LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Diplomatinis konfliktas tarp USA ir Rusijos iškart paaštrino bendrą padėtį Rusijos ir NATO pasienio zonoje. „Naujosios Europos“ šalys momentaliai prisijungė prie antirusiškos kampanijos, NATO ginkluotosiose pajėgose buvo padidinta kovinė parengtis palei visą rytinės sienos perimetrą. Akivaizdžiausia vieta kariniam susirėmimui laikoma Ukraina, tačiau būtent dėl ​​šio akivaizdumo iškyla pavojus kitoms pafrontės valstybėms: Baltarusijai, Moldovai ir Pribaltikos valstybėms.


USA prezidento padėjėjas nacionalinio saugumo klausimais Džeikas Sallivanas pranešė apie Fašingtono pasirengimą imtis veiksmų prieš Maskvą, jei Vladimiro rajono kolonijoje bausmę atliekantis Oliaksiejus Navalnas imtų ir staiga pakratytu kojas.


Gaunu daug laiškų, kuriuose klausiama mano nuomonės apie planuojamą „Šeimų maršą“. Šiame video atsakau visiems, kuriems įdomi mano nuomonė apie patį maršą, daromas provokacijas ir maršo naudą.


Iš komentarų: "Jie uždeda žmonėms kaukes ir pirštines ir verčia mus skiepytis. Mes jiems esame tik bandomieji triušiai. Jie uždraudė mitingus. Štai ir viskas, vergai paruošti, galime įvesti vergovę. Gyvačių valdžia“.


PAPILDYTA A. Lukašenkos komentaru: Baltarusijos opozicija pranešė, kad tokia informacija „turi Rusijos Federacijos ir Baltarusijos Respublikos specialiųjų tarnybų provokacijos požymių“. „Būtina susilaikyti nuo skubotų išvadų ir sprendimų, galinčių pakenkti Baltarusijos nacionaliniams interesams, suverenitetui ir nepriklausomybei“, – skelbiama Baltarusijos prezidentės Svetlanos Tichanovskajos spaudos tarnybos išplatintame pareiškime. Tariamas Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka (būtent taip jį įvardina nepriklausomas Žmonių partijos portalas delfi.Lukašenka agentūrai BELTA vakar pasakė, kad prieš jį ir jo sūnus buvo rengiamas pasikėsinimas. Pasikėsinimą, prezidento žodžiais, kuravo užsienio specialiosios tarnybos. Žurnalistai paklausė A.Lukašenkos apie galimą užsienio šalių dalyvavimą įvykiuose Baltarusijoje, ypač apie kelių asmenų sulaikymo Maskvoje detales.


Analitikai ir atsargos generolai skelbia savo prognozes apie tai, ar Maskva ketina užgrobti visą Ukrainą, ar tik dalį jos, tuo pat metu koziriuoja geografiniais pavadinimais, pirmą kartą matytais žemėlapiuose. Na, o tada eina jau beveik šiokadieniai samprotavimai apie tai, ar ryšium su tuo prasidės trečiasis pasaulinis karas, ar ne, rašo RIA Novosti autorius Vladimiras Kornilovas.


Daug pavojingiau yra tai, ką antradienį pareiškė Vladimiras Zelenskis: "Mes siekiame reformuoti savo kariuomenę ir gynybos sektorių, tačiau vien reformomis nesustabdyti Rusijos. NATO yra vienintelis būdas užbaigti karą Donbase. Narystės NATO veiksmų planas ("membership action plan", MAP) taps tikru signalu Rusijai".


1991 m. griuvę kompartijų sekretoriai Beloveže išardė antrą chazarų kaganatą – TSRS. Priminsiu, Antrasis Chazarų kaganatas (1917 m.) buvo suorganizuotas tam, kad sunaikinti carą, Rusijos imperiją, rusų aristokratiją, elitą, etapais perimti nuosavybę, padarant ją, pradžiai, „visaliaudine“. Lietuvai pasisekė, atsirado sąlygos atgauti nepriklausomybę (1, 2)


Autorius yra politologas, Nacionalinio susivienijimo vicepirmininkas Nors suprantu, kad norinčiųjų perkeisti normas ideologinis priešiškumas „tamsiai“ visuomenei yra beribis ir pats tą ne kartą bandžiau išaiškinti kitiems, vis tiek matydamas tokią reakciją šiek tiek stebiuosi. LGBT friendly Vilnius paskyra viešai džiaugiasi, kad su Gražuliu pagal dainušką „Kas nešokinės“ šokę treneriai buvo atleisti iš darbo už šį savo veiksmą.Portale Unser-mitteleuropa paskelbtas medicinos dr. Peer Eifler paskojimas iš Tanzanijos. Į šią Afrikos šalį daktaras pabėgo iš Austrijos, kur jis yra „uždraustas“. Tanzanijos beveik nepalietė koronavirusas, nes jos prezidentas Džonas Magufuli pasipriešino pasauliniam „COVID-19: Great reset“ suokalbiui ir buvo pašalintas iš valdžios, nanoma, nužudytas. Vakarų spauda Magufulį vaizdavo tamsuoliu, tikinčiu mokslu, populistu, kaltino, kad jam Tanzanijos žmonių sveikata ir gyvybės nėra prioritetas. Tačiau viskas buvo atvirkščiai. https://www.youtube.com/watch?v=OjYkgrE_7xA Dr.Kai premjeru buvo paskirtas policininkas Saulius Skvernelis, o vėliau suformuotas atitinkamo intelekto jo kabinetas, galvojau, kad didesnių kvailių nebūna. Kai atėjo Ingridos Šimonytės kabineto eilė, supratau, kad skaudžiai klydau. Atėjo dar didesni kvailiai ir tai pastebėjo visa Lietuva.


FSB pabrėžė, kad „opozicionieriai pergalės parado Minske dieną šių metų gegužės 9 d. Minske pasirinko kaip karinio perversmo datą.


Nuotraukoje matome nedidelę Polsboro kaimo parduotuvėlę Niu Džersyje. Bendra jos pardavimų suma per dvejus metus buvo net 35 748 USA dolarai,  arba vidutiniškai 1 500 USA dolarų per mėnesį.III Pasaulinis karas


Dar nei vienoj valstybei afrikiniai "deimantai" nesukure gerovės, o buvo tik siurbelės.


Po keletos dienų susilaukiau skambučio ir man buvo pasakyta…


Profesorius hematologas Eduardas Vaitkus pakomentavo valstybės lyderio valstybės lyderio Gitano Nausėdos kreipimąsi į naciją, kuriame jis papasakojo apie savo vakcinavimosi patirtį. Tačiai jei šalies vadovo išstojimas buvo daugiau humoristinis, tai Vyriausybės skleidžiama propaganda vaikams, jokio juoko nekelia. Tai irgi pakomentavo E. Vaitkus. Jūsų dėmesiui balandžio 9 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas (visą laidą galima žiūrėti ČIA): Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.


Balandžio 8 d. Lietuvoje buvo už fiksuotas rekordas – mūsų šalyje paskiepytas rekordinis skaičius asmenų. Apie tai skelbiama Vyriausybės pranešime „Ketvirtadienį šalyje vakcinuotas rekordinis skaičius žmonių“. Tą dieną pirmą skiepo dozę gavo 19 340 žmonių, antrą – 4 702, iš viso buvo paskiepyti net 24 042 žmonės. Tai – iki šiol didžiausias paros vakcinavimo mastas. „Džiugina tokie vakcinavimo mastai, kai šalyje per vieną parą nuo koronaviruso jau dabar galime paskiepyti per 20 tūkst. žmonių. Kviečiu ir toliau pasitikėti mokslu ir skiepytis tuos, kuriems jau atėjo eilė.Profesorius hematologas Eduardas Vaitkus pakomentavo valstybės lyderio valstybės lyderio Gitano Nausėdos kreipimąsi į naciją, kuriame jis papasakojo apie savo vakcinavimosi patirtį. Tačiai jei šalies vadovo išstojimas buvo daugiau humoristinis, tai Vyriausybės skleidžiama propaganda vaikams, jokio juoko nekelia. Tai irgi pakomentavo E. Vaitkus. Jūsų dėmesiui balandžio 9 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas (visą laidą galima žiūrėti ČIA): Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.


Praėjusią vasarą artimiausi Baltijos šalių partneriai ES ir NATO — lenkai — nusprendė pasidomėti lietuvių, latvių ir estų pasirengimu kovoti su Rusija vardan NATO interesų. Jie sako, kad Lietuvos, Latvijos ir Estijos vyriausybės reguliariai deklaruoja savo ištikimybę aljanso konfrontacijos su Maskva eigai ir savo piliečių pasirengimą paimti M-16 šautuvus ir dalyvauti militarizuojant rytinį flangą.


Rimantas Stankevičius, marijampolietis, "susirgo" kosmosu, kai, baigęs Černigovo aukštąją karo aviacijos mokyklą, 1975 metais įstojo į lakūnų bandytojų mokyklą. Iki to laiko jis turėjo kovines misijas Egipte ir dirbo instruktoriumi Karinių oro pajėgų Kovinio naudojimo centre Turkmėnistano Mary mieste.


Pirmiausia, Baidenas vadina Putiną žudiku (atsakydamas į tai jis nori sveikatos ir atšaukti Rusijos ambasadorių iš Vašingtono), tada eskaluojama situacija dėl "Rusijos invazijos į Ukrainą grėsmės", po to JAV prezidentas išvadina Putiną "žudiku" ir siūlo susitikti artimiausiu metu, o kitą dieną jis pasirašo dekretą dėl naujų sankcijų Rusijai. Galiausiai, jis eina kreipiasi į žiniasklaidą ir kalba apie savo nenorą "pradėti dar vieną vakcinų ciklą ...


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.Nacionalinis susivienijimas kreipėsi į pagrindines valdžios institucijas ir politines partijas, reikalaudamas nutraukti piktnaudžiavimą valdžia, vykdomą prisidengiant karantino suvaržymais, taip pat atsisakyti idėjos įvesti vadinamąjį imuniteto ar koronos pasą, kuris įtvirtintų piliečių diskriminaciją.


Susivienijus leidiniams „Laisvas Laikraštis“, „Ekspertai.eu“, „Būkime vieningi“, „Ldiena.lt“ ir kitiems, buvo nuspręsta kurti savaitės aktualijų apžvaginę video laidą „Sekmadienį septintą“.


Tokio išdvėsusio pseudomitingo man dar neteko regėti. Ypatingai apgailėtinai elgėsi vienas iš policijos pareigūnų, nuolotos lindęs prie mitingo dalyvių ir jaudinęsis dėl to, ką aš manau apie jo "kompetencijas".


Vokietijos dienraštis Bild aprašė skandalingą įvykį: Facebook pašalino Vokiečių klasiko Henriko Heinės garsią citatą dėl „neapykantos kalbos“.
JAV yra tarptautinis ir karo nusikaltėlis, turi būti teisiamas Tribunole


Kijevas ir jo rėmėjai Vakaruose (pirmiausiai Amerikoje) kaip visada dėl visko kaltina Rusiją, kuri tariamai ruošia karinę intervenciją į Ukrainą, o Maskva aiškina, kad agresijai, skatinami Vašingtono, rengiasi ukrainiečiai, ir perspėja, kad tai gali sužlugdyti Ukrainos valstybingumą. Papildomai situaciją paaštrino pastarosios prezidento Vladimiro Zelenskio pareiškimas: "NATO yra vienintelis kelias užbaigti karą Donbase.


Kad ir kaip keistai tai skambėtų, tačiau tokia prekyba dažniausiai vyko moterims sutinkant. Daugeliu atvejų žmoną nupirkdavo jos pačios meilužis už simbolišką kainą.


Vienos administracinis teismas pripažino, kad „PGR testai netinka diagnostikai.“


Balandžio 12 d. statistikos portalo worldometers.info duomenimis, su pasauline koronaviruso pandemija 24 val. per parą kovojančioje Lietuvoje vienam milijonui gyventojų mirusių nuo Covid-19 tenka:1 tūkstantis 369 žmonės. Mažai kovojančioje Švedijoje vienam milijonui gyventojų mirusių nuo Covid-19 tenka:1 tūkstantis 342 žmonės.Humoristinėje rusų kazokų dainoje „Žydų kazokai“ pasakojama, apie žydų kazokų sukilimą Birabidžane (TSRS laikais įkurta žydų autonomija Rusijos rytuose), apie kariams šovinius pardavinėjantį rabiną.


Kviečiame žiūrėti ketvirtą „Sekmadienį septintą“ laidą.


Balandžio 12 - Pasaulinė aviacijos ir kosmonautikos diena


Elonas Muskas, kuriam priklauso akcijų paketai bendrovėse „SpaceX“ ir „Tesla“, pakilo į antrąją vietą kasmetiniame „Forbes“ turtingiausių žmonių pasaulyje reitinge su 151 milijardo dolerių turtu, per metus padidinęs savo turtą šešis kartus, rodo reitingo duomenys.


Tarpjūris (dar vadinamas Intermariumu, vert. past.) yra koncepcija - gal greičiau galimybė - apie kurią kalbu jau beveik dešimtmetį. Prognozavau, jog ši koncepcija atgims, kai Rusija neišvengiamai vėl iškils kaip svarbi regioninė galybė. Tai logiška žinant, kad Tarpjūrio koncepcija susidėtų iš buvusių Sovietų Sąjungos arba jos satelitinių Rytų Europos valstybių: Baltijos šalių, Lenkijos, Slovakijos, Vengrijos, Rumunijos ir galbūt Bulgarijos. Jos tikslas būtų sulaikyti bet kokį potencialų Rusijos judėjimą į Vakarus. Jungtinės Valstijos tai paremtų. Likusi Europa dėl to kankintųsi. Tai, kas kažkada atrodė neišvengiama, jau greitai gali tapti reLUCIFERIN Bill Gates Foundation’s COVID-19 Vaccine is a Satanic Plot


US Military is tracking people around the globe using location data obtained from otherwise harmless


Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


Gegužės mėnesį, pačiame karantino įkarštyje interneto erdvėje pasklido įrašas, kuriame rodoma, kaip slaugės rūpinasi 46 naujagimiais, laikinai apgyvendintais lopšeliu paverstoje Ukrainos viešbučio konferencijų salėje. Dėl koronaviruso pandemijos valstybės buvo priverstos uždaryti savo sienas, o pagal surogacijos susitarimus pasaulį išvydę vaikai užstrigo savo kilmės valstybėse ir nepasiekė užsakovų.


Kasdien suvokiame, kaip daugėja tų, kurie nori sunaikinti patį visuomenės pagrindą: natūralią šeimą, pagarbą žmogaus gyvenimui, meilę Tėvynei, švietimo ir verslo laisvę. Matome, kad valstybių vadovai ir religiniai lyderiai talkina šiai Vakarų kultūros ir jos krikščioniškos sielos savižudybei, tuo metu kai pagrindinės piliečių ir tikinčiųjų teisės yra paneigiamos vardan sveikatos apsaugos kritinės padėties, kuri vis labiau atsiskleidžia kaip priemonė įsitvirtinti nežmonišką beveidę tironiją.War crimes with intent to commit mass genocide by demonstrating activities that create a low immune system and murder by vaccine Government of The United States of America vs Bill Gates, Melinda Gates, Anthony Fauci, Christine Grady, Tedros Adhanom, National Governors Association, CDC, WHO, Bill & Melinda Gates Foundation


Rusų mokslininkai DNR pagrindu sukūrė naują preparatą nuo vėžio, kuris kaip planuojama kainuos 300 kartų pigiau negu užsienietiški analogai. Apie tai pranešė Novosibirsko valstybinio universiteto spaudos centras. Vaistą sukūrė šio universiteto absolventė Irina Aleksejenko. "Tam kad nunešti į auglį, DNR yra patalpinama į specialų polikatijoninį apvalkalą. Preparatui patekus į auglį, genas-žudikas paverčia į veną leidžiamus netoksiškus provaistus į toksiną, žudantį vėžines ląsteles...


Kodėl Japonija neskelbia nepaprastosios padėties ir neįveda karantino? Priešingai - Japonija nuėmė karantiną švietimo įstaigose, kuris buvo paskelbtas prieš tris savaites, ir nuo 1 balandžio - Japonijoje šią dieną prasideda Mokslo metai - visi vaikai eis mokytis įprastu režimu.


Mes visi jaučiame, kad tolimoje ateityje žmonija susidurs su problemomis, kurias tik aukšiausioji rasė – tapusi viešpataujanti ir remiama viso gaublio priemonėmis ir galimybėmis – bus pajėgi įveikti.


Skelbiama pirmoji Dažninio rekomenduojamų vardų sąrašo dalis „Baltiškos Aisčių kilmės vardai“. Sąrašas parengtas ligi šiol rekomendaciniu laikomo Kazimiero Kuzavinio ir Bronio Savukyno „Lietuvių vardų kilmės žodyno“ pagrindu. Žodynas pirmą kartą išleistas 1987 metais, perleistas šešis kartus. Pagal dažnumą vardai suskirstyti į keturias grupes: dažni (duoti 40 ir daugiau asmenų), palyginti reti (duoti 39–6 asm.), labai reti (5–2 asm.), itin reti (1 asm.). Kiekvienos grupės vardai teikiami abėcėlės tvarka neskirstant į vyrų ir moterų. Vardo puslapyje gali būti teikiama daugiau to paties vardo kirčiavimo variantų – sąraše teikiamas tik pagrindinwhich underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


Policinkės reikalavimas asmens dokumento yra neteisėtas. Nes įstatymiškai nėra numatyta nešiotis dokumento.


Galite būti tikri - kad nei tarp Kinijos nei tarp Rusijos nebus jokių  tiesioginių derybų su Baidenu. Baidenas, be abejo, yra „autoritetingas vagis“, tačiau jis prarado veidą ir dabar su juo galima elgtis taip, lyg būtų iš "gaidyno". Nei pagal "poniatkes", nei pagal diplomatines, nei pagal jokias kitas.


Kine, pradedant 10 dešimtmečio viduriu, į pirmą planą pradėjo brautis iki tol neregėtos rūšies moterys. Tai buvo ne namų šeimininkės, ne darbuotojos, ne medicinos seserys, o agresyvios kovotojos, pasižyminčios nepaprasta jėga ir sugebėjimais. Tos jėgos joms pakakdavo kariauti lygiomis su vyrais ir netgi juos, vargšelius, pastoviai gelbėti. Supermoters vaizdinys tarsi mostelėjus burtų lazdele pasirodė visur, kur tik įmanoma: pradedant vaikiškais animaciniais filmukais, baigiant serialais ir pilnametražiniais filmais.


prieš negrus, prisipažįstant rasistais ir atgailaujančiais nežinia už ką Black Lives Matter. Galiausiai klūpinčių pozoje atsistojo tiktai 4 nevispročiai iš visos komandos, iš kurių 3 buvo legionieriai“. Dėl tokio akibrokšto „priblokšti“ organizatoriai net užlaikė varžybas. „Katiuša“ pažymi: „Štai ir atsirito iki Rusijos mada pulti ant kelių prieš „naujojo pasaulio šeimininkus“ - bedarbius Amerikos negrus, pederastus ir kitas „mažumas“...“ remiamas Sorošo ir kitų neokonų.Tarybinių partizanų judėjimas Lietuvos teritorijoje iškilo 1941 metų rugpjūtį. Fronto liniją kirto kovinės grupės, jos pateko į Lietuvą ir čia kartu su komunistais ir komjaunimo nariais, kurie birželio mėnesį nespėjo palikti Lietuvos, sukūrė partizanų būrius. Tačiau mažuma tokių grupių sugebėjo tai padaryti; daugelis tokių grupių greitai susidūrė su budeliais ir žuvo. Apskritai, nuo 1941 metų birželio iki 1945 metų sausio Lietuvos teritorijoje žuvo 700 tūkst. žmonių.


JAV nusidažė sodomijos spalvomis. Frazė „Pasaulis išėjo iš proto“ – jau seniai tapo štampu. O imkime ir pažvelkime į šią frazę ne kaip į metaforą, o kaip į tikslią medicininę diagnozę. Sodomija – tai psichinis susirgimas. Vienas vyras visiems aiškina, kad jis yra usūrinis tigras. Kitas – kad jis moteris. Koks gi tarp jų skirtumas, gerai pagalvojus?


Turbūt mažai kas žino jog iki Spalio revoliucijos 1917 m., Rusijos istorijos vadovėliuose buvo aprašomos dvi Rusios: Русь Московская и Литовская (Maskvos Rusia ir Lietuvos Rusia). Tačiau nuvertus Rusios carą bolševikai perrašė istoriją ir neįtraukė Lietuvos Rusios į vadovėlius. Baltijos jūrą kaip žinia buvo pradėta vadinti Baltijos tik 17-18 amžiuose. Nepaisant to jog Baltijos jūros pakrantėj išsidėsčiusios 9 valstybės, tik tris valstybes Lietuvą, Latviją ir Estiją vadina Pabaltijo tautomis. Terminas 'Pabaltijo tautos' atsirado tik 19 amžiuje.


Portale LifeSiteNews rašoma, kad buvęs kompanijos Pfizer viceprezidentas ir vyriausiasis alergijų ir respiratorinių susirgimų mokslininkas Dr. Mike Yeadon, kompanijoje dirbęs virš 30 metų, tvirtina, kad siekis sukurti universalią vakciną turi „blogio prieskonį“, kuriam jis „energingai priešinsis“.


Klausas Švabas „inkliuzyvų kapitalizmą“ supranta kaip socialinį-ekonomikos modelį, kuris „perauga“ egzistuojantį kapitalizmą, tačiau išlieka kapitalizmu.Lietuva, Latvija ir Estija atšventė savo prisijungimo prie Šiaurės Atlanto aljanso 17-ąsias metines, 2004 metų balandžio 2 dieną Briuselyje vyko oficiali NATO naujokų ceremonija — iškeltos Baltijos šalių, taip pat Bulgarijos, Rumunijos, Slovakijos vėliavos. ir Slovėnijos. Kažin, ar Baltijos šalims derėjo žengti tokį žingsnį.


Spec. operacijos tikslai baltais siūlais siūti: Vilnius nori įvesti Lietuvos valdžios licencijavimą kroviniams iš Baltarusijos ir tuo pačiu turėti galimybę bet kuriuo metu užblokuoti Baltarusijos tranzitą.


Toli toli, už devynių jūrų, už devynių marių, viename labai gražiame mieste buvo atidaryta nuostabi parduotuvė. Parduotuvė, kurioje moterys galėjo išsirinkti ir nusipirkti vyrą pagal savo pageidavimą. Prie įėjimo į pastatą gerai matomoje vietoje matėsi parduotuvėje galiojančios taisyklės...


Lenkų gydytojas Witold Rogiewicz filmavo savo skiepijimo procedūrą. Jos metu gydytojas tyčiojosi iš vakcinavimo priešininkų. Jis mirė po 19 dienų.


A.Tapinas Turėjau ilgą laiką slėptis nuo visuomenės, bet šiandien atvirai pripažinau kas esu ir didžiuojuosi, kad galiu garsiai pasakyti:Taip, aš esu homoseksualusAr jūs kada nors girdėjote apie “Overtono langą” (Overton window)? Kaip atsispirti sąmoningai demoralizacijai?


Buvau žvejoti, tad neturėjau laiko suvokti, kokią Pandoros skrynią netyčia atidariau. Jei būčiau žinojęs, kad tos mintys sulauks tokio entuziazmo, būčiau gal parašęs tobuliau. Arba nerašęs visai. Dabar jaučiuosi atsakingas pateikti kai kurias pastabas.


Dabar žinoma, kad Landsbergai – tai žydai dirbantys šeimos interesams ir tarnaujantys tuo pat laiku „dviem ponams“ tik ne Lietuvos tautai. Gabrielius Landsbergis nori, kad ateitų daugiau vokiečių karių: istoriniu lūžiu pavadino Vokietijos sprendimą dislokuoti Lietuvoje tūkstantį karių. Tai buvo itin naudinga Gabrielui, kuris siekė kaip galima daugiau padidinti vokiečių įtaką Pabaltyje ir įkalbėti lietuvius padovanoti Karaliaučiaus kraštą ir Mažojį Lietuvą.


На днях Москву посетил реальный американский элитарий. Не чиновник, не стареющая звезда шоу-бизнеса, а серьезный представитель американской элиты. У нас любят кричать про «жидомасонов», а визит человека, который будучи частным лицом делает ту самую теневую политику, как-то пропустили. Джордж Фридман — основатель и руководитель частной...


pamenate daina "ŠALIA KELIO KARČIAMA" apie karčemoje tarnaujančią lietuvių mergelę kurią šinkorka pardavinėjo kareiviams po tris rubliusKai konservatoriai apgailėtinai prapylė rinkimus, tuo dar kartą visiems įrodydami, kad jų kliedesiai apie vatnikus jau kuris laikas įdomūs tik jiems patiems ir daliai neapsiplunksnavusio jaunimo, komentaruose moralizuojančio žmones, kurie savo kūnais gynė Nepriklausomybę, jų gerbėjai pasiuto iki raudonumo.


Įsibėgėjant ekonominei krizei ir  kovidorastinei šizofrenijai, Lietuvai be visa ko dar gresia ir politinis susiskaldymas. Prasidėjo rimtas konfliktas tarp šalies prezidento G. Nausėdos ir Landsbergių klano, kuris bruka savo jaunesnį atstovą Gabrielių į prezidentinį krėslą. Artimiausioje ateityje šis konfliktas gali tapti viešas ir matomas visuomenei.


Kodėl GMO susilaukia tokio tarptautinių ir vietinių aplinkosauginių, vartotojų teisių gynimo, pilietinės visuomenės organizacijų ir plačiosios visuomenės pasipriešinimo?


Pirmajame amžiuje prieš mūsų erą vergas vardu Spartakas masiniu vergų sukilimu metė iššūkį Romos galybei. Labiausiai užguitų žmonių ginkluoto sukilimo ir jų pergalių prieš didžiausios pasaulio galybės armijas reginys – vienas įspūdingiausių, jaudinančių istorijos įvykių.


Dar 1770 metais Viljamas Pitas pasakė: „Už bet kurio sosto slypi šis tas daugiau už karalių“. Kaip nebūtų keista, nuo to laikmečio mažai kas pasikeitė, ir visos revoliucijos bei visuomenės transformacijos anksčiau ar vėliau prieina prie vieno vardiklio – paklusimo Aukso Veršiui. Kad argumentuočiau šį te...Tais laikais labiausiai rūpinosi mano "teisėmis" ir visaip skatino mane "tapti suaugusiu" viena mano buvusi kaimynė. Ji buvo arši mano tėvų priešė, bet man ji buvo tikra draugė. Man atrodė, kad ji tikrai gera moteris suprantanti ko reikia paaugliui. Pasikvietusi mane pas save namo, įdėdavo pinigų alui (o kai kada ir nupirkdavo) nes anot jos: " .. kvaili mano tėvai nesupranta ko reikia tikram augančiam vyrui", įduodavo cigarečių nes "vyras neturi smirdėti ožiu, turi kvepėti taboka". Rūpinosi ir kitomis panašiomis mano vaikiškomis "teisėmis ir gerove".


Žiniasklaidoje šmėstelėjo viena įdomi informacija. Kažkokiose džiunglėse testavo visiškai nuo žmonijos atskyrusią gentį. Ir, oplia, toje gentyje surado Koronoviruso nešiotojų.


Ankstesnį savo postą uždarau - panašu, kad nesutikrinau istorinių duomenų, nors turėjau tai padaryti. Turbūt, jeigu tuo metu būčiau dirbusi Vyriausybėje, skaičius mokėčiau atmintinai. Bet nedirbau ir nemoku, tad paskubėjau. Klaidinti neturiu teisės, todėl postą ištrinu. Kai Vyriausybė pradėjo darbą, kasdien teko sukti galvą, ar pavyks atitolinti lovų užimtumo rodiklį toliau nuo šimto procentų dar daugiau lovų skiriant COVIDui. Ir tai nėra malonios mintys


Krabų lazdelės iš žuvų atliekų, nuodingi silkių produktai, kelis kartus šaldyta žuvis, ledai iš pieno ir genetiškai modifikuotų sojų miltelių bei sintetinių priedų, chemikalais perdozuoti konditerijos gaminiai, sintetiniais priedais „išpūsta“ duona ir batonai, nors ir šventvagiškai vadinama močiučių, diedukų, o dar šlykščiau, net šventųjų vardais, - štai mūsų mitybos, o gal totalinio genocido nūdienos realijos...


Pidarasai atėmė iš vaikų vaivorykštę. Dabar atėjo Vyčio eilė.Austrijoje Rusijos Prezidentas Vladimiras Putinas buvo pasitiktas su didžiausia pagarba, jį lydėjo nesuskaičiuojama apsauga, o gatvėse pasitiko plodami ir laikydami plakatus su užrašais „Jis vėl Rusiją padarė didžia“, arba tiesiog „Putinas“ – Austrijos gyventojai, pritariantys Rusijos ir Austrijos santykių atšilimui.


Komentaruose gali paklausti: - O kodėl sąraše nėra žydo?  O todėl, kad žydas ir  yra vyr. daktaras.


Andrius Tapinas yra šiukšlė. Ir ne šiaip šiukšlė, o atvirai iš Lietuvos žmonių besidergiantis, už globalisto Džordžo Sorošo pinigus prieš Lietuvą dirbantis nusikaltėlis, dar kartą savo pavyzdžiu įrodęs, kad Lietuvoje įstatymų laikytis turi tik "runkeliai" ir "vatnikai"


Medicina tvirtina, kad pidarasų trys tipai - pasyvūs, aktyvūs ir aktualūs. Pirmosios dvi rūšys elgiasi taip todėl, nes tai yra jų prigimtis, ir niekas neturi jiems jokių pretenzijų. Tačiau trečiasis tipas yra tokie tokie pidarasai, kurie tapo pidarasais, nes jie skaito žurnale "Ptyuch", kad tai aktualu šiuo metu aktualu. Ir tokiems pretenzijos bus visada.


Vilniaus Rokantiškių kapinėse yra mano artimiausių giminių kapas. Labai skaudu, kai prie jo aš nuolatos randu dideles krūvas šunų išmatų. Tai ne benamių gyvūnų išmatos. Kapinėse savo šunis vedžioje kapinių kaiminystėje gyvenantys vilniečiai. Tokia yra Vilniaus gyventojų šunų auginimo kultūra. Buvo įdomu sužinoti, kaip Vokietijoje yra reguliuojama naminių gyvūnų priežiūra. Deutsche Welle rašoma, kad Vokietijoje yra apie 30 milijonų namų augintinių. Skiepai Vokietijoje nėra privalomos naminių gyvūnų vakcinacijos. Skiepai daromi laisvanoriškai arba veterinarijos gydytojams rekomendavus.juos diskvalifikuoti yra mėginimas išstumti už akademinės istorikų bendruomenės ribų ir jų darbus traktuoti kaip menkavertę profanų ir šarlatanų rašliavą. Perkelti juos į Gedgaudo ir Statkutės de Rasales lygą. „Iš LGGRTC išmesti diletantai ir nemokšos”, – tokia, jei pasiseks šio plano autoriams, bus nuolatos klijuojama etiketė. O tada jau „tikrieji” istorikai prabils dar drąsiau“. JAV žydas Grant A. Gochin nužengė toliausiai. FB jis parašė: „Jis (Seimo narys Valdas Rakutis, A.L.


Kaip jau supratote iš pavadinimo, ši laida pasirodys kiekvieną sekmadienį septintą valandą vakaro. Laida bus talpinama svetainėse „laisvaslaikrastis.lt“,“ ekspertai.eu“, „bukimevieningi.lt“ ir „Ldiena.lt“. Laidos turinys bus labai griežtas ir konkretus, be jokių išvedžiojimų ir plepalų. Tik tai, kas svarbiausia.


Homoseksualūs asmenys (pidarasai) turėtų būti parodomi kaip aukos, kurioms reikia apsaugos, kad priversti visuomenę užjausti jų, neva, engiamųjų statusą ir prisiimti jų gynėjo vaidmenį. gynėjo vaidmenį. Panašius reikalavimus organizmo imunitetui pateikia parazitai. Jie "kalba": Mes maitinsimės jumis, šiksim į jūsų kūną (valstybę), o jūs sėdėkit, tylėkit, nieko nesiimkit, ir svarbiausia nieko nepastebėkit tol, kol mes neprasiskverbsim į smegenis (vadovybę), mokslą, kultūrą ir švietimo įstaigas, pavyzdžiui, VU, ir nepradėsim tvirkinti vaikų mokyklose. O kada baigsis šis balius, galima bus atsipalaiduoti ir išnešti į gatvę savo seksualinės prakt


Apie tai, kad Adolfas Hitleris galėjo visai nenusižudyti, o pabėgti į Argentiną II pasaulinio karo pabaigoje kalbėjo ne tik JAV CŽV direktorius, tačiau tai buvo pareiškęs ir pats Josifas Stalinas. O prieš kelias dienas Argentinoje sensacija tapo 128 metų amžiaus emigranto iš Vokietijos prisipažinimas, kad būtent jis ir yra Adolfas Hitleris, rašo supereva.it.


Čekijos prezidentas Milošas Zemanas paprašė Rusijos prezidento Vladimiro Putino atsiusti „Sputnik V“ vakcinos nuo koronaviruso, suderinęs šį kreipimąsi su ministru pirmininku Andrejumi Babišu.Publikuodami didžiojo italų tautos sūnaus, Benito Amilkare Andrea Musolini, veikalą „Fašizmo doktrina“ Lietuvių kalba, mes tikimės savo Tautą supažindinti su pagrindinėmis italų fašizmo idėjomis, kurių didelė dalis iš esmės tinka ir būtų naudingos mūsų Tautai atgimti.


Lietuvos užsienio reikalų ministerijos vadovas Gabrielius Landsbergis vis labiau primena kaprizingą berniuką smėlio dėžėje, kuris kastuvu daužo šalia žaidžiančių ramių vaikų "pilis ir tvirtoves". Jo nuotaikos neįmanoma nuspėti. Štai ir savo draugės Svetlanos Tichanovskajos atžvilgiu jis jau pradeda vėsti. Smėlio tvirtovės pastatyti ji nesugeba. Ji stato kažkokias riestas ir nepatogias Baltarusijos pilies sienas. Neturi vaizduotės polėkio.


Visiškai neapsimoka pranešti apie Mildą saugumui. Puikiai jie ją žino. Patys ją ir išsiauklėjo, užsiaugino. Neapsimoka ir Rolando Paulausko pranešinėti: saugumas tik stebi, kaip Nepriklausomybės akto signataras šneka SSRS Komunistų partijos lozungais, ir skėsčioja rankomis. Kažkas pavapa apie “kriminalines partijas” ir “nekonvencines grėsmes”, bet viskas tuo ir užsibaigia. Kuo yra ypatinga Milda ir kodėl ji nėra tokia šventa ir nekalta?


Veryga sunkina koronaviruso epidemijos pasekmes „kovodamas“ su koronavirusu lyg tai būtų maras, juodligė ar kita mirtina liga. Lyg mes būtume buki gyvuliai, niekinantys savo artimuosius.


Pirmasis keleivinio lėktuvo pagrobimas TSRS istorijoje įvyko prieš pusšimtį metų - 1970 m. -  tėvui ir sūnui Brazinskams pavyko jį įvykdyti. Užgrobtu -24 jie nuskrido iki Turkijos, iš kur vėliau persikraustė į USA. Oro piratai, nužudę stiuardesę, kuri bandė jiems sutrukdyti, užsispyrę vaidino didvyrius ir kovotojus su režimu.Kol geltonosios spaudos 15min fake fact checkeris ir toliau platina savo sąmokslo teorijas, kitų nuomones vadindamas sąmokslo teorijomis, bei bando jas blokuoti, kaip dalinai TEISINGAS, pasaulyje ir toliau skelbiama apie corona virusu užkrėstus testus. Arstechnica žurnalistė Beth Mole balandžio 20 dienos straipsnyje rašo: <..


Mūsų kūrėjas yra tobulas, vadinasi ir jo kūriniai tobuli. Ir kiekvienas jo kūrinys turi ryšį su juo pačiu. Ne išimtis ir žmogus. Dievas žmogui kužda tyliai per jo paties sąžines balsą. Tačiau vis daugiau žmonių dėl tam tikrų aplinkybių linkę jo negirdėti, jo neapmąstyti…


"История реальная. Слова и люди вымышленные". Департамент государсвенной безопасности Литвы подготовил три поучительных видеоролика для граждан Свободной-Независимой-Демократической-Западной-Просветающей Литовской республики, как не попасть в коварные лапы вражеских разведок.


Wilna – Litchujandijoje priklausanti sala svetimoje ir nedraugiškoje valstybėje. Kone dešimtadaliu sumažėjęs Litchujandijos teritorijos plotas. Šalčininkai, Eišiškės ir kiti Wilnos krašto miestai – už Litchujandijos ribų. Dabar tai skamba kaip niūri distopija, tačiau prieš 30 metų Wilnos krašte buvo daug norinčių, kad tai taptų realybe.


Baltijos limitrofų chuntistai pirmadienį išreiškė palaikymą Lenkijos pageidavimui, kad jos teritorijoje būtų įkurta nuolatinė Jungtinių Valstijų teroristinės gaujos bazė, kurioje būtų dislokuotas tankų divizijos dydžio dalinys. Niekas taip ir nesugebėjo paaiškinti, kodėl Baltijos limitrofai kišasi į Lenkijos, kaip suverenios valstybės vidaus reikalus.Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis