Rinkimuose, kuriuos boikotavo absoliuti dauguma rinkėjų "išrinkti" dar trys valdžiagyviai

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: http://alkas.lt/2019/09/22/isr... 2019-09-23 08:59:00, skaitė 197, komentavo 6

Rinkimuose, kuriuos boikotavo absoliuti dauguma rinkėjų

Rugsėjo 22 d., sekmadienį, Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos vienmandatėse apygardose vyko farsas, vadinamas "pakartotinių Seimo narių rinkimų antruoju ratu". Šituos taip vadinamus "rinkimus" boikotavo net 81,18 procentų rinkėjų, atsisakiusių dalyvauti ORGANIZUOTOS VAGIŲ ir BANDITŲ GAUJOS rengiamuose masinio kvailinimo ir savo nusikaltamos valdžios legitimizavimo akcijose.

Neturėdami jokio kito nesmurtinio pasipriešinimo valdžiagyvių chuntos manipuliacijoms įrankio, žmonės tiesiog spjovė chuntai ir ją aptarnaujančiai "rinkiminei komisijai" į veidą.

O tai, kad absoliučios daugumos žmonių nuomonė - jog rinkimuose jų niekas neatstovauja, nieko nereiškia ir rinkimai paskelbti "įvykusiais" tik dar kartą pademonstravo, tai, kad pasak marko Tveno: "jeigu rinkimai kažką lemtų - jie būtų uždrausti".

Išankstiniais Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, Seimo nariais išrinkti:

Žirmūnų vienmandatėje apygardoje Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) iškelta Paulė Kuzmickienė  – 51,94 % balsų. Jos varžovas Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas surinko 47,08 % balsų;

Žiemgalos apygardoje – Socialdemokratų partijos iškeltas Liudas Jonaitis – 56,16 % balsų. Jo varžovė Lietuvos centro partijos (LCP) bei Valstiečių ir žaliųjų sąjungos iškelta žurnalistė Rūta Janutienė – 42,25%. balsų;

Gargždų vienmandatėje apygardoje  TS-LKD atstovė Rasa Petrauskienė – 50,53 % balsų. Jos varžovas LCP  iškeltas žurnalistas ir prodiuseris Kristupas Krivickas – 47,31 % balsų.

Po šių pakartotinių rinkimų TS-LKD frakcija Seime padidėjo iki 36 narių, Socialdemokratų partijos frakcija – iki 9.

Eilini isSeimo rinkimai vyks 2020 metų spalį, tad 3 naujieji Seimo nariai Seime dirbs kiek ilgiau nei metus.

Primename, kad Vilniaus Žirmūnų apygardoje Seimo nario vieta atsilaisvino Aušrą Maldeikienę išrinkus į Europos Parlamentą. O Gargždų ir Žiemgalos apygardose rinkimai rengiami, nes čia LVŽS atstovas Seime Bronius Markauskas bei Seimo narys liberalas Vitalijus Gailius atsisakė Seimo nario pareigų dėl to, kad buvo išrinkti merais.

Antrame rinkimų rate į tris laisvas vietas Seime iš viso tebalsavo tik 18,82 proc. rinkėjų. Per pirmąjį rinkimų ratą balsavo kiek daugiau – 19,95 proc. rinkėjų. Daugiausia žmonių balsavo Žiemgalos apygardoje – 25,02 proc. visų rinkėjų. Gargžduose balsavo – 16,43 proc. rinkėjų.  Vangiausiai rinkimuose dalyvavo Vilniaus Žirmūnų apygardos rinkėjai – 15,22 proc. rinkėjų. Balsavimo teisę šiose trijose apygardose turėjo 110 420 rinkėjų.