LRT perspėja: Lietuvos nacionalistai priešina ir skaldo visuomenę, o pederastų apskritai nelaiko tautos dalimi

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/lrt-pe... 2019-09-07 06:11:00, skaitė 326, komentavo 5

LRT perspėja: Lietuvos nacionalistai priešina ir skaldo visuomenę, o pederastų apskritai nelaiko tautos dalimi

Filosofai V. Radžvilas ir A. Juozaitis. Nuotr. facebook.com

Valstybinis transliuotojas pranešė, kad „mitinge prieš atminimo lentos, skirtos Jonui Noreikai-Generolui Vėtrai, nuėmimą sušmėžavo ir vaivorykštės vėliava“.

„Pagrindiniame mitingo rengėjų plakate šalia Dovydo žvaigždės vėliavos plevėsavo ir vaivorykštė, o simboliai pristatyti kaip siekiantys sumenkinti Lietuvos didvyrių vardą“, - skelbiama anlitinėje analizėje „Lietuvos nacionalistai marginalizuoja pederastus ir kitus iškrypėlius, Lenkijoje – pavojinga situacija“.

Informuojama, kad „pederastai ir kiti iškrypėliai nacionalistiniuose diskursuose vis labiau laikomi tautos priešais, o ne tautos dalimi“. Atkreipiamas dėmesys, kad „kaimynės Lenkijos intelektualai jau skambina pavojaus varpais – nacionalizmas skaldo tautą ir veda prie absurdo ir neapykantos“.

Nurodoma, kad „visame pasaulyje nacionalistų tautos vizija yra labai homogeninė“, o „Lietuva ne išimtis“.

„Tautininkų, tokių kaip Vytautas Radžvilas ar Arvydas Juozaitis, pagrindinis politinis įrankis yra visuomenės supriešinimas – surasti kuo daugiau priešų. Žydų ar kitų tautinių mažumų neužtenka. Nacionalistų marginalizuojami pederastai ir kiti iškrypėliai yra saldus kąsnis, kuris, deja, vis dar skaniai nuryjamas daugumos lietuvių“, - cituojamas Lietuvių kalbos instituto (LKI) Sociolingvistikos skyriaus doktorantas, Vilniaus universitete (VU) norvegų kalbą dėstantis serbas Vukas Vukotičius.

Pasak V. Vukotičiaus, tautininkų tikslas yra tuos menamus „priešus“ demonizuoti viešojoje erdvėje ir taip bauginti tautą, kad štai „pasižiūrėkite kiek pykčio ir nesantaikos mūsų visuomenėje per tuos gėjus, lenkus ar žydus“.

Ekspertai.eu primena, kad buvęs premjero Andriaus Kubiliaus patarėjas vidaus politikos klausimais Virgis Valentinavičius jau anksčiau buvo perspėjęs, kad profesorius V. Radžvilas globoja realiai veikiantį fašistinį judėjimas Lietuvoje.

Buvusi Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Vytauto Bako pavaduotoja Rasa Juknevičienė, dabartinė Europos Parlamento narė, Žmonių partijos atstovė Rasa Juknevičienė yra informavus, kad A. Juozaitis labiausiai reikalingas vokiečių nacionalistams ir Kremliui.

Ketvirtus metus iš eilės dėl Ukrainos didvyrės Nadios Savčenko badaujantis liberalas, Lietuvos interesus Europos Parlamente atstovaujantis liberalas Petras Auštrevičius taip pat yra atkreipęs dėmesį į A. Juozaičio potraukį šlovinti atgimusį vokiškąjį nacionalizmą.

Nerimą dėl nacionalistų elgesio yra išreiškusi ir signatarė N. Oželytė paviešinusi, kad A. Juozaitis yra „Putino klonas, runkelių svaigalas“ bei „rusofašistų tipo torpeda“.