LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...


Pilietis Mindaugas Paulavičius paleido per internetus tariamai skandalingą ir tariamai faktą, kad prorusiškos propagandos portalas sputnik.lt tarp vertingų lankytinų nuorodų įtraukęs ir propatria.lt. Čia, suprask, Kremlius rekomenduoja, todėl tai įrodymas, kad ir propatria esanti prorusiška.


Kinijos komunistų partija palaiko JAV "klimato kaitos" fašizmą
Vaidas Žemaitis Lekstutis apžvelgia rinkimų į savivaldybes rezultatus.
Kovo 15 d. pirmą kartą Lietuvoje buvo minima Lietuvos žydų gelbėtojų diena. Renginyje Vilniaus universiteto (VU) Simono Daukanto kiemelyje aukščiausi valstybės vadovai, politikai, Lietuvos žydų atstovai, Izraelio, Jungtinių Amerikos Valstijų ir Vokietijos ambasadoriai, VU bendruomenės nariai prisiminė ir pagerbė 1785 žydų gyvybes gelbėjusius asmenis. Kas buvo tie žmonės, kas dažniausiai nuspręsdavo ištiesti pagalbos ranką žydams per Antrąjį pasaulinį karą, įvardyti sudėtinga.


Žemiau pristatysime visą nuo pradžios iki pabaigos karų, kuriuose dalyvavo Jungtinės Amerikos Valstybės, suvestinę, kuri atskleis kai ką įdomaus: Nuo to laiko, kai JAV tapo nepriklausoma ir įkurta 1776m. – ji kariavo 222 metus iš 239 kalendorinių savo egzistavimo metų. Kitais žodžiais tariant buvę tik 21-neri kalendoriniai metai, kai JAV nekariavo.


Lenkijos ambasadoriaus Prancūzijoje Jano Emeriko Rosčivenskio citata: "...arba Ukraina šiandien apgins savo nepriklausomybę, arba mes turėsime įsitraukti į šį konfliktą. Nes iškils grėsmė mūsų pagrindinėms vertybėms, kurios buvo mūsų civilizacijos ir kultūros pagrindas. Todėl mes neturėsime kito pasirinkimo, kaip tik įsitraukti į karą".


HOW TO HIRE A CONTRACT KILLER: We specialize in providing criminal services worldwide, our specialization is contract killings and the arms TRADE. We leave beacons about ourselves on the Internet, so that any interested person can find us from anywhere and hire a killer deep web. We perform our work worldwide in any civilized country, we act on the Territory of the any country all over the world. This is a kind of criminal tourism for us.
Iškart po Silicon Valley Bank žlugimo ekspertai Amerikoje ir už jos ribų ėmė spėlioti, kiek dar JAV kredito įstaigų gali ištikti SVB likimas. Atsakyti į šį klausimą nelengva, nes bet kuriais metais Amerikoje būtinai "miršta" keletas bankų. Priminsiu, kad prieš keturiasdešimt metų JAV bankų skaičius siekė 14 tūkstančių, o 2013 m. sausio 1 d. jų buvo likę kiek daugiau nei 6 tūkstančiai (6036). 2020 m. pradžioje jų skaičius sumažėjo iki 5 177. 2023 m. vasario 14 d. JAV bankų skaičius sieks 4718 (tai FDIC - Federalinės indėlių draudimo korporacijos - apdraustų kredito įstaigų skaičius).


Vakar dienraštis „Respublika“ paskelbė Olavos Strikulienės straipsnį „Neskiepytas lietuvis „Lidl" baisesnis už neskiepytą vokietį“, kuriame rašoma, kad Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas „Lidl" „...sugalvojo įleisti klientus tik su Galimybių pasais. Kai tuo metu tas pats „Lidl" Vokietijoje jokių įrodymų, kad esi nuo COVID-19 infekcijos paskiepytas, nereikalauja. Pakanka, jog pirkėjai šio tinklo parduotuvėse dėvi kaukes.“ https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/neskiepytas_lietuvis_lidl_baisesnis_uz_neskiepyta_vokieti/ Straipsnyje cituojama teisininkė R.


Šiam pamąstymui mane įkvėpė Prof. Povilo Gylio straipsnis „Amputuota Landsbergio biografija.“ Autorius į dienos šviesą dar kartą išvilko 30 metų Lietuvą naikinusio „Dėdulės“ biografijos dalį, kuri, jo žodžiais, buvo „amputuota“. Prof.Kinijos prezidentas Xi Jinpingas pirmadienį atvyko į Maskvą trijų dienų oficialaus vizito, kad aptartų strateginį bendradarbiavimą ir kitus klausimus su Rusijos kolega Vladimiru Putinu. Pažvelkime į ekonominių santykių tarp dviejų tautų būklę augančio išorės spaudimo akivaizdoje ir ką tai reiškia Rusijai.Rekordinė prekyba Oficiali statistika rodo, kad Rusija pirmavo tarp 20 didžiausių Kinijos partnerių pagal prekybos augimą 2022 m.Aptariau savivaldos rinkimų antrąjį turą. Jau kiek nusibodusį nuolatinį rinkimąsi iš mažesnės blogybės (arba visi prieš konservus) ir būtinybę naujos - proliaudiškos - politinės jėgos.


Vasario 25 d. buvo pranešta, kad po vakcinavimo mirė 16 Šveicarų. Jų amžius buvo vidutiniškai 86 metai. Dauguma jų anksčiau turėjo širdies-kraujagyslių arba plaučių-kvėpavimo takų susirgimus.


Kijevui ėmus teigti, kad 1945 metais Osvencimo koncentracijos stovyklą išvadavo ukrainiečiai, 2015 metų sausio 27 dieną Rusijos gynybos ministras S.Šoigu paskelbė unikalų karo laikų dokumentą. Iš šio dokumento seka, kad išvadavo iš nacistų metu šioje koncentracijos stovykloje žydų nebuvo.


Rusijos Dūmos ekonominės politikos komiteto pirmininko pavaduotojas Michailas Delaginas pareiškė, kad sveikatos apsaugos išlaidų mažinimas valstybės biudžete turės neigiamų pasekmių Rusijos piliečiams. Savo ruožtu partija "Vieningoji Rusija" teigia, kad asignavimai bus padidinti. Šis esminis ginčas vyksta precedento neturinčio mirtingumo augimo Rusijoje, aštraus susipriešinimo dėl privalomo skiepijimo, gyventojų pajamų mažėjimo fone. Michailas Delaginas - laidos "Tsargrad Main Live" svečias. V.Deliaginas laidoje kategoriškai pasisakė prieš eksperimentinio preparato priverstinį švirkštimą žmonėms.


Dar rugsėjo 12 d. Seimo Kultūros komiteto nariai gavo Lietuvos muziejų asociacijos raštą dėl energetinių išteklių kainų augimo ir kultūros darbuotojų darbo užmokesčio didinimo. Jame nerimaujama dėl katastrofiškai didėjančių kultūros organizacijų išlaidų ir nurodoma, kad didžioji dalis įstaigų naudoja 2022 metų ketvirtame ketvirtyje šiai išlaidų eilutei numatytas lėšas, todėl akivaizdu, kad kultūros organizacijos nepajėgs susidoroti su didžiule finansine našta, susidarys itin didelės skolos, kurios persikels į 2023 metus.| 1970-01-01 | Lietuva | |


* Didžiojo verslo nuotaikos - dar gana niūrios. * Ir žemės ūkyje – skirtingų interesų ietys (pranešama, kad ES bendrija kasdien praranda 800 ūkių). * Lietuvai sustabdyti ES mokėjimai. * Savivaldybių gerovės indeksas išryškino tris Lietuvas. * Vaistų trūkumas Lietuvoje kelia nerimą. * Šiurkščios etiketės neleidžia žmonėms atsitiesti (maniau, kad bus kalbama apie tas etiketes, kurias jo negarbinantiems žmonėms kabinėja profesorius V.


Ištikimas Landsbergių bendruomenės atstovas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentas Vidmantas Janulevičius ragina atsisakyti nuostatos, jog šalyje būtina įdarbinti tik lietuvius Pasak vyriškio, „Lietuvai, kurios ūkiui itin svarbūs eksportuojančios pramonės rezultatai, bus privalu kuo aktyviau ir greičiau kviestis trečiųjų šalių darbuotojus“. Kitu atveju „ilgesniu laikotarpiu bus itin sudėtinga konkuruoti su kitomis regiono valstybėmis“. „Turime baigti šituos politikavimus, kad verslas turi įdarbinti tik lietuvius“, - kovo 20 d.


Kovo 20 d., Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto sudarytos Darbo grupės, skirtos gynybos pramonės ir inovacijų klausimams spręsti, posėdžio metu buvo keliami svarbūs valstybės formuojami karo pramonės ir inovacijų poreikiai mūsų šalyje, aiškinamasi, kaip veikia sistema.Darbo grupės pirmininkas Valdas Rakutis atkreipė dėmesį, kad šių dienų geopolitiniame kontekste, karo Ukrainoje akivaizdoje, itin svarbu turėti savos gynybos pramonės sistemą ir kokybišką bei tvarų valstybinį užsakymą.


Aptariau savivaldybių rinkimų II turo rezultatus – kuo skiriasi nuo praėjusių rinkimų, pedopartijos krachas, susidorojimas su visuomenės iniciatyva, balsų klastojimo schemos ir t. t.Vilnius krito. Pedopartija laimėjo sostinę, bet pralošė Lietuvą. Kitaip būti ir negalėjo. Šis nuodėmių miestas knibždėte knibžda iš biudžeto mintančiais parazitais ir nuo jų stalo trupinius ryjančiais tarakonais. Jie visada balsuos už maitinančią ranką.Šaika metė visas pajėgas bei pasistatė kišeninį merą, tuščiomis, šaldytos menkės akimis ir galės toliau čiulpti 1,300,000,000 Vilniaus biudžetą.„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


Tęsiasi Nato, Europos sąjungos ir jungtinių Amerikos valstijų karas prieš Rusiją, Ukrainos teritorijoje.Kol vyksta diskusijos socialiniuose tinkluose, globalistai siaurina žmonių teises ir galimybes.Jūsų pinigai nebe jūsų, tikina jie, nes jie geriau žino kur kada ir už kiek galėsite pirkti. Lietuvoje ,po informacinio karo priedanga , vyksta dar siaubingesnis procesas, mums bandoma apriboti teisė į gėlą vandenį.


Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Rimvydas Valatka pasipiktino dėl Vilniuje vykusios "Tautų mugės" ir pavadino ją "kaimo turgumi", kurį reikia organizuoti ne sostinės centre, o kuo toliau nuo kultūringų žmonių akių — Labas, Andriau. Kaip savaitgalis? Buvai "Tautų mugėje" Gedimino prospekte? Mes su šeima net dvi dienas ten lankėmės! Sutikome daug draugų ir pažįstamų, jaukiai pasėdėjome kavinėje, skaniai papietavome, pasiklausėme laudiškos muzikos. O grįždami namo prisipirkome ūkiškų produktų — dešros, pyragų, vaisių ir daržovių. Gaila, kad mugės Vilniuje taip retai vyksta.Masonai („laisvieji mūrininkai”) – bene prieštaringiausiai vertinama organizacija pasaulyje. Vieniems tai – bandymas įgyvendinti nuostabią idėją, kai sukuriama bendrija, kurios nariai, vadovaudamiesi broliška meile, parama ir teisingumu, rūpinasi dvasios bei moralės vertybėmis, nuolat siekia tobulėti. Kitiems ši organizacija dėl savo slaptumo ir atliekamų ritualų yra ne kas kita kaip sekta. Tretiems masonai yra klika, į kurią patenka tik turtingi, galingi ir turintys išskirtinių galių žmonės, siekiantys dar daugiau galios ir valdžios. Galiausiai masonai įvardijami kaip pasauliniu mastu veikianti įtakinga organizacija, rengianti ir įgyvendinan


Reikšmingiausias praeitos savaitės įvykis Lietuvoje – studentų organizuotas mitingas prieš šauktinių kariuomenę Vilniuje. Ši akcija parodė, kad Lietuvoje dar rusena pilietiškumas, valdžiai nepavyko galutinai sunaikinti demokratijos ir įbauginti savo piliečių, drįstančių abejoti išrinktųjų sprendimais. Nors akcija praėjo gana nedrąsiai, bet teikia vilties pats jos atsiradimo faktas. Šį renginį, kaip ir visada tokiais atvejais, bandė sužlugdyti atsiųsti provokatoriai. Kad jie buvo organizuoti, mat


Energetikos ministerijai dar vadovaujantis Rokas Masiulis - auksinis žmogus, tinkamas dirbti prie visų valdžių (kai šias už virvučių tampo prezidentė). Jam būsimoje Vyriausybėje parinktos susisiekimo ministro pareigos.


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


Aptikau gana ilgą straipsnį RT angliškoke versijoje apie tarybines tradicijas švęsti Naujuosius ir kodėl Rusijoje, praktiškai vienintelėje pasaulyje krikščioniškoje šalyje, Naujieji metai yra daug didesnė šventė nei Kalėdos. ..Pavykus maidauniniam perversmui Kijeve, bet užstrigus karinei ekspansijai į Rytus, JAV pradeda atidarinėti kitus frontus prieš Rusiją. Pradedama JAV-NATO operacija priešo teritorijoje: kovo 25-ą Baltarusijoje paleidžiamas ukromaidauno mechanizmas, kodiniu pavadinimu: "Ce Evropa". "Laisvės dienos" proga Minske organizuojamas "proeuropietiškas" nacionalistų mitingas su lozungais "Mes - Europa", "Rusija - tai karas" ir pasišokinėjimais skanduojant "Kas nešokinės - tas maskolis". ("Kto neskačet - t


Viską tvarko ES direktyvos, ir jau seniai, tai ko mes draskomės, ką mes čia dubliuojam? Kam tas parlamentas, Vyriausybė, paskirs Europos Sąjunga gubernatorių, ir tegu pasiunta, tegu veda mus. Užteks mums viens kitą kiršinti, reikia vienam kitą branginti, mylėti.


Fiasko Afganistane nepraėjo be pėdsakų: kurstydami isteriją apie artėjančią "Putino invaziją" Ukrainoje, Didžiosios Britanijos kariuomenės vadovai iškart paskelbė, kad yra pasirengę iš ten bėgti


2018-03-27 V.Solovjovo laida. 1 dalis skirta nelaimei Kemerove mieste, kur gaisro prekybos centre metu žuvo 64 žmonės, iš kurių 41 vaikas. Kodėl įvyko ši nelaimė, kokios yra katastrofos priežastys, kas kaltas - liberalus godumas, verslininkų gobšumas, valdininkų korupcija, nusikalstami aplaidumas - aiškinasi ekspertai studijoje. Kita su tuo susijusi laidos tema - žmonių reakcija į nelaimę, aukas. Skirtingi žmonės reagavo į nelaimę skirtingai.


Mokslininkai įrodė, jog švęsti Heloviną iš tiesų yra pavojinga, nes ši šventė vaikų ir paauglių psichikai gali turėti tikrai žalojančias pasekmes. Gal todėl praėjus Helovino šventei, ženkliai padaugėja darbo psichoterapeutams. Taigi, Helovinas – šventė, kuri šlovina viską, ką Dievas vadina bjaurastimi. Krikščionys jokiu būdu ir niekaip neturi dalyvauti šiame Dievo piktžodžiavime!"Myli — nemyli…"Lenkijos politikai labai mėgsta kalbėti apie savo kovą su mistine "Europos priklausomybe nuo Rusijos dujų tiekimo". Bet ši kova yra labai atrankinė. Žodžiais lenkai griežtai prieštarauja bet kokiems Rusijos pasiūlytiems projektams, tačiau tai nesutrukdė valstybei priklausančiai bendrovei "PGNiG" pasirašyti sutartį su "Rosneft" dėl naftos tiekimo savo naftos perdirbimo gamykloms. Lenkijos politikai labai susirūpinę dėl Rusijos dujų tranzito per Ukrainą išsaugojimo, tačiau, protestuodami prieš "Nord Stream-2", lenkai "nepastebi" šalia Ukrainos  nusidriekusio "Turkish stream".


Vilniaus apylinkės teismo pirmininko pavaduotojas Jan Maciejevki raštu informavo, kad „apgailestauja“, kad nuo „Laisvą laikraštį“ leidžiančios įmonės „Patikimas verslas“ sąskaitų banke areštas buvo…
„Respublikos“ vyr. redaktoriaus Vito Tomkaus iniciatyva vyko diskusija – pasitarimas dėl „Šeimų maršo“. Diskusija vyko labai sklandžiai, kol diskusijos moderatorius Audrius Butkevičius neprad…
Lietuvoje metinė infliacija jau ne pirmą mėnesį viršija 20 procentų, energetikos kainos yra rekordinėse aukštumose, bei vis pramuša naujas lubas.


Supraskite - aiškiai: vakaroidiniai išgamos NEDARO NIEKO, kas neatsipirktų ir neatneštų tiesioginio pelno vienu arba kitu pavidalu. Iki šiol vakaroidiniai išgamos tam, kad apsirūpinti šviežiais organais turėjo arba mokėti milžiniškus pinigus Azijos Tolimųjų Rytų mafijai, arba organizuoti karus šalia Europos (Jugoslavija, Ukraina, Sirija). Tačiau kuo toliau prekė nuo pirkėjo - tuo ji brangesnė ir sudėtingiau išsaugoti kokybę. O štai dabar vakaroidiniai išgamos vežasi juodą mėsą tiesiai sau ant prekystalio! Maža to, negrai ir arabai patys susimoka už savo bilietą į skerdyklas.


Выборы в Норвегии принесли неожиданный результат, и в то же время люди проголосовали за стабильность. Основной упор в выборной кампании все партии делали на экономику, экологию и безопасность.


Šalies vadovas Gitanas Nausėda antradienį su premjeru ir ministrais aptarė Lietuvos pasirengimą Baltarusijos atominės elektrinės (BAE) keliamoms grėsmėms. Apie tai skelbiama Prezidentūros pranešime visuomenei „Prezidentas: valstybės institucijos privalo visiškai užtikrinti piliečių saugumą po Astravo AE paleidimo“. Aptarimo metu valstybės lyderis dėvėjo madingos juodos spalvos veido kaukę, tačiau drąsiai buvo be pirštinių.JAV karo nusikaltimai


Sužinojau, kad valdžią Lietuvoje uzurpavusi valstybinių nusikaltėlių chunta jau ne tik grasina susidorojimu, gąsdina, bet ir realiai ėmė persekioti disidentę Astrą Genovaitę Astrauskaitę, na tai tiesiog, kaip sakoma, kraujas gyslose užvirė... Anądien vienas draugas iš Lietuvos man sakė, esą jis nereaguoja į viską taip jautriai, kaip aš, mat gyvendamas Lietuvoje prie daugelio keistų ir netgi visiškai amoralių dalykų jau įprato, jam visa tai seniai tapo norma.


Europos Sąjungos politinio elito viršūnėse, taip pat ES Parlamente pagrindinis politinės kovos frontas jau senokai pažymėtas vaikų lytinio švietimo, jų reprodukcinės sveikatos gerinimo ženklais. Pastarųjų esama įvairių, nes tikrieji vaikų seksualinio „išlaisvinimo“ tikslai, kuriuos nepaprastai aistringai kėlė didieji prancūzų filosofai 8-ajame praeito amžiaus dešimtmetyje, dažniausiai įvyniojami į visai nekaltai atrodančias ir dažniausiai su įvairiomis „teisėmis“, ypač – vaikų teisėmis, susietom


Ukrainos prezidentas Petro Porošenko pasirašė įstatymą, sekant kuriuo Ukrainos vyriausybė įgavo teisę nevykdyti skolinių mokėjimų privatiems kreditoriams, praneša „Ukrainskaja pravda (Ukrainos tiesa)“. Šis dokumentas, ukrainiečių valdžios nuomone, leis Kijevui „išvengti negatyvių pasekmių potencialių įsipareigojimų nevykdymo atvejais“, – pažymima straipsnyje.Sekant šiuo įstatymu, vyriausybė gavo teisę priimti sprendimus dėl laikino kai kurių mokėjimų vykdymo sustabdymo „visais arba kai kurių ati


„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.| 1970-01-01 | Lietuva | |


Prisipažinsiu – nieko nejaučiu. Nei baimės, nei pykčio, nei nerimo. Matyt, per šiuos kelis mėnesius jau atbukau nuo neapykantos.


Ukraina privalo per artimiausius trejus metus privatizuoti nacionalinę kino studiją, cirką ir virtinę kitų kultūros objektų. „Į valstybinės reikšmės objektų, kurie bus privatizuoti 2017-2020 metais, sąrašą įtraukta ištisa virtinė Ukrainos valstybinių cirkų bei kino studijų, įskaitant Ukrainos nacionalinį cirką ir Nacionalinę Oleksandro Dovženkos kino studiją“, - informuojama leidinio „Zerkalo nedeli“ straipsnyje. Objektų, kuriuos reikia privatizuoti, sąraše yra 893 valstybinės įstaigos, tačiau galiausiai jų skaičius turėtų siekti beveik 4'000.


Savo poziciją socialiniuose tinkluose išsakė ir garsi konservatorė Rasa Juknevičienė: „Žmonės Minske vakar išėjo su savo tautinėmis vėliavomis paminėti baltarusiškąją Vasario 16- ąją. Jų valstybei taip pat galėjo būti 99-eri. Tačiau jiems tuomet nepasisekė nugalėti bolševikų. Po vakar dar labiau suprantu, kokie svarbūs Lietuvai buvo tie ikikariniai 20 metų Laisvės. Tik todėl mes šiandien esame kitoje pusėje fronto linijos.


Žodis „vėžys“ yra pavadinimas ligos, kurios išgydymo būdo nei medicinai, nei biologams iki šiol nepavyksta rasti. Tik neseniai oficialus mokslas nustatė dvi vėžio pasireiškimo priežastis: 1. organizmo reakcija į vitamino B17 trūkumą organizme; 2. ypatingas organizmo imuninės sistemos nusilpimas, esant vitamino B17 deficitui.Pastaruoju metu pas poną prezidentą Zelenskį atsirado rimtas konkurentas. Didžiojoje Britanijoje transseksualas naudoja penį, grodamas klavišiniais. Džordana Grėja (Jordan Gray) nusirengė nuoga tiesioginiame eteryje per "Channel 4".


Tiesioginės transliacijos per LRT televiziją metu nuskambėjo 8 nominacijos ir 26 nominantai, kuriuos šiais metais išskyrė LRT Metų apdovanojimų darbo grupė, sudaryta iš skirtingų sričių žurnalistų,…


Jungtinės Valstijos patikslino, kad Vašingtonas planuoja ateinančiais metais į Estiją papildomai pasiųsti 10 tankų ir 120 karių – po to, kai Suomijos žiniasklaida paskelbė, kad Amerika planuoja dislokuoti Baltijos šalyse gerokai stipresnį kontingentą.


Ukrainos valdžia dar nesuvokė, kad norint išlaikyti savo reputaciją (tiksliau, jos likučius) neverta daryti viešų pareiškimų, po kurių atrodysi kvailai. Akivaizdu, kad jie nieko negali padaryti, kai didžiosios valstybės už jų nugaros sprendžia šalies likimą. Taigi, išreikšdami nepasitenkinimą jie tik dar labiau pažemina savo poziciją.


Kad seksualinio preikabiavimo skandalai yra gerai organizuota akcija, suprasti buvo galima vien skaitant ir žiūrint gausią ir drausmingą konservatorių bendruomenės žiniasklaidą. Žurnalistė Rūta Janutienė visuomeniniuose tikluose pranešė dar konkretesnius veikėjus, kurie prisideda prie šio šimtmečio purvo taškymo operacijos.Svarbiausias dalykas šiame pasaulyje yra reklama. Pavyzdžiui, pavadinkite  paprasčiausią grybą šampinjoną  dvisporiu grybu "portobello", ir štai - dabar tai jau ne prastai atrodantis kandidatas išmetimui, o karališkasis šampinjonas, kuris šluojamas iš lentynų greičiau nei įprasta. Puiki tema! Tik žodžius reikia teisingai sudėlioti, kad galutinė kombinacija patraukli gautusi.


Kreipiuosi į kiekvieną – paragink savo tėvus ir senelius skiepytis. Jei reikia padrąsinimo – padrąsink. Jei reikia pagalbos – palydėk.


Analizuodamas apie genetiką besiskleidžiančius siužetus, kurie tariamai viską lemia ir kurie, juos suvokus, gali pilnai sau pajungti žmogiškąjį pradą,  pradedi klausti savęs, ar vėlyvoji stalininė kova su ta pačia genetika iš tikrųjų buvo išimtinai destruktyvaus pobūdžio.


Landsbergių bendruomenė, siekianti užblokuoti elektros srautą iš Kremliaus projekto – pavojingos Baltarusijos atominės elektrinės (BAE) – ir tam tikslui įkūrusi net naująjį pasipriešinimo Sąjūdį ir sukėlusi bangą, sulaukė smūgio iš Europos branduolinės saugos reguliatoriaus (ENSREG), kuri pareiškė, kad BAE įgyvendindama testus, atsižvelgė į pagrindines saugumo rekomendacijas prioritetinėse srityse. „Visuomenininko Nikolajaus Ulasevičiaus namai Varnionyse nutolę maždaug 5 kilometrus nuo Baltarusijos atominės.


Liga, kankinusi Lietuvą per 70 metų, gal jau baigsis. Mėginsiu trumpai. Simptomai, kuriuos visi mato, yra tiek sykių mutavusios valdymo organizacijos vidinis socialinis konfliktas ir lūžis, panašus į griūties pradžią. „Liaudis“ prieš pabodusį ir susikompromitavusį partnomenklatūrinį „elitą“. Būtent tai vyksta LSD (buv. SSKP – LKP, buv. LDDP) viduje. Jokių ideologijų, nors mėginama jomis dangstytis. „Daugiau socializmo“ stoja prieš „ištikimybę“ rutinai? Baikit.Nacizmas AB LG CARGO:ruošia per prievartą suvaryti darbuotojus į krematoriumus.


Nieko geriau per kelias dešimtis metų taip ir nebuvo „Eurovizijoje“ parodyta! Tikras, mažakalbis, autentiškas, visą šiandieninę Europos Sąjungą simbolizuojantis užpakalis. Nėra jokios abejonės, kad po geros porcijos ukrainietiškų barščių su pampuškomis (bulkutėmis su česnaku) šitas užpakalis uždainuatų žymiai gražiau už išsigimusias končitas ir nuolatos stenančias džamalas.


Niekada taip nebuvo, o štai ir vėl. Užteko dviejų mandagių didaktinio pobūdžio komentarų tolerantiško žurnalisto Dovydo Pancerovo sienoje prie posto apie LIDLo atsakymą dėl skundo apie J.Panką - ir po minutės buvau bakstelėtas bei užblokuotas amžiams. Komentarai, savaime suprantama, ištrinti be pėdsakų.


Aiškėja, kad Lietuvoje labai populiarus teisininkas Ignas Vėgėlė suka į didžiąja politiką, nes nenori nuvilti žmonių. Apie informuojama TV3.lt publikacijoje „Ignas Vėgėlė atsakė, ar patrauks į politiką: „Negatyvus atsakymas reikštų, kad aš nuviliu labai daug žmonių“. „Aš esu buvęs mėgėjiškoje politikoje, esu buvęs krikščionis demokratas. Kai Krikščionių Demokratų partija jungėsi su konservatoriais, aš griežtai sakiau, kad to nenoriu, nes manau, kad tai yra neteisingas kelias ir aš daugiau nebebuvau tos partijos narys“, - kalbėjo I. Vėgėlė.


Tikimasi, kad naujas PKM pakeis pasenusią "M2 Bradley". Kada tai įvyks — nežinoma. Programa stringa beveik 20 metų. Kodėl, aiškina RIA Novosti autorius Nikolajus Protopopovas. Reikalingas intelektasPirkimuose pagal Optionally Manned Fighting Vehicle (OMFV) programą dalyvauja penkios įmonės. Darbai prasidėjo 2018 metais, tačiau buvo sustabdyti 2020-aisiais. Neseniai konkursas buvo atnaujintas. PKM "M2 Bradley" Programai OMFV buvo skirta daugiau nei 4,5 mlrd. USD.Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....