FARMAmafijos planams tymų vakcina "sušaudyti" visus Lietuvos vaikus pasipriešinęs Aurelijus Veryga dėl "virusinio susirgimo" pakliuvo į ligoninę. Sutapimas?

Autorius: SputnikNews.lt Šaltinis: https://sputniknews.lt/society... 2019-04-08 09:14:31, skaitė 3395, komentavo 7

FARMAmafijos planams tymų vakcina

Sveikatos apsaugos ministerijos vadovas namie gydėsi nuo virusinio susirgimo, tačiau kilo komplikacijų

VILNIUS, balandžio 8 — Sputnik. Lietuvos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga buvo hospitalizuotas, praneša LRT.

Pažymima, kad Sveikatos apsaugos ministerijos vadovas atsidūrė ligoninėje dėl komplikacijų po viruso.

Pasak ministro atstovės spaudai Linos Bušinskaitė – Šriubėnės, Verygas į Kauno klinikas paguldytas dėl viruso komplikacijų dėl ko kilo plaučių uždegimas.

LRT duomenimis, daugiau nei prieš savaitę susirgęs ministras gydėsi namie, tačiau virusas nesitraukė ir komplikacijos pasiekė plaučius.

Veryga sveiksta, tačiau iš ligoninės jis dar neišrašomas.

---
LDiena.lt keisti sutapimai su nelaimingos Lietuvėlės Sveikatos apsaugos ministrais.

Praeitoje Seimo kadencijoje sveikatos apsaugos ministru socdemonai paskyrė savo jaunąjį funkcionierių ir karjeristą Jurą Požėla. Šis, gal iš savo naivumo, gal iš jaunatviško idealizmo, o gal sugrojus komunistinės giminės genams, pareiškė, kad savo darbą pradės nuo Ligonių kasų sistemos peržiūros. Po savaitės jis atsigulė ligoninėn su ūmiu kepenų nepakankamumu, kuris staiga ir netikėtai baigėsi mirtimi.

Mano nuomone - Juras Požėla buvo banaliai nunuodytas už pasikėsinimą į ŠVENTĄ FARMAMAFIJOS AUKSO KASYKLĄ - Ligonių kasas.

Dabar gi ligoninėje atsidūrė Aurelijus Veryga, daug protingesnis, įžvalgesnis, puikiai suprantantis iš ko maitinasi FARMAmafija ir iki šiol sugebėjęs išlaviruoti, mažais žingsniukais stumdamas visuomenės interesus ginančius Sveikatos sistemos pakeitimus.

Bet FARMAmafijai GLOBALIU mąsteliu pradėjus stumti MASINĮ vakcinavimą nuo tymų, jis turėjo neatsargumo atvirai pasakyti, kad privalomas vaikų skiepijimas ir neskiepijančių tėvų represavimas yra neefektyvi ir nepasiteisinusi priemonė. Ir štai - praėjus savaitei jis užsikrečia kažkokia "virusine infekcija" (atkreipėte dėmesį, kad NENURODOMA kas tai per virusas, bet "tikrai ne tymai"?), ir savaitę vengęs žudikų baltais chalatais, galiausiai su plaučių uždegimu (PAVASARĮ!) atsigula... pailsėti ir apmąstyti savo elgesio. Požėla beje, irgi atgulė su "virusiniu susirgimu"...

Veryga negeria, nerūko, bėgioja, užsigrūdinęs ir kartu su kitais ruoniais maudosi lediniame vandenyje, bet SUSERGA BŪTENT TADA, KAI PASAKĖ VAKCINATORIAMS "NE".

Jūs tikite sutapimais? Kaip sakė Josifas Visarionovyčius Džiugašvilis - "Jeigu sutapimas turi politines pasekmes, reikia labai atidžiai įsižiūrėti į tą sutapimą".

Ar tai tikrai viso labo sutapimas, pamatysime iš to, ar išleistas iš FARMAmafijos karantino Aurelijus Veryga pakeis savo nuomonę dėl FARMAmafijos reikalavimo susimokėti duoklę perkant skiepus ir nuodijant jais Lietuvos vaikus, ar ne.