

Sodomijos propagandistams ateina alkanos dienos

Iškrypėliai buvo Barako Obamos prioritetas, pas Donaldą Trampa – ne, kaip ir globalizmas. Pačią pirmą po inauguracijos dieną Donaldas Trampas iš Baltųjų Rūmų svetainės išpašolvonino iškrypėlių puslapį. O jei išpašolvonino, tai ir pinigų kranelis jiems bus užsuktas. Baigiasi globalizmo era, pasibaigs ir sodomitų siautėjimas, nes tik globalistams šitie iškrypėliai buvo reikalingi, tik vardan globalizmo jie buvo popinami, kad visuomenę skaldyti, ją degraduoti. O kas jie be amerikoniško pinigų kranelio?

Nuo šiol Amerika bus pirmoje vietoje!

Skelbiame 45-ojo JAV prezidento Donaldo Dž. Trampo inauguracinę kalbą pasakyta sausio 20 d. Vašingtone ant Kapitolijaus laiptų. Aukščiausio teismo pirmininke Robertsai, Prezidente Karteri, Prezidente Klintonai, Prezidente Bušai, Prezidente Obama, brangūs amerikiečiai ir viso pasaulio žmonės – ačiū [plojimai]! Mes, Amerikos piliečiai, telkiamės bendrai pastangai – atstatyti mūsų šalį ir atkurti jos pažadus visiems mūsų žmonėms. Kartu mes apspręsime Amerikos vystymosi kryptį taip pat ir pasaulio vystymosi kryptį daugeliui metų į ateitį. Mes susidursime su iššūkiais.

JAV pribrendo laisvei ir maidanui – Lietuva privalo parodyti teisingą kelią

Kai 2013 m. prasidėjo orumo revoliucija maidane, pas brolius ukrainiečius, kaip kadaise LDK laikais, vyko visi aukščiausi Lietuvos valstybės pareigūnai – prezidentė, patriarchas, tuomet dar nebadaujantis liberalas P. Auštrevičius, socialdemokratas G. Kirkilas, darbininkė L. Graužinienė ir daugelis kitų iškilių asmenybių. Legendinėje kalboje maidano aikštėje Kijeve konservatorius V. Landsbergis kvietė sukurti maidaną visoje Ukrainoje, kad visi būtų laimingi ir pasiektų savo tikslą, savo laisvę, kuri reiškia pasirinkimo laisvę, kai tauta pati gali pasirinkti.

Laisvė Europai. ES patriotinių partijų kongresas Koblense

Šeštadienį Vokietijos Koblenso (Koblenz) mieste įvyko Europos patriotinių partijų kongresas „Freedom for Europe“ (Laisvė Europai), kurioje dalyvavo Europos parlamento frakcija „Nacijų ir laisvių Europa“, į kurią įeina prancūzų Nacionalinis frontas, belgų partija Flamandų interesas ir italų Šiaurės lyga, Austrijos laisvės partija.

Zimbabvės prezidentui Mugabei taip ir nepasisekė susituokti su Obama

Dar 2015 metų pradžioje Robertas Mugabė pareiškė, kad jei jau JAV dabar leidžiamos vienalytės sąjungos, jis pasirengęs sudaryti tokią sąjungą su prezidentu Baraku Obama. Zimbabvės prezidentas Robertas Mugabė paviešino pederastų santuokų įteisinimo sąlygą. Ji gana paprasta — kada kas nors iš jų pastos.

Valentinas Katasonovas. Maidano šešėlis virš Amerikos: Sorošas paskelbė Trampui karą

Tikriausiai, pačiu sensacingiausiu trečiosios Davoso forumo dienos įvykiu tapo Džordžo Sorošo pareiškimas, padarytas interviu informacinei agentūrai Bloomberg. Sorošas – nuolatinis Pasaulinio ekonomikos forumo (PEF) šveicarų kurorte Davose dalyvis. Ir bet kokie pasisakymai šio užkietėjusio „globalios elitos“ finansinio spekulianto vertinami kaip prognozė, jei ne kaip programa ateinantiems metams.

Obama nesuspėjo JAV valstybės skolą padidinti iki 20 trilijonų $

Obama patyrė „nesėkmę“, jam nepavyko JAV valstybės skolą padidinti iki 20 trilijonų $, rašomaportale vestifinace. Obamai pritrūko $39 milijardų, skola sausio 19 dieną buvo $19961467137973,64. Nepaisant to, Obamos pasiekimas įspūdingas: per 8 prezidentavimo metus jis valstybės skolą kilstelėjo $9,3 trilijonais, arba 88%. Jam užėmus prezidento postą 2009 metų sausio 9 dieną skola buvo $10626877048913,08.

Atviras LDiena.lt sveikinimas TSRS KGB bendradarbiui sėkmingai atlikus pirmąją operacijos "Perestroika-2" dalį

Šiandien 18:00 Maskvos laiku baigiasi pirmoji sėkmingos TSRS KGB operacijos dalis. Donatas Ivanovičius Kozyrevas pradeda eiti Jungtinių Amerikos Valstijų p-rezidento pareigas.

Į Švedijos parlamentą pateko rasistai

Bloga žinia – į Švedijos parlamentą pavyko prasibrauti rasistinei dešiniųjų grupuotei, Švedijos Demokratų partijai. Gera žinia – jie surinko mažiau nei 6% balsų. Dar viena gera žinia – dešimtys tūkstančių švedų išėjo į gatves protestuoti prieš rasistus.

Merkel „pabėgėlius“ daugina kaip infuzorijas

2016 antivokiškas Merkel režimas išdavė „pabėgėlių“ giminėms 105000 vizų pagal šeimų susijungimo programą. Apie tai pranešė die Welt, kur rašoma: „2016 buvo išduotos 105000 vizų šeimų susijungimui“, ką patvirtino Vokietijos užsienio reikalų ministerija šį ketvirtadienį. Donaldas Trampas savo interviu Times ir Bild pasiūlė patį geriausią "pabėgėlių" problemos sprendimo variantą: saugumo zonas tose valstybėse. Jo pasiūlymui pritaria ir Vokietijos partija AfD.

Davosas-2017 kaip globalizacijos epochos pabaigos simbolis

Si Dzinpino pasirodymas forume, V. Katasonovo žodžiais, buvo dalies analitikų ir žurnalistų įvertintas kaip Pekino bandymas perimti ir Vašingtono lyderystę pasaulio ekonomikoje. „Kita dalis apžvalgininkų aiškina „kinietišką siurprizą“ tuo, kad Pekinas nervinasi ir imasi priemonių prieš tai, kaip Donaldas Trampas ims įgyvendinti savo antiglobalistinius pažadus. Didžioji dalis iš pažadų nutaikyti prieš Kniją, su kuria pas Amerika gigantiškas prekybos deficitas.

Dėl „pabėgėlių“ banditizmo kinai vietoj Prancūzijos ir Vokietijos vyksta į Rusiją

Turizmas sudaro 9 % pasaulio BVP. Turizmo dalis Prancūzijos BVP - 7%. Prancūzija pirmoji pasaulio turizmo kryptis – 81 milijonas (2012 metais). Prancūzijos pajamos iš turizmo 2012 metais 41,8 milijardai eurų. 2015 metais  pagrindinės pasaulio turizmo kryptys buvo: JAV, Kinija, Ispanija ir Prancūzija, jų pajamos iš turizmo buvo $178, $114, $57 ir $46 milijardai atitinkamai. 2015 metais labiausiai išaugo keliautojų iš Kinijos išlaidos - 25%, ir sudarė $292 milijardus. Kinija suteikia didžiausią tarptautinio turizmo prieauglį.

The Washington Times: Propestuojantiems prieš Trampą moką 2500 dolerių per mėnesį atlyginimą

2500 dolerių per mėnesį, arba 50 dolerių už protesto valandą prieš Donaldą Trampą. Skelbimai su tokio darbo siūlymais skelbiami 20 JAV miestų, rašoma TheWashington Times. Pavyzdžiui, organizacija Demand Protest iš Sanfrancisko paskelbė sausio 12 dieną tokį skelbimą daugelyje miestų: „Gauk pinigus, kovodamas prieš Trampą!“

Dėl „pabėgėlių“ banditizmo kinų turistai vietoj Prancūzijos ir Vokietijos vyksta į Rusiją

„Pabėgėlių“ banditizmas Europoje sudavė smūgį turizmo industrijai. Vietoj nesaugaus Paryžiaus, Vokietijos miestų, turistai iš Azijos, bijodami dėl savo gyvybės, keičia maršrutus ir vyksta į saugią Rusiją. Breitbart rašoma, kad turistai iš Kinijos ėmė vengti Paryžiaus, dėl šį miestą užtvindžiusios prievartos ir nusikalstamumo. Kinijos turizmo agentūrų asocijacijos prezidentas Jean-François Zhou sako, kad dėl banditiškų antpuolių ir apiplėšimų Prancūzija tapo „viena iš blogiausių krypčių užsienio turistams“.

Antifa – Vokietijoje atgaivinta hitlerinio fašizmo mumija

Trečiadienio naktį Diuisburge buvonu niokotas su Vokietijos islamizacija kovojančios organizacijos PEGIDA vadovo būstas, jo automobilis. Antrą valandą nakties per išdaužtą langą į butą buvo įmesti dažai, užlieję visą virtuvę, buvo padegtas prie namų stovėjęs automobilis, rašoma Pi-news. Įtariama, kad tai Antifa darbas. Šiuo metu Vokietijai didžiausia grėsmė kyla iš islamo fundamentalistų, organizavusių šioje šalyje seriją kruvinų teroro aktų. Antroje vietoje stovi globalistų samdomi ir globojami „Antifa“ teroristai, dažniausiai niokojantys turtą ir žalojantys žmones.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: