LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.


Rusijos naujienų agentūra TASS teigia, kad Ukrainos kariai masiškai pasiduoda, nes Maskva įrengė specialų radijo dažnį, kad Ukrainos kariai, norintys išgyventi brolžudiško karo mėsmalę, galėtų tai padaryti saugiai.


Na ką, mieli skaitytojai ir nemieli šaikos-chuntos pakalikai ir jai pritariantys pašlemėkai, pasiruoškite. Dabar mes sugriausime dar vieną pasaulinio mąsto mitų mitą, skirtą durninti jau užzombintiems ir versti zombiais dar bent kiek tam besipriešinančius.


Skandalo, įvykusio Kanadoje su karo nusikaltėliu ir nusenusiu naciu Gunko fone, britaškės kolonijoje, Kanados Oakvilio miestelyje, kuriame gyvena kiek daugiau nei 200 tūkstančių gyventojų, buvo aptiktas antkapinis paminklas, skirtas okrainos nacių, Gunko kolegų, atminimui. Kolegų iš SS divizijos “Galicia”. Pasipiktinimą išreiškė anglosaksų laikraštis „Toronto Sun“.

Pasirodo, man nežinant, atsirado žmonių, kurie manimi labai labai susirūpino ir netgi pradėjo uždavinėti klausimus "kas pasidarė su Laurynu Ragelskiu?!" Tiesa, tuos klausimus jie kažkodėl užduoda ne man, o mano draugams.


„Babyj Yar visada bus Holokausto (ir ne tik) aukų atminties žemėlapyje. Kad ir kiek metų praeis, žmonija prisimins nacizmo nusineštus gyvenimus“, – šiandien sakė vyriausiasis okrainos etmonas.


Памятник нацистам в США – дивизии СС «Галичина», в которой служил бандеровец Гунько, в церкви Святой Марии (Элкинс-парк, Филадельфия) – прикрыли  жовта-блакитным стягом.


Pavėluota Kanados valdžios „atgaila“ dėl audringų ovacijų nacių nusikaltėliui britaškės kolonijoje, Kanados parlamente neturėtų nieko apgauti.“Didžiosios Britanijos generalinio štabo vadovas Radakinas pripažino, kad Rusijos gynybos linijos pasirodė stipresnės, nei manė Vakarai”, – rašo „The Times“. Anot jo, reikia pakor…


Žurnalistė Liepa Kiauleikytė pagimdė Gabrieliaus Landzbergio vaiką.


1. Iš Karabacho išvykusių armėnų skaičius pasiekė 95 000 žmonių. Karabacho etninis valymas artėja prie pabaigos. Kaip pažymėjo Pašinianas, apibendrindamas pagrindinį jo valdymo rezultatą, armėnų Karabache neliks.


Studijoje apsilankė Profesorius, habilituotas mokslų daktaras ir kandidatas į Lietuvos prezidentus, Eduardas Vaitkus. Atsakė į vienuoliką rėmėjų klausimų. Buvo aptarta bendra Lietuvos padėtis, dvigubos pilietybės klausimas ir santykiai su kaimynais.


Geopolitinė padėtis„Mūsų bendra užduotis – toliau remti Ukrainą, kol ji pasieks pergalę. Kad užtikrintume ilgalaikę taiką Europoje, turime priimti Ukrainą į NATO“, – trečiadienį kalbėdama NATO būstinėje sakė naujoji Latvijos Ministrė Pirmininkė. Žinote, mes net kilstelėjome antakius. Kalba, kuri atrodė, bus eilinė biurokratinė sausų beprasmių žodžių mišrainė, pasirodė esanti labai, labai stipri. „Padėdami Ukrainai taip pat turime stiprinti savo atgrasymo ir gynybos pajėgumus, kad apsaugotume kiekvieną sąjungininkų teritorijos centimetrą“, – tęsė ji.
Giorgia Meloni šiuo metu yra Valetoje, kur dalyvauja "Euro Med 9" veikloje. Maltos sostinėje vykusioje spaudos konferencijoje Ministrė Pirmininkė prakalbo apie nusivylimą dėl Vokietijos, kurios  vyriausybė skyrė 8 mln. eurų finansavimą Viduržemio jūros regione veikiančioms nevyriausybinėms organizacijoms. Vakar Italijos ministrė pirmininkė susitiko su Vokietijos kancleriu Olafu Scholzu ir jam pakartojo, kad "Vokietijos pozicija dėl NVO Italijai yra žingsnis atgal".


“Rusijos žmonės visa širdimi palaikė laisvą ir nedviprasmišką mūsų brolių ir seserų pasirinkimą, suprato ir giliai jautė pagrindinį dalyką: gindami tautiečius Donbase ir Novorosijoje, giname pačią Rusiją, kartu kovojame už Tėvynę, už mūsų suverenitetą, už dvasines vertybes ir vienybę, už pergalę…


Vaidas Žemaitis apie tai, kodėl mes negalim susivienyti. Kodėl vieni gali susivienyti ir veikti kaip vienas kumštis, o kiti negali? Kodėl politinės partijos ir Seimo nariai balsavimo metu būna vieningi? Pradėkime nuo to, kad vieningus politikus valdo tas pats šeimininkas…


Draudimas įvažiuoti rusiškiems automobiliams tapo, galima sakyti, "paskutiniu cvieku į Suomijos grabą". Dabar pro šia aukštą suomišką tvorą nebegabenama nei rusiška mediena, nei dujos, nepatenka nei pinigai iš Rusijos turistų, nei kitokie pigus rusiški ištekliai, kurių sąskaita Suomija gyveno dešimtmečiais.Prigožino ir Utkino žūties vietoje buvo atidengtas paminklas.


Mechanizmas- Paprasčiausiame forma Molotovo kokteilis yra stiklinis butelis, kuriame yra benzininio kuro, kurio saugiklis yra kuro įsiurbimo audinys, laikomas butelio kamšteliu. Veikiant, saugiklis užsidega ir butelylis plukdo į tikslą, pvz., Priešo talpą ar fortifikaciją. Kai butelis sugedo smūgiu, dėl to susidariusi degalų lašelių ir garų debesė užsidega saugikliu, dėl ko iš karto užsidega ugnies ginklas, po kurio susiduriama su ugnimi, kai likusi degalų dalis sunaudojama


Per šią trumpą reklaminę pauzę prisiminsime, kokias knygas lietuviams neREKOMENDUOJA skaityti t. v. "Landsberg'ų Valstybės saugumo departamentas" ir pasidžiaugsime mūsų klestinčios Gerovės valstybės vis dar valstybinio pašto sėkme optimizuojant dar 400 darbuotojų.


Visuomenininkas, politikas, verslininkas, partijos "Mes Lietuva" pirmininkas Antanas Kandrotas atsako į kanalo rėmėjų ir žiūrovų užduotus klausimus.


HOW TO HIRE A CONTRACT KILLER: We specialize in providing criminal services worldwide, our specialization is contract killings and the arms TRADE. We leave beacons about ourselves on the Internet, so that any interested person can find us from anywhere and hire a killer deep web. We perform our work worldwide in any civilized country, we act on the Territory of the any country all over the world. This is a kind of criminal tourism for us.Ne taip seniai teko diskutuoti su vienu ateistu. Jis pradėjo kalbą teiginiu, jog religija ir mokslas vienas kitam prieštarauja ir tikėti galima tik vienu iš jų. Pateikus jam visą virtinę tikinčių mokslininkų, kurių gyvenime tikėjimas skatino mokslą, o mokslas vedė prie dar gilesnio tikėjimo, pavyzdžių, jis užsikimšo ausis ir toliau lyg papūga kartojo: mokslas ir religija vienas kitam prieštarauja. Galų gale, paprašytas pateikti bent vieną argumentą savo teiginiui, jis susierzino ir pradėjo kalbėti apie seksą, kaip apie tikro vyro gyvenimo prasmę, o paskiausiai ir į „snukį“ pasiūlė. Tuo ir baigėsi.


www.laikmetis.ltVienuolė, disidentė, ypatingai pavojinga valstybinė nusikaltėlė, politinė kalinė ir tremtinė, nepageidaujamas asmuo sovietų Lietuvoje, Sąjūdžio šauklė, narsi kovotoja už tiesą, nuskriaustųjų gynėja… Kai kas ją vadina Lietuvos Žana d’Ark. Švč. Nekaltosios Mergelės Marijos seserų tarnaičių kongregacijos sesuo Nijolė Felicija Sadūnaitė – iš tiesų moteris – legenda, uždeganti savo charizmatiškumu, drąsa ir veiklumu.


Tie, kurie nusprendžia atsisakyti kvailų įpročių, tokių kaip alkoholio vartojimas, dažnai palūžta. Praėjus tam tikram laikui, jie ir vėl sugrįžta prie to paties. Kodėl taip vyksta ir kaip su tuo susitvarkyti? Apie tai šiame vaizdo įraše.


Siaurėja, menksta ultra patriotų gretos. Su giliu liūdesiu tokie šviesiausi tėvynės sūnūs kaip Skirma Malinauskas ir Algelis Ramanauskas savo facebooko burbuluose dalinasi vieno liūdnai pagarsėjusio "fotografo" atsakymu į landzbergų klano paraginimą arba pagrasinimą visuotine mobilizacija Lietuvoje.


Prancūzijos atsitraukimas iš Afrikos šalių, taipogi ir JAV atsitraukimas iš Afganistano, yra ženklai, kad NATO užleidžia savo karines ir politines pozicijas, - teigia žurnalistė Silvija Kaufman (Sylvie Kaufmann) rugsėjo 28 d. prancūziškame laikraštyje "Le Monde" išėjusiame straipsnyje.Mūsų valstybės valdovas Mindaugas galėjo būti ne vienintelis Lietuvoskaralius. Nors Gediminas ir Algirdas nebuvo karūnuoti, jie taip pat buvo suverenūs monarchai. Buvo superiniai užarkanintojai, o bet tačiau niekas jiem nedavė karūnos. Kokia bėda! Kaip vadinti Lietuvos valdovus - kunigaikščiais ar karaliais? Taip, ar šitaip? O kodėl jų nevadinti dar kitaip - tikraisiais vardais?


Kalnų Karabacho prezidentas pasirašė dekretą dėl Kalnų Karabacho Respublikos likvidavimo nuo 2024 metų sausio 1 dienos.


Premjerė Ingrida Šimonytė trečiadienį susitiko su Lietuvoje viešinčiu Ukrainos graikų apeigų katalikų Bažnyčios vadovu, Kijevo ir Haličo arkivyskupu Sviatoslavu Ševčuku ir Lietuvos katalikų Bažnyčios vadovu, Vilniaus arkivyskupu metropolitu Gintaru Grušu. I. Šimonytė padėkojo Ukrainos graikų apeigų katalikų Bažnyčios ir Lietuvos katalikų Bažnyčios vadovams už paramą ukrainiečiams, dalis kurių prieglobstį ir dvasinę užuovėją rado Lietuvoje. „Rusijai užpuolus Ukrainą, tapome nežaboto žiaurumo ir kasdienių ukrainiečių kančių liudininkais.


Šiandien LNK parodė siužetą apie Lietuvoje sukurta baltarusių litvinistų karinę grupuotę. Kodėl Lietuvos Registrų centras užregistravo Viešąją įmonę "Licviny", kurios emblemoje - Lietuvos herbas, man yra mįslė. Litvinistai - baltarusių neonaciai, kurie savinasi Lietuvos istoriją, Lietuvos valstybės sostinę Vilnių, mūsų tautos simbolius, lietuvius skaito atėjūnais, įžeidžiamai vadina mus - žmudzinais. Mano anksčiau skelbtų straipsnių, skirtų nacistinei litvinizmo ideologijai, sąrašas - šio straipsnio pabaigoje. LNK video siužetas: Baltarusių pratybos Lietuvoje.
Šiandien sukanka antrosios metinės nuo tos dienos, kai nuo zmagarų teroristo rankos, nutrūko Dmitrijaus Fedosiuko, turėjusio šaukinį „Nirvana“, gyvybė.


Участие Литвы WEF


2015 m. A. Merkel pareiškė, kad sienų apsaugoti neįmanoma. Jos politika iki šiol trukdo Europos imigracijos politikai. Vis dėlto būtent Graikija rodo, kad veiksminga išorės sienų apsauga būtų įmanoma. "Negalime uždaryti sienų. Jei pastatysite tvorą, žmonės ieškos kitų kelių." Šį sakinį 2015 m. spalio 7 d. Angela Merkel ištarė laidoje "Anne Will". Rugsėjo 4 d. A. Merkel pareiškė, kad Vokietijos siena yra atvira pabėgėliams. Po savaitės, rugsėjo 11 d., federalinė policija vis dar rengėsi uždaryti sieną su Austrija.


Apie Švietimo ministerijos stumiamą gyvenimo įgūdžių programą šnekama daug. Ir ji gali būti visai gera. Išskyrus tai, kad dar padidės moksleivių apkrova dalykais, kurių anksčiau buvo išmokstama namuose.


Keistai Erika Švenčionienė laikina patyčių postus ir bando komentaruose išsisukinėti, teigdama kad tai feljetonas.1949 -aisiais buves JAV gynybos ministras James Forrestal iššoko iš savo palatos lango psichiatrinėje ligoninėje rėkdamas „Rusai eina!“ Mūsų dienomis panašų likimą gali pakartoti ištisa šalis nuosekliai vedama link paranojiškos beprotybės apie „ateinančią rusišką agresiją“. Ir ne bėda, jei visi lietuviškieji politikai iš baimės prieš „žaliuosius žmogeliukus“ lyg kokie lemingai, draugiškai šoktų į bedugnę. Bėda tame, jog dabar jie tempia paskui save į tą bedugnę ir likusią Lietuvą.


Viena iš pribaltikos nezaliežnų „respublikų“, o tiksliau latviešų, gyventoja Dace Zarina, išvyko atostogauti į brangų Turkijos kurortą, tačiau pasibaisėjo didžiuliu rusų turistų skaičiumi, kuriems puikiai sekėsi.


Vakar vakare Laikinosios vyriausybės vardu buvo paskelbtas pareiškimas, kad rugsėjo 26–27 dienomis buvo užkirstas kelias perversmui. Karininkai ir kiti asmenys planavo destabilizuoti situaciją šalyje, turėdami „ketinimą pulti respublikos institucijas ir įstumti šalį į chaosą“, sakoma kreipimesi.


Kit Kniggtly straipsnio, "40 faktų, kuriuos privalote žinoti: Tikroji "Covid" istorija", paskelbto kovo 24 d. portale Off-guardian.org. vertimas. https://off-guardian.org/2023/03/24/40-facts-you-need-to-know-the-real-story-of-covid/ I DALIS: SIMPTOMAI 1. "Covid19" ir gripo simptomai yra IDENTIŠKI. Nėra jokių simptomų ar simptomų rinkinių, unikalių arba specifinių tik "Covid" ir vien tik "Covid". Visi "Covido" simptomai yra bendri su daugeliui kitų ligų ir būklių, įskaitant visumą kvėpavimo takų infekcijų, liaudiškai vadinamų "gripu".


Rugsėjo 28 dieną prie Seimo grupelę cypaujačių deviantų nutildė Lietuvos patriotai, vedini partijos "Mes Lietuva" pirmininko – Antano Kandroto.Tamsusis internetas nupirkti mirtį pas killerius seimo nariams valdininkams ir jų vaikams


Kai plokščios proto orientacijos mąstytojui užduodami klausimai, kurie pasikėsina į jo šventą tikėjimą ir netgi griauna jį, atsakymo dažniausiai arba nebūna jokio, arba jis būna keistas ir nukreipt…


Kaliniai turi metodų kaip išsireikalauti sau geresnes gyvenimo sąlygas. Kadrų trūkumas kalėjimų sektoriuose ir to priežastys. Incidentas Kanados parlamente. Kai prie Zelenskio buvo pristatytas nacių veteranas.


Pasisekė man. Vėl patekau į Vilnių tokį, koks jis buvo mano vaikystės laikais: gatvėse rusai, o valdžioje komunistai. Nostalgija!Dėl komunistų – viskas aišku, fizika, š. į vandens paviršių išplaukia. Kiek palaukim, paaiškėjus, kad „aukštas ir gražus“ - ne tik komunistas, bet, galimai, ir bendradarbiavo su KGB, išviešins ir tuos jo kolegas Seime, nereiks nė šimto metų laukti.


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda, iki šiol neatsimenantis, ar išstojo iš TSRS komunistų partijos, ar neišstojo, susitiko su į Lietuvą atvykusia Sakartvelo (buvusi Gruzija – ekspertai.eu past.) prezidente Salome Zurabišvili. Šalių vadovai aptarė Sakartvelo eurointegracijos perspektyvą, progresą vykdant reformas ir Europos Komisijos (EK) rekomendacijas, saugumo situaciją regione. Susitikime Valstybės lyderis pabrėžė, kad Lietuva išlieka nuoseklia Sakartvelo europinės integracijos rėmėja. G. Nausėda karvelietei (buvusiai gruzinei – ekspertai.eu past.Kanados parlamentas plojo 98 metų SS Galicia divizijos „veteranui“ Jaroslavui Gunko. Kanados ministras pirmininkas Trudeau ir okrainos prezidentas, bei jo žmona, džiaugsmingai plojo karo nusikaltėliui, kuris sėdėjo šalia Kanados armijos vyriausiosios vadovybės parlamento VIP galerijoje.


Masių sąmonės manipuliavimo pamoka, padėsianti suprasti, kaip naciams Antrojo pasaulinio karo metais pavyko pakeisti paprastų Vokietijos gyventojų nuotaikas. Labai naudingas straipsnis, padedantis norint suprasti situaciją litukrijoje ir okrainoje (ir ne tik).Kanados ( britaškės kolinijos) Bendruomenių rūmų pirmininkas Anthony Rota atsistatydino kilus skandalui, susijusiu su SS „Galicia“ divizijos veterano, o iš tikro karo nusikaltėlio, Jaroslavo Hunkos kvietimu į parlamentą.


Vaidas ir Eglė apsilankė Bulgarijoje – vaizdo įrašuose žemiau pamatysite jų nuotykius šioje šalyje (visas serijas). Pirmųjų dviejų serijų neišsigąskite – Vaidas ir Eglė vaidino tipinius…Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.


propagandinė technika, kuria naudojosi sąjungininkai - tai absoliuti priešo demonizacija. Vat taip išgalvodavo tariamus žvėriškumus, kad išprovokuotų visuomenės pasipiktinimą vokiečiais. Tai nepaprastai efektyvi vokiečių demonizavimo strategija . Dar viena puiki taisyklė sukurstyti neapykantą, jei tik iš pat pradžių ji nevirsta įniršiu, yra piktadarybių aprašymai. Šis metodas yra sėkmingai naudojamas per kiekvieną žmonijai žinomą konfliktą"


Для многих станет сюрпризом тот факт, что значительное количество поляков одобряет политику Кремля. Тем не менее, было бы странно, если бы поляки продолжали дружно оставаться на стороне США — после всего того, что американцы сделали с Польшей за последние десятилетия. Давайте задумаемся, что выиграла Польша от распада СССР? Население страны постоянно сокращается из-за того, что поляки уезжают работать в страны Западной Европы и США. С политической точки зрения гордая некогда Польша превратилась


Švietimo ministras Gintautas Jakštas pagaliau padarė nors vieną gerą darbą. Kaip teisingai rašo Vytasuts Sinica, po ministro pasisakymo jokių klausimų dėl Gyvenimo įgūdžių ugdymo programos (GĮUP) pobūdžio ir tikslų niekam negali kilti.GĮUP yra ne kas kita, o įrankis prievarta jau nuo darželio diegti neomarksistinę genderizmo ideologiją vaikams. Ministras pranešė nežinąs, kiek esama žmonių lyčių. Todėl atsiliepimuose ir komentaruose yra rūsčiai smerkiamas už nusišnekėjimą ir net tiesiai vadinamas kvailiu. V. Sinica.


Šiandien Lietuvos Ryto TV laidoje simpatiška žurnalistė kamantinėjo Marių Laurinavičių dėl "vanageito". Tarp kitko, ji aktyviai stebėjosi - "Kodėl buvo pasitelkta Vanagaitė? Kodėl būtent ji?" Pašnekovas atsakymo į šį klausimą neturėjo. Moteriškuose internetuose sklando nuomonės, kad neva taip nutiko dėl to, kad pagyvenusi teatrologė neatsispyrė vyriškiems Efraimo Zuroffo kerams ir tapo visiškai nuo jo priklausoma sekso verge.Šiomis dienomis makaronas (frankų (p)rezidentas, rotšildų ir sorošo statytinis) pripažino savo pralaimėjimą, susidūruss su naujomis, buvusių Prancūzijos kolonijų Afrikoje, vyriausybėmis ir pareiškė, kad iki metų pabaigos Prancūzijos kariuomenė paliks šalį:


Neįmanoma iškepti kotletų sumaišius braškes, kefyrą, faršą, salotas ir riešutų sviestą. Kaip ir neįmanoma sukurti rimtos politinės jėgos iš visų aukščiau išvardintų asmenų juos sudėjus į vieną politinį darinį.


Lenkija išdavė aplinkosaugos leidimą statyti pirmąją atominę elektrinę savo teritorijoje. Minėta atominė elektrinė bus pastatyta Baltijos jūros pakrantėje.


Vaidas ir Eglė pasakoja apie Bulgarijos paplūdimius ir “Basanavičiaus” gatvę.


Paskutinių dienų aktualijos analitinėje V. Piakino apžvalgoje: Бунты в Балтиморе; Годовщина сожжения людей в Одессе; Фильм про потери ВСУ; Отказ Польши пропустить байкеров; Пожары около Чернобыля; Отказ в экстрадиции Фирташа; Кто такой Назарбаев? Почему сложно найти достоверные источники, об истории Казахстана? Заявление Путина и Грефа, о необходимости сувереннизации экономики России; Заявление Дворковича про мульти-валютную систему; Приезд "Старейшин" к Путину; Зачем была нужна ВьетнVakarų šalys Ukrainoje dislokavo ne tik specialiąsias pajėgas ir pagalbinį personalą, bet ir karius iš reguliarių dalinių, rašo MWM. Vokietija nebuvo išimtis, bet tai nedavė jokios naudos Ukrainos …


Draugai, džiaugsmingai pranešu, kad interviu su Antanu Kandrotu, atsakančiu į jūsų užduotus klausimu praėjo puikiai. Teliko sumontuoti 1 val. 20 min. įrašą ir jūsų lauks labai įdomus pokalbis.


Seniai akivaizdu, kad Vakarams įprasta maniera žvelgti į Rusiją iš aukšto nepriklauso nuo kokių nors konkrečių politinių momentų. Pranašumo idėja slypi Vakarų civilizacijos atstovų pasąmonės gelmėse, taip pat kaip ir patologišką siaubą vakariečiams kelianti "rusų grėsme". Vienas iš vakarietiškos pasaulėžiūros ypatumų yra tai, kad viską stengiamasi unifikuoti. Europiečio ir amerikiečio supratimu, visas aplinkinis pasaulis (mokslas, religija, ekonomika, menas ir t.t.) turi būti protingai sudėliot


Į žemiau išvardintas žydų organizacijas gali įstoti tik žydai. Tokiu būdu, šiose organizacijose Rusijos piliečiai praranda savo konstitucines teises į lygiateisiškumą nepriklausomai nuo tautybės, — šiose organizacijose žydai turi išimtines teises, o visų likusių Rusijos tautų atstovai neturi net teisės į jas įstoti. Kai kurių žydų rasistinių organizacijų sąrašas.


Ištrauka iš dar nepublikuoto teksto – paaiškinimas to, kodėl aš manau, kad nuosmukis mūsų laukia didesnis negu praėjuso šimtmečio 30 – ųjų metų pradžioje. Tekstas atnaujintas 2015 metų balandžio mėnesį.Pasaulio ekonominės situacijos ir jos pasekmių realios padėties supratimui pirmiausia būtina nustatyti būsimos krizės lygį. Jeigu, kaip teigia dauguma ekspertų, krizė tuoj tuoj baigsis, tai jos nagrinėti nėra ypatingo tikslo. Bet jei tai ne taip – tai klausimas reikalauja rimto svarstymo. Mano praNegatyvūs komentarai išmuša iš vėžių, gadina nuotaiką. Troliai gi pila į internetą krioklius negatyvo ir jeigu kreipsite dėmesį į kiekvieną iš jų, tai labai greitai užsidirbsite streso būseną. Kaip galima greičiau išmokti išgyventi internete – mokėti ignoruoti grubius ir akivaizdžiai provokacinius komentarus? Ar teko kada girdėti posakį „Tuščia statinė nebarška“? Taip kalbama apie ne pačius protingiausius žmones, kurie garsiausiai ir dažniausiai reiškia savo nuomonę, o iš esmės nieko neišmano ir paisto kvailystes.


Mokslininkai įrodė, jog švęsti Heloviną iš tiesų yra pavojinga, nes ši šventė vaikų ir paauglių psichikai gali turėti tikrai žalojančias pasekmes. Gal todėl praėjus Helovino šventei, ženkliai padaugėja darbo psichoterapeutams. Taigi, Helovinas – šventė, kuri šlovina viską, ką Dievas vadina bjaurastimi. Krikščionys jokiu būdu ir niekaip neturi dalyvauti šiame Dievo piktžodžiavime!


Keli susiję: Pedofilija A. Paleckio byloje gali būti reikšmingas įrankis Pavojingam Rusijos šnipui teismas leido teismo laukti ne kalėjime Signatarė N. Oželytė reikalauja išleisti į laisvę kalėjime pūdomą A. Paleckį, nes baiminasi Strasbūro teismo Krizė. „Šnipas“ Algirdas Paleckis ir „seklys“ Darius Jauniškis „PressJazz pokalbiai“ – apie pūdomą Algirdą Paleckį ir dešimtmečiais marintą Sausio 13-osios bylą Policijos generalinis komisaras L.


Zirga galvas prisižvengė - Rusijos naftos kompanijos nukreipia savo naftos tranzitą iš Ventspilio ir Rygos į rusiškus uostus. Увеличить объемы перевалки нефтепродуктов в портах России за счет перенаправления объемов топлива из портов Латвии (Вентспилс, Рига) предложила «Транснефть», о чем сообщает газета «Ведомости», ссылаясь на протокол совещания у директора департамента переработки нефти и газа Минэнерго Михаила Грязнова.


Prisiminkime nė šimtmečio nesiekiančią bolševikų imperijos seksualinės revoliucijos istoriją. Ji pateikia puikių analogijų ne vien apie gėjus ir lesbiečius.Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės sutartis (angl. TTIP) ilgai slėpta nuo visuomenės gegužės 2 dieną Olandijos „žaliųjų dėka“ išniro į paviršių. Visa, pilnai. 800 milijonų ES ir JAV gyventojų sužinojo, kokia kiaulystė jiems slapta buvo ruošiama. O ruošta, nei daug, nei mažai: faktiškas Europos valstybių suvereniteto sunaikinimas.


Netoli Artemovsko(Donecko Liaudies Respublika) pasirodė „juodųjų transplantologų“ grupė, kuri užsiima organų pašalinimu iš mirusių ir mirtinai sužeistų Okrainos karių.


Susivienijus leidiniams „Laisvas Laikraštis“, „Ekspertai.eu“, „Būkime vieningi“, „LDiena.lt“ ir kitiems, buvo nuspręsta kurti savaitės aktualijų apžvaginę video laidą „Sekmadienį septintą“.


Kalnų Karabachas (armėniškai Arcachas) sugrįžo į Azerbaidžano respublikos sudėtį. Kodėl visi be išimties maidanai baigiasi valstybės susinaikinimu?


Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau paskelbė atkirtį Rusijos propagandai, pakvietęs į šalies parlamentą okrainos naci, tarnavusį SS divizijoje „Galicija“, praneša „Sky News“.Согласится ли Япония отказаться от своих претензий на южные Курильские острова ради подписания мирного договора с Россией? Ещё пару лет назад я бы уверенно сказал, что это невозможно, и что японцы будут облизываться на наши острова до последнего. Бомба выплыла на поверхность в середине этой недели. Япония внезапно заявила, что ждёт Владимира Владимировича в гости, причём не просто так, а... для заключения мирного договора и решения территориальной проблемы.


Išimtis-praėję Prezidento rinkimai: rinkausi iš dviejų labai blogų. Rinkau tą, kuris būtų nors kiek geresnis. Pagaliau pataikiau. Balsavau už nulį, kuris net himną sugebėjo pagal save adaptuoti: „tegu dirba savo naudai...“ Gavau nulinį rezultatą, bet nieko daugiau ir nesitikėjau iš Valenbergų statytinio  (žiūr.pakeitus VPN).  https://lebionka.blogspot.com/2021/07/puckoriai-vilniuje-geriausia-vieta.html https://lebionka.blogspot.com/2019/02/nauseda-pavojus-valstybei.html https://lebionka.blogspot.com/2019/05/seb-banko-savininkai-valenbergai.Rusijos Valstybės Dūmos portalas šiandien pranešė, kad Dūmos pirmininko Viačeslavo Volodino nuomone, „koronavirusas galėjo būti nutekintas iš Jungtinių Valstijų.“


Sorošiniuose kanaluose dažnai tenka matyti „kalbančias galvas“, kurios yra pristatomos kaip vienų ar kitų galų ekspertai. Pabandėme jais pabūti ir mes: Gintaras Lunskis, Laurynas Ragelskis ir Vaidas Žemaitis.
Floridos įstatymų leidėjai praėjusį ketvirtadienį priėmė įstatymo projektą, reglamentuojantį valstijos ekstremalias galias, jei ateityje kiltų kokių nors visuomenės sveikatos problemų. Be kita ko, įstatymo projektas draudžia privalomas studentų vakcinas nuo COVID-19. Savo Twitter paskyroje gubernatorius Ronas DeSantis parašė: „Su malonumu pasirašiau teisės aktus, kurie Floridoje draudžia vakcinų pasus COVID-19.


NATO pfizer Weapons of mass destruction and proliferation covid-19 pandemic Departmen U.S Army contracting command COVID-19 PANDEMIC Документ от НАТО по биотерроризму,pfizer biontech crime


Aš nei moralizuosiu nei analizuosiu, aš pateiksiu du faktus, o jūs patys darykite išvadas. 1. ES „demokratija“ tylėjo, kai prie geležinkelio stoties Donecke ant žmonių galvų buvo pilamas fosforas. 2014 metų liepos 26 dieną „žydobanderinis“ Porošenkos (Valcmano) režimas ant Donecko gyventojų galvų pylė fosforo sprogmenis, kurie yra uždrausti pagal Ženevos konvenciją. Uždraustų fosforo sprogmenų panaudojimas buvo užfiksuotas Donecko Petrovo rajone, prie geležinkelio stoties Madrykino.


LUCIFERIN Bill Gates Foundation’s COVID-19 Vaccine is a Satanic PlotTrumpai apžvelgsiu ir suklasifikuosiu t.v. "alternatyvius" informacijos šaltinius, veikiančius lietuvakalbiniame "Jutūbės" platformos segmente.


Mes gyvename pagal planą. Tik bėda ta, jog šitas planą sudarėme ne mes, o tie, kuriems mes ir visa žmonija – viso labo tik bioresursas.


Praėjusią savaitę Varšuvoje vyko „Pykčio maršas“, apie tai rašo Lenkijos naujienų portalas dziennik-polityczny.com. Tai buvo paskutinis bandymas atkreipti valdžios dėmesį į lenkų problemas. Ilgą la…


Oralinio ir analinio sekso įtaka į COVID-19 PGR testų tikslumą, mano manymu, yra labai aktuali ir mažai ištirta tema. Lietuvos sveikatos ministerija, reikia tikėtis, skirs didesnį dėmesį tokiam opiam klausimui.


Melą dėl „pandemijos“ atskleidė Izraelyje balandžio 30 d. įvykusi nelaimė ant Meron kalno, kur ortodoksai susirinko į Lag Ba-Ofer šventę. Niekas čia nesilaikė jokios distancijos ir nedėvėjo kaukių. Su kaukėmis buvo tik policijos pareigūnai, mėginę čia palaikyti tvarką. Šventės aikštė buvo sausakimša. Dalyvių buvo apie 100 000 žmonių. Per žmonių susigrūdimą, išeinant iš šventės vietos, žuvo 45 ceremonijos dalyviai ir 150 buvo sužeista.
Slovėnijoje įvesta amnestija už Kovid pažeidimus, kurie vėliau buvo pripažinti prieštaraujančiais Konstitucijai. Liublianos parlamentas trečiadienį priėmė įstatymą, kuriuo panaikinamos pandemijos metu už apribojimų pažeidimus taikytos nuobaudos. Jau sumokėtos baudos bus grąžintos kartu su proceso išlaidomis. Kairiųjų liberalų vyriausybė nori atkurti piliečių pasitikėjimą teisine valstybe. Įstatymą parlamentui pavasarį pateikė liberalų premjero Roberto Golobo vyriausybė. Pagal įstatymą visiems, kuriems buvo skirtos baudos, bus grąžintos visos sumokėtos ar konfiskuotos baudos.


Tikimasi, kad naujas PKM pakeis pasenusią "M2 Bradley". Kada tai įvyks — nežinoma. Programa stringa beveik 20 metų. Kodėl, aiškina RIA Novosti autorius Nikolajus Protopopovas. Reikalingas intelektasPirkimuose pagal Optionally Manned Fighting Vehicle (OMFV) programą dalyvauja penkios įmonės. Darbai prasidėjo 2018 metais, tačiau buvo sustabdyti 2020-aisiais. Neseniai konkursas buvo atnaujintas. PKM "M2 Bradley" Programai OMFV buvo skirta daugiau nei 4,5 mlrd. USD.


Lenkijos ekonomika išgyvena nuosmukį, rašo Gazeta Wiborcza. Tai patvirtina ir Pagrindinės šalies statistikos tarnybos duomenys. Rezultatas buvo prastesnis, nei tikėjosi analitikai.  Pramonės gamyba…


Подлость нынешней власти в Армении абсолютна и тотальна. А подлость всегда идет в ногу с враньем. Сегодня этим подлецам, очередной раз предавшим свой народ, нужно кровь из носу переложить вину на другого (собственно именно эту задачу им поставили в 2018 году и они делают все, чтобы добиться результата).Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....