Zelandai ne dėl 8 karvių, 2 ožkų ir 16 jautukų bei 60 vištų ieško baltų vergų:jie yra nerealūs šventieji, teigia Kauno globos namų l. e. p. direktorius

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-01-25 20:00:29, skaitė 602, komentavo 5

Zelandai ne dėl 8 karvių, 2 ožkų ir 16 jautukų bei 60 vištų ieško baltų vergų:jie yra nerealūs šventieji, teigia Kauno globos namų l. e. p. direktorius

Kauno vaikų globos namų laikinas direktorius mano, jog vaiko noras važiuoti ganyti karves Zelandijos kaime yra aukščiau bananinės valstybės įstatymų. Globos namų direktorius “dėjęs” ir ant ten kažkokio tai apygardos teismo.

Vaikus pardavinėja jie seniai, ir dar niekad joks teisėjas nėra pakišęs tokios “kiaulės”.

“Mergaitė yra pikta”, – teigia direktorius, “todėl mes apskųsime sprendimą, nes vaiko norai yra aukščiau kažkokios ten teisės, teisingumo, įvaikinimo eilių, sąrašų, dejom mes ant skaidraus įvaikinimo proceso, bei globoti norinčių brolių.”

Dar visai jaunas, tarsi paauglys, tas laikinasis direktorius, taigi, neatsakantis už savo veiksmus, nes laikinumas jam neleidžia priimti jokių rimtų sprendimų, net negirdėjęs teismų praktikos taisyklės, jog “jeigu vaiko norai prieštarauja jo interesams, teismas paiso interesų”.

Taigi teisėjas nėra kažkoks dundukas, kad nesuvoktų, jog mergaitė perkama dėl gyvulių priežiūros. Mergaitė per maža suvokti, koks baisus darbas yra prie gyvulių.

Teisėjas uždarame posėdyje matė ir šeimos narius,- Downo sindromu sergantį įvaikį. Apie šį faktą labai susirūpinę vaiko gerove gerieji mūsų angelai nutylėjo.

Net gyventi kaimynystėje, kur yra toks ligonis, reikia geležinių nervų. Šis chromosomos sekos į į išsigimimas lemia labai žemą intelektą, protinį atsilikimą, bei įvarius psichosomatinius sutrikimus, bei fizines negalias-širdies, stuburo, kaulų neišsivystymą.

Joks teisėjas, matydamas tokią “šeimą”, o tiksliau patį tikriausią gyvulių ūkį , negali pasmerkti vaiko vergovei.

Gyvendama su broliu, mergaitė turės ir kambarį, ir gimines šalia, ir nereikės vargti gyvulių ūkyje, nes brolis gyvens Anglijos gražiame mieste.

Suėjus 18 metų vyresniai seseriai, ji irgi atvažiuos gyventi kartu su broliu, trys broliai, seserys ir mažoji dukterėčia, bei jaunutė jos mama, galės ilgai ir laimingai gyventi be jokių Zelandijos karvių ir zelandiškų kiaulių žmonių pavidalu.