L. Linkevičiaus ir Co viltys: pernelyg daug pastangų įdėta ir kraujo pralieta, kad Ukraina pradėtų kažkaip kitaip mąstyti

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/llinke... 2019-04-23 13:44:20, skaitė 53, komentavo 0

L. Linkevičiaus ir Co viltys: pernelyg daug pastangų įdėta ir kraujo pralieta, kad Ukraina pradėtų kažkaip kitaip mąstyti

L. Linkevičius (kairėje) ir Ukrainos pasiekimai.

Nepriklausoma Lietuvos žiniakslaida skelbia – Paralelinės Visatos ir Ukrainos reikalų ministras Linas Linkevičius tikisi, kad Ukrainos kursas po prezidento rinkimų nesikeis.

„Pernelyg daug pastangų įdėta ir kraujo pralieta, kad Ukraina pradėtų kažkaip kitaip mąstyti“, - naujienų agentūrai BNS sekmadienio vakarą po triuškinančios Vladimirro Zelenskio pergalės Ukrainos prezidento rinkimuose pasakė L. Linkevičius.

Pasak Lietuvos diplomatijos vadovo „jei bus pasikeitimai vadovybėj, bus ir pokyčių, labai svarbu, kad būtų tęsiamos reformos, tęsiamas euroatlantinis kursas“.

„Tai priklauso nuo pačios Ukrainos, bet ten, kur bus galimybė, mes tikrai pasistengsime prisidėti“, - pažadėjo ministras.

Už V. Zelenskį balsavo virš 73 proc. rinkėjų, o perrinkimo siekusį dabartinį prezidentą Petro Porošenką palaikė apie 26 proc. balsavusių rinkėjų.

ekspertai.eu_komentaras3-07.png

Ką pavyko pasiekti Ukrainai, vadovaujant Lietuvos remiamam draugui Petro Porošenkai, dar 2017 m. labai aiškiai skaičiais įvardino „Viešo audito“ vadovas Maksimas Goldarbas „NEWSONE“ televizijoje:

Tačiau šiais pasiekimais Ukrainos gyventojai buvo aiškiai nepatenkinti, ką ir įrodė praėję prezidento rinkimai šioje valstybėje.

Ekspertai.eu primena kelis momentus, ko dabar labai tikisi Ukrainos gyventojai, kai šaliai vadovaus naujasis prezidentas (sąrašas tęstinis):

1. Kuo greitesnės taikos Donbase.
2. Naujo generalinio prokuroro.
3. Lietuvos draugo P. Porošenkos ir Co teisiamųjų suole.
4. ...