Ryškiu įvaizdžiu nustebinusi I. Paksaitė - Stumbrienė: „Kas dieną taip neatrodau“

Autorius: Lrytas.lt Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-06-23 07:53:09, skaitė 322, komentavo 6

Ryškiu įvaizdžiu nustebinusi I. Paksaitė - Stumbrienė: „Kas dieną taip neatrodau“

Spinduliuojanti moteriškumu ir suderinusi net smulkiausias įvaizdžio detales – tokia viešumoje atrodo verslininkė Inga Stumbrienė.  Ne vienerius metus savo įvaizdį ji patiki drabužių dizaineriui Liutaurui Salasevičiui. Menininko idėjos ir moters pasitikėjimas mėgstamu kūrėju kas kartą nustebina. Keistis nebijanti Inga naujausiu stiliaus eksperimentu nustebino trečią kartą surengtame „Marrakech Night“ renginyje.

Dažnai kviestiniams svečiams skirtuose šventiniuose vakaruose sutinkama moteris pripažįsta, kad atsižvelgia į kvietime nurodytą aprangos kodą. „Šis renginys vyksta kiekvienais metais. Vos sulaukusi kvietimo jau žinojau, kieno pagalbos prašysiu. Džiaugiuosi, kad jau trečią kartą Liutauras sukuria mano įvaizdį šiam renginiui. Jeigu paprašau jo sukurti mano įvaizdį, žodžio neturiu – jis tiksliai žino, kaip aš turėčiau atrodyti ir visu įvaizdžiu pasirūpina nuo – iki“, – naujienų portalui lrytas.lt pasakojo Inga.

Efektinga moteris pripažįsta, kad kas dieną ji išlieka ištikima savo stiliui, bet eksperimentuoti nebijo. Ar Inga vadina save drąsia moterimi?  „Manau, kad tai labiau atsidavimas į patikimo ir talentingo žmogaus rankas – kas dieną tikrai taip neatrodau. Aš, kaip moteris, kartą per savaitę mėgstu nueiti į gražų renginį, kuris reikalauja tam tikro pasiruošimo, pasitempimo. Manau, kad tai yra žavinga detalė moters gyvenime“, – pasakojo Inga.

Šalia mylimos moters visuomet šalia jos ilgametis sutuoktinis, verslininkas Aivaras Stumbras. Moteris tikina, mylimam vyrui dažnai stiliaus patarimų nedalijanti – santūriai ir skoningai besirengiantis vyras savo įvaizdžiu rūpinasi pats. „Jis turi ryškų, brandų, klasikinį stilių , kuris jam idealiai tinka – nelabai drįstu jo keisti. Kartais, be abejo, jis paklausia, ką jam derėtų pasirinkti ar pasipuošti, bet, manau, jis visą laiką pasirenka tai, kas jam yra geriausia“, – sakė Inga.

Ingos ir Aivarų Stumbrų šeima – atostogų užsienio šalyse megėjai. Ne vieną kartą per metus svetur vykstanti šeima egzotiškajame Maroke dar neviešėjo, bet pasaulio pažinimo džiaugsmas, tikėtina, šeimą nuves ir iki šios valstybės Afrikos šiaurės vakaruose. „Maroke nesame buvę, bet buvome Egipte, nors Marokas traukia savo spalvomis, skoniais, prieskoniais. Manau, kad tai yra tam tikra kultūra, kuri yra labai spalvinga ir, tikiu, kad mes jį tikrai aplankysime“, – pasakojo dažnai keliaujanti moteris.

Vasarą, kuomet saulė skleidžiama šiluma džiugina Lietuvoje, Inga su šeima neretai ilsisi lietuviškame pajūryje. „Esame keturių asmenų šeima – stengiamės derinti poilsį ir Lietuvoje, ir užsienyje. Kadangi tėvėliai turi namą pajūryje, mes dažnai vasarą nuvažiuojame pabūti prie jūros“, – pasakojo žinoma moteris. Kartą ar porą per vasarą stengiamės ištrūkti į egzotinius kraštus, pažinti ir kitas pasaulio šalis“, – sakė Inga.