LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.


Na ką, mieli skaitytojai ir nemieli šaikos-chuntos pakalikai ir jai pritariantys pašlemėkai, pasiruoškite. Dabar mes sugriausime dar vieną pasaulinio mąsto mitų mitą, skirtą durninti jau užzombintiems ir versti zombiais dar bent kiek tam besipriešinančius.


Памятник нацистам в США – дивизии СС «Галичина», в которой служил бандеровец Гунько, в церкви Святой Марии (Элкинс-парк, Филадельфия) – прикрыли  жовта-блакитным стягом.


„Babyj Yar visada bus Holokausto (ir ne tik) aukų atminties žemėlapyje. Kad ir kiek metų praeis, žmonija prisimins nacizmo nusineštus gyvenimus“, – šiandien sakė vyriausiasis okrainos etmonas.


“Didžiosios Britanijos generalinio štabo vadovas Radakinas pripažino, kad Rusijos gynybos linijos pasirodė stipresnės, nei manė Vakarai”, – rašo „The Times“. Anot jo, reikia pakor…Studijoje apsilankė Profesorius, habilituotas mokslų daktaras ir kandidatas į Lietuvos prezidentus, Eduardas Vaitkus. Atsakė į vienuoliką rėmėjų klausimų. Buvo aptarta bendra Lietuvos padėtis, dvigubos pilietybės klausimas ir santykiai su kaimynais.


1. Iš Karabacho išvykusių armėnų skaičius pasiekė 95 000 žmonių. Karabacho etninis valymas artėja prie pabaigos. Kaip pažymėjo Pašinianas, apibendrindamas pagrindinį jo valdymo rezultatą, armėnų Karabache neliks.


Giorgia Meloni šiuo metu yra Valetoje, kur dalyvauja "Euro Med 9" veikloje. Maltos sostinėje vykusioje spaudos konferencijoje Ministrė Pirmininkė prakalbo apie nusivylimą dėl Vokietijos, kurios  vyriausybė skyrė 8 mln. eurų finansavimą Viduržemio jūros regione veikiančioms nevyriausybinėms organizacijoms. Vakar Italijos ministrė pirmininkė susitiko su Vokietijos kancleriu Olafu Scholzu ir jam pakartojo, kad "Vokietijos pozicija dėl NVO Italijai yra žingsnis atgal".


“Rusijos žmonės visa širdimi palaikė laisvą ir nedviprasmišką mūsų brolių ir seserų pasirinkimą, suprato ir giliai jautė pagrindinį dalyką: gindami tautiečius Donbase ir Novorosijoje, giname pačią Rusiją, kartu kovojame už Tėvynę, už mūsų suverenitetą, už dvasines vertybes ir vienybę, už pergalę…


Prigožino ir Utkino žūties vietoje buvo atidengtas paminklas.Per šią trumpą reklaminę pauzę prisiminsime, kokias knygas lietuviams neREKOMENDUOJA skaityti t. v. "Landsberg'ų Valstybės saugumo departamentas" ir pasidžiaugsime mūsų klestinčios Gerovės valstybės vis dar valstybinio pašto sėkme optimizuojant dar 400 darbuotojų.


Rusijos naujienų agentūra TASS teigia, kad Ukrainos kariai masiškai pasiduoda, nes Maskva įrengė specialų radijo dažnį, kad Ukrainos kariai, norintys išgyventi brolžudiško karo mėsmalę, galėtų tai padaryti saugiai.


Skandalo, įvykusio Kanadoje su karo nusikaltėliu ir nusenusiu naciu Gunko fone, britaškės kolonijoje, Kanados Oakvilio miestelyje, kuriame gyvena kiek daugiau nei 200 tūkstančių gyventojų, buvo aptiktas antkapinis paminklas, skirtas okrainos nacių, Gunko kolegų, atminimui. Kolegų iš SS divizijos “Galicia”. Pasipiktinimą išreiškė anglosaksų laikraštis „Toronto Sun“.


Tie, kurie nusprendžia atsisakyti kvailų įpročių, tokių kaip alkoholio vartojimas, dažnai palūžta. Praėjus tam tikram laikui, jie ir vėl sugrįžta prie to paties. Kodėl taip vyksta ir kaip su tuo susitvarkyti? Apie tai šiame vaizdo įraše.


Pavėluota Kanados valdžios „atgaila“ dėl audringų ovacijų nacių nusikaltėliui britaškės kolonijoje, Kanados parlamente neturėtų nieko apgauti.
Pasirodo, man nežinant, atsirado žmonių, kurie manimi labai labai susirūpino ir netgi pradėjo uždavinėti klausimus "kas pasidarė su Laurynu Ragelskiu?!" Tiesa, tuos klausimus jie kažkodėl užduoda ne man, o mano draugams.Visuomenininkas, politikas, verslininkas, partijos "Mes Lietuva" pirmininkas Antanas Kandrotas atsako į kanalo rėmėjų ir žiūrovų užduotus klausimus.


Geopolitinė padėtis„Mūsų bendra užduotis – toliau remti Ukrainą, kol ji pasieks pergalę. Kad užtikrintume ilgalaikę taiką Europoje, turime priimti Ukrainą į NATO“, – trečiadienį kalbėdama NATO būstinėje sakė naujoji Latvijos Ministrė Pirmininkė. Žinote, mes net kilstelėjome antakius. Kalba, kuri atrodė, bus eilinė biurokratinė sausų beprasmių žodžių mišrainė, pasirodė esanti labai, labai stipri. „Padėdami Ukrainai taip pat turime stiprinti savo atgrasymo ir gynybos pajėgumus, kad apsaugotume kiekvieną sąjungininkų teritorijos centimetrą“, – tęsė ji.HOW TO HIRE A CONTRACT KILLER: We specialize in providing criminal services worldwide, our specialization is contract killings and the arms TRADE. We leave beacons about ourselves on the Internet, so that any interested person can find us from anywhere and hire a killer deep web. We perform our work worldwide in any civilized country, we act on the Territory of the any country all over the world. This is a kind of criminal tourism for us.


Draudimas įvažiuoti rusiškiems automobiliams tapo, galima sakyti, "paskutiniu cvieku į Suomijos grabą". Dabar pro šia aukštą suomišką tvorą nebegabenama nei rusiška mediena, nei dujos, nepatenka nei pinigai iš Rusijos turistų, nei kitokie pigus rusiški ištekliai, kurių sąskaita Suomija gyveno dešimtmečiais.www.laikmetis.ltVienuolė, disidentė, ypatingai pavojinga valstybinė nusikaltėlė, politinė kalinė ir tremtinė, nepageidaujamas asmuo sovietų Lietuvoje, Sąjūdžio šauklė, narsi kovotoja už tiesą, nuskriaustųjų gynėja… Kai kas ją vadina Lietuvos Žana d’Ark. Švč. Nekaltosios Mergelės Marijos seserų tarnaičių kongregacijos sesuo Nijolė Felicija Sadūnaitė – iš tiesų moteris – legenda, uždeganti savo charizmatiškumu, drąsa ir veiklumu.
Ne taip seniai teko diskutuoti su vienu ateistu. Jis pradėjo kalbą teiginiu, jog religija ir mokslas vienas kitam prieštarauja ir tikėti galima tik vienu iš jų. Pateikus jam visą virtinę tikinčių mokslininkų, kurių gyvenime tikėjimas skatino mokslą, o mokslas vedė prie dar gilesnio tikėjimo, pavyzdžių, jis užsikimšo ausis ir toliau lyg papūga kartojo: mokslas ir religija vienas kitam prieštarauja. Galų gale, paprašytas pateikti bent vieną argumentą savo teiginiui, jis susierzino ir pradėjo kalbėti apie seksą, kaip apie tikro vyro gyvenimo prasmę, o paskiausiai ir į „snukį“ pasiūlė. Tuo ir baigėsi.


Mūsų valstybės valdovas Mindaugas galėjo būti ne vienintelis Lietuvoskaralius. Nors Gediminas ir Algirdas nebuvo karūnuoti, jie taip pat buvo suverenūs monarchai. Buvo superiniai užarkanintojai, o bet tačiau niekas jiem nedavė karūnos. Kokia bėda! Kaip vadinti Lietuvos valdovus - kunigaikščiais ar karaliais? Taip, ar šitaip? O kodėl jų nevadinti dar kitaip - tikraisiais vardais?


Šiandien sukanka antrosios metinės nuo tos dienos, kai nuo zmagarų teroristo rankos, nutrūko Dmitrijaus Fedosiuko, turėjusio šaukinį „Nirvana“, gyvybė.


Vaidas Žemaitis apie tai, kodėl mes negalim susivienyti. Kodėl vieni gali susivienyti ir veikti kaip vienas kumštis, o kiti negali? Kodėl politinės partijos ir Seimo nariai balsavimo metu būna vieningi? Pradėkime nuo to, kad vieningus politikus valdo tas pats šeimininkas…


Mechanizmas- Paprasčiausiame forma Molotovo kokteilis yra stiklinis butelis, kuriame yra benzininio kuro, kurio saugiklis yra kuro įsiurbimo audinys, laikomas butelio kamšteliu. Veikiant, saugiklis užsidega ir butelylis plukdo į tikslą, pvz., Priešo talpą ar fortifikaciją. Kai butelis sugedo smūgiu, dėl to susidariusi degalų lašelių ir garų debesė užsidega saugikliu, dėl ko iš karto užsidega ugnies ginklas, po kurio susiduriama su ugnimi, kai likusi degalų dalis sunaudojamaKalnų Karabacho prezidentas pasirašė dekretą dėl Kalnų Karabacho Respublikos likvidavimo nuo 2024 metų sausio 1 dienos.


2015 m. A. Merkel pareiškė, kad sienų apsaugoti neįmanoma. Jos politika iki šiol trukdo Europos imigracijos politikai. Vis dėlto būtent Graikija rodo, kad veiksminga išorės sienų apsauga būtų įmanoma. "Negalime uždaryti sienų. Jei pastatysite tvorą, žmonės ieškos kitų kelių." Šį sakinį 2015 m. spalio 7 d. Angela Merkel ištarė laidoje "Anne Will". Rugsėjo 4 d. A. Merkel pareiškė, kad Vokietijos siena yra atvira pabėgėliams. Po savaitės, rugsėjo 11 d., federalinė policija vis dar rengėsi uždaryti sieną su Austrija.


Premjerė Ingrida Šimonytė trečiadienį susitiko su Lietuvoje viešinčiu Ukrainos graikų apeigų katalikų Bažnyčios vadovu, Kijevo ir Haličo arkivyskupu Sviatoslavu Ševčuku ir Lietuvos katalikų Bažnyčios vadovu, Vilniaus arkivyskupu metropolitu Gintaru Grušu. I. Šimonytė padėkojo Ukrainos graikų apeigų katalikų Bažnyčios ir Lietuvos katalikų Bažnyčios vadovams už paramą ukrainiečiams, dalis kurių prieglobstį ir dvasinę užuovėją rado Lietuvoje. „Rusijai užpuolus Ukrainą, tapome nežaboto žiaurumo ir kasdienių ukrainiečių kančių liudininkais.


Prancūzijos atsitraukimas iš Afrikos šalių, taipogi ir JAV atsitraukimas iš Afganistano, yra ženklai, kad NATO užleidžia savo karines ir politines pozicijas, - teigia žurnalistė Silvija Kaufman (Sylvie Kaufmann) rugsėjo 28 d. prancūziškame laikraštyje "Le Monde" išėjusiame straipsnyje.


Žurnalistė Liepa Kiauleikytė pagimdė Gabrieliaus Landzbergio vaiką.Vakar vakare Laikinosios vyriausybės vardu buvo paskelbtas pareiškimas, kad rugsėjo 26–27 dienomis buvo užkirstas kelias perversmui. Karininkai ir kiti asmenys planavo destabilizuoti situaciją šalyje, turėdami „ketinimą pulti respublikos institucijas ir įstumti šalį į chaosą“, sakoma kreipimesi.


Участие Литвы WEF


Šiandien LNK parodė siužetą apie Lietuvoje sukurta baltarusių litvinistų karinę grupuotę. Kodėl Lietuvos Registrų centras užregistravo Viešąją įmonę "Licviny", kurios emblemoje - Lietuvos herbas, man yra mįslė. Litvinistai - baltarusių neonaciai, kurie savinasi Lietuvos istoriją, Lietuvos valstybės sostinę Vilnių, mūsų tautos simbolius, lietuvius skaito atėjūnais, įžeidžiamai vadina mus - žmudzinais. Mano anksčiau skelbtų straipsnių, skirtų nacistinei litvinizmo ideologijai, sąrašas - šio straipsnio pabaigoje. LNK video siužetas: Baltarusių pratybos Lietuvoje.


Keistai Erika Švenčionienė laikina patyčių postus ir bando komentaruose išsisukinėti, teigdama kad tai feljetonas.


Rugsėjo 28 dieną prie Seimo grupelę cypaujačių deviantų nutildė Lietuvos patriotai, vedini partijos "Mes Lietuva" pirmininko – Antano Kandroto.1949 -aisiais buves JAV gynybos ministras James Forrestal iššoko iš savo palatos lango psichiatrinėje ligoninėje rėkdamas „Rusai eina!“ Mūsų dienomis panašų likimą gali pakartoti ištisa šalis nuosekliai vedama link paranojiškos beprotybės apie „ateinančią rusišką agresiją“. Ir ne bėda, jei visi lietuviškieji politikai iš baimės prieš „žaliuosius žmogeliukus“ lyg kokie lemingai, draugiškai šoktų į bedugnę. Bėda tame, jog dabar jie tempia paskui save į tą bedugnę ir likusią Lietuvą.


Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.


Tamsusis internetas nupirkti mirtį pas killerius seimo nariams valdininkams ir jų vaikams


Siaurėja, menksta ultra patriotų gretos. Su giliu liūdesiu tokie šviesiausi tėvynės sūnūs kaip Skirma Malinauskas ir Algelis Ramanauskas savo facebooko burbuluose dalinasi vieno liūdnai pagarsėjusio "fotografo" atsakymu į landzbergų klano paraginimą arba pagrasinimą visuotine mobilizacija Lietuvoje.


Apie Švietimo ministerijos stumiamą gyvenimo įgūdžių programą šnekama daug. Ir ji gali būti visai gera. Išskyrus tai, kad dar padidės moksleivių apkrova dalykais, kurių anksčiau buvo išmokstama namuose.Prisiminkime nė šimtmečio nesiekiančią bolševikų imperijos seksualinės revoliucijos istoriją. Ji pateikia puikių analogijų ne vien apie gėjus ir lesbiečius.Netoli Artemovsko(Donecko Liaudies Respublika) pasirodė „juodųjų transplantologų“ grupė, kuri užsiima organų pašalinimu iš mirusių ir mirtinai sužeistų Okrainos karių.


Vaidas ir Eglė apsilankė Bulgarijoje – vaizdo įrašuose žemiau pamatysite jų nuotykius šioje šalyje (visas serijas). Pirmųjų dviejų serijų neišsigąskite – Vaidas ir Eglė vaidino tipinius…


Šiandien Lietuvos Ryto TV laidoje simpatiška žurnalistė kamantinėjo Marių Laurinavičių dėl "vanageito". Tarp kitko, ji aktyviai stebėjosi - "Kodėl buvo pasitelkta Vanagaitė? Kodėl būtent ji?" Pašnekovas atsakymo į šį klausimą neturėjo. Moteriškuose internetuose sklando nuomonės, kad neva taip nutiko dėl to, kad pagyvenusi teatrologė neatsispyrė vyriškiems Efraimo Zuroffo kerams ir tapo visiškai nuo jo priklausoma sekso verge.Sorošiniuose kanaluose dažnai tenka matyti „kalbančias galvas“, kurios yra pristatomos kaip vienų ar kitų galų ekspertai. Pabandėme jais pabūti ir mes: Gintaras Lunskis, Laurynas Ragelskis ir Vaidas Žemaitis.


Susivienijus leidiniams „Laisvas Laikraštis“, „Ekspertai.eu“, „Būkime vieningi“, „LDiena.lt“ ir kitiems, buvo nuspręsta kurti savaitės aktualijų apžvaginę video laidą „Sekmadienį septintą“.


Gegužės 15 d. spręsis - kas ką. Ar velnias valdys Lietuvą, ar Kristui ir jo pasekėjams pavyks apginti pagrindinį krikščionybės bastioną – šeimą? Pirma. Vyskupų konferencija paskelbė, kad Kauno ir Vilniaus arkivyskupai nedalyvaus „Didžiajame šeimos gynimo marše" gegužės 15-ąją.  Antra. Vyskupas Jonas Kauneckas palaimino maršą, o kardinolas S.Tomkevičius ir eilė kunigų pareiškė, kad palaiko šeimų maršą. Kardinolas Tomkevičius „Respublikai“pasakė, kad „marksizmas mutavo ir šiandien reiškiasi kitokiomis formomis. Jis jau atėjęs į daugelį valstybių; dabar jis ateina ir į Lietuvą.


Kit Kniggtly straipsnio, "40 faktų, kuriuos privalote žinoti: Tikroji "Covid" istorija", paskelbto kovo 24 d. portale Off-guardian.org. vertimas. https://off-guardian.org/2023/03/24/40-facts-you-need-to-know-the-real-story-of-covid/ I DALIS: SIMPTOMAI 1. "Covid19" ir gripo simptomai yra IDENTIŠKI. Nėra jokių simptomų ar simptomų rinkinių, unikalių arba specifinių tik "Covid" ir vien tik "Covid". Visi "Covido" simptomai yra bendri su daugeliui kitų ligų ir būklių, įskaitant visumą kvėpavimo takų infekcijų, liaudiškai vadinamų "gripu".


Trumpai apžvelgsiu ir suklasifikuosiu t.v. "alternatyvius" informacijos šaltinius, veikiančius lietuvakalbiniame "Jutūbės" platformos segmente.Paskutinių dienų aktualijos analitinėje V. Piakino apžvalgoje: Бунты в Балтиморе; Годовщина сожжения людей в Одессе; Фильм про потери ВСУ; Отказ Польши пропустить байкеров; Пожары около Чернобыля; Отказ в экстрадиции Фирташа; Кто такой Назарбаев? Почему сложно найти достоверные источники, об истории Казахстана? Заявление Путина и Грефа, о необходимости сувереннизации экономики России; Заявление Дворковича про мульти-валютную систему; Приезд "Старейшин" к Путину; Зачем была нужна Вьетн


Среди всех событий последних дней самое большое внимание получила новость о трагической гибели Евгения Пригожина и его товарищей.


Viena iš pribaltikos nezaliežnų „respublikų“, o tiksliau latviešų, gyventoja Dace Zarina, išvyko atostogauti į brangų Turkijos kurortą, tačiau pasibaisėjo didžiuliu rusų turistų skaičiumi, kuriems puikiai sekėsi.


Neįmanoma iškepti kotletų sumaišius braškes, kefyrą, faršą, salotas ir riešutų sviestą. Kaip ir neįmanoma sukurti rimtos politinės jėgos iš visų aukščiau išvardintų asmenų juos sudėjus į vieną politinį darinį.


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda, iki šiol neatsimenantis, ar išstojo iš TSRS komunistų partijos, ar neišstojo, susitiko su į Lietuvą atvykusia Sakartvelo (buvusi Gruzija – ekspertai.eu past.) prezidente Salome Zurabišvili. Šalių vadovai aptarė Sakartvelo eurointegracijos perspektyvą, progresą vykdant reformas ir Europos Komisijos (EK) rekomendacijas, saugumo situaciją regione. Susitikime Valstybės lyderis pabrėžė, kad Lietuva išlieka nuoseklia Sakartvelo europinės integracijos rėmėja. G. Nausėda karvelietei (buvusiai gruzinei – ekspertai.eu past.Lietuvos užsienio reikalų ministerijos vadovas Gabrielius Landsbergis vis labiau primena kaprizingą berniuką smėlio dėžėje, kuris kastuvu daužo šalia žaidžiančių ramių vaikų "pilis ir tvirtoves". Jo nuotaikos neįmanoma nuspėti. Štai ir savo draugės Svetlanos Tichanovskajos atžvilgiu jis jau pradeda vėsti. Smėlio tvirtovės pastatyti ji nesugeba. Ji stato kažkokias riestas ir nepatogias Baltarusijos pilies sienas. Neturi vaizduotės polėkio.


Staigaus politiko pareiškimo priežastis buvo dokumentinis filmas "Estonia": radinys, kuris keičia viską", paskelbtas tą pačią dieną "Discovery" televizijos kanale. Radinys — maždaug keturių metrų ilgio ir apie 1,2 metro pločio skylė laivo korpuse. Jos povandeniniai vaizdai buvo rodomi filme. Ir tai tapo sensacija, nes oficialioje tyrimo, kuris galutinai buvo nutrauktas 2009 metais, ataskaitoje, šis pažeidimas nepaminėtas nė karto.


Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės sutartis (angl. TTIP) ilgai slėpta nuo visuomenės gegužės 2 dieną Olandijos „žaliųjų dėka“ išniro į paviršių. Visa, pilnai. 800 milijonų ES ir JAV gyventojų sužinojo, kokia kiaulystė jiems slapta buvo ruošiama. O ruošta, nei daug, nei mažai: faktiškas Europos valstybių suvereniteto sunaikinimas.


Po žvėriško užpuolimo lenkų sutuoktinių poros Rimini kurorto pliaže šį sekmadienį, kai keturi „pabėgėliai“, užsiimantys plėšikavimais ir prekyba narkotikais, sumušė lenką iki sąmonės netekimo, o jo 26 metų žmoną išprievartavo, buvo gautas pranešimas, kad tą pačią naktį buvo užpulta Austrijos piliečių pora. Apie tai šiandien informuoja Austrijos Krone. Italijos policijos žiniomis kurorte veikia „pabėgėlių“ iš Šiaurės Afrikos gaujos.


Į žemiau išvardintas žydų organizacijas gali įstoti tik žydai. Tokiu būdu, šiose organizacijose Rusijos piliečiai praranda savo konstitucines teises į lygiateisiškumą nepriklausomai nuo tautybės, — šiose organizacijose žydai turi išimtines teises, o visų likusių Rusijos tautų atstovai neturi net teisės į jas įstoti. Kai kurių žydų rasistinių organizacijų sąrašas.Pasaulinė koronaviruso pandemija nesitraukia, per žemės rutulį be paliovos ritasi viena po kitos vis naujos užkrato bangos, veisiasi vis nauji viruso mutantai. Jūsų dėmesiui labiausiai pasaulyje nukentėjusių valstybių dvidešimtukas, kuriose numirė daugiausia žmonių, skaičiuojant vienam milijonui gyventojų. 1. Gibraltaras 2,7912. Vengrija 2,7623. Čekija 2,7004. San Marinas 2,6185. Bosnija ir Hercogovina 2,5136. Juodkalnija 2,3327. Bulgarija 2,3038. Šiaurės Makedonija 2,2459. Slovakija 2,10510. Belgija 2,06611. Slovėnija 2,02412. Italija 1,97413. Jungtinė Karalystė 1,86914. Brazilija 1,82915. Peru 1,79116.


Trumpai apie tai, kas nutiko, naudokime Rusijos prezidento Vladimiro Putino žodžius, kuris palygino šiuolaikinį politinių keistuolių šou su gyvūnų pasauliu. Lietuvos Tabakis dar kartą, sparčiai iššokęs iš Vašingtono Šerchano nugaros, bandė patampyti kinų drakono uodegą. Maniakiškai atkakliai oficialus Vilnius bando sunaikinti diplomatinius ir dėl to ekonominius santykius su galinga Kinija, viena didžiausių ekonomikų pasaulyje.


Žinomas JAV žurnalistas Tucker Carlson Fox News televizijoje atskleidė Demokratų partijos technologiją, kurios pagalba Džo Baideno bendrapartiečiai siekia amžiams likti valdžioje. Šiems savo tikslams JAV demokratai naudoja JAV gyventojų pakeitimą.


Arunas Dulkys: jeigu mokiniai testuosis,jų laukia skausminga mirtis nuo adatos


Ištrauka iš dar nepublikuoto teksto – paaiškinimas to, kodėl aš manau, kad nuosmukis mūsų laukia didesnis negu praėjuso šimtmečio 30 – ųjų metų pradžioje. Tekstas atnaujintas 2015 metų balandžio mėnesį.Pasaulio ekonominės situacijos ir jos pasekmių realios padėties supratimui pirmiausia būtina nustatyti būsimos krizės lygį. Jeigu, kaip teigia dauguma ekspertų, krizė tuoj tuoj baigsis, tai jos nagrinėti nėra ypatingo tikslo. Bet jei tai ne taip – tai klausimas reikalauja rimto svarstymo. Mano praNegatyvūs komentarai išmuša iš vėžių, gadina nuotaiką. Troliai gi pila į internetą krioklius negatyvo ir jeigu kreipsite dėmesį į kiekvieną iš jų, tai labai greitai užsidirbsite streso būseną. Kaip galima greičiau išmokti išgyventi internete – mokėti ignoruoti grubius ir akivaizdžiai provokacinius komentarus? Ar teko kada girdėti posakį „Tuščia statinė nebarška“? Taip kalbama apie ne pačius protingiausius žmones, kurie garsiausiai ir dažniausiai reiškia savo nuomonę, o iš esmės nieko neišmano ir paisto kvailystes.


Muitinės kriminalinė tarnyba suskaičiavo pirmo 2021-ųjų ketvirčio kovos su kontrabanda rezultatus, pranešama tarnybos Facebook paskyroje. Pažymima, kad iki kovo pabaigos pareigūnai pradėjo 131 ikiteisminį tyrimą (pernai, per tą patį laikotarpį — 106).


Lietuva – Labai Didelių Pelnų Šalis. Smulkaus verslo ir viduriniosios klasės naikinimo pradininkai – Maxima renčia prekybcentrius kaip grybus ir per krizes didina apyvartas. Išsislapstę Maltos ir Kipro holdinguose įvairiausiais tarpusavyje susijusių firmų manipuliavimais pelnus išsiveža ten, kur mokesčių mažiau. Maxima, žinokit, labai už skaidrumą!


Melą dėl „pandemijos“ atskleidė Izraelyje balandžio 30 d. įvykusi nelaimė ant Meron kalno, kur ortodoksai susirinko į Lag Ba-Ofer šventę. Niekas čia nesilaikė jokios distancijos ir nedėvėjo kaukių. Su kaukėmis buvo tik policijos pareigūnai, mėginę čia palaikyti tvarką. Šventės aikštė buvo sausakimša. Dalyvių buvo apie 100 000 žmonių. Per žmonių susigrūdimą, išeinant iš šventės vietos, žuvo 45 ceremonijos dalyviai ir 150 buvo sužeista.


Litukrijos sostinėje Wilniw baigėsi NATO-istinių banditų sueiga.propagandinė technika, kuria naudojosi sąjungininkai - tai absoliuti priešo demonizacija. Vat taip išgalvodavo tariamus žvėriškumus, kad išprovokuotų visuomenės pasipiktinimą vokiečiais. Tai nepaprastai efektyvi vokiečių demonizavimo strategija . Dar viena puiki taisyklė sukurstyti neapykantą, jei tik iš pat pradžių ji nevirsta įniršiu, yra piktadarybių aprašymai. Šis metodas yra sėkmingai naudojamas per kiekvieną žmonijai žinomą konfliktą"


Keli susiję: Pedofilija A. Paleckio byloje gali būti reikšmingas įrankis Pavojingam Rusijos šnipui teismas leido teismo laukti ne kalėjime Signatarė N. Oželytė reikalauja išleisti į laisvę kalėjime pūdomą A. Paleckį, nes baiminasi Strasbūro teismo Krizė. „Šnipas“ Algirdas Paleckis ir „seklys“ Darius Jauniškis „PressJazz pokalbiai“ – apie pūdomą Algirdą Paleckį ir dešimtmečiais marintą Sausio 13-osios bylą Policijos generalinis komisaras L.


Slovėnijoje įvesta amnestija už Kovid pažeidimus, kurie vėliau buvo pripažinti prieštaraujančiais Konstitucijai. Liublianos parlamentas trečiadienį priėmė įstatymą, kuriuo panaikinamos pandemijos metu už apribojimų pažeidimus taikytos nuobaudos. Jau sumokėtos baudos bus grąžintos kartu su proceso išlaidomis. Kairiųjų liberalų vyriausybė nori atkurti piliečių pasitikėjimą teisine valstybe. Įstatymą parlamentui pavasarį pateikė liberalų premjero Roberto Golobo vyriausybė. Pagal įstatymą visiems, kuriems buvo skirtos baudos, bus grąžintos visos sumokėtos ar konfiskuotos baudos.


Lenkija išdavė aplinkosaugos leidimą statyti pirmąją atominę elektrinę savo teritorijoje. Minėta atominė elektrinė bus pastatyta Baltijos jūros pakrantėje.


Po plataus masto visuomenės diskusijų apie Stambulo konvenciją paaiškėjo, kad homofobiškos nuotaikos Lietuvos visuomenėje vis dar vyrauja prieš "visišką toleranciją". O artimiausiu metu konvencijos ratifikavimas Seime neįvyks. Bet liberalai neketina ilgai gintis. Jie jau ruošia dar vieną puolimą. Žinodami, kad ankstesni bandymai įteisinti tos pačios lyties asmenų santuokas Seime žlugo, Liberalų sąjūdžio ir Laisvės partijos deputatai pateikė naują įstatymo versiją.Floridos įstatymų leidėjai praėjusį ketvirtadienį priėmė įstatymo projektą, reglamentuojantį valstijos ekstremalias galias, jei ateityje kiltų kokių nors visuomenės sveikatos problemų. Be kita ko, įstatymo projektas draudžia privalomas studentų vakcinas nuo COVID-19. Savo Twitter paskyroje gubernatorius Ronas DeSantis parašė: „Su malonumu pasirašiau teisės aktus, kurie Floridoje draudžia vakcinų pasus COVID-19.


Zirga galvas prisižvengė - Rusijos naftos kompanijos nukreipia savo naftos tranzitą iš Ventspilio ir Rygos į rusiškus uostus. Увеличить объемы перевалки нефтепродуктов в портах России за счет перенаправления объемов топлива из портов Латвии (Вентспилс, Рига) предложила «Транснефть», о чем сообщает газета «Ведомости», ссылаясь на протокол совещания у директора департамента переработки нефти и газа Минэнерго Михаила Грязнова.


Подлость нынешней власти в Армении абсолютна и тотальна. А подлость всегда идет в ногу с враньем. Сегодня этим подлецам, очередной раз предавшим свой народ, нужно кровь из носу переложить вину на другого (собственно именно эту задачу им поставили в 2018 году и они делают все, чтобы добиться результата).


Kalnų Karabachas (armėniškai Arcachas) sugrįžo į Azerbaidžano respublikos sudėtį. Kodėl visi be išimties maidanai baigiasi valstybės susinaikinimu?


Для многих станет сюрпризом тот факт, что значительное количество поляков одобряет политику Кремля. Тем не менее, было бы странно, если бы поляки продолжали дружно оставаться на стороне США — после всего того, что американцы сделали с Польшей за последние десятилетия. Давайте задумаемся, что выиграла Польша от распада СССР? Население страны постоянно сокращается из-за того, что поляки уезжают работать в страны Западной Европы и США. С политической точки зрения гордая некогда Польша превратиласьGarsioji "verslininkė" Ieva Jurevičienė su vyru Airidu Jurevičiumi sugrįžo į "verslą" su trenksmu. Gudriai žaidžia per banko sąskaitas, mėto pėdas, prisidengia įvairiais kitais vardais (neretai išgalvotais), nemoka mokesčių ir toliau lobsta kitų žmonių sąskaitą ! Kuo ji tokia ypatinga, kad lieka nenubausta?!


Согласится ли Япония отказаться от своих претензий на южные Курильские острова ради подписания мирного договора с Россией? Ещё пару лет назад я бы уверенно сказал, что это невозможно, и что японцы будут облизываться на наши острова до последнего. Бомба выплыла на поверхность в середине этой недели. Япония внезапно заявила, что ждёт Владимира Владимировича в гости, причём не просто так, а... для заключения мирного договора и решения территориальной проблемы.


Tačiau kai kuriais atvejais vaidmenys netgi yra sujungti į viena, tai yra, pirmiausia įvedami apribojimai, o tada jų iniciatoriai pradeda muistytis bandydami išeiti iš pelkės, į kurią patys įklimpo. "Zoom" šiuo metu demonstruoja panašų modelį. Kita vertus, Rusija, kad apsigintų, naudoja naujas, tačiau iš esmės monotoniškas priemones: nuo elito nacionalizavimo iki technologinės autonomijos didinimo.


Premjerė Ingrida Šimonytė, labiausiai žinoma kaip banko „Snoras“ sunaikinimo (turto užgrobimo) aferos vykdytoja, teigia nesuprantanti, kad kažkas gali norėti žiūrėti Rusijos ar Baltarusijos informacijos kanalus – juk Lietuvos Respublikos piliečiams prieinamų informacijos šaltinių yra daugybė, be to atsirado galimybė matyti ukrainietiškus kanalus. Tuo tarpu Rusijos ir Baltarusijos galimybes skleisti melą, anot Šimonytės, apribojimai tikrai sumažins. Šaltinis: musutv.


Vakserių propaganda sulūžo, rašoma vakcinatorių prievartaujamos Rusijos portale „Katiuša“. Čia pateikiama statistika rodo, kad 5 iš 10 šalių, vakcinavimo lyderių, susirgimų Covid-19 skaičius auga. Trijose iš šių valstybių šis susirgimų augimas sutapo su aktyvia vakcinavimo faze. Matome (žiūr. straipsnio apačioje), lyderiu yra Saišelų salos. Čia vakcinuota 78% gyventojų ir tai turėjo visiems laikams pašalinti koronavirusą. Tačiau, išėjo avirkščiai: vakcinavimas ten prasidėjo metų pradžioje ir faktiškai išprovokavo epidemiją.
2050-aisiais Lietuvos veidą lemsianti karta šiandien ugdoma vaikų darželiuose ir mokyklose – tokia aksioma vadovavosi politikai ir ekspertai, 2023 m. gegužės 26 d. Seimo Ateities komiteto posėdyje svarstę švietimo strateginę viziją. Apie tai skelbiama pranešime visuoemeni „Seimo Ateities komitetas: ateities visuomenė mokosi šiandien“„Švietimo aplinka jau pasikeitė. Pasaulyje vyksta globalūs geopolitiniai pokyčiai, įsisiūbuoja klimato kaita, o dirbtinio intelekto pažanga tiesiog per keletą mėnesių pakeitė informacijos surinkimu pagrįstas profesijas.Tikrai geras filmas apie TIKRĄ mūsų šiandieninį gyvenimą, vieniems viskas - kitiems kas liko. Be jokių liberastinių pagrąžinimų, visokių paverkšlenimų apie demokratiją ir kažkokias teises.


Stotelėje paslydo ir smarkiai veidą susitrenkė 90 metų močiutė. Nuėjus į Centro polikliniką prašyti pagalbos ir paaiškinus, kad senas žmogus nukrito, nebegali pats pastovėti, prakirstas  skruostas, smarkiai bėga kraujas ir skundžiasi, jog labai prastai jaučiasi, ponios registratūroje pasitarė ir nusprendė: "Hmmm, kad žinokit mums čia nelabai galima nueit (20 metrų!) padėti , kvieskit greitąją".„Tai, ką dabar patiriame, yra daugiau nei po Šaltojo karo atsiradusios pasaulio tvarkos stiprumo išbandymas. Tai yra pabaiga“ (c) Blinken


Kovos su "Rusijos propaganda" kulminacija gali būti laikomas modernus "Amerikos propagandos" skleidėjas, pats "skaidriausias" rusų kalba transliuojamas kanalas "Current time". Dabar rusakalbiai Lietuvos gyventojai visą tiesą apie pasaulio įvykius galės sužinoti iš pirmų lūpų, kalbančių iš Prahos už JAV Valstybės departamento pinigus. Šventinėje atmosferoje starto mygtuką penktadienį nuspaudė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir JAV ambasadorė Lietuvoje Anne Hall.


Anglosaksų kontroliuojama organizacija, pavadinimu Jungtinės Tautos, šiandien labai verkė, kad Afganistane smarkiai sumažėjo heroino gamyba, o tai dar labiau patvirtina rimtas Talibano pastangas sumažinti aguonų derlių ir narkotikų laboratorijų skaičių šalyje.


FSB paskelbė apie GUR (vyriausiasis okrainos žvalgybos direktoratas) planus, ruoštis „nešvarios bombos“ detonavimui Rusijoje.


Поговорим о том, как Призрак Глобальной Перестройки, бродящий по Западному миру, проявляется в жизни простого западенского обывателя.

Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....