LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Tęsinys. Ankstesnės dalys ČIA. Apie bausmių griežtinimą59. Paslaptis po devyniais užraktais. Kaip žinoma, visos valstybių įvedamos bausmės gali būti kaip griežtinamos, taip ir švelninamos. Autoritarinės šalys paprastai valdo daugiausia bausmes griežtindamos, o demokratinės – švelnindamos. Tačiau tam tikromis sąlygomis ir demokratinės valstybės būna priverstas bausmes griežtinti. Prie tokių sąlygų pirmiausia priklauso stichinės nelaimės, karai ir kitokios suirutės. Tada tenka įvesti terminuotą ekstremalią arba nepaprastąją padėtį iki tol, kol krašte bus sugrąžinta normali padėtis.


ModRNR gamintojų planuose yra daug vakcinų nuo vėžio. Kad investicijos į mokslinius tyrimus ir plėtrą pasiteisintų, reikėtų milijonus vėžiu sergančių pacientų gydyti modRNR vakcinomis, nepriklausomai nuo to, ar jos duoda naudos. Klausimas lieka atviras: Ar yra nauda? Praėjusią savaitę Čikagoje vyko Amerikos klinikinės onkologijos draugijos (ASCO) susitikimas. Jame apsilankė 45 000 lankytojų, tai didžiulis renginys, kuriame susipina mokslinė konferencija ir komercinė mugė. Kodėl jis toks populiarus? Todėl, kad galima uždirbti daug pinigų.Pastaraisiais metais mes matėme, kaip bendra neapykanta Rusijai nesugebėjo suvienyti lenkų ir ukrainiečių nacionalistų. Galiausiai strateginis Lenkijos ir Ukrainos aljansas nepasiteisino, nors už tokį aljansą buvo visi: JAV, ES, NATO fašistai, britaškė ir pačios Lenkija bei okraina.


Сегодня уже второй раз на нашем канале мы поговорили с Лауриносам Рагельскисом (известный как: ЛИТОВЕЦ РУБИТ ПРАВДУ). Обсудили "демократичные" выборы в Литве, гей парад в центре Вильнюса и какая перспектива для Литвы в будущем...Seimo valdantieji, norėdami išvengti ekspertinio jų parengtų įstatymų projektų vertinimo ir balsavimo už atskirus įstatymų projektus, pasinaudojo „skubos tvarka”, kuri leidžia visus projektus priimti vienu paketu ir be ekspertinio vertinimo. Iš esmės tai reiškia mokesčių didinimą verslui (ir visiems kitiems), siekiant surinkti pinigų ginklavimuisi. Primename, kad Ukrainai buvo perduota 1,2 nlrd eurų, t.y. apie 2% BVP, kurių šiandien trūksta Lietuvos gynybai. Apie tai vakar pranešė Ingrida Šimonytė.


Gegužės 14 d. Seimo narė, tuometinė kandidatė į LR Prezidentus, premjerė Ingrida Šimonytė drąsiai kalbėdama valstybinio transliuotojo LRT eteryje laidoje „Dienos tema“, papasakojo apie savo nuolatinę kovą su dezinformacija ir vatnikais, perspėjo dėl dėl internete veikiančių lietuviškų propagandos kanalų.Moteris informavo, kad šiai problemai spręsti Vyriausybės kanceliarija skiria labai daug dėmesio.


Seimas skubos tvarka pradėjo svarstyti teisingumo ministrės Ewelinos Dobrowolskos pristatytą projektą, kuriuo siūloma denonsuoti 1992 m. liepos 21 d. Vilniuje pasirašytą Lietuvos ir Rusijos sutartį dėl teisinės pagalbos ir teisinių santykių civilinėse, šeimos ir baudžiamosiose bylose, ratifikuotą Aukščiausiosios Tarybos nutarimu. Tokiu būdu siekiama nepalaikyti glaudesnio teisinio bendradarbiavimo su valstybe agresore.


Žemiau pateikiamas tekstas nepriklauso propagandos žanrui jau vien todėl, kad „liaudies masės“ – o būtent joms ir skirta propaganda – jo niekada neperskaitys. Jį perskaitys dalis konservatyvių pažiūrų Rusijos intelektualų. Ir todėl darosi nejauku, neramu ir net baisu. Nes šitas tekstas – ne masių „smegenų plovimui“. Tai – ne „propaganda“.


Susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio nuogąstavimai dėl nepakankamai spartaus darbų vykdymo ir pavojaus, kad bus nepakankamai panaudotos ES lėšos, pagrįsti. Faktas tas, kad Lietuva gavo įspūdingą sumą pinigų iš Europos Sąjungos šio itin svarbaus infrastruktūros projekto statybai, o laikas dirba prieš šalį. Kadangi esminis dalykas yra paskirtų lėšų panaudojimo terminas.Jei valstybė ir toliau abejingai stebės, kaip mūsų informacinę erdvę užvaldo kremlinė propaganda, kurį plūsta net per daržininkų grupes, mums bus šakės. Vaitkaus ir tomaševskininkų pergalės atsirodys, kaip nekaltas nesusipratimas.


2023 metų birželio mėnesį bandė įsikurti net 6 opoziciniai judėjimai Lietuvoje. Visi bandymai baigėsi niekuo. Tad likus kiek daugiau negu mėnesiui (liepos 22 dienos) iki dienos kada užsidarys galimybė registruoti partiją/sąrašą bei kandidatus į 2024 metų Seimo rinkimus, esame gilioje nežinioje.


1990 m. birželio 12 d. buvo priimta Rusijos valstybės suvereniteto deklaracija. Tai oficiali šventė, tačiau iš tikrųjų ji sugebėjo tapti tokia visos šalies mastu.


Vyriausybė pritarė 14 vnt. šarvuočių M113 perdavimui Ukrainos kariuomenei. Krovinys Ukrainą pasiekti turėtų dar šią savaitę.Perduodami šarvuočiai yra skirti Ukrainos kariuomenės išminavimo pajėgumams stiprinti ir yra neatlygintinas Lietuvos indėlis į bendrai su Islandija vadovaujamos Išminavimo koalicijos telkiamą paramą. Ukrainos išminavimo koalicijos tikslas – apjungti ir koordinuoti šalių donorių jau teikiamą bei būsimą paramą Ukrainai – tiek kovinio, tiek humanitarinio išminavimo srityse.


Gabrielius yra kuiliukas. Pakalbam atvirai ir paprastai – jam niežti kiaušiukus kuo greičiau padėti į aksominį seimo nario krėslą. Išoriškai to niežulio nepastebėtum – droviai perkreipta burna, tvirta kaip uola žmona šalia ir visose priešrinkiminėse nuotraukose Anūkas apkibęs kekėmis vaikų. Kiek ten jis jų turi?Vilniuje gynybos technologijų konferencijoje „TechBatt: Technologijos mūšio lauke 2024“ verslo, mokslo bei gynybos sektorių atstovai iš Lietuvos ir užsienio šalių aptarė atgrasymo technologijas, galinčias pakeisti mūšio lauko dinamiką, analizę ir strategijas, technologijų integravimą į kasdienę karinę veiklą. „Ukrainoje vykstantis karas mums nuolat primena, koks svarbus mūšio lauke yra nuolat kintantis pažangiųjų gynybos sprendimų vaidmuo.


Nuo šių (2024) metų birželio 10 dienos baigiasi petrodolerio era Arabijoje. Kada Saudo Arabija galėjo savo išteklius parduoti tik už dolerius. Tai revoliucinio poveikio pokytis, kuris žymi trečiojo pasaulio išsivadavimą iš JAV dolerio vergovės.


V.V. Putinas įgarsino reikalavimus pradėti taikos derybas su okrainos chuntos šeimininkais: 1. Okrainos kariai turi būti visiškai išvesti iš DLR, LLR, Chersono ir Zaporožės regionų teritorijos; Regionų statusas turi būti nustatytas tarptautinėse sutartyse. 2. Okrainos įsipareigojimas neprisijungti prie NATO; 3. Okrainos statusas - neutrali, neprisijungusi prie ES reicho ir prie NATO šutvės;


Nuo paminklų, pastatytų ant Tarybinių karių kapų, valdžią Lietuvoje užgrobusi fašistinė chunta pereina prie kapų naikinimo. Litukrijos seimas leido perkelti Tarybinių karių kapus. Dabar kapai ir kapinės nebus saugomi įstatymų, jei jie bus pripažinti „totalitarinių, autoritarinių režimų ir jų ideologijų propaganda“.


Udalcovas pasakė spaudos konferencijoje: „Šalys, kuriose žmogaus teisių padėtis yra labai sunki, mūsų vertinimu, šiuo metu išlieka Ukraina, Latvija, Lietuva, Estija, JAV, Lenkija, Čekija. Čia sistemingai pažeidžiamos mūsų tautiečių teisės.“ „Jie bando įbauginti tautiečius ir priversti juos atsisakyti bet kokių ryšių su Rusija, atimti iš jų teisę vartoti gimtąją kalbą ir mokytis ja.“Tema, kurios rinkimuose vengė Gitanas Nausėda ir Ingrida Šimonytė. Tema, kurios lenkiasi net Liberalų sąjūdis ir Laisvės partija. Tai lietuvio laisvės tema, neseniai vėl iškelta Valstybės saugumo departamento aplinkos žmonių. Tomas Gailius, buvęs aukštas VSD pareigūnas, viešai pripažino, kad departamento direktorius Darius Jauniškis ir jo pavaduotojas Remigijus Bridikis net keletą kartų buvo jam įsakę surinkti įslaptintą informaciją, kuri turėjo būti perduota žurnalistui Mariui Laurinavičiui.


Lietuva turėjo nusiuntusi į Europos parlamentą tris Rusijos įtakos agentus bei vieną Rusijos „asset“, po šių rinkimų nusiuntė du Rusijos įtakos agentus bei du „assets“. „Asset“ kaip tranas pramuša kelią Rusijos įtakos bei agentų veikimui. Du „assets“ plius minus atitinka vieną Rusijos įtakos agentą. Reziumuojant, Kremliaus rezultatas Europos parlamento rinkimuose bene identiškas kaip buvusiuose. Arba kaip Kurtinaitis 90-aisiais po postkomunistinių jėgų pergalės pasakė: „man gėda būti lietuviu“.


Amerikiečių bulterjerai (American Bully) yra laisvai apibrėžta šunų veislė, kurią lengviausia atpažinti pagal didžiulę galvą ir karikatūrišką raumeningumą. Teigiama, kad ši veislė atsirado sukryžminus baisų ir liūdnai pagarsėjusį amerikiečių pitbulterjerą su didesniais, bet panašios išvaizdos amerikiečių buldogais ir anglų buldogais. Amerikiečių veisėjai jį skirsto pagal dydį. Nuo mažiausio iki didžiausio jie būna kišeniniai, klasikiniai, standartiniai ir XL. Kad amerikiečių bulterjeras būtų priskiriamas XL veislei, jis turi sverti ne mažiau kaip 100 svarų.

Sankt Peterburgo tarptautinis ekonomikos forumas... 21 tūkstantis dalyvių iš 139 šalių ir beveik tūkstantis sutarčių, kurių vertė 6,4 trilijono rublių.


Tbilisio meras Kakha Kaladze: „Reikia persvarstyti santykius su JAV, nes strateginis bendradarbiavimas tokia forma neįmanomas. Gruzija nėra kažkieno vasalas, Gruzija nėra šalis, kurią kas nors panaudos savo interesams, sunaikins pasaulį ir kartos Ukrainos likimą."


Kaip ir per stojimo į Europos Sąjungą referendumą, šiuo metu valdžia leidžia milijonus litų propagandai, bandydama įtikinti piliečius, kad euro įvedimas atneš gerovę. Esą investicijos, eksportas ir gamyba kils į padanges. Tuo tarpu Lietuvos žmonės jau turi 10 metų patirtį, gyvendami Europos Sąjungos rojuje ir gana skeptiškai sutinka valdininkų skleidžiamus pažadus. Lietuva – ne vienintelė postkomunistinė šalis, kuriai brukamas euras. Pirmoji buvo Slovėnija, paklusniai įsivedusi eurą 2007 m. Po j


Baigiasi metai – tai pakalbėkime dar kartą apie kaukes. Portalas LRT gruodžio 30 d. paskelbė publikaciją su tokia antrašte: „Kėvalas atmeta skeptikų argumentus dėl kaukių žalos vaikams: vienas kvailiausių klausimų, kuriuos man teko girdėti.“ Kadangi manau, kad būtent šis argumentas yra vienas kvailiausių mano iki šiol girdėtų iš medicinos profesoriaus lūpų, darantis didelę reikšmę visuomenės nuomonės formavimui – parašysiu paskutinį šiemet postą „pandemine“ tema, skirtą kaukėms.


Esminis sprendimas nepratęsti sutarties suteikia Saudo Arabijai galimybę parduoti naftą ir kitas prekes įvairiomis valiutomis, įskaitant Kinijos juanį, eurą ir jeną, o ne tik JAV doleriais. Be to, gali būti svarstoma galimybė naudoti skaitmenines valiutas, pavyzdžiui, bitkoinus, praneša „The Business Standart” leidinys. Tą patį skelbia žurnalistė Katja Hamilton „MSN” leidinyje, remdamasi „SindyGate” leidiniu. Finansų pasaulio potencialiai laukia dideli finansiniai sukrėtimai, nes Saudo Arabija nusprendė neatnaujinti 80 metų trukusios naftos dolerio sutarties su Jungtinėmis Valstijomis.DABAR apsvarstykime kai kurias Vladimiro Putino pastabas jo neseniai pasakytoje kalboje, skirtoje naujųjų teritorijų aneksijai. Kremliaus strategai yra pajėgesni nei jų kariškiai.


Liuksemburge įsikūręs Europos Sąjungos teismas ketvirtadienį priimtame sprendime nurodė Vengrijai sumokėti vieno milijono eurų baudą už kiekvieną vėlavimo laikytis taisyklių dieną, nes ji neįvykdė 2020 m. gruodžio mėn. teismo sprendimo dėl Priėmimo sąlygų direktyvos ir Grąžinimo direktyvos pažeidimo. Apie tai rašoma Vengrijos dienraštyje "Magyar hirlap".Gruzijos šaltiniai praneša, kad Gruzija pradėjo ruoštis atidaryti ambasadą Maskvoje ir atkurti diplomatinius santykius su Rusija. Kaip prisimename, diplomatiniai santykiai nutrūko po karo, įvykusio 08-08-08.


Ignitis Group data breach Hackers leak data of Ignitis' car charging service customersVaidas Lekstutis išbraukė mane iš VSD agentų? Kodėl!? Už ką!? Kaip taip galima!? Mano gyvenimas nebeteko prasmės...


Ukrainos krizės plėtojimasis rodo, kad Vakarai perėjo nuo pakankamai migloto tikslo kada nors integruoti Rusiją į Vakarų bendriją prie tikslo ją sunaikinti – taip mano buvęs JAV valstybės sekretorius ir JAV politikos patriarchas Henris Kisindžeris. Interviu, duotame leidiniui National Interest jis pažymėjo, kad šiame klausime Amerika prarado saiko ir konteksto jausmus. O spręsti Europos saugumo klausimus Vašingtonui tuo tarpu reikia būtent su Maskva.


RAIMONDAS ŠIMAITIS: "Spalvos sušildo" Konflikto su parado apsauginiu pradžia. Štai kas nusprendė ir ištransliavo jog tai buvo vėliava. Spėju akiniai pigūs, kinietiški, vaizdą suliejo... – Ką apsauginis pažeidžia? Ir kaip tą tipą teisingai nuleisti ant žemės?


1. Odesoje kariniai komisarai bandė sugriebti greitosios pagalbos gydytojų komandą ir pasiųsti juos myriop į frontą. Kolegos gydytojai šturmavo karinį komisariatą, atmušė mobilizuotus ir pagrasino, kad jei kariniai komisarai vėl bandys juos pulti, Odesoje nustos veikti greitoji medicinos pagalba, o milijoninis miestas liks be greitosios medicinos pagalbos;


Šiandien sisteminėje žiniasklaidoje pasklido žinia apie savo nuomonę internetinėje erdvėje aštriai išreiškusio ir valstybinės tarnybos pareigas ėjusio mūsų tautiečio ir bendrapiliečio, Romualdo Selvenio, politinį persekiojimą. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausiojo inspektoriaus pareigas neseniai ėjęs R. Selvenis savo „feisbuko“ paskyroje viešai paliko du įrašus, prie kurių nusprendo „prisikabinti“ valdžiažmogiai: vieną, smerkiantį prezidentę Dalios Grybauskaitę dėl karo kurstPriešingai populiariam mitui, moralinio pobūdžio samprotavimai tautų elgesiui tarptautinėje arenoje didelės įtakos nedaro – sprendimus labiau įtakoja išoriškai nematomas pinigų ir geopolitinės įtakos kokteilis. Tad, kai tik pamatote valdančios klasės atstovus pradedant demonizuoti kažkurią šalį, pirmas sau užduotas klausimas turėtų būti „kas gi čia yra pastatyta ant kortos?“ Tuo pačiu laiku Rusija, Kinija, Iranas ir Sirija tapo pažymėtomis šalimis. Kai tik suprasite kodėl – tai įvykiams, dabar v


Šiais metais mūsų iniciatyvinė grupė ir Tautininkų sąjungos atstovai ištisus mėnesius mynė Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) koridorius, siekdama surengti referendumą dėl valdžios ketinimų likviduoti savą valiutą. Toks drastiškas sprendimas, savos valiutos panaikinimas, negali būti priimtas be referendumo, be tautos sutikimo. Tai neabejotinai vienas iš svarbiausių Lietuvos klausimų, kurį pagal mūsų Konstituciją, galima spręsti tik referendumo būdu. VRK ėmėsi įvairiausių triukų vilkindama s


Nežiūrint į tai, kad junionistai, Škotijos atsiskyrimo nuo Didžiosios Britanijos priešininkai, pagal paskutinius apklausų duomenis įgijo nedidelę 4 % persvarą, nuspėti tikrąjį referendumo dėl Škotijos nepriklausomybės rezultatą bus sunku: 14 % škotų dar nežino, kaip balsuos ketvirtadienį. „Vis dėl to, jei didžioji Škotijos dalis į klausimą apie atsiskyrimą atsakys teigiamai, tai gryno oro gurkšnį pajus daugelis Europos separatistinių judėjimų už nepriklausomybę“, – rašo vokiečių laikraštis Die W


Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas pareiškė, kad Ukrainos šalininkai Vakaruose tik siekia išnaudoti šalį dėl jos gamtinių išteklių, ir teigė, kad karas galėtų baigtis per vieną dieną, jei Europa susivienytų dėl taikos. Interviu televizijai HírTV Ministras Pirmininkas V. Orbanas sakė, kad pagrindinis Vakarų rėmėjų, palaikančių tarpinį karą su Rusija Ukrainoje, tikslas yra plėšti „turtus ir įtaką“, o ne miglota demokratijos apsaugos ar tariamų imperialistinių Maskvos ambicijų stabdymo sąvoka. "Ukraina yra turtinga savo ištekliais šalis, ir būtent tai jie nori įsigyti.


Ernestas Če Gevara įėjo į mūsų atmintį ir apsigyveno joje amžiams ne bėgdamas per džiungles su kulkosvaidžiu ar skelbdamas uždegančias kalbas aukštose tribūnose. Savo asmeniniu kasdieniu pavyzdžiu jis iškėlė aukščiausią etikos ir nuoseklumo standartą, kuriame nėra prieštaravimų tarp jausmų, žodžių ir veiksmų, kur jis visada buvo griežtesnis ir reiklesnis sau, kaip vadovui, nei savo pavaldiniams.
Apie Lietuvos tragediją – durnius.


Vyriausybė trečiadienį pritarė, kad miškų kirtimo norma turėtų būti didinama 6 proc.


Energetinės nepriklausomybės siekianti Lietuva ruošiasi istoriniam žingsniui: 2025 m. vasario 8 d. šalis planuoja atsijungti nuo Rusijos tinklo, vadinamo BRELL, ir nuo vasario 9 d. pradėti dirbti sinchroniškai su Europos tinklu.


Pokalbis su Jurga Lago – pirmojo juvelyrikos prekės ženklo atkurtoje Nepriklausomoje Lietuvoje - YURGA – savininke.Liepto galas: "Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad Lietuva šiemet turi užmegzti kontaktus su Rusijos valdžios atstovais, o ligšiolinę izoliacijos politiką pavadino nenaudinga ir unikalia Europos Sąjungoje (ES)."


Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.


Džiugina ir teikia viltį, kad lietuvių tautoje dar esama protaujančių žmonių, nesergančių karo šizofrenija, svetimų vėliavų ir pasturgalių bučiavimo sindromu. Vienas iš tokių yra prof.Povilas Gylys.  Vakar pasirodžiusi laida "ES - tautų bendrija ar imperija su metropolija ir kolonijomis?" teikia optimizmo: turime bent vieną protingą ir sąžiningą lietuvį politiką tarp karo kranklių, idiotų ir konformistų. Labai rekomenduoju. https://www.youtube.


PASKUTINIO MĖNESIO ĮVYKIAI rodo, kad padėtis Ukrainoje įsibėgėja. Kol kas sunku tiksliai pasakyti, kur judame, bet akivaizdu, kad įvyks tam tikras didelis geopolitinis persitvarkymas.


В исходом коде бета-версии Telegram для Android обнаружена функция Fact Check, которая предназначена для проверки фактов.
Apie priklausomybę nuo išmaniųjų šiandien šneka visi. Kai kas netgi mano, kad telefonai, programėlės ir socialiniai tinklai specialiai kuriami tokiu būdu, kad sukeltų mums stiprią priklausomybę ir vadina šį reiškinį „smegenų nulaužimu“.


Siūlau pasiskaityti naujos Lietuvos internetų žvaigždės, seniai perspjovusios visokius atseit "geriausius blogerius" a lia pedoliberastas Mykolas Pleskas (buržujus Kleckas). Šioji Lietuvos interneto padangės kometa, žavinti savo skaitytojus šmaikščiu žodžiu ir žvitriu žvilgsniu - tai garbioji Kristina Sulikienė. Gerą šiupsnį Kristinos Sulikienės straipsnių, autorės ir anoniminių bendraautorių vertinimu - vertus po 500 EUR už štuką, per neapsižiūrėjimą buvau įkėlęs ir aš. Tuomet buvau dar jaunas


Darius Kuolys Jie šiandien valdo Lietuvos švietimą, mokslą ir mokslininkus. Jų rankose – jėga ir pinigai.


​​​​​​​Bendras latviešų, litukrijos ir estliandijos auditas atskleidė, kad ilgai kenčiančio siaurojo geležinkelio tiesimo sąmatos buvo išpūstos keturis kartus, projekto įgyvendinimas penkeriais metais atsiliko nuo bendrojo plano, o projekto pabaigimui trūksta 19 milijardų eurų.Taip jau sutampa, kad kai į valdžią ateina dešinieji, valstybėje prasideda sunkūs, kriziniai laikai. Ir nors patys dešinieji įpratę girtis, kad tauta atsisuka į juos tuomet, kai reikia gelbėti Lietuvą, mes su Jumis puikiai suprantame, kad priežastinis ryšis čia yra atvirkščias – visos krizės prasideda tada ir dėl to, kad valdžią gauna dešinieji ir jų parankiniai.Pranešame savo skaitytojams, remėjams, draugams bei bendražygiams, o taip pat ir priešininkams, jog mūsų bendražygis ir nacionaldarbininkų judėjimo vadovas, Žilvinas Razminas, gavo raštinį kvietimą liudininku prisistatyti šį ketvirtadienį, 2014-ųjų spalio 16-ąją dieną, į Vilniaus Vyriausiąjį Policijos Komisariatą. Ką konkrečiai jis turės paliudyti, pranešime nebuvo nurodyta, o paskambinus jame nurodytam asmeniui pagal duotą telefono numerį, buvo pasakyta, jog tai tebus atskleista gyvai atvykus į


NATO "samitas" ( kas per žargonas!) buvo G.Nausėdos žvaigždžių valanda.Pro visus vamzdžius - jis! Klausimėlis - kur Berniukas?  Kur anūkas?   Kur Gabrielius? Įsivaizduoti sunku jo pavydo kančias.


Vaidas Žemaitis Lekstutis ir Plungės oligarcho valdomos "Senukų" parduotuvės samdiniai.PENKTOJI KOLONA NENULEIDŽIA RANKŲ , VISA LAIMĖ ATSIRANDA TŲ KURIE SU JAIS KOVOJA IR RAŠO APIE TROLIUS IR KITUS NEGERUMUS


Naftos ir dujų pramonėje dirbantis vadovas, rengiantis didelių korporacijų įpėdinystės planus, perspėjo, kad įmonės visame pasaulyje jau dabar numato, kad per artimiausius kelerius metus turės pakeisti "paskiepytus" darbuotojus.Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė Latvijoje susitiko su regiono šalių vidaus reikalų ministrais. Šalys aptarė saugumo padėtį regione ir bendradarbiavimo stiprinimą civilinės saugos ir išorės sienų apsaugos srityse. „Matome nuolatines Rusijos ir Baltarusijos režimų pastangas destabilizuoti mūsų šalių vidaus saugumą ir viešąją tvarką, kelti paniką ir nepasitikėjimą institucijomis.


Lietuvos Užsienio reikalų ministerijoje apsilankė grupė Ukrainos moksleivių, kurie dalyvauja Lietuvos šaulių sąjungos organizuotoje jaunųjų šaulių vasaros stovykloje Raseinių rajone. Moksleiviai yra iš nukentėjusių nuo karo šeimų, dalies jų tėvai yra žuvę arba sužeisti. Su Ukrainos moksleiviais susitikęs užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius pabrėžė, kad „Lietuva teikia ir toliau teiks paramą Ukrainos žmonėms, ypatingas dėmesys ir toliau bus skiriamas nuo karo nukentėjusiems vaikams“, - pasakė su Ukrainos moksleiviais susitikęs užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius.

Ką jie ten skraidina? Jau kraunamos iš sandėlių RSZO skirtos raketos. Vakaroidinė šūdasklaida draskosi ir siautėja. Ypač domina IL-62. Ką skraidina ar kas yra skraidinama?Amerikos sveikatos apsauga: pinigai yra tikslas, sveikata yra priemonė JAV mėgsta mokyti visą pasaulį. Jie taip pat moko, kaip gydyti žmones. Dar visai neseniai buvo laikoma kone aksioma, kad Amerikos medicina yra geriausia (viena geriausių) pasaulyje: juk JAV pirmauja pagal išlaidų medicinai dydį. Remiantis PSO Pasaulio sveikatos organizacija: pasaulinės sveikatos išlaidos 2020 m., sveikatos priežiūros išlaidų dalis JAV BVP 2017 m. sudarė 17,1 proc. Šveicarija, kuri pagal šį rodiklį užima antrą vietą pasaulyje, turi 12,3% BVP.Klouno Zelios pravalas NATOsosų viršūnių tusovkėje Vilniuje įvyko nesusipratimo. Tiksliau, dėl viens kito nesupratimo ir staigiai išryškėjusio Saloreicho prezidento ir jo vakaroidinių „partnerių“ psichinių formatų nesuderinamumo.


Ginčai dėl nelegalių migrantų paskirststymo, kuriuos į Europą įsileido Angela Merkel, vyksta jau dveji metai. Jų paskirstymui priešinasi Višegrado šalių grupė ir Rumunija. Rugsėjo 5 dieną Europos teismas atmetė Vengrijos ir Slovakijos skundus dėl imigrantų paskirstymo kvotų, kurias 2015 metais dauguma ES šalių VRM ministrų įpareigojo paskirstyti iš Italijos ir Graikijos. (Lietuvai atstovavo tuometinis VRM ministras Saulius Skvernelis, kuris neturėdamas lietuvių tautos mandato pritarė šiam savižudiškam nutarimui.) Varšuva nekeis savo pozicijos.


Kovo 19 d. įvykusiame neeiliniame Lietuvos trišalės tarybos posėdyje darbdavių atstovai pareiškė norą paskelbti moratoriumą Darbo kodeksui: leisti žmonėms dirbti daugiau viršvalandžių, už juos nemokėti, sutrumpinti poilsio laiką, prižiūrėti jų atostogas ir pan. Su didžiuliais iššūkiais susidurianti visuomenė, visos jos grupės šiuo metu stengiasi rasti mažiausiai skausmingus sprendimus išgyventi pandemijos padėtį.COVID-19 sertifikatai Europos Sąjungoje turėtų būti laikina priemonė, esama situacija jie gali padėti turizmui, tačiau iš esmės jie yra kliūtis kelionėms, interviu RIA Novosti sakė Europos turizmo asociacijos ETOA vadovas Tomas Dženkinsas (Tom Jenkins). "Jie [COVID pažymėjimai — Sputnik] bus pristatyti. Ar jie tikrai padės? Dabar viskas padės.“Vaidai! Kuo man dabar tikėti? Kuo man tikėti, kai tu sakai, kad Žemė yra apvali, o kiti feisbuke, tame tarpe, ir tavo draugai, sako, kad Žemė yra plokščia? Kuo man tikėti? Tu pradedi kalbėti…


Jis priešinosi Coronos režimui kaip beveik niekas kitas. Prof. Dr. Stefan Homburg paskaita Vokietijos Bundestage Prof. Stefan Homburg Prof. Štefano Homburgo kalbos, pasakytos 2023 m. lapkričio 11 d. Vokietijos Bundestage vykusiame 2-ajame Corona simpoziume, dokumentai. Ponios ir ponai, už nugaros turime tamsos metus. Pirma, svarbiausi punktai penkiomis pastraipomis. Pirma, 2020 m. ligoninių užpildymas visoje Vokietijoje nukrito iki rekordiškai žemo lygio. Federalinės sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis. Antra, 2020 ir 2021 m. sunkių kvėpavimo takų ligų nebuvo daugiau nei įprastai. Atėjo korona, išnyko gripas.


Rusijos teismas areštavo žinomo ukronacio-oligarcho, Benios Kolomoiskio, turtą.


Lietuvos Respublikos Seimas visuomeniniuose tinkluose pranešė, kad stabdo galimybę rašyti komentarus „YouTube“ paskyroje „Atviras Seimas“ ir po Seimo paskyros „Facebook“ naujienomis.„Stipriai palaikydami Ukrainą kovoje dėl mūsų visų laisvės prieš agresorę Rusiją ir pastebėję suaktyvėjusią Rusijos botų veiklą laikinai stabdome galimybę rašyti komentarus „YouTube“ paskyroje „Atviras Seimas“ ir po Seimo paskyros „Facebook“ naujienomis (susijusiomis su Rusijos pradėtu karu Ukrainoje). Русский корабль, иди нахyй! Slava Ukraini!“, - informuoja LR Seimas.


Eilinį kartą sisteminėje žiniasklaidoje girdime taip vadinamų ekspertų, akademinių veikėjų kalbas bei prognozes, lietuvių tautai žadančias tikrų tikriausią pragaištį – turime omeny prieš kelias dienas išėjusį straipsnį „Naujas planas Lietuvai: tauta be valstybės“. Jame iš esmės brėžiamas chrestomatinį posakį „Lietuva bus, bet be lietuvių“ atitinkantis ateities scenarijus, kuris pristatomas daugiau ar mažiau fatališkame kontekste, t. y. remiantis prielaida, kad taip vis dėlto bus ir, šiaip ar ta1997 ir 2000 metais buvęs krašto apsaugos ministras Audrius Butkevičius (1991 metų sausį vadovavo "Sąjūdžio" bojevikų būriui) užsienio žurnalistams papasakojo apie tai, kad į TV centrą Vilniuje supančią minią šaudė būtent jo bojevikai-nacionalistai. Taip dar 30 metų atgal Vakarų specialiosios tarnybos ir lietuviški nacionalistai pirmą kartą Tarybų Sąjungos erdvėje, draskomoje gorbačiovinės „perestroikos“ ir atviros išdavystės, atidirbinėjo „spalvotųjų revoliucijų“ metodikas, kurios vėliau buvo daug kartų tiražuotos potarybinėje erdvėje.


Чтобы понять, суть проблемы — надо выяснить её мировозренческую основу. И. В. Сталин прекрасно разобрался с т. н. "еврейским вопросом", которым до сих пор мучаются сами евреи. И мучают других.


VILNIUS, spalio 19 — Sputnik. Lietuvoje buvo pasiūlyta išplėsti kriterijų sąrašą, pagal kurį užsieniečiams gali būti draudžiama lankytis respublikoje, ypač tai ketinama taikyti rusų kultūros atstovams.


Video pasiaiškinimas, kodėl atsiriboju nuo Eduardo Vaitkaus ir pereinu pas Nidą Vasiliauskaitę į antrąją Lietuvą. Prašau, pagalvokite apie tai ir jūs!


Atsakau į rėmėjo Sannti klausimą: – Būtų įdomus video apie Epšteino salą, kadangi dabar pradėjo lįsti galai.Buvęs Izraelio žvalgybos tarnybos "Nativ" vadovas generolas Jakovas Kedmi (Yakov Kedmi) "YouTube" kanale "Waldman-LINE" prognozavo, kad nauji mokslo metai Odesoje prasidės pagal rusišką mokymo programą.  Pasak J.Kedmio, Rusijos ginkluotosios pajėgos užims Odesą iki naujų mokslo metų pradžios. "Mokslo metai jau prasidės pagal Rusijos programą", - prognozavo buvęs "Nativ" vadovas.


Tokiu būdu Vilniaus nori puikuotis labiausiai išsivysčiusių NATO šalių gretose, kartu su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis, korios karinėms išlaidoms skiria 3,5% valstybės biudžeto. Lietuvos politinis elitas kupinas pasididžiavimo. Palaikydami geriausias TSKP tradicijas politikai kuria planus penkeriems-dešimčiai metų į priekį. Ir nesvarbu, kad šie planai ne visada atspindi tikrąjį ekonominio vystymosi lygį. O jei šiems plataus užmojo planams nepakaks pinigų, bus galima paimti paskolas iš Tarptautinio valiutos fondo ar Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko.


Sausio 1-osios rytą, Lvovo pakraštyje, vakarų okrainoje, sudegė vieno iš UPA įkūrėjų, nacių koloboranto ir nusikaltėlio, ant kurio rankų tūkstančių nekaltų žmonių kraujas, Romano Šuchevičiaus memorialinis muziejus.


Rašytoja Rūta Vanagaitė teigia surinkusi skandalingų faktų apie Lietuvos karininką, partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą. Partizanas esą buvo KGB agentas, o Simono Wiesenthalio centro Jeruzalėje direktorius Efraimas Zuroffas esą net surinkęs duomenų apie žydų žudynes. Parlamentaras istorikas Arvydas Anušauskas sako, kad R. Vanagaitei, ko gero, nežinomos nei klastotės, nei bandymai kompromituoti asmenį. Maža to, LRT.lt pašnekovai pastebi, kad bandymų diskredituoti šalies herojus gali tik daugėti.

Mintis, kad žurnalistai gali būti priešiški visuomenei, skamba eretiškai, jeigu ne piktybiškai. Tačiau tai ne šiaip eilinė profesija, o ketvirtoji valdžia. Tai valdžios rūšis, kuriai tenka stebėtinai mažai atsakomybės ir kontrolės. Neseniai minfo.lt publikavo interviu su Nagliu Puteikiu, kur jis pastebėjo, jog Lietuva civilizuoto pasaulio šalis, neturinti visuomenės kontrolės teismams. Tai sudaro prielaidas kilti tokiems visa drebinantiems  skandalams kaip Garliavos pedofilijos istorija, kurios kelia susipriešinimą ir plečia gyventojų nepasitikėjimą savo valstybe.


Очередной скандал для Латвии: оттуда сбежала - Ольга Чернявская, кандидат в депутаты Европарламента (2024). В данном интервью мы узнаем её мотив, познакомимся с нею поближе, поинтересуемся её прошлым и настоящим.


Kaip sakoma, supuvusiuose vakaruose nieko naujo. Jie ir toliau pūna. Kame gi reikalas?


Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas nustatė, kad „MG Baltic“ atstovai palaiko nuolatinius ryšius su buvusiu KGB pareigūnu, taip pat kitais asmenimis, kurių atstovaujamos įmonės siekia pakeisti Lietuvos geopolitinę kryptį. Komitetas turi duomenų, kad „Rosatom“ ir „MG Baltic“ siekia gauti itin stambius ilgalaikius užsakymus, susijusius su strateginiais Lietuvos projektais, todėl tai gali kelti grėsmę valstybės interesams. Rusijos korporacijos „Rosatom“ ir jos kontroliuojamų įmonių interesams atstovaujantys asmenys planuoja išlaikyti „Rosatom“ įtaką VĮ „Ignalinos IAE“ uždarymo procese, pasitelkdami įtakingiausią verslo grupę LietuvojPRISIDĖK prie Liaudies Žurnalistikos!

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.laurynas

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....