LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Medikai pastebi, kad daugėja į ligonines patenkančių COVID–19 sergančių pacientų nespėjusių pasiskiepyti trečiąją, sustiprinančiąją doze, skelbia leidinys lrytas.lt. „Tokie ligoniai jau sudaro daugiau nei trečdalį visų sergančiųjų, todėl medikai ragina neatidėlioti trečiojo skiepo“, - informuojama publikacijoje „Į ligonines plūsta vis daugiau vėluojančių pasiskiepyti trečiąja doze: uždelsę tampa sunkiais ligoniais“. Taip pat primenamas mokslininkų raginimas, kad „praėjus 6 mėnesiams po skiepijimo, nesvarbu kiek antikūnų žmonės turi, stiprinamąja doze vis tiek turėtų pasiskiepyti“.


„Mes ir jie“. „Elitas ir kolūkiečiai“. „Patriotai ir runkeliai“. Šį sąrašėlį būtų galima tęsti ir tęsti. Tačiau esmė ne pavadinimuose. Pabandysiu apibūdinti fenomeną, kuris neturėtų daryti garbės jokiai demokratiškai valstybei. Tas fenomenas galėtų būti pavadintas teisumo monopoliu. Visi, kurie jam nepriklauso, turi „žinoti savo vietą“, arba, jei nenori viešo pasmerkimo, turi tylėti apie tai, kad turi kitą nuomonę ir prijaučia „runkeliams“.


Fašistuojančiam Europos režimui nepavykus nuversti Baltarusijos prezidento, nuspręsta taikyti sankcijas. A. Lukašenka: JAV organizavo nužudyti mane ir mano šeimos narius (video) Šiandien, gruodžio …


Ukrainos karinė žvalgyba prognozuoja, kad Rusija pradės karinę invaziją sausio pabaigoje arba vasario pradžioje. Tačiau vargu ar prezidentas Vladimiras Putinas laikysis šio grafiko. Būtų protinga manyti, kad Putinas svarsto kažkokį puolimo scenarijų tuo atveju, jei bus pažeistos jo „raudonosios linijos“ Ukrainos atžvilgiu. Lapkričio 30 dieną, kalbėdamas investicijų forume, jis atvirai pasakė apie tokias „raudonąsias linijas“: „Jeigu Ukrainos teritorijoje atsiras kažkokie smogiamieji kompleksai, Maskva bus pasiekiama per 7-10 minučių, o viršgarsinio ginklo dislokavimo atveju - per 5 minutes.


Leftistai ėmėsi naujo puolimo prieš žmoniją. Dabar liepia, kad nesakytumėte žodžio "kalėdos". Šis žodis žeidžia muzlimus, sako jie. Iš tiesų tai žeidžia pačius leftistus, nes jiems nesmagu kai vartojate nepaklusnumą jiems skatinantį žodį. Sakykite "šventės" ir leftistas bus laimingas. Kaip nekošernas žydas pasakysiu: jei krikščionis negali normaliai ištarti žodžio "kalėdos", tai dvasinis nususimas, gal net apsigimimas.Jungtinė Karalystė pagrįstai laikoma šalimi, turinčia geriausią farmakologinės priežiūros sistemą. Čia 1964 m. buvo įdiegtas metodas, skirtas nustatyti nepageidaujamą (neigiamą) vaistų poveikį po to, kai jie buvo įregistruoti ir pateikti į rinką. Ši sistema buvo pavadinta geltonosios kortelės ataskaitų teikimo sistema.


Skandalinga Lietuvos valdžios nuo žmonių slepiama informacija apie taip vadinamos „BioNTech-Pfizer“ vakcinos nuo COVID-19 ligos klinikinius tyrimus, draudimas Lietuvoje kontroliuoti šio preparato siuntų atsekamumą, masinis beatodairiškas žmonių skiepijimas tariamomis vakcinomis nuo COVID-19 ligos privertė pasidomėti ne „sąmokslo“ teorijomis („Visą informaciją apie „Pfizer“ vakciną nuo Covid-19 ligos, sužinosime 2076 metais“), bet valdžios apie šią ir kitas taip vadinamas vakcinas nuo COVID-19 ligos skelbiama oficialia informacija, kurią nežinia, ar patys valdžios atstovai skaito.


Lenkija nepritaria Europos Komisijos pasiūlymams sušvelninti kai kurias prieglobsčio procedūras nelegalams ES šalyse, rašo Lenkų radijas. Trečiadienį, gruodžio 1 d., Europos Komisija pareiškė, kad ji siūlo naujus susitarimus, atitinkančius Lenkijos, Lietuvos ir Latvijos lūkesčius, nes šios šalys patyrė migracijos spaudimą, kurį inicijavo Baltarusija, remiama Maskvos, siekdama daryti spaudimą Europos Sąjungai. Europos Komisija visų pirma siūlo iki 16 savaičių pailginti prieglobsčio prašymų, kuriuos pateikia neteisėtai ES sieną kirtę migrantai, nagrinėjimo terminą.


Prieš A.Lukošenkos susitikimą su V.Putinu Sočyje šiam skambino I.Makronas, kai prasidėjo karas tarp Armėnijos ir Azerbaidžano – Putinui ir vėl paskambino I.Makronas. Geriausi draugai. Vilniuje mūsų rusofobai irgi neišgirdo iš Makrono nieko karingo Rusijos atžvilgiu.


Kas iš tikrųjų buvo LRT durnalistų ir presstitučių taikinys, jų debilavotoje "Riaušių anatomijoje". Makaraityte, nepamiršk – tavęs laukia dovana!Welcome to hell vaccine passports in Lithuania


Projektas „Mūsų TV“ tęsia turą po Lietuvą. Simboliškai turas prasidėjo nuo senosios Žemaitijos sostinės – Tverų. Mobili „Mūsų TV“ studija laukia bendraminčių ir visų žmonių, kurie nori ir turi gali…


Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka interviu RIA Novosti sakė, kad gali būti, jog priėmus atnaujintą respublikos Konstituciją bus surengti pirmalaikiai prezidento rinkimai.


Ilgai laukta privaloma (priverstinė) vakcinacija nuo koronaviruso bus. Aukščiausi Europos politikai teturi tik susitarti, nuo kada Europos Sąjungoje (ES) eksperimentinis medicininis preparatas turės būti suleistas kiekvienam Bendrijos piliečiui į petį.Gruodžio 1 d. Europos Komisijos (EK) pirmininkė Ursula von der Leyen informavo, kad „ES turėtų „pagalvoti apie privalomą vakcinaciją“ nuo COVID-19“. EK vadovė priminė didelį nerimą keliančius skaičius – net trečdalis iš 450 mln. ES gyventojų vis dar yra nepasiskiepiję nuo koronavirusinės infekcijos.


Vienos Ukrainos televizijos eteryje nuskambėjo Ukrainoje (ir Lietuvoje) neįprasta buvusio Gruzijos prezidento, Ukrainos politinio veikėjo, gero Lietuvos draugo Michailo Saakašvilio valdymo ir nuopelnų Gruzijai interpretacija. Kalbintas Gruzijos politologas pasakė, kad gruzinai neina masiškai palaikyti dabar teisiamo Saakašvilio. Pasak politologo, Saakašvilis dabar „pjauna tai, ką pasėjo“. Jį teisia teisėjai, kuriuos jis pats ir paskyrė. Pats Saakašvilis jau pripažino, kad tinkamai neįgyvendino teisinės sistemos reformos.Praeita savaitė iš kitų išsiskyrė Grybauskaitės prioritetų kaita. Netikėtai ji susirūpino prievartaujamomis moterimis Padniestryje, Užkaukazėje ir Donbase. Jai jau pakyrėjo prievartauti visą Lietuvos tautą, tai nusprendė pasismaginti su „šviežiena“. Tiems, kas ir primygtinai prašomas, nenori domėtis kitais šaltiniais, kaip tik Delfi ar kita valdžios laiminama spauda, dar kartą pirštu bakstelkim į Frydmano išdėstytą JAV strategiją. Džordžas Frydmanas – alternatyvios CŽV institucijos – privačios J


Ekologinio klubo „Atgaja“ įkurimo 30-metį pasitinkant: žygiai per Lietuvą kėlę Atgimimą ir „Sąjūdį“


Gruodžio 1 d. 10.30 val. įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Vyriausybė mano, kad esame nemokšos ir kvailiai“.Spaudos konferencijoje dalyvauja ekspertai.eu ir „PressJazz TV“ atstovas Audrius Nakas ir klinikinė mokslininkė, embriologė Aušra Blažėnienė.


Toliau raškom valdančiųjų darbo vaisius: Kinija išbraukė Lietuvą iš savo muitinės sistemų, todėl jokia lietuviška produkcija nebegali patekti į Kiniją.„Mūsų įmonė šiuo metu turi krovinių beveik už 700–800 tūkst. eurų, kurie plaukia. Nėra plano, ką dabar daryti. Iš Lietuvos į Kiniją konteineriai plaukia apie du mėnesius – aš neįsivaizduoju, kokie kiekiai krovinių dabar plaukia iš Klaipėdos uosto, kurie bus nepriimti.“ „Visos prekės su bet kokiais lietuviškais dokumentais, ar tai būtų kilmės sertifikatai, ar fitosanitariniai, ar krovinio draudimo dokumentai.


Ledinis vanduo – patikimiausia apsauga nuo virusų. Šalto vandens entuziastus nepageidaujami virusai dažniausiai aplenkia, o, jeigu ir užsuka „į svečius“, tai ilgam neužsibūna. Grūdinimasis – vienas iš efektyviausių būdų stiprinti imuninę sistemą. Tai gali patvirtinti kiekvienas, metai iš metų praktikuojantis grūdinimosi procedūras lediniu vandeniu.which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


Neabejoju, kad tik laiko klausimas kuomet leftistai bus visiškai nustumti nuo valdžios. Dabartinė opozicija turės galimybę jiems surengti platų teismą už masinį žmonių žudimą, Konstitucijos laužymą ir beprotišką šalies valdymą. Bus kvaili jei to nepadarys. Be to, tuomet šalyje jau bus pilna žmonių, kurie turės nuo kuoktservator politikos mirusių giminaičių. Šie neleis reikalo šiaip sau palikti. Artimųjų kraujas šauksis keršto. Mirusieji persekios pišininkus.


„Iš visų vakcinų, kuriomis esu pasiskiepijęs per savo gyvenimą, pvz., skiepų nuo stabligės, tymų, kiaulytės, poliomielito, raudonukės, meningito, HIB, difterijos, kokliušo - apie dabartinę sakau štai ką: Aš NESU "antivakseris", aš esu farmacijos kompanijos kruvina pagalvėlė su visais skiepais, kuriais skiepijausi per daugelį savo gyvenimo metų! Niekada nesu girdėjęs tiek melo ir apgaulės dėl vakcinos, kurioje teigiama, kad turiu dėvėti kaukę ir laikytis socialinio atstumo, net jei esu visiškai paskiepytas, ir kad net ir visiškai paskiepytas galiu VIS TIEK užsikrėsti ar platinti virusą.


Prieš daugiau negu savaitę pranešęs, kad koronaviruso pandemija jau eina į pabaigą, garsus virusų tyrinėtojas Gytis Dudas nepriklausomam Žmonių partijos portalui atskleidė, kad „omikron atmaina pasirodė, kaip griaustinis iš giedro dangaus ir jau pačios jos užuomazgos skiriasi nuo kitų atmainų“.„Labai didelė tikimybė, kad tai bus virusas, apie 2020 metus patekęs į kažkokį rezervuarą. Tas rezervuaras galėtų būti <...> imunosupersuoti asmenys.


Lietuviški grūdai ir pieno produktai į Kiniją nebeeksportuojami dėl Pekino atsakomųjų priemonių, susijusių su Taivano atstovybės atidarymu Vilniuje, praneša naujienų agentūra TASS su nuoroda į Liet…Lapkričio 30 – gruodžio 1 dienomis Lietuvos diplomatijos vadovas Gabrielius Landsbergis dalyvavo NATO užsienio reikalų ministrų susitikime Rygoje, Latvijoje, kuriame aptarta įtempta situacija aljanso rytiniame flange ir kiti aktualiausi saugumo darbotvarkės klausimai.„Esame dėkingi sąjungininkams už solidarumą ir indėlį į Lietuvos bei regiono saugumą. Tačiau saugumo situacija verčia imtis atgrasymo ir kolektyvinės gynybos priemonių stiprinimo, todėl siekiame sutarimo dėl papildomų saugumo garantijų rytiniame flange“, - susirinkusiems pasakė G. Landsbergis.


Žinot, kad Prezidento priesaikos žodžiuose yra frazė - "būti visiems lygiai teisingas"? Tai va, yra, pasirodo. LYGIAI TEISINGAS visoms Lietuvos mamoms ir visiems vaikams. Juk taip turėtų būti?Mes Prezidentui parašėme laišką dar prieš tris savaites. Tokį pat kaip ir Premjerei. Prašėme stabdyti gp vaikams įvedimą. Premjerė nieko nestabdė, nes ji nežino kur stabdžiai. Bet Prezidentas... Du kartus buvome prie Prezidentūros.


Valstybė rūpinasi žmonių sveikata ir laiduoja medicinos pagalbą bei paslaugas žmogui susirgus. Įstatymas nustato piliečiams nemokamos medicinos pagalbos valstybinėse gydymo įstaigose teikimo tvarką. (LR Konstitucijos 53 straipsnis.)Nuo 1996m. metodiškai reformuojama,griaunama ir naikinama valstybinė sveikatos apsaugos struktūra. Paskelbtas 800 milijonų EU fondas bus išleistas galutinam likusios valstybinės medicinos įstaigų veiklos sunaikinimui ir sistemos privatizavimui.


Griežtinamų valdžios gniaužtų akivaizdoje - maža, bet svarbi mūsų visų pergalė. LR Konstitucinis teismas (KT) priėmė opozicijos Seimo narių teiktą skundą dėl galimybių paso ir jį nagrinės skubos tvarka.  Gal buvo išsigąsta teisėto 11.


Iš knygos “Sociopatas šalia”: „Neleiskite kažkam be sąžinės, ar net eilei tokių žmonių, įtikinti jus, kad žmonija yra nenusisekusi. Dauguma žmonių turi sąžinę. Dauguma žmonių geba mylėti.“ Tam, kad…Matau, kaip prieš BIG –Pharma purvinus milijardus, įslaptintus 55 metams, yra sunku kovoti. Panašiai kaip bėgti basam per užšalusį arimą gruodį. Ten dar suklupęs gali atsikelti. Po vakcinų ir kaukių-kažin? Ačiū nepasiskiepijusiems, kurie, manau, išsaugos normalų lietuvio genofondą. Naują ir dar pavojingesnį virusą OMICRON atsineša masiškai paskiepytieji.


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


„Svetima siela – tamsumos“, - sakė rašytojas Antonas Čechovas. O šantažuoti, kad sunaikinsi savo vaiką? Kokią sielą reikia turėti? Neįmanoma? Ne, įmanoma. Prancūzijos vidaus reikalų ministras Gerald Darmananin teigė, kad neteisėti migrantai, grasino išmesti kūdikius už borto į Lamanšo sąsiaurį, jei policija bandys sustabdyti jų išvykimą į Jungtinę Karalystę. Sekmadienį spaudos konferencijoje vidaus reikalų ministras Darmaninas kalbėjo, kad nelegalūs migrantai bando šantažuoti Prancūzijos valdžios institucijas, kad šios leistų jiems perplaukti Lamanšo sąsiaurį. "...


Nuo gruodžio 1 d., siekiant pasinaudoti paslaugomis, kurios teikiamos tik asmenims, atitinkantiems nustatytus kriterijus (pagal kuriuos išduodamas galimybių pasas (GP)), nebegalios neigiamas antige…


„Versmės“ leidykla pristato „YouTube“ platformoje 2021-09-23 „Fox News“ televizijos paskelbtą interviu su JAV, San Chose policijos departamento pareigūnu Davidu Guttierezu, per nepilnus 3 mėnesius nuo paskelbimo jau surinkusį daugiau kaip 3,3 mln. peržiūrų. Buvęs JAV jūrų laivyno atstovas įspėja – šimtai jūrų laivyno karių išeina iš darbo dėl privalomo skiepijimo ir tai nevyksta vien tik kariuomenėje, įstatymus prižiūrintys asmenys, tokie kaip buvęs policijos pareigūnas Kalifornijoje, kuris pabaigė savo karjerą dėl skiepijimo reikalavimų.Rengiu antrąją mano knygos "Antrankiai minčiai" laidą, nes pirmą greit išpirko. Galite jau dabar užsakyti ją per saitą kazimierasjuraitis.lt Ir tikrinu vertimą į rusų kalbą, nes vertimo juodraštį skaitę bičiuliai žada neblogą knygos populiarumą rusų pasaulyje. O kol kas - ištraukėlė iš kalėjime lygiai prieš 3 metus rašyto dienoraščio:


Apsilankėme Neringoje, t.y., Juodkrantėje ir Nidoje. Rinkome parašus, bendravome su vietiniais žmonėmis ir atėjūnais. Apie tai, kokį įspūdį paliko Nida, vaizdo reportaže.


Klaus Schwab how to create cyber apocalypse power grid down banking offline Ransomware atack


Kai valdo antraštės. Šis įrašas apie žiniasklaidą, kuri vis dar turi problemą – skelbti su turiniu prasilenkiančias antraštes.Sekmadienį LrytoTV rodė laidą 24/7, kurioje dalyvavau kartu su liberalu V.Mitalu. Diskusija buvo konstruktyvi, išsakyti pagrindiniai mūsų ir šios liberalios valdžios skirtumai. Jie juk trypia ne tik per tradicines vertybes, bet ir narkotikų dekriminalizavimu bei alkoholio kontrolės atlaisvinimu kėsinasi į visuomenės sveikatą.


Į Lietuvą atplaukė paskutinis tanklaivis su suskystintų gamtinių dujų (SGD) kroviniu iš Rusijos šį mėnesį. Tai liudija duomenys iš laivų sekimo portalo marinetraffic.com. Tanklaivis „Coral Favia“ p…Šiam pamąstymui mane įkvėpė Prof. Povilo Gylio straipsnis „Amputuota Landsbergio biografija.“ Autorius į dienos šviesą dar kartą išvilko 30 metų Lietuvą naikinusio „Dėdulės“ biografijos dalį, kuri, jo žodžiais, buvo „amputuota“. Prof.


Man asmeniškai tai geriausias gyvenimo etapas. Dėl teisių suvaržymų apribotos kelionių, apsipirkinėjimo ar pramogų galimybės. Galiu susitelkti į esmę. Vis labiau traukia vienuoliškas gyvenimo būdas: mokytis- melstis-dirbti. Dabar tam idealios sąlygos. Šiuo metu veiksmingai galiu įgyvendinti savo gyvenimo misiją. Paklausa sėkmingos tautoms idėjoms išaugo - joms atėjo laikas. Man teko ypatinga privilegija nukreipti tautos mąstymą, suformuoti pasipriešinimo nuostatas.


Pasaulinio garso italų tenoras Andrea Bocelli liepos 27 dieną kalbėjo Italijos Senate ir pasmerkė perdėtą ir neproporcingą reakciją į koronaviruso „pandemiją“. Dainininkas buvo pakviestas papasakoti apie savo ligos ir pasveikimo nuo Covid-19 patirtį į konferenciją, pavadintą „Covid-19 Italijoje: informacija, mokslas ir teisės“.


Gyvename keistais laikais. Užsieniečiams labai neįprasta matyti vaizdus, kuriuose amerikiečių demonstrantai mojuoja plakatais su užrašais, palaikančiais „Teksitą“ (Teksaso atsiskyrimą nuo JAV) arba Kalifornijos Respublikos sukūrimą. Vis dėlto Virdžinijos universiteto atlikta apklausa parodė, kad 52% Donaldo Trampo (Donald Trump) rinkėjų „iš dalies“ pasisako už tai, kad respublikonų kontroliuojamos „raudonos“ valstijos „atsiskirtų nuo sąjungos ir sukurtų savo atskiras valstybes", o 41% Džo Baideno (Joe Biden) rinkėjų laikosi tokios pozicijos „mėlynų“ demokratinių valstijų atžvilgiu.


Paviešintas šimonytes ir armonaitės kovido suvaldymo planas.Lietuvos covid-19 suvaldymo planas 2021-2022mRecently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


klaus shwab cyberpoligon in Murders country Lithuania


Dovile Šakaliene - niekada neužmiršk, kad ateis ta diena, kai nebebūsi Seimo narė. Kai tapsi eiliniu piliečiu,kuriam pačiam reikės nueiti į parduotuvę, į kirpyklą, išnešti šiukšles. Kaip manai - ar daug priešų tuomet turėsi? Jau dabar turi dešimtys tūkstančių tavęs nekenčiančių, ir su kiekviena diena šis skaičius auga progresuojančia tvarka.


Dabar pabandykite jūs pasiskolinti bemaž 140 000 eurų ir „susibankrotinti“. Vargu, ar pavyks…


Tamsusis internetas nupirkti mirtį pas killerius seimo nariams valdininkams ir jų vaikams„Versmės“ leidykla pristato „YouTube“ platformoje 2021 m. rugpjūčio 6 d. „Fox News“ televizijos paskelbtą žurnalisto Tuckerio Carlsono interviu su Vengrijos ministru pirmininku Viktoru Orbanu, per 4 mėnesius nuo paskelbimo jau surinkusį daugiau kaip 5 mln. peržiūrų. Viktoras Orbanas tapo žinomas aštuntojo dešimtmečio pabaigoje kaip studentas, vienas iš lyderių, kovojusių prieš sovietų okupaciją Vengrijoje, ir daug kam Jungtinėse Valstijose jis tapo didvyriu, o tuo metu, Šaltojo karo metu, JAV daug dėmesio skyrė Vengrijai ir palaikė Viktorą Orbaną.


Prieš kelis metus senyva seimo narė Aušrinė televizijos laidoje gyrėsi savo seksualinius poreikius tenkinanti Hurgadoje su jos samdomu alfonsu arabu. Pasirodo, tai tapo labai populiaru Austrijoje, kur vidutinio ir senyvo amžiaus moterys ėmė naudoti masiškai atvykstančius migrantus iš Azijos ir Afrikos savo lytinių poreikių tenkinimui.


Используя главный инструмент превращения человека в бездушное послушное животное - "обучение на протяжении всей жизни (Lifelong Learning)", Мировой Либеральный интернационал готов довершить ИДЕАЛЫ ВСЕМИРНОЙ РЕВОЛЮЦИИ и уничтожить последнюю монархию Белых людей - БРИТАНСКОЕ СОДРУЖЕСТВО.


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis