Europietiškas grožis ir degeneracija - paprastas palyginimas

Autorius: Šturmuotojas Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-06-26 21:48:33, skaitė 174, komentavo 2

Europietiškas grožis ir degeneracija - paprastas palyginimas

Apačioje bus pateikiamos kelios iliustracijos,kurios padės suprasti,kas yra Europietiškas Grožis Ir Pseudo-Europietiška,liberal-kapitalistinių iškrypėlių mums primetinėjama degeneracija. Mus pavergė liberal-kapitalistiniai iškrypėliai,sėkmingai pavertė absoliučią daugumą Vakarų Europiečių į nemąstančių,visomis prasmėmis išsigimusių degeneratų krūvą ir dabar tą patį siekia padaryti su Lietuvių Tauta.

Šio tikslo įgyvendinimui jie meta milžiniškus resursus - visa medija visu pajėgumu kala žmonėms, ypač jaunimui į galvą,kad degeneratai yra sektinas pavyzdys, kad ištvirkimas,nužmogėjimas,egoizmas,debilizmas, kosmopolitizmas, nihilizmas ir panašūs,patys šlykščiausi dalykai yra siektinas pavyzdys. Jei norime, kad mūsų Tauta išlaikytų šį-patį sunkiausią savo istorijoje testą,privalome tiek patys atmesti liberal-kapitalistinius ir demokratinius dvasios nuodus, tiek padėti tai pasiekti kuo didesniam kiekiui žmonių.

Prašau siųsti šio straipsnio nuorodą kiekvienam sau brangiam žmogui,kad jis kuo greičiau suprastų,jog reikia orientuotis ne į tai,ką mums per mediją primetinėja ją valdantys iškrypėliai, o į šiuo metu visu pajėgumu naikinamos tūkstantmečių Europos kultūros pėdsakus. 

Ačiū Dievui, mes išgelbėjom vakarus nuo Hitlerio!

"Jei visi žuvę sąjungininkų kareiviai galėtų pamatyti savo šalis dabar - jie nedvejodami mestų savo ginklus ir kovotų kartu su vokiečiais", - Deividas Irvingas, Anglijos istorikas revizionistas.