Lietuvos pederastai ir kiti iškrypėliai reikalauja privilegijų: ką atsakys šeimos žmogus Nausėda

Autorius: Vladimiras Matvejevas Šaltinis: https://sputniknews.lt/columni... 2019-06-11 08:57:16, skaitė 271, komentavo 1

Lietuvos pederastai ir kiti iškrypėliai reikalauja privilegijų: ką atsakys šeimos žmogus Nausėda

Šeštadienį iškrypėlių šabašas veidmainišku pavadinimu "Už lygybę" baigėsi pederadu pagrindinėje Lietuvos sostinės gatvėje.

Lietuvos pederastų ir kitų iškrypėlių vadeiva Vladimiras Simonko jau sakė, kad jį palaiko "didžiulė žmonių masė". Galiausiai jis griežtai pareikalavo aiškaus ir viešo išrinkto Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos atsakymo dėl santykių tarp tos pačios lyties žmonių pripažinimo.

Tarptautiniai pederastų ir kitų iškrypėlių klajokliai užbaigė turą pederadu pagrindiniame Vilniaus prospekte. Organizatorių teigimu, jame dalyvavo daugiau kaip dešimt tūkstančių tos pačios lyties asmenų meilės gerbėjų. Policija susilaikė nuo komentarų dėl dalyvavusių pederastų skaičiaus, o nepriklausomi stebėtojai teigė suskaičiavę nuo 2 iki 4 tūkstančių žygiavusių iškrypėlių. Tiesa, pusę jų sudarė "svečiai" iš užsienio - taip vadinami, "profesionalūs kovotojai už analines teises". 

Ne tik Lietuvos liberalai, bet ir socialdemokratai, vadovaujami Gintauto Palucko, pašventino procesą savo vėliavomis. Jie atvedė į gatves jaunąją, lengvai paveikiamą lietuvių kartą, iki galo, matyt, nepaaiškindami, kokios "lygybės" jie reikalauja.

Galų gale, šiandien niekas nedraudžia homoseksualistams gyventi taip, kaip jie nori. Pederastai ir kiti iškrypėliai turi savo "interesų" klubus, atlieka lyties keitimo operacijas, rengia masinius festivalius, kurių metu jie atvirai demonstruoja savo seksualinę orientaciją. Daugelyje šalių legalizuojamos tos pačios lyties santuokos ir netgi teisė įvaikinti vaikus. Na, Dievas nesuteikė jiems galimybės daugintis, todėl jie nori išplėsti savo gretas vaikų, kurie gimė tradicinėms poroms, pagalba.

Ar tai yra priežastis, dėl kurios atsirado "vaikų justicijos" sąvoka ir griežtinama vaikų auklėjimo tradicinėse šeimose priežiūra? Neva, už lengvą pliaukštelėjimą ir reikalavimą klausytis galima netekti vaiko. Ir dar — stiprinti mokyklose ir net vaikų darželiuose propaguojamas "vaikų teises". Jaunystė visada garsėjo nepaklusnumu, ir šiandien jiems įteikta į rankas lazda, kuria vaikai gali gąsdinti savo tėvus. Svarbiausia yra tai, kad kartu su šia lazda pateikiama naudojimosi instrukcija ir brošiūra su naujais įstatymais.

Politiniai siekiai

Lietuvos pederastų ir kitų iškrypėlių vadeiva Vladimiras Simonko jau anksčiau išdrįso išdėstyti savo teises dalyvauti valstybės politikoje. Jis sakė, kad už jo stovi daugiau nei dešimt tūkstančių žmonių, pražygiavusių pagrindine sostinės gatve "pergalingame" iškrypėių pederade , todėl visa Lietuvos vadovybė, įskaitant prezidentą, turėtų jį  išklausyti.

Eitynių išvakarėse, vieno iš pirmaujančių portalų studijoje, Simonko atvirai pareiškė, kad suteikė naujai išrinktam Lietuvos prezidentui Gitanui Nausėdai šimtą dienų, kad išreikštų atvirą paramą pederastams ir kitiems iškrypėliams. Priešingu atveju... O kas tada, pone Simonko? Galbūt pareikalausite Lietuvos Respublikos prezidento atsistatydinimo?

Lietuvos pederastų ir kitų iškrypėlių vadeiva išdidžiai pranešė apie dešimties tūkstančių žmonių paramą, o kas yra tie, kurie dalyvavo iškrypėlių pederade? Daugelis Vilniaus gyventojų, stebėjusių iš šalies, pastebėjo, kad iškrypėlių pederade daugiausia girdėjosi užsienio kalba. Atrodė, kad Vilniuje keturioms dienoms iš viso pasaulio susirinko meilės tarp tos pačios lyties žmonių gerbėjai. Toks klajoklių šapito, kurio pagrindinis uždavinys yra sukurti masinio pobūdžio reginį ir tokiu būdu įtikinti lietuvius, kad pederastų ir kitų iškrypėlių gretos plinta "Mergelės Marijos žemės" platybėse.

Strategija ir taktika

Prisiminkite, kaip 2010 metais pirmajame iškrypėlių pederade Vilniuje tūkstančiai protestuotojų vos neužmėtė akmenimis renginio dalyvių. Tik sustiprintos policijos raitelių grupės galėjo sulaikyti kelis tūkstančius pasipiktinusių Lietuvos gyventojų. Tada iškrypėlių pederade dalyvavę šimtas vietinių pederastų ir kitų iškrypėlių negalėjo nueiti net kelių metrų išilgai Neries krantinės.

Pamatę piktą lietuvių minią, pederastai ir kiti iškrypėliai šoko į autobusus ir nuvažiavo žygiuoti į artimiausius miškus. Panašios situacijos su pirmaisiais iškrypėlių pederadais buvo visose buvusių tarybinių respublikų sostinėse.

Tada pasaulinė pederastų ir kitų iškrypėlių bendruomenė pasitelkė kitą taktiką. Pederastų pinigais buvo sukurtos tarptautinės "karinės LGBT" grupės, kurios šiandien klajoja visame pasaulyje ir kuria "vaivorykštines revoliucijas".

Nuo tradicinių šeimų rūstybės jie yra saugomi pirmaujančių pasaulio šalių diplomatų, tarp kurių yra nemažai pederastų ir kitų iškrypėlių atstovų. Pakanka prisiminti, kad kaimyninės Latvijos užsienio reikalų ministerijai vadovauja atviras pederastas Edgars Rinkevičius. Ir tarp diplomatų pederastai užima labai stiprias pozicijas.

Trampas prieš pederastus

Tiesa, šiais metais JAV prezidentas Donaldas Trampas skandalingai uždraudė puošti amerikiečių diplomatines įstaigas pederastų vėliavomis per iškrypėlių pederadus. Drąsa ar neapdairumas? Tačiau Trampas dar nepatyrė aistringų feminisčių ir pederstų gaujų išpuolių.

Po metų JAV vėl pradėjo prezidento rinkimus. Ir šis atviras judėjimas prieš pederastus ir kitus iškrypėlius gali brangiai kainuoti Trampui. O gal priešingai? Galų gale, kaip žinote, veiksmas yra tolygus atoveiksmiui. Ir kuo stipriau pederastai darys spaudimą tradicinių šeimos narių vertybių psichikai, tuo stipriau jie priešinsis.

Štai ir Lietuvoje auga pasipriešinimas pederastų spaudimui. Vis daugiau šeimos gynėjų atvyksta į taikius protestus. O po iškrypėlių pederado tikintieji iš naujo šventina, jų nuomone, išniekintas vietas. Ar šiai konfrontacijai vadovaus naujasis Lietuvos prezidentas, šeimos žmogus Gitanas Nausėda? Lietuviai gaus atsakymą per šimtą dienų po inauguracijos, kurias Lietuvos pederastų ir kitų iškrypėlių vadeiva Vladimiras Simonko paskyrė Nausėdai.

Autoriaus nuomonė gali sutapti su redakcijos pozicija.