Dėl patirto bloko įsižeidė Vytautas Landsbergis

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/del-pa... 2019-05-23 09:57:57, skaitė 139, komentavo 0

Dėl patirto bloko įsižeidė Vytautas Landsbergis

V. Landsbergis (pirmas iš kairės).

Žmonių partijos patriarchas, buvęs Aukščiausiojo Sovieto (vėliau pervadinto į Atkuriamąjį Seimą) pirmininkas Vytautas Landsbergis įsižeidė ir visuomeniniusoe tinkluose paskelbė savo įžvalgą „Cenzūra ir melas“.

„Juodosioms technologijoms siautėjant, nutariau kai ką pasakyti.

Prieš nemažą laiką, dar neįsisiūbavus šių dienų prezidentinei kampanijai, buvau maloniai pakviestas kalbėti per gerbiamą ir populiarų „Marijos radiją“. Tarp kitų dalykų, ir apie vertybes, kurias suprantu, pirmiausia, kaip nykstantį žmoniškumą.

Paminėjau pavyzdį, jau tada daugelio aptarinėjamą aktualią politikę, kuriai artimo meilė – ne deklaracija, o šeimos ir asmeninis gyvenimo būdas. Motinos slaugymas...

Deja, įsikišo nebeįsivaizduota cenzūra, ir mano interviu tapo užblokuotas. Kaip senais gerais laikais. Jo neatgaunu net savo archyvui.

Toliau – gražiau.

Kai kurie deklaruojantys krikščioniškas vertybes, bus išbraukę iš jų sąrašo bent dvi iš abiejų Testamentų.

Tai artimo meilė ir tiesos sakymas.

Juk prisakyta: „nekalbėk netiesos“.

Politinėse varžybose, už kurių neabejotinai šmėkšo viena užsienio kontora, nūnai eksploatuojami du meluojantys kunigai, piktai šnekėję prieš Ingridą Šimonytę.

Manau, Robertas Grigas, kurį taip mielai cituoja ir technologai, ir prekyvietės musės, dar turi laiko atsiprašyti.

Kitas, pavaręs apie abortus ir eutanaziją, man atrodo ligonis.

Keista, kad visai nereaguoja kultūringo Ingridos oponento štabas, lyg būtų patenkintas tokia drumzlina šių rinkimų technologizacija. Laimėti bet kuria kaina?“, - parašė profesorius V. Landsbergis.

Nepriklausomas Žmonių partijos portalas delfi.lt šiam nutikimui taip pat skyrė dėmesį ir paskelbė publikaciją pavadintą „Beprecedentis įvykis: „Marijos radijuje“ Vytauto Landsbergio interviu buvo cenzūruotas ir užblokuotas“.

ekspertai.eu_komentaras3-07.png

Galima tik gūžčioti pečiais, kodėl profesorius niekada neįsižeidžia, kai kiekvieną dieną be išimties iš valstybinio ar nepriklausomų komercinių žiniasklaidos šaltinių nuo ryto liejasi nežabota dezinformacija ir melas. Negi to profesorius nepastebi? Tad nereikėtų taip jautriai reaguoti ir sureikšminti vieną kitą bloką jo paties atžvilgiu.