Jie myli jūsų vaikus labiau, nei jūs. R.J.Dagys neįsipaišė į konservatorių partinės linijos vingį ir iškrito iš rinkiminių rogių

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: https://www.facebook.com/bloge... 2019-06-26 03:39:17, skaitė 1032, komentavo 1

Jie myli jūsų vaikus labiau, nei jūs. R.J.Dagys neįsipaišė į konservatorių partinės linijos vingį ir iškrito iš rinkiminių rogių

Neseniai dar neįsivaizduotina konservatyvaus partinio gyvenimo aktualija - šiandien Konservatoriai nusprendė metams stabdyti Seimo nario Rimanto Jono Dagio narystę jų gretose ir išbraukti jį iš partijos kandidatų kitų metų parlamento rinkimuose.

Politikas nubaustas už sprendimą neatšaukti parašo po pernykšte „valstiečio“ Mindaugo Puidoko registruota įstatymo pataisa dėl vaiko teisių apsaugos, kuria buvo siekiama sudėti saugiklius į skandalingą Šakalienės įstatymą, sukėlusį milžinišką pasipiktinimą visuomenėje.

R. J. Dagys šįryt paskelbė pats stabdantis narystę partijoje ir teigia, kad liberali konservatorių vadovybė išdavė savo rinkėjus, nebesilaiko partijos programos ir persekioja jį už nuomonę.

Kaip nesukinėk, bet faktas, kaip blynas - nūdienos konservatoriams leftistinis D.Šakalienės požiūris į vaikus, kaip valdišką turtą, laikinai patikėtą daboti tėvams, yra arčiau širdies, nei R,.J.Dagio krikščioniškos nuostatos, grįstos Lietuvos Konstitucijos nuostatomis.

O Šakalienės šutvė, kaip žinia, myli jūsų vaikus labiau, nei jūs.

Gal ir tikrai geriau bus, jeigu jie atliks rebrendingą ir pasirinks tinkamesnį savo dabarties vertybėms pavadinimą.

Pažangių žmonių partija ar pan. Nes dabartinis pavadinimas tik klaidina.

Visiškai sutinku, su gerbiamu autoriumi, kad dabartinis buvusių konservatorių, o nūnai - aktyvių pedoliberastų gaujos pavadinimas atitinka "melagingos informacijos" apibrėžimą, bet pavadinimą šitą vaivorykštinė govėda jau turi: "Landsbergių partija".

Nes ji egzistuoja tik dėl Landsbergių ir dirba tik Landsbergiams. O kai nebeliks senojo KGB agento Kozliko - nebeliks ir partijos.