LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.


Žiūrėk, liberastai patvirtina mano hipotezę apie klimato kaitą


Politinis strateginis lygmuoVokietijos kancleris Olafas Šolcas paskelbė, kad kartu su sąjungininkais perduos Ukrainai kovinius tankus „Leopard“. Pranešama, kad Vokietija planuoja paremti Lenkijos prašymą šiandien siųsti Ukrainai tankų kuopą. Iš viso 12 Ramšteino sąjungos narių, įskaitant Lenkiją, Suomiją, Daniją, Nyderlandus ir Ispaniją, sutiko perduoti apie 100 vokiškų tankų.


Prieš rinkimus gaujos nariai pradeda vieni kitus pjauti. Į kovą metami visi propagandistai ir žmonių kvailintojai.


Po truputį pradeda aiškėti Lietuvos Radijo ir Televizijos komisijos (LRTK) pirmininko Rimanto Bagdzevičiaus pasaulėžiūra ir vidus. Rimantas daug kam žinomas kaip ištikimas Vytauto Landsbergio draug…Odontologijos paslaugos privačiose klinikose teikiamos visiems. Užtenka užpildyti anketą, kad nesergi, negrįžai iš užsienio ir neturėjai kontaktų. Aišku, niekas duomenų netikrina, o tik pamatuoja riešo temperatūrą ir sodina į kėdę, kurioje du daktarai kapanojasi pačioje virusų ir bakterijų irštvoje - burnoje.


Po keletos dienų susilaukiau skambučio ir man buvo pasakyta…


2021 m. I ketvirtį Lietuvos vardas užsienio žiniasklaidoje paminėtas daugiau nei 19 tūkst. kartų. Paminėjimų socialiniuose tinkluose skaičius net 2,3 karto didesnis – Lietuvos vardas „Instagram“, „Twitter“, „Facebook“ ir tinklaraščių platformose paminėtas daugiau nei 45 tūkst. kartų. Reikšminguose pranešimuose, kuriuose pagrindinis akcentas – Lietuva, vyravo teigiamo tono žinutės ir jos sudarė 55,48 proc. visų pranešimų.


Pirmasis istorijoje USA karinių jūrų pajėgų pidarasinis sraigtasparnis su pidarasų įgula.


Dr. J.Bart Classen moksliniame žurnale Microbiology & Infection Diseases 2021, 5(1): 1-3 paskelbė straipsnį „COVID-19 RNA Based Vaccines and the Risk of Prion Disease“ (COVID-19 Vakcinos, kurių pagrindą sudaro RNR, ir prioninės ligos rizika). Straipsnio autorius medicinos daktaras J.Bart Classen dirba Classen Immunotherapies, Inc., 3637 Rockdale Road, Manchester, MD 21102. https://www.scivisionpub.com/pdfs/covid19-rna-based-vaccines-and-the-risk-of-prion-disease-1503.pdf?fbclid=IwAR1i1tjGybIhyOcLJLR1i-RbTmnxy_42_P5i9P1ZQcHH-anYiGNFsQoAwAc Apie šio straipsnio rezultatus FB puslapyje parašė G.Furmanavičius.Šioje vietoje galima tik priminti ir didžiuotis, kad prie Ukrainos naikinimo aktyviai prisideda ir Lietuva. Šiame video kalba Julija Tymošenko buvusi Ukrainos premjerė, verslininkė, didžiausios šalies opozicinės partijos „Tėvynė“ vadovė. Primename, kad dėl šios moters išlaisvinimo iš kalėjimo, dar prieš Orumo revoliuciją Maidane kovojo visa Lietuvos valdžia, asmeniškai su Lietuvos prezidente Dalia Grybauskaite priešalyje. Ekspertai.


Rūškana sausio 23 diena Vilniuje. Gedimino prospektas nukabinėtas raudonai-baltais neaiškiais ženklais.


Vaidas ir Eglė dalinasi savo pirmaisiais įspūdžiais iš Maltos – valstybės, esančios Viduržemio jūroje ir susidarančios iš kelių salų. Apie pirmuosius pastebėjimus – vaizdo įraše.


JAV yra tarptautinis ir karo nusikaltėlis, turi būti teisiamas Tribunole


Tęsiasi Nato, Europos sąjungos ir jungtinių Amerikos valstijų karas prieš Rusiją, Ukrainos teritorijoje.Kol vyksta diskusijos socialiniuose tinkluose, globalistai siaurina žmonių teises ir galimybes.Jūsų pinigai nebe jūsų, tikina jie, nes jie geriau žino kur kada ir už kiek galėsite pirkti. Lietuvoje ,po informacinio karo priedanga , vyksta dar siaubingesnis procesas, mums bandoma apriboti teisė į gėlą vandenį.Buvęs su pedofilija siejamos Žmonių partijos narys Mykolas Majauskas, dar iki pedofilijos skandalo spėjęs iš šios partijos pasprukti ir šiuo metu savarankiškai siekiantis Vilniaus miesto vadovo pareigų, išplatino vilniečiams informaciją apie galimybę visiems sostinėms gyventojams tapti laimėtojais.


Pats oficialiausias, koks tik įmanoma DEBILŲ SĄRAŠAS, kurį sudarė ir balsavimu patvirtino Seimas.


Smagu, kad pagaliau išaiškėjo, kas stovi už stipriai apkalbamo ir kritikuojamo „Šeimų maršo“. O stovi Lietuvai „nusipelnę“ politikai, tiksliau, politinė partija „Nacionalinis susivienijimas“. Viena…


Dalinamės su skaitytojais antrąja dalimi Edvino Jusio pokalbio su politologu Vytautu Sinica apie gimstamumo ir verslo skatinimo bei regionų išsaugojimo nuo demografinio išnykimo klausimus. Pirmoji dalis publikuota praėjusį mėnesį. Visą pokalbio įrašą galite išklausyti šioje nuorodoje.  - [Pirmoje pokalbio dalyje] mes po truputį palietėme kultūrinį dėmenį, kuris verčia emigruoti, taip pat ekonominį dėmenį. Pradėjome pokalbį, aišku, nuo šeimos politikos.


Lietuvoje įstatymai taikomi pasirinktinai, orveliškai: kiaulės - lygesnės už kitus gyvulius. Kiaulėms galima karantino metu organizuoti banditų iš ANTIFA ir BLM eitynes, nedėvėti kaukių, susikibti rankomis su Baltarusijos perversmininkais, net išniekinti valstybės vėliavą (žiūr.video). Fiodoro Dostojevskio žodžiais (romanas "Šetonai"), jiems „vse dozvoleno“ (viskas leidžiama), o kai „vse dozvoleno“, tai ir atsiranda Šetonai, tai ir atsiranda Seime konstituciją niekinančios partijos, kaip A.Armonaitės vadovaujama „Laisvės“ partija, taip ir atsiranda valdžioje žmonės, kuriems didžiausias priešas normali šeima, Lietuva, jos Konstitucija.I dalis ČIA. Kas sudaro Baltarusijos opoziciją ir kokie Baltarusijos opozicijos tikslai? Baltarusijos opozicijos jėgos nuo pat masinių protestų pradžios aktyviai kūrė struktūras, alternatyvias esamai šalies valdymo sistemai.


Pasaulinė koronaviruso pandemija nesitraukia, per žemės rutulį be paliovos ritasi viena po kitos vis naujos užkrato bangos, veisiasi vis nauji viruso mutantai. Jūsų dėmesiui labiausiai pasaulyje nukentėjusių valstybių dvidešimtukas, kuriose numirė daugiausia žmonių, skaičiuojant vienam milijonui gyventojų. 1. Gibraltaras 2,7912. Vengrija 2,7623. Čekija 2,7004. San Marinas 2,6185. Bosnija ir Hercogovina 2,5136. Juodkalnija 2,3327. Bulgarija 2,3038. Šiaurės Makedonija 2,2459. Slovakija 2,10510. Belgija 2,06611. Slovėnija 2,02412. Italija 1,97413. Jungtinė Karalystė 1,86914. Brazilija 1,82915. Peru 1,79116.


Vokietija ir Jungtinės Valstijos trečiadienį paskelbė ketinančios aprūpinti Ukraina moderniais tankais „Leopard 2“ ir „Abrams“. Berlynas taip pat leis kitoms šalims perduoti Kijevui Vokietijoje pag…


Po naktinės preliudijos su „Geraniais“ (keli sėkmingi smūgiai, ypač ryškūs Dnepropetrovske), ryte Rusijos aviacijos ir kosmoso pajėgos pradėjo vykdyti suplanuotus raketų smūgius į Okrainos energetinę struktūrą.


Vilniaus miesto magistratas 1911 m. rudenyje buvo sumanęs mieste įvesdinti drauge su kanalizacija ir vandentraukį. Miesto tarybos posėdyje gruodžio 1 d. buvo priimta sulenkėjusio vokiečio, miesto inžinieriaus Šenfeldo paduotasis projektas, sulig kuriuo ant Gedimino pilies kalno turėjo būti įtaisytas vandens rezervuaras, arba kolektorius.Berniuko gimtadienis, jam buvo įteikti tankai. Na kaip dovana.... Dideli dėdės pažadėjo, kad duos, bet šiek tiek vėliau – po dviejų ar trijų mėnesių.


Šioje Agitpropo laidoje mes aptarėme: - Daugpilio regione pro damba veržiasi vanduo - valdžiai nusispjauti. - Klasių kova Jungtinėje karalystėje. Turčiai, bei jų atstovai politikoje, nori apriboti teisę į streikus.


Guten Morgen, mein lieben anūkėli! Be galo džiaugiuosi, kad tu nusprendei „Drang nah Osten“.


Vis daugėja antraščių kad vargšai pabėgėliai "netyčia" papjauna ir prievartauja vietinius, o kadangi tolerantiškoje Europoje už tai jiems niekas rankos, kojos ar galvos nenukirs, jie jaučiasi čia visai komfortiškai. PVZ: Švedijos policininkam tenka sprukti iš pabėgelių centro: "Švedijos policija spruko nuo įtūžusios migrantų minios." Arba štai #mažutis švedei norėjo padaryti didelį myliu myliu, bet kai toji atsisakė, padarė dideli nemyliu - papjovė: "Penkiolikmetis migrantas mirtinai sužalojo Švedijos pabėgėlių centro darbuotoją."


Olandijos LIDL parduotuvėse pasirodys ateities maisto gaminiai. Jie bus prieinami nuo šių metų liepos mėnesio. Štai jų sąrašas:Skiriama Vitalijui Balkui, kuris savo laidoje šaipėsi ir karštai įtikinėjo, kad jokių biolaboratorijų Ukrianoje tikrai tikrai nebuvo, kad viskas fake.


Esu tas žmogus, kuris ilgą laiką stebėjau, kas vyksta ir, prisipažinsiu, kad visą tą laiką tylėjau. Buvau eilinis visos šios betvarkės ir absurdo teatro žiūrovas, kuris sau kartodavo, jog galbūt ja…


Поговорим на тему: что будет, когда не будет Украины?


Pakalbėkime apie žodžio laisvę ir kovas už ją informaciniame fronte.


Garsus sovietinis propagandistas Rimvydas Valatka, tarybiniais laikais atvirai kolaboravęs su okupantais ir vadovavęs aršiam ideologiniam leidiniui „Tarybinis pedagogas“ bei besidarbavęs pagrindiniame komunistų rupore „Tiesa“, iki šiol nemetė savo gerai įvaldyto amato. Ši kartą vyras sureagavo į Žmonių partiją sukrėtusį pedofilijos skandalą, kai iš Seimo nario pareigų buvo priverstas pasitraukti minėtos partijos bendražygis Kristijonas Bartoševičius.Tikras stebuklas. Prisimenate saloreicho ir litukrijos (ir ne tik jų) istorijas apie "Krymo referendumą po automatų vamzdžiais"?


Na, tai teigiu ne aš, o saloreicho „patriotai“.


Varšuva paprašė Berlyno leidimo nusiųsti į Kijevą tankus „Leopard 2“, savo „ Twitter “ parašė Lenkijos krašto apsaugos ministras Mariuszas Blaszczakas. Niemcy otrzymali już nasz wniosek o wyrażenie…


Štai keletas įdomių faktų apie talentingą tarybinį poetą, kompozitorių, aktorių


Jeigu Garliavos įvykių nelaikysime politiniais, kokiais jie tapo tik po to, tai TS-LKD frakcijos nario K. Bartoševičiaus kaltinimo mažamečių prievartavimu skandalas yra turbūt skandalingiausias politinis/kriminalinis skandalas Lietuvos politikos istorijoje. Su jokia ten korupcija nė iš tolo nepalyginsi.Kodėl medicininį išsilavinimą turintis žmogus buvo už, o aš nestudijavęs medicinos buvau prieš?


JAV teisingumo departamento tyrėjai per kratą prezidento Joe Bideno namuose rado dar vieną įslaptintos medžiagos partiją, praneša naujienų agentūra „Bloomberg“, remdamasi Amerikos lyderio advokato Bobo Bauerio pareiškimu. Konfiskuoti dokumentai yra susiję su Bideno, kaip senatoriaus ir JAV viceprezidento, darbu.


Pedofilai bei kiti seksualiniai iškrypėliai ir nusikaltėliai yra būtina šiandieninės globalios parazitų sistemos valdymo sudedamoji dalis.


Mūsų Žemė daugelį šimtmečių buvo taip vadinamojoje „Svarogo naktyje“, tai yra, tamsos galioje ir žemo dažnio zonoje. Aukštos vibracijos Sieloms čia buvo sunku net prasiskverbti, todėl kad tai kaip pripilti aliejaus į vandenį ir pabandyti juos sujungti, vanduo vis tiek išspaudžia aliejų.


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda Varšuvoje kartu su Lenkijos prezidentu Andžejumi Duda dalyvavo 1863–1864 m. sukilimo, dar vadinamo Sausio sukilimu, 160-ųjų metinių minėjimo iškilmėse. Savo kalboje Lietuvos vadovas pabrėžė, kad prieš 160 metų Lenkijos Karalystės ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėse prieš okupacinę Maskvos valdžią kilęs galingas sukilimas dar kartą pademonstravo gyvybingumą Abiejų Tautų Respublikos visuomenės, kuri pačia savo esybe prieštaravo tironiškam Rusijos imperijos modeliui.Pateikiame Vytauto Landsbergio bičiulio Rimanto Bagdzevičiaus vadovaujamos Lietuvos Radijo ir Televizijos komisijos atliekamus darbus ir žodžio laisvės apribojimus skiriant milžiniškas baudas ̶…


Ištrauka ir sausio 24 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ – Lietuvos gyventojų pasipriešinimo okupacijai centro (LGPOC) vado Eduardo Vaitkaus komentaras.


Politinis strateginis lygmuoBaltijos šalys – Estija, Latvija,ir Lietuva bendrai paragino Vokietiją sustiprinti savo lyderystę ir siųsti savo tankus Ukrainai, taip dar labiau spausdamos Berlyną greičiau padėti Kijevui kare su Rusija.   „Mes, Estijos, Latvijos ir Lietuvos užsienio reikalų ministrai, raginame Vokietiją nedelsiant aprūpinti Ukrainą tankais  „Leopard”, – socialiniame tinkle  „Twitter” pareiškė Estijos užsienio reikalų ministras.


Man paskambino labai paslaugi žemos socialinės atsakomybės moteris ir pabandė įsiūlyti savo abejotinas paslaugas.


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda sausio 24 d. pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė Lietuvai ypač nusipelniusį, buvusį JAV Atstovų Rūmų pirmininką Denisą Hastertą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 1-ojo laipsnio ordinu sąrašo pažeminus apdovanotojo vardą.Pedofilijos skandalas Žmonių partijoje, radikaliai rusvai violetinei putai ir panašiems šeimų maršams, yra kaip saldainis, siekiant revanšo.


Kai LVŽS šešėlinėje Vyriausybėje paskutinį kartą lankėsi užsienio ekspertai, jie įspėjo, jog homoseksualai, kiti nepritariantys dviejų lyčių sąvokai asmenys, išsireikalaus per įvairius tarptautinius teismus, kad turėtų viską ko panorės.


Pastarųjų dienų įvykiai šalyje, kilus naujojoje Lietuvos istorijoje dar neregėtam skandalui dėl įtariamos pedofilijos valdančiosios Seimo konservatorių partijos frakcijos gretose, rodo visišką Lietuvos teritoriją laikinai administruojančių asmenų moralinę degradaciją ir valstybę į pražūtį vedančios nomenklatūrinės - oligarchinės politinės sistemos supuvimą.


Kinijos informacija apie klimato kaitą ir ekologinį fašizmą (labai aiškus)


Kare Ukrainoje jau žuvo gerokai virš 100 tūkst. Rusijos karių. Apie tai skelbia tiek Ukrainos, tiek ir Lietuvos nepriklausoma žiniasklaida. Ukrainos gynybos ministras Aleksejus Reznikovas informavo, kad ukrainiečių šiame kare žuvo dešimt kartų mažiau, apie 10 tūkst. karių.Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....