Tęsiasi Astravo AE “sprogimo pratybos”: žmones vargino sirenos, dabar vyksta “radiacinė žvalgyba”, kyla sraigtasparniai

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-10-03 13:24:00, skaitė 171, komentavo 3

Tęsiasi Astravo AE “sprogimo pratybos”: žmones vargino sirenos, dabar vyksta “radiacinė žvalgyba”, kyla sraigtasparniai

Nuotr. Lietuvoje, atseit, nėra savų energetinių problemų, bei saugumo skylių, visada turime badyti pirštais tik į kaimynus. Video – avarija Mažeikių naftos gamykloje 2006 mt.
Lietuvoje tęsiasi atominis šou.

Antradienį kaukė kariuomenės, bei kitos turimos sirenos, važinėjo policija, buvo treniruojamasi, kaip vyktų naujo tipo reaktoriaus Astravo AE tariamas sprogimas, kai elektrinė bus atidaryta.
Kiek teko matyti, niekas iš žmonių nejungė radijo, ir nepaliko darbo vietų, darbavosi toliau. Karas, stichinės nelaimės, karo imitacija tapo kasdienybe, žmonės nebereguotų į tikrą pavojų, peršasi išvada.

Šiandien, pranešama, Astravo naujos elektrinės tariamai būsimo sprogimo pratybos tęsiamos: kyla sraigtasparniai, žvalgoma radiacija.

Geriau Lietuvoje atliktų cheminių gamyklų avarijų prevenciją, bei pravestų pratybas, ką daryti, jeigu atsitiktų, kaip atsitiko Prancūzijoje, Ruano mieste, kur visi 100 000 gyventojų tapo įkaitais amerikiečių gamyklos “Lubrizol”, kuri užsidegė, ir užteršė ne tik orą, bet ir vandenį – iš čiaupo bėga juodas vanduo, laukuose, toli nuo miesto, ant šienainių pakų, kurie balti, matyti juodos dulkės.

Nuotr. Lietuvoje nesuvokiama, kas yra tikri, o kas išgalvoti pavojai, todėl kalbos apie Lubrizol nusikaltimą – saugumo neužtikrinimą Ruane, beveik nekalbama, visas dėmesys į Astravo AE, kuri yra naujo tipo ir turi visus leidimus. Kuri atseit turi sprogti, o štai Rovno AE Ukrainoje, kuri degė balandį, ir prieš tai prieš 10 metų – atseit čia ne problema.