LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Per pastaruosius 30 metų nacių nusikaltėlių šlovinimas tapo svarbiausiu Lietuvos valdžios prioritetu. Jie šlovinami, nes davė priesaiką Adolfui Hitleriui ir kovojo prieš Sovietų Sąjungą.


Šaikos užsienio reikalų Anūkas paragino Okrainą sustabdyti naftos ir dujų tranzitą per savo teritoriją, kad būtų uždrausti Rusijos energo nešėjai JevroSojūze. Tai pirmas atvejis per, be trupučio, tris specialios karinės operacijos mėnesius, kada iš Kijevo kažko reikalaujama, o ne tik išreiškiama jam begalinė parama kovoje su Maskva.


Lietuvos politikai pažemino Vytautą Landsbergį ir padarė jį buvusiu Lietuvos vadovu. Aš kategoriškai nesutinku ir manau, kad tarybinis profesorius Vytautas Landsbergis (Žemkalnis) yra dabartinis Li…


Man paskambino labai paslaugi žemos socialinės atsakomybės moteris ir pabandė įsiūlyti savo abejotinas paslaugas.


2022.05.16 DLR pranešė apie Ukrainos kariuomenę, kuri paliko Azovstalį su iškelta balta vėliava Rusijos kariuomenė derėjosi su Ukrainos puse Azovstalyje, žiniasklaidai sakė Donecko liaudies respubl…Jau eilę metų, o dabar ypatingai, dažnai sulaukiu tokio, lyg ir provokuojančio klausimo: kodėl pats būdamas „prisiekęs" nacionalistas nepalaikau itin aktyviai Ukrainoje pasireiškiančių tenykščių nacionalistų?


Remiantis Lietuvos įstatymais, nuo karo į mūsų šalį atbėgę ukrainiečiai savo automobilius turėtų užregistruoti „Regitroje“ ir gauti laikinus numerius, jei čia užtrunka ilgiau kaip 90 dienų per metus. Visgi, atsižvelgiant į susiklosčiusią neeilinę situaciją, jei ukrainiečių transporto priemonės nėra laikinai registruotos, dėl to susilaukti baudų neturėtų. Apie tai skelbia valstybinis transliuotojas publikacijoje „Ukrainiečiai Lietuvos keliuose važinėti gali ir be techninės apžiūros: paaiškino, kaip elgtis patekus į avariją su užsieniečiu“.


https://youtu.be/82fxyquwe8ATėvų forumo narys Darius Trečiakauskas pasakė: Sveiki, Mielieji Bičiuliai, bendražygiai, Iš kur atsiranda vaikai, kas galėtų pasakyti? Gandras atneša? Kopūstuose randa? Mes visi vaikystėje girdėjome tokius paaiškinimus. Bet mes užaugome. Panašu, kad dalis Seimo narių taip ir liko nesubrendę, nes jie įsivaizduoja, kad du vyrai ar dvi moterys gali susilaukti vaikų ir vadintis šeima. Apie tai ir mūsų valdžios buldozeriu stumiamas partnerystės įstatymas.  Amerikos indėnai sako, kad mes nepaveldėjome žemės iš savo protėvių, mes ją pasiskolinome iš savo vaikaičių.


Daugiau nei 250 Ukrainos karių pasidavė iš Azovstal gamyklos Mariupolyje, iš jų 51 buvo sužeistas. Tai antradienį buvo paskelbta Donecko liaudies respublikos (DLR) teritorinės gynybos štabe. „Iš vi…


Gegužės 15-oji – Šeimos diena. Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu ji minima nuo 1994 metų. Vilniuje šiemet ši diena paminėta Katedros aikštėje, dalyvavo premjerė Ingrida Šimonytė, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, susirinkusieji galėjo išklausyti valstybės lyderio Gitano Nausėdos kalbos įrašo. O Kauno rajone, privačioje sodyboje šventę suorganizavo Lietuvos šeimų sąjūdis ir surengė jau tradiciniu tampantį „Didyjį šeimų gynimo maršą“. Jūsų dėmesiui ne trumpos trukmės abiejų renginių akimirkos per 13 minučių (plačiau apie tai gegužės 16 d.Okrainos klounas-banderovcas Zelia pažadėjo padaryti viską, kad „Ukro-vizija“ būtų surengta Mariupolyje


Lietuvos šaika visiškai pilnai susimokės už savo rusofobišką poziciją ir atvirai antirusišką politiką po artėjančio pasaulio perdalijimo. Tokį pareiškimą padarė ekonomistas Michailas Chazinas.


Taigi per pirmas tris incidento minutes bus sunaikinta Ruklos karinė bazė ir visų aerouostų, karinių aerodromų pakilimo takai bei visi Lietuvos poligonai. Sunaikinti bus ir visi Lietuvos turimi lengvieji lėktuvai. Taip vadinamas Suvalkų koridorius bus Rusijos kariškių sukurtas laike poros valandų iš Baltarusijos ir Kaliningrado srities pusės ir Lietuva bus uždaryta taip, kad, nei viena pelė neprasmuktų į Vakarus. Iš Kaliningrado pusės per Neringą atvykę Rusijos kariniai daliniai užblokuos Klaipėdos uostą.


Viena didžiausių baldų ir kitų namų apyvokos prekių bendrovių pasaulyje yra IKEA. 2022 m. kovo pradžioje IKEA „dėl techninių priežasčių“ uždarė visas savo parduotuves Rusijoje, todėl jose nebegalima apsilankyti ir įsigyti jokių prekių. Prekybos salės ir sandėliai neveikia, o pristatymas iš internetinės parduotuvės nebegalimas. Visi IKEA padaliniai Rusijoje sustabdė savo veiklą, nes bendrovės pagrindinė būstinė nusprendė nutraukti veiklą šalyje dėl „specialios karinės operacijos“ Ukrainoje. Iš pradžių bendrovė tikėjosi, kad veiklą galės atnaujinti iki gegužės 31 d.


Gegužės 17 d. Seimo seniūnų sueiga nutarė į parlamento plenarinio posėdžio darbotvarkę įtraukti įstatymo projektą dėl valstybės vadovo statuso suteikimo Aukščiausiojo Sovieto, vėliau pervadinto į Atkuriamąjį Seimą, pirmininkui Vytautui Landsbergiui. Simboliška, kad V. Landsbergio įvaldovinimo klausimas buvo svarstomas būtent gegužės 17 d. – kai praėjo lygiai dešimt metų, kada valstybės vardu 2013 m.Partnerystės (civilinės sąjungos) problema ne ta, kad ji įteisins tos pačios lyties porų gyvenimą kartu. Jis ir taip teisėtas - kas nori, gali taip gyventi. Tai yra tų žmonių reikalas, jų privatus gyvenimas, į kurį nevalia kištis, smerkti ar nurodinėti, kad jie turėtų gyventi kitaip.Problema ir ne tai, kad partnerystė leistų registruoti tarpusavio ryšį, išspręstų gyvenant kartu kylančias teisines problemas.


Kuo baigsis Ukrainos egzistavimas pasidarė aikivaizdu 2013-ais metais, prasidėjus taip vadinamam "Euromaidanui".


Ieškovai remiasi Niurnbergo kodeksu. Fuellmichas ir jo komanda pateikia įrodymus, kad PGR testas yra klaidingas ir sako, kad nurodymas gydytojams bet kokią gretutinę mirtį pavadinti Covid mirtimi yra sukčiavimas. PGR testas niekada nebuvo sukurtas patogenams aptikti ir yra 100% klaidingas visų vadinamųjų 35 ciklų metu (Kuo toks svarbus PGR metodas? DNR molekulėse yra saugomas organizmo genomas, tačiau tam, jog būtų įmanoma analizuoti tokią genetinę informaciją reikia gana daug DNR.


"Broliai" nesuminkštėjo ir mums į nosis bedė špygą, nors Monika Liu nuolatos mosavo Ukrainos dvispalvę, o Giržadas apsivilko vyšivanką. Ukrainos komisijos Lietuvai skirtas nulis balsų parodė, kad ukrainiečiai mums jokie broliai, o Lietuva Ukrainai tėra melžiama karvė. Aš nenoriu net komentuoti žiūrovų balsavimo, nes tai buvo akivaizdi balsavimo falsifikacija. Tuo ir reikėjo laukti, nes balaganėlis iš Ukrainos jau senokai buvo ES biurokratų paskirtas nugalėtojais.  Nieko, mes įpratę.


Lenkijai ir trims Baltijos šalims bendra praeitis (ir didžiulis Rusijos gyventojų skaičius, tiek Latvijoje ir Estijoje) yra tik papildoma priežastis pasireikšti rusofobijai. Penktoji NATO šalis, su kuria Rusija turi sausumos pasienio ruožą (mažiausią iš visų, šiek tiek mažiau nei dviejų šimtų kilometrų ilgio), nepriklausomybę įgijo kiek anksčiau, nei Baltijos šalys atsiskyrė nuo suirusios Rusijos imperijos.The home address of Klaus Schwab, world Great Reset engineer


Lietuvos šaulių sąjungos nariai dalyvavo ketverių metų "savanorių batalioną" "Azov" sukūrimo sukakties šventėje, kuriam uždraudė tiekti ginklus ir kitokią paramą JAV Kongresas. Zaporožėje su Lietuvos parama atidarytas memorialas Donbaso karo veteranams, papuoštas nacių simbolika, uždrausta daugelyje Vakarų šalių, įskaitant Vokietiją. Lietuva ne šiaip tik palaiko Ukrainą - ji pažeidžia NATO ir Jevrosojjūzo susitarimą, pagal kurį parama Vakarų Ukrainai Vakarų netaikoma aiškiems ir ir nesimaskuojantiems nacistams.


Vakar viso pasaulio televizijos kanalai mus gąsdino baisia COVID-19 „pandemija“ Indijoje. Tačiau, išjungus televizorių ir įjungus smegenis, kaip vaizduojama 1-je karikatūroje, šiuos įvykius mes pamatome visai kitoje šviesoje.


Ir Rusijos prezidentas savo kalbą pradėjo būtent nuo šito — tuo metu pažymėjęs, kad jau pačioje koronaviruso pandemijos pradžioje, kai daugelis situaciją šalyje ir pasaulyje vertino kaip absoliučią neaiškumą, jis, kartu su nerimu, buvo tvirtai įsitikinęs, kad rusai būtinai įveiks visus išbandymus.


DLR pranešė apie Ukrainos kariuomenę, kuri paliko Azovstalį su iškelta balta vėliava Rusijos kariuomenė derasi su Ukrainos puse Azovstalyje, kanalo žiniasklaidai sakė Donecko liaudies respublikos „…Kovo 8-10 dienomis Vilniuje ir Trakuose vyko trečiasis Rusijos nesisteminės provakarietiškos opozicijos surengtas taip vadinamas „Laisvosios Rusijos Forumas“, kuris Lietuvoje geriau žinomas „Rusijos Vilniaus Forumu“. Pagrindinė Vilniaus forumo tema buvo kas valdys Rusiją po prezidento Putino – ar patys Rusai gyvenantys Rusijoje ar provakarietiški Rusijos intelektualai. Ši tema Lietuvai jau neaktuali. Lietuvos klausimas jau nuspręstas, ją valdo Briuselis, ne Lietuva. Dabar beliko išspręsti klausimą kas valdys Rusiją ir jos gamtinius išteklius Rytai ar Vakarai?


Rusijoje euras kainuos pigiau nei doleris Rusijos dujų embargo atveju Embargas – draudimas importuoti arba eksportuoti nustatytas prekes iš nurodytos valstybės, visos prekybos ar kitų tarptautinių …


Apie Euroviziją ir Šeimų gynimo maršą. Šį kartą apžvelgiu Šeimų maršo ir Eurovizijos panašumus…


Kaip reikės gyventi su tuo, kai SUVOKSIME, jog vietoje to, kad pagal LĖLININKO LIEPIMĄ siuntinėti SVETIMUS, reikia patiems išmokti pasiųsti SAVUS?


Laisvės partija, nauju vėju įsiveržusi į Lietuvos Seimą ir į valdančiąją koaliciją, labiausiai pabrėžia dvi laisves – laisvę homoseksualiems santykiams ir laisvę narkotikams. Pirmoji laisvė Lietuvoje – seniai įgyvendinta, Laisvės partija siekia ją dar išplėsti, imtinai iki šeimos statuso, verždamasi į sritį, kuri nuo amžių skirta mamai, tėčiui ir jų vaikams. Tuo pat metu siekiama uždrausti kitiems žmonėms sakyti, ką jie mano apie tokias laisves, taigi – laisvės vardu siekiama beprecedenčio diktato.Aktyvi šnipinėjimo veikla ir vis dažnesni Vakarų koalicijos kariniai manevrai šalia Rusijos sienų gali kalbėti tik apie vieną dalyką – NATO teroristinis aljansas aktyviai ruošiasi įvykdyti dar vieną tarptautinį nusikaltimą, karinę agresiją prieš taikią ir laisvą Rusiją.


Seniai akivaizdu, kad Vakarams įprasta maniera žvelgti į Rusiją iš aukšto nepriklauso nuo kokių nors konkrečių politinių momentų. Pranašumo idėja slypi Vakarų civilizacijos atstovų pasąmonės gelmėse, taip pat kaip ir patologišką siaubą vakariečiams kelianti "rusų grėsme". Vienas iš vakarietiškos pasaulėžiūros ypatumų yra tai, kad viską stengiamasi unifikuoti. Europiečio ir amerikiečio supratimu, visas aplinkinis pasaulis (mokslas, religija, ekonomika, menas ir t.t.) turi būti protingai sudėliot


Kol Lietuvos žiniasklaidoje Emanuelis Zingeris atvirai skelbia būtinybę pašalinus prof. Adą Jakubauską persvarstyti atskirų rezistencijos dalyvių įamžinimą, statusą ir apdovanojimus, Izraelio žiniasklaidoje visai ne kaip odiozinė paribių figūra publikuojamas Stanislovas Tomas rašo, kad „lietuvis nacių nusikaltėlis Vytautas Landsbergis Žemkalnis džiaugėsi kankindamas ir žudydamas tūkstančių tūkstančius nekaltų žmonių dėl jų neteisingos tautybės“.


https://youtu.be/T0wH3Gnee48 Ukrainos pabėgėlė Ispanijoje sumušė vietos policininką, tačiau labai stebisi, kad čia, skirtingai nei Ukrainoje, negalima mušti policininkų. Ji stebisi, kad buvo suimta, ji skundžiasi, kad Ispanija labai bloga šalis, nors ši ponia jau susivežė į šią "blogą" šalį visą savo giminę.


Šie Vladimiro Putino žodžiai iš pranešimo Federalinei asamblėjai jau buvo palyginti su jo Miuncheno kalba ir pavadinti naujuoju Rusijos užsienio politikos manifestu. Iš tiesų prasidėjo naujas istorinis laikotarpis, tačiau prezidento žodžiai tik pabrėžia tai, kas jau įvyko. Rusija klupo, Rusija atsigavo, Rusija susikaupė — o dabar Rusija žengia į priekį. Ne į Ukrainą ar Vakarus — Rusija eina prie atviresnio ir griežtesnio savo nacionalinių interesų gynimo.O štai ir pati baisiausia sankcija Rusijai: - Rusija negalės...........


„Karo Ukrainoje pasekmės jaučiamos jau šiandien“, – per spaudos konferenciją po G7 užsienio reikalų ministrų susitikimo sakė Vokietijos užsienio reikalų ministrė Annalena Baerbock. „Kalbama n…


Nusiprausę, nusiskutę, apsirengę švariais drabužiais – penki ukrainiečių kariai iš 53-iosios motorizuotųjų šaulių brigados įžengė į patalpą sudėję rankas už nugaros. Kiekvieną dieną dešimtys Ukrainos karių savo noru palieka savo pozicijas DLR (Donecko Liaudies Respublika) ir pasiduoda Respublikos kariuomenei. Šie kariai nusprendė baigti karą dieną prieš tai.


Vladimiras Putinas šeštadienį perspėjo Suomijos prezidentą, kad bet kokie ketinimai įstoti į NATO „neigiamai“ paveiks abiejų šalių santykius.Tokie komentarai buvo išsakyti po to, kai Rusijos lyderis pagrasino panaudoti hipersoninę branduolinę raketą „Satan-2“ ir smogti Didžiajai Britanijai bei Suomijai „vos per 200 sekundžių“. Jis taip pat teigė, kad ginklai gali būti panaudoti ir smogimui JAV.


Lietuva nuolat demonstruoja viso sovietinio palikimo naikinimą, kad įtiktų vakarų partneriams. Tačiau kaip tik Sovietų Sąjungai šiuolaikinė Lietuva turėtų būti dėkinga už savo nepriklausomybę ir teritorijas, kurias būtų užgrobusios jos šiuolaikinės ES partnerės – Lenkija ir Vokietija.Socialiniuose tinkluose pasklidus vaizdo įrašui, kuriame, kaip teigia Ukrainos karys, jis jau pasiekė Lenkiją ir greitai tai atšvęs, lenkai sunerimo ir ėmė jaudintis dėl į Lenkiją atvykstančių „tai…


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis