Iš įvykio vietos: Prie Lietuvos išdaviko, kryžiuočių kolaboranto Mindaugo paminklo susirinko politiniai marginalai, profesionalūs provokatoriai ir kriptojudėjai

Autorius: Jonas Vaiškūnas Šaltinis: http://alkas.lt/2019/08/08/mit... 2019-08-08 09:08:04, skaitė 349, komentavo 6

Iš įvykio vietos: Prie Lietuvos išdaviko, kryžiuočių kolaboranto Mindaugo paminklo susirinko politiniai marginalai, profesionalūs provokatoriai ir kriptojudėjai

Tik pažvelkime į šiuos dvasingus veidus...

Rugpjūčio 7 d., pavakarę, Vilniuje, prie Karaliaus Mindaugo paminklo įvyko visuomeninis  mitingas „Apginkime Lietuvos Didvyrius!“.

Apie pusę tūkstančio mitingo dalyvių, susirinkusių priešais Lietuvos mokslų akademijos Vrublevsių biblioteką esančioje aikštėje, prie paminklo Lietuvos valdovui Mindaugui, reikalavo, kad būtų nedelsiant atstatyti – vienašališku Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus sprendimu liepos 27 d. nuplėšta Lietuvos laisvės kovotojo Jonos Noreikos-Generolo Vėtros atminimo lenta nuo 1997 m. kabojusi ant Vrublevskių bibliotekos sienos, kad būtų gražintas Vilniaus miesto tarybos sprendimu pakeistas Kazio Škirpos alėjos pavadinimas ir, kad Vilniaus Lukiškių aikštėje būtų pradėta kovotojų už Lietuvos laisvę memorialo statyba su Vyčio paminklu.

Mitingo dalyviai laikė vėliavas, plakatus ir transparantus su šūkiais: „Reikalaujame nedelsiant sugrąžinti J. Noreikos-Generolo Vėtros atminimo lentą į vietą“, „Šimašiau, pasirūpink kanalizacijos „vamzdžio“ nukėlimu. Jo galiojimo laikas baigėsi 2010 m.“, „Raudonojo teroro internacionalistai naikina Tautos ir Tėvynės meilę mūsų širdyse“, „Trindami Lietuvos laisvės aukų atminimą, savo atsakomybės neištrinsite!“, „Lietuvšaudžiai neteisiami?“, „Ne – buvusiems komjaunuoliams = kolaborantams iš UR ministerijos“, „Tylėsime, liberalmarksistai Tautos didvyrius niekins, greit ir Kryžių kalną suars“, „Oriai tautai svetimšaliai, nei vietiniai pataikūnai-mankurtai istorijos nerašo“, „Lietuvšaudžius gerbiame, lietuvius niekiname, LŽB?“,„LŽB Kremliaus filialas?“, „Putin [širdelės ženklas] Kukliansky“, „Kukliansky + Šimašius  antisemitizmo kurstytojai“, „Škirpa ir Noreika kūrė Lietuvą, kolaborantai Lietuvą dirba“, „Neleisime niekam dergti Lietuos laisvės gnėjų ir jų atminimo!!!“ ir kt.

Mitingas „Apginkime Lietuvos Didvyrius!“ | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.
Mitingas „Apginkime Lietuvos Didvyrius!“ | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Mitinge kalbėjo: Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos pirmininkas Gvidas Rutkauskas, Lietuvos kariuomenės savanoris Kasparas Genzbigelis, partizano Juozo Jakavonio-Tigro dukra, Laisvės kovotojų sąjungos pirmininkė Angele Jakavonyte, Judėjimo „Lietuva yra čia“ pirmininkas, filosofas Arvydas Juozaitis, Lietuvos laisvės kovų sąjungos garbės pirmininkas Jonas Burokas, „Jaunosios Lietuvos“ partijos pirmininkas Stanislovas Buškevičius,  Seimo narys Mindaugas Puidokas, Lietuvos Sąjūdžio, Vilniaus skyriaus vadovas – Leonas Kerosierius, Tautininkų ir respublikonų sąjungos pirmininkas Sakalas Gorodeckis ir Čikagos lietuvė Ligija Tautkuvienė.
 
Mitingo dalyvių patriotinę dvasią dainomis kėlė: judėjimo „Lietuva yra čia“ valdybos narys Saulius Lapėnas, legendinės muzikinės grupės „Poliarizuoti stiklai“ lyderis ir vokalistas  Šarūnas Mačiulis ir bardas Povilas Girdenis.

Mitingui pasibaigus jo dalyvių kuopelė aplankė ir pagerbė Vilniaus Antakalnio kapinėse esantį Lietuvos partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago kapą.

Arūno Sartanavičiaus nuotraukos:


Kieno pinigais atšertas šitas "patriotas"?


Patys muša - patys Putinu skundžiasi


Viso labo nekaltas maskaradas? Nemanau...


Made in China vėliavėlėmis apkaišytas patriotrydizmas


M. Puidokas, galutinis politinis lavonas - pasilaidojo ir apsitapšnojo


Trispalvė demencija - negydoma, dainuojamuoju keliu plintanti liga


Išblukusios peroksido frakcija


Sakote, taip atrodo 500 avinų banda? Nejuokinkite mano šlepečių...