LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.


Памятник нацистам в США – дивизии СС «Галичина», в которой служил бандеровец Гунько, в церкви Святой Марии (Элкинс-парк, Филадельфия) – прикрыли  жовта-блакитным стягом.


Na ką, mieli skaitytojai ir nemieli šaikos-chuntos pakalikai ir jai pritariantys pašlemėkai, pasiruoškite. Dabar mes sugriausime dar vieną pasaulinio mąsto mitų mitą, skirtą durninti jau užzombintiems ir versti zombiais dar bent kiek tam besipriešinančius.


“Didžiosios Britanijos generalinio štabo vadovas Radakinas pripažino, kad Rusijos gynybos linijos pasirodė stipresnės, nei manė Vakarai”, – rašo „The Times“. Anot jo, reikia pakor…


Per šią trumpą reklaminę pauzę prisiminsime, kokias knygas lietuviams neREKOMENDUOJA skaityti t. v. "Landsberg'ų Valstybės saugumo departamentas" ir pasidžiaugsime mūsų klestinčios Gerovės valstybės vis dar valstybinio pašto sėkme optimizuojant dar 400 darbuotojų.Pavėluota Kanados valdžios „atgaila“ dėl audringų ovacijų nacių nusikaltėliui britaškės kolonijoje, Kanados parlamente neturėtų nieko apgauti.


Giorgia Meloni šiuo metu yra Valetoje, kur dalyvauja "Euro Med 9" veikloje. Maltos sostinėje vykusioje spaudos konferencijoje Ministrė Pirmininkė prakalbo apie nusivylimą dėl Vokietijos, kurios  vyriausybė skyrė 8 mln. eurų finansavimą Viduržemio jūros regione veikiančioms nevyriausybinėms organizacijoms. Vakar Italijos ministrė pirmininkė susitiko su Vokietijos kancleriu Olafu Scholzu ir jam pakartojo, kad "Vokietijos pozicija dėl NVO Italijai yra žingsnis atgal".


Studijoje apsilankė Profesorius, habilituotas mokslų daktaras ir kandidatas į Lietuvos prezidentus, Eduardas Vaitkus. Atsakė į vienuoliką rėmėjų klausimų. Buvo aptarta bendra Lietuvos padėtis, dvigubos pilietybės klausimas ir santykiai su kaimynais.


Tie, kurie nusprendžia atsisakyti kvailų įpročių, tokių kaip alkoholio vartojimas, dažnai palūžta. Praėjus tam tikram laikui, jie ir vėl sugrįžta prie to paties. Kodėl taip vyksta ir kaip su tuo susitvarkyti? Apie tai šiame vaizdo įraše.


“Rusijos žmonės visa širdimi palaikė laisvą ir nedviprasmišką mūsų brolių ir seserų pasirinkimą, suprato ir giliai jautė pagrindinį dalyką: gindami tautiečius Donbase ir Novorosijoje, giname pačią Rusiją, kartu kovojame už Tėvynę, už mūsų suverenitetą, už dvasines vertybes ir vienybę, už pergalę…„Babyj Yar visada bus Holokausto (ir ne tik) aukų atminties žemėlapyje. Kad ir kiek metų praeis, žmonija prisimins nacizmo nusineštus gyvenimus“, – šiandien sakė vyriausiasis okrainos etmonas.Prigožino ir Utkino žūties vietoje buvo atidengtas paminklas.


Rusijos naujienų agentūra TASS teigia, kad Ukrainos kariai masiškai pasiduoda, nes Maskva įrengė specialų radijo dažnį, kad Ukrainos kariai, norintys išgyventi brolžudiško karo mėsmalę, galėtų tai padaryti saugiai.


Pasirodo, man nežinant, atsirado žmonių, kurie manimi labai labai susirūpino ir netgi pradėjo uždavinėti klausimus "kas pasidarė su Laurynu Ragelskiu?!" Tiesa, tuos klausimus jie kažkodėl užduoda ne man, o mano draugams.Skandalo, įvykusio Kanadoje su karo nusikaltėliu ir nusenusiu naciu Gunko fone, britaškės kolonijoje, Kanados Oakvilio miestelyje, kuriame gyvena kiek daugiau nei 200 tūkstančių gyventojų, buvo aptiktas antkapinis paminklas, skirtas okrainos nacių, Gunko kolegų, atminimui. Kolegų iš SS divizijos “Galicia”. Pasipiktinimą išreiškė anglosaksų laikraštis „Toronto Sun“.1. Iš Karabacho išvykusių armėnų skaičius pasiekė 95 000 žmonių. Karabacho etninis valymas artėja prie pabaigos. Kaip pažymėjo Pašinianas, apibendrindamas pagrindinį jo valdymo rezultatą, armėnų Karabache neliks.

Prancūzijos atsitraukimas iš Afrikos šalių, taipogi ir JAV atsitraukimas iš Afganistano, yra ženklai, kad NATO užleidžia savo karines ir politines pozicijas, - teigia žurnalistė Silvija Kaufman (Sylvie Kaufmann) rugsėjo 28 d. prancūziškame laikraštyje "Le Monde" išėjusiame straipsnyje.


www.laikmetis.ltVienuolė, disidentė, ypatingai pavojinga valstybinė nusikaltėlė, politinė kalinė ir tremtinė, nepageidaujamas asmuo sovietų Lietuvoje, Sąjūdžio šauklė, narsi kovotoja už tiesą, nuskriaustųjų gynėja… Kai kas ją vadina Lietuvos Žana d’Ark. Švč. Nekaltosios Mergelės Marijos seserų tarnaičių kongregacijos sesuo Nijolė Felicija Sadūnaitė – iš tiesų moteris – legenda, uždeganti savo charizmatiškumu, drąsa ir veiklumu.


Premjerė Ingrida Šimonytė trečiadienį susitiko su Lietuvoje viešinčiu Ukrainos graikų apeigų katalikų Bažnyčios vadovu, Kijevo ir Haličo arkivyskupu Sviatoslavu Ševčuku ir Lietuvos katalikų Bažnyčios vadovu, Vilniaus arkivyskupu metropolitu Gintaru Grušu. I. Šimonytė padėkojo Ukrainos graikų apeigų katalikų Bažnyčios ir Lietuvos katalikų Bažnyčios vadovams už paramą ukrainiečiams, dalis kurių prieglobstį ir dvasinę užuovėją rado Lietuvoje. „Rusijai užpuolus Ukrainą, tapome nežaboto žiaurumo ir kasdienių ukrainiečių kančių liudininkais.


Geopolitinė padėtis„Mūsų bendra užduotis – toliau remti Ukrainą, kol ji pasieks pergalę. Kad užtikrintume ilgalaikę taiką Europoje, turime priimti Ukrainą į NATO“, – trečiadienį kalbėdama NATO būstinėje sakė naujoji Latvijos Ministrė Pirmininkė. Žinote, mes net kilstelėjome antakius. Kalba, kuri atrodė, bus eilinė biurokratinė sausų beprasmių žodžių mišrainė, pasirodė esanti labai, labai stipri. „Padėdami Ukrainai taip pat turime stiprinti savo atgrasymo ir gynybos pajėgumus, kad apsaugotume kiekvieną sąjungininkų teritorijos centimetrą“, – tęsė ji.


Vakserių propaganda sulūžo, rašoma vakcinatorių prievartaujamos Rusijos portale „Katiuša“. Čia pateikiama statistika rodo, kad 5 iš 10 šalių, vakcinavimo lyderių, susirgimų Covid-19 skaičius auga. Trijose iš šių valstybių šis susirgimų augimas sutapo su aktyvia vakcinavimo faze. Matome (žiūr. straipsnio apačioje), lyderiu yra Saišelų salos. Čia vakcinuota 78% gyventojų ir tai turėjo visiems laikams pašalinti koronavirusą. Tačiau, išėjo avirkščiai: vakcinavimas ten prasidėjo metų pradžioje ir faktiškai išprovokavo epidemiją.Keistai Erika Švenčionienė laikina patyčių postus ir bando komentaruose išsisukinėti, teigdama kad tai feljetonas.


Buvęs Stokholmo LGBT asociacijos darbuotojas buvo nuteistas už kelių prieglobsčio prašytojų, kurie kreipėsi į jį pagalbos, išžaginimą ir seksualinį išnaudojimą.


Kuo arčiau gegužės 15-oji, numatytoji Didžiojo Šeimos gynimo maršo diena, kuo daugiau jam pritariančių ir sveikinančių balsų, tuo aršiau iš pakampių puolami ir niekinami jo organizatoriai bei dalyviai. Rašytojas, visuomenės veikėjas Arvydas Juozaitis sako, kad iš tikrųjų puolančiųjų taikinys yra ne maršo dalyviai ir net ne organizatoriai, bet maršo įkvepėjas - šeima.


Koks geras tas Karbauskis, Skvernelis ir visi kiti palikę posėdžių salę! Opozicija parodė savo stuburą ir išbėgo paloti ant Baltarusijos atskirai į kitą salę. Iki šiol lodavo kartu, o nuo šiandien …


Susivienijus leidiniams „Laisvas Laikraštis“, „Ekspertai.eu“, „Būkime vieningi“, „LDiena.lt“ ir kitiems, buvo nuspręsta kurti savaitės aktualijų apžvaginę video laidą „Sekmadienį septintą“.Siaurėja, menksta ultra patriotų gretos. Su giliu liūdesiu tokie šviesiausi tėvynės sūnūs kaip Skirma Malinauskas ir Algelis Ramanauskas savo facebooko burbuluose dalinasi vieno liūdnai pagarsėjusio "fotografo" atsakymu į landzbergų klano paraginimą arba pagrasinimą visuotine mobilizacija Lietuvoje.


Arunas Dulkys: jeigu mokiniai testuosis,jų laukia skausminga mirtis nuo adatos


Lietuva – Labai Didelių Pelnų Šalis. Smulkaus verslo ir viduriniosios klasės naikinimo pradininkai – Maxima renčia prekybcentrius kaip grybus ir per krizes didina apyvartas. Išsislapstę Maltos ir Kipro holdinguose įvairiausiais tarpusavyje susijusių firmų manipuliavimais pelnus išsiveža ten, kur mokesčių mažiau. Maxima, žinokit, labai už skaidrumą!


Svarbiausias dalykas šiame pasaulyje yra reklama. Pavyzdžiui, pavadinkite  paprasčiausią grybą šampinjoną  dvisporiu grybu "portobello", ir štai - dabar tai jau ne prastai atrodantis kandidatas išmetimui, o karališkasis šampinjonas, kuris šluojamas iš lentynų greičiau nei įprasta. Puiki tema! Tik žodžius reikia teisingai sudėlioti, kad galutinė kombinacija patraukli gautusi.


“Kelkis, Lietuva!“, – teisingi, graudinantys Romo Dambrausko žodžiai. Labai tikslūs dainos žodžiai, apibūdinantys šiandieninę Lietuvos situaciją. Taiklūs ne tik dainininko, bet ir dviejų kome…Pagal vakcinavimo nuo koronaviruso tempus Izraelis tapo pasaulio lyderiu. Apie tai iškilmingai pranešė The New York Times su ekspertų nuoroda į Izraelio visuomenės sveikatos apsaugos ekspertus.


Malmės mieste Kataro vyriausybė atidarė 1,791 kvadratinių metrų ploto mečetę. Kataras yra ortodoksalaus islamo valstybė, absoliutinė monarchija su šariato teimais ir visais kitais viduramžių papročiais. Žinoma, kad Kataras finansuoja islamo terorizmą.


Politinis strateginis lygmuoUkrainos prezidentas Volodomyras Zelenskis vakar sakė, kad jo vyriausybė tikisi „tvirtų sprendimų“ iš NATO ir kitų šalių gynybos vadovų, kurie penktadienį susitiks aptarti, kaip padidinti Ukrainos gebėjimą pasipriešinti Rusijos pajėgoms naudojant modernius tankus. Ramšteino oro pajėgų bazėje Vokietijoje vykstantis susitikimas yra vienas iš daugelio susitikimų nuo Rusijos invazijos į Ukrainą pradžios. Tikimasi, kad jame bus aptartas būsimas ginklų, ypač Vokietijos tankų  „Leopard 2“, kuriuos naudoja daugelio Europos šalių kariuomenės, tiekimas.


Geriausia išeitis iš pandeminės katastrofos Prie kokio šlaito glausis Lietuva, išnerdama iš pandeminės sumaišties? Ar prie to, kuriame tebegyvena garbė ir lietuviškumas, ar prie globalizacijos pakrantės, kur ligi šiol švartavosi su buku atkaklumu, apleisdama savo kalbą, menkindama savo namų papročius? Prie to, kuriame, anot Arvydo Šliogerio, ją pasitiks didieji žmonijos mąstytojai ir moralistai, ar prie to, kuriame ji vėl leisis muštruojama politkorektiškumo dvasia neomarksizmo emisarų? Didelis klausimas.


Lietuvoje per pirmąjį šių metų pusmetį apgyvendinimo įstaigose bent vieną naktį praleido 745,5 tūkst. užsienio turistų, t. y. 7,7 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Įskaitant ir vietinį turizmą, bendras sektoriaus augimas siekė 9,2 proc., o šalyje apgyvendintų turistų skaičius sudarė 1,41 mln. „Spartus turizmo sektoriaus augimas pirmojoje metų pusėje, kai dėl gamtinių sąlygų Lietuvai sudėtinga pritraukti užsienio turistų, yra geras ženklas, rodantis, kad pamažu išmokstame kovoti su sezoniškumu ir pateikti prioritetinėms užsienio rinkoms patrauklių pasiūlymų.Įdomus dalykas. Visi jau esame matę žemę iš kosmoso, bet minios dar meldžiasi knygai, kur aprašytas urvinio žmogaus pasaulis su žeme pačiame centre ir krištoliniu gaubtu, uždėtu ant jos. Protas įsismelkė į giliai į atomą, o elgeys - urvinių žmonių. Kodėl? Gal todėl, kad pažinimui dar tik keli šimtai metų, o socialinė elgsena formavosi tūkstančius?.. Rusų biologas Sergejus Saveljevas tvirtina, kad tai susiję su smegenų "taupumu". Gatavą išvadą priimti lengviau, negu pačiam ją padaryti iš akivaizd


O dabar galite komentaruose išlieti savo pyktį ant manęs, nes labai maža tikimybė, kad rasite drąsos pripažinti, kad dėl visko esame kalti tik mes patys.


Neseniai Islamo religiją kritikavo dienraščio „Lietuvos rytas“ vyriausiasis redaktorius Liudas Dapkus, pavadinęs Islamą ligota, sergančia religija. Žinomas vertėjas Laimantas Jonušys musulmonus pavadino barbarais. Lietuva ir šiuo požiūriu išskirtinė šalis Europoje, o gal ir pasaulyje, – niekur Vakarų spaudoje iš Islamo nesityčiojama, apžvalgininkai puikiai skiria religiją ir terorizmą. Ekspertai.eu pakalbino Islamo tyrinėtoją Mindaugą Peleckį.


Ramzanas Kadyrovas ir Jevgenijus Prigožinas ima viršų. Generolas V. Surovkinas suduoda Ukrainai raketinį smūgį.


Kroatijos laikraštyje paskelbtas straipsnis "Nekontroliuojama pedofilija ir vaikų seksualizacija". Su keliolika nuotraukų iš vaikų žaidimo aikštelių. Pedofilo - kaip ligoto žmogaus, marginalo, kuris slapstosi nuo visų tamsiuose užkampiuose, paveikslas jau seniai paseno. Šiuolaikiniai pedofilai prasismelkia į valdžios struktūras, eina į politiką, kuria politines partijas. Stumiami įstatymai (ypač jie mėgsta kovoti už vaikų teises) ir kuriamos seksualinio švietimo programos.Būkime radikalūs, žiūrėkime į dalykus iš esmės. Ir tada, galbūt, pribręs toji tikroji kova – ne prieš vėjo malūnus, ne prieš pasekmes ar jų regimybes, bet prieš tikrąsias esamo blogio priežastis.


Suomijos premjeras Juha Sipilan pasakė, kad „padėtis nepakenčiama, nes Šengeno sistema nedirba, prie išorinių sienų nevyksta sutartimi numatyti patikrinimai“. Jo nuomone „Suomija greitai pasieks savo pabėgėlių priėmimo galimybių ribą“. Vokiečių kilmės lietuvė, šiuo metu gyvenanti Hamburge, šio straipsnio autoriui papasakojo, kad šiame mieste „dėl užplūdusių migrantų gyventi nebeįmanoma, tvyro įtampa, chaosas ir nuojauta, kad greitai įvyks sprogimas visuomenėje ir valdžią paims nacionalistai, kurie imigrantų problemą išspręs savo metodais.


Kažkaip civilizuotame pasaulyje Sirijai visiškai nekreipiamas dėmesys. Ten irgi milžiniškas aukų skaičius ir sunaikinimi, tikra humanitarinė katastrofa, bet save vadinanti „pasaulio bendruomene“ net neatšaukia sankcijų vaistams.


„Suverenios Lietuvos Respublikos valstybė“ pirmininko Alfonso Norvaišo teisės patarėjas Arvydas Balčius sausio 10 d. pranešė, kokios pareigos 1991 m. sausio 13 d. buvo atitekę signatarui Zigmui Vaišvilai.


Ir štai, prabėga keleri metai… Respublikos prezidentas Ignas Vėgėlė kovo 11-ąją Gedimino ordino Komandoro kryžiumi už nuopelnus Lietuvai apdovanoja LRT generalinę direktorę Rūtą Grinevičiūtę-Janutienę ir Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto partnerystės docentą, OpTV kūrėją Valdą Vasiliauską. Šalyje pripažintus žurnalistus Prezidentūroje sveikina Seimo pirmininkė Agnė Širinskienė, VSD generalinis direktorius Vytautas Sinica, LRT Tarybos pirmininkas Vytautas Radžvilas.Paskutiniuoju metu žmonės visiškai nebepasitiki sorošine žiniasklaida ir renkasi alternatyvias informacijos priemones. Panašu, kad reikalai po truputį gerėja…


Čekų babuinai, Tarybų Sąjungos Pergalės prieš vieningos Europos fašistus 75-mečio minėjimo iškilmes nukėlė Prahos išvaduotojo TSRS maršalo Ivano Konevo paminklą. Čekų liberastiniai fašistai dar ir pasityčiojo iš legendinio karvedžio, neva šis Čekijos sostinės centre “stovėjo be kaukės”.


Lenkijos politologas Marek Chadakevich mano, kad Lenkija gali iš Donaldo Trampo pusės sulaukti palaikymo savo imperinei idėjai – „nuo jūros iki jūros“. Apie šią lenkų skleidžiamą idėją rašo Lenkijos radijas. "Būtina įtikinti Donaldą Trampą dėl nuo jūros iki jūros idėjos."


Tinklalapiui Respublika.lt susisiekus su Prezidentu Rolandu Paksu, politikas neslėpė, jog toks sprendimas buvo ilgai lauktas. Pagaliau įvykdytus Europos žmogaus teisių teismo ir Jungtinių tautų organizacijos komiteto sprendimus jis įvardino kaip pirmą žingsnį, po kurio turi sekti kitas.„Pirmas dalykas - smagu, kad Lietuvos Seimo nariai pagaliau peržengė per savo ambicijas ir tai iš tikrųjų yra pirmas didžiulis žingsnis.


Tik ką buvo susisiekęs insaideris. Štai, pažodžiui, ką jis pasakė: Artimiausios 48-ios valandos. Charkovas. Bus labai garsiai. Ir dar. Jūs norėjote žinoti, kas už viso šito stovi? Jūs sužinosite, ir pamatysite jį. Jau labai greitai. 48 valandos iš Charkovo teritorijos. Aš paklausiau: ar reikia taikiems charkoviečiams jaudintis dėl savo gyvybės? Jis atsakė: Ne labiau, negu visiems likusiems. Po to jis ištarė tokią frazę: Pasaulio Pabaiga šiandien šneka ukrainietiškai. Bet tai nėra Jos gimtoj
Šį šeštadienį, birželio 4 dieną, Vilniuje jau penktą kartą vyks „Baltic Pride“ eitynės. Seimo narė Jurgita Sejonienė gegužės 26 d. Seime pareiškė, kad nesusituokusių žmonių Lietuvoje yra daugiau ka…


Lenkų portalas wPolityce informuoja apie Vengrijos premjero Viktoro Orbano rugsėjo 13 dieną paviešintą ketinimą skelbti nacionalinį pasitarimą dėl Sorošo migracijos plano, pagal kurį numatoma kiekvienais metais atvežti į ES po 1 milijoną imigrantų. Apie tai šį ketvirtadienį pranešė Vengrijos žurnalas „Magyar Idoek”. Valdančiosios partijos FIDES parlamentinės frakcijos pirmininkas Lajos Kosa paskelbė ketvirtadienį įvykusioje spaudos konferencijoje apie prašymą vyriausybei surengti šiuo klausimu nacionalines konsultacijas, tvirtindamas, kad „Sorošo planas“ ilgalaikėje perspektyvoje turės neigiamų


Ar pastebėjai, kad dauguma palaikančių tekstų darbo santykių kontekste yra ruošiami tiems, kurie nėra vadovai?  Tarsi darbuotojai dažniausiai būna engiami darbdavių ir gali būti nuskriausti. O kaip gi darbdaviai? Vienas portalas publikavo vieno darbdavio rašinėlį, kurį, neva, šokiravo, mano patarimai darbuotojoms moterims, publikuoti mūsų portale čia. Dėl ano portalo žurnalistų neprofesionalumo, netekau progos pastiprinti darbdavių. Taisau padėtį. Tu esi Mokytojas Jei esi vadovas, vadinasi, nusipelnei šio statuso. Kaip? Tai jau kita tema.


Panašu, kad mūsų spauda bando per šiaudą išpūsti naują prancūzišką varlę iki Europos gelbėtojo dydžio. Žlugus dešiniojo kandidato Filono viltims būsimuose Prancūzijos Prezidento rinkimuose, spauda stvėrėsi šiaudo.
Ukrainos publicistas Eduardas Hodos dar 2005 metais apie Kijevo Maidano angelą, per rekonstrukciją iš balto paverstą juodu, rašė:


Dabar Dvaro Piaro strategija tokia - kalti ne chaotiškai situaciją valdę, ES milijonais užpilti pareigūnai, užpirkti "ekspertai" ir isterinė žiniasklaida, pumpuojantys propagandą ir siaubo isteriją, priešinantys žmones ir visomis priemonėmis slopinantį natūralų imunitetą. Nee, kalti SVEIKI ŽMONĖS! Tikslas - sugriauta ekonomika, smulkūs verslai, žmonių suverenas ir gyvenimai. Dirbtinai keliamas Chaosas ir supriešinimas - kaip pretekstas įvesti "naują tvarką". nužudyti lietuvius.


Vilniaus miesto magistratas 1911 m. rudenyje buvo sumanęs mieste įvesdinti drauge su kanalizacija ir vandentraukį. Miesto tarybos posėdyje gruodžio 1 d. buvo priimta sulenkėjusio vokiečio, miesto inžinieriaus Šenfeldo paduotasis projektas, sulig kuriuo ant Gedimino pilies kalno turėjo būti įtaisytas vandens rezervuaras, arba kolektorius.


“Lentvario durneliu” pravardžiuojamas Bartkėvič po apsilankymo pederastų parade, matyt, prašviesėjus protui ir atsivėrus čakroms (nebent jam ten kas nors tas čakras atvėrė, pripuolęs iš užpakalio) išperdė genialią mintįSaldus melas dažnai būna patogesnis už karčią tiesą, todėl žmonės renkasi melą. Taip yra tiesiog patogiau gyventi. Pažvelgti tiesai į akis dauguma nenori, nes tuomet rizikuosite netekti patogaus me…


Technokratų tironija – globalus reikalas. Europa atsidūrė prie prarajos. Ji aklai žygiavo tironijos link. Dabar Europai gresia privalomos vakcinos, kurios gali privesti prie pačių blogiausių pasekmių. Austrija netrukus kriminalizuos tuos, kurie atsisako kovido vakcinos, Vokietija eina iš paskos. Europos Komisijos vadovė Ursula von der Leyen tvirtina, kad visos ES šalys turi elgtis taip pat ir tuos, kurie atsisako vakcinų, paversti nusikaltėliais.


Tos pačios lyties sutuoktiniai turi teisę gyventi bet kurioje ES valstybėje


Nacionalinės valstybės laimi kovą su globalistinėmis jėgomis, nes nė viena tauta niekada nesutiks prarasti savo apsisprendimo teisės, interviu laikraščiui "Magyar Nemzet" sakė Prancūzijos dešiniosios partijos "Nacionalinis ralis" (anksčiau Naconalinis frontas) lyderė Marine Le Pen. M. Le Pen antradienį Budapešte aplankė Vengrijos ministrą pirmininką Viktorą Orbaną. Politikas teigė, kad visų pirma siekiama, jog Europos patriotų lyderiai susivienytų.


Pastoviai porinama, esą mes gyvename „demokratinėje“ ir „teisinėje“ valstybėje, kurioje garantuojamos žmogaus teisės, laisvės ir pan. O praktika rodo, kad vadinamojoje demokratijoje valdžiai į paprastų žmonių reikalus – tiesiog nusispjauti. Verčiau rūpinamasi didžiųjų turtuolių interesais. Tačiau ar iš vis susimąstome, kodėl taip yra, kas apskritai yra toji „valstybė“, „demokratija“ ir t. t.? Išsamūs atsakymai į šiuos bei kitus klausimus – Lenino paskaitoje „Apie valstybę“.Russia’s Federal Investigative Committee has opened a against the Lithuanian prosecutors and judges responsible for litigating the trial of persons involved in deadly clashes in Vilnius on January 13, 1991, when Soviet paratroopers and special forces occupied public buildings and stormed the city’s TV broadcast center. The ensuing violence claimed 14 lives and injured more than 700 people


Pagrindinis dėmesys buvo skirtas ilgalaikiam karui su NATO Okrainos teritorijoje bei socialinės ir ekonominės bazės sukūrimui.


Tautų, valstybių, civilizacijų istorijoje būna tiesos momentų. Rusijai ir pasauliui tiesos momentas yra dabar.Yra trys melo rūšys: melas, įžūlus melas ir Rusija Vakarų žiniasklaidoje. Jie sako, kad negalima priimti Rusijos pasiūlymų dėl saugumo, nes tai būtų tolygu derėjimuisi su Hitleriu. Bet kas dabartinėje situacijoje yra agresorius? Kaip ir 1941 metais, agresorius yra tas, kuris skelbia savo teisę į pasaulinį viešpatavimą. Kaip ir 1941 metais, agresorius yra tas, kuris stumia savo karines pajėgas prie mūsų sienų. Ne Rusija atėjo į Meksiką ir Kanadą.


Netikėtai ir nelauktai nutrūkus ryšiui ROSKOSMOS pristatė savo pirmąjį kompiuterinės animacijos šedevrą.


Anksčiau, kai Geicukas dar kūrė langelius, jis sukurdavo ir plyšelius, per kuriuos protarpiais patekdavo virusų. Kadangi norėdavote langų be virusų, tekdavo užsisakyti dar ir antivirusą, kas per langų naudojimo laikotarpį jums atsieidavo nepalyginamai daugiau nei patys Geicuko langai. Retas kuris suprato, kad Windowsai - tik įvadas į tikrą biznį. Tikrasis Geicuko biznis buvo kompiuterių virusai ir kova su jais. Wirusai darė gyvenimą kambaryje nepakenčiamą.Didvyriškas pasiaukojamas ukrainiečių pasipriešinimas žvėriškai Rusijos agresijai keičia pasaulio istoriją. Ne tik Europos Sąjungai, bet ir daugeliui Vakarų civilizacijos valstybių teko labai greitai apsispręsti, ką jie vienaip ar kitaip palaiko ir kokioje civilizacijų kovos pusėje save įsivaizduoja.


Gyvename vienais taikiausių laikų per visą civilizacijos istoriją. Žinoma, taip neatrodo pažiūrėjus į naujienų pranešimus, tačiau tai yra tiesa. Žmonija niekada negyveno taikai. Istorijos knygos yra padalytos į atkarpas nuo vieno karo iki kito, keitėsi tik karų priežastys, strategija ir technologijos. Štai karo paskelbimas dabar jau, galima sakyti, nebėra toks madingas, koks buvo anksčiau.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Rusijos oligarchato epocha pamažu, tačiau užtikrintai, juda link pabaigos kiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Praėjusią savaitę nutiko keletas įvykių, kurie iš pirmo žvilgsnio vargu ar atrodė niekaip nesusiję, bet kaip vėliau išryškėjo tam tikra logika, kuri juos sieja.


laisvavisuomene.lt Slovakijos žiniasklaida praneša, kad šalies prezidentė Zuzana Čaputová raštu informavo Europos Tarybą, kad Slovakija neratifikuos Stambulo konvencijos. Šį žingsnį prezidentė žengė po to, kai Slovakijos parlamentas balsuodamas nepritarė Stambulo konvencijos ratifikavimui. „Kadangi konvencijos ratifikavimui būtina sąlyga yra Nacionalinės Slovakijos Respublikos tarybos sutikimas, kuris nebuvo gautas, prezidentė šios konvencijos neratifikuos“, – pranešė Z.Nepilotuojami kariniai orlaiviai, panašu, nukrito kažkur netoli Idlibo miesto Sirijoje


Kaip pranešė Sputnik ir RT vyriausioji redaktorė Margarita Simonian, JAV Senate yra gynybos biudžeto įstatymas, kuris apriboja RT America prieigą prie kabelinių ir palydovinių transliacijos tinklų. Daugelis RT America strateginių partnerių JAV pareiškė, kad negalės dirbti su kanalu dėl užsienio agento statuso. Televizijos kanalui teko rinktis tarp registracijos kaip užsienio agentas ir baudžiamosios bylos, teigia Simonian. Po šio žingsnio keletas partnerių pranešė, kad negalės teikti RT paslaugų kaip užsienio agentui, o kiti davė suprasti, kad sugriežtins sąlygas, pasakė ji. "Turime pripažinti, kad nuo šių metų JAV būtent vyriausybė sprendžia


Gruodžio 13 d. Vilniuje prie Seimo buvo rengiamas mitingas-protestas.Renginio organizacinis komitetas protesto-mitingo metu kvietė gvildenti šias temas: už teisingas energijos kainas, prieš lietuvių emigraciją, už išankstinius Seimo rinkimus, prieš konstitucijos laužymą, už žodžio ir minties laisvę, prieš vykdomą valdžios politiką, už nepriklausomą žiniasklaidą, prieš žmonių skurdinimą, už protingą vidaus ir užsienio politiką, prieš verslo žlugdymą, už orią valstybės ir žmonių ateitį, prieš valstybės griovimą.


Одной из наиболее важных целей визита японского премьер-министра Синдзо Абэ в страны ЕС был поиск поддержки для укрепления своих позиций для переговоров с крупными и влиятельными государствами-членами Евросоюза, считает эксперт РИСИ Юлия КРЯЧКИНА. «Абэ необходимо найти слабые звенья в рамках ЕС. Ведь, несмотря на серьёзные связи со старыми европейскими государствами, даже в период переговоров о зоне свободной торговли у Японии были определённые разногласия и с Францией, и с Германией», –  пояснила востоковед. При этом прошедший визит весьма неординарен.


Ukrainoje niekada nebuvo JAV ar Vakarų strateginių interesų, dėl kurių mums būtų racionalu išprovokuoti šį karą. Ir prasidėjus šiam karui, Rusijos pasiryžimas sėkmingai jį užbaigti – neišvengiamai ir negrįžtamai – buvo žinomas visiems, kurie sugebėjo žiūrėti į įvykių veidrodį skaidresniu žvilgsniu, nei tai darė JAV ir Vakarai.Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas patvirtino RF nacionalinio saugumo strategiją. Patvirtintas dokumentas juridiškai įtvirtina seną faktą: Pabaltijo militarizavimas, kurio aktyviai siekė vietiniai politikai, kilus kariniam konfliktui su NATO, paverčia šį regioną pirmojo Rusijos smūgio objektu.


Amerikoje labai populiari tarp valdžios ir liberalios visuomenės atstovų yra taip vadinamos teigiamos arba pozityvios diskriminacijos teorija ir praktika. Esmė paprasta: vardan to, kad būtų ištaisyta istorinė neteisybė vienos ar kitos grupės – etninės, religinės ar, kas labai aktualu šiandieninei Amerikai – seksualinės – atžvilgiu, tai grupei suteikiamos lengvatos, kurios diskriminuoja kitus gyventojus.


Galima skaityti prieš miegą.


Dvi šių metų vasarą iš Sakartvelo į Lietuvą atkeliavusios erotinio masažo teikėjos Šiauliuose neužsibuvo, nes čia buvo priimtos nesvetingai – tapo plėšikų aukomis. Šiauliuose jos pasirodė liepą. A.…


Didžiausią naudą iš Doždo uždarymo gaus Kremlius, teigia NATO centras.Pagal alkoholio suvartojimą pirmaujančioje Lietuvoje įgyvendintų alkoholio ribojimo priemonių kol kas turėtų pakakti ir naujų draudimų priimti nebūtina, mano Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) ekspertai.


Manau artimiausiu metu Lietuvoje subręs bent du „svarbūs“ ieškiniai teismams. Vienas tokių ieškinių bus dėl visuomenininkų, kurie nesugeba patikrinti visų prekybos vietų ir užtikrinti, kad jose nebūtų parduodamas alkoholis nepilnamečiams, o kitas ieškinys galėtų būti dėl pačių nepilnamečių, kurie atrodo per daug suaugę ir maskuoja savo jauną amžių, taip trikdydami pardavėjų darbą ir keldami jiems bereikalingą stresą parduodant alkoholinius gėrimus.


Kaip žinia, vakar savo ataugos susilaukė Didžiosios Britanijos realios valdytojos Elžbietos 2-ios įpėdinis Viljamas. Primename, kad būtent jis yra vis dar nenurašytos Naujosios Pasaulio Tvarkos (NWO) projekto kuratorių numatytas į "Naujojo pasaulio" valdytojo postą. LDiena.lt iš savo šaltinių Londone gavo unikalius kadrus iš gimdymo namų, kuriuose buvo padauginta šių pasaulio valdovų veislė. Dėl suprantamų priežasčių, šaltinis buvo, yra ir liks užslaptintas.


Nuo seno žinomas paradoksas: tik tada žiniasklaida pateisina ketvirtosios valdžios vardą, jeigu ji laikosi atstu nuo valdžios meniu, jeigu ji  atsispiria valdžios ir politikų spaudimui ar gundymams. Tik išvengus priklausomybės nuo valdžios (taip pat jos pinigų, „viešųjų pirkimų“ ir ordinų bei premijų), ketvirtosios valdžios metafora įgyja realų turinį, nes tik tokiu atveju spauda pajėgi susidoroti su tris „tikras“  valdžias (vykdomąją, įstatymų leidžiamąją ir teismus) prižiūrinčio ir ganančio sarginio šuns vaidmeniu.


Dešimt strategijų, kurias Danija taikė siekdama radikaliai sumažinti imigraciją ir išlaikyti beveik homogenišką Europos gyventojų skaičių. Danijos kairiosios vyriausybės nuolatinis pasipriešinimas masinei imigracijai duoda apčiuopiamų rezultatų, be kita ko, smarkiai sumažėjo prieglobsčio prašymų skaičius ir smarkiai sumažėjo bendra imigracija.JAV karinė vadovybė griežtai įsakė savo karininkams bei kariams nekreipti jokio dėmesio į gausius mažamečių berniukų seksualinės prievartos atvejus. Kuriuos praktikuoja jų sąjungininkai – demokratinės Afganistano Vyriausybės valdininkai, karininkai bei policininkai. Tie JAV kariai, kurie nebeapsikentė, kad gretimuose kambariuose gyvenantys sąjungininkai-afganai laiko prievartaujamų mažamečių berniukų haremus ir davė homopedofilams į liūlį, buvo griežtai nubausti.Net nesmagu kelti nuotraukas, kuriose užfiksuoti šių metų M.A.M.A apdovanojimai.Pramogų "elito" apranga ant raudonojo kilimo privertė krūptelėti. Ar tai jau dugnas, ar dar ne ? - nejučia pagalvoji. Iki kokio gašlumo, iki kokio kūno nupiginimo "nusivažiuota" - aptarinėti neverta. Tašką padėjo Dalios Mudėnienės komentaras: "Hey, MAMA, look at me! " Delfi" suskaičiavau 17 publikacijų. Paskum pamečiau skaičių. Panašiai tiek pat paskelbė ir lrytas.


Jis buvo denacifikuotas apšaudymo Chersono kryptimi metu.


Šių metų rugsėjį Lietuvos politinės partijos, išskyrus opozicijoje esančius socialdemokratus, pasirašė susitarimą „Dėl Lietuvos gynybos politikos gairių“. Susitarta nuosekliai didinti gynybos finansavimą – skirti ne mažiau kaip 2 proc. šalies bendrojo vidaus produkto. Taip pat siekiant dar labiau atgrasyti vis labiau agresyvėjančią Rusiją, susitarta laikytis krašto apsaugos asignavimų kasmetinio didinimo principo ir ne vėliau kaip 2030 m. skirti ne mažiau kaip 2,5 proc. šalies bendrojo vidaus produkto.Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....