UŽDUOK KLAUSIMĄ LDienai! Renkami GEGUŽĖS mėn. klausimai

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-05-15 10:37:50, skaitė 470, komentavo 51

UŽDUOK KLAUSIMĄ LDienai! Renkami GEGUŽĖS mėn. klausimai

Sveiki, brangūs LDiena.lt skaitytojai, klausytojai ir žiūrėtojai!

Po pirmojo, balandžio mėnesio, klausimų-atsakymų raundo (Pirma dalis "p-Rezidentinė" | Antra dalis "Rezistencinė" | Trečia dalis "Agentūrinė" | Ketvirta dalis "Filosofinė"), renkame naujus - gegužės mėnesio klausimus.

Klausimus rašykite komentaruose, temos - jūsų nuožiūra, tabu, cenzūros, nutylėjimų ir pan. politkorektiškumo - nėra ir nebus.

Jau užduoti šie klausimai:

R. T. (LDiena.lt - klausimai buvo užduoti anksčiau, bet atsiprašau - nespėjau jų įtraukti į balandžio mėnesio atsakymus)Apie taip vadinamą dvigubos pilietybės referendumą, kam šis širšalas keliamas ir kam viso to reikia (tiksliau - reikėjo, nes referendumas neįvyko)? Kažkodėl manau, kad už viso to lendą apskabytojų peisai, kurie čia turi ilgalaikių interesų ir manau neatmeta galimybės atkurti buvosią Rytų Jeruzalę ir aišku banalus negrąžinto vertingo nekilnojamojo turto Lietuvos miestuose klausymas. Bet galbūt yra kažkas kitaip?

Apie taip vadinamą Stanislovo Tomo akciją sudaužant lentą, bei po to pasipylusius įvairius vertinimus, komentarus, perspėjimus, atsiribojimus ir t.t. Pavyzdžiui, M. Bartašiūnaitės ir kt. Turiu įtarimą, kad S. Tomas po susitikimo su D. Katz gavo „Carte Blanche“ savo veiksmams, taip pat buvo aišku kad atsirado problemų su parašais, bei renkamais pinigais iš pensininkų, kuo intensyviai pradėjo domėtis prokuratūra, taigi reikėjo kažkaip subtiliai nuo to nusiplauti ir dingti, bet galbūt, Jūsų nuomone, yra kažkokie kiti niuansai ir kitos detalės.

Apie taip vadinamus tiriančiuosius žurnalistus R. Janutienė, A. Klivečka ir kt. Ilgą laiką jie vedė įvairias laidas ir rengdavo įvairius tyrimus, kuriuos buvo populiarios po to vienu metu buvo suspenduoti dabar vėl sugrįžo tik kitais formatais R. Janutienė pradėjo rašyti knygas, A. Klivečka pradėjo vesti laidas internete. Taigi, Jūsų nuomone, kas tai per figūros kas jų užsakovai, lyg tai iš pirmo įspūdžio jie nepalankus dabartiniam trendui ir gauna įvairių nuobaudų, bet gal tai tik vaidybos dalis ir panašiai.

Anonimas: Kas per kirstukas ar sprigtas ant R. Karbauskio šaškių  lentos yra Stasys Jakeliūnas?

Anonimas: Kada bus sunaikintas Lietuvoje buržujų, liberastų, piderastų, Klintoninių DERMOkratų režimas? Kadangi žinom, kad lietuviški baudžiauninkai to padaryti neįgalūs, tai kuri iš užsienio valstybių režimo utilizavimą galėtų atlikti