LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Lietuvos naikintojai sumanė sau padvigubinti atlyginimus. Rinkos logika, už kurią agituoja šitie valstybės parazitai, diktuoja, kad bankrutuojanti įmonė, o tokia šiandien yra Lietuva, mažina išlaidas: atleidžia nereikalingus darbuotojus, mažina atlyginimus, atsisako likvidaus turto, kuris nėra kritiškai būtinas ir t.t. Šita gi bukolaurų-Lietuvos naikintojų valdžia elgiasi priešingai: iš skolinto biudžeto jie nutarė pasidvigubinti sau algas.


Rugsėjo 29 d. 19 val. 14 min. Seimas nepakluso Strasbūro teismui – ir nutarė nesuteikti Romuvai valstybės pripažinimo. Dar 2021 gruodžio 7 d. pateikimo stadiją praėjusiam Seimo nutarimo projektui „Dėl valstybės pripažinimo suteikimo Senovės baltų religinei bendrijai „Romuva“  XIVP-893(2) nebuvo pritarta. Iš 72-iejų balsavime dalyvavusių Seimo narių projektui pritarė – 34 Seimo nariai, prieš balsavo – 19, susilaikė – 18, nebalsavo – 1.


Pasaulio įvykių apžvalga.


Rusija turi teisę gintis.


Dainius Žalimas yra mėšlas, o ne žmogus.JAV ir JK sabotavo taikos susitarimą, nes joms "nerūpi Ukraina": buvęs NATO patarėjas


Manau tai vienas svarbiausių ir naudingiausių mano pastebėjimų per visą laiką. Per koronacirką galėjome realiai stebėti, kaip tie, kurie į tai nesileido, praktiškai nenukentėjo. Jei ir buvo kokių tai nubaustų ar net nuteistų, tai tik mikroskopinė dalis. Girdėjau tik apie du atvejus kai žmonės dėl nesileidimo neteko darbo - vienas Rimi ir vienas Maksimoje. Be to, abiem atvejais atleido iš paprastų darbų, į kuriuos visuomet trūksta žmonių.


Tikriausiai ir jūs pastebėjote, kad kai tik Okrainos ginkluotosios pajėgos atlieka kokį nors išpuolį prieš Rusijos ar išlaisvintas nuo ukro-nacių teritorijas, momentaliai visuose socialiniuose tinkluose ir komentaruose pasigirsta džiaugsmingi pirsčiojimai ir klykavimai tema "antra pasaulio armija lochai", "Putinas bijo trenkti atgal ar nieko negali", "baigėsi raketos - ekonomikai kirdyk", “kur smūgiai į sprendimų priėmimo centrus” - Putinas juk pažadėjo! - na ir panašiai. Man asmeniškai labiausiai patinka ta tema kur "baigėsi raketos", čia tas pats kaip - miške nebėra malkų. Nieko nepadarysi - debilai, blet.


Europiečiai, nors ir pamažu, pradeda suprasti, kad „Nord Stream“ ir „Nord Stream 2“ avarijos nėra tik šiaip sau. Be to, keistu būdu šis įvykis sutapo su dujotiekio „Baltic Pipe“, vedančio iš Norvegijos į Lenkiją, atidarymu.


Atsakymas ar balsuočiau referendume Visagine dėl įstojimo į Rusijos Federacijos sudėtį.Susisiekimo ministerija sveikina telekomunikacijų bendroves „Telia“ ir „Tele2“, pradėjusias masinę penktosios kartos judriojo ryšio (5G) plėtrą. Šią savaitę 65 proc. Lietuvos ploto padengęs ryšys p…


Be rusiškų dujų Europos lauks sunki žiema ir bauginanti ateitis. Paaiškinsiu, kaip veikia dujų saugojimo sistema ir kodėl euro zonos šalyse mėlynasis kuras baigsis greičiau, nei teigia politikieriai.


Rusija teigia, kad specialioji operacija bus tęsiama bent jau tol, kol bus išlaisvintas Doneckas


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda dalyvaudamas tarptautinėje konferencijoje „Centrinės bankininkystės ateitis“ pasveikino Lietuvos banką su garbingu veiklos 100 metų jubiliejumi ir pabrėžė šios institucijos svarbą šalies ekonomikai bei finansų sektoriui. „Infliacinio spaudimo valdymas, verslo patiriamų iššūkių švelninimas ir piliečių gerovės skatinimas šiandien yra pamatiniai viešosios lyderystės tikslai. Tai reiškia, kad centriniai bankai ir artimiausioje ateityje išlaikys kertinį vaidmenį“, - pasakė valstybės lyderis. G.


COVID-19 naujienų apžvalga ir korupcija moksleVakar dienraštis „Respublika“ paskelbė Olavos Strikulienės straipsnį „Neskiepytas lietuvis „Lidl" baisesnis už neskiepytą vokietį“, kuriame rašoma, kad Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas „Lidl" „...sugalvojo įleisti klientus tik su Galimybių pasais. Kai tuo metu tas pats „Lidl" Vokietijoje jokių įrodymų, kad esi nuo COVID-19 infekcijos paskiepytas, nereikalauja. Pakanka, jog pirkėjai šio tinklo parduotuvėse dėvi kaukes.“ https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/neskiepytas_lietuvis_lidl_baisesnis_uz_neskiepyta_vokieti/ Straipsnyje cituojama teisininkė R.


Vakar lankiausi Trakuose. Tai nuostabus Lietuvos istorijos deimantas, gausiai lankomas ir reprezentuojantis mūsų valstybę. Buvo puiki saulėta diena. Plaukiojome motorlaiviu po Galvės ežerą, pasigrožėjome pilimi, aplankėme bažnyčią. Akis užkliuvo už grėsmingo užsimerkusio plėšiko veido raudoname fone. Kas tai? Kodėl? Gal koks totorius, gal karaimas, bet kodėl?


https://youtu.be/XOHbuP8ZVdk OP-TV surinkti faktai įrodo, kad Lietuvos valdantieji tarnauja Rusijai, o "Vladimiro Putino aplinkos žmonės sėdi šalia Lietuvos Seimo ir kontroliuoja Lietuvos energetikos įmones". Mano nuomone, Lietuvą pardavusi landsberginė šaika turi būti nedelsiant nušalinta nuo valdžios ir teisiama. https://youtu.


Šiam pamąstymui mane įkvėpė Prof. Povilo Gylio straipsnis „Amputuota Landsbergio biografija.“ Autorius į dienos šviesą dar kartą išvilko 30 metų Lietuvą naikinusio „Dėdulės“ biografijos dalį, kuri, jo žodžiais, buvo „amputuota“. Prof.


Europos sąjunga ir JAV taip nuoširdžiai palaikiusios betvarkę Kijeve valdant Janukovičiui, šiandien choru smerkia spalio 14 dienos įvykius prie ukrainiečių parlamento. Kaip tas priimta Vakaruose, apie demokratiją prisimenama, kai naudingoms marionetėms atsiranda grėsmė prarasti valdžią. “Demokratinėje valstybėje parlamentas turi turėti galimybę apsvarstyti teisėkūros iniciatyvas be prievartos ir gąsdinimų“ – pareiškė ES pasiuntinys Ukrainoje Yang Tombinski.Kolektyvinių Vakarų "Nord Stream" dujotiekio užpuolimo versija neabejotinai bus tokia: "Rusai patys susprogdino savo dujotiekį".


Pilietis Mindaugas Paulavičius paleido per internetus tariamai skandalingą ir tariamai faktą, kad prorusiškos propagandos portalas sputnik.lt tarp vertingų lankytinų nuorodų įtraukęs ir propatria.lt. Čia, suprask, Kremlius rekomenduoja, todėl tai įrodymas, kad ir propatria esanti prorusiška.


J. Bideno administracija rengia naujas sankcijas, nukreiptas prieš Irano naftos eksportą


Tokiu pavadinimu straipsnį portale Cont.ws paskelbė Rusijos rašytojų sąjungos narys Anton Blagin. Paviešinu dar vieną man adresuotą laišką. Tai laiškas Vasilijaus iš Lugansko: Laba diena, Antonai! Nesenai aš aptikau resursą „KONT“ ir gailiuosi, kad apie jį nesužinojau anksčiau. Daug naujos informacijos ir naujų žmonių. O prieš kelias dienas aš atsitiktinai perskaičiau vieną iš jūsų straipsnių ir patyriau šoką, nes iki tol aš nesutikau tų, kurių mintys sutampa su mano mintimis ir išvadomis.


„Baltieji laisvos Lietuvos vergai“ kolkas dar nesupranta, kad kapitalistinėje sistemoje jie tėra viso labo įrankiai. Šiandieninė kapitalistinė sistema yra išsigimusi ir į žmogų žiūri kaip resursą. …Daugelis turbūt susidūrėte su „Facebook“ ir „Youtubės“ cenzūra, kai trinami komentarai, blokuojamos ar visiškai panaikinamos paskyros, nors Tapino ar kitų Sorošo pakalikų kuo puikiausiai veikia ir niekas jų necenzūruoja.


Superšemito/šmito metai - pasaulinė skolų krizė, valiutos žlugimas, didžiojo persitvarkymo metai


Uždaviniai yra ambicingi — iki 2030 metų kontroliuoti 20 proc. pasaulio rinkos ir kaip rezultatas tapti lyderiu. Ir Europos Sąjungos planai pasiekti visišką anglies neutralumą čia labai laiku, rašoma RIA Novosti autorės Natalijos Dembinskajos medžiagoje. Į rinkos lyderiusIki 2050 metų vandenilis atneš Rusijai nuo 23,6 iki 100,2 mlrd. dolerių per metus.


Dėl PVM lengvatos naikinimo protestavę restoranų atstovai: „Arba bankrotas, arba šešėlis“Ar tikrai dėl to gresia bankrotas? Nu tarkim. Aš tik primenu, kad paskutiniai du metai kiekvienam bent truputi mąstančiam ir savigarbos turinčiam taip atvėrė akis, kad jos jau nebeužsimerks. Ir tikrai didelė dalis žmonių daugiau niekada nebekels kojos į kavinę, kuri kažkada jų paprašė GP ir neaptarnavo.


Lietuvos policijos pareigūnai labai nemėgsta, kai juos filmuoja ir viešina socialiniuose tinkluose. Todėl jie prisikuria savo vidaus taisyklių, kuriomis draudžia filmuoti policijos komisariatuose.Vokietija surengė reidus į namus dėl "neapykantos kalbos" ir įžeidinėjimų socialinėje medijoje


Už ką turės kariauti Rusijos jaunimas, už ką turės lieti kraują? Toks klausimas šiandien kyla ne tik disidentams, organizuojantiems mitingus, bet ekonomistams, kurių niekaip neapkaltinsi nemeile savo tėvynei Rusijai.


Dėkojame Tomui Vytautui Raskevičiui, kuris pats to nežinodamas ir nenorėdamas paskatino imti šios temos. Jei jus įsivaizduojate užsienio agentą lyg kokį Džeimsą Bodą – jūs didžiai klystate. Šioje „Iš savo varpinės“ laidoje kalbėsime apie užsienio agentus ir kaip su jais tvarkomasi civilizuotose šalyse. Na ir tuo pačiu, kodėl Lietuva nėra niekaip apsaugota nuo tikrų užsienio agentų, kurių griaunamoji veikla gali būti kur kas pavojingesnė nei agento 007.


Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas Lietuvos valstybinėje bei nepriklausomoje užsakomojoje žiniasklaidoje labai populiarus. Šis politinis veikėjas minimas nuo ryto iki vakaro, naujienų portalų titulinius puslapius visada puošia V. Putino atvaizdas. Jau ne kartą rimti analizių analitikai skelbė, kad V. Putinas sunkiai serga nepagydoma liga, o greičiausiai jau gali būti ir miręs – viešumoje rodomas tik jo antrininkas. Apie tokią V.


Ukrainos pajėgos jau sunaikino 57 tūkst. 750 rusų kariųTik atsivertęs oficiozinę spaudą, juolab kokį istorijos populiarinimo žurnalą, greitai rasi straipsnių artėjančio vasario 16-osios šimtmečio proga. Bet kitąmet laukia dar vienas šimtmetis, kuris, drįstame teigti, ne mažiau svarbus, o ir žymiai garbingesnis už pastarąjį.


Donecko Liaudies Respublika ir Lugansko Liaudies Respublika, taip pat Zaporožės ir Chersono regionai baigė balsavimą referendume.


Rugpjūčio mėn. gamintojų kainos Vokietijoje padidėjo beveik 46 % – labiausiai nuo 1949 m. Specialistai Vokietijoje svarsto, Vokietijos ekspertai svarsto, kaip greitai kils kainos ir vartotojams. Pripažįstama, kad situacija nėra paprasta, tačiau raginama nepamiršti, kad už visos Europos laisvę kovojančių ukrainiečių situacija kur kas sudėtingesnė.


Rugsėjo 28 d. Vyriausybės posėdyje pritarta Valstybės tarnybos įstatymo (VTĮ) pakeitimo ir su juo susijusių įstatymų projektams.Šiuo įstatymu siekiama atstatyti teisingumą ir valstybės tarnautojams mokėti deramą darbo užmokestį, o ne krokodilo ašaras, kaip yra dabar.


Putino pareiškimas. Pagrindinės tezėsFašistu koloną sunaikino


Įrankiai, kaip išlikti anonimiškiems ir keikti homoseksualus


Birželio 1-ąją paskelbtas vaizdo įrašas aiškiai atspindi žemą Ukrainos ginkluotųjų pajėgų moralės ir psichologinės būklės lygį. Vaizdo įrašas skirtas žiūrėti tik nuo 18 metų (įraše kariškiai bando …


Bideno ir Švabo režimo metu sunaikintų maisto gamybos įmonių sąrašas


Lietuva tapo tiesiog pavyzdine Norvegijos komuna vaiko teisių požiūriu! Darbuotojų mokymai praėjo puikiai, įstatymuose įgaliojimai įrašyti. Sistema veikia puikiai.Dešimtys tūkstančių žmonių Prahoje protestuoja prieš NATO ir ES


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda Brooklyne, New Yorke, susitiko su lietuvių bendruomene. Šalies vadovas su New Yorke gyvenančiais lietuviais aptarė Lietuvos aktualijas, papasakojo, kaip padedame Ukrainai. G. Nausėda akcentavo, kad dabartiniame geopolitiniame kontekste pasaulio lietuvių vienybė ir aktyvus demokratijos vertybių palaikymas yra labai svarbūs. „Lietuva yra ne geografinė teritorija, o jausmas, kurį kiekvienas lietuvis nešiojasi širdyje, kad ir kur pasaulyje gyventų. Mūsų kultūra, tradicijos ir kalba yra unikalios, turime jas saugoti ir branginti, perduoti savo vaikams.


Skandinavų šūdasklaidos samdiniai, už skandinavų kapitalistų pinigus skleidžiantys rusofobišką isteriją Lietuvos žmonių protuose, šika plytomis: režisierius Rimas Tuminas, vadovaujantis Maskvos Vachtangovo teatrui, gastrolėse JAV vietoj paniekos ir "pastatymo į vietą" susilaukė anšlago ir amerikiečių inteligentijos pagarbos bei meilės. Baisiausia, kad Rimas Tuminas, po spektaklių bendraudamas su žiūrovais ir atsakinėdamas į amerikiečių žiūrovams kilusius klausimus, drįsta PAČIOJE DEMOKRATIJOS CITADELĖJE elgtis visiškai priešingai, negu reikalauja amerikasosinė skandinaviškų pancerovinių žydšūdžių utėlėtoji "etika"...


Medvedevas sako, kad JAV ir NATO nesikiš, jei Rusija panaudos atominę bombą Ukrainoje


COVID19, great reset ir nauja normaPasaulio gydytojų aljansas – tai įvairių šalių gydytojai, teigiantys, kad koronavirusas nėra toks jau baisus, kaip mums bando įteigti valdžia, renkantys informaciją apie tikrąjį koronaviruso ir jo propagandos veidą. „Nusiimkite kaukes ir ateikite į mūsų pusę, kad galėtumėte laisvai pasisakyti“, – sako viena aljanso gydytojų. Šiame video matote įrašą, padarytą praėjus porai savaičių, kai buvo suimtas vienas minėto aljanso gydytojų, dr. Haikas Šioningas (Heiko Schöning). Gydytojas buvo suimtas Londone, Haid Parke, kai kalbėjo miniai apie koronavirusą. Kitą dieną po suėmimo paleistas H.


Rusijos užsienio reikalų ministerija pripažino referendumus DLR, LLR, Zaporožės ir Chersono regionuose.


Штаты, реагируя на Освободительные референдумы решили окончательно потопить Европку.


Vakarų korporacijoms priklausančios žiniasklaidos priemonės rašo: „po to, kai fiksuoti dujų nuotėkiai dujotiekiuose „Nord Stream 1“ ir „Nord Stream 2“, pasirodė spėlionių, kad tai gali būti ir dive…


Putinistai ilgus dešimtmečius gąsdino savo visuomenę Vakarų šalių puolimu. Gąsdino, kol pats tuo įtikėjo. Tuo tarpu apsiriję, išlepę ir savyje paskendę Vakarai mažiausiai galvojo apie dar vieną pasaulinį konfliktą. Siauri jų sluoksniai, kurie apskritai kuo nors rūpinosi, savo dėmesį skyrė ekonomikos plėtotei, imigracijai ar klimato atšilimui.БОГОДЕЛЬНЯ в Новой Вильне • Как сословие фрейдензонов в Литве захватывают чужое имущество и убирают свидетелей. Обрезанная мафия судьей, прокуроров, адвокатов и "бизнесменов". Смотрите на канале "Литовец РУБИТ ПРАВДУ!":


S​​​tovėdamas prieš šią garbingą pasaulio tautų asamblėją norėjau kalbėti apie taiką. Apie iššūkius, su kuriais šiandien susiduria pasaulis: pajamų nelygybę, pandemiją, klimato kaitą. Deja, šiandien turiu kalbėti apie karą. Apie karą Europoje. Karą, kuris tik gilina, o ne sprendžia visas kitas problemas.


Ar norite žinoti kas susprogdino abu „Nord Stream“ dujotiekius? Tada žiūrėkite ir klausykite čia, pareiškimas iš pirmų lūpų ir visam pasauliui !!!


Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....