Laimonas Kairiūkštis: ​Ar tikrai nemokamos įvaikinimo paslaugos Lietuvoje? Ir ką veikia Lietuvoje tokia PAOLA FERTOLI?

Autorius: Laimonas Kairiūkštis Šaltinis: https://minfo.lt/lietuva/strai... 2019-01-23 16:57:47, skaitė 402, komentavo 4

Laimonas Kairiūkštis: ​Ar tikrai nemokamos įvaikinimo paslaugos Lietuvoje? Ir ką veikia Lietuvoje tokia PAOLA FERTOLI?

Ar tikrai nemokamos įvaikinimo paslaugos Lietuvoje? Kiek EUR už vaiką gauna atstovai Lietuvoje VŠĮ SOTAS.

Gražu ar ne?

Raimondas Grinevičius: "Truputį padirbėjus bandysiu paneigti Žiobienės, Jakavonienės žodžius,kaip kadaise rašė spaudoje negerbiamas Kukuraitis straipsnį Penki mitai apie..."

1. MITAS Lietuvoje įvaikinimas nemokamas - pamiršo pasakyti išskyrus į užsienį.

Faktas iš 2011 metų spaudos,tada nusikalstamos struktūros nė nenujautė ,kad 2018 bus pasipriešinimas ir viskas iškils į viešumą ,todėl drąsiai rašė, išrašai iš oficialių SOTAS dokumentų‘ Nuo 2004 m. SOTAS yra oficialus įgaliotas Italijos nevyriausybinės organizacijos AVSI atstovas vykdant tarptautinio įvaikinimo veiklą Lietuvoje: atstovauja Italijos piliečių šeimas, palydi ir padeda joms įvaikinimo proceso mūsų šalyje metu. Organizacijai AVSI įgaliojimai veikti vykdant tarptautinį įvaikinimą Lietuvoje yra pratęsti iki 2015 m. spalio mėn

Už AVSI įgalioto atstovo Lietuvoje teikiamas paslaugas atstovui sumoka įgaliojanti Italijos institucija, kuriai sumoka šeima. AVSI kiekvienos besivaikinančios šeimos išlaidoms Lietuvoje per du kartus perveda organizacijai SOTAS nustatytą sumą, skirtą procedūrai užsienyje atlikti. Pasibaigus procedūrai, suskaičiuojama permoka arba nepriemoka. Esant nepriemokai, AVSI perveda trūkstamą sumą. Permokos atveju, SOTAS grąžina AVSI nepanaudotas lėšas.

Gerai įsiskaitom ,kaip rimtos įmonės buhalterijoje ir atsiskaitymas ,kaip tarp koncernų.Kas supranta buhalteriją patvirtins.Tai faktas kad įvaikinimas yra biznis.
Dabar žiūrim ar pelningas - kelios nuorodos pastudijavimui:

1 - http://www.sotas.org/

2 - http://www.sotas.org/

Keletas dokumentų jau rodo pinigų srautus ir kiekius.Asmeniškai geriausia patiko 2013 metų pajamos 63 procentai pavertus į eurus 208.000 iš ITALIJOS, 23.4 procento 72.000 eurų ES lėšos. Iš Lietuvos rėmėjų ,bei soc. Ministerijos 9.2 procento viso apgailėtini 28000 eurų.

2. MITAS pinigai ateina išskirtinai iš užsienio valstybių, tikėtina iš įvaikinimo agentūrų, kurioms ir turim būti nuolankūs.

Dabar žiūrim kas pagrindiniai visų projektų organizatoriai,kurie turi daugiau praktikos išdūrinėjant ES fondus, kadangi tuo laiku mūsų bobelės dar neturėjo praktikos.

Pavyzdys irgi oficialus:

Data: 2012-2013 m.
Pagrindinis pareiškėjas: AVSI (Italija).
Partneriai: VšĮ SOTAS, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba, AZIONE PER FAMIGLIE NUOVE.
Rėmėjas: Italijos Tarptautinio įvaikinimo komisija.
Vieta: Vilnius, Utena, Kaunas, Alytus, Panevėžys, Kaišiadorys, Marijampolė, Prienai, Anykščiai, Jonava.
Projekto vertė per 2013 metus: 411.299 Lt
Pagrindinis projekto tikslas: sukurti efektyvią vaiko palikimo prevencijos sistemą: užkirsti kelią nepilnamečių palikimui ir pagerinti sunkumus patiriančių nepilnamečių ir jaunuolių gyvenimo kokybę teikiant ugdymo paramą ir skleidžiant priėmimo sampratą biologinėms šeimoms bei plėtojant ir skatinant globėjų ir įtėvių priėmimo kultūrą ir šeimų iniciatyvas.

Nagrinėjam toliau, kas vadovauja – pasirodo stebuklingai atrodanti Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto lektorė kažkaip labai įdomia pavarde PAOLA FERTOLI, atrodo pavardė suprantama, dėsto italų kultūrą, dailę, kiną, italų kalbą... koks ryšys su socialiniais klausimais ar vaikų teisėm?

Paola Fertoli yra įmonės VšĮ SOTAS (Socialinės tarnystės savanoriai) vadovas. Adresas Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius. Įmonės kodas 195746022. Veiklos sritis: psichologai, psichoterapeutai, sąjungos, fondai, asociacijos. Paola Fertoli vadovauja įmonei, kurioje dirba 16 darbuotojų (apdraustųjų). Skolos Sodrai nėra. Susisiekti su šiuo vadovaujančiu asmeniu galite telefono numeriu +370 5 2121453Ar tai priedanga užsiimti kita veikla,palieku pamąstymui.

Aišku pačiai steigti SOTĄ nepriimtina, todėl steigėjai Kristina Čiginskienė, Mindaugas Nasevičius, Lijana Gvaldaitė ,Daiva Nagevičienė ,Marija Einorienė.

3 MITAS jau ne mitas o tikrovė, kas be Norvegų kūrė Lietuvai įstatymus

2013 m. SOTAS dalyvavo LR Seimo komisijoje, kurioje nagrinėjami ir prižiūrimi įstatymai, susiję su šeimos ir vaikų gerove, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos darbo grupėje, kuri tikslingai dirbo LR Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pakeitimų klausimais bei Vilniaus m. savivaldybės darbo grupėje, kurioje buvo nagrinėjami Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų veiklos optimizavimo klausimai. Paola Fertoli- vienas iš pagrindinių su Žiobiene susitikinėjančių asmenų dėl klausimų aptarimo.

Dabar žiūrim kaip organizacija prisitaiko prie pinigų srautų judėjimo,kaip keičiamos veiklos rūšys prisitaikant prie paslaugų poreikio‘
Juridinio asmens duomenų pasikeitimų istorija: 

2007-12-05 Pakeisti juridinio asmens veiklos tikslai.
2007-12-20 Pakeistas pavadinimas iš Visuomeninė organizacija "Socialinės tarnystės savanoriai" į VšĮ SOTAS (Socialinės tarnystės savanoriai).
2007-12-20 Pasikeitė teisinė forma iš Asociacija į Viešoji įstaiga.
2007-12-20 Pasikeitė teisinis statusas iš Pertvarkomas į Teisinis statusas neįregistruotas.
2007-12-20 Pakeisti juridinio asmens veiklos tikslai.
2007-12-20 Pakeistos juridinio asmens veiklos rūšys.
2010-03-02 Keitėsi juridinio asmens vadovas.
2015-05-18 Pakeisti juridinio asmens veiklos tikslai.
2015-05-18 Pakeistos juridinio asmens veiklos rūšys.
2018-06-08 Pakeisti juridinio asmens veiklos tikslai.
2018-06-08 Pakeistos juridinio asmens veiklos rūšys.

Pabaigai tų laikų drąsus straipsnis, be paslapties šydo - dabar sakytų: NIEKO NEGALIM KOMENTUOTI, NETURIU ĮGALIOJIMŲ... https://www.delfi.lt/

Taigi nereikia nei prokuratūrų,tik porą valandų kompiuteryje ir bent man atrodo pakankama medžiagos, o ypač dėl nemokamo įvaikinimo Lietuvoje. Labai įdomu kaip traktuoja pajamas gautas už įvaikinimo paslaugas VMI, gal dirba pagal patentą neriekia mokesčių mokėti,kiek žinau Lietuvoje netgi dovanos apmokestinamos ,tai kaip iš tikrųjų - čia daugiau šis klausimas tiktų Finansų ministrui.

Dabar prašymas tautai ,kurie turėtumėt laiko ir noro pasikapstyti apie kitas VŠI ,o ypač Žiburio fondo veiklą pradėkit nuo www.Rekvizitai.lt 

https://rekvizitai.vz.lt

Atkreipkit dėmesį į metinę apyvartą 20.000-300.000, tai atitinka mano įmonės, kurioje dirba 17 žmonių ir važinėja 11 autobusų, tai kuriamas produktas -  t.y., paslaugos, įmonė per metus sumoka nemažiau 110.000 mokesčių valstybei. O ši veikla su dideliu klaustuku...