D. Šakalienė, tarnaujanti VAIKŲ GROBIMO verslo interesams, vėl spjaudo visiems Lietuvos tėvams į veidus ir toliau trypia klumpakojį ant "Matuko" kaulų

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: https://www.facebook.com/eveli... 2019-04-12 09:55:43, skaitė 1077, komentavo 3

D. Šakalienė, tarnaujanti VAIKŲ GROBIMO verslo interesams, vėl spjaudo visiems Lietuvos tėvams į veidus ir toliau trypia klumpakojį ant

Balandžio 11 dieną Seimas priėmė pataisas anksčiau Dovilės Šakalienės VAIKŲ GROBIKŲ GAUJOS, užsiamskavusios "vaikų teisėmis", prastumtam VAIKŲ GROBIMO, KALINIMO ir PARDAVIMO įstatymui, kuris buvo priimtas manipuliuojant visuomenės nuomone per suinteresuotas Masinio durninimo Priemones ir įvairaus plauko PRESStitutes darant spaudimą Lietuvos Respublikos Seimui.

Vos tik jam įsigaliojus, VAIKŲ GROBIKAI atvirai pademonstravo savo ŽVĖRIŠKĄ SNUKĮ visu "gražumu" - per kelis mėnesius iš tėvų buvo pagrobti keli tūkstančiai vaikų, kas sukėlė tokių išgamų ir nusikaltėlių Lietuvių Tautai kaip Šakalienė niekuo nepridengtą orgazmą ir ovacijas.

Giltinė šakalės veiduGiltinė benzino spalvos plaukais

Atitinkamai visuomenė, supratusi kad pavojus kilo KIEKVIENAI ŠEIMAI, kurios vaikus nusižiūrės VAIKŲ PREKYBOS AGENTAI, pradėjo protestuoti ir gintis. Elektroninė peticija reikalaujanti apkaltos Šakalienei surinko virš 40.000 parašų, buvo surengti piketai ir mitingai. Seimo valdančioji frakcija suprato, kad nereaguojant į TEISĖTĄ VISUOMENĖS PROTESTĄ būtent ji liks kalta už VAIKŲ GROBIKŲ nusikaltimus.

Visuomenės įspausta į kampą valdančioji Karbauskio valstiečių frakcija paruošė įstatymo pakeitimus, saugančius Lietuvos piliečių šeoimas nuo VAIKŲ GROBIKŲ, apsimetančių "Vaikų teisių apsaugos tarnyba" savivalės. Ir nors pataisų priėmimą visais įmanomais būdais bandė blokuoti VAIKŲ PREKYBOS SISTEMOS LOBISTAI seime - Landsbergių partija, Socdemonų partija (į kurią perbėgo politinė prostitutė ir išgama Šakalienė) ir Liberastų partija, pataisos galiausiai buvo priimtos.

Ta proga VAIKŲ PREKYBOS SISTEMOS statytiniams vėl prasidėjo isterija - matyt, už savo neįvykdytus pažadus sklandžiai tiekti LIETUVOS VAIKUS "užsakymų stalui", jiems buvo nukirpti pažadėti bonusai.

Ypatingai ryškiai vėl sužibėjo pagrindinė VAIKŲ GROBIMO, KALINIMO ir PARDAVIMO lobistė ir VAIKŲ PREKYBOS LEGALIZAVIMO koordinatorė išgama Dovilė Šakalienė, pradėjusi naują savo "giltinės ratą" per Masinių Durninimo Organų studijas su ta pačia makabriška ir pasibjaurėtina manipuliacija narkomano-policijos informatoriaus užmuštu "Matuku":

Teisingiausią reakciją į VAIKŲ GROBIMO, KALINIMO ir PARDAVIMO įstatymo pataisų priėmimą išsakė Evelina Geležiūnienė, kurios pačios vaikas buvo pagrobtas ir atiduotas VAIKŲ GROBIKAMS "ĮSISAVINTI" - laikyti "globėjų"-kalintojų namuose, prasukinėjant valdiškus pingus, o vėliau - paruošti "įsivaikinimo" AUKCIONUI:

NE PATAISAS REIKIA KURTI, O VISĄ ĮSTATYMĄ ATŠAUKTI IR KEISTI JĮ IŠ ESMĖS.

Neįmanoma išspręsti jokios problemos naudojant tuos pačius mąstymo ir veiklos būdus, kurie tas problemas sukėlė. (A. Einšteinas) 

Rytoj (t.y. 2019 04 11) svarstys naujas pataisas Vaikų teisių pagrindų įstatyme. Dauguma džiaugiasi ir galvoja, jog tai kažką pakeis (net neabejoju, kad galvoja, jog į gerą). Deja, bet pataisymas, o tiksliau uždėtas lengvas makiažo sluoksnis, kad įstatymas švelniau skambėtų – nieko nepakeis.

Jeigu prisiminsime tokią koaliciją „Už vaiko teises“ ir peržvelgsime jų siūlymus dar 2015 m. - suprasime, kad būtent jų skleidžiama Norvegijos idealogija kuo puikiausiai skleidžia savo šaknis mūsų valstybėje. Ir šiuo metu, vadinamosios „pataisos“ tik dar daugiau suteiks galių.

„Vaiką bus galima paimti tik esant realiam pavojui“. Atrodytų taip viskas aišku, tačiau nepamirškite, kad PSICHOLOGINIS SMURTAS ir bus realus pavojus „čia ir dabar“.

Jei skaitėte vaiko teisių pagrindų įstatymą, tai turėtumėt žinot, kad nėra tokių žodžių „nuolat, pastoviai“ ir pan. O ką tai reiškia? Tai reiškia, kad praktiškai bet kas ir bet ką gali apkaltint psichologiniu smurtu ir bus ilgiausias tyrimas kol tą smurtą įrodys/paneigs (Prisiminkime akciją atrakciją #meetooapie priekabiavimą). Kiek žmonių buvo sugadinta reputacija, nes kažkas kažkam pasirodė, kažkas kažką prisiminė ir pan.

Nepamirškime ir garsių entuziastų, kurie visur reiškiasi: M.Majauskas, D.Šakalienė, E.Latėnaitė ir pan. Taigi šios pataisos būtent tą ir įteisins.

Jei kažkas kažkam pasirodė – reiškia galimai pažeidžiamos vaiko teisės. Ne veltui ugdymo įstaigose vaikų klausinėja apie šeimą, tėvų santykius, ką veikia šeima ir pan.

Kokiu tikslu SPIS sistema buvo sukurta?

Kokiu tikslu VŠĮ „Higienos institutas“ vykdo Norvegų projektą „Vaikų sveikatos stebėsena“?

Argi visi mūsų seimūnai nesuvokia, kad įstatymą reikia atšaukti, o ne bandyt jį gražint, kad gražiau skambėtų???

O štai čia siūlau paskaityti koalicijos „Už vaiko teises“ 2015 metų pasiūlymą, kuris žaibiškai įgyvendinamas ir niekam tai nerūpi. Dauguma tiki, kad viskas vardan vaikų.

Vardan vaikų globos namų direktorė perka kontrabandines cigaretes (VŠĮ „Atsigręžk į vaikus“ S.Ignatovičienė), vardan vaikų VŠĮ „Atsigręžk į vaikus“ leidžia lankytis pedofilams, vardan vaikų L.Šlušnys tyli apie seksualiai išnaudojamus vaikus, vardan vaikų šeimynos direktorė E.Jurkonienė daužo vaiką su negalia diržo sagtimi ir toliau lyg niekur nieko globoja vaikus, vardan vaikų VVTAĮT susiorganizuoja slaptą konferenciją už 25000 eu ir t.t. Galime tęsti ir tęsti…

Ir visi šie žmonės toliau sau sėkmingai dirba, dauguma iš jų ir toliau eskaluoja kaip jiems rūpi vaikai.

Įdomu ką parodytų poligrafas? Gal vertėtų pasiūlyt pasitikrint?

Gal jau laikas valstybinėms įstaigoms peržvelgt savo nuveiktus darbus, NVO pateikti ataskaitas, neįslaptinti geradarių globėjų, neslėpti fakto, kad nuo 2019 07 01 globos namai galės būti privatizuojami privačių įstaigų, kad globos industrijoje dirba metų metais tie patys žmonės…. 

Ar kas nors žada prisiimt asmeninę atsakomybę už nusižudžiusią mamą (iš kurios vaikas buvo paimtas po melagingo skundo), prisiims atsakomybę už vaikų patirtus išgyvenimas, žmonių sudaužytus gyvenimus, iširusias šeimas ir t.t.?

https://www.facebook.com/evelina.evelina88/posts/1104132409793812