Marius Kundrotas: Gėjai pakeičia 60-80 partnerių per metus! PYDARŲ IR LESBIEČIŲ VIETA AUŠVICE

Autorius: Debilnyj gey Šaltinis: http://www.google.com/search?q... 2019-04-12 21:13:23, skaitė 311, komentavo 6

Marius Kundrotas: Gėjai pakeičia 60-80 partnerių per metus! PYDARŲ IR LESBIEČIŲ VIETA AUŠVICE

Kažkuriame diskusijų forume radęs "Yahoo" grupės "Gejams-ne" reklamą ilgai negalvojau. Užsiregistravau į ją, nes pasidarė nepaprastai smalsu, ką veikia žmonės, kaltinantys gėjus dėl visų Lietuvos nelaimių.
Iš pradžių nieko nevyko - atrodė, kad mūsų draugai susirado rimtesnių darbų. Sekmadienį atėjo pranešimas, kad grupės nariai susitinka 18 valandą Moksleivių rūmuose.

Prie durų mane pasitiko įtarus pagyvenęs džentelmenas, ėmęs ilgai ir nuobodžiai klausinėti, kas esu, iš kur sužinojau apie susirinkimą, ir, žinoma, ar palaikau sveikos šeimos idėją. Tatai buvo tūlas Romualdas Repšys - euroanalitikas, euroskeptikas ir religijotyrininkas; bent jau taip buvo galima suprasti iš jo vizitinės kortelės.

Prie mūsų būrelio prisijungė ir Lietuvių Tautinio Jaunimo lygos vadovas Marius Kundrotas bei dar keli žmonės, anaiptol nepanašūs į skinhedus - Lietuvos liaudies sąjungos "Už teisingą Lietuvą" ir Rolando Pakso koalicijos "Už tvarką ir teisingumą" kandidatas Jonas Bieliauskas, buvęs ilgametis Seimo Nacionalinio Saugumo komiteto darbuotojas Nikolajus Medvedevas, švelnus vaikinukas iš jaunųjų konservatorių ir pagyvenęs literatas, primenantis Kalėdų Senelį. Viso susirinko keliolika žmonių.

Šią kompaniją, pasivadinusią "Sąšauka už dorą ir tautą", anot išdalintų lapelių, vienijo "Vienodas požiūris į moralines vertybes: Tiesa, Dorovė, Teisingumas, Nepakantumas blogiui, Pagarba kitaminčiui, Pasirinkimo laisvė". Susirinkimo tikslas buvo aptarti numatomą akciją, kuria būtų pasipriešinta "tam, kas įvyko Rygoje". "Homoseksualizmas nepraeis!" - narsinosi vienas kalbėtojas. "Jie bando įrodyti, kad mes nenormalūs" - verkšleno kitas.

Nors galutinis savivaldybės leidimas dar nebuvo gautas, rengėjai raportavo, kad liberalas Zuokas pritaria jiems visom keturiom. Iš religinių lyderių aiškų atsakymą davęs tik stačiatikių metropolitas Chrizostomas, bet bandomi kviesti Astijus ir Peškaitis. Vilniaus rabinas liko nepakviestas; matyt, tam buvo savų priežasčių.

Turint omeny, kad žmogus negali visą laiką ryti propagandą, akcija suplanuota su koncertu. Ovidijus Vyšniauskas lyg ir sutikęs, deramasi dėl Rositos Čivilytės. Jaunasis konservatorius pasiūlė Algio Greitai kandidatūrą, bet Kundrotas pašoko kaip yla bakstelėtas: girdi, šitas kai pašnekės, tai dar neaišku ką pasakysiąs. Nebent būtų iš anksto garantuota, kad jis kalbės tik tai, kas reikalinga.

O pasakyti tikrai reikėsią daug: kad gejai bruka savo gyvenimo būdą "sveikiems" žmonėms, kad jie griauna šeimas, ir netgi turi pasirašę diversinių veiksmų planą, "Gėjų deklaraciją", kuri neva patalpinta visose gėjų svetainėse. Pastarąją deklaraciją, demaskuojančią pasaulinį gėjų sąmokslą, siekiant išvengti galimų nesusipratimų, buvo pavesta perskaityti moteriškei.

Pasibaisėtini faktai

"Gėjai pakeičia 60-80 partnerių per metus. Rekordas Lietuvoje - vienas sugebėjo iki 10000 pakeist (orgijos)" - skelbia grupės tinklapis. Netikite? Neabejokite: Marius Kundrotas & Co žino geriau.

O dabar atspėkite, ką veikė gėjai Rygoje, suėję į bažnyčią? Ogi atgailavo, kad turėjo lytinių santykių su moterimis ir netgi pasižadėjo daugiau taip nedaryti. Informacijos šaltiniai nebuvo nurodyti ir neaišku, ar jie apskritai egzistuoja. Tiesa, propagandoje jie nėra būtini.

Kaip jau sakiau, egzistuoja "Gėjų deklaracija", įrodanti siaubingą viso pasaulio gėjų sąmokslą - savotiškas pakaitalas "Siono išminčių protokolams", neva demaskuojantiems žydų suokalbį. Nors susirinkime buvo kalbama, kad ji esanti visose gėjų svetainėse, be Kundroto pagalbos jos nepavyko rasti. Pastarasis maloniai atsiuntė nuorodą į išties kraupokai atrodantį tekstą, kurio pradžioje esantis perspėjimas viską sustato į savo vietas. Šią satyrą, parašytą prieš 1987 metais tūlo Michael Swift, groteskiškai pajuokiančią kaltinimus gėjams, šeimos ir doros gynėjai priima už gryną pinigą ir greitai panaudos žmonėms bauginti.

Grupės aktyvistai stulbina savo anglų kalbos, o ir kitų sričių išmanymu:

"Zydras- spalva, viena is patraukliausiu gamtoje.

Gejas- guy- berniukas anglu kalboje.

Pederastas- vyriskos lyties individas, jauciantis lytini potrauki vyriskos lyties individams.

Pirmas dvi savokas pederastai tapatina su savimi noredami savo psichikos sutrikima perkelti i gyvenimo budo kategorija. (...) Tik ar jie atsiklause beveik milijardo vaiku ir ju tevu sutapatindami save su berniukais?!"

(paaiškinsiu nemokantiems anglų kalbos: gėjai angliškai vadinami "gay" (tariama "gei"), tuo tarpu žodis "guy" (tariama "gai"), jei tikėsime žodynu, reiškia vyruką, vaikiną, žmogų, taip pat atotampą, vantą, bakštagą ir trosą, bet ne berniuką. Ne kiekvienas sugeba sukišti dvi klaidas į vieną pasisakymą!)

Žinoma, tikras patriotas neturi abejoti net didžiausiomis nesąmonėmis. Frazė "Kokio velnio reik nusimanyt apie medicinine terminologija, anglu kalba, terminus, jei esme yra viena: PYDARU IR LESBIECIU VIETA AUSVITCE." yra vertingesnė už bet kokį argumentą.

Tauta turi žinoti savo didvyrius. Ji turi žinoti ir savo idiotus

Susipažinkime su šeimos, Lietuvos ir žmonijos gelbėtojais:

image001.jpg

Marius Kundrotas - Tautinio Jaunimo lygos (http://www.tautosjaunimas.puslapiai.lt) vadovas, kurio pagrindimis principas - "Moralė - aukščiau bet kokių interesų". Tiesa, linkęs meluoti propagandiniais sumetimais, bet šiais laikas niekas nešventas. Teigia, kad "Kiekviena bendruomenė gerbtina tiek, kiek ji ugdo žmoguje platesnį požiūrį į pasaulį ir meilę artimui", todėl plačiai isivelęs gėjų skandalus.2004 metais nesėkmingai kandidatavo į Seimą Lietuvos Tautininkų sąjungos sąraše.

image002.jpg

Nikolajus Medvedevas - ilgametis Seimo Nacionalinio Saugumo komiteto darbuotojas, Tarpparlamentinės krikščionių ortodoksų asamblėjos sekretoriato narys. Atrodo šiek tiek liūdnas, nes irgi nepateko į Seimą. Žadėjo renginyje pakalbėti apie nacionalinį saugumą.

image003.jpg

Jonas Bieliauskas - Lietuvos liaudies sąjungos "Už teisingą Lietuvą" bei Rolando Pakso koalicijos "Už tvarką ir teisingumą" kandidatas, taip ir likęs kandidatu.

Norite sužinoti daugiau?

Užsisakykite vietą švento Kristoforo ligoninėje, nusipirkite žurnalą "Murzilka" ir... laukite tęsinio!