Kiek 2019 m. policija nustatė apsvaigusių vairuotojų - Wilniaus Taboro klientų?

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-07-05 15:43:44, skaitė 127, komentavo 0

Kiek 2019 m. policija nustatė apsvaigusių vairuotojų - Wilniaus Taboro klientų?

lrytas: "Vasaros renginiams – ypatingas policijos dėmesys: paskelbė, kuriuose festivaliuose bus reidai"
2019-07-05 15:16

Kam dar neaišku kodėl ribojamos alkoholio pardavimo vietos ir laikas? Ribojamas amžius. Didinama alkoholio kaina. Draudžiama reklama. Ir negaudomi vairuotojai apsvaigę nuo marijuanos ir šponkučių? Ar reikia jums aiškinti kam dirba Veryga ir visos prievartos struktūros? Štai ataskaita už šiuos metus. Išvadas darykit patys.

Dirbs kiekvieną savaitgalį

Šiais metais (2019) policijos pareigūnai mūsų šalies keliuose nustatė 1 772 neblaivius vairuotojus. Išaiškinti 357 pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejai, nustatytas 741 asmuo, vairavęs transporto priemonę neturėdamas tokios teisės.

Iš 974 vairavusių automobilius asmenų, 486 vairuotojų girtumas viršijo 1,5 promilės, šių vairuotojų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai, jiems gresia baudžiamoji atsakomybė – teisės vairuoti atėmimas, tūkstantinės baudos, areštas arba laisvės atėmimas iki 1 metų.

Taip pat nustatyti 798 asmenys, kurie, būdami apsvaigę, vairavo dviračius ar paspirtukus. Iš šių asmenų, 426 vairuotojų girtumas viršijo 1,5 promilės.

Kelių policijos tarnyba informuoja, kad vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolės priemonės bus vykdomos kiekvieną vasaros savaitgalį, papildomai sustiprinant kontrolę muzikos festivalių ir kitokių masinių renginių metu.

P.s. Visiems primenu:

LIETUVOS KONSTITUCIJA 31 straipsnis
(...)
Draudžiama versti duoti parodymus prieš save, savo šeimos narius ar artimus giminaičius.
(...)

Tai yra, apie savo veikas galite pasakoti tik jei labai norite. Jei pajaučiate policininko tardytojo tyrėjo prokūroro teisėjo bandymą versti duoti parodymus prieš save - įjunkite pilną ignorą ir nekalbėkite su tokiu prievartos struktūrų pareigūnu. Tai jūsų KONSTITUCINĖ TEISĖ.

Pasinaudok ja... Jei reika...