LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Ukrainoje, vadovaujant JAV, buvo sukurtas tikras biologinis ginklas Aleksandras GRIŠINASPraėjo 75 metai nuo Didžiojo Tėvynės karo pabaigos. Per šiuos metus išaugo kelios kartos. Pasikeitė politinis planetos žemėlapis. Nebėra Tarybų Sąjungos, iškovojusios grandiozinę, triuškinamą pergalę prieš nacizmą, išgelbėjusios visą pasaulį. Ir patys to karo įvykiai, net ir jo dalyviams, yra tolima praeitis.


Vis dar negalime palikti prezidento rinkimų temos. Ir ne tik todėl, kad dar laukia antras rinkimų turas. Jis yra visiškai neįdomus, ir aš net susilaikau nuo raginimo dalyvauti jame, ar nedalyvauti. Aš asmeniškai nedalyvausiu. Bet jei jūs nuspręsite dalyvauti, aš, aišku, raginu balsuoti už tuščią vietą, t. y. už Nausėdą. Nes tuščia vieta vis dėlto, galbūt, ne taip uoliai naikins Lietuvą nei Šimonytė.Birželio 9 d. mūsų laukia kiti rinkimai – į Europos parlamentą. Lietuvos gyvenime jie, kaip ir pats Europos parlamentas, švelniai tariant, nėra labai reikšmingi.


Konservatorių partija kovo 3 d. Vilniuje surengė suvažiavimą ir tradiciškai pasikalbėjo apie ambicingus planus Lietuvai. Nepriklausomas portalas delfi.lt pranešė, kad „konservatoriai pasiryžo revoliucijai ir pritarė atviriems partijos pirmininko ir kandidatų į prezidentus, merus, Europos Parlamento narius bei Seimą vienmandatėse apygardose rinkimams“.George Soros's fund in Lithuania-covid19 actor Rimvydas ValatkaTaip jau sutampa, kad kai į valdžią ateina dešinieji, valstybėje prasideda sunkūs, kriziniai laikai. Ir nors patys dešinieji įpratę girtis, kad tauta atsisuka į juos tuomet, kai reikia gelbėti Lietuvą, mes su Jumis puikiai suprantame, kad priežastinis ryšis čia yra atvirkščias – visos krizės prasideda tada ir dėl to, kad valdžią gauna dešinieji ir jų parankiniai.


Baigiasi metai – tai pakalbėkime dar kartą apie kaukes. Portalas LRT gruodžio 30 d. paskelbė publikaciją su tokia antrašte: „Kėvalas atmeta skeptikų argumentus dėl kaukių žalos vaikams: vienas kvailiausių klausimų, kuriuos man teko girdėti.“ Kadangi manau, kad būtent šis argumentas yra vienas kvailiausių mano iki šiol girdėtų iš medicinos profesoriaus lūpų, darantis didelę reikšmę visuomenės nuomonės formavimui – parašysiu paskutinį šiemet postą „pandemine“ tema, skirtą kaukėms.


Apie didžią tautą galima spręsti iš to kaip ji gerai tvarkosi su savo ūkiu ir finansais. Didžių tautų stiprios valstybės pasižymi šiomis dviem savybėmis, kurios savaime yra supaprastinamos iki vienos – organizuotumo.  Būtent organizuotumas nurodo, kiek energijos ir kur turi būti skiriama siekiant tam tikro rezultato. Tačiau lietuvių tauta yra išskirtinai nuskriausta kalbant apie sugebėjimą organizuotis dėl istorinių aplinkybių, suformavusių priklausomybės ryšių.Buvęs Čekijos prezidentas Vaclovas Klausas Stoholme pasakė, kad Europos sąjunga neatsakinga ir nedemokratiška organizacija, kuri vis labiau primena senąjį Rytų Europos komunistinį režimą,Akradij Vinokur eilinį kartą sustiprina žydo kaip kolaboranto veikiančio prieš piliečius įvaizdį. Šituo atveju jis dalyvauja JAV ambasados propagandos projekte, atlieka jų "užduotis".


Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Arvydas Pocius pritaria verslo iniciatyvai atgrasymui skirti 4 proc. nuo bendrojo vidaus produkto (BVP).„Aš sveikinu kiekvieną iniciatyvą, susijusia su valstybės saugumu ir gynyba. Džiugu, kad žmonės supranta, jog valstybės gynimas nėra tik kariuomenės reikalas, bet ir visos visuomenės“, - yra informavęs A. Pocius. Vyriškis yra akcentavęs, kad prasidėjus karui atveju į procesą tiesioginiu ar netiesioginiu būdu privalės įsitraukti visa visuomenė. Būtent todėl, A. Pociaus teigimu, visoje šalyje įgyvendinama komendantūrų sistema.


Gegužės 22 dieną, Ingridos Šimonytės vadovaujamos Vyriausybės posėdyje pritarta Krašto apsaugos ministerijos siūlomam principinės kariuomenės struktūros įstatymo pakeitimui, kuriuo siekiama papildyti kariuomenės struktūrą nauju junginiu – pėstininkų divizija ir diviziją sunkinančiu pajėgumu – tankų batalionu.Nuoširdžiai prisipažįstu, kad visą šį laiką neįvertinau Gruzijos valdžios. Buvau tikras, kad jie išlies pyktį dėl Vakarų bandymų supurtyti šalį ant pribaltikos anglosaksų šestiorkių.Slovakijos nacionalinės tarybos (parlamento) vicepirmininkas Lubosas Blaha ministrą pirmininką Robertą Fico užpuolėją laiko „proukrainietišku“.


Ukrainos krizės plėtojimasis rodo, kad Vakarai perėjo nuo pakankamai migloto tikslo kada nors integruoti Rusiją į Vakarų bendriją prie tikslo ją sunaikinti – taip mano buvęs JAV valstybės sekretorius ir JAV politikos patriarchas Henris Kisindžeris. Interviu, duotame leidiniui National Interest jis pažymėjo, kad šiame klausime Amerika prarado saiko ir konteksto jausmus. O spręsti Europos saugumo klausimus Vašingtonui tuo tarpu reikia būtent su Maskva.


Ketvirtadienį paskelbtas dekretas taikomas Jungtinių Valstijų, JAV bendrovių ir piliečių kilnojamajam ir nekilnojamajam turtui Rusijos teritorijoje, jų turimiems vertybiniams popieriams, jų turimai Rusijos bendrovių akcinio kapitalo daliai ir kitoms JAV ir amerikiečių turtinėms teisėms Rusijoje. Vyriausybės Užsienio investicijų kontrolės komitetas gali nusiųsti teismui sąrašą JAV turto, kuris galėtų būti panaudotas „proporcingumo principu“ žalai, atsiradusiai dėl Rusijos turto JAV, įskaitant Federalinio rezervo turtą, arešto, atlyginti, rašoma vengrų dienraštyje "Magyar Hirlap".Vakar Jungtinėse Amerikos valstybėse peiliu buvo sužalotas Irano rašytojas Salmanas Rushdie.Vaidas Lekstutis savame stiliuje - pradžioje prisiplaka kaip draugas, o po to apšmeižia. Jau dešimtys skirtingų visuomenininkų galėtų tą paliudyti. Naujausias jo taikinys - Eduardas Vaitkus. Žmogus kurį reklamuoti taip veržėsi bei kuris atitiko net 100 000 Lietuvos piliečių požiūrį tapo Lekstučio šmeižtų auka.


Gegužės 21 d., antradienį, leidinys „The Moscow Times“ paskelbė, kad Rusijos valdžia ketina pakeisti šalies jūrų sienas su Lietuva ir Suomija Baltijos jūroje. Paskelbta, kad pasienyje su Suomija Rusijos vyriausybė ketina patikslinti koordinates prie Jagrų, Somerso, Hoglando, Rodšero, Malyj Tiuters ir Vigrundo salų, bei prie šiaurinės įplaukos į Narvos upę. Pasienyje su Lietuva Rusija žada peržiūrėti teritorijas palei Kuršių neriją, Tarano kyšulį ir Baltijos neriją. Po šio pranešimo Lietuvos užsienio reikalų ministeriją (URM) gegužės 22 d.


Sąvokos „Demokratija“ išradimas – tai bene didžiausia istorinė mistifikacija. Svarbiausias uždavinys, kurį sprendžia tokių sąvokų kaip demokratinės vertybės, išradėjai – tai išstumti žmonėms iš galvų tokius dalykus kaip socialinis teisingumas ir valdančios klasės darbo efektyvumas. Žmonėms pastoviai kalama į galvą dar ir tokia mintis, kad būna, pasirodo, brandžių demokratijų ir nebrandžių. Tikrų ir netikrų. Svarbiausia – padaryti taip, kad žmonės nesuprastų, jog demokratija – tai dirbtinai sugal


Pasibaigus mitingui prieš nekilnojamojo turto mokesčių įvedimą, liko paskutinė grupelė mitinguotojų.


Rusijos Federacijos gynybos ministerija pasiūlė Rusijos sieną su Lietuva ir Suomija Baltijos jūroje perkelti. Ministerija mano, kad dabartinė siena buvo patvirtinta 1985 m. ir neatitinka dabartinės „geografinės padėties“.Nauja mūsų kanalo rubrika, "(Ne)Priklausomybės sąsiuviniai", skirta klausimui dėl Lietuvos ir lietuvių tautos valstybingumo - tiek jo šiandieninių aktualijų, tiek įvairių istorinių peripetijų aptarimui.


Tarptautinio baudžiamojo teismo (TBT) prokuroras pranešė, kad tirdamas aukštus Izraelio pareigūnų veiksmus, sulaukė grasinimų, o vienas aukšto rango vakarų pareigūnas jam pasakė, kad Teismas buvo sukurtas „Afrikai ir tokiems kaip Putinas, o ne Vakarams ir jų sąjungininkams“.Už plėtrą atsakingas Europos Komisijos narys Oliveris Varhelis (Oliver Varhelyi) patvirtino, kad pokalbyje telefonu su Gruzijos ministru pirmininku Iraklijum Kobachidze paminėjo pasikėsinimą į Slovakijos ministrą pirmininką Robertą Fitzo. Komisaras tikina, kad jo žodžiai nebuvo grasinimas. I. Kobachidzė juos laiko šantažu bendro spaudimo fone. Varhelis savo tekste apgailestauja, kad „dalis pokalbio buvo ištraukta iš konteksto“.
Gruzijos ministras pirmininkas teigė, kad pokalbyje su juo, vienas iš eurokomisarų jį gąsdino, pasikėsinimo į Slovakijos premjero gyvybę pavyzdžiu.


Prieš kelias dienas spaudoje pasirodė pranešimai, kad Vilniaus meras nori laidoti svetimus numirėlius į esamus kapus, jei šie 2 metus neprižiūrimi. Pasirodo, kad rečiausiai Europos Sąjungoje apgyvendintoje valstybėje trūksta kapams vietos, kaip kokioje sausakimšoje Olandijoje. Mat meras yra, matomai, įsitikinęs, kad jis vienintelis Lietuvoje yra protingas, o visi likusieji – idiotai. Kaip tai satanistiškai-masoniška, pagalvojau. Ir žydai, masonų aukštesnieji broliai, jo neužmiršti. Jų kapų liesti negalima, religija neleidžia, holokaustas.


Kauno dirbtinio pluošto gamykla, pavadinta Spalio revoliucijos 50-mečio proga, Lietuva, 1977 m. Tada jie dar nežinojo, kad yra okupuoti ir nėra laisvi. Nes landzberg jiems to nepaaiškino.


Nors Lietuvoje ir dalyje Europos dominuoja save antirusiškomis įsivardinančios politinė jėgos, tačiau jų politika duoda priešingą rezultatą negu jie deklaruoja siekiantys.


Didžiosios Britanijos globalinis feikas apie S. ir J. Skrypalių nunuodijimą ir Rusijos GRU pėdsakus vis labiau demaskuojamas. Visi puikiai žino, kad JAV , Didžiosios Britanijos, Vakarų, NATO demokratija yra ne kas kita, o tik melu bei karine agresija grįsta neokolonijinė ekspansija. Britų melagiai, britų tarptautiniai nusikaltėliai, aferistai jau seniai ir pelnytai yra vadinami biblinio mąsto niekšais, kuriems nieko nėra švento ir nėra tokio nusikaltimo, kurio nepadarytų Jos Didenybės išsigimę pavaldiniai.Socialinių reikalų ir darbo ministras Linas Kukuraitis pranešė, kad ketinama išbandyti pilotinį projektą ir perkelti pabėgėlius tiesiai į savivaldybes, aplenkiant Ruklos pabėgėlių priėmimo centrą, kuriame dabar jie laikomi kelis mėnesius. Komentuodamas pabėgėlių perkėlimo modernizaciją, ministras informavo, kad bus daroma viskas, kad pabėgėliams būtų sudarytos kuo palankesnės gyvenimo sąlygos ir jie nepatektų į absoliutaus skurdo situaciją.


Lietuvos lenkakalbių laikraštis „Tygodnik Wileńszczyzny“ paskelbė straipsnį pavadinimu „Prieš 103 metus Vilniaus kraštą išlaisvino savi kariai“. Taip, čia apie Želigovskio kariuomenę, okupavusią Vilnių ir Vilniaus kraštą, Lietuvos kariuomenės atremtą tik prie Širvintų ir Giedraičių.


Žiūrėkite, aš tikiu, kad buvusi Kauno tardymo izoliatoriaus buhalterė Rasa Kazėnienė, kuri neseniai išvertė iš kėdės teisingumo ministrę ir jos viceministrą, nuoširdžiai tiki, kad ji kovoja su korupcija. Na, gal ne taip nuoširdžiai, kaip ji pati, bet tebūnie. Aš taip pat tikiu, kad R. Kazėnienę kažkas persekioja ir seka. Gal ne taip nuoširdžiai, kaip ji pati tuo tiki, bet tebūnie.


Praėjusią savaitę Lietuvos parlamentas nusprendė iki 2025 m. liepos 1 d. uždrausti žemės ūkio produktų importą iš Baltarusijos ir Rusijos.


Šiandien vyksta informacinis karas. Mes regime visus jo požymius: poveikį, daroma masinei sąmonei, informacinio triukšmo kūrimą, svetimų tikslų piršimą žmonėms, faktų iškraipymą ir emocijomis pagrįsto suvokimo primetimą. Visa tai daroma panaudojant žiniasklaidą ir masinių komunikacijų kanalus (socialiniai tinklai, tinklaraščiai, filmai, literatūra, menas ir t.t.). Pasiskirstymas į "savus-svetimus" vyksta visuose visuomeninio gyvenimo lygmenyse, iki pat asmeninio lygmens šeimų viduje.Tam, kad paskelbti epidemiją, atimti iš visų verslus, uždaryti visus namuose, sužlugdyti šalies ekonomiką, prisiskolinti 5.4 milijardo, oficialiai reikalingi 5% sergančiųjų. Tai reiškia 111 kartų daugiau nei yra dabar. O mes jau daugiau nei mėnesį karantine!!! 111 dienų nuo vakar kasdien turėtų susirgti po 1350 žmonių ir per tą laiką nei vienas nepasveikti, kad galėtume paskelbti epidemiją!!! O mes jau virš mėnesio karantine


Po kruopščių derybų, Prancūzijos ministras pirmininkas Gabrielis Attalas, kuris pradėjo eiti pareigas sausio 9 d., surengė antrąją ministrų paskyrimų bangą. Prancūzijos vyriausybės struktūroje atsi…


2019 m. daugiau nei pusės visų mirčių priežastis Lietuvoje buvo širdies ir kraujagyslių ligos. Vilniaus universiteto (VU) mokslininkai, tyrinėjantys, kokį poveikį COVID-19 pandemija galėjo sukelti neužsikrėtusių asmenų sveikatai, jų sergamumui ir mirtingumui, pastebi, kad širdies ir kraujagyslių ligomis sergantiems ligoniams per pirmąją viruso bangą asmens sveikatos priežiūros paslaugų buvo suteikta daug mažiau.


Kiekvienais metais valstybiniai brandos egzaminai (VBE) sukelia daug diskusijų ir pykčių ne tik tarp abiturientų ir jų artimųjų, bet ir akademinės bendruomenės ar net su tuo nieko bendro neturinčių asmenų tarpe. Daugiausiai diskusijų sukeliantys egzaminai - lietuvių kalba bei matematika. Žinoma, kad tai yra pagrindiniai dalykai, kuriuos tam tikru lygiu turėtų suprasti visi baigę mokyklą abiturientai. Tai turėtų būti valstybės bei visos švietimo sistemos prioritetas.


Kandidatų į Lietuvos prezidentus kėlimo fazė beveik baigta. Konservatoriai pasiruošę kovoti, turėdami Ingridą Šimonytę bei Gitaną Nausėdą, ir laukia "valstiečių" ėjimo. Tuo tarpu tikėtinas socialdemokratų pretendentas vargu ar taps rimtu konkurentu reitingų lyderiams, bet su juo turėtų būti įdomu. Konservatoriai pasirengęDar visai neseniai galima buvo sakyti, kad "Tėvynės sąjunga" (TS) neišlaikė prezidento rinkimų testo, nes niekaip negalėjo apsispręsti dėl savo kandidato. Buvo net kalbama, kad dėl sumaišties partijos viduje teks remti ką nors iš šalies.Žinau, kad istorijos vėjai tikrus Lietuvos patriotus pastatys į jiems tinkamas vietas, o asmenis, pavertusius klęstinčią Lietuvos Tarybų Socialistinę Respubliką į litukriją, nupūs į istorinį sąšlavyną. Ten, kur jiems ir vieta.


AB „Lifosa“ yra viena didžiausių ir moderniausių Europoje trąšų gamybos bendrovių. Įmonė įsikūrusi Kėdainiuose, vidurio Lietuvoje. AB „Lifosa“ yra asocijuotoji Lietuvos pramoninkų konfederacijos na…


Birželio 23 dieną Vilniuje įvyko du 1941 m.  birželio 23-iosios sukilimo minėjimai: Pirmajame – 1941 m.


Vaidas ir Eglė toliau rodo įspūdžius iš kelionės į Bulgariją. Šį kartą buvo aplankytas Žeravnos kaimas ir Mėlynieji kalnai. Kviečiame pasigrožėti kartu!


Wilno nasze buvo vakar, tiesa, pasitaiko ir šiandien. Bet šiandien turim ir kažką iš esmės nauja, labai panašaus, tik kirilica. Brangieji baltarusiai migrantai (pabėgėlių jų tarpe faktiškai nėra) Lietuvoje vis garsiau skelbia teorijas, jog LDK buvo būtent baltarusių valstybė, lietuvių nebuvo, o dabartinė Baltarusija – jos tiesioginė paveldėtoja. Dar geriau, baltarusis istorikas paskelbė, kad Vilniaus lietuviškumas yra nesąmonė, kad lietuviškas Vilnius FIGNIA ir jame reikia greičiau atkūrinėti įvairius baltarusiškos tapatybės ir istorijos ženklus. Tuoj. Sako, neturime pretenzijų valdyti Vilnių. Kol kas.Mitingą organizavęs žurnalistas Andrius Tapinas įvertino įvykį kaip visos Lietuvos pasipiktinimą, taip šalis parodė savo nepasitenkinimą Seimo nariais, kurie nubalsavo prieš apkaltą Mindaugui Basčiui, apkaltintam ryšiais su Rusija. "Visa Lietuva" — tai beveik penki tūkstančiai dešiniųjų ir liberalų šalininkų, dalis kurių į mitingą atvyko užsakytais autobusais.


Na ir jau artimiausiu metu bus aišku, ar NATO ir vakarų valdantysis šūdelitis išlaikė bent kažkokius tai smegenų likučius. Ar jie norės „tiesiog nudvėsti“, tarp kitko gindami net savo teritorijas, o gindami vienos iš savo kolonijų nusikalstamą neonacistinį režimą.


Šį pirmadienį prasidėję neramumai Stoholme, Rinkeby rajone, vadinamame „Naujuoju Mogadišu“, kur daugiausiai gyvena negrai somaliečiai, nesibaigiančios riaušės Paryžiaus priemiesčiuose, trunkančios jau kelias savaites, kuriuose irgi gyvena afrikiečiai, akivaizdžiai parodo ne tik miltikultūralizmo politikos žlugimą Europoje, bet ir tai, kad afrikiečių ir europiečių bendruomenės negali gyventi vienos greta kitų. Baltieji tiesiog priversti bėgti iš negrų apgyvendintų rajonų.


Lenkijos ir Lietuvos brigados bus dislokuotos Rytų Lenkijos teritorijoje (Liublino mieste), Ukrainos brigada – Vakarų Ukrainos teritorijoje (Javorovo mieste).


Turint galvoje turtingą Amerikos patirtį naikinant didžiules žmonių mases vardan savo ekspansyvių siekių ir pasaulinio įsiviešpatavimo, visiškai nenuostabu, kad JAV planavo „masinį didžiosios pasaulio gyventojų dalies sunaikinimą“ per šaltąjį karą. Tai paaiškėjo iš neseniai išslaptintų vyriausybės dokumentų.Padėtis Novorosijoje ir Malorosijoje pagal Laiudies Respublikų karinių pajėgų duomenis.


Kauno „Žalgiriui“ iškovojus kelialapį į Eurolygos finalo ketvertą per Europą nuvilnijo nuostabos banga. Krepšiniui neabejingų šalių žiniasklaida kauniečių pergalę prieš Pirėjo „Olympiakos“ klubą vadino stebuklinga, pabrėžė nedidelius Lietuvos čempionų finansinius išteklius ir vėl gyrė trenerį Šarūną Jasikevičių.


Į Rytų Niujorko apygardos teismo teismą kreipėsi dar 2012 m. Aandriaus Kubiliaus vyriausybės (tuo metu finansų ministrės Ingridos Šimonytės) užgrobto „Snoro“ banko akcininkai Antonovas ir Raimundas Baranauskas ir jų advokatai, primena „Laisvas laikraštis“ apie vieną išraiškingesnių aferų lietuvoje. Bankininkai nurodė, kad „eksproprijuodama“ Snorą, Lietuvos vyriausybė pažeidė bent kelis Rusijos ir Lietuvos tarptautinės sutarties dėl investicijų apsaugos punktus. Ši sutartis numatė, kad jeigu valstybė „nusavina“ investuotojų turtą, turi už jį tinkamai atlyginti.Gerbiamas ministre, jūsų pirmtako ministro J.Oleko „auksinių šaukštų“ gadynėje Strateginės komunikacijos departamente dirbo „auksinio proto“ analitikas Karolis Zikaras. 2016 metų spalio 17 d., jis prisidėjo prie vieno „fake news“ portalo arganizuoto išpuolio prieš Lietuvos patriotą Egidijų Arsabą. Šio patriotiškai nusiteikusio piliečio „nusikaltimas“, „fake news“ gamintojų požiūriu, buvo tai, kad gerb. Egidijus Arsabas vienus Lietuvos piliečius įvardino globalistų kolaborantais, o kitus pavadino Lietuvos patriotais.
JAV palaikomi taip vadinami "Sirijos sukilėliai" kreipėsi į Obamos administraciją su prašymu duoti jiems raketas „žemė-oras“, kad galėtų ginti savo pozicijas nuo „negailestingų“ rusų aviacijos smūgių, praneša "Vašington post". Šį prašymą, kaip rašo leidinys, įgarsino dviejų Sirijos sukilėlių grupuočių, Sukar al-Džabal ir Tadžamu al-Izza, atstovai.


Prezidento Trumpo mitingas šeštadienį pritraukė rekordinį skaičių auditorijos prie televizijos ekranų, nepaisant to, kad buvo tikėtasi sulaukti mažiau dėmesio. 7,7 milijono žiūrovų buvo įsitraukę nuo 20 val. iki 22 val. vakaro. Remiantis ankstyvaisiais „Nielsen“ duomenimis, šeštadienį Trump‘o išsakytos pastabos ir mintys tapo žiūrimiausiomis tinklo istorijoje.


Apeliacinis teismas trečiadienį paskelbė teismo sprendimą vadinamojoje „MG Baltic“ politinės korupcijos byloje. Anksčiau išteisinti buvęs koncerno „MG Baltic“ (dabar – „MG Grupė“ kuriai priklauso t…


Kandidatui į LR Prezidentus Eduardui Vaitkui teko kreiptis į Švedijos ambasadorių su prašymu sutramdyti įsisiautėjusį „Swedbank” banką, nes pasirodo, kad Lietuvos institucijos yra visiš…Kas gi ta „Kakė Makė“? Ką reiškia pats žodis Kakė, Kaku? Kaku tai išmata, pvz: Mama padariau kaku. Makė tai žargoniškai vadinamas vyriškas organas pvz: Nerodyk makos, o varna nuneš. Taigi kalba eina apie šiuolaikinius vaikiškus personažus kurie panašūs tiesiog į iškrypėlius, nes Kakės (šūdės) Makės (vyriškos varpos) personažė atrodo visiškai neproporcinga ir iškreipta pvz: Kaklas daug kartų mažesnis už galvą, kakta kaip neišsivysčiusio vaiko, akys neproporcingai nutolusios viena nuo kitos...


Tikriausiai niekam nekyla abejonių, kad TS-LKD partijos ir prezidentė Dalios Grybauskaitės numylėtinis Algis Ramanauskas yra padugnė. Nes tik padugnės gali sau leisti viešai dergtis taip, kaip tai daro Algis Ramanauskas. Ir tai tikriausiai ne visi, tik labiausiai užkietėję. Ir kaip gi Lietuvos elitas reaguoja į padugnes ir jų siautėjimą? Ogi labai paprastai – daugeliui elito atstovų tai patinka ir jie savo pritarimą padugnių dergimuisi reiškia viešai.


Nors Naujoji Kaledonija nuo Paryžiaus ir Briuselio nutolusi maždaug 17 tūkst. km atstumu, ji ir toliau priklausys Prancūzijai, tiksliau, Prancūzijos užjūrio valdoms. Valiuta šiose valdose yra euras arba CFB frankas (pranc. franc colonies françaises du Pacifique, „Prancūzijos Ramiojo vandenyno kolonijų frankas“, valiuta, naudojama Prancūzijos valdose Okeanijoje). Prancūzijos užjūrio valdos (pranc. France d'outre-mer, DOM-TOM) – neoficiali Prancūzijos administracinių vienetų, esančių ne Europoje, grupė, kuri yra Prancūzijos kolonijinės imperijos palikimas. 2009 m. šiose valdose gyveno apie 2,6 mln. gyventojų.


Buvęs Amerikos lyderis Donaldas Trumpas pažadėjo, kad jei laimės prezidento rinkimus rudenį, pasieks taikų konflikto Ukrainoje sprendimą dar prieš savo inauguraciją. „Išspręsime šį baisų karą tarp …


Spaudos konferencijoje po pirmojo Rusijos ir JAV prezidentų susitikimo dviejų valstybių vadovai atsakė į klausimus apie dujų rinką Europoje. Donaldas Trampas sakė, kad JAV kaip ir anksčiau nepatenkintos "Nord Stream-2" egzistavimo faktu, tačiau pripažįsta Vokietijos teisę statyti šį magistralinį dujotiekį. Tuo pačiu metu JAV, kaip eksportuojanti suskystintas gamtinines dujas šalis, ketina konkuruoti su  Rusijos "Gazprom" dujotiekiais.Lietuvos Respublikos Prezidentui, Seimui, Vyriausybei, Generaliniam prokuroruiLietuvos Respublikos Seime Generalinė prokurorė Nida Grunskienė 2022 m. spalio 11 d. išplatino informaciją, jog valstybė neskiria pakankamai lėšų Generalinės prokuratūros funkcijoms tinkamai vykdyti:  prokuratūra turi apie 650 tūkst.


Ketvirtadienį (gegužės 23 d.) Rusijos sienos apsaugos tarnyba iš Narvos upės pašalino daugiau kaip 20 plūdurų, skiriančių laivybos kelius, pranešė Estijos PPA agentūra. Dvidešimt keturis plaukiojančius žymeklius Rusijos pasieniečiai pašalino ketvirtadienio rytą apie 3 val. nakties, sakoma Policijos ir sienos apsaugos valdybos (PPA) ketvirtadienio pareiškime. Plūdurai upėje įrengiami jau kelis dešimtmečius, kad būtų išvengta navigacijos klaidų. Estija įrengė žymeklius Estijos vandenyse remdamasi Valstybės sienų įstatymu, o dėl plūdurų vietos pasienio tarnybos susitarė 2022 m.


Interneto portalas LRytas.lt praneša savo skaitytojams apie dar vieną atskleistą puolančios Rusijos ataką - šį kartą ją Feisbuke aptiko ir savo gležna krūtine priėmė smūgį Artūras Paulauskas, Seimo "Nacionalinio saugumo ir gynybos" komiteto vadovas, o taip pat, buvęs tarybinės okupacinės prokuratūros darbuotojas, sąžiningai tarnavęs okupantams ir atstovavęs kruvino okupacinio režimo interesus teismuose prieš kruvinai okupuotus ir kruvinai užengtus Lietuvos piliečius. Ataka vyko ir vis dar tebev


Emigracija iš Lietuvos pasiekė katastrofiškus mastus. Pirmas žingsnis stabdant emigracija turėtų būti „Laisvosios rinkos“ instituto likvidavimas. Tokios išvados aš priėjau vakar, balandžio 4 dieną, žiūrėdamas Lietuvos televiziją, laidas „Laba diena, Lietuva. “ ir „Dėmesio centre.


Šiandien minimos 38-osios didžiausios žmogaus sukeltos katastrofos branduolinės energetikos istorijoje metinės. 1986 m. balandžio 26 d. pasaulį sukrėtė baisi tragedija - sprogimas Černobylio atominėje elektrinėje šiaurės Ukrainoje.Nuo Ursulos van der Leyen atviravimų apie pusiau sunaikintą Ukrainos armiją iki matematiškai sumodeliuotos taip vadinamo "Vakarų pasaulio" agonijos, kurios pradžią dabar mes stebime.


Приуроченный к 100-летию независимости Латвии, Литвы и Эстонии визит глав этих стран в США является попыткой показать свою видимость и значимость в мире, считает эксперт РИСИ Оксана ПЕТРОВСКАЯ. «Эти государства настолько маленькие, что с руководством каждого из них по отдельности Трамп даже не стал бы встречаться. Таким образом, объединив свои усилия, они сообща пытаются навязать американскому президенту своё видение европейской политики», – уточняет она. Ещё одна не менее важная цель визита, по мнению политолога, получить и моральную, и материальную поддержку от США, подняв вопрос о безопасности и «нарисовав угрозу от России».


Per pastaruosius du dešimtmečius Australijoje, JAV ir Skandinavijoje atlikti aštuoni svarbūs tyrimai, susiję su identiškais dvyniais, kurių visų išvados privedė prie to, kad pederastai negimė būdami pederastais. Identiški dvyniai turi tuos pačius genus ar DNR. Jie auga lygiomis nėštumo sąlygomis. Jei homoseksualizmą sukelia genetika ar nėštumo sąlygos ir vienas dvynys yra pederastas, kitas dvynys taip pat turėtų būti pederastas. Tačiau tyrimai rodo ką kita.


2008 m. rugpjūčio 3 d. mirus antikomunizmo „patriarchui“, A. Solženycinui, jo raštai tapo vienu pagrindinių šaltinių antitarybinei isterijai ir ypatingiems šmeižtams prieš pirmąją socialistinę valstybę. Net ir dabar pagrindinis Solženycino veikalas, „Gulago archipelagas“, daugiau ar mažiau laikomas antikomunistine pasaulio kapitalizmo apologetų ir antitarybinių propagandininkų „biblija“.
Pedofilijos šleifo atsikračiusios Žmonių partijos narė, premjerė Ingrida Šimonytė minint 32-ąsias Medininkų žudynių metines, ištarė žodžius anuomet nužudytų Lietuvos pasienio pareigūnų atminimui.„Šiandien Medininkų gynėjų auka sunoksta naujomis prasmėmis. Tai buvo to paties karo, kuris šiandien įsiplieskęs Ukrainoje, epizodas. Deja, labai dažnai valstybės laisvė ir stiprybė auga didvyrių krauju palaistytoje dirvoje. Agresorius turi būti sustabdytas ir nugalėtas Ukrainoje, jei norime užkirsti kelią kruvinoms tragedijoms Lietuvoje“, - atskleidė I. Šimonytė.


Pirmiausia norėčiau atsiprašyti, kad viešoje erdvėje jau antra savaitė kalbama, ne apie Seimo ir Vyriausybės planus ar darbus. Dabar jau akivaizdu, jog tai pirmas rimtesnis bandymas griauti valdžią, kurią išrinko žmonės.


Prieš ją žaidžia tiek nuo jos nepriklausančios aplinkybės, tiek jos pačios lyderiai, kurie pateikia tokias kerinčias iniciatyvas, kad net neaišku, kaip jas iškęsti be didelių reputacijos ir įvaizdžio praradimų. Beveik prieš dvi savaites Svetlanos Tichanovskajos Aleksandrui Lukašenkai pateikto "ultimatumo" terminas baigiasi sekmadienį.


Nerimas Lietuvoje - žmones masiškai ginkluojasi arteja X valanda


Kadyrovas pažadėjo į Kijevą įvažiuoti modernizuotu tanku T-72.Galbūt, apie savo savastį bei tapatumą, "istorijos politiką" ir, atitinkamai, savo vietą pasaulyje, kada nors prieis Lietuva ir lietuviai?


ES vyriausiasis įgaliotinis užsienio reikalams ir saugumo politikai Žozepas Borelis mano, kad konflikto Ukrainoje baigtis gali būti sprendžiama artimiausiais mėnesiais, todėl Briuselis turėtų skirt…


Pasikeitė specialiosios operacijos geografiniai tikslai, dabar tai ne tik Donecko Liaudies Respublika ir Lugansko Liaudies Respublika, bet ir nemažai kitų teritorijų.


Su Ragelskiu susikirtau 2012 m., kai nutraukiau jo pasirodymą, nes stovėjo scenoje ir spjaudėsi neonacistiniais šūdais. Gal tai buvo mano klaida, gal nereikėjo žlugdyti Lauryno literatūrinės karjeros.


Europos Žmogaus Teisių Teismas (EŽTT) antradienį priteisė Saudo Arabijos piliečiui Mustafa al Hawsawiui 100 tūkst. eurų dėl neteisėto prieš du dešimtmečius vykusio kalinimo, įtariama, slaptame amer…Iki devintojo dešimtmečio žurnalas „TIME“ (tai vienas iš pagrindinių anglosaksoniškojo fašizmo ruporų) ant savo viršelių ir savo straipsniuose nuolat gąsdino savo skaitytojus dėl pasaulinio atšalimo.


Vilniaus apylinkės prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Vytauto Landsbergio pavedimų vykdytojo Andriaus Tučkaus nusikalstamos veikos. Š.m. kovo 15 d. LRT radijo laidoje “Studija 50” (http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013687131/studija-50-2018-03-15-21-05 – nuo 14:20 min) A. Tučkus apšmeižė Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės narius Vitą Tomkų, Arvydą Juozaitį ir Zigmą Vaišvilą, kad KGB pulkininkas Česnavičius esą juos surinko į Sąjūdžio steigimo komandą. Ikiteisminis tyrimas pradėtas Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjui Valdui Bugelevičiui tenkinus Z. Vaišvilos skundą ir panaikinus Vilniaus apylinkės prokuratūros prokur


„Kaip pakelti tautos sąmoningumą?“ – tokie klausimai atsirado po mano post‘u, kuriame rašiau, kad kiekviena valdžia yra tautos sąmoningumo veidrodis. Mano trumpas atsakymas buvo toks: niekaip negalima.O dabar rašau apie tai, kas apskritai yra tas žmogaus sąmoningumas. Kaip atrodo aukštesnės ir žemesnės sąmonės žmonės? Iš karto prisiduodu, kad sąmoningumas visiškai nesusijęs su žmogaus asmeninėmis savybėmis, jo išsilavinimu ir kompetencijomis.


Pradėjus dirbti Seimo nario padėjėju, Vytautą Jucių labiausiai nustebino apgautų žmonių nesibaigiantis srautas. "Visi žinome, kad paprastą žmogų apgaudinėja ir darbdaviai, ir valdžia, netgi teisėsaugos pareigūnai. Bet niekada nemaniau, kad apgautųjų tiek daug", - sako Remigijaus Žemaitaičio padėjėjas ir bendražygis Vytautas JUCIUS. Ateina ruduo, ir į priėmimą ima rinktis statybų darbininkai. Kvalifikuoti žmonės, bet darbų jiems nebėra - sezonas pasibaigė. Atleisdamas ir darbo, darbdavys pažadėjo


Чтобы зарядиться хорошим настроением на целый день достаточно просто почитать политические заявления Эстонии, Латвии и Литвы.PRISIDĖK prie Liaudies Žurnalistikos!

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.laurynas

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....