Šakalienė NIEKADA NESIGĖDIJA - tik kraupsta ir šiurpsta, kad jos VISI nekenčia

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: https://www.facebook.com/bloge... 2019-07-06 14:25:24, skaitė 584, komentavo 5

Šakalienė NIEKADA NESIGĖDIJA - tik kraupsta ir šiurpsta, kad jos VISI nekenčia

Dar nesusigėdo: tik pašiurpo, išsigando ir apsiašarojo! Internautų reakcija padeda politikieriams suvokti, kaip jų teisėkūros iniciatyvos iš tikro vertinamos pilietinėje visuomenėje.

Skandalingoji Seimo narė D.Šakalienė pasijuto skriaudžiama internetuose. Dėl Šiaurės Italijos įvykių, kur "vaikų teisių saugotojai" buvo sučiupti už rankos teisėsaugos institucijų. Todėl nukurnėjo skųstis prieštaringos reputacijos "faktų tyrėjams" į 15min. portalą. O tie jau puolė "tirti faktų" ir uoliai juos interpretuoti: https://www.15min.lt/…/manipuliacija-feisbuke-tyrima-del-va…

Kažkodėl tekste minima ir mano pavardė bei nikneimas? Bet neesmė. Tai yra puiki pilietinės visuomenės pamoka mūsų žiniasklaidos šulams - pasaulis ir internetas yra globalūs.

Ir jeigu jūs net ir bandote nutylėti ir nuslėpti nuo auditorijos kažkokias naujienas, kurios griauna jus suinteresavusių interesų grupių viešųjų veidų reputacijas ir parodo, kur link veda jų lobinami ir jūsų aršiai ginami politinių sprendimų modeliai - tai ilgam to padaryti nepavyks.

Yla vis vien išlįs iš informacinio maišo, kuriame bandote ją paslėpti ir skaudžiai įdurs į minkštas vietas jūsų klientams. Kurie per abipusiai naudingus santykius su spaudos šulais naiviai tikisi užsigarantuoti ramybę ir gerą viešą įvaizdį.

Juk mes visi pamaname tuos paviešintus D.Šakalienės slaptus laiškus žiniasklaidininkams su direktyviniais parėdymais - ką ir kaip jiems rašyti, ką kviesti į TV laidas, etc.

Deja, gerbiamieji, deja.

Vienžo, gerai būtu, jei žurnalistai atliktų savo pareigas VISAPUSIŠKAI informuoti visuomenę. Ir nebruktų skaitytojams bei žiūrovams bukos propagandos, o pateiktų skaudžiais klausimais VISĄ nuomonių spektra bei objektyvią analizę.

Ir nebandytų kvailai slėpti nuo Lietuvos auditorijos informacijos, kuri pasaulinėje spaudoje yra tapusi sensacija.

Susiję:

APTA. Asociacija prieš tėvų atstūmimą

DĖL D. ŠAKALIENĖS:

Nuo tėvų atstūmimo nukentėjusiai bendruomenei žinomi siaubingi šios veikėjos veiksmai prisidedant prie vienos iš sunkiausių smurto prieš vaikus formų - tėvų atstūmimo.
D. Šakalienė, mano manymu, visiems laikams tapo smurto prieš vaikus sajungininke, kai 2016 metais delfi.lt itin plačiam skaitytojų ratui paskleidė sekančius tikrovės neatitinkančius ir smurtą prieš vaikus palaikančius teiginius:

"Tėvų atstūmimas yra pseudomokslinė, demagoginė, ciniška, pedofilijos gynėjo sukurta ir importuota į Lietuvą pseudoteorija, nenusipelnanti net paskaitymo, kurią visos psichikos sveikatos profesionalų asociacijos Europoje ir Amerikoje pripažino nepagrįsta, kuri sukurta neatlikus jokių tyrimų, pastatyta ant pedofiliją garbinančių pamatų".

https://www.delfi.lt/…/d-sakaliene-pedofilu-dovana-motinos-…

Tuo tarpu mokslas tais pačiais 2016 metais publikavo aukščiausio įrodymų lygmens straipsnį apie tėvų atstūmimą - metaanalizę, atitinkančią PRISMA kriterijus, kuriame nurodė, kad tėvų atstūmimas daro tokią žalą vaikui, jog rekomenduojama net atskirti vaiką nuo nuteikinėtojo ar pakeisti jo gyvenamą vietą pas atstumtąjį iš tėvų, nerekomenduojama delsti, situaciją blogina standartinė pagalba ir reikalingos specialios ryšį atstatančios programos: https://www.researchgate.net/…/308940386_Recommendations_fo…

Toks D. Šakalienės ir mokslo disonansas, užimant tėvų atstūmimo problematikoje diametraliai priešingą mokslui poziciją, atsižvelgiant į tai, kokias aukštas pareigas tuo metu užėmė ši veikėja, yra, mano manymu, nusikalstamas aplaidumas. Juo labiau, kad D. Šakalienė ne tik ignoravo mokslo tiesas, bet užėmė smurtautojus prieš vaikus - tėvų atstūmimo propaguotojus - palaikančią poziciją.

Todėl tikėtina, kad šiuo metu visuomenėje plintanti pagieža ir kaltinimai šiai veikėjai netinkamai elgiantis ir kitose su vaikais susijusiose situacijose, gali būti ne be pagrindo: https://www.15min.lt/…/manipuliacija-feisbuke-tyrima-del-va…