Arvydas Juozaitis: NACIONALINIO-VALSTYBINIO intereso labui reikia vienyti centrą ir tautinį sparną. Antraip - galas

Autorius: Arvydas Juozaitis Šaltinis: https://www.facebook.com/arvyd... 2019-06-22 11:20:10, skaitė 374, komentavo 9

Arvydas Juozaitis: NACIONALINIO-VALSTYBINIO intereso labui reikia vienyti centrą ir tautinį sparną. Antraip - galas

Draugas Stasys nupaveikslavo - žmona jo Birutė. Tuoj susėsime visi ir lėksime į LIETUVĄ. (LDiena.lt: - Į kokią dar Lietuvą tu lėksi, Juozaiti, fotogragfuota tai Lietuvoje...)

SISTEMINIAI ŽURNALISTAI NESUPRANTA DABARTINIŲ PROCESŲ GELMĖS, o politologai, sekantys sistemos dezinformacija, pririšti prie tokios "žiniasklaidos" kaip ančiukai prie anties. O iš tikrųjų yra - YRA GALIMYBĖ PIRMĄ KARTĄ XXI AMŽIUJE SUMAŽINTI PARTIJŲ SKAIČIŲ, BENT 3-4 partijomis. Ir tai bus LIETUVA YRA ČIA. Niekas nenori to suprasti? Manau, supranta ir bijo.

LIETUVA TYLIAI SUPRANTA - NACIONALINIO-VALSTYBINIO intereso labui reikia vienyti centrą ir tautinį sparną. Antraip - galas. Lietuvos nebepažinsime jau po dešimtmečio.

Jeigu nepavyktų, nebebus nei vidutinio-smulkaus, nei šeimos verslo, nei lietuviškosios žemės ir ūkio kooperacijos. MONOPOLIJOS su ŠVEDŲ BANKAIS viską praris ir susiveš iš trečiojo pasaulio NAUJUS LIETUVOS GYVETOJUS.

Mums trukdys vienyti paskutiniąsias sveikas jėgas? Jau trukdo ir jau šmeižia, ir daro tai net savais save vadinę profesoriai. Ir politikai, ir aktyvistai. Mitologai.

Bet būkime ramūs. Įvyks.

Važiuojame.