LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Šimonytė yra pedofilinė reptiloidė, jos visa partija yra sudaryti vien iš pedofilų ir reptiloidų, kurie garbina šėtoną slaptose ritualose uždarytuose rūmuose.


Šoigu apie Avdeevkos išlaisvinimą. 1. Generalinio štabo operacija Avdeevkoje bus įtraukta į Gynybos ministerijos vadovėlius. 2. Avdeevka buvo išlaisvinta su minimaliais nuostoliais.


"Šeštadienio vakarą Hagos mieste Nyderlanduose kilo masinis smurtas, kai šimtai siautėjančių Afrikos migrantų puolė policiją, niokojo turtą ir padeginėjo - tai scenos, kurios dar kartą išryškino visišką multikultūralizmo nesėkmę" - rašoma JAV portale Zerohedge. Pranešama, kad smurtas įsiplieskė tarp dviejų konkuruojančių grupuočių per Eritrėjos bendruomenės "susitikimą" Hagoje, kur įsikūręs Nyderlandų parlamentas. Eritrean African immigrants devastate The Hague and attack Dutch police. pic.twitter.

Dažnai teigiama, kad J. Paleckis ir A. Sniečkus rūpinosi ir lietuvišku švietimu.  Noriu pateikti pavyzdžius kaip iš tiesų buvo nutautintame Šalčininkų rajone. Tiesa, po karo, šiame rajone veikė nemažai lietuviškų mokyklų, bet po 1950 metų LKP(b) CK nutarimo „Dėl priemonių darbui tarp Lietuvos TSR gyventojų lenkų pagerinti“ beveik visos buvo uždarytos ir įsteigtos lenkiškos. Šio nutarimo pasekmės jaučiamos ir dabar. Po Stalino mirties lietuviškų mokyklų stygiaus klausimas buvo pradėtas kelti ir buvo sulaukta nežymių pokyčių.


Europa kenčia ir prisideda. Vokietija yra pagrindinė JAV susidūrimo su Rusija ir Kinija pralaimėtoja. Kaip gudriai buvo užgrobti diskursai. 2 dalis ir išvados. Tai antroji Thomaso Palley esė dalis. Pirmąją dalį galite rasti čia ir čia. Diskursas apie karą Ukrainoje yra išsamiausiai nulaužtas ir todėl sunkiausiai išaiškinamas. Geriausias atspirties taškas - klausimas, kas ekonomiškai laimėjo ir pralaimėjo dėl šio karo. 3. Ukrainos karas Čia pusiausvyra yra aiški. JAV yra didžioji laimėtoja, o Vakarų Europa (ypač Vokietija) - didžioji pralaimėtoja. Labiausiai nukentėjo Vokietijos darbininkai.


Odesos pogrindžio kovotojai, neutralizavo nacius iš “okrainos savanorių armijos”, dalyvavusios deginant žmones Profsąjungų rūmuose. Vakar vakare, Odesos miesto ribose esančiame Gvardeiskoye kaime, sprogo vieno neonacių kovinio bataliono mikroautobusas.Naujausiais Tarptautinės darbo organizacijos skaičiavimais, pasaulyje verčiami dirbti ir seksualiai išnaudojami 20,9 milijono žmonių, iš jų 5,5 milijono prekybos žmonėmis aukų – vaikai.
Einamoji politinė apžvalga. Aptartas Navalnas, paimta Avdijevka bei bendras karo procesas. Iškelta versija kodėl lėtas karas gali turėti savo logiką.
Dalia Polikarpovna - tai direktoriaus pavaduotoja švietimo darbams iš Brežnevo eros, rajono centro partijos komiteto sekretorius, kadrų skyriaus viršininkė tekstilės gamykloje - kas tik nori, bet ne demokratiškai išrinktas Europos politikas. "Sovdepinę" D. Grybauskaitės esmę išduoda viskas: nuo bendravimo su kitais manieros iki veido išraiškos ir šukuosenos. Natūrali jai aplinka ne Jevrosojūzo ir NATO vėliavos, o tribūna iš Karelijos beržo medienos, ant kurios grafinas su vandeniu, o už jos raudona vėliava ir Iljičiaus biustas. Su tokiomis dekoracijomis Presidente ir turėtu pasirodyti, kad nebūtų klaidinami aplinkiniai. Nes Lietuva karaliaujaVisuomenėje kylantis maištas prieš VAIKŲ PREKYBOS MAFIJĄ ir jos suburtą ŠAKALIENĖS GAUJĄ privertė norvegiškų pinigų godžius "vaikų gynėjus" kontratakuoti. Tam yra pasitelkiamas melas, šmeižtas ir (vaje, koks netikėtumas!) - skandinavams priklausanti "lietuviška" žiniasklaida, vadintina Masiniais Durninimo Organais. Kaip kontratakos taikinys - pasirinktas paskutinis rezonansinis atvejis Kaune. Vakar savo riebesnį kąsnį gavo vietinė Kauno presstitutė iš Init TV - Edita Norkienė, ir iškart estafetę perėmė PAGRINDINIS SKANDINAVŲ RUPORAS ir INFORMACINĖS PRIESPAUDOS ĮRANKIS Lietuvoje - Delfis


Alina Masel Jakavonienė atstovavusi Ūso pedofilijos byloje Deimantę Kedytę ir pasistengusi, kad Sistema apsaugoptų pedofilų klaną. Užtai ji iš paprastos "vaikų teisių atstovės" buvo paaukštinta į "Vaikų teisių apsaugos tarnybos" direktorę


Lietuva tapo tiesiog pavyzdine Norvegijos komuna vaiko teisių požiūriu! Darbuotojų mokymai praėjo puikiai, įstatymuose įgaliojimai įrašyti. Sistema veikia puikiai.


Adeno įlankoje husiai atakavo Britanijoje registruotą prekybos laivą „Rubymar”, pranešė husių atstovas  Yahya Saria, kurį vakar citavo „Reuters” agentūra. Kaip pranešė agentūra, laivui gresia paskendimas. Su Belizo vėliava plaukiojantį laivą, husiai apšaudė Bab-el-Mandebo sąsiauryje, jungiančiame Raudonąją jūrą ir Adeno įlanką. Ekipažui buvo suteikta galimybė palikti laivą – jo husiai neatakavo. Šiandien socialiniuose tinkluose pasirodė husių išplatinti vaizdo įrašai, kuriuose matyti skęstantis laivas, t.y. jo paskutinės sekundės. Karas Raudonojoje jūroje pereina į kitą fazę.


Komiškiausia, kad visi - ir pirmiausia patys policijos vadovai - puikiai supranta, kad tikrovėje Šakalienės gyvybei jokios realios grėsmės iš tėvelių bei vaikų grobimo modelio oponentų nėra. O jei kokia ir yra, tai policijos apsauga nuo jos neapsaugos. Pakanka prisiminti tragišką Andriaus Ūso likimą. Kuris irgi buvo saugomas ir policijos, ir privačios apsaugos. O vis vien nuskendo pakelės griovyje. Nuo Dievo rūstybės dar nei vieno ginkluoti žmonės nenusaugojo.Dar prieš du mėnesius reikšti nepasitikėjimą skubotai pagaminta vakcina buvo profesionalus požiūris į reikalo esmę. Tačiau prabėgus vos dviems mėnesiams, reikšti analogišką nuomonę apie labai greitai sukurtas, tačiau tikėtinai gana saugias vakcinas, tapo grėsme žmonių gyvybei bei šalies nacionaliniam saugumui. Vilniaus Universiteto (VU) Gyvybės mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė šių metų spalio pradžioje yra teigusi, kad iki patikimos vakcinos sukūrimo – ilgas kelias.


Grėsmė pasauliniam saugumui kyla dėl to, kad Europa įsitraukė į JAV neokonservatorių karą prieš Kiniją ir Rusiją. Grėsmė demokratijai kyla dėl to, kad Europos rinkėjai pradeda suvokti, jog buvo išduoti, ir tai paaiškina jų nepritarimą politiniam isteblišmentui. Hakerių atakos pasekmės yra paprastos ir baisios, tačiau jas atskleisti sunku. Status quo yra privilegijuotas, o nemalonūs faktai nenoriai pripažįstami. Šioje esė šie faktai išdėstyti. Kas yra neokonservatizmas ir kas yra neokonservatoriai? Pirmiausia reikia suprasti neokonservatizmą ir neokonservatorius.


Žurnalistė iš Prancūzijos, literatūrinio almanacho „Žodžiai ir reikšmės“ vyriausioji redaktorė Elena Kondratjeva-Salguero kanalo „Waldman-LINE“ laidoje „Neutralioji zona“ išsakė savo nuomonę apie Vakarų politikų ir „apsėstų rusofobų“ požiūrį į Aleksejaus Navalno mirtį, vertina Prancūzijos reakciją į Vladimiro Putino interviu su Takeriu Karlsonu (Tucker Carlson), analizuoja „naujos pasaulinės cenzūros eros“ atėjimą ir komentuoja pasirodžiusią klastotę apie tai, kad „Zelenskis rengė pasikėsinimą į Makroną“.Įdomus pastebėjimas – A.Strateginės aplinkybėsKinijos užsienio reikalų ministras Vanas I perspėjo Vakarus, kad jie padarytų istorinę klaidą, jei siekdami sumažinti riziką siektų atsiskirti nuo Kinijos. „Kas bandytų atsiskirti vardan rizikos mažinimo, padarytų istorinę klaidą“, – sakė Vanas šeštadienį Miuncheno saugumo konferencijoje sakytoje kalboje. Jo komentarai buvo išsakyti atsižvelgiant į pastarųjų metų Jungtinių Valstijų ir Europos Sąjungos raginimus mažinti savo priklausomybę nuo Kinijos.Už nuolatinį atisemitizmo kurstymą, provokacijų rengimą, tyčiojimąsi iš Lietuvos patriotų, nuolatinį kiršinimą ir raginimą pašalinti paminklus, atminimo lentas, skirtus už Lietuvą kovojusiems lietuviams „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiumi apdovanota advokatė, Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės pirmininkė Faina Kukliansky.


1. Avdejevką išlaisvino didvyriška rusų kariuomenė. Teritorijos valymas nuo fašistinių liekanų, tęsiasi išminavimas ir filtravimas mieste. 2. Fašistų pajėgų likučiai pasitraukė į Lastočkiną, iš kur tęsė traukimąsi į Orlovką. Artimiausiomis dienomis Lastochkino pateks į Rusijos ginkluotųjų pajėgų kontrolę.


Koalicijoje su Latvija Jungtinė Karalystė siųs Ukrainai tūkstančius bepiločių orlaivių. Dronų siuntos bus finansuojamos iš Didžiosios Britanijos karinės pagalbos paketo, apie kurį buvo paskelbta dar sausio mėnesį. Apie tai pranešama Didžiosios Britanijos vyriausybės interneto svetainėje. „Jungtinė Karalystė ir toliau daro viską, kad suteiktų Ukrainai tai, ko jai reikia: šiais metais padidiname savo pagalbą iki 2,5 mlrd. svarų sterlingų ir skiriame 200 mln.


Miuncheno saugumo konferencijoje dalyvavusi premjerė Ingrida Šimonytė susitiko su Graikijos ir Bulgarijos premjerais.Istoriniuose susitikimuose Miuncheno saugumo konferencijos paraštėse aptartos saugumo, paramos Ukrainai, dvišalių santykių temos ir ES bei šalių aktualijų klausimai. „Kol Rusija tęsia brutalų karą prieš Ukrainą, saugumas yra mūsų bendrų interesų viršuje. Šis karas kartu yra ir apie demokratijų atsparumą ir gebėjimą veikti autokratijų spaudimo ir agresijos sąlygomis“, - graikui pasakė I. Šimonytė. Kaip pažymėjo premjerė, paramos Ukrainai sparta šiuo metu yra kritinės reikšmės.


Dalinuosi savo know how – išskirtine metodika, kaip pamilti Gerovės valstybę Lietuvą. Tereikia nuvykti iš Lietuvos į Gerovės valstybę Nr.2 ir meilė Tėvynei vėl suliepsnos širdyje pačia kaitriausia liepsna!JAV paskelbta informacija, kad Lietuva pernai Ukrainai skyrė 1,82 milijardus eurų. Kiek sukišta iš tikrųjų - viešpats Dievas težino. Mes, Lietuvos piliečiai, savo ruožtu žinome, kad Ukraina gina visos Europos, o gal, išvien su Izraeliu, ir visos planetos demokratiją. Šaunuoliai.


Husitai pranešė, kad netoli Hodeidos, numušė jankių droną MQ-9 Reaper. Husiai taip pat sėkmingai pamušė britaškės piratų laivą „Rubymar“, padarydami jam didelę žalą.


Paaiškėjo daugiau detalių kokiomis geromis sąlygomis buvo kalinamas Aleksejus Navalnas. Kaip apie savo kalinimo sąlygas yra sakęs pats opozicionierius, čia dienos būdavo ypač trumpos ir šaltos, o jo kameroje buvo įmanoma nueiti maždaug 11 žingsnių. Žvelgdamas pro langą sakau, ką matau – tai naktį, vakarą ir vėl naktį.


Kiek yra žinoma iš atvirų šaltinių, gamykla pagamino iki 5000 bepiločių. Dabar gamyklos nebėra.
Noriu jums priminti ilgai trukusį ir bet neužmirštą nusikaltimą, įvykusį 2014 metų gegužės 2 dieną. Šią dieną Rusijos Federacijoje uždrausta fašistinė grupuotė „Dešinysis sektorius“, kuri su džiaugsmu ir gėlėmis yra sutinkama ir sveikiname litukrijos fašistiniame seime, sudegino palapinių miestelį Kulikovo lauke. Po to, kai žmonės prisiglaudė profesinių sąjungų namuose, pravosekų aktyvistai jį sudegino.


Vokietijos vyriausybė mano, kad Ukrainai pralaimėjus karą su Rusija, iš šalies masiškai bėgs iki dešimties milijonų migrantų, ypač į Vokietiją, kurios prieglobsčio sistema jau dabar trūkinėja dėl pastarąjį dešimtmetį vykdytos atvirų sienų politikos. Berlynas tikisi, kad Rusijos pergalės atveju šalį paliks dar maždaug dešimt milijonų žmonių, kurių didžioji dauguma vyks į Vakarų Europos šalis, teigiama laikraščio pranešime, kuriame cituojami parlamento ir saugumo tarnybų šaltiniai.


Ukrochunta, slėpdama nuo ukrodebilų Avdejevkos išlaisvinimo svarbą, įjungė infomaskuotės režimą: 1. Avdejevka nėra svarbi, jos svarba perdėta. 2. Ginti Avdejevką nebuvo palanku, palankios pozicijos buvo kitur.


Priešingai populiariam mitui, moralinio pobūdžio samprotavimai tautų elgesiui tarptautinėje arenoje didelės įtakos nedaro – sprendimus labiau įtakoja išoriškai nematomas pinigų ir geopolitinės įtakos kokteilis. Tad, kai tik pamatote valdančios klasės atstovus pradedant demonizuoti kažkurią šalį, pirmas sau užduotas klausimas turėtų būti „kas gi čia yra pastatyta ant kortos?“ Tuo pačiu laiku Rusija, Kinija, Iranas ir Sirija tapo pažymėtomis šalimis. Kai tik suprasite kodėl – tai įvykiams, dabar v


Jūs manote, kad "Valstiečiai" su Karbauskiu ir Skverneliu priešaky yra kitokie, nei landsbergistai? Ne, tai tokie patys vakaroidiniai maitvanagiaiJungtinės Tautos paviešino naujas lytinio švietimo gaires mokykloms ir taip pasekė Planuotos tėvystės organizacijos pavyzdžiu, kaip padėti pedagogams šviesti darželinukus apie LGBTQIA+ ideologiją ir praktikas. Jungtinių Tautų Švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO) peržiūrėjo ir pervadino savo 2009 m. Visapusiško lytinio ugdymo (angl. Comprehensive Sexuality Education) dokumentą, kuriuo primestas į kontracepciją orientuotas lytinis švietimas. Nepaisant įvairių valstybių narių prieštaravimų, Tarptautinės rekomendacijos lytiniam švietimui (angl.


Kas nutinka su panaudotais gandonais – tokiais kaip A. Navalnas. Kodėl jį nudaigojo būtent dabar. Kaip durnasklaida ir kiti infomaitėdos naudojasi "sakralinėmis" žertvomis.


Seniai akivaizdu, kad Vakarams įprasta maniera žvelgti į Rusiją iš aukšto nepriklauso nuo kokių nors konkrečių politinių momentų. Pranašumo idėja slypi Vakarų civilizacijos atstovų pasąmonės gelmėse, taip pat kaip ir patologišką siaubą vakariečiams kelianti "rusų grėsme". Vienas iš vakarietiškos pasaulėžiūros ypatumų yra tai, kad viską stengiamasi unifikuoti. Europiečio ir amerikiečio supratimu, visas aplinkinis pasaulis (mokslas, religija, ekonomika, menas ir t.t.) turi būti protingai sudėliot


Dabar jau aišku, kad vaikų grobimo iš šeimų įstatymo prastūmėja Šakalienė yra „norvegiškų“ fondų įsisavintoja, kuri už 13 sidabrinių pardavė Lietuvą. Jos 13 sidabrinių yra ekvivalentiški 140 tūkstančių eurų. Apie tai praėjusį pirmadienį buvo pasakojama Rūtos Janutienės laidoje „Patriotai“ (video). Šakalienė tik viena iš daugybės moraliai puolusių pasaulio pinigų šeimininkų fondų įsisavintojų. Tokių „šikalienių“ šimtai, o tie fondai ir šimtai jų sukurtų NVO skirti nupirkti politikus, kad jie tarnautų pinigų šeimininkams ir naikintų savo nacionalines valstybes.


Mūsų šalis kovojo už savo nepriklausomybę! Bet bėdos vėl ateina! Užsienio NATO kariai atvyksta į mūsų šalį ir mes privalome susimokėti už patogią jų viešnagę! Mūsų valdžia savo noru atidavė mūsų teritoriją svetimiems!Stebint pasaulio žiniasklaidą ir joje aprašomus įvykius bei procesus, neapleidžia įspūdis, kad gyvename imbecilų ir bepročių apsuptyje, iš kurių vieni nesugeba daryti išvadų iš savo klaidų ir jas pripažinti, o kiti tiesiog nesiorientuoja situacijoje ir elgiasi bei gyvena reaguodami tik į išorinius dirgiklius. Ir blogiausia tai, kad tokie žmonės mums vadovauja. Moko mums gyventi, vertinti doroviniu aspektu vykstantį aplink gyvenimą, skleidžia savo kvailą propagandą iki tokio lygio, kad patys veliau ja patiki ir nebegali ištrūkti iš savo pačių jos pagalba suformuotų naratyvų.


This Friday, Mikhail Mishustin, Prime Minister of the Russian Federation, and Klaus Schwab, Founder and Executive Chairman of the World Economic Forum


Pranešama, kad Ispanijoje buvo rastas negyvas Maksimas Kuzminovas, kuris 2023 metais nužudė savo kolegas-karius ir užgrobė Rusijos karinį sraigtasparnį. Sraigtasparnį jis nuvarė į Okrainą ir ten gavo apdovanojimą.


Egipte iš kaljano patraukiau ne vieną ir ne du dūmus - rūkiau tol, kol pasidarė šlykštu. O pasidarė greitai. Tikriausiai nesurūkiau nė pusės dozės. Fi... Tuoj pat nustojau. Buvau metęs gal prieš trejus, gal prieš penkerius metus. Rūkiau apie 30 metų. Jau maniau, kad plaučiai niekada neišsivalys. Bet jie išsivalė. Nepraėjus nė metams, daktaras klausėsi stetoskopu ir džiaugėsi: - Kaip švariai dirba! Aiškiai girdžiu, kad nerūkantis! Taigi plaučiai išsivalė greičiau nei per metus.


Ir štai, prabėga keleri metai… Respublikos prezidentas Ignas Vėgėlė kovo 11-ąją Gedimino ordino Komandoro kryžiumi už nuopelnus Lietuvai apdovanoja LRT generalinę direktorę Rūtą Grinevičiūtę-Janutienę ir Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto partnerystės docentą, OpTV kūrėją Valdą Vasiliauską. Šalyje pripažintus žurnalistus Prezidentūroje sveikina Seimo pirmininkė Agnė Širinskienė, VSD generalinis direktorius Vytautas Sinica, LRT Tarybos pirmininkas Vytautas Radžvilas.Simboliai tebėra. Vėliava, Vytis, Himnas. Net Konstitucija! Kodėl sakot, kad nebėra nepriklausomybės? Juk švenčiamas šimtmetis! Buvo tiek renginių - kūrenami simboliniai laužai, nešamos vėliavos ir kiti simboliai, simboliškai šaunama į orą, pasirašomi simboliniai pasižadėjimai. Šimtą sykių pabrėžta, kad ši valstybė yra ta pati nepriklausoma, kuri prasidėjo tada, prieš šimtą metų.


Klebonas paprašė mano bičiulio Aliaus suvirinti metalinį trikampį, - tokį protu nesuvokiamą Šventosios Trejybės ženklą, kurį jis galėtų iškelti virš šventoriaus vartų ir gąsdinti davatkas. Apimtas įkvėpimo, Alius virino, virino, ir štai kas išėjo. Dabar visi pamatę žegnojasi.


Ar uždaro tipo šašlykinė tikrai geriau už atvirąją? Taip, iš tiesų geriau! Aš turiu tokią ir tokią. Uždaroje mėsa kepa ne tik greičiau, bet išlieka sultingesnė, ji ne taip džiūsta. Kadangi karštis eina ne tik iš apačios, bet kaista visas oras uždaroje bačkoje, tai galima sėkmingai kepti ne tik šašlykus, bet ir didesnius mėsos gabalus, ant grotelių padėtas bulves, obuolius...


Strateginės aplinkybėsJAV gynybos ministras Loidas Ostinas kreipėsi į Putiną ir perspėjo diktatorių, kad parama Kijevui nesiliaus. „Mes neatsitrauksime <…> Amerika ir toliau rems principinę Ukrainos kovą prieš putinišką imperijos agresiją“, – Ramštaino kontaktinės grupės susitikime pabrėžė Ostinas. Vokietijos gynybos ministras Borisas Pistorijus pastebėjo, jog karo pabaigą Ukrainoje apibrėš šalys – konvejerinių ginklų gamintojos. Pasak ministro, šiems metams vien šaudmenims numatyta 3,5 milijardo eurų.


Taip jau sutampa, kad kai į valdžią ateina dešinieji, valstybėje prasideda sunkūs, kriziniai laikai. Ir nors patys dešinieji įpratę girtis, kad tauta atsisuka į juos tuomet, kai reikia gelbėti Lietuvą, mes su Jumis puikiai suprantame, kad priežastinis ryšis čia yra atvirkščias – visos krizės prasideda tada ir dėl to, kad valdžią gauna dešinieji ir jų parankiniai.Kokį pavojų Lietuvos "elitas" parsivežė iš Ukrainos į Lietuvą - skaitykite Rusijos dienraščio "KP.ru" publikacijoje: Профессор Игорь Гундаров, поставивший экс-президенту Украины Ющенко страшный диагноз, уверен: похожие симптомы начали появляться и у политиков других стран Имя доктора медицинских наук профессора Гундарова прогремело восемь лет назад, когда заведующий лабораторией государственного научно-исследовательского центра профилактической медицины Минздрава России поставил диагноз президен


Baigiasi metai – tai pakalbėkime dar kartą apie kaukes. Portalas LRT gruodžio 30 d. paskelbė publikaciją su tokia antrašte: „Kėvalas atmeta skeptikų argumentus dėl kaukių žalos vaikams: vienas kvailiausių klausimų, kuriuos man teko girdėti.“ Kadangi manau, kad būtent šis argumentas yra vienas kvailiausių mano iki šiol girdėtų iš medicinos profesoriaus lūpų, darantis didelę reikšmę visuomenės nuomonės formavimui – parašysiu paskutinį šiemet postą „pandemine“ tema, skirtą kaukėms.


Lietuvos Vyriausybė siūlo visuotinės mobilizacijos atveju į kariuomenę šaukti ir kunigus, kuriems būtų skiriamos karo kapelionų pareigos. Tai būtų labai reikalingas ir, sakyčiau, šiek tiek pavėluotas sprendimas. Rusija, su kuria Lietuva rengiasi kariauti, tuo klausimu gerokai lenkia Lietuvos, o gal ir viso NATO karines pajėgas. Rusijos kariuomenėj pilna kapelionų, jie gerai aprūpinti paauksuotais kryželiais, krapylomis, smilkintuvais, tolimojo veikimo kilnojamomis lauko bažnytėlėmis ir kitomis kovinės maldos priemonėmis. Jeigu Lietuvos kariuomenė mėgintų apsiginti nuo Rusijos, ji nespėtų nueiti nė pusės kelio iki Maskvos, kaip būtų apmėtyta s


2015 metai. Artėja draudimo prekiauti alkoholiu degalinėse įsigaliojimas. Socialdemokratai J.Požėla, A.Palionis, E.Šablinskas registruoja įstatymo pataisą, kuri nukeltų draudimą iki 2019 metų. Jei klaustumėte manęs, kaip man atrodo šie žaidimai, tai mano manymu jie yra labai sąmoningi. Tik pasikartosiu gal šimtąjį kartą, kad visišką alkoholinių gėrimų reklamos draudimą berods 2008 metais pasiūlė patys alkoholio gamintojai, kad atidėtų siūlomus reklamos apribojimus vėlesniam laikui. Vadinasi tai


Britų vyriausybės sveikatos apsaugos departamentas nurodė tučtuojau nutraukti kai kuriose šalies ligoninėse taikomą ir žurnalistinio tyrimo metu atskleistą praktiką deginti abortuotus žmogaus vaisius drauge su kitomis šiukšlėmis, kad būtų apšildomi ligoninių pastatai. Tokia praktika buvo pavadinta nepriimtina, praneša The Daily Telegraph.Mane sužavėjo šis senų laikų vieno jėzuito išradimas, padiktuotas krikščioniškos neapykantos katinams. Katinai uždaryti narveliuose prie klavesino pagal balso tembrą, o nuspaudus klavišą, gauna adatos dūrį į uodegą arba į užpakalį. Iš skausmo jie surinka, išleisdami tam tikrą melodijos garsą.Vilniaus apylinkės teismo pirmininko pavaduotojas Jan Maciejevki raštu informavo, kad „apgailestauja“, kad nuo „Laisvą laikraštį“ leidžiančios įmonės „Patikimas verslas“ sąskaitų banke areštas buvo…Prieš tai jis laikė save stačiatikiu ir visai ne juokais skelbė labai daug įdomių atradimų. Pavyzdžiui, kad smegenys yra skysti, bet žmogui būnant šaltyje, jie tirštėja, kad anglų kalba kilusi iš rusų kalbos, kad namuose jis turi vazą, kuri daryta 6000 metų prieš mūsų erą ir yra su rusiškomis runomis, kad rusų kalba kalbančių žmonių smegenys yra kitokie - ten daug didesnė už intuiciją atsakinga smegenų dalis ir t.t.Tai labai keistas klausimas, kurį aukštuomenės kronika gavo iš vieno savo skaitytojo, nenorinčio po mirties lakstyti į bankus ir visai nepageidaujančio, kad jį mirusį koks bankas kvietinėtų iš kito pasaulio. Nesivaipykit, tai visai ne juokai!Panašu, kad dabar rašysime pasižadėjimus Lietuvai. Anksčiau, prisimenu, būdavo rašomi įsipareigojimai TSKP suvažiavimui. Pasižadėti Lietuvai - tai jau kas kita. Ką man parašyti? Kol kas nemačiau nė vieno tikro, aprobuoto, pavyzdinio įžado Lietuvai. Galėčiau pasižadėti, kad nepabėgsiu nuo jos ir liksiu su ja iki alkanos mirties. Būtų 40 - dėčiau į kojas nei kiek neabejodamas. Spėčiau dar užsidirbti normalią pensiją, o ir vaikai apsiprastų normalioje šalyje, kur ne toks baisus išnaudojimas.


Kas nepažįsta legendinio miško brolio Albino Kentros, sovietų okupuotoje Lietuvoje praradusio tris tikrus brolius mūšiuose už laisvę ir daugybę kitų? Dažnai jį matau einantį Totorių gatve, nes gyvenu per keletą namų: sunkiai šlubčiojantį, kantriai nešantį sužeidimų ir randų naštą, bet nesuvokiamos stiprybės palaikomą, šviesiomis mėlynomis akimis žvelgiantį tiesiai į širdį.


Pietų Amerikos indėnai turi tokį mitą: jis pasakoja apie tuos laikus, kai Žemėje iš Homo sapience atstovų gyveno tik moterys. Vienok jau tada jos buvo ne visai tokios homo ir jau ne tuo labaiu - sapience, todėl, kad dauginosi vegetatyviniu būdu, t.y. jos turėdavo intymių santykių su grybais,  šie, savo ruožtu, tais tolimais laikais irgi buvo ne visai augalai, o greičiau savotiškais augaliniais, bet mąstančiais falais.Grėsmingai artėja hidroponikos daržų sodinimo metas. Oras lauke šiltėja, o vanduo hidroponikos bačkoje? Pernai visiems trims hidroponikos daržams mes su Vincu įkasėme vieną kubo talpos plastikinį konteinerį. Savaitgalį į jį prileidome šalto vandens. Kada jis įšils? Vanduo turėtų būti bent 18 laipsnių. Kol kas - vos 10...


Alvydas Janusevicius sudėjo į vieną vietą svarbiausius šiuolaikinės vergovės požymius. Natūraliai kyla klausimas: ar galima išsivaduoti? Iš savo patirties negaliu garantuoti, kad išsivaduosit visiškai. Bet dalinis pralaisvėjimas įmanomas. Štai keli mano išbandyti būdai: 1. Išsivalyti smegenis nuo politikos, reklamos ir kitų manipuliacijų. Nesileisti, kad tave kvailintų televizorius, laikraštis ir kitos masinės dezinformavimo priemonės. Nesileisti - tai nežiūrėti, neskaityti ir nesiklausyti. Nusikračius manipuliatorių, imi suvokti reiškinius (įskaitant politiką) žymiai geriau. Štai aš jau kokius 13 metų nežiūriu televizoriaus ir nemintu kita m


Tikriausiai ir jūs pastebėjote, kad dabartinis jaunimas sugedęs, įžūlus ir niekam tikęs? Jų metų mes tikrai šito nedarėme, ką dabar jie išdarinėja! Tai labai senas, dar žiloje senovėje žmonijos pastebėtas reiškinys. Dar Antikos graikai matė, kad naujoji karta ištvirkusi, kad negerbia savo tėvų ir papročių. Per kelis tūkstančius metų niekas labai nepasikeitė.


Landsberg yra reptiloidas tai mes žinome visi. Jeigu jis nėra reptiloidas tai kodėl jis naikina Lietuvių tautą, kodėl jis nori sunaikinti Sovietinį paveldą. Todėl kad jis yra reptiloidas ir jis siurba mūsų lietuvių tautos kinezioneferitaninę energiją.


Štai tas stebuklingas, pačios deivės Lados pasėtas mistinis augalas, kuris išgelbėjo žmoniją nuo kitų dievų atsiųstų ligų. Gaurometis. Kaip rašoma visuotiniame internete, gaurometis slopina pyktį ir švarina karmą, be to, jis stiprina intuiciją ir stimuliuoja. Šis augalas priklauso Saturno stichijai ir yra Avino ženkle, todėl jis vėsina ir sutraukia, taigi ypač tinka rudaplaukiams, baltaodžiams ir aistringiems, nes suteikia jiems šiek tiek ramybės.Štai nauja patriotizmo tryda. Idėja Lietuvai. Yra netgi tokia feisbukinė grupė. Kažkas buvo įrašęs mane, bet išsirašiau ir dar uždėjau tokią varnelę, kad niekas daugiau įrašyti nebegalėtų. Ar tik nesuklydau? O jeigu Lietuvai, kuriai visko jau per akis, tik mano idėjos betrūko? Juk izoterikai sako, kad mintys kažkokiu būdu materializuojasi, gali pavirsti labai realia elektros ar kokia kita energija.


Ilgą laiką buvo manoma, kad ką tik gimęs žmogus nemato skirtumo tarp "gero" ir "blogo" (jį supančių suaugusių požiūriu). Tačiau neseniai psichologijos profesorius Polas Bliumas iš Jeilio universiteto nutarė praktiškai patikrinti, ar įžvelgia mažyliai skirtumą tarp gerų ir blogų poelgių. Ir paaiškėjo, kad įžvelgia. Priimta manyti, kad naujagimio sąmonė - tai tabula rasa - švarus popieriaus lapas, o įvairios dorovinės ir moralinės-etinės normos įdiegiamos jam adaptacijos visuomenėje metu. O gal d


Filmas apie oligarchą, milijardierių, Ukrainos prezidentą- Petro Porošenką, kurio įsakymu yra žudomi nekalti Ukrainos vaikai ir nieko bendro su karu neturintys taikūs Donbaso gyventojai. Norime priminti, kad per „LRT Kultūra“ kanalą rodomas Ukrainos televizijos propagandinis "5 Kanalas" priklauso būtent, Petro Porošenkai. Gerbiamieji, būkite atsargūs žiūrėdami LRT transliuojamą informaciją apie įvykius Ukrainoje!


Kiaušinis, nemažas gabaliukas varškės sūrio, trys svogūnai, rūkytų lašinių gabaliukas, truputis sviesto. Štai tas stebuklingas receptas per tris mėnesius lengvai ir be kančių atsikratyti 15 kilogramų viršsvorio. Per šventas Velykas po sočios gavėnios svėriau 100 kilogramų, dabar besveriu 85. Tą receptą supaprastintai apibūdinčiau taip: daug baltymų, daug vitaminų, šiek tiek riebalų ir kuo mažiau angliavandenių. Kai turiu mažiau varškės, kuliu du kiaušinius, neturiu sviesto - dedu kiaulės taukų. Bet niekada nesinuodiju augaliniais aliejais.


Gavau įdomų klausimą: - Kada galėsiu išgerti 100 gramų ir nenorėsiu dar? Žmogus paskaitė straipsnį "Jau alkohlikas? Ne, jokiu būdu!" ir jį sužavėjo mintis, kad alkoholizmas gali praeiti. Vadinasi, ateis diena, kai jis galės išgerti saikingai, protingai, tarkime, 100 gramų, ir jam nereikės daugiau? Na, kokius du šimtus... Aišku, kad tai alkoholiko klausimas. Daugelis jų svajoja gerti saikingai, protingai ir kultūringai. Ką atsakyti vargšui? - Šimtą gramų - jau niekada. Apie tai net nesvajosi!Šimtmečio psichozė baigia praeiti, galime blaivesniu protu pasvarstyti, ką iš tiesų šventė TV žiūrovai. Keisčiausias šūkis - "Lietuvai - 100". Dar visai neseniai buvo 1000, o dabar štai beliko 100. Praeis dar dveji metai, ir patriotai klykaus džiaugsmu: "Lietuvai - 30!" Lietuvos amžius trumpėja? Ne ką aiškesnis ir šiek tiek pataisytas patriotų šūkis "Atkurtai Lietuvai - 100". Išeitų, kad iki 1918 vasario 16 dienos Lietuvos nebuvo, ji buvo kažkur išgaravusi. Bet signatarai kažkokiu būdu ją visą - jos pievas, laukus, upes, ežerus, kalnus ir žmones - atkūrė iš nieko.


1922 metais vienoje iš Indo upės salų Pakistane archeologai aptiko po smėlio sluoksniu senovinio miesto griuvėsius. Vietovę pavadino Mohendžo Daru, kas vietine kalba reiškia "Mirusiųjų kalva". Manoma, kad miestas atsirado apie 2600 metais prieš mūsų erą ir egzistavo apie 900 metų. Tyrinėtojų nuomone, savo klestėjimo laikais jis buvo Indo slėnio civilizacijos centras ir vienas labiausiai išsivysčiusių Pietų Azijos miestų.


Ukrainiečiai kariauja ne už savo žemę, o už megakorporacijoms priklausantį turtą. Jie gelbėja ne savo gyvybes, bet anglo-judo-saksų globalių klanų turtą. Jie niekuo nesiskiria nuo vergų, kuriuos jų šeimininkai vergvaldžiai siunčia į karą, saugoti jų užsigrobtas valdas.


Šventasis Raštas yra teisus - žemė plokščia. Šiame filmuke surinkta nemažai Biblijos citatų, iš kurių matyti, kad žemė tikrai plokščia. Toks Dievo Žodis, o Dievas yra tiesa. Ne, man nepasimaišė protas. Šį filmuką parinkau tik dėl citatų. Jeigu kas nors abejojat, kad pagal Dievo Žodį žemė yra plokščia, būtinai pasiklausykit. Ir daugiau nesakykit, kad juodinu, kvailinu jūsų Dievą.


Lapkričio 28 dieną Rusijos raketa "Союз-2.1б" po nesėkmingo starto nukrito į Atlanto vandenyną kartu su 19 jos nešamų palydovų. Atsakomybė už avariją tenka raketą šventinusiam Vlagoveščensko vyskupui Lukianui. Tai atrodo kaip anekdotas, bet Rusijos stačiatikių bažnyčios vadovybė tikrai įžiūri šventiko kaltę. Tokią šventiko kaltę įžiūri ir Rusijos bedieviai, internete skelbiantys apie nelaimę savo versijas. Vieni įsitikinę, kad šventikas, atlikdamas magišką ritualą, pamažino šventinto vandens, kiti mano, kad šventas vanduo galėjo būti pašvinkęs arba per mažos šventumo koncentracijos, dar kiti spėlioja, kad šventikas tikriausiai norėjo pataupytVakar visą dieną tašiau lašinius. Šviežiai rūkyti lašiniai yra pirmasis pasaulio stebuklas. Tušinuku ant balto popieriaus lapo apibrėžiau kontūrą, iš kurio matyti, kokio dydžio tas lašinys buvo vakar. Ir dar surijau šalto rūkymo skumbrę. Tokią, kaip nuotraukoj. Skumbrė irgi gana riebi. Kas atsitiko su mano svoriu, suvalgius šitiek stipraus maisto? Priaugau kelis kilogramus? Ne, aš puse kilogramo net palengvėjau.


Į Vilno atsikėlęs imigrantas iš lietuvos Bružas mano, kad gyvena tarp priešų. Karo nuotaikomis gyvenantis imigrantas nori priešus identifikuoti.


Ką jie dabar pasiūlys? Kokį bendrą herojų visiems? Banko klerką, diplomatinį portfelį, tą propagandos lėlę?.. Docentė jau atidirbo. Lietuvos dalia, kuri turėjo sutriuškinti oligarchus, pavirto paprasčiausia Magnolija. Reikia kažko kito. Visa bėda, kad bendras herojus turi nešti bendrą idėją. Kas tai galėtų būti?


Lietuvos Respublikos Konstitucijos 15 straipsnis skelbia: Valstybės herbas - baltas Vytis raudoname fone. S.Tichanovskajos portale rašoma: Naujojo Baltarusijos paso dizaino klaidos bus ištaisytos 2024 m. vasario 13 d. Internete pasirodė naujojo Baltarusijos paso dizaino eskizo, kuriame neteisingai pavaizduota Baltarusijos ir Lietuvos siena, nuotrauka. Svetlanos Tihanovskajos biuras ir Jungtinis pereinamojo laikotarpio ministrų kabinetas pripažino šią techninę klaidą ir įsipareigojo ją ištaisyti.


Neseniai gavau vienos patriotės siūlymą susiveikti žalią kortą ir dingti iš Lietuvos į JAV, jeigu ta valstybė man atrodo patikimesnė. Tai kažkas naujo. Anksčiau karšti patriotai man siūlė dingti kur nors į džiungles arba (kažkodėl) į Rusiją, bet štai į Ameriką... Tai jau pažanga!Kai prokremlinė beždžionė nesupranta ir iš principo negali suprasti kad didžioji dauguma tų, kurių teigimu "prie ruso buvo geriau", iš tikrųjų yra gyvuliai ir kad gerai kad jie dvesia.


Velykos čia pat. Ar tikintieji žino, ką jie ruošiasi švęsti? Velykos - sena žydų šventė, skirta pažymėti Egipto kūdikių skerdynes, o pažodžiui reikštų Perėjimo naktis. Kodėl - Perėjimo? Todėl, kad Jahvė perėjo Egipto žemę ir išskerdė pirmagimius kūdikius. Velykos - šitų skerdynių šventė.


Panevėžio rajone kunigas atsisakė laidoti bažnyčiai neaukojusią močiutę, ir internetas sukunkuliavo. Oi, oi, kaip neteisinga! Tik pamanykit!.. Jeigu žmogus nemoka už elektrą ir nebegauna elektros, tai viskas tvarkoj, tada viskas teisinga. Nemoka už telefoną - atjungiamas nuo tinklų, bet irgi niekas neburbuliuoja. Užtat kunigėlis turi aptarnauti tuos, kurie nemoka abonentinio mokesčio.


1. Ukrai patvirtina Zenito, Čeburšakio ir Vinogradnikų praradimą.


Kažkas išvažinėjo mano keliuką. Kai nebuvau namuose, atvažiavo į kiemą, apsisuko, paliko vėžes ir išvažiavo. Įtarinėjau kaimyną, bet dabar viskas aišku. Pats Putinas savo šarvuota technika!Pasirodo, Vaco kantrybė baigėsi prieš trejetą metų, dar lito laikais, kada cigarečių pokelis ėmė kainuoti lygiai tiek, kiek ir cukraus kilogramas. - Nuėjau į krautuvę, o ten bebuvo vienas mano pigiųjų cigarečių pokelis. Jis buvo aukštai, ant lentynos. Pardavėja palipo ant kažko ir paėmė tą paskutinį pokelį. "Paskutinis jūsų pokelis paskutinis ir mano gyvenime, - pasakiau jai. - Daugiau nebepirksiu". Pardavėja, aišku, nusijuokė. Kur jau tu nebepirksi! Bet aš tikrai nebepirkau.


Pasidaryti saulės kolektorių gali beveik kiekvienas durnius. Užkelti ant stogo - štai žygdarbis! Iš Šiaulių prisišaukiau Vincą. Kolektorius iš aliuminio profilių ir polikarbonato, jis nėra labai sunkus, bet dviese niekaip neužkelsim.


Valdžia kruopščiai ruošiasi referendumui dėl dvigubos pilietybės. Renkama patogi data, sutampanti su prezidento rinkimais, svarstoma referendumą rengti dvi dienas, dėliojamos formuluotės. Tokių kalbų negali ramiai klausytis Rima Laimikienė. Ji – viena iš referendumo dėl žemės nepardavimo užsieniečiams 2014 m. iniciatorių. Moteris niekada nepamirš, ką teko patirti, kai išdrįso kovoti už Lietuvos žemę. Sistemos girnos jos nesutriuškino, tačiau privertė į tai, kas šiandien vyksta šalyje, pažvelgti kitomis akimis.


Lauko baseine daug maloniau maudytis, jeigu vanduo pašildytas. Valdas Sičiūnas šią vasarą įsitikino, kad tai galima padaryti be didelių kaštų, nenaudojant elektros ar kuro. Jo baseiną puikiausiai įšildo saulės kolektoriai. Trys saulės kolektoriai, kurių bendras plotas 1,9 kvadratinio metro, 6 kubinių metrų vandens baseiną saulėtą dieną įšildydavo iki iki 30 - 33 laipsnių.


Mes sėdėjome fizikos pamokoje ir žiūrėjome į amžinojo variklio modelį. Tai buvo toks didelis ratas su mažais rutuliukais. - Ar jis veiks? - paklausė mokytojas. - Taip, žinoma! - sušukome choru. Dėl to mums nebuvo jokios abejonės. Toliau nuo centro nusiritę maži rutuliukai būtinai suks didįjį ratą.Jutūbės kanalai

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.laurynas

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....