Skandinaviška Masinio Durninimo Priemonė 15min.lt meluoja ir skleidžia propagandą

Autorius: BūkimeVieningi.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/2019... 2019-06-27 06:20:06, skaitė 190, komentavo 0

Skandinaviška Masinio Durninimo Priemonė 15min.lt meluoja ir skleidžia propagandą

Kai bukimevieningi.lt paviešino straipsnį „Dėl Fukušimos daugiau nei trečdalis pasaulio vandenynų yra užteršti – padėtis blogėja“, į tai sureagavo 15min.lt propagandistai ir šį straipsnį „surišo“ su Rusija ir Černobilio AE katastrofa. Nors straipsnyje išvis neužsiminta apie Rusiją, Ukrainą ir Černobilio elektrinės katastrofą, 15min gandonešiai tuoj pat visą šį straipsnį pervertė į savo šeimininkams naudingą pusę.

  1. 15min.lt žurnalistas Vilius Petkauskas paskebė apie neegzistuojančias Facebook socialinio tinklo grupes bukimevieningi.lt ir Lietuviais. Tokių grupių aplamai neegzistuoja, o yra Facebook puslapiai.
  2. Įdomiausia yra tai, kad viskas yra supinama su Černobiliu ir Tarybų sąjunga, todėl sugalvotas fantastinio būdo pavadinimas: Propagandos triukas: Černobylis – „blogas“, bet Fukušima – „blogesnė“

Todėl kategoriškai pareiškiame, kad šitokie bandymai „surišti“ straipsnį „Dėl Fukušimos daugiau nei trečdalis pasaulio vandenynų yra užteršti – padėtis blogėja“,su Černobiliu ir Tarybų sąjunga, tėra 15min.lt žurnalistų fantazijos ir išsigalvojimai.

15min.lt pamiršo paminėti apie bukimevieningi.lt paskelbtame straipsnyje aktyvia nuorodą, kuria buvo remtasi: https://apnews.com/5d0932a5a57a4c94821d7e8b5b3f8d4b

Gal pamiršo todėl, kad „Associated Press“ yra nepriklausoma, ne pelno siekianti naujienų agentūra, įsikūrusi Niujorke. Kaip sakant negalima, gi ant savų „varyti“, nes po to šeimininkai supyks.

Egzistuoja toks posakis: „Mokslinikai ištyrė, kad prieš tai mokslininkai klydo“

Antrą kartą pagautas meluojant – 15min.lt žurnalistas Vilius Petkauskas

15min.lt ir vėl pagautas meluojant. Šį kartą Vilius Petkauskas bandė mūsų straipsnyje paviešintą skandalingą medžiagą paversti pokarine, nors apie pokario partizanus mūsų straipsnyje išvis neužsiminta. Jam talkino istorijos rašytojas, „Landsbergistas“, LR Seimo narys, Arvydas Anušauskas.

bukimevieningi.lt paviešino straipsnį „Įstojant į partizanus kiekvienas pasirašo pasižadėjimą: „Tegyvuoja Lietuva, tegyvuoja išlaisvintoja Vokietija ir jos vadas Adolfas Hitleris“ su origanalaus dokumento kopija, kuriame sakoma, kad:

10 punktas dokumente:

Įstojant į partizanus kiekvienas pasirašo pasižadėjimą: „Aš Jonas Kondrotas stoju į partizanų eiles. Pasižadu nesigailėdamas nei jėgų nei pavojaus gyvybei kovoti su besislapstančiais bolševikų kariais, bolševikų rėžimo veikėjais, komunistais, komjaunuoliais, pionieriais ir visais plėšikaujančiais bei kenkiančiais viešajai tvarkai žmonėmis, nesivadovauti asmenišku kerštu ir šventai pildyti visas man pavestas vadų ir viršininkų pareigas. Tegyvuoja Lietuva, tegyvuoja išlaisvintoja Vokietija ir jos vadas Adolfas Hitleris.“

priesaika

15min.lt:

„Svarbiausia šioje vietoje – laikotarpis, apie kurį kalbama. Pasak istoriko ir Seimo nario Arvydo Anušausko, straipsnyje pateikiamas dokumentas buvo išleistas 1941 m. liepą, kuomet Lietuvoje jau viešpatavo naciai. „Tai yra nacistinės okupacijos metu išleistas dokumentas ir simpatikų kurtas projektas. Ir tiek. Nieko neturintis bendro su pokario rezistencija. Čia yra 1941 m. liepos mėnesis“, – 15min paaiškino A.Anušauskas. Tai yra nacistinės okupacijos metu išleistas dokumentas ir simpatikų kurtas projektas. Ir tiek. Nieko neturintis bendro su pokario rezistencija. Skirtingi periodai Bukimevieningi.lt ir ekspertai.eu pateikiamas tekstas klaidina, nes partizanais vadinami tik pokario rezistencijos, prasidėjusios 1944 m.“

Pats Arvydas Anušauskas patvirtina, kad tai dokumentas 1941 metų kuriame rašoma: 10 punktas:

Įstojant į partizanus kiekvienas pasirašo pasižadėjimą: „Aš Jonas Kondrotas stoju į partizanų eiles. Pasižadu nesigailėdamas nei jėgų nei pavojaus gyvybei kovoti su besislapstančiais bolševikų kariais, bolševikų rėžimo veikėjais, komunistais, komjaunuoliais, pionieriais ir visais plėšikaujančiais bei kenkiančiais viešajai tvarkai žmonėmis, nesivadovauti asmenišku kerštu ir šventai pildyti visas man pavestas vadų ir viršininkų pareigas. Tegyvuoja Lietuva, tegyvuoja išlaisvintoja Vokietija ir jos vadas Adolfas Hitleris.

bukimevieningi.lt pateikė, tik tai kas parašyta dokumente ir išvis neužsiminė ir  nerašė apie pokario partizanus.

Apie tai, nuo kada ir kaip buvo vadinami partizanai bukimevieningi.lt nerašė, o 15min.lt ir A.Anušausko nuomonė tėra jų pačių fantazijos vaisius.

Kyla klausimas, ką tuomet turėjo omenyje 1941 dokumento sudarynėtojai, kūrėjai, rašytojai, rašydami „Įstojant į partizanus“, nes pasak A.Anušausko ir 15min.lt žurnalisto Vitalijaus Petkausko 1941 metais partizanų, dar nebuvo!!!

„bukimevieningi.lt“ siūlo 15min.lt žurnalistui Viliui Petkauskui ir „Landsbergisitiniam“ istorijos rašytojui Arvydui Anušuskui perskaityti:

Monografija

Istoriko Valdo Striužo monografija „1941 metų sukilimas Rytų-Pietų Lietuvoje“ pasirodžiusi 2006 m., skirta tautos sukilimo aukoms atminti. Rašoma apie lietuvių karių ir partizanų 1941 m. birželio antisovietinį sukilimą buvusioje Švenčionių apskrityje, Vilniuje, Varėnos-Valkininkų ir Alytaus krašte.

Perduok Zingeriui

Arvydai Anušauskai, perskaitęs šį dokumentą, būtinai perduok savo kolegai Emanueliui Zingeriui.

Šiam kartui tiek iš melagių pasaulio.

BV inf.