Lietuvos valdžiagyviai padėdami žmonių kontrabanda užsiimančiai mafijai sieks iš Italijos atsivežti 2-3 iš jūros ištrauktus parazitus

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/lietuv... 2019-06-04 08:21:40, skaitė 159, komentavo 2

Lietuvos valdžiagyviai padėdami žmonių kontrabanda užsiimančiai mafijai sieks iš Italijos atsivežti 2-3 iš jūros ištrauktus parazitus

Išgelbėti pabėgeliai. Nuotr. washingtonpost.com

Reaguodamas į diplomatiniais kanalais gegužės 31 d. gautą Italijos Vyriausybės prašymą, premjeras Saulius Skvernelis šiandien pavedė Vidaus reikalų ministerijai pradėti procedūras dėl prieglobsčio suteikimo 2–3 Viduržemio jūroje išgelbėtiems prieglobsčio prašantiems migrantams.

Apie tai skelbiama Vyriausybės pranešime visuomenei „Vyriausybė atsiliepia į Italijos pagalbos prašymą dėl jūroje išgelbėtų migrantų“.

Pranešama, kad 100 asmenų – 60 vyrų, 23 moteris ir 17 vaikų gegužės 30 d. išgelbėjo Italijos karinis laivas „Cigala Fulgosi“. Į Lietuvą galės būti perkelti tik tie asmenys, kurie atitinka prieglobsčio suteikimo sąlygas.

„Italija – svarbi partnerė Europos Sąjungoje ir NATO, mus sieja bendri saugumo iššūkiai. Lietuva solidarumo principą remia ne tik žodžiais, bet ir realiais darbais“, - pasakė S. Skvernelis.

Ekspertai.eu primena, kad Lietuvai sunkiai sekasi įvykdyti pabėgėlių priėmimo normas, kadangi daugelis atgabentų pabėgėlių iš Lietuvos pabėga, nesuvokdami gyvenimo mūsų šalyje privalumų.

O mes savo ruožtu primename, kad visi taip vadinami "pabėgėliai" tėra viso labo socialiniai parazitai, susimokėję žmonių kontrabandos mafijai už galimybę pakliūti į Evrosojūzą ir jame nieko nedirbant gyventi vietinių debilų, mokančių mokesčius, sąskaita. Šlykščiausia yra tai, kad šitiems išgamoms Lietuvoje skiriamos išmokos yra du-tris kartus didesnės, negu lietuvių, pradirbusių visą gyvenimą mūsų šalyje, pensijos.

Taip kad tie, kas organizuoja šitų socialinių parazitų importą į Lietuvą yra ne šiaip tasptautinės mafijos bendrininkai, bet ir Lietuvos išdavikai, kuriems nubausti ateityje reikės sugrąžinti mirties bausmę.