LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Mokslininkų atlikti tyrimai, paskelbti moksliniuose žurnaluose, mums piešia visai kitokį virusologijos vaizdą, negu tai daro LRT „fake-news“. Žemiau aš pateikiu santrauką mokslinių publikacijų, įrodančių, kad kaukės praktiškai neturi jokios prasmės kovojant su Covid-19 „pandemija“. Kaukės buvo skirtos, tam, kad sulėtinti Covid-19 epidemiją, kad neperkrauti sveikatos apsaugos sistemos.


Kada pagrindinis žmonių žudymo įrankis - dirbtinio kvėpavimo aparato masinis naudojimas buvo paviešintas, pasaulinės aferos įpūtėjams nebeliko nieko kito, kaip pradėti lengvinti karantiną. Nes numatyto mirusiųjų skaičiaus, be šio aparato pasiekti neįmanoma. Tiesiog atkreipkite dėmesį į tai jog mirusieji nuo koronoviruso gydymo aparatu (bent jau Italijoje ir Ispanijoje) yra kremuojami, tokiu būdu paslepiant nusikaltimo pėdsakus.


Kuo toliau, tuo sunkiau galima suprasti, ką tarybinis profesorius Vytautas Landsbergis mums dar nori pasakyti.


Kviečiame pažiūrėti atviro ir šmaikštaus Vaido ir Gintaro pokalbio apie išlikimą.


Neseniai paskelbtas rusofobiškai antitarybinis straipsnis su antrašte "Suabejojęs Lietuvos okupacija Kremlius grasina: tektų kelti Klaipėdos ir Vilniaus klausimą", kurio autorius Vaidas Saldžiūnas bandė išvedžioti, esą Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, keldamas Antrojo pasaulinio karo istorijos klausimus, ne tik "neigia sovietinę okupaciją", bet dargi kėsinasi į Vilnių ir Klaipėdą, žodžiu — kelia Lietuvai teritorines pretenzijas.99 proc. medicinoje nedirbančių žmonių, net neįsivaizduoja koks rimtas ir rizikingas yra dirbtinis plaučių ventiliavimas.


Rugpjūčio 4 d. Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras pranešė Lietuvos Ypatingajame archyve rastas prieš šimtą metų, 1920 m. rugpjūčio 3 d., rašytas Lietuvos komunistų partijos vadovo Vinco Mickevičiaus–Kapsuko laiškas į Maskvą atskleidžia, kad panašiems apgaulės veiksmams komunistai ruošėsi ištisą Lietuvos nepriklausomybės dvidešimtmetį.


"Nėra priežasties atsipalaiduoti": Putinas įvertino situaciją su koronavirusu


Reicho bažnyčios vyskupas Liudvikas Miuleris: „Nacionalinė Reicho bažnyčia reikalauja nedelsiant nutraukti Biblijos spausdinimą ir pardavimą Vokietijoje. Nacionalinė Reicho bažnyčia iš visų bažnyčių altorių pašalins Bibliją, kryžių ir religinius daiktus. Gailestingumas yra ne vokiška koncepcija. Žodis gailestingumas yra vienas iš daugelio Biblijos terminų, su kuriais mes neturime nieko bendra. Ant altorių neturi būti nieko, išskyrus „ Mano kova“ ( Mein Kampf ), o kairėje - kardą “.


Apie JAV dolerio krachą kalba jau senai. Beveik visos tokios pranašystės buvo skelbiamos kitų šalių ekonomistų, finansistų ir politikų. JAV Federalinio rezervo sistemos (amerikiečių Centrinio banko, išleidžiančio dolerius) vadovai tai vertina kaip Amerikos nedraugų bandymą savo norus pateikti už realybę. Tikėjimas doleriu pačioje Amerikoje buvo tvirtas, primenantis religinį fanatizmą. Taip, žinoma, Amerika ekonomiškai silpnėja, bet tai nereiškia, kad silpnėja doleris.Šiuo metu su kolegomis daug galvojame, kaip reikėtų mūsų partijai Tvarka ir Teisingumas atsinaujinti


Svarbiausia teisėto apiplėšimo sąlyga – kad apiplėštasis nesuprastų, kad yra apiplėštas, o labiau pasiduodantys apkvailinimui dar ir su džiaugsmu leidžiasi apiplėšiami bei visokeriopai liaupsina plėšikus bei patį plėšimą.


Lukašenkos savęs nuvertimas. Ant kortos pastatyta daugiau nei  prezidentavimasŠaltinis : https://ukraina.ru/opinion/20200801/1028414902.html Rostislavas Iščenko 2020-08-01 Neseniai aš jau rašiau, kad provakarietiška Aleksandro Lukašenkos aplinka ruošiasi Baltarusijos prezidento nuvertimui.


Tęsinys. I dalis ČIA. Šiuolaikinė internetinė žiniasklaida tapo negyvos kalbos veisykla. Į ją įjunko ir sparčiai dauginasi įvairūs lavonrašiniai su užkrečiamų negyvažodžių įdaru. O platinami jie vadinamais „pranešimais spaudai“ – rašiniais gyvybiškai svarbiais šiuolaikinės internetinės žiniasklaidos gyvasčiai palaikyti. Internetinių dienraščių turiniui būdinga greitai kisti ir atsinaujinti. Čia jau ne dienraščiai, o minutraščiai per savo vidurius praleidžiantys copy/paste ir kitokiu būdu įsisavinamų naujienų srautus.


Liepos 29-osios naktį Baltarusijos teisėsaugininkai sulaikė 32 privačios karinės kompanijos WAGNER narius, dar vienas jų kolega sulaikytas šalies pietuose. Baltarusijos lyderio Aleksandro Lukašenkos rugpjūčio 1 d. komentarai šiuo klausimu.Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


Berliner Zeitung (BZ) vakar informavo, kad protestuoti prieš melagingą koronabangą šeštadienį Berlyne iš visos Vokietijos ir kaimyninių šalių susirinko milijoninė protestuotojų banga.


Rusijoje baigti klinikiniai koronaviruso vakcinos tyrimai


Lietuvoje turėtų būti kuriamas dar vienas karinis poligonas, siekiant dar geriau atgrasyti Rusiją. „Lietuvos kariuomenei ir NATO sąjungininkams stingant erdvės karinėms pratyboms, svarstoma įkurti naują karinį poligoną vakarų Lietuvoje“, - pasakė Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis. Jo teigimu, šiuo metu Pabradės poligono Jungtinių Valstijų (JAV) ir NATO priešakinių pajėgų pratyboms užtenka, bet „Lietuvos kariuomenės pratybų sąskaita“, kuri turi išsitekti mažesnėse teritorijose. Todėl artimiausioje perspektyvoje numatyta daugiau investuoti į Pabradės, Ruklos poligonus.


Šiandien „Facebook“ pašalino vaizdo įrašą, kurį paskelbė „Breitbart News“ ir kuris buvo vienas efektyviausių „Facebook“ įrašas pasaulyje pirmadienio popietę. Vaizdo įraše buvo kalbama apie spaudos konferenciją, kurią surengė grupė „America's Frontline Doctors“ ir kurią organizavo bei rėmė „Tea Party Patriots“.Panaudosiu visiems daugmaž girdėtus terminus, kad galėtume orientuotis aprašomoje situacijoje. O situacija tokia, kad mūsų organizmas dirba komunizmo sąlygomis. Tai yra iš kiekvieno pagal gabumus, galimybes ir kiekvienam pagal poreikius. Mūsų organizmo ląstelės taip susietos, kad visas organizmas galėtų išgyventi ir daugintis gana sudėtingomis išorės sąlygomis. Visos ląstelės, visų pirma, dirba organizmui, o sau pasiima tik tiek, kiek reikia.


Šiandien Sveikinu jus su profesine švente ir 90-osiomis desantinių-oro pajėgų įkūrimo metinėmis. Jūs pagrįstai didžiuojatės šlovingąja legendinės „sparnuotų pėstininkų“ istorija, jos įkūrėjų vardais, lygiuojatės į savo pirmtakus ir vyresniuosius bendražygius, kurie visada garbingai vykdė paskirtas užduotis, specialiųjų operacijų ir taikos palaikymo misijų metu pademonstravę aukščiausią pasirengimo lygį, nepalaužiamą charakterį ir savitarpio pagalbą.


Baltarusijos specialiosios tarnybos backos A.Lukašenko įsakymu surengė rusofobinį rinkiminį spektaklį – sulaikė Baltarusijoje teisėtai buvusius ir jokių įstatymų nepažeidusius Rusijos piliečius. Kokį cirką bando parodyti Baltarusijos agrofiureris Oleksandras Grigorjevičius Lukašenko?


Astravo elektrinė ir jos grėsmės, Lietuva geopolitiniame kontekste, ateities perspektyvos ir Kazimiero Juraičio veikla, nuo kurios E. Baltušis atsiribojo.


LRT.lt klausimai partijoms ar koaliciniams sąrašams: Ar pritariate, kad Lietuvoje būtų įvesti progresiniai mokesčiai?Aleksandras Rodžersas: Chodorkovskio nesėkmė Chabarovske2020-08-01 A. Navalnio ir M.Chodorkovskio apmokamų profesionalių provokatorių pasirodymas bet kokiose protesto akcijose (o jie patys savaime labai gali būti ir spontaniški) tik diskredituoja tokias akcijas ir atima iš jų visuomenės palaikymą. Užrašas ant plakato: “Laisvę Furgalui!” Vykdydami “Ateities instituto” projektą, mes pradėsime apibūdindami mažus darbus ir pamažu judėsime globalių įvykių prognozių link.


Dešimtys tūkstančių pagrindinės Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos varžovės prezidento rinkimuose Svetlanos Tichanovskajos šalininkų ketvirtadienį dalyvavo mitinge Minske, nepaisant didėjančio valdžios spaudimo opozicijai. Dabartinio Baltarusijos prezidento priešininkai deda visas viltis į 37 metų S. Tichanovskają, kuri rugpjūčio 9 d. vyksiančiuose Baltarusijos prezidento rinkimuose susirungs su A. Lukašenka. Jos vyro Sergejaus, žinomo tinklaraštininko, rinkimų komisija nesutiko registruoti kandidatu rinkimuose ir jis buvo įkalintas, kaip ir buvęs bankininkas Viktoras Babaryka.


Informuoti agentūros "Reuters" šaltiniai iš OPEC sakė, kad naftą eksportuojančių šalių aljansas rimtai svarsto scenarijų, pagal kurį naftos paklausa niekada neatsigaus, ir tai turės gana rimtų pasekmių naftos pramonės šalims.


V. Kasiulevičius ragina ruoštis rudeniui: temperatūrai nukritus žemiau 8 laipsnių, virusas plis greitai - mirs milijonai zmonių


Knoso rūmai ir MInotauro legenda - ką tai turi bendro su mumis? Kodėl Kreta mums artimesnė, negu prakeiktoji Jerušalaimo žemė?Švietimo, mokslo ir sporto ministerija rengia tris variantus — realų grįžimą į mokyklą, mišrų realaus švietimo ir nuotolinio mokymosi derinį ir trečiąjį variantą, leidžiantį dirbti nuotoliniu būdu. Po patirties, įgytos per griežtą karantiną, tėvų ir mokytojų nuomonės apie ugdymo formas skiriasi. — Romualda, ar jau paruošei savo sūnų naujiems mokslo metams? Pasidalink patirtimi, nes mes ruošiamės leisti dukrą į pirmą klasę ir labai jaudinamės.


Esmė tokia , kad nacionalsocialistai niekada neteigė, jog arijai iš prigimties yra geresni visų tipų atletai nei ne arijai; vietoj to jie pripažino, kad kiekvienos rasės ypatumai suteikia jai tam tikrų pranašumų ir trūkumų varžantis su kitomis rasėmis; ir kad konkreti Hitleriui priskirta „arijų rasės viršenybės teorijos“ forma yra žydų išradimas.


Naujas Prancūzijos kariuomenės NATO tarptautinio bataliono papildymas Lietuvoje labiau primena ne epą "300 spartiečių Suvalkų koridoriuje", o kilnojamąjį cirką, kurio turas po Baltijos šalis truks iki metų pabaigos. Prancūzų kuopos komplektacija NATO batalione buvo baigta liepos 30 dieną. Prancūzijos armija personalą ir karinę techniką į Lietuvą pristatė lėktuvu ir traukiniu. Rukloje dislokuota apie trys šimtai Penktosios Respublikos karių (fr.


JAV jūrų pėstininkai apsižliumbė ir liejo ašaras, kada juos sulaikė Islamo revoliucijos gvardijos (IRGC) jūrų korpusas už neteisėtą patekimą į Irano teritorinius vandenis Persijos įlankoje. Apie tai buvo pranešama pasaulinėse MIP ir fake news su nuoroda į IRGC generalinio vado pavaduotojo generolo Hosseino Salami pareiškimą.


Kyla klausimas: kam iš tikrųjų tarnauja "Lrytas" ir už pinigus rašanti žurnalistė Asta Kuznecovaitė?Šiandien Šiaulių apygardos teismas tęsė baudžiamosios bylos, kurioje Algirdas Paleckis ir Deimantas Bertauskas yra kaltinami šnipinėję Rusijos naudai, nagrinėjimą.  Kaip praneša teismo spaudos tarnyba, šiandien uždarame posedyje toliau vyko kaltinamojo Bertausko apklausa. Kaltinamasis savo kaltės neneigia, Paleckis savo kaltės nepripažįsta.     Abiem kaltinamiesiems yra taikoma kardomoji priemonė – intensyvi priežiūra.


Keli kilometrai nuo Irano sienos pradėjo skęsti „Nimitz“ klasės lėktuvnešis, į kurį prieš keletą dienų pataikė sparnuotoji raketą, kurią paleido Islamo revoliucijos gvardijos korpusas.


Kaip pati zombiškiausia religija - JUDAIZMAS džiaugsmingai priima pačią feikiškiausią KORONĖS pseudodemiją. Arba KORONĖS KOPULIACIJA Kretoje.


Pasaulio finansinių elitų koronavelniojimas (rus.koronobesije) sukėlė atsakomąją pasalio tautų reakciją, rašoma rusų portale Katiuša. Savaitgalį Vokietijoje šimtai tūkstančių įprastai paklusnių vokiečių išėjo protestuoti prieš globalios oligarchijos planuojamą antrą koronavelniojimo bangą, prieš įžūlų piniguočių krūvelės bandymą primesti žmonijai naują pasaulio tvarką su visuotina vakcinacija (čipizacija?), namų areštais, antsnūkiais, totaliu sekimu ir nacionalinių ekonomikų sugriovimu koronaviruso pretekstu.


Visos Lietuvos valdančiosios partijos yra liberalios. Visos valdančiosios partijos maitina žmones laisvės ir demokratijos iliuzija ir partijų pasirinkimo laisve. Iš šalies žiūrint visos partijos turi savo atskiras programas, atrodo skirtingos, tačiau iš esmės jos nieko tarpusavyje nesiskiria – visos valdančiosios partijos vykdo vieną ir tą pačią Vakarų primestą neo-liberalaus kapitalizmo ekonominę politiką.Švedija ir Baltarusija. Jos neįkalino gyventojų, neapmovė jų kaukėmis, neišjungė ekonomikos. Jos laimėjo. Prie santykinai suverenių valstybių grupės praėjusią savaitę prisijungė ir Olandija. Ši valstybė laikėsi tvirtos pozicijos ES valstybių vadovų derybose skirstant ES paramą ir kreditus. Ypač, labiausiai nuo Covid-19 nukentėjusių pietinių ES valstybių atžvilgiu, kurios, Olandijos nuomone, išlaidžiauja ir nesilaiko fiskalinės drausmės. Tai valstybė donoras, todėl gali užimti tokią poziciją.


Artimiausiomis dienomis planuojama pradėti pirmojo BelAE energetinio bloko paleidimo operacijas, savo Telegram kanale praneša Baltarusijos Energetikos ministerija. Ministerija informuoja, kad buvo parengtos technologinės sistemos ir įranga fiziniam paleidimui pradėti, atlikti jų bandymai, parengtas BelAE personalas ir atlikti kuro pakrovimo būtini mokymai.


Ir taip jau patologiškai antitarybinėje Lietuvoje – naujas antitarybinis ekscesas: anot „Kauno dienos“, Visvaldo Matijošaičio valdomoje Kauno savivaldybėje kelią skinasi iniciatyva iš vietos pašalinti adresu K. Donelaičio g. 13 prie vaikų bibliotekos stovintį lietuvių literatūros klasiko, tarybinio rašytojo Petro Cvirkos biustą. Apie tai komentuojama, aišku, negailint priekaištų pačiam rašytojui – esą jo būta „išdaviko“, „kolaboranto“ ir visokio kitokio blogiečio.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


2019 spalio 18 d. penkiolikos verslininkų, vyriausybės pareigūnų ir sveikatos ekspertų grupė susirinko prie vieno stalo Niujorke – kad suplanuotų globalų atsaką į niekad nematyto ir visiškai išgalvoto koronaviruso protrūkį, galimai nutiksiantį kada nors ateityje.Kol geltonosios spaudos 15min fake fact checkeris ir toliau platina savo sąmokslo teorijas, kitų nuomones vadindamas sąmokslo teorijomis, bei bando jas blokuoti, kaip dalinai TEISINGAS, pasaulyje ir toliau skelbiama apie corona virusu užkrėstus testus. Arstechnica žurnalistė Beth Mole balandžio 20 dienos straipsnyje rašo: <..


Kodėl Japonija neskelbia nepaprastosios padėties ir neįveda karantino? Priešingai - Japonija nuėmė karantiną švietimo įstaigose, kuris buvo paskelbtas prieš tris savaites, ir nuo 1 balandžio - Japonijoje šią dieną prasideda Mokslo metai - visi vaikai eis mokytis įprastu režimu.


Kodėl Japonija neskelbia nepaprastosios padėties ir neįveda karantino? Priešingai - Japonija nuėmė karantiną švietimo įstaigose, kuris buvo paskelbtas prieš tris savaites, ir nuo 1 balandžio - Japonijoje šią dieną prasideda Mokslo metai - visi vaikai eis mokytis įprastu režimu.


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis