Prezidentė Dalia Grybauskaitė: genocido ir tremties žaizdų laikas negydo

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/prezid... 2019-06-14 17:22:15, skaitė 144, komentavo 3

Prezidentė Dalia Grybauskaitė: genocido ir tremties žaizdų laikas negydo

Melagė ir savo biografijos klastotoja, Rusijos Federacijos valstybės paslaptis, atkakli Lietuvos nepriklausomybės priešininkė (kolaborantė), kuri po Kovo 11-osios nepriklausomybės atkūrimo drauge su komunistu Mykolu Burokevičiumi drąsiai stovėjo Lietuvos nepriklausomybės priešininkų pusėje, NKVD gaisrininko (vėliau tremtinio) duktė, fotosesijų su vaikučiais ir karine technika fanė, daugelio tautinių ir tremtinių renginių dalyvė bei gerųjų iniciatyvų iniciatorė, taip pat dainininkė bei šokėja bei įvairiausių labdaros ir parodomųjų vargšų šelpimo akcijų veidas, Lietuvos pokario partizanų nusikalstamų veikų atskleidėja prezidentė Dalia Grybauskaitė. Nuotr. prezidentas.lt

Šiandien Birželio 14-oji – Gedulo ir Vilties diena. Tą dieną 1941 m. Tarybų Sąjunga pradėjo masinius gyventojų trėmimus į Sibirą. Iš viso išvežta apie 18 500 žmonių, kurių didžioji dalis vežti į tremtį, kiti – į GULAG'o stovyklas. Buvo ištremta daug to meto politikų, kitų visuomenės veikėjų.

Šia proga LR prezidentė Dalia Grybauskaitė pranešė, kad „genocido ir tremties žaizdų laikas negydo“.

„Skaudžiausią mūsų tautos netektį, pareikalavusią šimtų tūkstančių aukų, Birželio 14-ąją išgyvename kaip svarbiausią istorijos pamoką, kad kompromisai dėl Tėvynės laisvės yra neįmanomi jokiomis aplinkybėmis“, - informavo prezidentė visuomenę Prezidentūros portale prezidentas.lt.

Ekspertai.eu primena, kad šalies vadovė labai gerai žino, kas yra genocidas ir tremties žaizdos. D. Grybauskaitė tėveliui Polikarpui Grybauskui teko būti ištremtam, prieš tai pasidarbavus NKVD gaisrininku.

Apie prezidentės D. Grybauskaitė tėvelį dėl mįslingų ir iki šiol nežinomų priežasčių nervingai juokdamasis yra apsimelavęs ir Lietuvos patriarchas, Sąjūdžio įkūrėjas Vytautas Landsbergis, valstybinio kanalo eteryje.

Keli susiję:

Screenshot%202019-06-14%20at%2006_09_39.png
Prezidentė pagerbė žiauriais teroro aktais, gąsdinimais, šantažu pasižymėjusį klasės priešą

Taip pat jūsų dėmesiui leidinio 15min.lt 2007 m. įrašytas interviu su P. Grybausku, pirmą kartą publikuotas 2009 m., o vėliau pakartotas 2014 m.

gryb01-04.png