Saldžiūnas demaskuodamas Grabauską susimauna.

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-01-17 21:12:21, skaitė 385, komentavo 5

Saldžiūnas demaskuodamas Grabauską  susimauna.

Saldžiūnas demaskuodamas Grabauską susimauna.

Pradedam nuo Vasiliausko kuris laimėjo bylą prieš Lietuvą. 1991 metais buvo sugalvotas naujas BK straipsnis apie genocidą. Autorius? Manau  minties galiūnas Landsbergis. Vasiliauskas buvo kaltinamas partizanų genocidu ir nuteistas Lietuvos teismo, bet Strasbūre EŽTT išteisintas. Todėl kad:

"Vasiliauskas negalėjo būti nuteistas teisinėmis nuostatomis, kurios Lietuvoje negaliojo 1953 metais, nes dėl to buvo pažeista Europos žmogaus teisių konvencija"

ATSIMINKIT TAI PROPAGANDISTAI!

Sausio 13-osios byla pasibaigs Lietuvos pralaimėjimu Strasbūre EŽTT. Aš įsitikinęs... Ir Titovo taip pat! (No Pasaran!)

Vasiliauskas

 O dabar į tribūną partizanai. Cituoju Saldžiūną - Ačiū Delfiui:

„Tai buvo žmonės, ne tik susiję su Vokietijos žvalgyba, fašistų okupantais, jie grobė, žudė, bet ir jie ir, žinoma, veikė kartu su amerikiečių žvalgyba“, – tikino G. Grabauskas.

Čia aš biškį nesupratau, kodėl dėl partizanų bendradarbiavimo su CŽA-CŽV cituojamas ponas Grabauskas? Kaščiūnas mano mielas Kasčiūnas žadėjo kreiptis į prokuratūrą... Net.

Saldžiūnas susimauna

Saldžiūnas susimauna

Partizanų bendradarbiavimą su JK Švedijos ir JAV žvalgybomis puikiai aprašo Anušauskas. Štai tau Saldžiūnai asmeniškai. Dar perduok Ažubaliui ir Kaščiūnui, kad jie mulkiai. Tai įrodo Anušauskas. Ačiū, Arvydai. Oi nemėgstu aš tavęs. Bet čia - Ačiū. Propagandistui istorikas Anušauskas:

- 1945 metų rudenį Didžiosios Britanijos slaptoji žvalgybos tarnyba MI6 ruošė išeivius iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, kad jie slapta sugrįžtų į sovietų okupuotas valstybes ir organizuotų pasipriešinimą.

- 1945 metų spalio 15-osios naktį Latvijos pakrantėje buvo išlaipintas rezistentų desantas. Laivas apsiverte Baltijos juroje, todel latviai neteko dalies krovinio, radijo stotelių, amunicijos.

- 1947 metais Lenkijoje J.Deksnys vėl susitiko su J.Lukša ir perdavė jam 1000 JAV dolerių, kuriuos siuntė britai.

- pirmasis lietuviškas desantas buvo ruošiamas 1949 metu sausio menesi Švedijoje ikurtoje žvalgų mokykloje. Tarp jų buvo lietuviai J.Deksnys, Kazimieras Piplys ir Valdemaras Briedis.

- 1950 metais į šitą žaidimą įsitraukė JAV Centrinė žvalgybos agentūra (CŽA). CŽA tikėjosi, kad jų paruošti rezistentai sugebės perduoti žinią Lietuvos pogrindžiui, kad šie ruoštųsi ilgai kovai.

PASIKARTOSIU. TAI SVARBU:

- CŽA tikėjosi, kad jų paruošti rezistentai sugebės perduoti žinią Lietuvos pogrindžiui, kad šie ruoštųsi ilgai kovai.

PASITIKRINTI GALITE ČIA:

"Legendinis sovietų šnipas Kimas Philby pasmerkė mažiausiai 14 lietuvių" 15min  2016 rugpjucio 20d. 10:36 Pats Pancerowas

Atkreipkite dėmesį į partizanų "uniformas" nuotraukose. Man jie ten panašesni į ginkluotus Amerikos bankų plėšikus...

---
Kaip tau? Saldžiūnai? Supranti? Anušauskas įrodo, jog partizaninis pasipriešinimo judėjimas nekilo pats savaime iš neapykantos okupantams.

O BUVO PLANINGAI ORGANIZUOJAMAS IŠ VAKARŲ. FINANSUOJAMAS REMIAMAS GINKLAIS.

Beje apie tai rašė Dalia Grybauskaitė savo daktaro disertacijoje.

Matai Saldžiūnai kaip būna? Nėra vienos spalvos pokario įvykiams aprašyti. Kodėl jūs bandot padaryti vienus juodus kitus baltus? Tiesiog rašykit teisybę. Nežinai kur tiesa? Rodyk abi.

Žmonės atsirinks.

Ech Saldžiūnai. Liksi be darbo... Tiesa, švarkelį nusipirkai? Apsilankyk pas žurnalistę Meškę Delfyje - parekomenduos prabangių skudurynų Panevėžyje. Apsirengsi kaip koks Makronas.