Giedriaus Drukteinio negalavimų priežastis yra ir aštri bei pažengusi rusofobija?

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-06-04 13:33:40, skaitė 359, komentavo 4

Giedriaus Drukteinio negalavimų priežastis yra ir aštri bei pažengusi rusofobija?

Nuotr. Nors buvo viešai teigiama, jog Giedrius Drukteinis vedė sveiką gyvenimo būdą, realybėje yra kiek kitaip – čia yra jo pusryčiai ir tikrai ne 2 kiaušinių, užgeriant stipria kava, o vėliau jis valgydavo restoranuose, skraidydavo po visą pasaulį, gėrė, rūkė, bei netgi atvirai demonstravo savo latentinę ir jau pažengusią rusofobiją, kuri irgi gali tapti nelaimės priežastimi, jeigu jis įskaudino kažką, kieno tėvas tarnavo TSRS ir perdavė sūnui savo įspūdžius. Latentinė rusofobija kažkodėl leidžia tyčiotis iš SSRS GRU karinės žvalgybos, kurios atsargos veteranai tebėra gyvi, nors jie niekada nepultų ir nekeršytų tokiems pacukams, kurie tyčiojasi iš jų buvusios tarnybos.

Jau daugelis yra pastebėję, jog rusofobija reiškiasi ne tik kaip nuomonė, bet kaip latentinė ir žmogų iš vidaus naikinanti liga.

Nors Giedriaus Drukteinio staigaus galimo širdies smūgio (tikslios diagnozės niekas nesakė, o ir dėl žurnalistinės etikos netgi nebūtų galima rašyti, jeigu apie tai neoštų visi laikraščiai, ir visos spaudos priemonės) priežastys nežinomos, ir viešai buvo teigiama, jog jis neva gyveno labai sveiką gyvenimo būdą, jo išdavikė FB paskyra rodo ką kita.

1. Giedrius Drukteinis yra atviras rusofobas, savo tiesas apie Rusiją, kurios draugai teliko tik Venesuale ir Bangladešas, dėstęs Nigerijos saugumo būstinėje. Tai dažnai būna gyvybei pavojinga, nes tie patys, kuriems jis tarnauja, vėliau galėjo paorganizuoti ką nors tokio, kad vėliau, šiajam mirus (širdis buvo atstatyta stebuklo dėka beveik, buvo sustojus) galima būtų rėkti, jog garsų LTU žurnalistą “nužudė Rusijos specialisios tarnybos, nes NIgerijos saugumo būstinėje jis kritikavo Putiną ir iš jo tyčiojosi”.

drukteinisafrika.jpg
Nuotrauką įdedu iš viešo žmogaus viešo profilio, kurioje jis atvirai tyčiojasi iš šio nigeriečio jausmų ir tėvo atminimo. Kartą toks “Kumpis” Italijoje Bario mieste prie vietos mafijos šeimos pastatyto Laiminančio Jėzaus nusifotografavo su dviem “fakais”. Kūno tebeieškoma jau antri metai, ir nerandama.

Giedrius Drukteinis: January 31 2019. Putino draugai Nigerijoje – susėdam vienoje šiaurės rytų Nigerijos provincijoje (for operational reasons negaliu sakyti, kur tiksliai) su vietiniais saugumiečiais aptarti kovos plano su “Boko Haram” teroristais (nors “Boko Haram” čia jau “soooo 2017”, nes mūsų regione veikia ir kur kad rimtesni vaikinai, tipo, ISIS), gi žiūriu, vienas vietinis įsisegęs KGB “Veterano” ženkliuką su visu Dzeržinskio profiliu ir apačioje dar vieną su užrašu kirilica GRU (Rusijos karinė žvalgyba). Sakau jam: “iš kur juos gavai, draugas Mosambwe?” O tas man atsako: “Iš savo tėvo, kuris Maskvoje studijavo. O aš pats esu Putino fanas!”

“Ką gi”, – sakau, – “visi žino, kad vieninteliai Putino draugai pasaulyje beliko trečiarūšės šalys, tipo, Venesuela ir Bangladešas… Nejaugi ir Nigerija save laiko tokia?” Suūžė nigeriečių saugumiečiai “Ne! Ne!” “Taigi”, – prabilau pirštą iškėlęs, – “nedidelė garbė nešioti simbolius tų, kurie viską pralaimėjo, ką galėjo, nors turėjo galingą aparatą kovai su savo priešais – ir kokie jie po to specialistai? Tas pats Putinas patarinėjo Rytų Vokietijos saugumiečiams – ir ką tokio jau patarė, kad galiausiai pačios DDR nebeliko? Tai koks jis specialistas, kad juo žavėtis reiktų???” Susimąstė nigeriečiai…

https://www.facebook.com/giedrius.drukteinis

2. Rūkymas.

3. Gėrimas. Išragauja įvairiausius alus.

4. Draugystė su Užkalniu, nuo kurio vien veido normaliam ir intelektualiam asmeniui turėtų išsivystyti širdies nepakankamumas. Jeigu visą laiką reikia vaidinti, jog Užkalnis yra tolygus pašnekovas. O tokiu jis nėra. Jautrios sielos Giedriui Drukteiniui matyt šleikštulį kėlusį kompanija ir metėsi į širdies ligą. Dar jis susitikinėjo su Atlanta. Ką toks intelektualas veikia kavinėje su Atlanta, apie ką su ja kalbėtis?

5. Pati Afrika gali būti širdies priepuolio priežastis, nes joje siaučia n + k virusų, nuo kurių Europietis nėra apsaugotas, Virusas gali gyventi organizme ilgai, iš lėto pažeisti širdies raumenį, jam susilpnėjus, širdis gali tiesiog plyšti.
Neseniai tariamai nuo gripo komplikacijų mirė kita “garsi žurnalistė, politologė,” kuri mėgo sraidyti po visą pasaulį. Kas jai nutiko, niekas nė nesuprato. Mirties priežastis galėjo būti Europoje nežinomas virusas.

6. Labai riebūs pusryčiai beveik iš 4 kiaušinių – jie yra cholesterolio bomba, nesvarbu, kad Giedrius Drukteinis juos užkanda su juoda duona, braške, ir šilauogėmis. Jeigu jo širdis buvo pažeista dėl oper daug intensyvaus gyvenimo būdo, pusryčiauti su 4 kiaušiniais jam nebuvo galima.