LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Arunas Dulkys: jeigu mokiniai testuosis,jų laukia skausminga mirtis nuo adatos


Profesorius hematologas Eduardas Vaitkus pakomentavo valstybės lyderio valstybės lyderio Gitano Nausėdos kreipimąsi į naciją, kuriame jis papasakojo apie savo vakcinavimosi patirtį. Tačiai jei šalies vadovo išstojimas buvo daugiau humoristinis, tai Vyriausybės skleidžiama propaganda vaikams, jokio juoko nekelia. Tai irgi pakomentavo E. Vaitkus. Jūsų dėmesiui balandžio 9 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas (visą laidą galima žiūrėti ČIA): Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.


SOHR: в результате израильского авиаудара в Сирии убиты 12 человек


Jūs vis dar keikiate koronavirusą? Na ir  visiškai be reikalo, jis daro tai, kas anksčiau buvo neįmanoma


Protestuodami prieš Joe Bideno įvestus vakcinų mandatus, atsistatydina dešimtys JAV Masačusetso valstijos policijos pareigūnų, tuo tarpu kelios dešimtys valstybės tarnautojų, tarp kurių yra ir Slaptosios tarnybos pareigūnų, dėl teisių suvaržymo vakcinų mandatais padavė J. Bideno administraciją į teismą.  Pasak pareigūnų, šį mėnesį J.Gavau laišką - kreipimąsi kviečiantį agituoti ir motyvuoti žmones eiti į rinkimus...


Jei kas galvoja, kad Roterdame vykstanti satanizmo, LGBT ideologijos ir nužmogėjimo „šventė“ yra savaiminis ar atsitiktinis procesas, labai klysta. Labai klysta ir tie, kas galvoja, kad konfliktas Izraelyje – tai „kasamai“ iš palestiniečių pusės ir nesibaigiantys Izraelio bombardavimai. Priežastys gilesnės. Vyksta baigiamieji darbai Mošiacho (antikristo) atėjimui, kurio sostas turi stovėti ten, kur dabar vis dar yra musulmonų Al Aksa mečetė. Šiam klausimui esu skyręs visą eilę straipsnių. Žiūr. šių publikacijų sąrašą straipsnio gale. Taip pat kviečiu žiūrėti šiandien paskelbtą Den.tv.video.


Vakarų propagandinė žiniasklaida Korėjos Liaudies Demokratinę Respubliką dažniausiai minimą kaip Šiaurės Korėją vaizduoja kaip „velnio ašį“ – šalį keliančią didžiausią grėsmę Jungtinėms Amerikos Valstijoms, pasauliniam saugumui ir grubiai pažeidinėjančia žmogaus teises.


Iš tiesų, save "teisine valstybe" vadinančioje šalyje toks pareiškimas – labai provokuojantis – bet argi jisai nepagrįstas? Apie tai ir pakalbėkime. Štai, ką teigia Kuodis: "Teisininkai, kurie yra uzurpavę šią instituciją (joje nėra ne teisininkų), akcentuoja žodį "teismas". Bet tai, ką daro dabartinis Konstitucinis Teismas, dažnai būna smarkiai nutolę nuo siaurų teisminių klausimų. Antai jame dažnai svarstomi pensijų, mokesčių ir kiti ekonominiai klausimai.


Amerikiečių žurnalistė, ilgametė TV žinių pranešėja Karl Lake pamatė kad žinios apie koronę neturi nieko bendra su žurnalistika. Dėl to nutarė pasitraukti iš televizijos ir apie savo sprendimo motyvus pranešė socialiniuose tinkluose. Gausybė žmonių atsiuntė palaikymo žinutes. Jie sako seniai įtarę, kad žinios apie koronę yra sąmoningai iškreiptas melas, o žinomos žurnalistės poelgis šį įtarimą jiems galutinai patvirtino.Pirmiausia, Baidenas vadina Putiną žudiku (atsakydamas į tai jis nori sveikatos ir atšaukti Rusijos ambasadorių iš Vašingtono), tada eskaluojama situacija dėl "Rusijos invazijos į Ukrainą grėsmės", po to JAV prezidentas išvadina Putiną "žudiku" ir siūlo susitikti artimiausiu metu, o kitą dieną jis pasirašo dekretą dėl naujų sankcijų Rusijai. Galiausiai, jis eina kreipiasi į žiniasklaidą ir kalba apie savo nenorą "pradėti dar vieną vakcinų ciklą ...


Sensacinga, nė kiek neperdėta, naujiena pasirodė iš korporacijos „Rostech“ - prieš kelias dienas Rusijoje buvo anonsuotas „iš principo naujo“ karinio lėktuvo pasirodymas. Be to, pasirodyti jis turėtų pasirodyti ne po metų ar dešimtmečių, kaip paprastai būna tokiais atvejais, bet tiesiog po kelių dienų.


Kiekvienas miręs Viešpatyje yra GYVAS!!!


Ex injuria jus non oritur (iš ne teisės teisė nekyla) Pagal Džino Šarpo "spalvotų" revoliucijų technologiją yra svarbu nusikalstamu būdu nuversti teisėtą valdžią ir neteisėtu būdu užgrobti tą valdžią, sukuriant masinės hipnozės seansą, kai masėms nusikaltimas pristatomas kaip visuotinio gėrio-liaudies revoliucijos sakralinis veiksmas, būtinas ir neišvengiamas teisingumui pasiekti, apginti viešą interesą.


Prancūzų virusologas ir 2008 m. Nobelio premijos laureatas Liukas Montanjė (Luc Montagnier) masinį skiepijimą nuo koronaviruso pandemijos metu pavadino "neįsivaizduojamu" ir istorine klaida, kuri "sukuria variantus" ir lemia mirčių nuo šios ligos skaičių, rašoma "The Telegraph Daily". "Tai didžiulė klaida, ar ne? Mokslinė klaida, taip pat ir medicininė klaida. Tai nepriimtina klaida", - sakė Montanjė interviu, kurį 2021 m. gegužės 18 d. išvertė ir paskelbė JAV fondas RAIR.   "Istorijos knygos tai parodys, nes būtent skiepai sukuria variantus", - sakė Montagnier.Apie Rietavo turgų, ribojimus ir Pranciškaus Šliužo minėjimą Kaune. Viskas einasi beveik gerai… „Mūsų -TV“ El. paštas: [email protected] Facebook puslapis: Telegram grupė: Jeigu man…


Kartais ateitį ne taip sunku numatyti. Jeigu žiniasklaida rašys apie galimą antrąją COVID-19 infekcijos bangą, žinokite, kad karantinas tikrai bus vėl įvestas. Tai gali įvykti per artimiausius keletą mėnesių. Ir ne dėl COVID-19 pandemijos, bet dėl pasaulyje kylančių protestų prieš pasaulinę tironiją pridengtą COVID-19 virusinės infekcijos pandemiją. Antroji pandemijos banga gali kilti vien dėl to, kad jūs „per daug užsibuvote namuose“, dėl ko jūsų imunitetas „nusilpo“.Tokiu būdu korporatyvinė žiniasklaida pavirtusi į Infodemiją, antrają pandemijos bangą pavaizduos dar pavojingesnę.


Seimo narys Mindaugas Bastys buvo aštuntas Lietuvos politikas, kuris apkaltos būdu buvo bandomas eliminuoti iš Lietuvos politinio gyvenimo. Tada 2018 metų pavasarį Konstitucinio Teismo pirmininkas Dainius Žalimas teigė, kad pagal apkaltos bylų skaičių Lietuva yra rekordininkė pasaulyje. Ir tai ne pabaiga. "Nė vienoje šalyje nėra buvę tiek bylų.


Kai tik žmonių proteste pradėjo mažėti, prieš taikius protestuotojus buvo mesti policajai (greičiausiai tie patys, kurie dalyvavo kraupiai nužudytos mažosios Lietuvos kankinės Deimantės, perdavime į žudikų rankas). Kurie žvėriškai pradėjo tyčiotis iš taikių vyrų, moterų ir vaikų. Dujos, spec. priemonės ir sulaikymai.


Nors dabartinė valdžia nelabai nori diskutuoti apie pensijos nutolimą iki 72 metų ir natūraliai vengia šios sunkios temos, tačiau negalvokime, kad tai nauja ir jiems svetima idėja.Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė rugpjūčio 7 d. padėkojo intelektualaus humoro kūrėjui, dosniai biudžeto pinigais šeriamos Landsbergių bendruomenės internetinės „Laisvės TV“ vadovui Andriui Tapinui, sukūrusiam vaizdo klipą, skirtą atbaidyti nuo Lietuvos pabėgėlius iš Irako. „Ačiū Andriui Tapinui už tai, kad skuba į pagalbą tada, kai valstybei sunku. Dėliojame ir tariamės, kokia pagalba šiuo metu labiausiai reikalinga pasienyje.Rytoj rengiame pasitarimą su Andriumi, jo komanda, Vidaus reikalų ministerijos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos specialistais. Prisidėti galės visi norintys.


Pasakysiu savo trumpą nuomonę dėl taip vadinamų pabėgėlių situacijos.Tai antra pagal svarbumą problema po feikines pandemijos, kurios neliesiu, nes pakankamai daug dalinausi informacija feisbuko paskyroje, bei savo mintis publikavau kituose portaluose. Šiai dienai nelegalių migrantų skaičius perkopė pustrečio tūkstančio. Tokio kiekio išlaikymas per mėnesį atsieina virš 2 mln. eurų, o vieno nelegalo išlaikymas dienai kainuoja 30 eurų. Aritmetika paprasta. Kiekvieną dieną atvyksta naujų po 100 ar 200.


VILNIUS, balandžio 19 — Sputnik. Jungtinių Valstijų vyriausybės ir Amerikos korporacijų skolos 2020 metais pasiekė rekordinį lygį dėl koronaviruso pandemijos, rašo "The Washington Post". Federalinio biudžeto deficitas išaugs iki keturių trilijonų dolerių, ko nėra buvę nuo 1945 metų. O stambios korporacijos, tokios kaip "ExxonMobil" ir "Walgreens", jau išnaudojo kredito limitą, tačiau joms vis dar trūksta lėšų.


Projektas turi būti didelis. Jis gali būti visiškai beprasmiškas. Gali būti demonstratyviai absurdiškas. Jis gali būti idiotiškas. Svarbiausia, kad jam būtų skirti pinigai ir jų būtų daug. Jei jų yra labai daug, net nereikėtų bandyti gauti iš iždo-biudžeto viską. Tegul ir finansistams lieka jų dalis už „lėšų taupymą“.


Turbūt daugelis žino išmintingą posakį: „Mes esame tai, ką valgome“. Šiandien jis pritaikomas ne tik maistui, bet ir informacijai, kurią vartojame. Šiuolaikiniai informacijos šaltiniai nuolat kovoja dėl mūsų dėmesio. O mūsų psichika taip sutvarkyta, kad ją labiausiai traukia kažkas destruktyvaus, tiksliau, ją traukia informacija, kuri veikia mūsų instinktus - baimė, lytinis potraukis, maistas ir pan.Baltarusijos žurnalistų sąjunga paskelbė respublikos Vidaus reikalų ministerijos pasiūlymą baltai-raudonai-baltą vėliavą ir šūkį "Žive belarus" įtraukti į nacistinių simbolių ir atributikos sąrašą. Baltai-raudonai-balta vėliava ir šūkis tapo pagrindiniais protestų simboliais po prezidento rinkimų 2020 metais  rugpjūčio mėnesį.


Graikijos naujienų laikraščio "Etnos" duomenimis, neseniai migracijos centro gyventojai mėtė akmenis į pagyvenusio vyro namą, padarydami jam didelę žalą, ir bandė padegti kelias bažnyčias. Graikai skundžiasi dėl nuolatinio nelegalų vandalizmo viešosiose erdvėse, vagystes, smurtą prieš moteris ir pagyvenusius žmones, higienos ir sanitarijos taisyklių pažeidimus. Graikijos Malakasos gyventojai reikalauja uždaryti netoli jų esantį pabėgėlių centrą, nes nuolat gaunama pranešimų apie migrantų vykdomą nusikalstamą veiklą.


Pirmąjį šių metų ketvirtį naftos ir suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo operatorius "Klaipėdos nafta" patyrė 9,1 mln. eurų konsoliduotų grynųjų nuostolių. Apie tai pranešė bendrovės spaudos tarnyba. Šių metų sausio–kovo mėnesiais "Klaipėdos naftos" pardavimo pajamos siekė 15 milijonų eurų, arba 24,2 procento mažiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai.


Šiandien iš Oregono valstijoje gyvenančio rašytojo Valdo Anelausko gavau laišką: „Jau net ir meinstryminė žiniasklaida ima vis dažniau užsimint apie katastrofiškus marihuanos legalizavimo padarinius Oregone. Štai vienas iš tokių straipsnių, kuris pasirodė šiandien mūsų miesto vieno iš TV kanalų portale: https://kval.com/news/local/oregons-cannabis-boom-impact-on-the-local-community-is-kind-of-mind-boggling Čia rašo, tiesa, apie pietinę Oregono valstijos dalį, kur ribojasi su Kalifornija, nes būtent ten marihuaną pagrindinai ir augina, kadangi ten šilčiausia“. Žemiau pateikiu straipsnio santrauką.


Gerovės valstybę kuriantis šalies vadovas Gitanas Nausėda dalyvauja Europos Vadovų Tarybos (EVT) sesijoje, sušauktoje ES vidaus rinkos, pramonės politikos, skaitmeninimo klausimams ir užsienio politikos darbotvarkei aptarti. Apie tai skelbiama Prezidentūros pranešime visuomenei „Prezidentas: kviečiu Europos Sąjungą kuo skubiau patvirtinti sankcijas Baltarusijos režimui“. Pirmoji sesijos diena skirta užsienio politikos klausimams – situacijos Baltarusijoje, ES santykių su Kinija ir padėties Viduržemio jūroje aptarimui.НАТО подготовило доклад «Стратегический анализ прогнозов». Представители ЕС и НАТО основную угрозу для себя видят со стороны России. Как считает эксперт РИСИ Сергей Ермаков, натовские стратеги пророчат миру новую нормальность, в которой России отводится роль постоянного противника. По словам эксперта, Европа, на словах демонстрирующая стремление к самостоятельности, на самом деле, действует под копирку НАТО. «ЕС будет и дальше следовать в фарватере США, и тратить огромные людские и материальные средства на противостояние мнимой российской угрозе» — заключает Ермаков.


Ukrainos premjeras Denisas Šmyhalis pranešė, kad jo šalis NATO ir Europos Sąjungoje tikisi jau po 5–10 metų. Interviu valstybiniam transliuotojui metu jis aptarė reformų eigą ir pakvietė Vakarus duoti vieningą atkirtį vis labiau agresyvėjančiai Rusijai. „Galima užtikrintai pasakyti, kad Ukraina geba tinkamai reaguoti į bet kokią agresiją prieš mūsų šalį. Ukrainos kariuomenė šiuo metu yra viena profesionaliausių ir galingiausių Europoje. Tai ne tik Ukrainos nuopelnas, bet ir bendradarbiavimo su NATO narėmis rezultatas“, - cituojamas D.


Ieva Marija Kiršinaitė, anot jos pačios savamokslė menininkė domisi tapyba, grafika. Ji įkvėpimo ieško gamtoje, meno parodose, kartais sumanymų padiktuoja nuotraukos. Draugystė su vaizduojamaisiais…


Izraelio žydų agentūros „Sochnut“ duomenimis, 5779 m. (2019 m.) pabaigoje pasaulyje gyveno apie 14,8 mln. žydų (2018 m. jų buvo 14,7 mln.). Už Izraelio ribų gyveno apie 8,1 mln. žydų, iš jų apie 5,7 mln. - JAV. Izraelyje gyvena apie 6,7 mln. žydų (2018 m. - jų buvo 6,6 mln.), be to, daugiau kaip 400 000 žmonių, atvykusių pagal Grįžimo įstatymą, nėra įtraukti į Izraelio gyventojų registrą. Šiuos atnaujintus duomenis paskelbė Hebrajų universiteto profesorius Sergio Della Pergola, paskelbtus AJYB "Amerikos žydų metraštyje 2019".


Europos agentūros paskelbė, jog mūsų COVID-19 situacija yra blogiausia Europoje. Ne metas aiškintis, kieno koks statusas, pareigos ar postai. Yra metas veikti ir visiems susėsti prie apskrito stalo…Manęs dažnai klausia, kodėl aš palieku rašybos klaidas savo tekstuose. Atsakau. Tai darau sąmoningai, nes žmogus kuris sukurtas pagal Dievo atvaizdą ir panašumą visada žvelgia į esmę, o "evoliucionavusios" ir pasaulį "užvaldžiusios" žmogbeždžionės, į formą.


Senukų (žinių) radijo savininko Augustino Rakausko malda tiesioginiame eteryje, nesenstanti. Ji negali neįkvėpti, ypač šiais, pandemijų siautėjimo laikais. Jūsų dėmesiui rugsėjo 22 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas (visą laidą galite žiūrėti ČIA): Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.


Lietuvos teritorijos administratoriai, matydami, kad kiekvieną dieną jų skelbiama buka propaganda vis mažiau veikia žmones, siekiant įtikinti juos išsivakcinuoti, nutarė pakeisti stilių. Suprasdami, kad debilavotas žurnalisto, pranešimų platformos akylas.lt įkūrėjo Edmundo Jakilaičio šūkis „Petys už laisvę“ jau atgyveno ir dabartiniu metu daugiau atbaido nuo vakcinų, perėjo prie jautresnių dalykų. Šį kartą siekiama spekuliuoti nevakcinuotais vaikais ir jų mirtimis nuo Covid-19 ligos. Apie tai plačiau pasikalbėsime rugsėjo 27 d.


Kit Knightly portale Off-Guardian rašo: https://off-guardian.org/2021/09/22/30-facts-you-need-to-know-your-covid-cribsheet/ Čia pateikiami pagrindiniai faktai ir šaltiniai apie tariamą "pandemiją", kurie padės jums suvokti, kas įvyko pasaulyje nuo 2020 m. sausio, ir padės jums apšviesti visus savo draugus, kurie galbūt vis dar įstrigę Naujosios normos rūke (spustelėkite nuorodas, kad praleistumėte): "Kovido mirtys" - Uždarymas - PGR tyrimai - "besimptomė infekcija" - Ventiliatoriai - Kaukės - Vakcinos - Apgaulė ir išankstinis žinojimas * I DALIS: "KOVIDŲ MIRTYS" IR MIRTINGUMAS 1.


Šiuo metu Kinija atsidūrusi žiniasklaidos antraštėse: bankrutuoja stambus nekilnojamojo turto statytojas, kas gali nublokšti šalį į gilią finansinę krizę. Papasakosiu ką apie Kiniją pasakoja jutubo tinklaraštininkai iš įvairių šalių. Dar metų pradžioje Red Pill Germany pasakojo, kad lankėsi Kinijoje ir matė kaip nuslopo kinų ūpas darbe. Jis nežinojo kuo tai paaiškinti, tačiau įtarė kad tai susiję su stiprėjančiu partijos diktatu kasdieniam gyvenimui.Šios savaitės pabaigoje vyks Bundestago rinkimai Vokietijoje. Vokietija rugsėjo 26 d. atsisveikina su kanclere Angela Merkel, o kanclerė atsisveikino su rinkėjais. Tai įvyko Štralzunde, Krikščionių demokratų partija (CDU‎)‎ organizuotame priešrinkiminiame mitinge.  Adolfas Hitleris Vokietiją valdė 12 metų, o Angela Merkel jį aplenkė. Ji šalį valdė 16 metų.


Rekordiškai kylant dujų kainoms, dėl ko brangs praktiškai viskas, valstybinio transliuotojo eteryje ekonomikos ir energetikos specialistai – Marius Dubnikovas ir Romas Švedas (buvęs oficialios Rusijos Federacijos valstybės paslapties, Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės rinkimų štabo vadovas) – išaiškino viso to priežastis. Paaiškėjo, kad tai nėra nauja krizė, tai iššūkis su panikos elementais, todėl kainos ir kyla. Dėl visos situacijos kalta Maskva, nes, pasak specialistų, ji dirbtinai riboja dujų tiekimą į Europą ir taip sukuria dujų badą.


Lietuvos prezidento pareigas einantis Gitanas Nausėda iš JT Generalinės Asamblėjos tribūnos politiniais prakeiksmais plūdo savo artimiausias kaimynes – Baltarusiją ir Rusiją Gitanas Nausėda didžiąj…


Nuo rugsėjo 25 dienos Norvegijoje panaikinti visi pandemijos ribojimai: šalies vyriausybė paskelbė prisijungusi prie valstybių, kurios į kovido ligą nebežiūri kaip pavojingesnę už gripą.  Pasak Norvegijos premjerės Ernos Solberg, „praėjo 561 diena, kurios metu šalyje buvo griežčiausios kada taikos metu buvusios sąlygos, o dabar atėjo laikas grįžti į normalų gyvenimą“.


Breaking News Lithuanian goverment killed muslim refugee childDabar Dvaro Piaro strategija tokia - kalti ne chaotiškai situaciją valdę, ES milijonais užpilti pareigūnai, užpirkti "ekspertai" ir isterinė žiniasklaida, pumpuojantys propagandą ir siaubo isteriją, priešinantys žmones ir visomis priemonėmis slopinantį natūralų imunitetą. Nee, kalti SVEIKI ŽMONĖS! Tikslas - sugriauta ekonomika, smulkūs verslai, žmonių suverenas ir gyvenimai. Dirbtinai keliamas Chaosas ir supriešinimas - kaip pretekstas įvesti "naują tvarką". nužudyti lietuvius.


Atrodė, kad rusams su vokiečiais viskas vyko daugmaž lyg ir ramiai. Ir še tau ! Apsireiškė Navalnas-apnuodytasis - na ir prasidėjo. Tai baba Merkel pasisako su kažkokiais pareiškimais, tada jos užsienio reikalų ministras trenkia kažkokiais tai ultimatumais.


Žodžiu laukiu bobų pliažo Kauno muzikinio teatro sodelyje, einu ieškot maudymkės, aj, palauk, patriarchalinis kažkoks moters kūno suvaržymas, vyrai tai gali plikom krūtinėm vaikščiot, o mes moterys priverstos pirkti visokius ten brangius ir nepatogius maudymukus. Va, suorganizuosim stanikų deginimo akciją.


Ne „pabėgėliai“ tie negrai iš Eritrėjos, o „socialiniai parazitai“, atvežti parazituoti Lietuvą ir lietuvius, naikinti baltąją rasę. Taip kalbėti aš turiu labai svarius argumentus. Paaiškėjo, kad šitie „vargšai pabėgėliai“, kurie atbėgo į ES dėl „grėsmės jų gyvybėms“, vos susitvarkę dokumentus prieglobsčiui gauti ir gavę sočias europines išmokas, vyksta atostogauti į tas valstybes iš kurių „pabėgo“.


Lietuva turi šiek tiek daugiau variantų, palyginti su Estija ir Latvija - tapti jaunesne partnere galimuose Baltarusijos ir kontinentinės Europos projektuose, tačiau pasirinkimas vėl bus daromas Maskvoje.Dažnai tėvai, kurių vaikams išrašomi akiniai, jaučia, kad uždėti akinius nėra vienintelis kelias, ir ieško kitokių būdų. Todėl šį kartą apie vaikų toliaregystę (hipermetropiją). Anksčiau rašiau apie trumparegystę. Vaikų regėjimas kinta vystymosi laikotarpiu Žinomas amerikiečių gydytojas oftalmologas V. H. Beitsas tyrinėjo naujagimių regėjimą keletą metų ir nustatė, kad kūdikiai taip pat patiria įtampą. Per pirmus 6 gyvenimo mėnesius jų regėjimas kinta labai stipriai ir dažnai: nuo normalaus iki toliaregystės, trumparegystės, astigmatizmo, žvairumo iki vėl normalaus.


Lygiai prieš tris metus, 2011 m. gruodžio 17 d. mirė Korėjos Liaudies Demokratinės Respublikos (KLDR) valstybės vadovas ir Korėjos Darbininkų Partijos (KDP) Generalinis Sekretorius, korėjiečių tautos vadas, Kim Čen Iras. Nepaisant viso globalistinės-imperialistinės žiniasklaidos skleidžiamo melo, mes žinome, jog šis žmogus buvo toli gražu ne „tironas“ ar „diktatorius“, kokį jį vaizduoja Vakarų propaganda, bet iš tiesų didis žmogus, visa savo esybe dirbęs ir kovojęs dėl savo tautos laisvės ir ne


Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas pareiškė pritariantis finansinėms sankcijoms prieš nustatyto migrantų skaičiaus priėmimui nepritariančias Europos Sąjungos šalis. „Aš pritariu tam, kad sankcijos būtų įvestos, jei nebus bendradarbiavimo“, – referuodamas į ES šalių „solidarumo“ nebuvimą migrantų krizės atveju teigė Prancūzijos prezidentas. E. Macrono ir Ispanijos naujojo ministro pirmininko Pedro Sanchezo susitikime taip pat pritarta idėjai statyti uždarus migrantų priėmimo centrus, kur migrantai būtų laikomi tol, kol bus apsvarstytas jų prieglobsčio prašymas.


Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga niekada nepritars, kad į Seimo plenarinių posėdžių salę patektų klausimai, nukreipti prieš Lietuvos nacionalinius interesus. Vienas tokių klausimų, kuriuos ši…


Humoristinėje rusų kazokų dainoje „Žydų kazokai“ pasakojama, apie žydų kazokų sukilimą Birabidžane (TSRS laikais įkurta žydų autonomija Rusijos rytuose), apie kariams šovinius pardavinėjantį rabiną.Ukrainiečių kariai Sergejus Ivančiukas-Fugasas ir Ivanas Dejevas-Zona, prisipažino, kad vykdė diversinę veiklą Donbase, buvo apmokyti NATO instruktorių Lietuvoje ir Latvijoje.


Jau kuris laikas netyla diskusijos apie Korėjos Liaudies Demokratinės Respublikos (KLDR) atliktus ginklų bandymus: praeitą mėnesį viešai paskelbusi turinti vandenilinę bombą, šią savaitę KLDR į kosminę erdvę sėkmingai paleido dar vieną palydovą – „Kwangmyongsong-4“.


LRTDELFI pranešė, kad „smurtas šeimose prieš vaikus, vaikų paėmimai iš šeimų, įtarimai tėvams smurtu kursto aistras ir skaldo visuomenę į dvi kovojančias stovyklas. „Abi konfliktuojančios pusės tvirtina, kad joms rūpi vaikų gerovė, bet tą gerovę įsivaizduoja skirtingai. Į aktyvias diskusijas įtrauktos valdžios institucijos, politikai. Po pirmadienį socialiniame tinkle pasirodžiusio grasinimo Seimo narei Dovilei Šakalienei, aktyviai kovotojai už vaiko teises, antradienį penkių Seimo frakcijų atstovai kreipėsi į generalinį prokurorą dėl grasinimų ir šmeižto.


Kada fronte prieš Ukrainos ginkluotąsias pajėgas pasirodys rusų armija, tą bus galima lengvai suprasti pagal šiuos požymius. Pirmas požymis – visų ryšio priemonių gedimas, visiškas akumuliatorių išsikrovimas automobiliuose, tankuose ir kitokioje technikoje, taip pat baterijų mobiliuose telefonuose, taikikliuose, radiostotyse išsikrovimas. Po to seka bet kokių elektros grandinių gedimas. Tai – EMI. Visi motorai gęsta, užvesti – jokios galimybės. Taip 20 km spinduliu veikia sistema „Chingan“. Antras – visiškas gedimas sistemų, naudojančių skystųjų kristalų monitorius, iš rikiuotės išeina visi taikinį nurodantys priešlėktuvinės gynybos prieta


Negalima leisti, kad užsienio mafijoziai sorošai finasuotų nevyriausybines įstaigas, formuojančias Lietuvos vidaus ir užsienio politiką, negalima leisti, kad Rotšildams priklausantys „skandinaviški bankai“ šeimininkautų Lietuvos valstybėje, apiplėšinėtų lietuvių tautą, varytų ją lauk iš gimtųjų namų. Tai Lietuvos ir lietuvių tautos egzistencijos klausimas.Istoriniuose šaltiniuose trinama informacija apie fašistinės Vokietijos "Lituanicos" apšaudymą!


Landsbergių šaikos atstovas Adomas Bužinskas žmonėms, kurie žada važiuoti į Vilnių, patarė už autobuso bilietą dar nemokėti, nes tikrai neaišku, kaip bus rugsėjo 10 d. .


Turbūt geriausiai žinoma figūra narkotikų pasaulyje buvo ir tebėra Pablo Eskobaras. Šiam Kolumbijos Medelinų kartelio įkūrėjui abejingų nėra: vieniems jis kelia pasišlykštėjimą, kiti (ne be Holivudo pagalbos) jį bando romantizuoti. Tačiau, kaip dabar aiškėja – vienas didžiausių ir turtingiausių istorijoje narkobaronų tebuvo JAV imperializmo marionetė.


Vakarų "partneriai" taip nerimauja dėl Rusijos sėkmės aukštųjų technologijų ginklų srityje, kad net autoritetingas finansų ir ekonomikos žurnalas "Forbes" rugpjūčio 7 dieną paliko pagrindinę temą ir pateikė nerimą keliantį Rusijos sunkiojo drono S-70 "Ochotnik" (Hunter) savybių palyginimą su panašiais JAV dronais.


Rusijos karinių jūrų pajėgų aviacijos įgulos išvakarėse planavo skrydžius virš neutralių Baltijos jūros vandenų ir aptiko NATO F-16JAV Aukščiausiasis Teismas (toliau – Teismas) 5 balsais prieš 4 nusprendė, kad Kalifornijos valstija negali valstijoje veikiančių žmogaus gyvybę ginančių (angl. pro-life) nėštumo centrų versti reklamuoti abortų. Teismo svarstymas vyko dėl įstatymo, kuris reikalauja, kad nėštumo centrai teiktų rašytinę informaciją apie tai, kaip valstijoje pasidaryti abortą už mokesčių mokėtojų lėšas, bei neturintiems medicinos licencijos nurodo pasikabinti informaciją apie tai, kad jie nesiūlo medicininių paslaugų.


Žvilgsnis į sovietinę kasdienybę padeda mums susigaudyti kaip gyventi prie kuoktservatorių. Apskritai didelį pranašumą turi tie, kurie studijavo totalitarinius režimus. Gal prievartos laipsnis, ačiū D-vui, dar ir ne tas, tačiau tuometiniai procesai primena dabartį ir rodo kaip prisitaikyti. Šį kartą apie sovietmetį. Štai ką reikėtų iš ten pasiimti. Pradėkime nuo to kas bendra tarp sovietmečio ir kuoktservatorių valdymo. Tiek tuomet, tiek dabar diegiamas socializmas.


Niujorko Batavia High School mokytojas, dirbęs šioje mokykloje aštuonerius metus, 2006 m. vasarą susivokia esąs ne tos lyties. Po medicininio įsikišimo jis pasirodo mokykloje moteriškais drabužiais. Tėvai informuojami, kad į senąjį mokytoją/naująją mokytoją per dvi savaites reikia pradėti kreiptis „ponia“, tolesnis kreipinio „pone“ vartojimas būsianti neleistina diskriminacija. Kelių tėvų pageidavimas, kad jų bręstantys vaikai būtų perkelti į kitą klasę, atmetamas. Savo internetinėje svetainėje m...


Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) prisideda prie viešos akcijos ir kviečia vokelį naudoti šventiniams linkėjimams, o ne kyšiams. Kartu su kitomis institucijomis FNTT pareigūnai, minėdami Tarptautinę antikorupcijos dieną, irgi dalins stilizuotus voko formos atvirlaiškius.


Žmogaus teisių gynėjai, lygių galimybių adeptai, ko gero, net feministės sutiks, kad lyčių santykiai turi būti harmoningi, t.y. nediskriminuojantys, pagarbūs ir vienas kitą papildantys. Kas gali būti aiškiau, juk viskas taip paprasta – gyvenk harmonijoje su gamta bei visuomene, ir būsi laimingas, gerbiamas, o gal net mylimas! Tačiau pažvelkime, kaip viskas atrodo realioje vietoje realiu metu. Jei atidžiau paskaitysime, kas apie lyčių santykius rašoma ir kalbama, būtinai atkreipsime dėmesį, kad veik visos kritikos strėlės ir ietys smaigstomos į vyriškąją žmonijos pusę. Pirmas įspūdis, kad turime beveik tobulas moteris ir beviltiškai apkiautusi285a BK straipsnis. Melagingas pranešimas apie visuomenei gręsianti karo pavojų ar Lietuvos okupaciją Tas, kas melagingai pranešė ar paskleidė žinią apie visuomenei ar valstybei gręsianti pavojų arba (ir) karo grėsmę ar okupaciją bus baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metu. Sprendimas bausti priimamas prabėgus šešiems mėnesiams nuo pranešimo apie pavojų ir jam nepasitvirtinus. Jeigu dėl to melagingo pranešimo kils žmonių sumaištis ar bus sutrikdyta civilių piliečių rimtis, grės bauda, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki dviejų metų.


ES teisės aktuose šiuolaikinė vergija apibrėžiama kaip priverstinis darbas arba prekyba žmonėmis. Prekyba žmonėmis yra sunkus nusikaltimas ir šiurkštus žmogaus teisių pažeidimas. Šis nusikaltimas labai dažnai susijęs su organizuotu nusikalstamumu ir yra laikomas viena pelningiausių nusikalstamų veiklų visame pasaulyje. ES valstybėse per 2010–2012 m. užregistruota daugiau nei 30 tūkst. prekybos žmonėmis aukų. Iš jų 80 % buvo moterys, beveik visos parduotos seksualinio išnaudojimo tikslais.


Demonstruoti bukumą, neišsilavinimą, įžūlumą bei grubumą (antai šiandien universitete per virtualų studentų darbų aptarimą viena panelytė leido sau nuolat pertraukinėti savo vadovę, pastarajai stengiantis ir toliau mandagiai bei kantriai kreipti kalbą į aptariamo projekto trūkumus…) jau yra tapę gero tono ženklu.


Visiškai neapsimoka pranešti apie Mildą saugumui. Puikiai jie ją žino. Patys ją ir išsiauklėjo, užsiaugino. Neapsimoka ir Rolando Paulausko pranešinėti: saugumas tik stebi, kaip Nepriklausomybės akto signataras šneka SSRS Komunistų partijos lozungais, ir skėsčioja rankomis. Kažkas pavapa apie “kriminalines partijas” ir “nekonvencines grėsmes”, bet viskas tuo ir užsibaigia. Kuo yra ypatinga Milda ir kodėl ji nėra tokia šventa ir nekalta?


Merkel į Vokietiją pakviesti pabėgėliai tvirtina, kad yra „Merkel svečiai“, kad juos 2015 metais pati Merkel pakvietė į Vokietiją pasisvečiuoti, „o kur matyta, kad svečius verstų dirbti?“ Apie šį tikrą įvykį ir kitus Waldenburgo miesto mero Bernd Pohlers patirtus išgyvenimus papasakojo vokiečių portalas OE 24.Nesu šventas ir nesu tiek svarus, kad galėčiau smerkti Eligijų Masiulį. Niekada neturėjau „kiaulės akių“.Esu ramus, kad į partiją atnešiau savo pinigų daug daugiau nei gavau į ją paramos, o valstybei uždirbau ir įnešiau į Lietuvos ūkį šimtus milijonų eurų, todėl mano sąžinė rami. Tikrai dirbau žmonėms ir Lietuvai, nes tai atsispindi visuose mano iniciatyva teiktuose įstatymo projektuose. Gal buvau aplaidus ir nesugebėjau prižiūrėti buhalterio darbo, nes tuo metu pagal įstatymus, paramos kiekis partijoms nebuvo ribojamas, tik reikėdavo tinkamai įforminti.


Вероятнее всего, стратегия США при развязывании торговых войн в том, чтобы, выделить главного соперника – Китай, считает эксперт РИСИ Вячеслав Холодков. «Для победы в торговой войне с Пекином, Вашингтон идёт на компромиссы с другими соперниками, прежде всего с партнёрами по НАФТА – Мексикой и Канадой, а также с Евросоюзом», – добавил он. Эксперт заметил, что некоторых временных компромиссов уже удалось достичь. «Американцы договорились о подписании торгового соглашения с Мексикой. Теперь, уже имея его на руках, они начали переговоры с Канадой.


„Landsbergių režimo“ reitingams kritus žemyn Seimo narys Andriaus Kupčinskas įregistravo Alkoholio kontrolės įstatymo (AKĮ) pataisa, kuria siekiama suteikti daugiau galimybių smulkiesiems sidro gam…


Nesiliaujant siausti pasaulinei koronaviruso pandemijai, Vyriausybė svarsto, ar nereikėtų vėl visur visiems grąžinti privalomą kaukių dėvėjimą. Šiuo metu specialistai vykdo analitinį darbą, bus bandoma nustatyti tokio privalomo kaukių dėvėjimo būtinybę ir pateikti rekomendacijas premjerei Ingridai Šimonytei bei visiems ministrams. Tačiau kol vyksta analitinis darbas, opozicijoje esantys politikai abejoja, ar kaukės padės suvaldyti virusą ir siūlo konstruktyvesniu būdus kovoti su pandemija.


Iš komentarų: "Jie uždeda žmonėms kaukes ir pirštines ir verčia mus skiepytis. Mes jiems esame tik bandomieji triušiai. Jie uždraudė mitingus. Štai ir viskas, vergai paruošti, galime įvesti vergovę. Gyvačių valdžia“.Trečiadienio vakare savo Premjero Sauliaus Skvernelio patarėjas ir Ekstremalios situacijos Visuomenės informavimo grupės vadovas Skirmantas Malinauskas savo feisbuko paskyroje pažadėjo pasitraukti iš pareigų, jeigu kitą savaitę „savo rankose nelaikys pirmųjų pagamintų dezinfekcinio skysčio talpų“. Savo įraše jis mini: „SAM atstovės buvo pavadintas „Vilniaus degtinės“ lobistu, nes: 1. Pirmadienį suorganizavau susitikimą SAM. 2.


Mes esame liudininkai, kai žmonės, nieko gero nenuveikę savo valstybėse, nebūtinai jų parinkti, kartais net nepageidaujami, yra skiriami į aukštus postus Briuselyje. Vakar išgirdome apie „ypač vertingo“ Lietuvos atstovo Zigmanto Balčyčio paskyrimą, prieš kelias dienas - į ES vadovų tarybos pirmininko postą, prieš lenkų valią, paskirtas Donaldą Tuskas. Toks Euro biurokratų atrankos principas duoda savo rezultatus.


Japonijos Ministras pirmininkas Šinzo Abė Jungtinių Tautų asamblėjoje užtikrino, kad jo šalis suteiks ekonominę pagalbą pabėgėliams ir padės stabilizuoti padėtį kilmės šalyse, jis pabrėžė, kad Japonija šiuo metu nėra nusiteikusi priimti jokių pabėgėlių. „Prieš priimant imigrantus arba pabėgėlius, mes privalome imtis veiksmų užtikrinant paramą mūsų moterims ir seniems žmonėms ir turime pakelti mūsų gimstamumo procentą. Mes privalome dar daug ką padaryti savo žmonėms prieš priimant imigrantus.“


Berlyne įsikūrusi 2000 narių vienijanti organizacija “Gydytojai išaiškinimui”, iš kurių apie 700 – gydytojai, savotinklapyje skelbia nemažai objektyvios informacijos. Dalį jos, susijusios su skiepais išverčiau ir pateikiu žemiau.


Ar prie mano Draugo mirties prisidėjo plandemija ir badymas bandomuoju preparatu? Vienareikšmiško atsakymo nėra. Skrodimas parodė buvusią širdies raumens pažeidimo žymę, koronarinių arterijų sklerozę. Jis turėjo chronišką ligą – diabetą, bet labai atidžiai laikėsi insulino injekcijų periodiškumo. Buvo fiziškai tvirtas vaikinas, sveikata nesiskundė. Paskutinį kartą Henriką mačiau prieš mėnesį, o draugavome 62 metus, nuo antros mokyklos klasės. 1969 m.Gerai pagalvojus, šis nerealumo, lyg netikėto kolektyvinio patekimo į kino ar serialo tikrovę, jausmas nėra naujas. Taip jau yra buvę. Tada, kai krito bokštai-dvyniai. Tuomet irgi atrodė, kad tai netikra, lyg būtų išmoningi holivudiniai specialieji efektai, nežinia kodėl sukurti ir rodomi vienu metu iš visų pasaulio ekranų...


Darbas po darbo jau seniai tapo vos ne norma. Kai kuriems darbuotojams netgi gėda eiti namo iškart pasibaigus darbo dienai. Toks elgesys teisinamas siekiu tapti profesionalesniu, įgyti naudingos patirties, padaryti karjerą, uždirbti daugiau pinigų. Atseit, negalima sėdėti nė minutės be darbo, nes atkaklesni kolegos susigraibys sau skaniausius kąsnelius. Amžinas išoriškų sėkmės atributų vaikymasis verčia žmones savanoriškai vergauti. Jie dirba iki dešimtos vakaro, o išeiginės ir šventės pavirsta eilinėmis darbo dienomis. Pasitaiko situacijų, kai žmogus iš prigimties linkęs daug dirbti.


Nutekinta Best for Britain organizacijos informacija, kurioje matyti planas sustabdyti Brexitą – Didžiosios Britanijos pasitraukimą iš Europos Sąjungos. Remiama milijardieriaus G. Sorošo ši organizacija į Brexito sustabdymo kampaniją ruošasi investuoti 5,6 mln. svarų. Best for Britain aktyvistų veikimo instrukcijoje teigiama, kad šiems reikia išsiaiškinti vietos bendruomenių problemas ir jas susieti su Brexitu. Plane numatyta, kad profsąjungos turi tapti svarbiu įrankiu keisti Leiboristų partijos poziciją Brexito klausimu.


Taip vadinami vaikų teisių gynėjai teismams teikia šablonines užpildytas „Grėsmių lenteles“, o teismai bylas dėl vaiko paėmimo masiškai nagrinėja rašytinio proceso tvarka, t.y. nedalyvaujant bylos dalyviams, nors turi teisę tai daryti žodinio proceso tvarka. Dažniausiai jau po vaiko paėmimo per tris dienas, kada šoko būsenoje atsidūrę tėvai nebežino, ką daryti šitoje šalyje. Įvairiausiais būdais vaikų atstovams pagal įstatymą – tėvams trukdoma dalyvauti teismo procese ir kituose procesiniuose veiksmuose.


Kas sukelia priklausomybę nuo heroino? Tikrai kvailas klausimas, ar ne? Akivaizdu, visi žinome – heroinas sukelia priklausomybę nuo heroino. Štai kaip tai veikia: Jei vartosi heroiną 20 dienų, tai 21-ąją tavo kūnas žvėriškai trokš narkotiko, nes narkotike yra cheminių „kabliukų“. Št...Tiesa, ar žinote, kiek žmonių Lietuvoje, kurie gautų aprašytą „bonusą“ įvedus „Sodros“ įmokų lubas? 1450. Arba 0,051 proc. nuo Lietuvos gyventojų skaičiaus. Viso labo. Norėčiau, kad jų būtų gerokai daugiau. Bet kol neturime, gal padarykime bent kažką dėl tų 1450, pasiliekančių Lietuvoje? Nes jei nedarysime, po metų kitų jų beliks tik triženklis skaičius... O išvažiavusius matysime tik laidose apie emigrantų sėkmę. Kažin, ar tai teisingiausia Lietuvos ateities vizija.


Gegužės 27 d. Europos Komisija priėmė pirmąjį dokumentų paketą, pagal kurį Europos Sąjungos šalys turės priimti pabėgėlius. Nustatyta, kad Lietuvai teks priimti 710 emigrantų. Ekspertai.eu jau skelbė, kad tiek Lietuvos užsienio reikalų ministras​ Linas ​Linkevičius, tiek ir Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis užėmė gėdingą poziciją ir pavadino nerealiomis EK paskelbtas rekomendacijas, pagal kurias Lietuva turėtų priimti tuos per 700 pabėgėlių.


Avarija įvyko liepos 31 d., kada grupė iš 15-os jūrų pėstininkų ir vieno jūreivio su vikšrine amfibija grįžinėjo iš San-Klemente salos į desantinį laivą  „Somerset“.


Išsirinkite šalį, kuri buvo išmesta į istorijos šiukšlyną, kuri neturi stiprių regioninių sąjungininkų. Įžvalgus kandidatas ieško gamtinių resursų, parsiduodančių ar nekompetetingų ginkluotųjų pajėgų ir bent jau vienos funkcionuojančios lėktuvų pakilimo-leidimosi juostos.


Vakarų informacinis karas prieš Rusiją tęsiasi jau 400 metai. Per tą laiką Vakaruose, daugiausiai Didžiojoje Britanijoje, kuriami prasimanymai apie Rusiją iš esmės nepasikeitė. Delfio, Lietuvos ryto, visos armijos megztų berečių, sorosinių politologų, proamerikietiškų "ekspertų", propagandistų, žurnalistų liejami tulžis, neapykanta Rusijai turi senas šaknis. UK, JAV, Vokietija, Prancūzija visada dėjo daug pastangų, kad apšmeižti Rusiją, vienintelę, gal būt, pasaulyje šalį, kuri niekada nepripažino Vakarų kryžiuočių, konkistadorų, piratų, kolonizatorių valdžios, niekada nenulenkė galvos prieš Vakarų teroristų karinę galią ir visada tramdė VakaŽemiau pateikiu dr.Joseph Mercola straipsnio „Kodėl mokslininkas iš karinės Fort Detrick biolaboratorijos turėjo mirti“ ištraukos vertimą, kuriame pasakoja apie JAV karinės biolaboratorijos istoriją ir jos galimą indėlį sukuriant COVID-19. Straipsnio ištrauką išverčiau pagal publikaciją portale www.naturstoff-medizin.de (Warum ein Wissenschaftler aus dem Biowaffenlabor sterben musste.) https://www.naturstoff-medizin.


Sausio 7 d. Paryžiuje įvykus teroro aktui prieš itin vulgarias pranašo Mahometo karikatūras publikavusio leidinio redakciją neišvengiamai kyla diskusijos tiek dėl pačio įvykio, tiek ir dėl jo reikšmės. Kol liberalai kaip ponas Remigijus Šimašius reiškia pasipiktinimą šiuo išpuoliu prieš „laisvę“ (o tuo pačiu skatina jiems neįtinkančių idėjų reiškėjų persekiojimą, tuo būdu parodydami dvigubus standartus) ir kone pornografinių karikatūrų autorius įvardija kaip didvyrius, jaudindamiesi dėl islamo


Sisteminė žiniasklaida pasitaikius pirmai progai klykia apie taip vadinamų Ukrainos „patriotų“ politinius veiksmus, vaizduodama neva tai vieningą ir prieš „puolantį rusą“ ryžtingai kovojančią Ukrainą; tačiau ji visiškai nutylėjo apie labai įdomią pilietinę akciją, kuri įvyko Kijeve dar visai neseniai, praėjusį trečiadienį, rugsėjo 30 d.


Šiais metais, toks aplinkos tvarkymo paradas, kaip Vakarų sekso šventės dalis, organizuojamas jau antrą kartą. Tai „šventė“, kai suaugusieji iš įvairių seksualinių mažumų, pusnuogiai žygiuoja gatvėmis.Vaikams buvo pasakyta tuo metu skanduoti šūkį – „kas esate jūs – kuriems leista mylėti ką tik užsigeidžiate“. Paklausta, kodėl aplinkos tvarkyme dalyvaujantys vaikai verčiami žiūrėti tokius dalykus, jų mokytoja Sara Ghadzi pasakė: „Apie žmonių lygybę mes kalbamės kiekvieną dieną, ir mums visiškai nesvarbūs odos spalva ar lytis“.


Renegatas, net ir pabuvęs Europos komisijos pirmininko poste, išlieka renegatu. Toks yra visada išsišiepęs ir kažkokio saldžiai apseilėto veido Žoze Manuelis Barroso (1, 2). Palaukęs pusantrų metų šitas tranformeris įsitaisė dirbti į Amerikos Investicinį banką Goldman Sachs. Jis užims nevykdančiojo Goldman Sachs prezidento ir konsultanto pareigas. Jo darbo frontas – viskas kas susieta su Didžiosios Britanijos išėjimu iš ES (Brexit).Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis