Homoseksualių lytinių santykių propaganda LGBT eitynėmis Vilniuje

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-06-20 22:05:36, skaitė 229, komentavo 2

Homoseksualių lytinių santykių propaganda LGBT eitynėmis Vilniuje

Įžanga

Veiksmas vyko apie 1996 metus. Vakare. Vieta - kažkur Lietuvoje. Veikėjai iš AB "Statyba" ir "Rašnava"  Antanas po baliuko išvežinėjo darbuotojus po namus. Paskutiniai liko du vyrai. Veža Antanas juos veža. Ir tik žiūri per veidrodį tie du vyrukai laižiaką varo gale sau atsipalaidavę. Kaip manote ką padarė Antanas? Gal apribojo gėjų teises? Gal pasityčiojo? O ne! Antanas staigiai sustabdė Ford Transit ir iššokes lauk išsivėmė.

Taip. Elementariai žmogus susivimdė pamates tokį vaizdą... Normali žmogaus reakcija? Nu kaip buvo taip ir papasakojau...

Ką daryti su nesusipratusiu Antanu? Kiek tokių Antanų yra Lietuvoje?

Sekso reikmenų parduotuvėms yra reikalavimai veikti tik kažkiek metrų nuo mokyklų ir religinių įstaigų. Nes vaikai yra labai imlūs. Homoseksualių lytinių santykių propaguotojams turi būti taikomos panašios taisyklės. Organizatoriai turi užtikrinti, jog vaikai neturės galimybės stebėti homoseksualų šėlionių su guminiais peniais ir vieša masturbacija. Maršrutas turi nesiekti Arkikatedros - tada gėjai neturės galimybės rodyti genitalijų katalikų monsinjorams.

Katalikai, jums patinka gėjų eisena? Dalyvausite?

Šiaip pederadas turi vinguriuoti pro bent vieną mečetę...

Gėjų eisenos nenorėtojai smūgiuokit į homoseksualių lytinių santykių PROPAGANDĄ, kuri turi būti atribota nuo vaikų jaunesnių nei 16 metų. Tegul apsitveria teritoriją kurioje žygiuos... Arba naktį po 22 val.

Kodėl iki 16m? Todėl, kad Lietuvoje seksui pasirašyti gali  asmuo sulaukęs 16 metų. Abipusiu susitarimu su bet kokio amžiaus asmeniu. Svarbu vyresnis nei 16. Gali (GALI O NE TURI) būti ir 61 metų. Tai ne aš sugalvojau - taip rašo knygos. Tai jei šešiolikinis be derinimo su savo tėvais gali sau leisti pasidaryti seksą - tai toks jau gali dalyvauti ir visuose pederaduose. Savanoriškai.Juk logiška?

Tik būkite atsargūs - po sekso nesiūlykite savo šešiolikmečiui partneriui cigaretės alaus ar vyno... Galėsite kartu gerti alų po 4 metų. Kai partneriui bus 20 metų. Fotografuoti irgi negalima. Tik su tėvų leidimu. Arba kai partneriui bus 18.

Taip rašo įstatymų knygos. Tai ne aš sugalvojau... Apie sekso derinimą su tėvais knygose nerašoma. Apie fotografavimą - rašoma.

Nu va tiek...