Kaip Vilniaus 2 PK vyresnioji tyrėja Ilona Malunavičiūtė mane į apklausą kvietė kvietė ir niekaip nepakvietė

Autorius: Laurynas Ragelskis Šaltinis: https://www.youtube.com/watch?... 2019-06-05 16:14:18, skaitė 283, komentavo 9

Kaip Vilniaus 2 PK vyresnioji tyrėja Ilona Malunavičiūtė mane į apklausą kvietė kvietė ir niekaip nepakvietė

Vilniaus 2 PK vyresnioji tyrėja jau antra savaitė nesugeba manęs pakviesti į apklausą taip, kaip to reikalauja LR BPK:

---
182 straipsnis. Šaukimas į apklausą
1. Asmuo iškviečiamas į apklausą šaukimu. Jame nurodoma: kas ir dėl ko šaukiamas, kur ir pas ką atvykti, atvykimo data ir valanda, šio Kodekso 163 straipsnyje numatytos neatvykimo pasekmės.
2. Asmuo į apklausą taip pat gali būti šaukiamas telefonu ar kitais būdais. Šiais atvejais už neatvykimą negali būti taikomos šio Kodekso 163 straipsnyje numatytos procesinės prievartos priemonės.
---

Tai yra, žmogaus rankose turi atsirasti patvirtintos formos lapelis. O to lapelio atsiradimo žmogaus rankose faktas turi būti uždokumentuotas ir patvirtintas. Todėl VIENINTELIS būdas įteikti šaukimą užtikrinant LR PBK 182 straipsnį - perduoti jį tiesiogiai gavėjui, šiam pasirašant, kad šaukimą jis gavo.

Viskas. Jokie skambinimai telefonu, jokie e-meilai, jokie laiškai anonimiškai ar paštininko įmesti į pašto dėžutę - NEGALIOJA. Nebent žmogus pats veržiasi į policiją ir be galo nori pabendrauti su žaliais žmogeliukais.

O štai Vilniaus 2 PK 2-ojo veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Ilona Мalunavičiūtė, kuriai Telšių aps. VPK Akmenės rajono PK, davė pavedimą byloje Nr 01-1-15297-19 apklausti mane kaip liudytoją (kiek man žinoma - dėl LDiena.lt paskelbtos informacijos apie Akmenės vaikteisistų gaujos siautėjimą), darė viską per ... atvirkščiai.

Važiavo į namus, ieškodama mano telefono numerio, rašinėjo elektroninius laiškus, neturinčius juridinės galios ir prasmės, skambinėjo, galiausiai pasiuntė du šaukimus iš karto - vieną praėjusiam apklausos laikui, kuris vėlgi pašto buvo įteiktas nepatvirtinant gavimo fakto, o kitą - kurio dabar ilgesingai lauksiu, nors jau turėjau būti gavęs kartu su pirmuoju.

Šią situaciją aptarinėju tik tam, kad parodyti: Linas Pernavas - kuriam vietoj smegenų neuronų sprendimus diktuoja proteininiai papildai, yra pakankamai protingas jiems visiems vadovauti...

Ir kad JŪS - mano brangūs skaitytojai, klausytojai ir žiūrėtojai, neturėtumėte iliuzijų, jog šitos neįgalios kėdžių užpakaliais blizgintojos, užsiveisusios MŪSŲ policijoje, apskritai gali ištirti kažkokius REALIUS nusikaltimus.

Malonaus žiūrėjimo!

Ir prisiminkite  - policijos pareigūnai GALI DARYTI TIK TAI, ką jiems leidžia įstatymai, o PILIEČIAI - VISKĄ, ko įstatymai nedraudžia.