LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Šiaulių apygardos teismas antradienį pradėjo nagrinėti parodymus, kuriuos ikiteisminio tyrimo metu davė buvęs Socialistų populiaraus fronto partijos lyderis Algirdas Paleckis ir verslininkas Deimantas Bertauskas, skelbiama Šiaulių apygardos teismo pranešime. Posėdžiai prokuratūros prašymu, atsižvelgiant į nagrinėjamų aplinkybių, susijusių su nacionaliniu saugumu, ypatingą pobūdį, vyksta už uždarų durų.


Simboliška, kad žmogus, vykdantis globalistinę savo tautos ir valstybės naikinimo programą, vadinama „koronaviruso pandemija“, turi pavardę, kuri daugelyje Europos tautų kalbų turi tą pačią reikšmę: veriga - grandinė ir pančiai. Labai simboliška.


Po pirmo Seimo rinkimų turo matosi, jog jaunimas, vos spėjęs nulipti nuo medinių žaislų, smarkiai paveiktas prievarta kišamos agendos.


narių biudžetų deficitas neviršytų 3% nuo šalies BVP. Birželio mėn. vykusiame ES vadovų susitikime buvo sutarta, kad ECB į ES ekonomiką įlies 750 milijardus eurų, kad ją prikelti iš COVID-19 komos. Ispanijai buvo numatyta 140 milijardų parama, iš kurios 70 milijardų būtų kreditai. Briuselio dotacijas dar gauna Lenkija, Čekija, Bulgarija, Rumunija, Vengrija ir Chorvatija, kurios neįeina į Euro zoną. Jų biudžeto deficitus dengia ES lyderės.


Kalbant apie susitikimo rezultatus užsienio politikos srityje, eilinį kartą galima konstatuoti tą patį: yra posakis "būti, o ne atrodyti"; ES atveju viskas atvirkščiai. Veiklos ir kieto tono imitavimo daug, o realaus turinio ir įtakos beveik jokios.Kvailių linksmintojas, rusofobas ir landsbergistų draugas Arūnas Valinskas, sako, kad Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) pirmininką Valdemarą Tomaševskį reikia…


Kai 2012 m. gegužės 17 d. Generalinis komisaras Saulius Skvernelis, palaiminus Prezidentei Daliai Grybauskaitei, pritarus konservatoriams, liberalams ir socialdemokratams, tuo metu atsiuntė 240 policininkų su antstole S. Vaicekauskiene jėga atimti seksualiai pedofilų išnaudotą aštuonerių metukų Deimantę Kedytę, mano brolio Drąsiaus Kedžio dukrą, atrodė, kad su pedofilais, jų gynėjais, užtarėjais kovoti nėra jokių galimybių.


Pasirodė įrodymai, kad buvęs JAV prezidentas Barakas Obama yra homoseksualistas, o jo žmona Mišel yra vyras Michael LaVaughn Robinson, dar vadinamas Didžiuoju Maiku (Big Mike).


Spalio 20 d. diskusijų klube "Valdai" pranešta, kad plečiama Eurazijos Ekonominės Sąjungos (EES) veikla. Pasak Rusijos premjero Michailo Mišustino, naujoji EES strategija aptarinėta keletą mėnesių, o dabar ji bus pateikta EES narių prezidentams. M. Mišustino teigimu, pandemija suvienijo sąjungos nares: "EES egzistuoja prekių judėjimo, paslaugų, kapitalo ir darbo jėgos laisvės.


Lietuvos kibernetinio saugumo centras planuoja atakuoti Rusijos Irano Kinijos atomines elektrinesDešimties metų senumo duomenimis, šioje šalyje per metus buvo išleista 316 480 knygų; dabar, matyt, ne mažiau. Bent jau šiuo atžvilgiu JAV išlaiko pirmąją vietą pasaulyje. Taigi, leidinys apie komunizmo šmėklą nėra didingas įvykis, tačiau vis tiek nepaprastas: prieš mus — labai primityvus agitacinis leidinys, paaiškinantis, kaip turėtų mąstyti žmogus iš respublikoniškos, dešiniosios šalies pusės (juk dauguma taip ir mąsto). Pažymėtina ir leidykla — "The Epoch Times".


Jau greitai .....


Spalio 11 dieną įvykusiame Lietuvos Seimo rinkimų pirmajame ture surinkusi 24,8 % balsų ir laimėjusi 23 vietas parlamente, daugiamandatėse apygardose laimėjo TS-LKD, antrojoje vietoje palikdama LVŽS su 17,5 % balsų ir 17 mandatų. Ir nors prieš akis dar yra antrasis turas, matyti, kad vaivorykštines Vakarų "vertybes" atstovaujančios jėgos pasiekė žymių laimėjimų.


Aleksandras Lukašenka atlaikęs valstybės perversmą pareiškė, kad šalyje bus surasti visi protesto akcijų organizatoriai ir dalyviai Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka, kalbėdamas apie t…


Šalies vadovas Gitanas Nausėda spalio 19 d. susitiko su Šveicarijos Nacionalinės tarybos pirmininke Isabelle Moret ir aptarė regiono saugumo situaciją, blogėjančią padėtį Baltarusijoje, su Baltarusijos atomine elektrine (BAE) susijusius klausimus, taip pat dvišalio ekonominio bendradarbiavimo stiprinimą, kovą su klimato kaita ir koronaviruso sukeltas pasekmes. Pasak G. Nausėdos, agresyvi Rusijos politika išlieka esminiu veiksniu, neleidžiančiu mūsų kaimyninei valstybei suvereniai priimti sprendimo dėl savosios ateities. „Baltarusijos likimą turėtų formuoti tik Baltarusijos žmonių valia.Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT), išnagrinėjęs administracinę bylą dėl Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sprendimo, kuriuo buvęs Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas Gintautas Kėvišas buvo pripažintas pažeidęs tarnybinę etiką, pareiškėjo Gintauto Kėvišo apeliacinį skundą patenkino ir panaikino ginčijamą VTEK sprendimą, kaip pažeidžiantį pareiškėjo teises į tinkamą teisinį procesą.


Spalio 15 d. krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis LR Seimui pateikė nutarimo projektą, kuriuo siekiama padidinti NATO karinėje mokymo operacijoje Irake (angl. NATO Mission Iraq) dalyvaujančių Lietuvos karių skaičių iki 50. Apie tai skelbiama ministerijos pranešime visuomenei „Bus didinamas Lietuvos indėlis NATO misijoje Irake“. Šiuo metu galiojantis LR Seimo nutarimas leidžia NATO karinėje mokymo operacijoje dalyvauti iki 11 Lietuvos karių ir krašto apsaugos sistemoje tarnaujančių civilių tarnautojų.


Siekdami sustabdyti kompromituojančių istorijų apie Joe Bideną ir jo šeimą platinimą, ketvirtadienį internetinė platforma „Twitter“ atjungė visą savo socialinį tinklą. Išvydęs, kaip „Twitter“ tinklo paskyros viena po kitos dalinasi itin neigiama informacija apie J. Biden, suvokęs, kad neigiama informacija plinta greičiau, nei mirtinas virusas, generalinis direktorius Jackas Dorsey suprato, kad privalo tučtuojau imtis veiksmų.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Vakar Paryžiaus Konflanso (Conflans-Sainte-Honorine) rajone geografijos-istorijos mokytojui čečėnas, šaukdamas Alach-akbar, su peiliu nupjovė galvą. Valdžia tai pripažino teroro aktu. La Parisien rašo, kad „prieš kelias dienas jis savo mokiniams parodė Muchamedo karikatūrą, dėstydamas kursą apie žodžio laisvę.“VILNIUS, spalio 17 — Sputnik. Reguliarus skrydis, šaudymas viduje, sprogimo grėsmė ir stiuardesės mirtis — prieš 50 metų Lietuvoje gimę tėvas ir sūnus Pranas ir Algirdas Brazinskai užgrobė sovietinį keleivinį lėktuvą An-24, reikalaudami juos nugabenti į Turkiją. Įgula pakluso. Pagrobėjai nepatyrė pelnytos bausmės, o po kelerių metų išvis pabėgo į JAV. Sovietų valdžiai taip ir nepavyko pasiekti jų ekstradicijos.


Kaifuojanti Lietuva ar blaiviai mąstanti Lietuva? Šiandieninė brukama ES vertybių sistema, rodo, kad svaigti ir degraduoti tampa kasdiene norma Narkotikų mažo kiekio laikymo dekriminalizavimas – kl…


Kad ir kaip būtų banalu ir primityvu, bet reikia atsakyt, nes daugelis ta valdiškų rašeivų sugalvota propaganda tiki. Ir jaučiasi lenktynėse pastatę ne už tą žirgą. Balsų niekas nepraranda. Taip, jūsų balsas nuėjo nelaimėjusiems, tačiau nuo to laimėjusieji daugiau balsų juk negavo. Nustatant vietų Seime kvotas skaičiuojami tik už praėjusiųjų rinkiminį barjerą partijų gauti balsai, todėl jūsų balsas skirstant mandatus Seime "nedalyvauja".


Spalio 15 d. partijos Fratelli d'Italia (Italijos Broliai) lyderė Giorgia Meloni kalbėjo Italijosparlamente ir pasakė, kad Vengrija ir Lenkija yra „sektini pavyzdžiai“ opozicijos kairiųjų politikai, kuri nukreipta priversti ES valstybes-nares paklusti jų valiai.


Svarbiausias tik ką įvykusių Semo rinkimų rezultatas yra tas, kad šis iš principo galintis trukti neribotai ilgą laiką valdomų ir manipuliuojamų tariamai antisisteminių partijų žaidimas pagaliau baigėsi. Jį nutraukė neseniai įsteigtas Nacionalinis susivienijimas (NS)  – sąjūdinė ir vienintelė iš tiesų antisisteminė partija. Tai nėra pigi savigyra.Enciklikoje "Visi broliai" jis labai atvirai kalba apie šiuolaikinio — iš esmės vakarietiško — pasaulio bruožus tarptautiniame, valstybiniame ir individualiame lygyje. Patartina susipažinti su visu dokumentu. Čia bus pabandyta užfiksuoti ir įvertinti pagrindinius jo momentus. Globalizacija — blogisIš karto reikia pažymėti, kad brolybės šiandien, anot popiežiaus, yra nedaug.


Vytautas Landsbergis PROTĖVIŲ DVASIA prie pašto Žiūriu aš į elitą Lietuvos: kriu kriu, jie nelaisvi! Nepaisant mūs kovos net kai susirenkam visi prie pašto nė vienas nepamąsto: kur dingo mano protė…


cartoons of the Prophet Muhammad Attention! Muslim world Lithuanian president write


Spalio 25-ąją dieną vyks antrasis rinkimų turas į LR Seimą. Žmonės rinksis tarp tokios pačios, kokia buvo iki šiol, politikos tęstinumo, ir naujos – gėjiškos, liberalios ir daug laisvių žadan…


| 1970-01-01 | Lietuva | |"Per pastaruosius dvidešimt metų mus visada lydėjo orumo jausmas. Tačiau tie žmonės, kurie yra atsakingi už užsienio politiką Vakaruose, nesupranta abipusiškai pagarbaus pokalbio būtinybės. Galbūt turėtume kuriam laikui nustoti bendrauti. Juolab, kad Ursula von der Leyen (Europos Komisijos pirmininkė) sako, kad su dabartine Rusijos vyriausybe nepavyksta sukurti jokios geopolitinės partnerystės. Tebūnie, jei jie to nori".


Koks durnius parašė šitą kvailystę aš neįamžinau. Kam durnių pavardes atsiminti. Jų tiek daug ir vis daugėja.


Nežiūrint kai kurių antisisteminių veikėjų saviguodos reikia pripažinti: visos partijos, pretendavusios į alternatyvą liberaliai politinei sistemai, patyrė triuškinamą pralaimėjimą. Pagrindinė priežastis – tarpusavio susiskaldymas, o kai kuriais atvejais – net aktyvus vienas kito juodinimas. Tai nuvylė daugelį antisisteminių rinkėjų ir jie rinkosi mažesnį blogį – kurią nors iš sisteminių partijų, pavyzdžiui – valstiečius arba konservatorius, arba išvis boikotavo rinkimus. Kai kurios antisisteminės partijos skyrėsi savo vertybėmis ar pozicijomis.


Nacionalinis didvyris ar karo nusikaltėlis, teroristas? Iš nuosprendžio Ramanausko Adolfo-Vanago baudžamojoje byloje: Baudž. Byl. Nr. 63-a 1957 m. N U O S P R E N D I S LIETUVOS TARYBŲ SOCIALISTINĖS RESPUBLIKOS VARDU 1957 m. rugsėjo mėn. 24-25 d. LIETUVOS TSR AUKŠČIAUSIOJO TEISMO BAUDŽIAMŲJŲ BYLŲ TEISMINĖ KOLEGIJA Pirmininkaujant Deksniui, Dalyv. L. tarėjams: Olševskiui ir Vaškeliui, Prokurorui Galinaičiui, Advokatui Zaleckiui, Sekretoriaujant Mačiulaitytei, uždarame teismo posėdyje, Vilniuje, išžiūrėjo baudžiamąją bylą RAMANAUSKO Adolfo, Liudviko s., gimusio 1918 m.


Mokslininkai įrodė, jog švęsti Heloviną iš tiesų yra pavojinga, nes ši šventė vaikų ir paauglių psichikai gali turėti tikrai žalojančias pasekmes. Gal todėl praėjus Helovino šventei, ženkliai padaugėja darbo psichoterapeutams. Taigi, Helovinas – šventė, kuri šlovina viską, ką Dievas vadina bjaurastimi. Krikščionys jokiu būdu ir niekaip neturi dalyvauti šiame Dievo piktžodžiavime!IP Cam Shell is a command line script for testing and exploiting a wide range of IP cameras as demonstrated by Craig Heffner in Exploiting.


Kaip buvo anksčiau, kodėl žlugo Tarybų valdžia – šis klausimas domina visus. Pirmiausia reikia prisiminti kaip viskas buvo. Tarybų valdžia buvo daugiau formali (nors privati nuosavybė buvo panaikinta iš tikrųjų). Dabartiniam skaitytojui reikia paaiškinti, kad kandidatai į deputatus buvo iškeliami darbo kolektyvuose pagal partinių organizacijų rekomendacijas. Deputatų veikla Aukščiausioje Taryboje ir vykdomosiose komitetuose (savivaldybėse, kitaip tariant) buvo faktiškai visuomeninė veikla, kuria buvo užsiiminėjama laisvu nuo pagrindinio darbo laiku. Tai yra nemokamai.


Ar bus paskelbtas lietuviškas - "Уходи !"? Ar turės Lietuva savo Guaido ?


Tačiau blogiausia, matyt, priešaky: investicijos į šią pramonę šiemet gali nukristi perpus. Tai reiškia, kad dauguma kompanijų tiesiog neišgyvens. Kodėl skalūnų gamintojai, vedę JAV prie naftos gavybos lyderių, šiandien vos suveda galą su galu — RIA Novosti medžiagoje rašo Natalija Dembinskaja. Žemos kainosPavasarį žlugusi naftos kaina smarkiai susilpnino gavybos aktyvumą, visų pirma JAV. Žaliavos atpigo beveik 50 procentų. Teksasas tam visiškai nepasiruošęs.


Gefira analitikai mano, kad Kristin Lagard „stebuklų šalis“ greitu metu pakeis mūsų realybę. Europos Centrinio Banko (ECB) prezidentė Kristin Lagard spalio 12 d. Frankfurte įvykusioje konferencijoje svarstė galimybę įvesti skaitmeninį eurą. Šios valiutos įvedimo pretekstu turi tapti pandemija, kuri neva sukėlė „darbo, prekybos ir apmokėjimų“ struktūrinius pasikeitimus.Paskutinėmis dienomis kasdien matome pranešimus apie daugiau nei 200 koronaviruso susirgimų atvejų per dieną. Sekmadienį naujų užsikrėtimų – 252. Iš viso Lietuvoje COVID-19 jau nustatytas 7521 asme…


Bet kokia informacija neatitinkanti valdžios pozicijos susijusios su pasauline siaučiančia koronaviruso pandemija, pavyzdžiui dėl privalomo veido veido kaukių dėvėjimo net vaikams, internete yra blokuojama ir trinama. Be abejo, pagrindiniai tokios informacijos cenzoriai pasaulyje yra vaizdo įrašų platforma youtube bei visuomeninis tinklas facebook („PressJazz TV“ paskyra youtube platformoje būtent dėl tokios informacijos skelbimo buvo suniakinta negrįžtamai).


Kalbama apie Amerikos Senato rinkimus, kurie vyks vienu metu balsuojant už prezidentą. Respublikonai, jau turėdami netvirtą pranašumą aukštuosiuose Kongreso rūmuose (53 iš 100 senatorių), netikėtai sužino, kad gali prarasti šią daugumą. Jei abu parlamento rūmai pateks į demokratų kontrolę, tai net Donaldo Trampo pergalė respublikonams nepadės — tokiu rezultatu jis bus tiesiog imobilizuotas.


Bet kokia informacija neatitinkanti valdžios pozicijos susijusios su pasauline siaučiančia koronaviruso pandemija, pavyzdžiui dėl privalomo veido veido kaukių dėvėjimo net vaikams, internete yra blokuojama ir trinama. Be abejo, pagrindiniai tokios informacijos cenzoriai pasaulyje yra vaizdo įrašų platforma youtube bei visuomeninis tinklas facebook („PressJazz TV“ paskyra youtube platformoje būtent dėl tokios informacijos skelbimo buvo suniakinta negrįžtamai).


480 000 gyventojų netekta per dešimt metų - 48 000 kasmet ir beveik po 1000 per savaitę !!! Kokio reikia dar karo - maro - ar inkvizicijos norint perspjauti tokius gyventojų skaičiaus naikinimo mastus ? Per 10 neklystančios senmergės valgymo metų Lietuva neteko 15 - 15% savo gyventojų. Kyla natūralus klausimas ar tai nėra genocidas ? O jei ne genocidas tai kas tai ?Pasaulio Bankas pademonstravo, kad COVID-19 yra pasaulio banksterių projektas. Jis bus tęsiamas iki 2025 metų kovo! Taigi žinome, kad mus su banksterių padarytu COVID-19 prievartaus dar 4,5 metus, o po to Rotšildai ir Co. (R.Rotšiladas užpatentavo testą) pusvelčiui perims jiems praskolintą Lietuvą.


Žinomas Čilės rašytojas ir filosofas Dario Salasas Someris, knygos „XXI amžiaus moralė“ autorius, pašventė savo gyvenimą klausimų, susijusių su žmogaus paskirtimi, jo egzistavimo šiame pasaulyje prasmės, tyrinėjimu. Ir būtent dabar, kai prasidėjo planetoje tarpusavyje kovojančių jėgų poliarizacija, šitie klausimas įgauna mums visiems didelį aktualumą.


Nors visa ES taškosi seilėmis dėl „sufalsifikuotų“ rinkimų Baltarusijoje, tačiau nenori pamatyti, kad rinkimų falsifikavimas yra Vakarų „demokratijos“ tradicija. Jau pusę metų JAV prezidentas Donaldas Trampas kalba, kad artėjantys rinkimai JAV bus sufalsifikuoti.


Žiniasklaidoje šmėstelėjo viena įdomi informacija. Kažkokiose džiunglėse testavo visiškai nuo žmonijos atskyrusią gentį. Ir, oplia, toje gentyje surado Koronoviruso nešiotojų.


Neringa Venckienė pateikė įspūdingus skaičius apie visuomenės persekiojimą ir teisėsaugos prievartą prieš Lietuvos žmones, kurie yra baudžiami tiesiog už savo nuomonės išsakymą. Neringa atkreipia d…| 1970-01-01 | Lietuva | |


Žodis „vėžys“ yra pavadinimas ligos, kurios išgydymo būdo nei medicinai, nei biologams iki šiol nepavyksta rasti. Tik neseniai oficialus mokslas nustatė dvi vėžio pasireiškimo priežastis: 1. organizmo reakcija į vitamino B17 trūkumą organizme; 2. ypatingas organizmo imuninės sistemos nusilpimas, esant vitamino B17 deficitui.


„Kokios bebūtų žmonijai šios kruopščiai sufabrikuotos pandemijos pasekmės, jau dabar galima tvirtai pasakyti, kad dvi senos geros profesijos taps sukompromituotos ir ilgam. Aš kalbu apie oficialią žurnalistiką ir oficialią mediciną. Geresnės demonstracijos apgailėtino fakto, kad abi šios veiklos sritys yra valdomos politikų, o ne autoritetingų profesionalų iki šiol nepavykdavo pateikti.


Socialdemokratai ir Vilniaus Brigada, Konservatoriai ir Daktarai su Daškiniais, sužlugdytas šeštasis skyrius, į gatves išmesti operatyvininkai, patyrę kontražvalgybininkai, VSD profesionalai. Šis straipsnis apie tai, kaip Socialdemokratų ir Konservatorių viršūnėlės į savo rankas buvo paėmę visą Lietuvoje vos gyvuojantį verslą ir šių dviejų partijų pagrindu sukurtos grupuotės ėdėsi viena su kita ištisus 25 metus, kol Lietuvos žmonės neapsikentė ir į seimą neišsirinko Valstiečių.


Kol geltonosios spaudos 15min fake fact checkeris ir toliau platina savo sąmokslo teorijas, kitų nuomones vadindamas sąmokslo teorijomis, bei bando jas blokuoti, kaip dalinai TEISINGAS, pasaulyje ir toliau skelbiama apie corona virusu užkrėstus testus. Arstechnica žurnalistė Beth Mole balandžio 20 dienos straipsnyje rašo: <..Anot Michaelio Fuchso, nebus jokio susitarimo tarp Graikijos ir ES be TVF sutikimo, rašo Tonya Mastrobuoni laikraštyje La Stampa. Bundestago CDU/CSU frakcijos pirmininko pavaduotojo nuomone, Graikija „jau ne €uro-zonoje“. Ir reikalas čia ne tiek tame, kad ji „atsisako derybų“, kiek tame, kad tai tiesiog tik laiko klausimas.„Mes norime, kad graikai pasiliktų €uro-zonoje, tačiau mes norime, kad jie ten liktų pasiekę sėkmės. Bet dabartiniame etape mes norime, kad prie derybų stalo liktų ir TVF. Kitu atveju Vokietija negalės duoti Graikijai pinigų“ – sako Fuchs’as.


Kreipimesi, kurį advokatas dr.Antanas Bartusevičius kovo 5 dieną išsiuntė LR Aplinkos ministrui p. Kęstučiui Mažeikai, LR Susisiekimo ministrui p. Jaroslavui Narkevičiui, Valstybinių miškų urėdijos direktoriui p. Valdui Kaubrei, Prienų rajono savivaldybės merui p. Alvydui Vaicekauskui sakoma: Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Advokatūros įstatymo 44 str. 2 punktu savarankiškai rinkti teisinėms paslaugoms teikti reikalingus duomenis dėl miško kelių nepriežiūros pateikiu šį kreipimasi.


Masonai („laisvieji mūrininkai”) – bene prieštaringiausiai vertinama organizacija pasaulyje. Vieniems tai – bandymas įgyvendinti nuostabią idėją, kai sukuriama bendrija, kurios nariai, vadovaudamiesi broliška meile, parama ir teisingumu, rūpinasi dvasios bei moralės vertybėmis, nuolat siekia tobulėti. Kitiems ši organizacija dėl savo slaptumo ir atliekamų ritualų yra ne kas kita kaip sekta. Tretiems masonai yra klika, į kurią patenka tik turtingi, galingi ir turintys išskirtinių galių žmonės, siekiantys dar daugiau galios ir valdžios. Galiausiai masonai įvardijami kaip pasauliniu mastu veikianti įtakinga organizacija, rengianti ir įgyvendinan


Pretendentė į Seimo narius Astra Astrauskaitė FB rašo: „O Corona tu Verygos „šventoji“! Ir už kokius „nuopelnus“ jis tave taip karūnuoja? Šalin rankas nuo Lietuvos žmonių: jų kasdienių gąsdinimų, nuo LIGONINIŲ, POLIKLINIKŲ neatidarymo 100%!! Šitą nusikaltimų, Lietuvos žmonių MIRČIŲ nuo infarktų, insultų, kitų ligų negydymo bendrininką - BŪTINA TEISTI!!


Apie vyksmo Baltojoje Rusioje esmę.Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis