LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...
„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.Galimybių pasas kiršina ir skaldo Lietuvos visuomenę, žemina žmonių orumą, skatina nelygybę, kursto neapykantą, todėl Darbo partijos taryba kategoriškai nepritaria šiai idėjai. Darbo partijos pirmininko Viktoro Uspaskich teigimu, Galimybių pasas yra diskriminacinis sprendimas, suteikiantis privilegijas vieniems ir menkinantis žmones, propaguojančius sveiką gyvenseną.


FSB pareiškimo tekstas dėl Amerikos žvalgybos tarnybų žvalgybos (CŽV) veiksmų, atliktų naudojant „iPhone“.


Apie 3 val. nakties, po smarkių apšaudymų, Okrainos teroristų būriai, dviejų motorizuotų pėstininkų kuopų pajėgomis, sustiprintomis tankais, bandė įsiveržti į Rusijos Federacijos teritoriją Novaja Tavolžankos gyvenvietės rajone ir Šebekino tarptautinio automobilių patikros punkto prieigose;

Geopolitinė padėtisVašingtonas vis dar baiminasi konflikto eskalavimo ir jo masto didėjimo, todėl Ukraina pasižadėjo nenaudoti Vakarų ginklų smūgiams prieš Maskvą. Baltųjų rūmų Nacionalinio saugumo tarybos atstovas Džonas Kirbis (John Kirby) teigia, kad JAV prezidento administracija „privačiai ir viešai leido ukrainiečiams aiškiai suprasti“, jog neremia atakų prieš Rusijoje esančius objektus. „Mes ir toliau teiksime jiems tai, ko jiems reikia, kad jie galėtų apsiginti ir apsaugoti savo teritoriją, Ukrainos žemę, tačiau mes neremiame atakų prieš Rusiją.


Brangūs Lietuviai, visa širdimi jaučiu Jūsų mintis. Jūsų balsas gyvas mano dvasioje. Jūs skelbiate, Jūs šaukiate: „Dabar išmušė valanda ginti Šeimą, ginti Lietuvos ateitį, jos išlikimą. Tik visi kartu apginsime tai, kas mums brangu!“


Kodėl Ukrainos ginkluotosios pajėgos taip įnirtingai apšaudo Šebekiną, Belgorodo srityje?


Istorinis Lietuvos karalius Mindaugas yra garbinamas istorikų ir politikų. Tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į pusę Lietuvos.


Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį jurbarkiškiui dėl pasikėsinimo išžaginti nepilnametę, jos išprievartavimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Vaikinui paskirta 3 metų ir 4 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, bausmės vykdymą atidedant trejiems metams. Jis taip pat turės atlyginti 7 tūkst. neturtinę žalą, bei beveik 4,5 tūkst. eurų už patirtą turtinę žalą ir advokato teisines paslaugas.


„Kauno dienos“ žiniomis, buvęs politikas buvo siejamas ir pastebimas su Kaune gerai žinomos Agurkinių nusikalstamos grupuotės nariais.Rusijos užsienio reikalų ministerija pranešė, kad britaškės žvalgybos tarnybos ieško samdinių Okrainos ginkluotosioms pajėgoms.


Donald Trump goes to church with bible and declares war on Bill & Melinda Gates Foundation, the Rockefeller Foundation and The Committee of 300.


Lietuvos šakalienizacija – Valstybė toliau masiškai žudo lietuvius,Vasario 14 d. buvo priimta Dovilės Šakalienės spigiai prastumta nauja Vaiko teisių apsaugos įstatymo redakcija (kurią Grybauskaitė be abejonių pasiraše), uždraudžianti vaiko atžvilgiu bet kokį „smurtą“, tame tarpe ir vadinamuosius „psichologinį smurtą“ bei „nepriežiūrą“Tai reiškia, kad vadinamieji „socialiniai darbuotojai“ su policija galės atimti vaiką faktiškai iš bet kurios neturtingos lietuvių šeimos. Bet kokį nepatenkinto vaiko klyksmą bus galima panaudoti kaltinimui, kad prieš vaiką vienaip ar kitaip „smurtaujama“; visada bus galima vienaip ar kitaip „įrodyti“, kad vaika


Rusai raketomis kala išimtinai taikliai. Yra informacijos, kad Kijeve ir Lvove buvo susprogdinti slapti bunkeriai. Atvažiavę "susilpninti Rusiją" NATO šalių atstovai evakuojasi. Kas bus toliau?


Besitęsiant Achemos darbininkų streikui verta pasidomėti kas valdo tą įmonę. Pagrindiniu smuiku groja Lidija Lubienė, tačiau po 11-12% akcijų turi ir dvi Lubio dukros. Viena jų (nuotraukoje matote) - Viktorija Lubytė. Jai dabar 24 metai.2023 m. gegužės 31 d. tapo išskirtine diena.Teisingumo ministerija pranešė, kad lygiai po penkerių metų nuo Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) sprendimo Lietuvai, dėl prezidento Valdo Adamkaus slaptojo kankinimų kalėjimo, pagaliau neeilinis dokumentas išverstas į valstybinę lietuvių kalbą. „Informuojame, kad Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimo byloje „Abu Zubaydah prieš Lietuvą“ (peticijos Nr. 46454/11, 2018 m. gegužės 31 d.) vertimas į valstybinę lietuvių kalbą ir vertimo autentiškumo patvirtinimas pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1999 m. vasario 13 d. nutarimą Nr.


Ukrainos politikas ir publicista Dmitrij Vasilets Telegram (https://t.me/VasiletsDmitriy) šiandien paskelbė įrašą: "Putinas nusprendė smogti į "Vakarų vertybių" širdį. Rusijos Dūmoje pateiktas įstatymo projektas, draudžiantis lyties keitimo operacijas. Išimtis gali būti daroma tik gydant įgimtas vaikų anomalijas. Apie ruošiamą įstatymąGegužės 30 d. Rusijos Valstybės Dūmos pirmininkas Viačeslavas Volodinas parengė įstatymo projektą, kuriuo Rusijoje draudžiama keisti lytį, išskyrus įgimtų anomalijų atvejus.


Šioje Džordžo Orvelo kūrybos - tiek ištraukų iš romanų, tiek ir negrožinės literatūros citatų - rinktinėje sutelktos ir apibendrintos rašytojo mintys tiesos tema.“Kritęs ukrainiečių kovinis ryžtingumas gali sužlugdyti ilgai lauktą Ukrainos kontrpuolimą”, – rašė „National Review“ apžvalgininkas Michaelas Brendanas Doherty. Jo nuomone, Ukrai…Kol ukrainiečių bepiločiai lėktuvai bandė pakenkti Rusijos sostinei, Rusijos sparnuotoji raketa smogė Starokostianiovo oro uostui už 300 km į vakarus nuo Kijevo: Penki iš septynių ant kilimo ir tūpimo tako stovėjusių naikintuvų bombonešių Su-24 buvo sunaikinti. Apie tai šiandien rašoma austrų dienraštyje Exxpress.at. Ukrainos kariuomenės vadovybė jau patvirtino pataikymą į karinį oro uostą - tačiau sunaikinimo mastas sumenkinamas.


Lietuvoje valdininkų daugiau negu uodų prie Nemuno.Marijos Žemėje mokesčiai tuojau bus didesni už algas.Tapsime korumpuočiausia vieta gaublyje, o biurokratų vogimas taps jų veikimo principu. Jurga rašo: "Modeliu, rodos, renkamės komunistinę Venesuelą?"Iš Seimo atėjo žinios, jog valdantieji nusprendė, kad jie šventai laikysis Konstitucijos.Tomas Vytautas Raskevičius, būdamas Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariu, 2020 m. rudenį ne kartą naktimis naudojosi taksi paslaugomis, o sąskaitas apmokėti šioms paslaugoms pateikė savivaldy…
Sąjūdis iškovojo svarbiausią laimėjimą – Nepriklausomybę. Tačiau dėl įvairių priežasčių nesugebėjo įgyvendinti tikrai laisvos ir visiems piliečiams lygiai teisingos Lietuvos vizijos. Dažnai skleidžiamas melas, kad tos vizijos nė nebuvo. Toji vizija buvo užrašyta ir gyva žmonių atmintyje. Ją galima nesunkiai palyginti su šiandienos Lietuvos tikrove ir dabartinių politikų siekiais. Sąjūdis norėjo kurti Lietuvą kaip tautos namus čia, lietuvių tautos etninėse žemėse.Lietuvos kariuomenės pulkininkas leitenantas Gediminas Latvys ir atsargos majoras Židrūnas Šadauskis paskirti Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) vado pulkininko leitenanto Lino Idzelio pavaduotojais. Tokį nutarimą gegužės 31 dienos posėdyje priėmė Vyriausybė. „Sąjungos pagrindinė funkcija – rengtis ginkluotai gynybai ir organizuoti visuomenės pasirengimą neginkluotam pilietiniam pasipriešinimui, o karo padėties metu – užtikrinti taikaus pasipriešinimo veikimą“, - primena Krašto apsaugos ministerija.


https://ruskline.ru/opp/2019/11/09/o_proishozhdenii_litovcev


Okrainos gynybos ministerijos Vyriausiojo žvalgybos direktorato būstinė po gegužės 28 d. įvykusių smūgių.Yra dvi marksistų grupės. Abi dirba po marksizmo vėliava, laiko save "tikrai" marksistais. Ir vis dėlto jie toli gražu nėra tapatūs. Be to: tarp jų glūdi bedugnė, nes jų darbo metodai yra diametraliai priešingi.


Nors sutartys lietė visas nacionalines mažumas, ypatinga reikšmė jų žydams nebuvo paslaptis [36]. Žydų delegacijų komitetas tęsė funkcionavimą ir pasibaigus Paryžiaus konferencijai, užsiimdamas žydų mažumos teisių gynimu pagal priimtas sutartis, o 1936 m. jį pakeitė vietoj jo sukurtas Pasaulio žydų kongresas (situacija pasikeitė ryšium su atėjimu į valdžią Vokietijoje nacistams).„Labai kilnus tikslas kariškiui“. Šiuos žodžius prieš metus, 2022 metų gegužės 31 dieną, pasakė Baltarusijos prezidentas, įteikdamas valstybinius apdovanojimus KGB pareigūnams, dalyvavusiems specialioje operacijoje Okrainoje įkaitais tapusiems Baltarusijos piliečiams išlaisvinti.


Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....