Į pseudopatriotų protestą prieš K. Škirpos alėjos pervadinimą susirinko tik saujelė marginalų

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: https://www.youtube.com/embed/... 2019-07-10 18:41:17, skaitė 516, komentavo 13

Į pseudopatriotų protestą prieš K. Škirpos alėjos pervadinimą susirinko tik saujelė marginalų

Liepos 10-ą dieną prie Vilniaus savivaldybės Europos aikštėje įvyko mitingas prieš Kazio Škirpos alėjos pervadinimą. Tiesa, žodis "mitingas" šiai protesto akcijai yra pernellyg pompastiškai - į Landsbergių partijos pseudopatriotų kvietimą atsiliepė vos keliolika politinių ir tautinių marginalų.

Dėsninga, kad tarp "mitinguotųjų" nebuvo nei save didžiausiais Lietuvos patriotais vaizduojančių litvakų Gabrieliaus ir jo senelio Landsbergių, nei pačios aršiausios "tautos mylėtojos" Rasos Juknevičienės, nei kitų etatinių "Lietuvos atminties puoselėtojų". Matyt, intuityviai gudresni patriotinės trydos pardavėjai jaučia, kad sieti savo ateitį su nacių kolaboranto atminties "gynimu" gali būti pavojinga tolimesnei jų karjerai, kai norėsis daryti gešeftą drauge su judėjais parceliuojant "kompensacijas už holokaustą".

Nesigilindami į ideologines diskusijas ir velnio advokatūros "argumentus", kuriais šitie nacizmo nusikaltimų neigėjai išsukinėja Kazį Škirpą nuo atsakomybės už jo veiksmus ir tarnavimą okupacinei Vokietijos administracijai, galime tik pasidžiaugti, kad parodomasis patriotizmas ir nacių kolaborantų garbinimas tampa išimtinai politinių marginalų ir psichiškai nestabilių asmenų užsiėmimu.

Čia yra tas klasikinis atvejis, kai vieni parazitai, kovodami dėl vietos prie lovio sunaikino kitus - kvailesnius ir įžūlesnius parazitus.