Ukraina. Pagal Anatolijų Šarijų. Nr.1

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2018-12-08 09:05:15, skaitė 285, komentavo 2

Ukraina. Pagal Anatolijų Šarijų. Nr.1

Ukraina. Pagal Anatolijų Šarijų. Nr.1

Anatolijus Šarijus. Ukrainietis. Prie Janukovičiaus kruvinojo režimo pabėgo iš Ukrainos Lietuvoje gavo politinį prieglobstį ir dabar gyvena vienoje ES valstybių. Nauja demokratinė Ukrainos valdžia po orumo revoliucijos nenutraukė Anatolijaus persekiojimo. Tie patys tardytojai dirba savo vietose. Bylos nėra nutrauktos. Bet ir sukurpė ir naujų. "Jorkšyrų elfai" jį vadina "prorusišku".

Norite grynais 500 €urų? Peržiūrėkite Šarijaus pasisakymus ir kai surasite kur jis už Rusiją ir Putiną - tie pinigai bus jūsų... Šiandien Anatolijus jatūbe yra 1 719 776 prenumeratoriai. Savo bloguose pasakoja apie Ukrainą. Rusiškai. Ir ukrainietiškai.

Jums padarysiu trumputę apžvalgą lietuviškai. Nesu profesionalus vertėjas, bet stengsiuosi atskleisti pagrindinę Šarijaus mesedžo mintį. Jūsų komentai pastabos vertinimai ypač laukiami ir padės pagerinti mano apžvalgas. Tie kas nesupranta rusiškai- teks pasitikėti manimi. O kas suprantat - ieškokit klaidų ar neatitikimų. Pradedam:


https://www.youtube.com/watch?v=oKvl6zVLpWc&t=308s

Ukrainos Prezidento nuotraukos. Porošenko vienoje nuotraukoje su asmeniu kuris viešai demonstruoja nacistinę simbolika. Primenu, jog nacizmas yra nuteistas tarptautiniame tribunole Niurnberge (komunizmas nėra nuteistas nė viename Pasaulio teisme...)

Anatolijus Šarijus nusivylęsVakarais kurie nepastebi nacizmo Ukrainoje. O jūs pastebėjote? Gal atkreipė dėmesį Lietuvos URM koks Linkevičius ar girta Jakilaitienė?

Na o dabar jūsų vertinimai, ovacijos ir kritika. Man tai yra svarbu. Svarbu ir ldienai. Ačiū.