LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Susisiekus su Jurijumi, jis patvirtino vykusį faktą. Jurijus teigia, kad atskaitęs moralą patraukė savo keliu, t.y., toliau apsipirkinėti, o Grybauskaitė su savo dvejomis merginomis (galimai asmens…


Iš Pakistano kilusi JAV psichiatrė Aruna Khilanani balandžio 6 dieną išreiškė zoologinę neapykantą baltiesiems paskaitoje "Psichopatinė baltųjų proto problema". Paskaita vyko ne vietiniame BLM renginyje, o Jeilio universitete, ir dalyviai galėjo ją panaudoti kursų įskaitai - ji "atitinka Konektikuto valstijos nustatytą licencijavimo reikalavimą".


Ar jūs kada nors girdėjote apie “Overtono langą” (Overton window)? Kaip atsispirti sąmoningai demoralizacijai?


Nagli, tai ženklas, kad žmonai trūksta meilės.


Izraelio dienraštis „The Jerusalem Post“ gegužės 20 dieną informavo skaitytojus, kad išvakarėse JAV Beverli Hilso miesto taryba priėmė rezoliuciją, „kuria pasmerkė bet kokius Lietuvos vyriausybės bandymus neigti dalyvavimą Holokauste“.„Baltieji laisvos Lietuvos vergai“ kolkas dar nesupranta, kad kapitalistinėje sistemoje jie tėra viso labo įrankiai. Šiandieninė kapitalistinė sistema yra išsigimusi ir į žmogų žiūri kaip resursą. …


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


99 proc. medicinoje nedirbančių žmonių, net neįsivaizduoja koks rimtas ir rizikingas yra dirbtinis plaučių ventiliavimas.


Pirmasis fragmentas apie ypač neatsakingą Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen elgesį Seime su slaptojo kankinimų kalėjimo įkūrėju, Lietuvos prezidentu, Bybianosiu Valdu Adamkumi pasaulinės koronaviruso pandemijos metu.


Tokios pernelyg agresyvios ir grubios, su krūva klaidų ir per didelio pasitikėjimo savimi, USA politikos rezultatas, apie kuriuos ir pasakė V. Putinas - tai neigiamo USA įvaizdžio susiformavimas  kitų šalių akyse. Todėl „karoliai“ taip pat nustoja veikę. USA netenka sąjungininkų - kaip nusipirktų už karolius ukrainiečių, kurie tik nuskurdo nuo tokios sąjungos, tiek ir labiau vertingesnių.V. Putinas lieka ištikimas savo bendražygiams


Pagaliau galiu drąsiai teigti, kad Lietuva turi sąžiningą Seimo narį, kuris atvirai pasako, kokioje padėtyje yra Lietuva ir kokią funkciją ji atlieka. Šis Seimo narys taip pat atvirai pasako ir api…


Šalies vadovas Gitanas Nausėda per oficialų vizitą Sakartvele apsilankė prie okupuotų teritorijų Pietų Osetijoje, Didi Khurvaleti miestelyje ir perkeltų asmenų stovykloje Patara Khurvaleti, kur susitiko su vietos bendruomene. Valstybės lyderio teigimu, Rusijos vykdoma Sakartvelui priklausančių Abchazijos ir Cchinvalio (Pietų Osetijos) regionų okupacija yra tarptautinės teisės pažeidimas. Nuo 2008 m. Lietuva aktyviai kelia šį klausimą tarptautiniuose forumuose. „Rusija privalo prisiimti atsakomybę už Abchazijos ir Pietų Osetijos okupaciją ir žmogaus teisių pažeidimus šiuose regionuose.


„Nusipirkome“ suskystintų dujų terminalą „Independence“, tikėdami kad mažiau mokėsime už dujas ir būsime nepriklausomi. Kaip rodo istorija, dujos brangsta, mokame daugiau, naudos nejaučiame. Tai ka…


Po Žygimanto Pavilionio pasisakymų pokalbyje su Rusijos „prankeriais“, Gabrielius Landsbergis ir Ingrida Šimonytė neatsiribojo nuo Žygimanto Pavilionio išsakytų minčių, kad šie neva galvoja taip pa…Centro partija Gerovės Lietuva – tautininkai nepaliko jokios perspektyvos dabartinei valdančiajai daugumai. „Mes, Centro partija – tautininkai, visiškai pritariame „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ idėjai, reikalavimams ir tikslams, palaikome ir visoje Lietuvoje aktyviai prisidedame prie šio taikaus tautos protesto organizavimo ir informacinės sklaidos, kviečiame savo partiečius ir visus Lietuvos žmones aktyviai dalyvauti šiame visuotiniame mitinge“, - visuomenei išplatintame pranešime skelbia partijos lyderis Naglis Puteikis.


Landsbergių bendruomenė, siekianti užblokuoti elektros srautą iš Kremliaus projekto – pavojingos Baltarusijos atominės elektrinės (BAE) – ir tam tikslui įkūrusi net naująjį pasipriešinimo Sąjūdį ir sukėlusi bangą, sulaukė smūgio iš Europos branduolinės saugos reguliatoriaus (ENSREG), kuri pareiškė, kad BAE įgyvendindama testus, atsižvelgė į pagrindines saugumo rekomendacijas prioritetinėse srityse. „Visuomenininko Nikolajaus Ulasevičiaus namai Varnionyse nutolę maždaug 5 kilometrus nuo Baltarusijos atominės.


DUALA miesto, 62 metų arkivyskupas SAMUELIS KLEDA iš Kamerūno 2020 metų vasarą, sukūrė pagal liaudies mediciną iš dviejų augalų vaistą nuo Koronos viruso.


Balandžio 26 d. Europos Parlamentas panaikino Graikijos atstovo Yanniso Lagoso, vieno iš opozicinės partijos "Auksinė aušra" lyderių, teisinę neliečiamybę. Balandžio 27 d., Graikijos vyriausybės atstovė spaudai Aristotelia Peloni sakė, kad Atėnų prokuratūra išdavė Europos arešto orderį Lagosui. Po sulaikymo Europos Parlamento narys bus išsiųstas į Graikiją.


Žmonės galvoja, kad jie galvoja, bet dažnai būna taip, kad už juos galvoja kiti. Šį kartą Kristoferis Voiška, Vaidas Žemaitis ir Vygantas Kelertas apžvelgia kelis momentus, kurie yra glaudžiai susi…Sorošiniuose kanaluose dažnai tenka matyti „kalbančias galvas“, kurios yra pristatomos kaip vienų ar kitų galų ekspertai. Pabandėme jais pabūti ir mes: Gintaras Lunskis, Laurynas Ragelskis ir Vaidas Žemaitis.


Labas rytas, gerbiamas Algimantai,Klausėte, kaip gyvenu, kas pas mane naujo? Na, bent jau gero tai tikrai nieko. Nebent tiktai kad pavasaris gražus ir labai šiltas. Gi šiaip tai gyvenimas čia pas mus Amerikoje dabar jau tik blogyn ir blogyn. Ko, aišku, ir reikėjo tikėtis.Taip kad tiesiog jau net ne visada yra pakankamai dvasios jėgų dabar ne tik tam, kad knygas ar kokius didelius straipsnius rašyti, bet net ir tam, kad laišką jums parašyt, tarsi „maliavą“ iš vieno konclagerio (JAV) į kitą konclagerį (Lietuvą)...


VILNIUS, balandžio 21 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas perskaitė pranešimą Federalinei asamblėjai. Renginys vyko centrinėje parodų salėje "Manež". Tarp pakviestųjų buvo vyriausybės nariai, deputatai ir senatoriai, taip pat gubernatoriaus korpusas. Visų pirma, kaip pabrėžė Rusijos vadovas, visų Rusijos Federacijos valdžios lygių pagrindinis uždavinys turėtų būti pagerinti rusų gyvenimo kokybę.


Vakar islamo teroristas policijos pareigūnei kelis kartus peiliu dūrė į kaklą, šaukdamas „Alachas didis“. Prancūzijos spauda ėmė lieti krokodilo ašaras. Le Parisien dienraščio antraštė skelbė: „Čia niekada nebuvo tokios dramos“: vietos gyventojai sukrėsti po užpuolimo Rambouillet“.


Viktoras Čmilis iš karto prisipažino buvęs KGB rezervo karininkas, tačiau jo pasakojimas apie tai kirtosi su paviešintais slaptais dokumentaisKuo arčiau gegužės 15-oji, numatytoji Didžiojo Šeimos gynimo maršo diena, kuo daugiau jam pritariančių ir sveikinančių balsų, tuo aršiau iš pakampių puolami ir niekinami jo organizatoriai bei dalyviai. Rašytojas, visuomenės veikėjas Arvydas Juozaitis sako, kad iš tikrųjų puolančiųjų taikinys yra ne maršo dalyviai ir net ne organizatoriai, bet maršo įkvepėjas - šeima.


Pirmąjį šių metų ketvirtį naftos ir suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo operatorius "Klaipėdos nafta" patyrė 9,1 mln. eurų konsoliduotų grynųjų nuostolių. Apie tai pranešė bendrovės spaudos tarnyba. Šių metų sausio–kovo mėnesiais "Klaipėdos naftos" pardavimo pajamos siekė 15 milijonų eurų, arba 24,2 procento mažiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai.


Lietuvos policijos pareigūnai labai nemėgsta, kai juos filmuoja ir viešina socialiniuose tinkluose. Todėl jie prisikuria savo vidaus taisyklių, kuriomis draudžia filmuoti policijos komisariatuose.


VILNIUS, balandžio 26 — Sputnik. "Sodros" direktoriaus pavaduotojas Ježis Miskis pareiškė, kad sanatorijai "Belorus"  Druskininkuose inicijuoti bankroto procedūrą neplauojama. Apie tai jis pranešė Seimo Socialinių reikalų ir darbo bei Užsienio reikalų komitetų bendrame posėdyje pirmadienį. "Kol kas ketinimų iškelti bankroto bylą neturime <...>  Nė viename dokumente to nebuvo pasakyta", – sakė jis.


Analitikai ir atsargos generolai skelbia savo prognozes apie tai, ar Maskva ketina užgrobti visą Ukrainą, ar tik dalį jos, tuo pat metu koziriuoja geografiniais pavadinimais, pirmą kartą matytais žemėlapiuose. Na, o tada eina jau beveik šiokadieniai samprotavimai apie tai, ar ryšium su tuo prasidės trečiasis pasaulinis karas, ar ne, rašo RIA Novosti autorius Vladimiras Kornilovas.Portale Unser-mitteleuropa paskelbtas medicinos dr. Peer Eifler paskojimas iš Tanzanijos. Į šią Afrikos šalį daktaras pabėgo iš Austrijos, kur jis yra „uždraustas“. Tanzanijos beveik nepalietė koronavirusas, nes jos prezidentas Džonas Magufuli pasipriešino pasauliniam „COVID-19: Great reset“ suokalbiui ir buvo pašalintas iš valdžios, nanoma, nužudytas. Vakarų spauda Magufulį vaizdavo tamsuoliu, tikinčiu mokslu, populistu, kaltino, kad jam Tanzanijos žmonių sveikata ir gyvybės nėra prioritetas. Tačiau viskas buvo atvirkščiai. https://www.youtube.com/watch?v=OjYkgrE_7xA Dr.


“Kelkis, Lietuva!“, – teisingi, graudinantys Romo Dambrausko žodžiai. Labai tikslūs dainos žodžiai, apibūdinantys šiandieninę Lietuvos situaciją. Taiklūs ne tik dainininko, bet ir dviejų kome…


Projektas turi būti didelis. Jis gali būti visiškai beprasmiškas. Gali būti demonstratyviai absurdiškas. Jis gali būti idiotiškas. Svarbiausia, kad jam būtų skirti pinigai ir jų būtų daug. Jei jų yra labai daug, net nereikėtų bandyti gauti iš iždo-biudžeto viską. Tegul ir finansistams lieka jų dalis už „lėšų taupymą“.


Odontologijos paslaugos privačiose klinikose teikiamos visiems. Užtenka užpildyti anketą, kad nesergi, negrįžai iš užsienio ir neturėjai kontaktų. Aišku, niekas duomenų netikrina, o tik pamatuoja riešo temperatūrą ir sodina į kėdę, kurioje du daktarai kapanojasi pačioje virusų ir bakterijų irštvoje - burnoje.


Iš tiesų, save "teisine valstybe" vadinančioje šalyje toks pareiškimas – labai provokuojantis – bet argi jisai nepagrįstas? Apie tai ir pakalbėkime. Štai, ką teigia Kuodis: "Teisininkai, kurie yra uzurpavę šią instituciją (joje nėra ne teisininkų), akcentuoja žodį "teismas". Bet tai, ką daro dabartinis Konstitucinis Teismas, dažnai būna smarkiai nutolę nuo siaurų teisminių klausimų. Antai jame dažnai svarstomi pensijų, mokesčių ir kiti ekonominiai klausimai.Lietuvoje įstatymai taikomi pasirinktinai, orveliškai: kiaulės - lygesnės už kitus gyvulius. Kiaulėms galima karantino metu organizuoti banditų iš ANTIFA ir BLM eitynes, nedėvėti kaukių, susikibti rankomis su Baltarusijos perversmininkais, net išniekinti valstybės vėliavą (žiūr.video). Fiodoro Dostojevskio žodžiais (romanas "Šetonai"), jiems „vse dozvoleno“ (viskas leidžiama), o kai „vse dozvoleno“, tai ir atsiranda Šetonai, tai ir atsiranda Seime konstituciją niekinančios partijos, kaip A.Armonaitės vadovaujama „Laisvės“ partija, taip ir atsiranda valdžioje žmonės, kuriems didžiausias priešas normali šeima, Lietuva, jos Konstitucija.


Šia kampanija, anot jo, siekiama sumenkinti ES demokratiją ir susilpninti tarptautinį bendradarbiavimą. Borelis atkreipė dėmesį į ypatingą melagingos ar klaidinančios informacijos pavojų vykstančios pandemijos akivaizdoje. "Matėme, kaip prokremliški kanalai skleidžia teiginius, kad kaukių nešiojimas yra nenaudingas, arba įkaitindavo balsus prieš karantiną", — sakė jis.


Eidamas į Vingio parką per Geležinio vilko gatvę kertančią požeminę perėją, neseniai* pamačiau labai įdomų vaizdą – ant sienos nupiešta išbraukta ES vėliava, kuriai iš šonų užrašyti lozungai: „Laisvę Lietuvai nuo ES‘SSR. Mes už išstojimą iš ES. Mes už nepriklausomą Lietuvą.“ ir „Neteisėtai patekom į SSSR. Neteisėtai patekom į ES. ES referendumas neteisėtas.“


Susivienijus leidiniams „Laisvas Laikraštis“, „Ekspertai.eu“, „Būkime vieningi“, „LDiena.lt“ ir kitiems, buvo nuspręsta kurti savaitės aktualijų apžvaginę video laidą „Sekmadienį septintą“.


Nesileiskite apgaunami ir apmulkinami iškrypėliškų fake news !Šitas cinikas dar drįso priekaištauti mano mamai teisme, kad ji nesigaili už neva jos padarytus nusikaltimus. Gal Jakutis atsiprašys mano mamos, kad sukurpęs jai niekuo nepagrįstus kaltinimus, kuri…


Pasaulinė koronaviruso pandemija nesitraukia, per žemės rutulį be paliovos ritasi viena po kitos vis naujos užkrato bangos, veisiasi vis nauji viruso mutantai. Jūsų dėmesiui labiausiai pasaulyje nukentėjusių valstybių dvidešimtukas, kuriose numirė daugiausia žmonių, skaičiuojant vienam milijonui gyventojų. 1. Gibraltaras 2,7912. Vengrija 2,7623. Čekija 2,7004. San Marinas 2,6185. Bosnija ir Hercogovina 2,5136. Juodkalnija 2,3327. Bulgarija 2,3038. Šiaurės Makedonija 2,2459. Slovakija 2,10510. Belgija 2,06611. Slovėnija 2,02412. Italija 1,97413. Jungtinė Karalystė 1,86914. Brazilija 1,82915. Peru 1,79116.


Esu tikintis žmogus: tikiu, kad yra Dievas. Mano Dievas - Tėvynė Lietuva, prigimtinė šeimą. Taip pat aš tikiu, kad yra velnias. Aš jį matau įsikūnijusį į kai kuriuos žmones.


Europarlamentarui A.Kubiliui ES sankcijų Baltarusijai nepakanka ir jis reikalauja surengti tribunolą prezidentui A.Lukašenkai. Tik ar nuoširdus jo trydaliojimas?


Vasario 22 dieną darbo vizito Rusijoje (Sočyje) metu Baltarusijos prezidentas A. Lukašenka veda derybos su Rusijos prezidentu V. Putinu.Nuotraukoje matome nedidelę Polsboro kaimo parduotuvėlę Niu Džersyje. Bendra jos pardavimų suma per dvejus metus buvo net 35 748 USA dolarai,  arba vidutiniškai 1 500 USA dolarų per mėnesį.


Beprotiški USA prezidento Džo Baideno žodžiai adresuoti Vladimirui Putinui, kuriuos jis pasakė interviu metu amerikoniškoniško televizijos kanalo „ABC News“ žurnaliūgai, sukėlė daug triukšmo ne tik Rusijoje. Apie tai rašo visa pasaulio spauda ir fake news. Be to, didesnė žiniasklaidos  dalis sutaria, kad Baltųjų rūmų vadovas neabejotinai persistengė savo vertinimuose dėl Rusijos lyderio .


VILNIUS, balandžio 29 — Sputnik. "Nemirtingojo pulko" akcija šių metų gegužės 9 dieną Lietuvoje vyks internetiniu formatu, praneša TASS su nuoroda į Rusijos ambasadą. Pažymima, kad sprendimas buvo priimtas dėl koronaviruso pandemijos. Planuojama, kad Pergalės dieną Rusijos ambasadorius Lietuvoje Aleksejus Isakovas ir diplomatai nuvyks į Antakalnio kapines vainikų prie sovietų karių memorialo padėti.


Spąstai, į kuriuos pateko Lietuvos valdžia dėl savo pačios taikomų sankcijų oficialiam Minskui, nutrūko. Dabar vargu ar pavyks jį atidaryti be "autogeninio pjovimo". Kaip žinote, bet kurioje kapitalistinėje valstybėje privati ​​nuosavybė, ypač užsienio investuotojų, yra "šventa karvė". Ir ji neliečiama. Jėga ją atimti — reiškia grįžti į bolševizmo laikus, kuriuos Lietuvos istorikai laiko gėda.


Su drąsaus vikingo įvaizdžiu galiu susieti kur kas labiau nei su kryžiaus idėja, kuri atrodo tokia svetima kaip religijos simbolis.Premjerė su Baltijos ir Beniliukso valstybių premjerais aptarė šalių bendradarbiavimą Premjerė Ingrida Šimonytė dalyvavo nuotoliniame Baltijos ir Beniliukso valstybių premjerų susitikime ir aptarė ES ekonomikos gaivinimo ir klimato kaitos, saugumo ir gynybos klausimus, Rytų partnerystės stiprinimą, COVID-19 keliamus iššūkius. „Beniliukso valstybių bendradarbiavimas tapo pavyzdžiu mums, kai atgavus nepriklausomybę Baltijos šalys pradėjo stiprinti savo praktinį bendradarbiavimą.


Vakar viso pasaulio televizijos kanalai mus gąsdino baisia COVID-19 „pandemija“ Indijoje. Tačiau, išjungus televizorių ir įjungus smegenis, kaip vaizduojama 1-je karikatūroje, šiuos įvykius mes pamatome visai kitoje šviesoje.


Žmonių partijos atstovas, Seimo užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis, saugiu nuotoliniu būdu pasikalbėjo su Vladimiru Kuznecovu (Vovan) ir Aleksejumi Stoliarovu (Leksus), kuriuos nepriklausomas Žmonių partijos portalas įvardina kaip provokatorius. „Jie prisistatė Rusijos opozicijos veikėjo Aleksejaus Navalno komandos nariu Leonidu Volkovu“, - rašoma Landsbergių leidinio publikacijoje „Pavilionio pokalbis su rusų provokatoriais: išrėžė nuomonę ne tik apie Kremlių, bet ir apie Nausėdą“. Pačio video, savaime suprantama, nepriklausomas Žmonių partijos portalas neskelbia.


Vilniuje Druskininkų sanatorijos "Belorus", kuriai taikomos ES sankcijos, darbuotojai surengė protesto akciją, praneša Sputnik Lietuva korespondentas. "Belorus" sanatorijos darbuotojų protesto akcija Vilniuje Keliasdešimt automobilių kolona pravažiavo centrinėmis sostinės gatvėmis. Judėjimą lydėjo policija. Dalyviai bandė atkreipti dėmesį į sanatorijos darbuotojų teisių pažeidimą. Ant automobilių buvo pakabinti plakatai su  raginimais valdžiai.


Jei pakankamai ilgai sėdėsi ant upės kranto ir žvejosi,  tai po kiek laiko galima pamatyti, kaip pro šalį praplaukia „kolektyvinių vakarų“ lavonas.Seimas pritarė Investicijų įstatymo pataisoms (projektas Nr. XIVP-437(2), sudarydamas palankesnes sąlygas perkelti visus ar dalį įmonės darbuotojų į Lietuvos Respubliką perkeliant įmonės veiklą ar …


Algirdo Paleckio likimas – ne tik mūsų sąžinės, bet ir bendražmogiškų, demokratinių laisvių bei teisių klausimas!


Susivienijus leidiniams „Laisvas Laikraštis“, „Ekspertai.eu“, „Būkime vieningi“, „LDiena.lt“ ir kitiems, buvo nuspręsta kurti savaitės aktualijų apžvaginę video laidą „Sekmadienį septintą“.


Šiandien daugelis vaikų turi dorovinių ir psichinių sutrikdymų, o tai tarpusavyje tampriai surišta, tai vyksta, kada mums primetama žalingiausios patalogijos. Aš nežinau nieko gero, kas kyla iš PSO. Aš susiduriu su šios organizacijos nusikalstama veikla. Dapatologizavimas transgenderizmo, kuris tik ką buvo priimtas PSO, dėka 11-tos ligų peržiūros. Kas tai jei ne nusikaltimas?


2015 metais Vokietijos kanclerė Angela Merkel atvėrė Vokietijos sienas nelegaliems migrantams ir pakvietė juos visus atvykti į Vokietiją. „Svečiai juk nedirba, Merkel mus kvietė, mes jos svečiai“, - taip atvykėliai atsakinėjo korespondentams į klausimus, kuo ketina užsiimti Vokietijoje. „Mes atvykome ne dirbti, o gyventi“, - sakė daugelis.Deep state apmovė žmonijai beprasmes kaukes, negalinčias apsaugoti nuo virusų, bet gerai ribojančias metabolizmą ir skatinačias užsikrėtimą pelėsiniais grybais ir mikrobais, o dabar pinigų šeimininkai sugalvojo naują idiotizmą, skirtą melžti pinigus, užmauti metaną gaudančias kaukes karvėms. Metano gaudyklių, ar vėjo malūnų karvėms į užpakalius, bent kol kas, jie nenumato kišti. Manau, kad būtinai jie imsis ir karvių užpakalių. Tai jų mėgiama vieta.


Lithuanijos p-rezidentas Gitanas Nausėda antradienį Seime perskaitė savo antrąjį metinį pranešimą, kuriame apžvelgė padėtį šalyje, Lietuvos vidaus bei užsienio politiką. Įvardindamas kai kurias pro…


Atkreipkite dėmesį į B. Polevojaus žodžius, kuriais jis savo "Ataskaitinėje pažymoje" aprašė didžiausią Aušvico krematoriumą, pažodžiui - "mirties konvejerį" (esą pastatytą nacių 1942 m.): "Tai buvo ilgas, beveik pusės kilometro ilgio pastatas, kurio gale buvo kalnakasių krosnys, ...nuo krosnių į šiaurę ėjo išilginis pastatas su metalinėmis grindimis... Šį pastatą kartu su krosnimis po Maidano proceso sunaikino vokiečiai, ir toje vietoje galima pamatyti tik jo liekanas."


Korporacijos „Microsoft“ vadovas Bradas Smithas teigia, kad rašytojo George‘o Orwello knygoje „1984-ieji“ išpranašautoji realybė gali išaušti jau 2024-aisiais, jei visuomenė nebus apsaugota nuo dirbtinio intelekto (DI).  Pasak B. Smitho, sunku vytis greitai tobulėjančią technologiją. Pavyzdžiui, Kinija vis dažniau naudoja DI, kad sektų savo piliečius. Tai – akivaizdi grėsmė demokratijai.


Pagal R. Šimašių ir Laisvės partiją, Lietuvos šeimos neturi teisės į susibūrimus, tačiau ją turi valdžios partinis avangardas (taip savo partiją pavadino TikTok žvaigždė A. Armonaitė). Jei R. Šimašius būtų prisiminęs, ką kažkada mokėsi studijuodamas teisę, o dabartinė teisingumo ministrė būtų tęsusi mokslus, jie puikiai žinotų, ką apie tokias situacijas mano teismai.Ketvirtadienį, birželio 10 d., Seime (I r. 203 kab.) 16 val. vyks Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos posėdis, kuriame parlamentarai užduos klausimus Valstybinės energetikos reguliavimo (VERT) tarybos pirmininkui Renatui Pociui. LVŽS atstovai kviečia VERT pirmininką paaiškinti nerimą keliančią situaciją, nes nuo liepos 1 d. daugumai vartotojų elektra vidutiniškai brangs apie 8 proc., o dujos namų ūkiams – 26-50 proc.


Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė su oficialiu vizitu lankysis Sakartvele. Vizito tikslas – parodyti paramą Sakartvelo (Gruzijos) euroatlantinės integracijos siekiams, reformų įgyve…


Kaip tai susiję su šnipinėjimu? Kam tai segti į bylą?


Šalies vadovas Gitanas Nausėda birželio 8 d. Seime perskaitė metinį pranešimą. „Mieli Lietuvos žmonės, Gerbiamas Lietuvos Respublikos Seime, susitinkame ypatingu metu. Už mūsų nugarų – įtampos, praradimų ir nerimo metai, pažymėti pandemijos ženklu. Prieš akis – mūsų visų rytojus, į kurį turime įžengti sustiprėję, sukaupę jėgų ir pasiruošę naujiems išbandymams. Susitinkame šiandien tarsi ant slenksčio – žiūrėdami vieni į kitus, lyg į svetimus kartais. Tegul išmintis, pagarba ir tikėjimas padeda mums atgauti jėgas! Tik kartu mes galime būti kūrėjai. Tik santarvės jėga augina.


Vilniaus valdžia neleido šeimų gynimo maršo organizatoriams surengti naujo mitingo mieste. Organizatoriai prašė, kad būtų išduotas leidimas protestuoti 3 dienas prie Seimo ir Vyriausybės. Nurodė, kad gali susirinkti iki 7 tūkstančių žmonių. Sostinės mero teigimu, leidimas nebuvo išduotas dėl to, kad tai, savivaldybės vertinimu, nėra protestas. Meras Remigijus Šimašius pareiškė, kad organizatoriai rengia politinį festivalį, o ne mitingą. Vyriškis kaip svarią priežastį įvardino ir tai, kad „nėra prieš ką protestuoti“.20 amžių mes pasitikome būdami ant išnykimo slenksčio ir tik stebuklas mūsų tautą išgelbėjo – Spalio bolševikinė revoliucija Rusijoje, kurią irgi organizavo žydai. Ačiū jiems.


Šalies vadovas Gitanas Nausėda drąsiai be pirštinių ir be veido kaukės kartu su Latvijos prezidentu Egilu Levitu ir Estijos Premjere Kaja Kallas dalyvavo nuotoliniame koordinaciniame susitikime, rengiantis birželio 14 dieną vyksiančiam NATO viršūnių susitikimui Briuselyje. Pokalbio metu Lietuvos, Latvijos ir Estijos lyderiai aptarė šalių pozicijas svarbiausiais NATO viršūnių susitikimo darbotvarkės klausimais: dėl saugumo situacijos regione, santykių su Rytų kaimynais, dėl NATO 2030 m. strateginės koncepcijos įgyvendinimo.


Pateikiame 2021 m. gegužės 23 d. portale „The Daily Expose“ publikuoto dr. Rogerio Hodkinsono interviu vertimą, pasidalintą Aurelia Tapati Facebook‘o paskyroje. Straipsnį originalo kalba skaitykite čia – „An exclusive interview with Dr Roger Hodkinson – „When the history of this madness is written, reputations will be slaughtered and there will be blood in the gutter“. Garsus autoritetingas medikas ir mokslininkas dr.


Seimo Darbo partijos frakcijos narys Mindaugas Puidokas teigia, kad Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) įtarimai, jog jo patarėjas bandė papirkti Seimo narį Matą Maldeikį, yra visiškas „briedas“. „Manau, kad tai yra visiškas briedas. Iš tikrųjų man labai liūdna dėl gerbiamo Mato tokio elgesio, nes mes esame grupiokai, ketverius metus kartu mokėmės Vytauto Didžiojo universitete.


Praėjusią savaitę Baltarusijos opozicijos lyderė, pati save paskelbusi Baltarusijos prezidente, Svetlana Tichanovska, išlaikoma už Lietuvos ir Lenkijos mokesčių mokėtojų pinigus, Lenkijoje sukėlė politinį skandalą, mėgindama kištis į Lenkijos vidaus politiką.Madonos Lučkaitės, iš nacionalinio ėLėRTė Haš Dė finansuojamo iš biudžeto, straipsnį "INCIDENTAS RUSIJOS ATOMINĖJE ELEKTRINĖJE" pakartoja delfis patvirtina ir 15min. Paimam ir pasigūglinam kas tas MAJAK ir kokia jo veikla. Tai ne atominė elektrinė. Ten nėra atominės elektrinės. Rašiau į LRT laišką dėl Lučkaitės melavimo. Jokios reakcijos. Rašiau naujajai delfio vyrredei į facebūką ant sienos - reakcijos jokios.


Jeigu pasisakai už laisvą Lietuvą ir kalbi apie jos išstojimą iš Europos sąjungos, tuoj pat pradedama aiškinti, kad tuomet Lietuva iškart bus prijungta prie Rusijos. Gali būti, kad žmonės jau tiesi…


Nuo birželio pradžios nepasiturinčius šalies gyventojus pasieks šiais metais jau trečioji pagalba maisto produktais.


Įsidėmėkite šitą snukutį: tai - „teisėja“ iš Tauragės GRAŽINA GUDŽIŪNIENĖ. Iš tikrųjų - visai negraži, bet gūdi. Nusikaltimas: Girtas vaikinas nekrofilas Mantas Icikevičius bandė išžaginti paauglę, o jai pasipriešinus smūgiu sulaužė žandikaulį ir paliko gulėti lauke. „Teisėjos“ GRAŽINOS GUDŽIŪNIENĖS nuosprendis nusikaltėliui: 3 metai lygtinai, kitaip sakant - pabarti ir paleisti.


NE REKLAMOMSLUCIFERIN Bill Gates Foundation’s COVID-19 Vaccine is a Satanic Plot


Prieš 103 metų, 1917-ųjų lapkričio 7-ąją (pagal senąjį kalendorių – spalio 25-ąją) tuometės Rusijos sostinėje, Petrograde, prasidėjo Didžioji Spalio socialistinė revoliucija – epochinis lūžis, iš kurio gimė pirmoji žmonijos istorijoje ne išnaudotojų, bet darbo valstybė: Tarybų Socialistinių Respublikų Sąjunga (TSRS).


Praėjusiais metais įvyko pažymėtinas įvykis – nutiko demografinis antirekordas: pirmą kartą nuo 1954-ųjų žmonių skaičius Latvijoje nukrito žemiau 2 milijonų ribos! Tik įsivaizduokite: 2015-aisais Latvijoje, kaip ES šalyje, liko tiek žmonių, kiek buvo 1954-aisiais – po baisaus karo ir represijų. Analitiniame tyrime vykdytame aplinkos ir regioninio vystymosi Ministerijos užsakymu, yra nemažai šokiruojančių duomenų. Nuo 2000 metų iki 2014-ųjų Latvija prarado 380 tūkstančių žmonių arba 16 procentų g


Neseniai pasirodė labai įdomus vaizdo įrašas, kuriame buvęs sąjūdietis ir Vidaus reikalų ministerijos (VRM) darbuotojas, dabar „Drąsos kelio“ sąraše Seimo rinkimuose dalyvaujantis Arvydas Balčius kalba apie 1991 m. sausio 13 d. įvykius ir konkrečiai Vytautą Landsbergį liečiančius faktus, kurie – jei jais tikėti – iš esmės neigia oficialiąją įvykių versiją.


Kaip tik nevadintas garsusis daugkartinis įvairių intelektualinių žaidimų nugalėtojas Anatolijus Vasermanas: ir intelektualu Nr. 1, superintelektualu, o taip pat "visos sąjungos eruditu" ir "protingiausiu žmogumi visatoje", kuris "žino absoliučiai viską" Pats Anatolijus Aleksandrovičius išskirtiniame interviu Sputnik Lietuva pasakė, kad jis save laiko "publicistu, kuris išreiškia savo nuomonę apie kai kuriuos įvykius".Vasario 25 d. buvo pranešta, kad po vakcinavimo mirė 16 Šveicarų. Jų amžius buvo vidutiniškai 86 metai. Dauguma jų anksčiau turėjo širdies-kraujagyslių arba plaučių-kvėpavimo takų susirgimus.


Austrų „Wochenblick“ informuoja: Septynkovininkė Carolin Schäfer (29 m.) netikėtai paskelbė, kad nedalyvaus varžybose Götzis mieste (Austrija), kaip buvo planuota. Po skiepų sportininkė iš Bad Wildungeno kol kas turi padaryti karjeros pertrauką. "Instagram" ji praneša apie šalutinį injekcijos poveikį: "Mano kūnas sako "ne". Jau kurį laiką susiduriu su šalutiniais skiepų poveikiais, kurių negalėjome numatyti ir kurie daro didelę įtaką mano treniruotėms."


Įvykių chronologija neturi reikšmės: kas, kada ir kokiu tikslu įmetė "antį' apie lėktuvo užminavimą. Meluoti gali iki apsiputojimo ir vieni, ir antri ir treti. Svarbu tai, kad Batkai buvo duota žinoti tai, ką jis turėjo sužinoti (kaip kad Turkijos prezidentui Erdoganui apie ruošiamą sąmokslą prieš jį), o toliau - technikos reikalas.


Paaiškėjo, kad tie, kurie negaili ypač aštrių žodžių tiems, kurie pažeidžia griežto karantino taisykles ir nedėvi veido kaukių ten kur Vyriausybė liepia, patys visiškai nesilaiko tų taisyklių. Tautos sargiais tituluojami nepriklausomo Žmonių partijos portalo „delfi.lt“ darbuotojai masinio susibūrimo vietoje, tai yra darbe, drąsiai spjauna į normas, kurių turi laikyti kiekvienas karys, kovodamas su nematomu priešu, t.y. koronavirusu.


Tarptautinės tyrimų kompanijos IPSOS atliktas tyrimas, kuriuo siekta išsiaiškinti, kaip keičiasi požiūris į imigraciją 25 skirtingose šalyse, parodė, jog vertinimai prastėja. Pasak šio tyrimo, daugiau nei keturi iš dešimties apklaustųjų mano, kad imigracija pakeitė šalį, kurioje jie gyvena, ir šie pokyčiai jiems nepatinka, o dvigubai daugiau respondentų yra įsitikinę, kad imigracija turėjo bendrai neigiamą poveikį. Kad imigracija padarė teigiamą įtaką šaliai, manė vienas iš penkių (21 proc.) apklaustųjų, tačiau du iš penkių (42 proc.) yra įsitikinę priešingai.Ji buvo rūsti, iš pažiūros visai ne švelni. Ne prašmatni. Ne apsimestinai meili. Ji neturėjo tam laiko. Ir nebuvo tokio noro. Ir kilmė pavedė. Ji buvo paprastta. Visą gyvenimą, kiek pamenu, ji dirbo. Daug. Labai daug. Užsiėmusi buvo viskuo iš karto. Ir visų pirma - mumis, balvonais.


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis