LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Vaidas Žemaitis Lekstutis apžvelgia rinkimų į savivaldybes rezultatus.Lenkijos ambasadoriaus Prancūzijoje Jano Emeriko Rosčivenskio citata: "...arba Ukraina šiandien apgins savo nepriklausomybę, arba mes turėsime įsitraukti į šį konfliktą. Nes iškils grėsmė mūsų pagrindinėms vertybėms, kurios buvo mūsų civilizacijos ir kultūros pagrindas. Todėl mes neturėsime kito pasirinkimo, kaip tik įsitraukti į karą".
Kovo 15 d. pirmą kartą Lietuvoje buvo minima Lietuvos žydų gelbėtojų diena. Renginyje Vilniaus universiteto (VU) Simono Daukanto kiemelyje aukščiausi valstybės vadovai, politikai, Lietuvos žydų atstovai, Izraelio, Jungtinių Amerikos Valstijų ir Vokietijos ambasadoriai, VU bendruomenės nariai prisiminė ir pagerbė 1785 žydų gyvybes gelbėjusius asmenis. Kas buvo tie žmonės, kas dažniausiai nuspręsdavo ištiesti pagalbos ranką žydams per Antrąjį pasaulinį karą, įvardyti sudėtinga.
Iškart po Silicon Valley Bank žlugimo ekspertai Amerikoje ir už jos ribų ėmė spėlioti, kiek dar JAV kredito įstaigų gali ištikti SVB likimas. Atsakyti į šį klausimą nelengva, nes bet kuriais metais Amerikoje būtinai "miršta" keletas bankų. Priminsiu, kad prieš keturiasdešimt metų JAV bankų skaičius siekė 14 tūkstančių, o 2013 m. sausio 1 d. jų buvo likę kiek daugiau nei 6 tūkstančiai (6036). 2020 m. pradžioje jų skaičius sumažėjo iki 5 177. 2023 m. vasario 14 d. JAV bankų skaičius sieks 4718 (tai FDIC - Federalinės indėlių draudimo korporacijos - apdraustų kredito įstaigų skaičius).Pilietis Mindaugas Paulavičius paleido per internetus tariamai skandalingą ir tariamai faktą, kad prorusiškos propagandos portalas sputnik.lt tarp vertingų lankytinų nuorodų įtraukęs ir propatria.lt. Čia, suprask, Kremlius rekomenduoja, todėl tai įrodymas, kad ir propatria esanti prorusiška.


Kinijos komunistų partija palaiko JAV "klimato kaitos" fašizmą


* Didžiojo verslo nuotaikos - dar gana niūrios. * Ir žemės ūkyje – skirtingų interesų ietys (pranešama, kad ES bendrija kasdien praranda 800 ūkių). * Lietuvai sustabdyti ES mokėjimai. * Savivaldybių gerovės indeksas išryškino tris Lietuvas. * Vaistų trūkumas Lietuvoje kelia nerimą. * Šiurkščios etiketės neleidžia žmonėms atsitiesti (maniau, kad bus kalbama apie tas etiketes, kurias jo negarbinantiems žmonėms kabinėja profesorius V.
Kinijos prezidentas Xi Jinpingas pirmadienį atvyko į Maskvą trijų dienų oficialaus vizito, kad aptartų strateginį bendradarbiavimą ir kitus klausimus su Rusijos kolega Vladimiru Putinu. Pažvelkime į ekonominių santykių tarp dviejų tautų būklę augančio išorės spaudimo akivaizdoje ir ką tai reiškia Rusijai.Rekordinė prekyba Oficiali statistika rodo, kad Rusija pirmavo tarp 20 didžiausių Kinijos partnerių pagal prekybos augimą 2022 m.


Kovo 20 d., Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto sudarytos Darbo grupės, skirtos gynybos pramonės ir inovacijų klausimams spręsti, posėdžio metu buvo keliami svarbūs valstybės formuojami karo pramonės ir inovacijų poreikiai mūsų šalyje, aiškinamasi, kaip veikia sistema.Darbo grupės pirmininkas Valdas Rakutis atkreipė dėmesį, kad šių dienų geopolitiniame kontekste, karo Ukrainoje akivaizdoje, itin svarbu turėti savos gynybos pramonės sistemą ir kokybišką bei tvarų valstybinį užsakymą.


Aptariau savivaldybių rinkimų II turo rezultatus – kuo skiriasi nuo praėjusių rinkimų, pedopartijos krachas, susidorojimas su visuomenės iniciatyva, balsų klastojimo schemos ir t. t.


Ištikimas Landsbergių bendruomenės atstovas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentas Vidmantas Janulevičius ragina atsisakyti nuostatos, jog šalyje būtina įdarbinti tik lietuvius Pasak vyriškio, „Lietuvai, kurios ūkiui itin svarbūs eksportuojančios pramonės rezultatai, bus privalu kuo aktyviau ir greičiau kviestis trečiųjų šalių darbuotojus“. Kitu atveju „ilgesniu laikotarpiu bus itin sudėtinga konkuruoti su kitomis regiono valstybėmis“. „Turime baigti šituos politikavimus, kad verslas turi įdarbinti tik lietuvius“, - kovo 20 d.Vakar dienraštis „Respublika“ paskelbė Olavos Strikulienės straipsnį „Neskiepytas lietuvis „Lidl" baisesnis už neskiepytą vokietį“, kuriame rašoma, kad Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas „Lidl" „...sugalvojo įleisti klientus tik su Galimybių pasais. Kai tuo metu tas pats „Lidl" Vokietijoje jokių įrodymų, kad esi nuo COVID-19 infekcijos paskiepytas, nereikalauja. Pakanka, jog pirkėjai šio tinklo parduotuvėse dėvi kaukes.“ https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/neskiepytas_lietuvis_lidl_baisesnis_uz_neskiepyta_vokieti/ Straipsnyje cituojama teisininkė R.


Aptariau savivaldos rinkimų antrąjį turą. Jau kiek nusibodusį nuolatinį rinkimąsi iš mažesnės blogybės (arba visi prieš konservus) ir būtinybę naujos - proliaudiškos - politinės jėgos.


Vilnius krito. Pedopartija laimėjo sostinę, bet pralošė Lietuvą. Kitaip būti ir negalėjo. Šis nuodėmių miestas knibždėte knibžda iš biudžeto mintančiais parazitais ir nuo jų stalo trupinius ryjančiais tarakonais. Jie visada balsuos už maitinančią ranką.Šaika metė visas pajėgas bei pasistatė kišeninį merą, tuščiomis, šaldytos menkės akimis ir galės toliau čiulpti 1,300,000,000 Vilniaus biudžetą.


Arba Ukraina šiandien gins savo nepriklausomybę, arba mes turėsime įsivelti į šį konfliktą, pranešė Lenkijos ambasadorius Prancūzijoje Jan'as Emeryk'as Rościszewski's. „Nes iškils grėsmė pagrindinėms mūsų vertybėms, kurios buvo mūsų civilizacijos ir kultūros pagrindas. Todėl neturėsime kito pasirinkimo, kaip tik įsitraukti į konfliktą“, - informavo lenkas. Lenkijos ambasada Prancūzijoje patikslino J. E. Rościszewski'o mintis: „Per trisdešimt minučių trukusį pokalbį su redaktoriumi ambasadorius Rościszewski's teigė, kad sąjungininkai turi remti Ukrainą.


Šiam pamąstymui mane įkvėpė Prof. Povilo Gylio straipsnis „Amputuota Landsbergio biografija.“ Autorius į dienos šviesą dar kartą išvilko 30 metų Lietuvą naikinusio „Dėdulės“ biografijos dalį, kuri, jo žodžiais, buvo „amputuota“. Prof.


Vilniaus mero rinkimus užtikrintai laimėjo pedofilijos šleifo nusipurčiusios Žmonių partijos atstovas Valdas Benkunskas.„Nuotaikos kaip pabaigus didelį maratoną, labai smagu, kad baigėsi su dideliu vilniečių pasitikėjimu, kuris, be jokios abejonės, yra didelis įsipareigojimas ir didelė atsakomybė. Tai yra santūrus džiaugsmas ir galvojimas apie būsimus darbus“, - pirmaisiais įspūdžiais su valstybiniu transliuotoju, laimėjus Vilniaus mero postą, dalijosi V. Benkunskas. Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, Vilniuje suskaičiavus balsus visų apylinkių balsus, sostinės mero rinkimuose nugalėjo V.


HOW TO HIRE A CONTRACT KILLER: We specialize in providing criminal services worldwide, our specialization is contract killings and the arms TRADE. We leave beacons about ourselves on the Internet, so that any interested person can find us from anywhere and hire a killer deep web. We perform our work worldwide in any civilized country, we act on the Territory of the any country all over the world. This is a kind of criminal tourism for us.Reikšmingiausias praeitos savaitės įvykis Lietuvoje – studentų organizuotas mitingas prieš šauktinių kariuomenę Vilniuje. Ši akcija parodė, kad Lietuvoje dar rusena pilietiškumas, valdžiai nepavyko galutinai sunaikinti demokratijos ir įbauginti savo piliečių, drįstančių abejoti išrinktųjų sprendimais. Nors akcija praėjo gana nedrąsiai, bet teikia vilties pats jos atsiradimo faktas. Šį renginį, kaip ir visada tokiais atvejais, bandė sužlugdyti atsiųsti provokatoriai. Kad jie buvo organizuoti, mat


Vasario 25 d. buvo pranešta, kad po vakcinavimo mirė 16 Šveicarų. Jų amžius buvo vidutiniškai 86 metai. Dauguma jų anksčiau turėjo širdies-kraujagyslių arba plaučių-kvėpavimo takų susirgimus.


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.Padugne vadinamas žmogus, kurio dvasinė kultūra – pačiame dugne. Įprastas stereotipas, jog tai būdingiausia varguomenei. Varguomenė tapatinama su prastuomene. Šiek tiek tiesos čia yra, nes geresnė socialinė ir ekonominė padėtis suteikia sąlygas geresniam išsilavinimui, o šis – išsiauklėjimui. Visgi dvasinis turtas ar skurdas nėra tapatūs medžiaginiams. Paprastas žmogus iš liaudies gali turėti daugiau dvasinės kultūros, negu milijonierius, kuris mano, kad jam viskas leistina kaip tik todėl, kad jis užima geresnę padėtį ekonominėje srityje.
Nesibaigiantis netiesioginis karas pagal planą


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


Ukrainos prezidentas Petro Porošenko pasirašė įstatymą, sekant kuriuo Ukrainos vyriausybė įgavo teisę nevykdyti skolinių mokėjimų privatiems kreditoriams, praneša „Ukrainskaja pravda (Ukrainos tiesa)“. Šis dokumentas, ukrainiečių valdžios nuomone, leis Kijevui „išvengti negatyvių pasekmių potencialių įsipareigojimų nevykdymo atvejais“, – pažymima straipsnyje.Sekant šiuo įstatymu, vyriausybė gavo teisę priimti sprendimus dėl laikino kai kurių mokėjimų vykdymo sustabdymo „visais arba kai kurių ati


Vakarų šalys artėja prie rimtų diskusijų apie galimybę siųsti sąjungininkų karius į Ukrainą, per „ Kossuth“ radiją sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas. „Mes labai arti, kad rimtai…


https://www.youtube.com/watch?v=jFWzG2eT6SA Sulaukę atkurtos Lietuvos 33 gimtadienio įsitikinome, kad nepriklausomybės nelikę nė kvapo, o valstybę valdo žmonės, siekiantys jos galutinio sunaikinimo. Vienas iš baisiausių Lietuvos naikintojų tikslų - žudyti Lietuvos jaunimą su narkotikais ir taip sunaikinti lietuvių tautos ateitį. Praeitą savaitę Euronews transliavo reportažą iš Suomijos, apie tai, kaip su narkotikais žudomas Suomijos jaunimas.


Kijevui ėmus teigti, kad 1945 metais Osvencimo koncentracijos stovyklą išvadavo ukrainiečiai, 2015 metų sausio 27 dieną Rusijos gynybos ministras S.Šoigu paskelbė unikalų karo laikų dokumentą. Iš šio dokumento seka, kad išvadavo iš nacistų metu šioje koncentracijos stovykloje žydų nebuvo.


Prisimenant senus gerus laikus, galerija
Rusijos Dūmos ekonominės politikos komiteto pirmininko pavaduotojas Michailas Delaginas pareiškė, kad sveikatos apsaugos išlaidų mažinimas valstybės biudžete turės neigiamų pasekmių Rusijos piliečiams. Savo ruožtu partija "Vieningoji Rusija" teigia, kad asignavimai bus padidinti. Šis esminis ginčas vyksta precedento neturinčio mirtingumo augimo Rusijoje, aštraus susipriešinimo dėl privalomo skiepijimo, gyventojų pajamų mažėjimo fone. Michailas Delaginas - laidos "Tsargrad Main Live" svečias. V.Deliaginas laidoje kategoriškai pasisakė prieš eksperimentinio preparato priverstinį švirkštimą žmonėms.| 1970-01-01 | Lietuva | |


Dar rugsėjo 12 d. Seimo Kultūros komiteto nariai gavo Lietuvos muziejų asociacijos raštą dėl energetinių išteklių kainų augimo ir kultūros darbuotojų darbo užmokesčio didinimo. Jame nerimaujama dėl katastrofiškai didėjančių kultūros organizacijų išlaidų ir nurodoma, kad didžioji dalis įstaigų naudoja 2022 metų ketvirtame ketvirtyje šiai išlaidų eilutei numatytas lėšas, todėl akivaizdu, kad kultūros organizacijos nepajėgs susidoroti su didžiule finansine našta, susidarys itin didelės skolos, kurios persikels į 2023 metus.


Plaukikė Leah Thomas parodė savo pimpalą moterų rūbinėje. Kitos sportininkės, žinoma, piktinosi, bet tylėjo. Pabandykite jai ką nors pasakyti. Šiuolaikinė tolerantiška demokratinė biologija sako, kad moteris su peniu yra norma.

Vakar, t. y. rugsėjo 26 dieną, buvo švenčiama Salaspilio koncentracijos stovyklos išvadavimo diena. Mažai kas žino šią dieną. Dar mažiau švenčiančiųjų. Ir tai nėra nuostabu. Pribaltikos fašistiniai režimai iš visų jėgų stengiasi ištrinti šios koncentracijos stovyklos egzistavimo faktus iš jų valdomų piliečių atminties.


Labai rimti analitikai iš LRT, finansuojami iš gosdepo specialaus fondo, atliko labai rimtą analitinį tyrimą. Atlikę visas būtinas alalizes, jie priėjo prie nenuginčijamos išvados-Rusija pati susprogdino dojotiekius.


Gegužės 25 dieną užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas dalyvavo nuotolinėje diskusijoje „Gerojo valdymo reformos Ukrainoje“. Ši kartu su tarptautine Ekonominio Bendradarbiavimo ir Plėtros Organizacija (EBPO) surengta nuotolinė diskusija yra vienas iš gegužės ir birželio mėnesiais planuojamų IV tarptautinės „Ukrainos reformų konferencijos“, vyksiančios Vilniuje, parengiamųjų renginių. Apie tai skelbiama ministerijos prane6ime visuomenei „Viceministras E. Meilūnas: Nuoseklus bendradarbiavimas su EBPO Ukrainai padės pasiekti euroatlantinės integracijos tikslą“. Viceministras E.
Эксперт РИСИ Вячеслав Холодков комментирует уход в отставку президента ЮАР, и возможные последствия этого события на деятельность объединения БРИКС.Davoso gatvėse žurnalistai atakavo klausimais "Pfizer" generalinį direktorių ir pagrindinį injekcijų platintoją Albertą Burlą.


Unikalios iniciatyvos starto dalyviai. Nuotr. prezidentas.lt Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą nacionalinei iniciatyvai „Idėja Lietuvai“. Jos tikslas – pakviesti žmones siūlyti idėjas naujo šimtmečio Lietuvai. Iniciatyva jau suvienijo žiniasklaidos kanalus – nepriklausomą konservatorių portalą delfi.lt, tik kokybiškos informacijos portalą 15min.lt ir valstybinį transliuotoją LRTHADĖ. Prie jų jungiasi kiti žiniasklaidos atstovai, žurnalistai, visuomenės veikėjai, įvairių sričių ekspertai, socialiai atsakingas verslas, bei  inteligentija.Padidėjęs aktyvumas balionų tema JAV ir Kanadoje, visų pirma, skirtas nuslopinti neigiamą istorijos pėdsaką to pačio baliono, kuris praskriejo virš tarpžemyninių balistiniu raketų paleidimo pozicijos ir nebuvo laiku aptiktas.


„Respublikos“ vyr. redaktoriaus Vito Tomkaus iniciatyva vyko diskusija – pasitarimas dėl „Šeimų maršo“. Diskusija vyko labai sklandžiai, kol diskusijos moderatorius Audrius Butkevičius neprad…


Baltarusijos prezidentės, šios šalies nacionalinės lyderės Svetlanos Tichanovskajos rugsėjo 19 d. kreipimasis į tautą dėl naujųjų sekmadieninių tradicijų: Susiję: Žavingi Baltarusijos prezidentės S.


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


1913 metais tarptautiniai bankininkai sugebėjo prastumti Amerikoje „Federalinio rezervo“ įstatymą, pagal kurį tiktai jie turėjo teisę spausdinti dolerius ir juos skolinti vyriausybei, gaudami už tuos popieriukus palūkanas auksu. Prasidėjo didžiausia afera žmonijos istorijoje. XVIII amžiaus pabaigoje Rotšildų šeima nutarė paskleisti savo pinigų spausdinimo patirtį, įgytą Anglijoje ir Prancūzijoje, jaunoje ir audringai besivystančioje Amerikoje. Tuo tikslu 1790 metais jie pasodino į finansų minisMokslininkai įrodė, jog švęsti Heloviną iš tiesų yra pavojinga, nes ši šventė vaikų ir paauglių psichikai gali turėti tikrai žalojančias pasekmes. Gal todėl praėjus Helovino šventei, ženkliai padaugėja darbo psichoterapeutams. Taigi, Helovinas – šventė, kuri šlovina viską, ką Dievas vadina bjaurastimi. Krikščionys jokiu būdu ir niekaip neturi dalyvauti šiame Dievo piktžodžiavime!JAV prezidentas Donaldas Trampas: Ką gi, manau, kad viena iš priežasčių, dėl kurių aš šiandien čia, kad pranešti, kad viskas, ką jūs rašote apie mane ir Rusiją, - tai išsigalvojimai. Išsigalvojimai! Ir, tarp kitko, būtų šaunu, jeigu mes galėtume susitarti su Rusija. Na, tai taip, kad jūs suprastumėte.  Rytoj jūs, žinoma, parašysite: „Donaldas Trampas nori taikytis su Rusija. Tai siaubinga!“


JAV gynybos ministro pavaduotojas Frenkas Kendalas paskelbė ataskaitą, pagal kurią Pentagonas nuo paskutinio XX amžiaus dešimtmečio pradžios išleido apie 58 milijardus dolerių gynybos projektams, kurie taip ir nebuvo realizuoti. Čionai papasakosime apie keisčiausius ginkluotės pavyzdžius, kurių taip ir nepamatysime, nežiūrint į daugiamilijardinį finansavimą.


Pavykus maidauniniam perversmui Kijeve, bet užstrigus karinei ekspansijai į Rytus, JAV pradeda atidarinėti kitus frontus prieš Rusiją. Pradedama JAV-NATO operacija priešo teritorijoje: kovo 25-ą Baltarusijoje paleidžiamas ukromaidauno mechanizmas, kodiniu pavadinimu: "Ce Evropa". "Laisvės dienos" proga Minske organizuojamas "proeuropietiškas" nacionalistų mitingas su lozungais "Mes - Europa", "Rusija - tai karas" ir pasišokinėjimais skanduojant "Kas nešokinės - tas maskolis". ("Kto neskačet - t„Globalinio švietimo“ programa buvo kuriama dar aštunto dešimtmečio pabaigoje. Šiame procese svarbų vaidmenį suvaidino tokie veikėjai kaip Robertas Miuleris (buvo JTO generalinio sekretoriaus pavaduotoju). Kartu su kolegomis amerikiečiais jis 8-9 dešimtmečiais ir sukūrė „Globalinio švietimo“ programą, kuri numato perėjimą prie kitos vertybių sistemos, kurios pagrindą sudaro tolerancija. Tai tokia savotiška panteistinė pasaulėžiūra, o jeigu kalbėti visiškai atvirai, tai jos šaknys siekia okultines pasaulėžiūras.


Ukrainos oro pajėgas likvidavo Rusijos aviacijos ir kosmoso pajėgos ir oro gynybos sistemos. Tai pirmadienį naujienų agentūrai RIA pranešė karinis-diplomatinis šaltinis „Visa kvalifikuota buvusių U…


Aptikau gana ilgą straipsnį RT angliškoke versijoje apie tarybines tradicijas švęsti Naujuosius ir kodėl Rusijoje, praktiškai vienintelėje pasaulyje krikščioniškoje šalyje, Naujieji metai yra daug didesnė šventė nei Kalėdos. ..


Fiasko Afganistane nepraėjo be pėdsakų: kurstydami isteriją apie artėjančią "Putino invaziją" Ukrainoje, Didžiosios Britanijos kariuomenės vadovai iškart paskelbė, kad yra pasirengę iš ten bėgti


2018-03-27 V.Solovjovo laida. 1 dalis skirta nelaimei Kemerove mieste, kur gaisro prekybos centre metu žuvo 64 žmonės, iš kurių 41 vaikas. Kodėl įvyko ši nelaimė, kokios yra katastrofos priežastys, kas kaltas - liberalus godumas, verslininkų gobšumas, valdininkų korupcija, nusikalstami aplaidumas - aiškinasi ekspertai studijoje. Kita su tuo susijusi laidos tema - žmonių reakcija į nelaimę, aukas. Skirtingi žmonės reagavo į nelaimę skirtingai.Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....