Marius Jonaitis: Ar yra dabartiniuose rinkimuose antisistemininkų? Ne.

Autorius: Marius Jonaitis Šaltinis: https://www.facebook.com/photo... 2019-02-12 22:07:38, skaitė 161, komentavo 4

Marius Jonaitis: Ar yra dabartiniuose rinkimuose antisistemininkų? Ne.

Man sunku stebėti dabartinę rinkiminę kampaniją (nesvarbu ar savivaldos ar prezidento rinkimų) ironiškai nevypsant. Tuo pačiu net pavydu matyti tą vaikišką žmonių naivumą kai jie užsivedę tauškią apie naujus, neva tai viltį įkvepiančius kandidatus.

Aštuoni metai gan aktyvios politinės veiklos. Darbas rinkiminiuose štabuose, begalės politinės literatūros įsisavinimas ir atitinkamas išsilavinimas man piešia visai kitokį vaizdą.

Kur geri, bet naivūs žmogeliai mato viltį aš matau politines technologijas. Kur mato gražius šūkius bei tekstus - aš matau užsakomuosius tekstus kurie surašyti tam tikram elektoratui vartojant tam tikrus raktinius žodžius. Dažnas kandidatas net ne pats rašo tuos tekstus. Tam yra štabų mergaitės.

Dar didesnis juokas ima kai vis kalbama apie antisisteminius kandidatus. Jūs čia rimtai? Jūs bent žinote kas ta antisistema dabartinei sistemai tūrėtų būti? Jūs manot, kad tikrai antisisteminis kandidatas būtų Delfi, Lryte bei kitoje masinėje žiniasklaidoje (šiaip rinkiminiu periodu net ir teksto patalpinimas ten kainuoja didelius pinigus)? Ar, jog jį paslaugiai kalbins Jakelaitis ir Ramanauskas (peliuko iš Dviračių žinių personažo kailyje)? 

Žmonės, pabandę pabūti antisistemininkais dažnai nekaip baigia. Paleckis sėdi Lukiškėse, greičiausiai dėl to, kad negalėtų kandidatuoti savivaldos rinkimuose. Pranciškus Šliužas išvis jau amžiną atilsį ir sunku suprasti kokiais būdais jis paliko šį pasaulį [jį nužudė ypatingai žiauriu būdu - sukapojo galvą kirviu, kad visiems būtų aišku, kas laukia einančių prieš ORGANIZUOTOS VAGIŲ IR BANDITŲ GAUJOS valdomą Sistemą].

Jie kaip asmenybės vieniems patinka, kitiems ne, tačiau tai žmonės kurie turėjo „big balls“ pūsti prieš vyraujančias pozicijas ir nebijoti gauti atkirtį. O galėjo prisitaikyti.

Tikrų antisistemininkų jūs net nesuprasit, nes jie garantuotai bus antivalstybiniai. Kodėl? Nes valstybė, dabartinė santvarka ir yra sistema. O antisistemininko rolė ir yra ta, kad jis keičia sistemą ir antisistemą verčia sistema. Tai kas buvo norma, tampa nebenorma ir atvirkščiai.

Ar yra dabartiniuose rinkimuose antisistemininkų? Ne. Visi tie pavaidinimai „antisistema“ tėra tik vadinamojo protestinio elektorato mulkinimas ir smulkiaburžuazinis pamaištavimas.

Pasistumdymas kėdėmis prie pinigų srautelio.

Ką remti rinkimuose? Jokio skirtumo. Remkite tą kas daugiau grynais sumokės, bent jau savo vaikams sotesnę vakarienę patieksit. Vis šiokia tokia nauda iš tų rinkimų