LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...Žemiau pristatysime visą nuo pradžios iki pabaigos karų, kuriuose dalyvavo Jungtinės Amerikos Valstybės, suvestinę, kuri atskleis kai ką įdomaus: Nuo to laiko, kai JAV tapo nepriklausoma ir įkurta 1776m. – ji kariavo 222 metus iš 239 kalendorinių savo egzistavimo metų. Kitais žodžiais tariant buvę tik 21-neri kalendoriniai metai, kai JAV nekariavo.Pilietis Mindaugas Paulavičius paleido per internetus tariamai skandalingą ir tariamai faktą, kad prorusiškos propagandos portalas sputnik.lt tarp vertingų lankytinų nuorodų įtraukęs ir propatria.lt. Čia, suprask, Kremlius rekomenduoja, todėl tai įrodymas, kad ir propatria esanti prorusiška.

Profesorius hematologas Eduardas Vaitkus pakomentavo valstybės lyderio valstybės lyderio Gitano Nausėdos kreipimąsi į naciją, kuriame jis papasakojo apie savo vakcinavimosi patirtį. Tačiai jei šalies vadovo išstojimas buvo daugiau humoristinis, tai Vyriausybės skleidžiama propaganda vaikams, jokio juoko nekelia. Tai irgi pakomentavo E. Vaitkus. Jūsų dėmesiui balandžio 9 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas (visą laidą galima žiūrėti ČIA): Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.Kinijos komunistų partija palaiko JAV "klimato kaitos" fašizmą


Vilniuje sulaikius vieną kvaišalų turėjusią „žvaigždūnę", vėl įsismarkavo diskusijos dėl lengvų narkotikų dekriminalizavimo. Kvaišalų legalizavimo šalininkai ėmė piktintis ne tik moterį sulaikiusios teisėsaugos, bet ir narkotikų niekaip neįteisinančios valdžios veiksmais. Tuo pat metu idėjos priešininkai dar kartą perspėjo, kad lengvų narkotikų legalizavimu, tikėtina, apsiribota nebus.
Tęsiasi Nato, Europos sąjungos ir jungtinių Amerikos valstijų karas prieš Rusiją, Ukrainos teritorijoje.Kol vyksta diskusijos socialiniuose tinkluose, globalistai siaurina žmonių teises ir galimybes.Jūsų pinigai nebe jūsų, tikina jie, nes jie geriau žino kur kada ir už kiek galėsite pirkti. Lietuvoje ,po informacinio karo priedanga , vyksta dar siaubingesnis procesas, mums bandoma apriboti teisė į gėlą vandenį.


Liberali ideologija šiandien neatpažįstamai pasikeitė. Jau XX amžiuje liberalai pradėjo skelbti, kad atvira visuomenė turi priešų. O tokių priešų laisvė gali ir turi būti ribojama.


Štai Jums, mieli skaitytojai oficiali nuorodą į Jungtinių Tautų sąrašą, kurio pirmoje vietoje ieškoma Deimantė Stankūnaitė. Nuorodą į originalą (spausti čia).
„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.Kai tik pasaulį apskriejo žinia apie prasidėjusį karą tarp Ukrainos ir Rusijos, teko man paskui visą dieną atsakinėti į draugų bei pažįstamų įvairius klausimus. Amerikiečius pagrindinai domino mano paties nuomonė, kai tuo tarpu europiečiams rūpėjo sužinot, ką apie šį karinį konfliktą galvoja amerikiečiai.
Lietuva tapo tiesiog pavyzdine Norvegijos komuna vaiko teisių požiūriu! Darbuotojų mokymai praėjo puikiai, įstatymuose įgaliojimai įrašyti. Sistema veikia puikiai.

Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....