Vaidas Lekstutis reikalauja viešo A. Tapino atsiprašymo – davė 14 dienų

Autorius: BūkimeVieningi.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/2019... 2019-01-03 22:15:38, skaitė 655, komentavo 6

Vaidas Lekstutis reikalauja viešo A. Tapino atsiprašymo – davė 14 dienų

Andrius Tapinas, „Laisvės TV“ interneto televizijos eteryje išplatino viešą kreipimąsi į premjerą Saulių Skvernelį.

„Jūs kuriate sąmokslo teorijas mane šmeiždamas“, – tiesioginėje transliacijoje sakė A.Tapinas. Primindamas praėjusių metų gruodžio 6 dieną paskelbtą žinią, kad mokytojų mitingą rengia ne profesinės sąjungos. „Protesto mitingą organizuoja ne profsąjungos, organizuoja ponas Tapinas, kuris dabar tampa politiku, nebe žurnalistu. Profesinės sąjungos yra įtrauktos į politiką. Tiesiog, jeigu tokio chaoso tikslas yra pakeisti šalyje teisėtai išrinktą valdžią, tai tą tikslą reikėtų ir įvardinti“, – tą kartą sakė premjeras.

Vaidas Lekstutis

Tapine, tamstos nachališkumui matau nėra ribų. Primenu tamstos Delfyje paskleistą šmeižtą apie mane, kaip asmenį kuri mane žeidžia, žemina ir niekina.

Straipsnyje: “Naudingi idiotai: kuo viskas prasidėjo ir kur tai veda?“  Tamsta Tapine, šiame straipsnyje idiotu išvadinote, ne tik mane, bet ir kitus asmenis.

“Reikia paminėti ir naudingus idiotus, pasižymėjusius pavieniais išsišokimais: verslininkas Vilius Kaikaris, kuris Rusijos maisto prekių embargo metu buvo pasiruošęs sviestu tepti tankus. Režisierius Rimas Tuminas, kuriam viskas gerai su Rusijoje vykstančiais demokratijos ir žodžio laisvės suvaržymais, o Putinas šiaip šaunuolis. Lietuvos kultūrnamių scenų duetas – Zvonkostanas. Domino teatras su kalėdiniu krepšiniu „Maša ir lokys“.

Nederėtų klysti ir į naudingų idiotų sąrašą įtraukti tokių marginalių veikėjų kaip Vaidas Lekstutis, Žilvinas Razminas, Milda Bartašiūnaitė, Rolandas Paulauskas ar Zigmas Vaišvila. Priežasčių kodėl naudingi idiotai bujoja ir klesti iki šiol, yra ne viena. Jie nesidomi, kas vyksta, neskaito knygų, nesiorientuoja procesuose ir kritinio mąstymo galvelėje turi tiek, kiek delfinas kojų.“

Idiotas – asmuo, kuris dėl sunkaus protinio atsilikimo beveik negeba mąstyti, pasirūpinti savimi, neatpažįsta žmonių, kalbos supratimas ir vartojimas stipriai ribotas − geriausiu atveju gali suprasti paprastus paliepimus ir ko nors primityviai paprašyti, sunkiai suprantamai ištarti keletą žodžių.

Pareiškiu, kad nesergu ir nesirgau jokiomis psichikos sutrikimo ligomis ir turiu tai įrodančius dokumentus.

Suteikiu tamstai 14 dienų nuo 2019.01.03 atsiprašyti ir pasakytos informacijos paneigimą išplatinti Delfi ir LRytas bei 15min, internetinių svetainių pirmuosiuose puslapiuose. Taip pat pašalinti iš Delfi šį tikrovės neatitinkantį straipsnį. Nepaskelbus viešo atsiprašymo, kreipsiuosi į teismą.

Vaidas Lekstutis Žemaitis