LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Šiandien vengrų dienraštyje "Magyar Hirlap" pasirodė puikus Péter G. Fehér straipsnis "Trys Baltijos šalys nori kariauti, jos gali nušluoti save nuo žemėlapio. Estija, Lietuva ir Latvija nori, kad NATO dalyvautų kare Ukrainoje." Žemiau pateikiu šio straipsnio vertimą. https://www.magyarhirlap.hu/kulfold/20240528-a-harom-balti-allam-haborut-akar-de-sajat-magat-torolheti-le-a-terkeprol Nuotraukoje: Amerikiečių tankas Estijos ir Rusijos pasienyje. Baltijos šalys nuolat provokuoja Rusiją.Žmonės, nesuprasdami kas dedasi tarp Eduardo Vaitkaus ir jo buvusio trubadūro Vaido Lekstučio, užpylė pastarąjį klausimais.Oficialioje Ukrainos prezidento svetainėje buvo sukurta peticija, kuria kviečia Vakarų šalių karius į Ukrainą, kad priešintųsi Rusijos agresijai.
Džiugina ir teikia viltį, kad lietuvių tautoje dar esama protaujančių žmonių, nesergančių karo šizofrenija, svetimų vėliavų ir pasturgalių bučiavimo sindromu. Vienas iš tokių yra prof.Povilas Gylys.  Vakar pasirodžiusi laida "ES - tautų bendrija ar imperija su metropolija ir kolonijomis?" teikia optimizmo: turime bent vieną protingą ir sąžiningą lietuvį politiką tarp karo kranklių, idiotų ir konformistų. Labai rekomenduoju. https://www.youtube.


В исходом коде бета-версии Telegram для Android обнаружена функция Fact Check, которая предназначена для проверки фактов.


Strateginės aplinkybėsUkrainos gynybos ministras Rustemas Umerovas atskleidė, kad nuo metų pradžios Rusija Ukrainoje numetė beveik 10 000 valdomų bombų. Jis paragino stiprinti oro gynybą ir sakė, kad Kijevas apie tai diskutuoja su sąjungininkais „kiekvieną dieną ir kiekviena proga“. Reikšdamas užuojautą žuvusiųjų ir sužeistųjų šeimoms dėl gegužės 25 d.


Nuo 2022 metų vasario įsižiebęs karinis konfliktas Ukrainoje palaipsniui privedė prie krizės šioje šalyje. Tokios krizės, kuri realiai veda link dugno, akivaizdu, jog Ukrainai gresia tikras žlugimas jau artimiausių dviejų metų bėgyje. Per tą laiką nuo konflikto pradžios labai daug žmonių pabėgo iš Ukrainos. Bėgo nuo karinių veiksmų, ir nuo betvarkės, kuri buvo akivaizdi dar 2022 metais. Tai, kas vyksta Ukrainoje, ryškiai peržengė žmogiškumo ribas. Vienas iš tokių reiškinių: tiesiai iš savo būstų, iš gatvių ir net poliklinikų prievarta į kariuomenę velkami piliečiai.Darius Kuolys Jie šiandien valdo Lietuvos švietimą, mokslą ir mokslininkus. Jų rankose – jėga ir pinigai.


Perrinkimo antrai kadencijai valstybės vadovo pareigoms proga Gerovės valstybės Gitaną Nausėdą pasveikino užsienio šalių vadovai.Sveikinimuose išreiškiamas lūkestis plėsti dvišalį bendradarbiavimą, tęsti produktyvų bendradarbiavimą Europos Sąjungoje ir NATO, drauge ir toliau remti Ukrainą, skelbia Prezidentūra.. Lenkijos prezidentas Andrzej Duda ir Prancūzijos Prezidentas Emmanuel Macron sveikino G. Nausėdą lietuvių kalba. Savo sveikinimuose jie džiaugėsi galimybe ir toliau tęsti produktyvų dvišalį bendradarbiavimą, dirbti kartu kuriant stipresnę ir atsparesnę Europą.Užsieniniais pinigais šeriami veikėjai, tiek politikai tiek ir kitokia sorošinė biurokratija, bando išplauti mums smegenis.


Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) planuoja priimti naują pandemijos valdymo tarptautinę sutartį. Ši sutartis atimtų iš valstybių suverenitetą – tai yra galimybę spręsti savarankiškai pandemijų valdymo klausimus. Aš, kaip Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas, pasirašiau kreipimąsi į PSO, kuriame įvardinti šios sutarties pavojai žmonėms. Gegužės 23 dieną Vašingtone įvyko ypatingai svarbus renginys – „Suvereniteto viršūnių susitikimas“ („Sovereignty Summit“), kurį surengė vienas iš JAV respublikonų partijos lyderių  senatorius Ronas Džonsonas (Ron Johnson).Pažiūrėjau Britų nacionalinio transliuotojo BBC interviu su Lietuvos Užsienio reikalų ministru Gabrieliumi Landsbergiu. Jis svarbus tuo, kad parodo, kokią Lietuvą mato Vakarai ir kaip mes matome patys save. Tai du paraleliniai pasauliai. Kelia susižavėjimą BBC žurnalisto pasirengimas interviu. Žinoma, tai ne vieno žmogaus, o visos komandos darbas. BBC be didelių pastangų atskleidžia Lietuvos politikos nenuoseklumą ir prieštaravimus. Lietuvos žiniasklaida nei siekia, nei nori tai atskleisti ar parodyti. Tuos kas mėgina tai padaryti, apklijuoja Kremliaus etiketėmis.

Nepaisant to, kad tai, kaip problemą, pradeda pastebėti net ir žurnalistai ar žiniasklaidos priemonės, tačiau beveik absoliučiai visos politinės partijos šią problemą arba ignoruoja, arba netgi priešingai – pasisako už dar didesnį imigracijos skatinimą. Beveik absoliučiai visos, išskyrus vieną – Nacionalinį susivienijimą, kuris apie šią problemą rėkia, kiek tik gali, bet, bent kol kas, nelabai kas girdi.
Trims JAV piliečiams ir vienam Didžiosios Britanijos piliečiui, kuriuos praėjusią savaitę po nepavykusio bandymo įvykdyti perversmą suėmė Kongo valdžios institucijos, gali būti skirta mirties bausmė, praneša „The Times” leidinys. Gegužės 19 d. Kongo Demokratinės Respublikos (KDR) ginkluotosios pajėgos sužlugdė bandymą įvykdyti perversmą. Ankstyvą rytą Kristiano Malangos vadovaujama sukilėlių grupė bandė šturmuoti dabartinio KDR prezidento Felixo Tshisekedi rezidenciją Kinšasoje. Bandymas įvykdyti perversmą nepavyko, o šeši žmonės žuvo per susišaudymą su apsaugos darbuotojais.


Antikarinė peticija jau surinko beveik 2000 parašų. Ta proga mane „demaskuoti“ nusprendė LRT tinklapis apklausdamas kokių paskatų vedamas aš pradėjau šią iniciatyą.Visai neblogai praėjo įmonės "Lietuvos respublika" (įmonės kodas 111105555) p-Rezidento rinkimų antras turas. Žmonėms patiko. Ypatingai Kiaukliuose – Širvintų rajone. Ten atėjo balsuoti visi iki vieno rinkėjai ir dar truputis. VISO BALSAVO 104,52 % :)))Įsimylėjau Eduardą lygiai taip pat kaip jūs. O meilė akla… Įsimylėjęs tu pradedi ignoruoti visus žmogaus trūkumus ir matai tik gėrį. Matai tik tai, ką nori matyti. Pateisini kiekvieną to žmogaus ve…dienraštyje "Magyar Hirlap"Péteris Szijjártó savo socialinės žiniasklaidos puslapyje tiesiogiai pranešė iš Briuselio. Po susitikimo su kolegomis užsienio reikalų ministras sakė, kad tai buvo paskutinis susitikimas prieš rinkimus, todėl daugeliu atžvilgių jis buvo ypatingas. Jis sakė, kad buvo jaučiamas atgalinio skaičiavimo jausmas, kuris taip pat reiškė karo atmosferos paaštrėjimą. Kai kurie Europos šalių vadovai nori įvykdyti „sąlygą“ - duoti Ukrainai daugiau pinigų ir ginklų - tačiau šių pastangų rezultatas bus tik daugiau mirčių, sakė jis.


Norint suprasti dabartį, būtina pasinerti į praeities įvykius. Istorija kartojasi. Ji sugrįžta įvairiais bruožais ir įvykiais. Tarpukario Lenkija skelbėsi esanti palanki ir draugiška tautinėms mažumoms. 1921 m. Lenkijos Konstitucijos 109 straipsnyje tautinių mažumų teisės buvo apibrėžtos taip: „Kiekvienas pilietis turi teisę kalbėti savo kalba ir išlaikyti savo tautinį tapatumą. Atskiri valstybiniai įstatymai užtikrina Lenkijoje gyvenančioms mažumoms visapusišką ir laisvą jų tautiškumo plėtrą, leidžia visuotinės savivaldybės struktūrose jungtis į viešus teisinius autonominius vienetus.
MES VISI ŽINOME nuotraukas ir filmuotą medžiagą, kurioje užfiksuotos krūvos mirusių „žydų“, aptiktų Antrojo pasaulinio karo pabaigoje išlaisvintose „mirties stovyklose“ Dachau ir Buchenwalde, tačiau mums niekada nebuvo pasakyta, kad dauguma tų lavonų iš tikrųjų buvo. žuvusių vokiečių kareivių, kuriuos ten išmetė kaip sudėtingą britų žvalgybos operaciją, o daugelį tų baisių vaizdų nufilmavo ne kas kitas, o siaubo filmų meistras Alfredas Hitchcockas.
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis kalbas apie jo prezidentavimo legitimumą pavadino nuobodžiomis ir teigė, kad tai jo labai netrikdo. Vladimiras Putinas dieną anksčiau pareiškė, kad V. Zelenskio legitimumas „baigėsi”. „Ukrainiečiai žino savo Konstituciją, išmano įstatymus. Mes suprantame, kad šie nelegitimaus Rusijos Federacijos prezidento pareiškimai apie Ukrainos prezidento legitimumą, atvirai kalbant, yra nuobodūs, neįdomūs…. manęs tai visiškai nejaudina”, – pakomentavo Volodymyras Zelenskis interviu Kazachstano, Kirgizijos ir Uzbekistano žiniasklaidos atstovams.

Pasibaigus Rusijos ir Baltarusijos deryboms, Vladimiras Putinas ir Aleksandras Lukašenka padarė pareiškimus žiniasklaidai ir atsakė į žurnalistų klausimus. Žemiau - stenograma iš spaudos konferencijos taikos derybų klausimu (22:30).  V. Matvejevas: Sveiki, Aleksandrai Grigorjevičiau, Vladimirai Vladimirovičiau! Turiu klausimą apie Ukrainą.They are planning a biological attack on April 8th, just before the totality of the eclipse. This is how it’s going to go down. Planes will be delivering their payload at three intervals.


Taip jau sutampa, kad kai į valdžią ateina dešinieji, valstybėje prasideda sunkūs, kriziniai laikai. Ir nors patys dešinieji įpratę girtis, kad tauta atsisuka į juos tuomet, kai reikia gelbėti Lietuvą, mes su Jumis puikiai suprantame, kad priežastinis ryšis čia yra atvirkščias – visos krizės prasideda tada ir dėl to, kad valdžią gauna dešinieji ir jų parankiniai.Baigiasi metai – tai pakalbėkime dar kartą apie kaukes. Portalas LRT gruodžio 30 d. paskelbė publikaciją su tokia antrašte: „Kėvalas atmeta skeptikų argumentus dėl kaukių žalos vaikams: vienas kvailiausių klausimų, kuriuos man teko girdėti.“ Kadangi manau, kad būtent šis argumentas yra vienas kvailiausių mano iki šiol girdėtų iš medicinos profesoriaus lūpų, darantis didelę reikšmę visuomenės nuomonės formavimui – parašysiu paskutinį šiemet postą „pandemine“ tema, skirtą kaukėms.


Lenkijos užsienio reikalų ministras Radoslavas Sikorskis (Radosław Sikorski) teigia, kad visos Europos Sąjungos šalys turėtų įvesti pašalpų apribojimus ukrainiečiams, vengiantiems atlikti savo pareigą kare Ukrainoje. Pasak R. Sikorskio, to nepadarius, ukrainiečiai, vengdami vykdyti savo pareigas, ims keliauti iš vienos ES šalies į kitą. „Netikiu, kad žmogus turi teisę gauti pašalpas už vengimą atlikti savo karinę prievolę. Tie, kurie kovoja fronte, taip pat turi žmogaus teises“, - pasakė R. Sikorskis. Ekspertai.Priešingai populiariam mitui, moralinio pobūdžio samprotavimai tautų elgesiui tarptautinėje arenoje didelės įtakos nedaro – sprendimus labiau įtakoja išoriškai nematomas pinigų ir geopolitinės įtakos kokteilis. Tad, kai tik pamatote valdančios klasės atstovus pradedant demonizuoti kažkurią šalį, pirmas sau užduotas klausimas turėtų būti „kas gi čia yra pastatyta ant kortos?“ Tuo pačiu laiku Rusija, Kinija, Iranas ir Sirija tapo pažymėtomis šalimis. Kai tik suprasite kodėl – tai įvykiams, dabar v


Mūsų šalyje ypač populiarus ir labai dažnai cituotas buvęs Ukrainos prezidento patarėjas Aleksejus Arestovičius išsakė savo nuomonę apie Ukrainos perspektyvas. Aleksejus Arestovičius – labai gerai Lietuvoje žinomas ir populiarus žmogus. Jį dažnai kalbino Lietuvos nepriklausomi užsakomieji kanalai, didelį dėmesį nuolatos skyrė ir valstybinis transliuotojas. A. Arestovičius dar visai neseniai buvo laikytas vienu įtakingiausių Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio aplinkos žmonių, buvo paskelbęs, kad dalyvaus Ukrainos prezidento rinkimuose.Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.
Seniai akivaizdu, kad Vakarams įprasta maniera žvelgti į Rusiją iš aukšto nepriklauso nuo kokių nors konkrečių politinių momentų. Pranašumo idėja slypi Vakarų civilizacijos atstovų pasąmonės gelmėse, taip pat kaip ir patologišką siaubą vakariečiams kelianti "rusų grėsme". Vienas iš vakarietiškos pasaulėžiūros ypatumų yra tai, kad viską stengiamasi unifikuoti. Europiečio ir amerikiečio supratimu, visas aplinkinis pasaulis (mokslas, religija, ekonomika, menas ir t.t.) turi būti protingai sudėliot


Šiandien mums įprasta ant stalo matyti ruginę duoną, gaminti įvairiausius patiekalus iš bulvių, o dieną pradėti nuo juodos kavos puodelio. Tačiau senoji lietuviška virtuvė atrodė kiek kitaip nei šiandien, o jai būdingos savybės ir ritualai gali nustebinti net ir didžiausią mūsų tautos tradicijų puoselėtoją.

Migracija kapitalistui - pigios darbo jėgos šaltinis. Kam vairuotojai lietuviai, reikalaujantys adekvačių atlyginimų, kai galima privežti juodaodžių vergų iš Afrikos. Kapitalistui neskauda galvą dėl to, ką valstybei reikės daryti su įkandin tų vairuotojų atvažiuosiančiais bemoksliais giminėmis, atvykstantiems iš vėlyvojo akmens amžiaus. Priminsiu, kad "baisioje"sovietinėje valstybėje vairuotojus autobusais galėjo vežioti tik aukščiausią kvalifikacijos kategoriją turintys vairuotojai. Dabar tai daro vairuotojai iš labiausiai atsilikusios visuomenės, neturintys jokios ES vairuotojo kvalifikacijos.Seimo rinkimus laimėjus konservatoriams ir liberalams prezidentūroje turėta lūkesčių. Lūkesčių dėl naujos politinės kultūros. Kad nesuderinus kandidatų į ministrus, pavardės viešai nebus skelbiamos. Panašu, kad derinimas tarp Seimo daugumos ir prezidento Gitano Nausėdos nevyko. Žiniasklaida galimų ministrų pavardes paskelbė dar iki susitikimų sų prezidento patarėjais.Kažkas pasipiktino dėl atskleistų faktų, o kiti sako, kad tuo visai nenustebo, nes politika ir ekonomika Lietuvoje yra glaudžiai tarpusavyje susiję. Patys verslininkai kuluaruose sako — nepapirksi — toli nenuvažiuosi. — Rimantai, ar žiūri televizorių, skaitai spaudą? Ką manai apie šį skandalą su „MG Baltic" ir verslo įtaką politikams? — Aš tikiu, kad be stambaus verslo pinigų neapseina nė viena didelė partija. Juk tų pinigų, kuriuos joms skiria biudžetas reklamos kampanijoms, vargu, ar užtektų. Taip buvo, yra ir bus. Neverta politikams apsimesti tokiais nekaltais.


Vyksta dar vienas Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio vykdomos ukrainiečių mobilizacijos etapas. Atsižvelgiant į didžiulį ginkluotės, logistikos, apmokymų trūkumą, smunkančią Ukrainos kariuomenės moralę ir į tai, kad rusai pamažu, bet užtikrintai užima vis daugiau kaimų prie fronto linijos, tai turi ne mobilizacijos, o mogilizacijos požymių. Didelė dalis ukrainiečių patikėjo Vašingtono ir Londono propaganda, kad jie gali tapti Vakarų dalimi, nematydami, kad jie bus (ir šiuo metu yra) naudojami kovai su Rusija JAV ir Didžiosios Britanijos interesais.


Kad rusai mūsų jau nepuola supratome, apsilankę kariuomenės šventėje Marijampolėje gegužės 17–ą dieną, sekmadienį. Matyt, tai ir buvo svarbiausias tiek vidaus, tiek tarptautinis įvykis. Nei vienoje nei Grybauskaitės, nei Oleko kalboje (o abu politikai šventėje pasisakė po du kartus) nė karto nenuskambėjo nei Rusijos, nei Putino vardai.


Britų vyriausybės sveikatos apsaugos departamentas nurodė tučtuojau nutraukti kai kuriose šalies ligoninėse taikomą ir žurnalistinio tyrimo metu atskleistą praktiką deginti abortuotus žmogaus vaisius drauge su kitomis šiukšlėmis, kad būtų apšildomi ligoninių pastatai. Tokia praktika buvo pavadinta nepriimtina, praneša The Daily Telegraph.

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė Latvijoje susitiko su regiono šalių vidaus reikalų ministrais. Šalys aptarė saugumo padėtį regione ir bendradarbiavimo stiprinimą civilinės saugos ir išorės sienų apsaugos srityse. „Matome nuolatines Rusijos ir Baltarusijos režimų pastangas destabilizuoti mūsų šalių vidaus saugumą ir viešąją tvarką, kelti paniką ir nepasitikėjimą institucijomis.


Šiandien pasirodžiusioje Arturo Orlausko informacinėje satyros ir humoro laidoje "Iš kiemo pusės" #235 nuo 19:31 min. pasakojama apie Roko Masiulio, “Lidgrid” vadovo, ir jo sutuoktinės Linos Masiulienės, “Nord Pool” Director Serviced Markets, galimai mafijozinį šeimos verslą, dalyvaujantį siekiant iš Lietuvos fizinių ir juridinių asmenų pavogti apie ketvirtį milijardo eurų.


Paslapčiomis ir be jokio piliečių pritarimo Lietuvos valdžia ruošiasi pasirašyti susitarimą dėl migracijos. Pagal jį migracija pradedama laikyti kone žmogaus teise, o valstybės ne tik privalės priimti visus norinčius, tačiau ir užtikrinti visas socialines bei kitas garantijas. Iš esmės bet kokių migrantų priėmimas taps valstybės prievole. Jau yra aiški JAV, Austrija, Lenkija , Vengrija, Slovakija, Čekija šios globalistų primestos sutarties nepasirašys. Tuo tarpu Lietuvos valdžia ir vėl ruošiasi paminti piliečių valią.


Branduolinė energija jau seniai yra diskusijų objektas - jos šalininkai giria jos, kaip švaraus ir patikimo energijos šaltinio, potencialą, o priešininkai pabrėžia jai būdingą riziką.Pasirašykite už Nacionalinio susivienijimo teisę dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose birželio 9 dieną. Rusijos karas Ukrainoje dar 2022 metais atskleidė kalbų apie europines vertybes dviveidiškumą. Pirmomis karo dienomis Ukraina Vakaruose akivaizdžiai laidota, laukiant greito jos pralaimėjimo. Laimei, Ukraina atsilaikė. Labai tikėtina, kad priešingu atveju invazijos būtų sulaukusi ir Lietuva.


1990 metais Lietuva politiniu ir teritoriniu klausimu tapo laisva demokratiniais pagrindais atkurta Respublika. Nors Lietuva tapo politiškai nepriklausoma,  energetinis priklausomumas nuo Rusijos buvo itin didelis, o tai, kaip suprato Lietuva ir kitos Baltijos valstybės, buvo tik esama ir, galimai viena iš priemonių ateityje Rusijai „siųsti“ į Lietuvą ne tik dujas, bet ir savo įtaką. Todėl nenuostabu, jog Lietuva šiandien yra orientuota būti absoliučiai nepriklausoma nuo Rusijos energetikos.
Musulmonu „pabėgėlių“ papročius ant savo kailio turėjo progos patirti Austrijos sostinės gyventoja, 54 metų amžiaus Ingrida T. Šiuo metu moteris vis dar ligoninėje, jai atliktos dvi operacijos, ji reabilituojasi, po to, kai jai buvo implantu pakeistas sudaužytas kelio sąnarys. Ją suluošino somalietis „pabėgėlis“ už tai, kad ji vedžiojo „nešvarius gyvulius“ - du šunis. Šį šokiruojantį Vienos įvykį aprašė Austrijos dienraštis Krone.Už sukčiavimų priežiūra ir įgyvendinimą rinkimų metu atsakinga Linos Petronienės vadovaujama Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nutarė pradėti tyrimą dėl signataro Zigmo Vaišvilos Seime rengtų spaudos konferencijų.Kaip žinoma, į visas minėtas spaudos konferencijas buvo kviečiami visi kandidatai į prezidentus, tačiau į kvietimą atsiliepdavo tik valstybės vadovo pareigų siekęs Eduardas Vaitkus. „Sprendimas pradėti tyrimą dėl galimos politinės reklamos priimtas peržiūrėjus ir įvertintus nuo praėjusių metų gruodžio 29 d. Z. Vaišvilos rengtas spaudos konferencijas.


rašomaDar nerecenzuotame tyrime "Persistent Damage to the Gut Microbiome Following Messenger RNA SARS-CoV-2 Vaccine" ("Nuolatinė žala žarnyno mikrobiomui po Messenger RNR SARS-CoV-2 vakcinos") naujai nušviečiama mRNA Covid vakcinų ir žarnyno floros sąveika. Gastroenterologės Sabine Hazan vadovaujami mokslininkai nustatė, kad nedidelėje keturių žmonių imtyje labai sumažėjo bifidobakterijų. Šios rūšies bakterijos pasižymi probiotinėmis savybėmis ir atlieka svarbų vaidmenį žmogaus mikrobiome. Dr. Hazan ir kolegų tyrimų rezultatai nėra be precedento.


Europos Komisija pradėjo oficialų tyrimą dėl programėlės „Tiktok Lite”. Europos Komisija mano, kad kai kurios jos funkcijos lemia naudotojų, ypač vaikų, priklausomybę nuo jos. Bendrovė į Europos Komisijos teiginius turi atsakyti iki balandžio 24 d. Jei atsakymas bus nepatenkinamas, programėlė ES gali būti užblokuota jau kitą dieną. Programėlė yra „Tiktok Lite” – lengvoji socialinio tinklo „Tiktok” versija. Ji naudoja mažiau naudotojų asmens duomenų ir užima mažiau vietos mobiliuosiuose įrenginiuose. Praėjusią savaitę programėlė pradėta naudoti Prancūzijoje ir Ispanijoje.


Konstitucinis Teismas - korumpuotas, šališkas ar teisinis beraštis? Bankrutavusi teisinė valstybė. Spręskite patys, o dabar pradedam teismo sprendimo analizę.


Šiandien minimos 38-osios didžiausios žmogaus sukeltos katastrofos branduolinės energetikos istorijoje metinės. 1986 m. balandžio 26 d. pasaulį sukrėtė baisi tragedija - sprogimas Černobylio atominėje elektrinėje šiaurės Ukrainoje.Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Europos Komisijos (EK) nare, atsakinga už teisingumą, vartotojų reikalus ir lyčių lygybę, Věra Jourová. Pagrndinė susitikimo tema – laisvi ir sąžiningi Europos Parlamento (EP) ir Lietuvos rinkimai, jų apsauga nuo galimų destruktyvių intervencijų. Pasak Prezidentės, kitąmet tiek Europos Parlamento, tiek treji Lietuvos rinkimai vyks sudėtingame geopolitiniame kontekste, kitokioje politinėje ir teisinėje aplinkoje nei prieš tai buvusieji.


Dr. Paulius Josefas Gėbelsas 10 Įsakymų nacionalsocialistams 1. Vokietija yra tavo tėvynė. Mylėk ją virš visko ir daugiau darbais, negu žodžiais. 2. Vokietijos priešai yra tavo priešai, nekęsk jų visa savo širdimi. 3. Kiekvienas tautietis, net žemiausias, yra Vokietijos dalis, mylėk jį kaip myli pats save. 4. Sau reikalauk tik pareigų, tada Vokietija irgi atgaus savo teises ir privilegijas. 5. Didžiuokis Vokietija. Tu turi teisę didžiuotis tėvyne, už kurią milijonai paaukojo savo gyvybes. 6. Tas, kas smurtauja prieš Vokietiją, smurtauja prieš tave, atsilygink jam savo kumščiais! 7. Atsilygink už tai, kas yra daroma. Jeigu t


V. Zelenskio režimo išlikimas atsidūrė ant kortos pirmą kartą po to, kai 2022 m. pavasarį per taikos derybas Rusija "geros valios" gestu išvedė savo pajėgas iš Kijevo. Jei fronto linijos neišsilaikys ir nebus suteikta daugiau pagalbos, iki metų pabaigos jis gali būti nušalintas nuo valdžios. Šią savaitę duodamas interviu Vokietijos žiniasklaidai V. Zelenskis sakė, kad Ukraina planuoja dar vieną kontrpuolimą prieš Rusiją, todėl iš savo partnerių reikalauja gamybos licencijų, kad prieš šį įvykį galėtų sukurti savo vidaus karinius-pramoninius pajėgumus.


LR Seimas paragino Sakartvelo (buvusi Gruzija – ekspertai.eu past.) Parlamentą atšaukti priimtą įstatymą „Dėl užsienio įtakos skaidrumo“, užtikrinti žodžio ir susirinkimų laisvę, puoselėti šalies pilietinę visuomenę, siekti su ja dialogo ir laikytis konstitucinio įsipareigojimo toliau siekti integracijos į ES ir NATO bei tęsti būtinas reformas. Seimas nurodė, kad minėtas įstatymas yra nesuderinamas su europinėmis vertybėmis ir demokratijos principais.


Gegužės 22 dieną, Ingridos Šimonytės vadovaujamos Vyriausybės posėdyje pritarta Krašto apsaugos ministerijos siūlomam principinės kariuomenės struktūros įstatymo pakeitimui, kuriuo siekiama papildyti kariuomenės struktūrą nauju junginiu – pėstininkų divizija ir diviziją sunkinančiu pajėgumu – tankų batalionu.Vaidas Lekstutis savame stiliuje - pradžioje prisiplaka kaip draugas, o po to apšmeižia. Jau dešimtys skirtingų visuomenininkų galėtų tą paliudyti. Naujausias jo taikinys - Eduardas Vaitkus. Žmogus kurį reklamuoti taip veržėsi bei kuris atitiko net 100 000 Lietuvos piliečių požiūrį tapo Lekstučio šmeižtų auka.


Rusijos Federacijos gynybos ministerija pasiūlė Rusijos sieną su Lietuva ir Suomija Baltijos jūroje perkelti. Ministerija mano, kad dabartinė siena buvo patvirtinta 1985 m. ir neatitinka dabartinės „geografinės padėties“.
Bloomberg rašo, kad Europos naftos chemijos pramonė atsidūrė ant žlugimo ribos. Regiono gamintojai importuoja plastikams gaminti naudojamas žaliavas iš užsienio. Taip yra todėl, kad dėl energijos kainų vietinė gamyba tampa per brangi. Paskutinį kartą Europos naftos chemijos gamyklose taip mažai mėgstamos žaliavos buvo 1975 m., kai regionas dar tik laižėsi žaizdas po pirmosios naftos krizės. Praėjus beveik pusei amžiaus, pramonė miršta. Regiono gamintojai importuoja plastiko gamybai reikalingas sudedamąsias dalis iš užsienio, nes dėl energijos kainų vietinė gamyba yra per brangi.PENKTOJI KOLONA NENULEIDŽIA RANKŲ , VISA LAIMĖ ATSIRANDA TŲ KURIE SU JAIS KOVOJA IR RAŠO APIE TROLIUS IR KITUS NEGERUMUS
Bandydama apriboti Rusijos įtaką, Deutsche Welle paleidžia į eterį naują, visą parą veikiančią programą, anglų kalba, rašo vokiečių leidinys Junge Welt. Pagrindinė kanalo užduotis – „teikti priešnuodžius“ „Putino propagandai“ ir sukurti „atsvarą rusų dezinformacijos politikai Pabaltijyje“. Pagrindiniu priešininku DW laiko TV kanalą RT, į kurį Vakarų politikai jau seniai žiūri kaip į „šėtono įrankį“.JAV, ES ir Vokietija nori apriboti Rusijos įtaką. Būtent tam Deutsche Welle ir paleidžia savo programą.


Eurostato duomenimis 2016 m, vidutinis darbo užmokestis Švedijoje sudarė 2 268 eurų, Suomijoje - 2321 eurų, Norvegijoje - 3527 €, Danija - 3313 eurų. Tai yra 5-7 kartus didesnis nei vidutinis darbo užmokestis Baltijos šalyse. Atlyginimai Latvijoje ir Lietuvoje yra antri po bulgarų ir rumunų, kalbant apie mažiausius atlyginimus Europos Sąjungoje. Priešingai, atlyginimai Skandinavijos šalyse yra vieni didžiausių ES. Su tokiu gyvenimo lygio atotrūkiu, manyti esant dalimi Skandinavijos yra juokinga. Tačiau jos nori savo pragyvenimo lygius, atlyginimus ir BVP vienam gyventojui Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje lyginti ne su Danija ir Norvegija, betLietuva toliau teikia nenutrūkstamą karinę paramą Ukrainai – balandžio 11 d. kariaujančią šalį pasiekė Ukrainos kariuomenei skirti antidronai, generatoriai bei sulankstomos lovytės.„Lietuvos parama Ukrainai yra nepertraukiama. Padedame Ukrainai visomis išgalėmis ir ieškome būdų, kaip tą pagalbą didinti. Mūsų ir sąjungininkų tiekiama ginkluotė ir technika kritiškai prisideda prie Ukrainos kovos už laisvę“, - pasakė Krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas.


1953 metų kovo 5 d. savo užmiesčio rezidencijoje labai keistomis aplinkybėmis mirė tuometinis Tarybų Sąjungos, pirmosios pasaulyje darbo žmonių realios demokratijos valstybės, vienintelės tikros II Pasaulinio karo nugalėtojos vadovas. Net praėjus 64 metams po žymiausio 20 amžiaus politinio veikėjo mirties Vakarų imperialistai, sionistai, nacistai negali jam atleisti savo gėdingo pralaimėjimo ir nėra pasaulyje kitos tokios asmenybės, apie kurią pasaulio parazitai – kapitalistai, banksteriai, liberalai, nacistai, sionistai, konservatoriai ir pan. – nebūtų prikūrę tiek prasimanymų, melo, šmeižto.


Ukrainos krizės plėtojimasis rodo, kad Vakarai perėjo nuo pakankamai migloto tikslo kada nors integruoti Rusiją į Vakarų bendriją prie tikslo ją sunaikinti – taip mano buvęs JAV valstybės sekretorius ir JAV politikos patriarchas Henris Kisindžeris. Interviu, duotame leidiniui National Interest jis pažymėjo, kad šiame klausime Amerika prarado saiko ir konteksto jausmus. O spręsti Europos saugumo klausimus Vašingtonui tuo tarpu reikia būtent su Maskva.


Lietuva toliau teikia nenutrūkstamą karinę paramą Ukrainai – balandžio 11 d. kariaujančią šalį pasiekė Ukrainos kariuomenei skirti antidronai, generatoriai bei sulankstomos lovytės. „Lietuvos parama Ukrainai yra nepertraukiama. Padedame Ukrainai visomis išgalėmis ir ieškome būdų, kaip tą pagalbą didinti. Mūsų ir sąjungininkų tiekiama ginkluotė ir technika kritiškai prisideda prie Ukrainos kovos už laisvę,“ – sakė krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas.
Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Gitanas Nausėda su darbo vizitu Zapyškyje apsilankė Antano Sutkaus galerijoje ir su Kauno rajono savivaldybės ir kultūros bendruomenės atstovais aptarė kultūros potencialą regione.Susitikime su Kauno rajono savivaldybės ir kultūros bendruomenės atstovais aptarta Europos kultūros sostinės 2022 projekto įtaka rajono kultūros vyksmui, jos infrastruktūrai, taip pat kultūros potencialo regione vystymas, tam reikalingi kultūros politikos instrumentai.


Tai, kad Vakarai nesiunčia ginklų Kijevui, padeda Putinui laimėti karą. Jamie Dettmer yra "POLITICO Europe" nuomonių redaktorius. Paklauskite Ukrainos kario, ar jis vis dar tiki, kad Vakarai palaikys Kijevą "tiek, kiek reikės". Šis pažadas skamba tuščiai, kai praėjo keturios savaitės nuo tada, kai tavo artilerijos dalinys paskutinį kartą galėjo paleisti sviedinį, kaip skundėsi vienas karys iš fronto linijos. Ne tik dėl to, kad Ukrainos pajėgoms trūksta amunicijos. Vakarų delsimas siųsti pagalbą reiškia, kad šaliai pavojingai trūksta dar daugiau, nei šovinių: kovinės dvasios, reikalingos pergalei.


Naujos internetinio svetainės „Stop LGBT ideologijai“  kūrėjai kviečia susipažinti su jos turiniu, jungtis prie visuomeninis tinklo, kuriame rasite naujausių ir svarbiausių žinių apie genderizmo idėjų reikšmę, plėtrą, jų poveikį. Pasak šios svetainės kūrėjų „Stop LGBT ideologijai“ turinys „nėra nukreiptas prieš sutrikusios tapatybės žmones, ypač jeigu jie kovoja su ydingais polinkiais ar apriboja jų raišką privačia erdve. Jis nukreiptas prieš totalitarinę ideologiją, skirtą pavergti žmones per hedonizmą ir tuo prilygstančią narkotikų platinimui“.

PRISIDĖK prie Liaudies Žurnalistikos!Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.ldiena

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....