Po Ingridos Šėtonytės ir Anūkėlio VELNIŲ ŠOKIO - Delfinariumo bandymas prilyginti Šimonytę Romos popiežiui

Autorius: Kristina Pocytė Šaltinis: https://www.delfi.lt/news/dail... 2019-05-15 20:59:50, skaitė 417, komentavo 3

Po Ingridos Šėtonytės ir Anūkėlio VELNIŲ ŠOKIO - Delfinariumo bandymas prilyginti Šimonytę Romos popiežiui

Skandinavų JUDO-oligarchatas susirūpino savo statytinės į teritorijos, kodiniu pavadinimu "The Lithuania", p-rezidento postą - Ingridos Šimonytės įvaizdžiu socialiniuose tinkluose. Vietiniai kolaborantai džiūgaudami dėl sėkmingai atliekamos užduoties - prastumti Litchueinijos aborigenams antrą lesbę iš eilės, taip užsimiršo, kad trumpam pasikėlė savo sutanas ir visiems pademonstravo po jomis slepiamas kanopas. Tiksliau, satanistų religinį simbolį - ragus.

Gelbėdamas situaciją JUDO-oligarchatui priklausantis Masinio Durninimo Organas "Delfi" savo samdinės Kristinos Pocytės, vadinančios save "aktualijų žurnaliste", lūpomis ėmėsi senos ir išbandytos taktikos:

Kiekvieną kartą prisidirbęs, dėl visko kaltink PUOLANTĮ RUSĄ ir KREMLIAUS AGENTUS.

Gavosi taip apgailėtinai, kad imu abejoti skandinavų JUDO-oligarchato verslingumo uosle - argi galima mokėti pinigus tokioms personoms, kurios iš rimtos piarinės užduoties padaro parodiją ir farsą? Tuomet gal tikrai UAB "Delfi" vadovams būtų laikas pasinaudoti gerbiamo LDiena.lt autoriaus ir komentatoriaus Durnių Laivo Kapitonės pasiūlymu priimti jį į delfinariumą dirbti vidiniu cenzoriumi... Nes kitaip, jau niekaip.

Perfrazuojant gerai žinomą aforizmą: Galvojome, kad jau pasiekėme dugną, bet iš apačios pasibeldė Kristina Pocytė. Kuo siūlau kiekvienam asmeniškai įsitikinti, žemiau pateikta išsamia citata:
---

Kristina Pocytė

Po Šimonytės štabe vykusių šokių pasipylė keistos interpretacijos

Pirmojo prezidentinių rinkimų turo naktį Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos kandidatė Ingrida Šimonytė pateikimą į antrąjį turą šventė skambant „Metallica“ muzikai, o vėliau fotografų įamžintos šėlsmo akimirkos ėmė plisti socialiniame tinkle, kur piliečiai piktinosi ir dalijosi interpretacijomis.

Prasidėjus balsų skaičiavimui, antroje vietoje po Gitano Nausėdos kurį laiką buvo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatas Saulius Skvernelis, tačiau rezultatai netrukus pakito, o laikrodžio rodyklei persiritus per vidurnaktį I. Šimonytė jau užtikrintai išsiveržė į priekį.

Išsiveržimą į antrąjį turą I. Šimonytės komanda pažymėjo audringu džiaugsmu: skambant „Metallica“ dainai „Whiskey in the jar“ komanda ėmė šokti, kartu su jais ir pati I. Šimonytė.

Užkliuvo emocijos, išreikštos šokant pagal „Metallica“

Užfiksuotose rinkiminės nakties akimirkose matyti, kad šokdama I. Šimonytė pozavo ištiesdama mažąjį ir rodomąjį pirštus. Kartu su ja tokį patį ženklą pademonstravo ir TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis, o jų nuotrauka netrukus ėmė plisti „Facebook“ tinkle.

Kai kurie socialinio tinklo vartotojai ėmė piktintis, kad šis ženklas simbolizuoja velnią, nors muzikos pasaulyje ši pirštų kombinacija žinoma kaip metalo muzikos gerbėjų simbolis, nes apvertus ranką galima pamatyti M raidės siluetą.

Kiti šaltiniai teigia, kad tokia pirštų kombinacija sudaro U raidę, tad tokio ženklo reikšmė rodo vienybę. Angliškai „vienybė“ – „unity“.

ingrida-simonyte-81178301.jpg
Ingrida Šimonytė Šėtonytė

Tai, kad I. Šimonytės štabe rinkiminę naktį suskambo būtent metalo muzika, nėra nuostabu. Kandidatė į Prezidento postą ne kartą yra pabrėžusi, kad jai patinka būtent tokio stiliaus muzika.

Interviu DELFI I. Šimonytė, paprašyta įvardyti savo mėgstamiausias grupes, vardijo šias: „Metallica“, „Guns'n'Roses“, Red Hot Chilli Peppers. „Roko klausausi. Nors aš galiu klausytis visko. Kai buvau paauglė, buvo kokie 14-15 metų, jeigu turėčiau sėdėti ir klausyti, kaip šalia kur nors niurnena kokia nors Ed Sheeran tipo muzika, mane turėtų išnešti iš kambario, nes aš šitų verksnių neklausysiu. Man visos tos berniukų grupės, kur buvo „Backstreet boys“, „East 17“, čia tas laikas, kai aš buvau paauglė ir jau vyresnė, negalėjau jų klausytis iš viso, nes man turi būti tranku. Man patikdavo, pavyzdžiui, „Metallica“, „Guns'n'Roses“, Red Hot Chilli Peppers, man patikdavo ta alternatyvi muzika, „The Cure“ buvo kažkada pati mėgstamiausia grupė. Tos grupės ateidavo ir išeidavo, o tas kas liko, tai liko – kad būgnais gerai varytų ir bosais gerai varytų.

Kažkaip vienu metu „Take that“ grupė buvo, tai kai jau vėliau grojo Robbie Williamsas vienas, aš klausiau klausiau, ir galvoju: velnias, aš visai galiu šito klausytis. Paskui man pradėjo visai patikti ir tada aš supratau, kad aš jau gerokai vyresnė, negu buvau, kai man iš esmės atsirado tolerancija beveik bet kokiai muzikai. Yra tokia muzika, kurios aš galbūt specialiai neieškau ir neklausau, kokių nors hip-hopų ir panašių dalykų, bet man patinka, pavyzdžiui, koks nors „G&G Sindikatas“. Labai jie patinka kaip žmonės ir jų muzika patinka. Tai vėlgi nėra tokio dalyko, kad „ne, niekada“. Kai buvau labai jauna, tai buvo „ne, niekada“, o paskui va, atvažiuoja Robbie Williamsas ir einu į koncertą“, – interviu DELFI yra kalbėjusi I. Šimonytė.

Simbolio nevengia net popiežius

I. Šimonytės štabo komunikacijos vadovė Giedrė Balčytytė DELFI teigė, kad šis simbolis naudojamas ir ikonografijoje, jį taip pat naudojami ir religiniai hierarchai kaip džiugesio ir sėkmės simbolį.

„Jis tikrai nesietinas su tuo, su kuo bandoma susieti“, – teigė I. Šimonytės komandos narė.

sventojo-ikona-81180527.jpg
Šventojo ikona

„Facebook“ tinkle po pirmojo turo pradėjo plisti ir netikslios citatos, kurios priskiriamos būtent kandidatei. Ir nors I. Šimonytė „Facebook“ tinkle yra aktyvi, tačiau apie netikslias interpretacijas ji nėra palikusi jokio įrašo. G. Balčytytė teigė, kad pastebėjus netikslią ar klaidinančią informaciją, komanda apie tai praneša socialinio tinklo atstovams. „Informuojame „Facebook“ apie melagingas žinias, nes tokia yra nusistovėjusi tvarka“, – teigė atstovė.

Ji pabrėžė, kad tokį ženklą naudoja ir popiežius Pranciškus. Iš tiesų jis yra ne kartą demonstravęs tokį ženklą miniose, lankydamas viso pasaulio tikinčiuosius. Pastaroji akimirka, kuri žaibiškai pradėjo plisti internete, buvo užfiksuota 2015-aisiais metais Filipinuose, kai ten apsilankęs popiežius miniai mojavo kartu su filipiniečių kardinolu. Nuotrauka socialiniuose tinkluose plito su prierašu „Metal pope“.

popiezius-pranciskus-ap-nuotrauka-kuri-zaibiskai-isplito-facebook-tink-81179825.jpg
Popiežius Pranciškus (AP nuotrauka, kuri žaibiškai išplito "Facebook" tinkle)

G. Balčytytė pabrėžė, kad apie ženklų prasmę išsamiai savo paskyroje socialiniame tinkle paaiškino Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto docentas dr. Vytautas Ališauskas. „Paskutiniu metu aktyvėjanti saviveiklinių teologų ir egzorcistų, savamokslių inkvizitorių minia, entuziastingas dėmesys beprasmiams gestams ir simboliams, tikėjimas prietarais, burtais, raganų medžioklė – visa tai tiesiogine prasme ir suvedžioja tikinčiuosius, ir yra papiktinimas esantiems už Bažnyčios sienų“, – teigė V. Ališauskas, pabrėždamas, kad tai liudija sielovados krizę.

Tačiau buvo ir tokių, kurie, dalinosi savo interpretacijomis. Tinklapyje ldiena.lt pasirodė straipsnis („Šv. Gabrielius“ metalistas, velnio garbintojas ar tiesiog pataikūnas? - LDiena.lt), kuriame teigiama, kad tai esą velnio simbolis, nors tinklaraštyje „Dievoieška“ buvo paaiškinta, kad tai pergalės ir džiaugsmo simbolis.

Socialiniuose tinkluose plito suklijuotas nuotraukų koliažas, kuriame ir I. Šimoytė, ir G. Landsbergis:

pakoreguota-ingridos-simonytes-nuotrauka-kuri-pradejo-plisti-po-pirmoj-81179841.jpg
Pakoreguota Ingridos Šimonytės nuotrauka, kuri pradėjo plisti po pirmojo turo

Po pirmojo turo pasirodė naujienos ir propagandiniame leidinyje „Sputnik“. Portale rašoma, kad tokio ženklo naudojimas esą reiškia tai, kad „buvo įstatyti ragai“.

„Ar ponas Landsbergis su Šimonyte „įstatė mums ragus“? Nors ir nepolicinė valstybė, bet vis tiek su ragais...“ – teigiama sputniknews.lt portale prie nuotraukos, kurioje I. Šimonytė šoka rinkiminę naktį.

Rinkiminę naktį štabe skambėjusi „Metallica“ daina „Whiskey in the jar“:

Pabaigai, pasinaudosiu aukščiau cituoto skandinavų Masinio Durninimo Organo, durninančio Lietuvos aborigenus, komentatorių išmintimi. Komentatorius "Be jokių abejonių" labai tiksliai pastebėjo:

Be jokių abejonių 15.05.2019 14:29:29
Šimonytė demonstravo velnio simbolį. Žodžiai iš Metallica kūrinio:

"...but The devil take that woman, yeah, for You
Know she tricked me easy..."
"Velnie, paimk šitą moterį, o taip,
ji lengvai mane apgavo..."

Kas rinkot satanistę?!!

Taigi, mieli Litchujienijos čiabuviai, KAS RINKOT SATANISTE?

Visas šėtono garbintojų grupės "Metallica" dainos, kurią Šimonytės-Šėtonytės pašlovinimui parinko jos sėbrai, tekstas yra toks:

"Metallica" - "Whiskey In The Jar" [Official Music Video]

As I was goin' over
The Cork and Kerry Mountains
I saw Captain Farrell
And his money, he was countin'
I first produced my pistol
And then produced my rapier
I said, "Stand and deliver or the devil he may take ya"

I took all of his money
And it was a pretty penny
I took all of his money,
Yeah, and I brought it home to Molly
She swore that she loved me,
No, never would she leave me
But the devil take that woman,
Yeah, for you know she tricked me easy

Musha rain dum a doo, dum a da
Whack for my daddy, oh
Whack for my daddy, oh
There's whiskey in the jar, oh

Being drunk and weary
I went to Molly's chamber
Takin' Molly with me
But I never knew the danger
For about six or maybe seven,
Yeah, in walked Captain Farrell
I jumped up, fired my pistols
And I shot him with both barrels

Yeah, musha rain dum a doo, dum a da, ha, yeah
Whack for my daddy, oh
Whack for my daddy, oh
There's whiskey in the jar, oh

Yeah, whiskey, yo, whiskey
Oh, oh, yeah
Oh, oh, yeah

Now some men like a fishin'
But some men like the fowlin'
Some men like to hear,
To hear the cannonball roarin'
Me, I like sleepin',
'Specially in my Molly's chamber
But here I am in prison,
Here I am with a ball and chain, yeah

Musha rain dum a doo, dum a da, heh, heh
Whack for my daddy, oh
Whack for my daddy, oh
There's whiskey in the jar, oh, yeah
Whiskey in the jar, oh

Musha rain dum a doo, dum a da
Musha rain dum a doo, dum a da, hey
Musha rain dum a doo, dum a da
Musha rain dum a doo, dum a da, yeah