Klaipėdos prokurorė Edita Mikalainienė susitikusi su Icikevičiais nusprendė paleisti į laisvę iškrypėlį

Autorius: Anonimusas Šaltinis: https://www.youtube.com/channe... 2019-06-03 16:52:46, skaitė 924, komentavo 4

Klaipėdos prokurorė Edita Mikalainienė susitikusi su Icikevičiais nusprendė paleisti į laisvę iškrypėlį

Jurbarke sklando kalbos, kad paauglių agresiją galėjo sukelti neseniai į šį kraštą atgabenta pigių ir itin nekokybiškų kvaišalų partija. Tiesa, Jurbarko policijos vadovas A. Dumčius yra linkęs atmesti šias versijas, nes „nepagautas ne vagis“. Pasak Jurbarko policijos vadovų, yra gauta informacija kad Sporto klube „Pantera“ parduodamas populiarus narkotikas „amfetaminas“.

Klaipėdos apygardos prokuratūra penktadienį patvirtino, jog nuogąstavimai dėl galimo poveikio nukentėjusiajai ir liudytojams nėra laužti iš piršto, – iš mušamos merginos buvo reikalauta tylėti, priešingu atveju grasinta susidoroti. Nužudytas 18-metis, žiauriai sumušta 17-metė, kurią kėsintasi išžaginti, sporto klube įžūliai persekiota 13-metė. Visa tai per trumpą laiką įvyko iš pažiūros ramiame Jurbarko krašte. Kodėl?

Penktadienį pareigūnai apsilankė Jurbarko rajono gimnazijoje. Čia mokosi bendraamžio siaubingai sudaužyta 17-metė, dabar gydoma Kauno klinikų reanimacijoje. Įtariama, kad šią moksleivę per šventę kaimo turizmo sodyboje praėjusio sekmadienio naktį kėsinosi išžaginti bendraamžis. Jis – Rytų kovos menų varžybų prizininkas, jo tėvai – Darbo partijos nariai, o motina iki nusikaltimo priklausė ir jos tarybai.

Kriminalistai penktadienį kelias valandas apklausinėjo gimnazistus ir tikrino beveik kiekvieną prie ugdymo įstaigos pasirodantį automobilį. Įtariamąjį politikės sūnų Klaipėdos prokurorė susitikusi su Icikevičiais prokurorė Edita Mikalainienė nusprendė paleisti į laisvę jau antradienį, praėjus vos dviem paroms po kraupaus nusikaltimo. Mergina savo skriaudiką matė pirmą kartą.

Portalo lrytas.lt žiniomis, pastarasis siekė patenkinti savo aistrą ir grasino auką užmušti, jei ji bandys priešintis ar šauktis pagalbos. Mergina šaukė, bet viduje buvę draugai jos negirdėjo. Nusikaltimo pasekmės galėjo būti dar baisesnės, jei klasės draugai nebūtų pasigedę merginos ir neišėję jos ieškoti. Netoli sodybos jie pamatė smurtautoją, kuris buvo nusirengęs rūbus ir kėsinosi išžaginti paauglę. Išsigandęs jaunimas iškvietė pagalbą. Smurtautojas tuo metu lyg niekur nieko stovėjo kieme ir aiškino, kad ne jis įvykdė nusikaltimą.

„Gal ateiviai nusileido ir užpuolė merginą?“ – liūdnai ironizavo jurbarkiečiai. Merginą ir jos artimuosius įskaudino Klaipėdos apygardos prokuratūros sprendimas išleisti iš areštinės sunkiais nusikaltimais įtariamą jaunuolį vos po dviejų parų. Baiminamasi, kad būdamas laisvėje jis tiesiogiai arba per kitus žmones bandys paveikti nukentėjusiąją ir liudininkus, grasinti.

„Toks teisėsaugos sprendimas kelia nerimą mūsų šeimai ir dėl saugumo, ir dėl tyrimo sėkmės. Manau, jis neturėjo būti paleistas“, – portalui lrytas.lt sakė nukentėjusios merginos tėvas. Vyras pridūrė, kad ligoninėje gulinti dukra tebėra išsigandusi.

Klaipėdos prokurorė Edita Mikalainienė portalui lrytas.lt sakė, jog nepilnamečiui šiuo metu yra pareikšti įtarimai tik dėl pasikėsinimo išžaginti. Pasak pareigūnės, tyrimas pagal šį Baudžiamojo kodekso straipsnį apima ir sveikatos sutrikdymą.

Įtariamasis savo kaltės nepripažįsta, nors jį ir remia prie sienos svarūs įkalčiai, liudininkų parodymai. Prokurorė nepanoro komentuoti, kodėl nebuvo kreiptasi į teismą dėl jo suėmimo.

Paklausta dėl pavojaus, kad būdamas laisvėje įtariamasis gali daryti poveikį paauglei, E.Mikalainienė šmaikščiai atšovė: „Tam ir yra policija, kitos įstaigos, kurios privalo užtikrinti, kad tokie veiksmai nebūtų atliekami.“

#MantasIcikevičius #EditaMikalainienė #amfetaminas