Landsbergis prieš pardavėją (ir Didelis AČIŪ Angelei) (7)

Anonimusas
+ 22 - 1
Autorius: Kibirkštis
Šaltinis: http://kibirkstis.blogspot.com...
7536-12-04 (2018 m.), skaitė 565
7

LNK savo laidoje „Yra kaip yra“ (2018 lapkričio 29 d., ~ 17:30 val.) susodino patį „nepriklausomybės kalvį“ prieš pardavėją Angelę. Landsbergių ir jų draugelių interesus atstovaujanti televizija nerado Maximose ar Rimi tinkamo oponento Angelei. O būtų daug įdomiau išgirsti įspūdžius pardavėjų iš skirtingų laikotarpių – viena apie sovietmetį, kita – apie dabartį. Viena prisimintų savo sovietinę jaunystę, o kita papasakotų apie savo jaunystę DABAR. Va tai būtų palyginimas!

O dabar – pasodino smauglį prieš pelytę ir ruošėsi pasilinksmint.

 

Nesulaukė! Pelytė parodė dantukus. Pardavėja Angelė pačiais paprasčiausiais žodžiais paaiškino žiūrovams, kodėl vadinamuoju sovietmečiu daugumai dirbančiųjų buvo geriau.

 

Ir teko abiems kapitalizmo apologetams gintis banaliu sąvokų painiojimu. Jei Angelė kalba apie valstybės užtikrinamas gyvenimo materialines ir kultūrines sąlygas, socialines garantijas, tai jos oponentai – apie bananus, dešreles, spalvingus pirkinius, ligas ir keliones į šiltus kraštus. Pateikta nuostabi Lenino posakio, –  „kiekviena virėja turi suprasti, kaip valdoma valstybė“, – iliustracija. Gaila, bet nei profesorius, nei jo palaikymo komanda supratimu Angelei neprilygo. Jei piliečiai bėga iš Lietuvos, jei neranda darbo, jei senatvė visiškai neužtikrinta, jei mokinių ir mokyklų skaičiai mažėja, tai yra akivaizdus ženklas, kad šalis valdoma blogai.

 

O tas idiotiškas viražas, atseit, dabar galima televizijoje kritikuoti ministrus, o tuomet – ne, sukėlė tik pašaipą. Tiek tada, tiek dabar kritikuoti ministrus televizijoje gali tik specialiai parinktos personos. Ir neliečiant santvarkos pagrindų. O tame ir slypi esmė!

 

Atskirai norisi paminėti žodelyčius – gavo ir davė. Angelei paminėjus, kad šeima gavo butą, kurį davė mamos fabrikas, jos „oponentai“ mėgino iš to pasityčioti. Tačiau tenka priminti, kad pats „patriarchas“ kaip gyveno, gaudamas sovietmečiu (kad ir butą Vilniaus Čiurlionio gatvėje), taip ir dabar gyvena, gaudamas buržuazinės vyriausybės duodamą išlaikymą. Drauge su Anūko, ministro pirmininko ir kitų vadinamųjų politikų ir juos aptarnaujančiųjų šeimomis.  Visas jų gerbūvis priklauso nuo to, ką jiems duoda. Skirtumas tame, kad anoji santvarka įnirtingai stengėsi duoti visiems ir prižiūrėjo, kad gautų visi. O nuo socializmo išlaisvintoje Lietuvoje, Angelės žodžiais – paprastas žmogus paliktas likimo valiai. (Nuo savęs pridursime, kad tokių žmonių - didžioji dauguma). Jei jau ką ir dera lyginti, tai tik tai, kas pasiekta tarybiniais laikais per 28 metus (nuo 1944 iki 1972 metų) ir koks Lietuvos kapitalistinis „progresas“ nuo 1990 iki 2018 metų. Įskaitant trėmimus, savižudybes, atostogų keliones ir emigraciją.

 

Dar kartą nuoširdus Dėkui narsiajai Angelei,

 

Kibirkštis

 

 
95% Plius 95% Plus
5% Minus 5% Minus
22   1
Komentarai: 7
7. vladas lukosevicius 2018-12-05 19:10:46

JUDE  LANSBERGI  ,  PAKOMENTUOK .....

Rusų  okupantas  statė  miestus ,  elektrines  ,  ligonines ,  mokyklas ,  gamyklas  ir  vaikų  darželius  valstybės  lėšomis  ...... atstatė  per  30  metų  po  karo  visiškai  sugriautą  Lietuvą .  Jau  1975  metais  jokių  karo  žymių  nebuvo  likę  ,  važinėjome  po  muziejus  kad sužinoti  kaip  viskas  buvo .....

O  žydas  okupantas  viską  išnaikino ,,,  ar  jūs  žinote  kas  buvo  pastatyta  valstybės  lėšomis  per  30  metų  ?  Jei  kas  pastatyta  ,  tai  tik  privačių  investuotojų ....  

Net  nacionalinio  stadiono  nesugebėjo  pastatyti  ,  stovi  griaučiai  , o  milijonai  pavogti ...

 

6 0
6. Anonimas 2018-12-05 10:39:55

pagarba šiai mielai poniai, pasakė TEISYBĘ.

11 0
5. vladas lukosevicius 2018-12-04 19:55:18

KGB  judas  Lansbergis  žiauriai  meluoja  apie  asortimentąą  parduotuvėse  sovietmečiu   ,,,  nebent  jį  tyčia  KGB  šėrė  tešmenimis  ir  kanopomis  už  nuopelnus ...

O  tėvelis   gryžes  iš  Australijos  šito   judo   Žemkalnis ,   kuriam  KGB  gražino  turtą  irgi   ėdė  tešmenis  ir  kanopas  ?

15 0
4. Šimtmetis ne Lietuvos 2018-12-04 18:52:09

O Landsbergio šeimos kurie valdžioje jau 100 metu. Ir visada gerai gyveno ar tai buvo Smetonos , vokiečiu, rusu valdžios . Garbino ir Smetona , hitleri , lenina,stalina. Taigi jiems rūpi valdžia , o ne Lietuva 

29 0
3. Zero Laurynui 2018-12-04 18:03:25

Kazlyna ir pasiaukojimas iš principo nesuderinami dalykai. Geri žmonės tiek ilgai negyvena... :P

15 1
2. Laurynas > Zero 2018-12-04 17:14:30

O gal toks ir buvo Landsbergio - KGB agento Kozliko tikslas? Neva peikiant tarybinę santvarką parodyti šiandieninės supuvimą? Taip sakant, pasiaukojo Kozlikas - "Kviečiu ugnį į save"

12 0
1. Zero 2018-12-04 16:52:54

Demagogijos meistras Landzbergys visiškai prarado formą, jei paprasta tarybinių laikų krautuvininkė į ožio ragą suvarė... :D:D:D

32 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Vaikų grobikų išsaugojimo kaina – 3 ministrai ir suklaidinti mokytojai
Akimirkos iš Laisvosios Rusijos forumo, vykusio Vilniuje, prieigų
Guldydama vaiką šalia savęs mama kelia jam grėsmę, – tvirtina VTAT (3)
Algimantas Rusteika: Prieitas liepto galas
Profsąjungų organizuojamas mokytojų mitingas Vilniuje „Paskutinis skambutis“
Europos Taryba ragina Lietuvą atkurti Pakso teisę dalyvauti rinkimuose (1)
Lietuvai atėjo metas slėptis — nuo šalčių ir Rusijos dujų
Skambinimas varpeliais
Pilietinės organizacijos reikalauja panaikinti vaikų atiminėjimo įstatymą (1)
Mindaugas Puidokas: ,,Kodėl Šakalienės rėmėjai taip prieštarauja esminėms pataisoms vaiko teisių apsaugos srityje?"
Kreipimasis: 10 klausimų L. Kukuraičiui ir A. Jakavonienei (1)
Kęstutis. K.Urba: Svarbiausia gyvenimo pamoka
Alvydas Butkus. Tarptautinė migracija ir Seimo rezoliucija
Kas stumia lietuvius po guminėmis policijos kulkomis?
Vytautas Rubavičius. Kas ta „Kremliaus ranka“ ir kodėl ji „verčia“ Vyriausybę? (2)
Paremsime mokytojus, paremsime save! (1)
“Žaliųjų“ laidotuvės, arba kaip rusofobai valdžia dalinasi (4)
A. Daunys. Opozicija dabar ploja iš džiaugsmo, matydama, kaip Tapinas sėkmingai, žingsnis po žingsnio, perima vadovavimo pedagogų protestui vadeles (2)
K. Krivickas apie A. Tapino pseudo pagalbą mokytojams: "Darbas jo, Tapino, toks - bangas gaudyti visuomenines ir ant tų bangų vis prasiplaukti po biškį" (6)
Pasilikite sau po milijoną, o likusius teks atiduoti.
Algimantas Lebionka. Matrica: konservatorių partija su Žygimantu Pavilioniu, kaip "moteris" su peniu (1)
Pavojų šeimoms kelia Norvegijos išlaikytiniai (1)
Lietuvos savivaldos rinkimuose dalyvaus ir Rusijos piliečiai (1)
Kazimieras Garšva. Trečią kartą kuriama Vilniaus krašto autonomija (1)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI