Nenusileisk policistinės valstybės policininkams - žinok savo teises!

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-03-16 11:56:45, skaitė 522, komentavo 5

Nenusileisk policistinės valstybės policininkams - žinok savo teises!

Atsiminkite, kad viską ką pasakysite bus panaudota prieš jus. Todėl pasverkite kiekvieną žodį. Ir nemeluokite policijai kaip koks Žvagulis. Geriau patylėkite.

Jokių parodymų prieš save.  Išvis geriau jokių parodymų. Kiekvieną veiką galima pritemti prie „parodymų davimas prieš save“.  Pasinaudokite savo konstitucinėmis teisėmis.

Pradžioje primenu kaip elgiasi policija. Neteisėtai ir neteisiškai. Pažeidinėdami Konstituciją. Rengiamas reidas. Reido metu policininkas pažeidžia ukrainiečio teisę į susirašinėjimo slaptumą skaitydamas žinutes jo telefone neturėdamas motyvuoto teismo sprendimo. Ukrainietis pagal nekaltumo prezumciją yra NEKALTAS. Net jei būtų kaltas- kad skaityti jo žinutes policininkas turėjo turėti teismo nutartį. Ar turėjo? Ne. Iš kur policinkas galėjo turėti nutartį, jei jis tą ukrainietį mato pirmą kartą. Reiškia skaitė neteisėtai. Advokatai? Kur jūs- ukrainiečio advokatai? Kas sustabdys policininkus landžiojančius po tavo telefoną ir pažeidžiančius susirašinėjimo slaptumą? Tik jūs patys. Rašydami skundus... Kito kelio nėra.

Neleisk policininkėliams landžioti telefone ar kompe. Taip. Ir kompe gali būti susirašinėjimas. Todėl užsirašyk asmens pažeidusio tavo susirašinėjimo slaptumą ir rašyk pareiškimą. Pasistenk turėti liudininką. Stebėk aplinką kas dar mato kaip policinikas naršo tavo telefone. Paprašyk atkreipti liudininko į tai dėmesį ir paprašyk paliūdyti jei reikės.

Žinok savo teises ir jomis naudokis. Arba nesinaudok. Pilietis gali daryti viską kas neuždrausta, o pareigūnas gali daryti tik tai ką jam leidžia įstatymas. Šiuo atveju Konstitucija policininkui neleidžia naršyti tavo telefone ir skaityti bet kokį susirašinėjimą.

Niekam neleidžia. Nei tėvui. Nei auklėtojai. Nei dėstytojui. Atsiminkit tai. Tai svarbu. Bet koks susirašinėjimas yra neliečiamas. Paaiškink tai policininkui.

Privatumas

Privatumas

Propaganda

propaganda

Policijos ekipažas nuveža pilietį į durnyną, nors tam policija neturi tokių įgaliojimų už ką EŽTT Strasbūre nubaudžia Lietuvą ir įpareigoja sumokėti kompensacijas nukentėjiusiam. Kodėl moka baudą ne policininkas? Juk yra žinoma kas pasielgė neteisėtai? Policininkas elgiasi neteisiškai, bet už jo nusikaltimą mokame mes visi iš biudžeto. Kodėl nenubaudžiamas jo viršininkas? Ar generalinis policijos generolas už blogą policijos kvalifikaciją?

Skrynukus pridedu. Aš gi ne Saldžiūnas...

Policija pederastai

policija pederasatai

Dabar ta uogytė.

Kedžių namuose darant kratą (DARANT KRATĄ) sumontuojama pasiklausymo aparatūra siekiant susekti Kedį. Su sankcija? O gal ir be sankcijos. Nesvarbu. Kedys susekamas. Bet pasiklausymo aparatūra Kedžių namuose vis dar lieka veikti. Neteisėtai. Paskui įrašai bus panaudoti tardant Kedžius.

Dėl mergaitės tvirkinimo. Seneliai tvirkino Anukę... (.....!!!!?????) Į teismą šie įrašai keliauti negali nes padaryti neteisėtai. Be sankcijos. Todėl joks teisėjas jų nevertins. Bet spaudimą padaryti įtariamajam su įrašais galima. Taip išgaunant prisipažinimą.

Klausimai:

- Kiek policininkai yra nupirke slaptos pasiklausymo įrangos?
- Kiek policininkai sumontavo pasiklausimo įrangos?
- Kiek tokios aparatūros vienetų yra like sandėlyje?
- Kiek gauta sankcijų teisėtai sumontuoti pasiklausymo įrangą?

Tai yra daiktas su kaina. Biudžetuose turi būti eilutė:

- spec įranga su kaina... ir skaičiai kiek vienetų.

Darant kratas pas Viačeslavą Titovą ir Valerijų Ivanovą buvo neteisėtai sumontuota pasiklausymo aparatūrą? O gal teisėtai?

Titovai - pasitikrinai patalpas dėl „blakių“? Ne? nu tu duodi... O tu Ivanovai? Nu kaip norit. Aš pasitikrinčiau...

Kadangi jūs ne juristai, tai elementariai neduokite jokių parodymų prieš save. Tokią teisę jums suteikia Konstitucija.

Neteisėtai be sankcijos padaryti įrašai negalioja teisme ir yra skirti padaryti spaudimą įtariamajam siekiant išgauti prisipažinimą. Kitaip tariant paspausti, kad duotum parodymus prieš save. Kaip nori. Gali duoti. Gali neduoti. Tai tavo teisė. Gali ja psainaudoti neduodamas parodymų prieš save. Ir tu neprivalai įrodynėti savo nekaltumo. Kaltumą turi įrodyti policininkas.

ropaganda

propaganda

propaganda

propaganda

propaganda