Priešrinkiminė dovanėlė LSDDP. Balsuotumėt už partiją kurios lyderis yra melagis?

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-02-16 11:11:41, skaitė 342, komentavo 5

Priešrinkiminė dovanėlė LSDDP. Balsuotumėt už partiją kurios lyderis yra melagis?

LSDP partijos lyderis komunistas TSKP partškolos auklėtinis apsimelavo.

1:

2005 m. rugsėjo 15 d. Atlikus preliminarią įvykio vietos apžvalgą jokių raketų ir bombų neaptikta. Buvo nustatyta, kad lėktuvas buvo ginkluotas tiktai 30 mm kalibro automatine patranka“, - penktadienį sakė V.Tutkus.

Krašto apsaugos ministras Gediminas Kirkilas sakė, kad neteisėtai Lietuvos oro erdvę kirtusį naikintuvą stebėjo mūsų šalies oro kontrolieriai. „Jis (naikintuvas – DELFI) buvo nepavojingas, nenešė jokios ginkluotės", - sakė ministras.

arba 2:

LRT Aktualijų Studija 2018-01-26 11:05 Laidą vedė propagandistas Rimgaudas Geleževičius (Kažkodėl prisistatantis žurnalistu...)

Gediminas Kirkilas ir rėžia iš kart po žinių 11.30: jis pavojingai užskrido virš Ignalinos atominės su dviem KOVINĖM RAKETOM.

2018 metais Kirkilas tvirtino, jog Trojanovo naikintuvas buvo ginkluotas dviem kovinėm raketom ir skraidė virš Ignalinos AE.

Gediminas Kirkilas LSDDP vadą pagavau meluojantį. Viską galite pagūglinti ir pasitikrinti ėLėRTė (koks gražus užvadinimas) mediatekoje.

KIRKILAS YRA MELAGIS.

Prisipažinkit kas balsuosit už melagį. Ačiū. Kodėl separatistiniai socialdemokratų atskilėliai pasirinko vadu MELAGĮ? Nu nežinau.

Didelė tikimybė, jog melagis gali klastoti rinkimus. Aš nepasitikiu tokia partija, kurios lyderis melagis. Kaip jie tai gali padaryti?

Biuletenių klastojimo variantas:

- Jums pažadami pinigai, jei atnešite mobiliako nuotrauką su pažymėtu biuleteniu "UŽ" Kirkilą.

 Kaip gauti pinigus iš melagio Kirkilo, bet prabalsuoti už kitą?

Aiškinu kaip. Šis metodas gali būti panaudotas kelis kartus. Stebėkite įdėmiai.

Pirmas Step'as
Balsavimo kabinoje pažymime "UŽ" už Kirkilą ir nufotografuojame.

Antras Step'as
Tą patį biuletenį pažymime "UŽ" dar vieną kandidatą taip sugadindami biuletenį. Balsavimo komisijos pirmininkas sugadintus biuletenius padės atskirai ir suskaičiuos 22 valandą.

Trečias Step'as
Dabar jūs turite teisę sugadinta biuletenį pasikeisti į naują. Teisę o ne prievolę, nes balsavime dalyvaujate savanoriškai...

Jei rinkimus boikotuosite - galima neimti naujo balsavimo biuletenio. Taip garantuosite, jog jūsų biuleteniu niekas nepasinaudos.

Ketvirtas Step'as
Gal dar koks kitas kandidatas siūlė pinigų už palankų jam "UŽ" biuletenyje? Pažymite tą kandidatą "UŽ" ir nufotografuojate.

Penktas Step'as
Sugadinate biuletenį ir pareikalaujate naujo.

Nieko tokio. Sugadintų biuletenių skaičius nereglamentuotas. Pasinaudokite tuo. Komisija negali fiksuoti asmens kas toks sugadino biuletenį. Nes rinkėjo valia yra ANONIMIŠKA...

Šeštas Step'as
Pasiimate biuletenį ir balsuojate už tą kandidatą kuris jums patinka. Fotografuoti nebūtina. O pinigus imkite iš visų kurie siūlys.

Sėkmės rinkimuose jūsų kandidatui. O pinigų neatsisakykite. Pinigai nesmirdi...

p.s. prašau paplatinti  po straipsniais apie LSDDP ir apie Kirkilą.