Ar "puls rusai" Mindaugą Puidoką po Prezidento rinkimų?

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-02-13 19:40:39, skaitė 307, komentavo 4

Ar

Mano Anūkui penki metai. Skaityti dar nemoka, bet Anūką jau puola rusai. Netikit? Pasakoju.

Kartą su baba pašnekėjom rusiškai, kad nuslėpti pokalbio turinį nuo Anūko. Tas iš kart sukluso ir klausia kaip gi čia šnekam. Sakau, kad rusiškai. Anūkas - tu rusas? Ne, sakau. Anūkas ir sako - rusai mus anksčiau puolė...

Pokalbis vyko artėjant Sausio 13-ąjai.

Pasidomėjom iš kur tokios žinios. Atsakymas, kad auklėtoja darželyje pasakojo...

Auklėtojai apie 30 metelių. Ar ji kalta? Žinoma ne. Juk tai ir jai visus jos 30 metų pasakojo, jog RUSAI PUOLĖ. Ne komunistai ar bolševikai iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos ir kitų 10 TSRS sudėtyje buvusių respublikų. Puolė tik RUSŲ tautybės asmenys. Paaiškinti penkiamečiui paprasčiau - "RUSAI PUOLĖ".

Jei pradėsi aiškinti apie Carą... Apie Leniną. Apie Laikinąją Vyriausybę Sankt Peterburge 1917... Apie jūreivius. Apie perversmą...

Ne kiekvienas suaugęs supras. Todėl daug paprasčiau sakyti - "RUSAI PUOLĖ". Taip skatinant tautinę neapykantą rusų tautybei. Darželinukams. Tai yra tautinės neapykantos kurstymas. Taip buvo Smetonos metais.

Ir pasitaikius pirmai progai 1941 lietuviai išžudė 99 procentus Lietuvos žydų. Pamiršo hibridiniai žurnalistai, kad visi sėdim vienoje valtyje? Pacituosiu Lietuvos karininko(?) komentarą Delfyje:

„Karybos pagrindai, bent jau kokius teko ilgai krimsti byloja, jog pirmiausia būtina eliminuoti vidaus priešus, jiems prijaučiančius ir potencialiai prijaučiančius...“

Suprantat? Tas žmogus greičiausiai turi namuose pusiau automatinį ginklą. Tas žmogus ims tą ginklą ir eliminuos vidaus priešus ir jiems prijaučiančius. Kai tik išgirs apie kokius neramumus ar klaidingą žinią - jis užtaisys ginklą ir šaudys vidaus priešus bei trolius kurie yra taikinys numeris vienas... Jums dar nebaisu? Atsikvošėkit. Politologai ir visi kiti - ATSIKVOŠĖKIT. SUSTOKIT.

Mes visi vienoje valtelėje. Visi.

Propaganda

Šiandien kurstoma neapykanta rusams. Visiems rusams: dideliems ir mažiems, vyrams ir moterims, traktoristams ir pacifistams, lakūnams ir melžėjoms. VISIEMS RUSAMS. Prisimenam dainelę:

Lipo rusas kopėčiom ir nukrito netyčiom.
Imkit vaikai pagaliuką!

1941 lietuviai nužudė 99 procentus vidaus priešų. Lansbergis nori pakartoti? Tik ant rusų? Kada?

propaganda

Tai ką, Mindaugai Puidokai. Kai būsi Lietuvos Prezidentu, tave pradės pulti rusai?

Suprantu kolaborantus (Grybauskaitė, Landsbergis, Valatka, Iškauskas, Linkevičius) kurie turi kiekvieną akimirką garsiai įrodinėti lojalumą Lietuvai lodami ant Rusijos taip slėpdami bjaurius biografijos faktus. Tikiuosi pas jus nėra tokios būtinybės?

Viliuosi,kad  ir vizitas į Maskvą ar Minską jums nebus baisus? Juk nėra ko bijoti, jei nebendradarbiavai su KGB ir netarnauji ФСБ. Kai kurie išsiduoda bijodami važiuoti į Maskvą...

Dar Mindaugai norėtusi, jog pasakytumėt savo nuomonę apie įslaptintus dar 75 metams KGB bendradarbius. Norėtusi sužinoti tų niekšelių pavardes.

Kreipiuosi į skaitovus reikalaukite pas savo kandidatus į Seimą, kad jie pažadėtu balsuoti "UŽ" viešinant KGBistų sąrašus. Kelkite tą klausimą per susitikimus su kandidatais. Tai svarbu. Lojalus Lietuvai Seimas tuos niekšus išviešins.

Valstiečiai nuvylė po laimėjimo rinkimuose palikdami Ukrainos Reikalų Ministerijoje poste vadovauti Linkevičių. Šito nepamiršio. Linkevičių turėjot patį pirmą išpierdolinti iš krėslo...