LDiena.lt atsakymai į klausimus #1. Trečia dalis "Agentūrinė"

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: https://www.youtube.com/watch?... 2019-05-13 18:37:26, skaitė 251, komentavo 3

LDiena.lt atsakymai į klausimus #1. Trečia dalis

LDiena.lt atsako į skaitytojų klausimus #1. 3 dalis iš 4: Agentūrinė

Pirma dalis "p-Rezidentinė" | Antra dalis "Rezistencinė" | Trečia dalis "Agentūrinė" | Ketvirta dalis "Filosofinė"

7. 0:00 Prasikaltusioms damoms buvo dedama geležinė kaukė: Kodėl Magnolijai esant Rusijos paslapčiai, dirbant RU spectarnybai (dar nuo tada kai pagavo Leningrade 1982.V.22 22.40 val. viešbutyje "Прибалтийская" su 3 suomiais) jai taip leidžiama varyti ant Rusijos? Kaip Rusija tai daleidžia? Lyg ir agentė, lyg ir leidžiama varyti ant šefų kontoros. Двойной агент (dvigubas agentas)?
Kad tik savas žmogus nuvarytų фашисткую Литву (fašistinę Lietuvą) kuo daugiau į duobę, kad tik savas žmogus papultų į EU parlamentą?

8. 5:50 Rodionas: Paskutiniame video palietėte masonijos ir kitų slaptų/neformalių organizacijų klausimą (R.Šimašiaus atvejis).
Būtų įdomu sužinoti LDienos.lt nuomonę apie šių organizacijų įtaką Lietuvos istorijai. Tai yra kada jos atsirado, kaip vystėsi, kas jų buvo nariai, koks jų statusas šiose organizacijose ir jų hierarchijoje, bei koks šių organizacijų statusas dabar.

9. 23:18 Durnių Laivo Kapitonė: Pakomentuokite JAV piliečio priesaikos tekstą ir jo pareigas Lietuvos Karo ministrui leidus jam turėti antrą Lietuvos pilietybę.

Pirma dalis "p-Rezidentinė"
Antra dalis "Rezistencinė"
Trečia dalis "Agentūrinė"
Ketvirta dalis "Filosofinė"