Laisvinant vakarų Mosulą žuvo 3864 civiliai gyventojai, sugriauta apie 10000 pastatų

JAV vadovaujamai koalicijai pavyko išlaisvinti iš Islamo valstybės teroristų ne tik rytų Mosulą, bet ir 54% vakarų Mosulo. Irako kariuomenės duomenimis, laisvinant vakarų Mosulą žuvo 3864 civiliai gyventojai, sugriauta apie 10000 gyvenamųjų namų, nuo vasario vidurio apie 180000 vakarų Mosulo gyventojų pabėgo iš miesto.

JAV prezidento Trumpo politika Meksikos atžvilgiu

Prezidento Donaldo Trumpo pasirašytas įsakas statyti JAV-Meksikos sieną, bei paskelbta griežta anti-imigracinė politika nukreipta prieš Meksikiečius nelegaliai gyvenančius JAV ir šalyje jau pradėta vykdyti nelegalių migrantų deportacijos banga sukėlė atsakomąją Meksikiečių reakciją – masinius protestus daugelyje Meksikos miestų.

Europos naikinimo kronika 4. Antverpenas-policija sustabdė džichadistą. Somaliečiai Vokietijoje: Dirbti? Ne, tiktai gyventi. Švediškas „tautų lydymo katilas“ dirba puikiai

Praėjus mažiau nei 24 valandoms nuo teroro akto Londone, policija užkirto kelią analogiškoms skerdynėms Antverpene. Policijos darbuotojų žodžiais, ketvirtadienį 10.45 ryto 39 metų „Tuniso kilmės prancūzas“ vardu Mohammed R. dideliu greičiu skriejo populiaria prekybos gatve per „raudoną šviesą“. Policijai pavyko nušauti teroristą prieš jam įsirėžiant į žmonių minią.

Merkel svečiai vokiečiams kainuoja keturis kartus brangiau negu Krymas rusams

Die Welt paskaičiavo, kiek kainuoja per metus Krymas kiekvienam rusui. Išėjo 4400 rublių žmogui. Pasirodo, kad „ordinas ant Žemės kūno" – Krymas rusams kainuoja 3,5 karto pigiau negu Merkel-svečiai vokiečiams! Kiekvienas vokietis iš savo kišenės per metus pakloja po 262 eurus (16379,81 rublius) Merkel-svečių išlaikymui!

Trampas buvo teisus: suimtas jaunuolis žydas už grasinimus žydų bendruomenių centrams

New York Times pranešė, kad policija areštavo 19 metų amžiaus žydą su dviguba JAV-Izraelio pilietybe, kuris grasino daugeliui žydų įstaigų, tarp jų dešimtims JAV žydų visuomeninių centrų.

Deportacijos europietiškai

Kalba eis apie deportacijas po II Pasaulinio karo. Iš rytų Europos šalių tuo metu masiškai deportavo vokiečius. Nors tai buvo masiškiausias per visą XX amžių trėmimas, dėl daugmaž suprantamų priežasčių Europoje apie jį kalbėti nepriimta.

Europa, kurią sukūrė TSRS

Kaip atrodytų dabar Europos žemėlapis, jeigu Tarybų Sąjunga savo laiku nebūtų padovanojusi tūkstančius kvadratinių kilometrų teritorijos toms šalims, kurios šiandien TSRS vadina okupante?

Kas finansavo Hitlerį?

Kreditą Pasauliniam karui Hitleris gavo iš Jungtinių Amerikos Valstijų Prieš 75 metus prasidėjo didžiausios pasaulio istorijoje skerdynės, kurias finansavo JAV Federalinė Rezervų sistema (FRS) ir Anglijos Bankas.

Chomenei: „Vakarietiškas požiūris į moterį – dalis sionistų plano sunaikinti žmoniją“

Aukščiausias Islamo revoliucijos lyderis ajatola Ali Chomenei paskelbė pranešimą, skirtą motinos dienos minėjimui. Irane ši data minima pranašo Muchamedo dukters Fatimos gimimo dieną. Ajatola nuomone, Fatima yra musulmonų moterų idealas, nes skyrė save motinystei. Jis pabrėžė, kad namų ūkio tvarkymas – pats kilniausias moters užsiėmimas.

Kapitalistinis elitas kovoja dėl ateities

Amerikoje tebevyksta protestai prieš naują prezidentą, nepaskelbtas karas prieš jį vyksta ir valstybinių struktūrų gelmėse. Svarbiausia, dėl ko Trampas nepatogus seniesiems elitams – jis bando pakeisti ekonomikos paradigmą, darydamas ekonomiką labiau orientuota į Ameriką, dėl ko ir gavo protestus pagal visiems jau puikiai pažįstamus spalvotuosius scenarijus.

Apklausos Graikijoje: komunistai – trečia populiariausia partija

Lietuvoje mokytojai, profesoriai ir „ekspertai“ mus tikina, esą socializmas ir komunizmas – naivi utopija, niūrus praeities reliktas, ar tiesiog miręs reikalas; tuo tarpu graikai mano kitaip: naujos, kovo 18 d. savaitraščio „Proto thema“ paskelbtos apklausos rezultatai rodo, kad Graikijos Komunistų Partija (GKP) – trečia populiariausia partija šalyje (iefimerida.org).

Libijos sunaikinimas. Dar vienas NATO nusikaltimas

2011-03-19 JAV ir NATO karo nusikaltėlių gauja įvykdė savo eilinį, jau nesuskaičiuojamą, tarptautinį nusikaltimą ir pradėjo agresiją į laisvą, suverenią JTO narę Libiją.

Paryžiaus Komuna

1871 m. kovo 18 d. Prancūzijos imperijai pralaimint karą Bismarko Prūsijai, badą ir barbarišką išnaudojimą kentę Paryžiaus darbininkai sukilo, ginkluota jėga nuversdami buržujų ir ponų valdžią, paskelbdami pirmą žmonijos istorijoje DARBO ŽMONIŲ VALDŽIĄ, proletariato diktatūrą - PARYŽIAUS KOMUNĄ.

Trampas: „Atleiskite, ponia kanclere, NATO nedirba“

Tokia antrašte buvo vienas iš skaitomiausių die Welt straipsnių, pasakojusių apie JAV prezidento Donaldo Trampo ir Vokietijos kanclerės Angelos Merkel susitikimą. Viena iš pagrindinių susitikimo temų: Vokietija turi vykdyti savo finansinius įsipareigojimus NATO.

Pakaks provokacijų: JAV senatoriai kaltina Valstybės departamentą, kad šis finansuoja neramumus užsienyje

Šeši Amerikos senatoriai nusiuntė JAV valstybės sekretoriui Reksui Tilersonui laišką su prašymu atlikti Vašingtono kišimosi į užsienio valstybių vidaus reikalus aplinkybių tyrimą. Kongreso nariai atvirai pareiškia, kad Amerikos mokesčių mokėtojai, iš esmės, apmokėdavo JAV politines provokacijas kitose valstybėse.

Vengrijos premjeras kviečia sukilti prieš nesąžiningą Briuselio biurokratų sąjungą ir liberalias MIP

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas pažadėjo tęsti pasipriešinimą prieš „nesąžiningą Briuselio biurokratų sąjungą, pasaulio liberalias MIP ir nepasotinamus tarptautinius kapitalistus“. Savo kalbą Orbanas pasakė kovo 15 dieną, Vengrijoje minint 1848 metų sukilimo prieš Habsburgų imperiją minėjimo dieną. Ši diena yra viena iš trijų Vengrijos nacionalinių švenčių.

Nikos Motas. Karlas Marksas: žmogus, visiems laikams pakeitęs pasaulį

„Kovo 14 dieną, be penkiolikos trys popiet, nustojo mąstęs didžiausias šių laikų mąstytojas. Jis buvo paliktas vienos vos dviem minutėms; įėję į kambarį, radome jį krėsle ramiai užmigusį – bet jau amžinai.“* Tokiais žodžiais F. Engelsas pradėjo savo kalbą per K. Markso laidotuves Londono Haigeito kapinėse.

Iškrypėlių diktatūra Švedijoje: vaikų tvirkinimas tampa valstybine politika

Žinių kanalas „RT“ praneša apie nerimą keliantį reiškinį Švedijoje: šalyje veikia valstybės išlaikomos „lyties tyrimo komandos“, kurių paskirtis – daryti „vaikų ir jaunimo analizę, siekiant nustatyti jų lytinį tapatumą ir padėti jiems pasikeisti lytį“. Stokholme veikiančios Astridos Lindgren vardo Vaikų ligoninėje psichiatre dirbanti L. Frisen teigė, esą praėjusiais metais visoje Švedijoje dėl aukščiau minėtųjų komandų „pagalbos“ kreipėsi net 197 vaikai ir jaunuoliai.

Prancūzija: teroro aktai pagal užsakymą?

Kyla logiškas klausimas, kaip gali taip nutikti, kad vėl ir vėl teroro aktai Prancūzijoje įvyksta tada, kai baigiasi nepaprastosios padėties galiojimo terminas? Pirmą kartą tai galima vertinti kaip atsitiktinumą, bet kai tai kartojasi antrą ir trečią kartą, tai jau sistema.

Valentinas Katasonovas: Kovo 16 JAV pasieks valstybės skolos lubas

Donaldo Trampo priešrinkiminės kompanijos lozungai iki šios neįgavo vientisos ekonominės programos vaizdo. Prezidento Trampo pareiškimai ir veiksmai prieštaringi. Ypač tai pastebima finansų sferoje. Priešrinkiminės kompanijos eigoje Trampas aštriai kritikavo Volstritą, kaltindamas juos godumu, patriotizmo nebuvimu, vadino ir ekonominio sąstingio pagrindiniais kaltininkais.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: