Sutrikusio intelekto Policijos komisaras Linas Pernavas ragina suprasti ir atleisti sadistą ir žagintoją Mantą Icikevičių

Autorius: Neadvekatus komisaras Šaltinis: https://www.lzinios.lt/m/Gimta... 2019-06-04 16:02:14, skaitė 2839, komentavo 17

Sutrikusio intelekto Policijos komisaras Linas Pernavas ragina suprasti ir atleisti sadistą ir žagintoją Mantą Icikevičių

Sutrikusio intelekto ir saujomis ryjantis proteiną neadekvatus Lietuvos generalinis policijos komisaras Linas Pernavas komentuodamas žiaurų 17-metės sumušimą savo socialinių tinklų paskyroje linkęs bandyti suprasti sadistą ir žagintoją:

„Galiu tik pakartoti tai, ką sakiau bendrąja prasme apie asmenis, įvykdžiusius nusikaltimą. Tik sakyti, kad jis yra nusikaltėlis ir jį reikia bausti, mes negalime. Tam tikru požiūriu jis irgi yra auka, pasekmė tokio gyvenimo, kurį gyveno.

O ką mes padarėme, kad jis augo tokioje šeimoje? Kodėl leidome užaugti tokioje šeimoje, galbūt kodėl mes nepaėmėme jo iš tokios šeimos. Mums visiems reikia atsakyti į tokį klausimą.

Iš praktikos esu matęs, kad paauglys padaro dešimtis nusikaltimų, bet negi mes manome, kad tokį vaiką, pasiuntę į įkalinimo įstaigą, jis po jos bus švarus, gražus ir nedarys nusikaltimų.

Įpročiai, kuriuos jis turi, niekur nedings. Reikia galvoti ir apie tą vaiką, kuris daro nusikaltimus, kaip jam padėti, nes ir jam reikia pagalbos. Aš nesakau, kad reikia toleruoti, nes to daryti jokiu būdu negalima, tačiau pagalba reikalinga ne tik aukai, bet ir kaltinamajam, nes mes visi esame atsakingi.“

Generalinį komisarą galima puikiai suprasti - jis pats daugiau laiko praleidžia sporto klube, negu bibliotekoje, todėl turi gerai užkočiotus raumenis ir tiesius smegenų vingius, kaip ir Jurbarko sadistas vištgaidis, taipogi vietoj smegenų varginimo pasirinkęs sporto klubo kačialkę.

Tačiau bandyti graudenti, kad "O ką mes padarėme, kad jis augo tokioje šeimoje?" - yra niekinga ir žema. Kokioje "tokioje" šeimoje augo būsimasis banditas? Skurstančioje? Alkoholiko tėvo ir prostitutės motinos? Nepilnoje? Anaiptol. Pagal lietuviškus standartus Mantą Icikevičių banditu užauginusi šeima - tobulas viduriniosios klasės su pretenzija į aukštesniąją pavyzdys. Motina su tėvu - rajoniniai politikieriai, motinėlė, apskritai valdiškų pinigų skirstytoja vietiniu mąsteliu.

Mantukas augo viskuo aprūpintas ir pamylėtas iš visų pusių. Taip kad pagrindinio mento ant Lietuvos - Pernavo reziumuojantis teiginys "pagalba reikalinga ne tik aukai, bet ir kaltinamajam, nes mes visi esame atsakingi" yra spjūvis ne tik šito išgamos rankomis sudarkytai merginai, jos tėvui, bet ir VISIEMS LIETUVOS ŽMONĖMS į akis.

Iš ko galima daryti išvadą, kad Lietuvos teisėšikos vadeivos jau davė komandą Klaipėdos prokurvatūrai ir jos prokurvatorei Edita Mikalainienei "gesinti skandalą". O tai dar netyčia, šitoje organizuotos vagių ir banditų gaujos užgrobtoje valstybėje žmonėms spaudžiant pradės galioti nebe šventos banditų "poniatkės", o atseit visiems vienodai griežti ir teisingi įstatymai.

Platesniam supratimui, o ką gi "mes galėjome padaryti" siūlau pasiklausyti Gintaro Lunskio pasvarstymų apie šią Jurbarko ir visos Lietuvos tragediją: